لیست بروکرها

کانال سیگنال فارکس و ارزهای دیجیتال

در این صفحه، شما با بهترین کانال سیگنال‌ فارکس و ارزدیجیتال که سودده و البته رایگان هستند، آشنا می‌شوید. برای عضویت در کانال vip سیگنال فارکس به صورت رایگان با ما همراه باشید.  کانال سیگنال vip هشتصد، شفاف ترین و بهترین کانال سیگنال فارکس در ایران است. اما دانستن دلیل چرایی این مدعا، به صورت دقیق این صفحه را مطالعه کنید.

سیگنال فارکس چیست؟

به موقعیت ها یا پیشنهادات معاملاتی که در بازار به منظور انجام معامله یا ترید، بدست می‌آید، سیگنال معاملاتی می گویند.

برخی از تریدرها به دلایل مختلف، ترجیح می‌هند که به جای اینکه خودشان روی چارت تمرکز کنند و یا روش معاملاتی خاصی را در پیش بگیرند، از سیگنال های معاملاتی دیگران استفاده کنند.

اگر این سیگنال ها از تریدرهای حرفه ای دریافت شوند، می تواند سودده باشند.

عضویت رایگان در کانال VIP سیگنال فارکس

برای عضویت رایگان در کانال سیگنال‌ vip هشتصد، کافیست نام بروکر و آدرس ایمیل خودتان را از طریق راه ارتباطی در پایین همین صفحه، برای ما ارسال کنید. ما با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد و سیگنال ها را در اختیارتان قرار می دهیم. (لازم است که حساب شما در یکی از بروکرهای زیر باشد)

چرا این بهترین کانال سیگنال فارکس در ایران است؟

کانال وی آی پی فارکس و ارز دیجیتال هشتصد، شفافیت‌های لازم را دارد و جزو محدود کانال های سیگنال ایران است که استیت منت و شفافیت کامل را در انجام معاملات حفظ کرده است. شفافیت به این معناست که شما می توانید تمام معاملات انجام شده در حساب سایت هشتصد را در ببینید. همه سیگنال ها به صورت لایو در حساب ما زده خواهد شد. شماره لاگین و پسورد اینوستر حساب ما، در کانال سیگنال وی آی پی هشتصد، قرار دارد.

از آنجایی که همه موارد اعم روش معاملاتی، سیگنال ها و گذشته حساب‌ها کاملا مشخص و شفاف است،می توانیم این افتخار را داشته باشیم که توانسته ایم بهترین کانال سیگنال فارکس در ایران را به شما معرفی کنیم.

پیشنهاد ما برای استفاده از این سیگنال ها، بروکرهای زیر است

پیشنهاد بهترن صرافی برای ترید ارزهای دیجیتال

بروکر VFS به خاطر داشتن حساب کریپتو، قابلیت معامله اسپات ارزهای دیجتال را فراهم آورده است. در کانال سیگنال ای ارزهای دیجیتال نیز قرار داده می شود که به شکل پلکانی می باشد. در حساب کریپتو بروکر وی اف اس، با روش پلکانی، امکان و سبک ارائه شده، فقط امکان کسب سود وجود دارد و هرگز هیچ حسابی دچار زیان نمی شود!!
قطعا برای شما سوال است که چگونه چنین چیزی امکان پذیر است، در یک مقاله به صورت مفصل، راجه به این موضوع توضیح داده شده است. در چند روز آینده این توضیحات در سایت هشتصد، منتشر خواهد شد.

پیشنهاد بهترین بروکر برای ترید فارکس

برای استفاده از سیگنال های فارکس، پیشنهاد ما، استفاده از بروکرهای زیر است. اگر از تمام جنبه ها، به بررسی کیفیت و امنیت بروکرها بپردازیم، به این نظر می رسد که این بروکرها، از کیفیت بسیار بالاتری برای انجام تریدها برخوردارند.

با راه ارتباطی که در پایین این صفحه قرار دارد، از ما درخواست عضویت در کانال سیگنال دهی را داشته باشید.

آیا گرفتن سیگنال از تریدرهای حرفه ای و تقلید از معاملات آن‌ها مفید است؟

از دیدگاه حرفه ای که نگاه کنیم، باید بگوییم که بهترین کار این است که تریدها، خودشان با آموزش های اصولی، بتوانند از بازار سیگنال گیری کنند و ترید بزنند، اما اگر به هر دلیلی تمایل داشته باشید که از سیگنال های قوی از تریدرهای حرفه ای هم استفاده کنید، می تواند مفید باشد و به شما در جهت کسب سود از بازار کمک کند. اما لازم است که اطمینان داشته باشید از قدرتمند بودن سیگنال های معاملاتی.

اگر قصد آموزش دیدن اصولی و دریافت استراتژی معاملاتی را دارید، می توانید روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد بخش آموزش های رایگان شوید:

آیا با کانال سیگنال دهی هشتصد، می توان از بازار سود گرفت؟

بله، زیرا در این کانال، چهار مدل سیگنال مختلف، با سبک های متفاوت از چهار تریدر حرفه ای بازار را در اختیارتان قرار داده ایم. میزان سطح قدرتمند بودن هر سیگنال را مشخص کرده و می توانید از آن‌ها استفاده کنید.

تضمین سودده بودن سیگنال ها در بهترین کانال vip فارکس

یکی از بروکرهای فارکس، با بررسی کامل سطح کیفیت سیگنال های معاملاتی هشتصد، حاضر به تضمین کردن این سیگنال ها شده است. به این صورت که اگر، با سیگنال های منتشر شده هشتصد، نتوانید از بازار سود بگیرید و دچار زیان شوید، این بروکر مقدار زیان را به شما برمیگرداند! این در واقع تضمینی واقعی برای معاملات شما خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تضمین سرمایه ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

تریدرهایی که سیگنال های آن‌ها در کانال هشتصد در اختیار شما قرار می‌گیرد

جناب آقای حبیبی که در حال حاضر با سایت هشتصد، همکاری کامل دارد را می توانیم به عنوان یکی از شفاف ترین تریدرهای ایران بدانیم. ایشان با داشتن استیتمنت های مشخص و مدیریت سرمایه با سوددهی های مستمر طی چند سال اخیر و داشتن سابقه بسیار طولانی در بازار فارکس، بنا دارند که سیگنال های قدرتمندی که خودش در حساب های سنگین وارد می کنند را به رایگان، در اختیار شما عزیزان قرار دهند. این سیگنال ها در کانال سیگنال هشتصد، منتشر خواهد شد.

ایشان یکی از حرفه ای ترین تریدرهایی بوده که در حال حاضر، ما آن را می شناسیم و خوشبختانه می توانیم با ایشان در ارتباط باشیم. خانم Solvieg ساکن اروپا هستند و در حساب های کپی تریدینگ، شهرت زیادی بدست آوردند. سیگنال های خانم Solvieg را می توانید به رایگان، در کانال هشتصد، دریافت کنید.

تریدر این حساب، یک شخص چینی است. ما فقط بر اساس سابقه بسیار خوب معاملاتی این حساب، تریدهای این شخص را در متاتریدر، در دسترس شما قرار داده ایم.
نام این سیگنال ها را در اصطلاح، سیگنال های چینی گذاشته ایم.
تا زمانی که معاملات این تریدر شبیه به روند گذشته خودش پیش برود و تغییری در روند معاملاتی او به وجود نیاید، این سیگنال ها را در دسترس شما قرار خواهیم داد.
آغاز کار با سیگنال های چینی، از تاریخ سه شنبه – ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ می باشد. مقدار حد سود این سیگنال ها، تقریبا دو برابر حد زیان ها است. در ضمن این تریدها به صورت دستی، بسته خواهند شد و باید کاملا حواستان به متاتریدرتان باشد.

شماره لاگین و رمز اینستور این حساب، در کانال موجود است

این سیگنال ها توسط الگوریتم پیشرفته و پیچیده ای بدست می آید. هیچ تریدری در دادن سیگنال های این الگوریتم دخالتی ندارد. ما با بررسی چند ماه روند سیگنال های این الگوریتم، آن را مفید سودده یافتیم. این سیگنال ها نیز در کانال منتشر خواهد شد.

شماره واتس اپ خود را وارد کنید.
اگر سوال یا موضوعی هست که برای آن، به ارتباط با ما نیاز دارید، اینجا بنویسید.