لیست بروکرها و صرافی‌ها

بروکر آمارکتس - AMarkets

نام بروکرAMarkets - آمارکتس
سال تاسیس2007 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردبسیار پایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیمونتنگرو
رگولهFSA
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی ، تاپ چینج
وبمانی، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

بروکر آمارکتس چندسالی است که در بین ایرانیان شهرت بالایی را پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی بروکر آمارکتس AMarkets به صورت دقیق و کامل خواهیم پرداخت. میزان امنیت و انواع حساب در آمارکتس را بررسی خواهیم کرد و همچنین نحوه افتتاح حساب در بروکر ای مارکتس را با فیلم آموزشی توضیح خواهیم داد. شهرت در ایران: (ای مارکتس، ای مارکت ، آمارکت و آمارکتس ) نام صحیح رسمی بروکر، در زبان فارسی، آمارکتس می‌باشد.

بیشترین مشتریان بروکر آمارکتس از کدام کشورها هستند؟

درصد مشتریان بروکر آمارکتس

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
pdf آموزش ثبت‌نام آمارکتس

فیلم بررسی بروکر آمارکتس

فیلم آموزش ثبت نام و کار با سایت بروکر آمارکتس

در پایین همین صفحه، با تصاویر، به صورت گام به گام، نحوه ثبت نام و تایید هویت در بروکر آمارکتس توضیح داده شده است.

آمارکتس چیست ؟ Amarkets چیست ؟

AMarkets یا آمارکتس یک کارگزاری یا بروکر بازار جهانی فارکس هست. بروکر آمارکتس در چند سال اخیر توانسته خود را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بروکرها برای مشتریان ایرانی کند. در این مقاله به صورت مفصل بروکر آمارکتس را بررسی و در پایان آدرس سایت و همچنین نحوه‌ی افتتاح حساب در آمارکت را توضیح خواهیم داد.

اعتبار بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس را در حال حاضر به عنوان یکی از معتبرترین و برترین بروکرهایی می‌دانیم که به مشتریان ایرانی خدمات می‌دهد. بروکر امارکتس در طی چندین سالی که خدماتش را ارائه میداده است، حتی در مبالغ بسیار سنگین و بالای صد هزار دلار هم به سرعت پرداخت‌ها را انجام داده، بنابراین سرمایه ما در بروکر آمارکتس کاملا ایمن است و هیچ نگرانی از بابت امنیت در این بروکر وجود ندارد.

آمارکتس در اداره خدمات مالی (FSA) سنت وینسنت با شماره ثبت 22567 IBC 2015. ثبت شده است. بروکر AMarkets عضو کمیسیون مالی سازمان حل اختلاف مستقل EDR می‌باشد. همچنین تا 20000 دلار از سرمایه‌ی شما در آمارکتس بیمه شده است. آمارکتس در زمینه‌های امنیت واریز و برداشت، یکی از خوشنام‌ترین بروکرها برای ایرانی‌هاست و از این بابت ما اعتماد کافی را به آمارکتس می‌توانیم داشته باشیم.

اعتبار بروکر-آمارکتس-امارکتس-امنیت-بروکر-

رگوله آمارکتس

آمارکتس در اداره خدمات مالی (FSA) سنت وینسنت با شماره ثبت 22567 IBC 2015. ثبت شده است. بروکر آمارکتس عضو کمیسیون مالی سازمان حل اختلاف مستقل EDR ، نیز هست. همچنین تا 20 هزار دلار از سرمایه هر مشتری، در آمارکت بیمه می‌باشد.

آیا امکان دارد آمارکتس ایران را تحریم کند؟

این احتمال را برای تمام بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می‌دهند، وجود دارد که ممکن است دریچه خدمات خود را به روی ایران، ببندد، اما این نگرانی وجود ندارد که پول مشتریان ایرانی بلوک شود. در واقع طبق تجارب چند ساله، تمام بروکرهایی که ایران را به لیست تحریم های خود اضاف کردند، فرصتی چند ماهه یا چند روزه را برای برداشت پول به مشتریان ایرانی می‌دهند و از این بابت هرگز جای نگرانی نیست.

 

پشتیبانی-فارسی-بروکر-آمارکتس-امارکتس

دفتر مرکزی بروکر A Markets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر AMarkets در کشور مونتنگرو می‌باشد. البته در کشورهای مختلفی دفترهای شعب ای مارکت فعال است. دفتر بخش فارسی زبان بروکر ای مارکتس در کشور ارمنستان واقع شده است.

سابقه بروکر Amarkets چقدر است؟

بروکر آمارکتس از سال 2007 تا به امروز فعال است. البته تا قبل از سال 2015 با نام دیگری فعال بوده و در سال 2015 به آمارکتس تغییر نام داد. در طی این سال‌ها در آمارکتس، هیچ مشکل خاصی به وجود نیامده و به صورت مداوم با رعایت تعهدات، آمارکتس خدمات خود را به مشتریانش، از جمله ایرانی‌ها ارائه داده است. به لحاظ سال‌های سابقه، آمارکتس را می‌توان در بین بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می‌دهند، یک بروکر با سابقه طولانی دانست.

انواع-حساب-بروکر-آمارکتس-امارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز-فارکس-ترید

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب های بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس چهار مدل حساب معاملاتی را به مشتریان، ارائه داده که بدین شرح می‌باشد:

مشخصات / نام حساب حساب Fixed حساب Standard حساب ecn
حداقل واریز برای افتتاح 100 دلار 100 دلار 200 دلار
حداکثر لوریج 1:3000 1:3000 1:3000
اسپرد ثابت از 3 پیپ شناور از 1.3 پیپ شناور از 0 پیپ
کمترین حجم قابل معامله 0.01 لات 0.01 لات 0.01 لات
کمیسیون ندارد ندارد 5 دلار در1 لات
stop out 20 درصد 20 درصد 40 درصد
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله
حساب-ای سی ان-جفت ارز-استاندارد-بروکر-آمارکتس-امارکتس

حساب استاندارد ( Fixed)

این حساب که با 100 دلار افتتاح می‌شود، اسپردی ثابت دارد و در ساعات مختلف، میزان اسپردها تغییری ندارد. بروکر آمارکتش اگر از این نوع حساب استفاده کنید، می‌توانید از مزیت دریافت کش‌بک هم بهره ببرید. کش بک، در حساب فیکس آمارکتس، امکان دریافت 19 دلار کش بک برای هر یک لات معامله را خواهید داشت. در این زمینه بهتر است بعد از ثبت نام در بروکر آمارکتس، نحوه دریافت درآمد کش‌بک را از پشیبانی بروکر بپرسید. 

 

حساب Standard

حساب استاندارد بروکر  آمارکت ، از دید شخصی من، واقعا حسابی استاندارد و نرمال است. به لحاظ اسپرد، سطح نرمال و قابل قبولی را داراست. اسپردها معمولا در حساب‌های استاندارد بالاست، اما در ای مارکتس ، حساب استاندارد، اسپردی به نسبت پایین را شاهد خواهید بود. در این حساب هم، تریدرها می‌توانند از مزیت برخورداری از کش بک استفاده کنند. کیفیت نقاط باز و بسته شدن معامله در حساب استاندراد واقعا عالیست. اکثر تریدرهای آمارکتس ، از حساب استاندارد استفاده می‌کنند.

 

حساب ecn

و اما حساب با کیفیت و کم نظیر بروکر آمارکت، حساب ecn هست که در بروکر AMarkets ، این حساب به قدری اسپرد پایینی دارد که شاید گاهی تریدر را متعجب کند. حساب ecn بروکر ای مارکتس، علاوه بر کیفیت بالا، کندل‌هایی بسیار دقیق و رقابتی در سطح جهانی را با قدرت داراست. این حساب که با حداقل 200 دلار افتتاح می‌شود، دلیل محبوبیت بروکر آمارکتس در بین ایرانی‌هاست. هر تریدر حرفه‌ای که با این حساب آشنا باشد، آمارکتس را بروکری تاپ خواهد دید.

میزان اسپرد در بروکر A Markets

بدون شک بروکر آمارکتس را باید به عنوان یکی از بروکرهایی که کمترین اسپرد را داراست معرفی کنیم.در حساب ای سی ان بروکر آمارکتس که واقعا این میزان از اسپرد مشهود است، اما در حساب‌های فیکس و استاندارد هم چون کش‌بک را به مشتریان می‌دهد، دوباره میزان اسپرد بسیار اندک می‌شود. البته چون مخاطبان سایت هشتصد، از ترفند کاهش اسپرد هم استفاده می‌کنند، آمارکتس را بروکری بسیار منصف از این جهت، خواهند یافت. در ادامه مقاله، راجع به ترفند کاهش اسپرد هم بخوانید.

طبق تجربه شخصی خودم در آمارکتس، برخلاف دیگر بروکرها هرگز ندیدم که قیمت، در نقاطی غیر از تی پی یا استاپی که خودم از قبل مشخص کرده بودم، بسته شود. این نکته را گفتم، چون در برخی از بروکرها بسیار برایم پیش می‌آمد که بروکر، ترید من را در نقطه‌ای غیر از جایی که خودم مشخص کرده بودم، می‌بست. از این لحاظ من خیلی با اطمینان حساب‌های بروکر ای مارکتس را با کیفیت معرفی می‌کنم.

میزان اسپرد در بروکر A Markets
میزان اسپرد در آمارکتس حساب ای سی ان ecn

ترفند کاهش اسپرد و پرداخت (کامل) ریبیت در بروکر آمارکتس

اگر از طریق لینک زیر، در بروکر آمارکت ثبت نام و تایید هویت داشته باشید، بروکر آمارکتس، طبق قراردادی که با سایت هشتصد دارد، ما را به عنوان بازاریاب شما می‌شناسد و در آینده، بخشی از هزینه اسپردی را که، بابت معاملاتتان، به بروکر پرداخت می‌کنید را، به حساب ما (به علت انجام بازاریابی) پرداخت می‌کند.

در سایت هشتصد ما تصمیم گرفتیم، مبلغی که بابت بازاریابی از بروکر دریافت می‌کنیم را، به صورت کامل و اتومات، به خود شما بازگردانیم. به همین منظور، بعد از ثبت نام در آمارکتس، حتما مشخصات خودتان، شامل نام خانوادگی و آدرس ایمیلتان را برای ما ارسال کنید، تا پرداخت این درآمد را برای شما فعال کنیم. این مبلغ به مرور و به صورت کشبک، درحساب شما، واریز خواهد شد.

اگر از قبل نیز در آمارکتس با لینک دیگری ثبت نام داشته اید، می‌توان با انجام یک سری اقدامات دیگر امکان چنین چیزی را فراهم نمود. بهتر است در این مورد از طریق راه ارتباطی، به ما اطلاع دهید تا مزیت دریافت ریبیت را در حسابتان پیگیری و امکان‌پذیر کنیم. این باعث می‌شود مقداری از هزینه‌ای که بابت اسپرد پرداخته‌اید، به خودتان بازگردد.

حساب اسلامی در بروکر amarkets

امکان فعال کردن حساب اسلامی در بروکر آمارکتس موجود است. اگر قصد اسلامی کردن حساب خودتان را دارید، بعد از افتتاح حساب در بروکر، از پشتیبانی بروکر بخواهید تا حساب شما را، اسلامی کند. در حساب‌های اسلامی، از مشتریان ، سوآپ یا بهره شبانه گرفته نخواهد شد.

واریز و برداشت بروکر آمارکتس

واریز-برداشت-ریالی-رمزارز-صرافی-فارکس-بروکرآمارکتس-امارکتس

نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس، به اشکال مختلفی امکان‌پذیر است. شاید راحت‌ترین حالت، نحوه‌ی واریز و برداشت ریالی باشد که این امکان در آمارکتس به سادگی امکانپذیر است. کافیست بعد از ثبت نام در آمارکتس، به پشتیبانی بروکر بگویید که میخواید واریز ریالی انجام دهید تا شما را راهنمایی کنند. نحوه برداشت هم کاملا به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. شما به ریال واریز می‌کنید، حسابتان معادل قیمت روز دلار شارژ می‌شود. هنگام برداشت هم به نرخ روز دلار، به حساب بانکی ایران شما، ریال را واریز خواهند کرد.

بهترین مزیتی که بروکر آمارکت دارد و من خودم از آن خیلی لذت بردم، واریز و برداشت آسان و بدون کمیسون است. اگر واریز و برداشت ریالی را مد نظر بگیرید، که در آمارکتس به راحتی قابل انجام است. اگر هم از روش‌های دیگری، مانند واریز با وبمانی استفاده کنید، بروکر کارمزدی را که وبمانی(یا هر انتقال دهنده‌ی دیگری) از شما کسر کند را به شما می‌پردازد. من از این بابت بروکر آمارکت را تحسین می‌کنم. من خودم برای واریز و برداشت در ای مارکت، از طریق صرافی تاپ چینج را، ترجیح می‌دهم.

برای واریز و برداشت های ریالی، ابتدا باید به پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

در دو تصویر زیر، نحوه‌ی ورود به صفحه نقل و انتقالات پول در آمارکتس و همچنین لیست، برخی از روش‌های واریز و برداشتی که در آمارکتس، امکانپذیر هست را مشاهده می‌کنید.

 

برای انتقال پول از و به آمارکتس چقد زمان لازم است ؟

کل فرآیند واریز یا برداشت در آمارکتس، حداکثر یک روز کاری طول می‌کشد اما بر اساس تجربه شخصی من، به صورت میانگین، بین یک ساعت تا سه ساعت این فرآیند طول می‌کشد.

انواع راه های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

البته راه های واریز و برداشت دیگری هم وجود دارد. مانند واریز و برداشت با وبمانی، پرفکت مانی، صرافی تاپ چینج، مسترکارت و…. از نکات جالب آمارکتس این است که شما می‌توانید حسابتان را با ارز دیجیتال بیت کوین، لایت کوین، اتریم و تتر هم شارژ کنید. احتمالا در آینده لیست امکان واریز و برداشت‌های رمزارزی آمارکتس، بیشتر هم خواهد شد.

 

انواع راه های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

واریز و برداشت بدون کمیسیون با هر روشی!

در بروکر AMarkets بعد از واریز به هر روشی که از شما کمیسیونی کسر شده، آمارکتس این کمیسیون را به شما باز میگرداند. مثلا اگر شما هزار دلار را با وبمانی به حساب آمارکتس خودتان واریز کردید، مشخصا وبمانی برای این انتقال از شما مبلغ 8 دلار کارمزد دریافت می‌کند و مبلغ 992 دلار را به حساب آمارکتس منتقل می کند. این خیلی جالب است که آمارکتس ، آن هشت دلار کارمزد که به وبمانی پرداخت کردید را، به شما پرداخت می‌کند! 

تایید هویت-بروکر-آمارکتس-ثبت نام-امارکتس-فارکس-کارگزاری-پشتیبانی-فارسی

برای تایید هویت در آمارکتس چه مدارکی لازم است؟

ایجاد حساب کاربری و تایید هویت در سایت بروکر آمارکت کار سختی نیست. برای تایید هویت در این بروکر، بعد از تایید آدرس ایمیل و شماره همراه، لازم است که تصویر کارت شناسایی خودتان را ارسال کنید. این کارت شناسایی، می‌تواند پاسپورت و یا کارت ملی باشد.

 

در بروکر A-Markets چه دارایی هایی را می‌توان معامله کرد؟

آمارکتس دارای سبد معاملاتی خیلی متنوعی هست و از این بابت به نسبت دیگر بروکرها، سبد بسیار پر محصولی را دارد. اینکه در بروکرهای فارکس امکان معامله تمام جفت ارزهای مشهور، فراهم است به کنار، اما اینکه بروکری بتواند از دیگر بازارها هم سبد مختلفی را برای انجام معاملات در اختیار تریدرها قرار دهد، بسیار عالیست. شما در آمارکتس محصولات مختلفی را برای معامله در اختیار خواهید داشد.

میزان دارایی‌های قابل معامله در آمارکتس، علاوه بر جفت ارزهای فارکس، امکان ترید روی بسیاری دیگر از دارایی‌ها نیز وجود دارد. البته با توجه به نوع حسابی که باز می‌کنید، این دارایی‌ها می‌تواند متفاوت باشد. در مجموع تنوع زیادی در دارایی‌های قابل معامله دارد.

 

دارایی-قابل معامله-بروکر-آمارکتس-ای-مارکتس-amarkets

گروه های مختلف دارایی قابل معامله در بروکر آمارکتس:

فارکس(جفت ارزها) –  ایندکس index  – commodities  – crypto – CASH INDEX –  فلزات – سهام

 

امکان ترید ارز دیجیتال در آمارکتس

در آمارکتس امکان معاملات و ترید بر روی ارزهای دیجیتال هم فراهم است. شما می‌توانید تعدادی از ارزهای دیجیتال را در حساب‌های خود برای انجام معاملات در اختیار داشته باشید. لیست زیر، رمز ارزهای قابل معامله در آمارکتس را نشان می‌دهد.

پشتیبانی فارسی بروکر آمارکتس

بروکر آمارکت دارای تیم پشتیبانی فارسی زبان و ایرانی است که طبق تجربه شخصی خود من، این تیم پشتیبانی رفتاری بسیار عالی با تریدرهای ایرانی دارد. هم از طریق سایت بروکر و هم از راه تلگرام و واتساپ، شما می‌توانید با پشتیبانی بروکر آمارکتس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. شماره واتساپ پشتیبانی ای مارکتس: 447723477989+

پلتفرم معاملاتی کارگزاری آمارکتس

در کارگزاری آمارکتس هم به مانند دیگر بروکرها، از متاتریدر 4 ، به عنوان ساده ترین پلتفرم معاملاتی، می‌توانید استفاده کنید. همانطور که می‌دانید متاتریدر 4، محبوب ترین پلتفرم معاملاتی می‌باشد که حتی با وجود معرفی متاتریدر 5، همچنان اکثر تریدرها، متاتریدر 4 را برای کار انتخاب می‌کنند. البته پلتفرم متاتریدر 5 هم در ای مارکت پشتیبانی می‌شود و با توجه به نیاز یا علاقه خودتان، می توانید پلتفرم معاملاتی خودتان را انتخاب کنید.

آمارکتس همچنین امکان انجام معاملات به صورت تحت وب را نیز به شما می‌دهد و شما می‌توانید امکانات متاتریدر را به صورت آنلاین و تحت وب نیز از طریق کابین کاربری خود در اختیار داشته باشید.

متاتریدر4-متاتریدر5-بروکر-آمارکتس
متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 4 بروکر آمارکتس - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 4 بروکر آمارکتس - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 4 بروکر آمارکتس - نسخه ios
متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 5 بروکر آمارکتس - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 5 بروکر آمارکتس - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 5 بروکر آمارکتس - نسخه ios

آموزش های رایگان در کارگزاری آمارکتس

وب سایت رسمی بروکر آمارکتس، بخشی را برای مقالات آموزشی رایگان در نظر گرفته که برای کارآموزان، مبتدیان و حتی حرفه‌ای‌ها می‌تواند بار علمی بسیار خوبی داشته باشد. نکات جالب و روش‌های به نسبت خوبی را در این مقالات آموزشی، مشاهده خواهید کرد.

البته برنامه‌های جلسات آنلان هم در این بروکر برای مشتریان ایرانی، تعریف شده که به صورت وبینار ارئه می‌شود. بعد از ثبت نام در ای مارکتس، می‌توانید به صورت رایگان در وبینارهایی که برگزار می‌شود شرکت کنید.

 

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

برای افتتاح حساب در بروکرآمارکتس، لازم است که حداقل به مقدار 100 دلار واریزی داشته باشید تا بتوانید یک حساب استاندارد یا فیکس را باز کنید و ترید کنید.

 

حساب کپی تریدینگ آمارکتس شئشقنثفس

حساب کپی تریدینگ آمارکتس

حساب کپی ترید در بروکر آمارکتس را من بهترین و قوی‌ترین مزیت این بروکر می‌دانم که می‌توان شاهد یک سیستم کپی ترید منصفانه دانست. این حساب از نوع رم هست و با حساب‌های پم متفاوت عمل می‌کند. حساب کپی ترید را در مقاله ای جداگانه در سایت هشتصد بررسی و معرفی کرده‌ایم. در واقع با این سیستم آمارکت شرایط کسب درآمد را برای همه افراد، حتی کسانی که شناختی به ترید هم ندارد، فراهم آورده.

نظر شخصی من این است که حساب امن کپی ترید ای‌مارکت را اگر با دیدگاه منطقی و ریسک پایین، استفاده کنید، شما یک برنده‌اید و می‌توانید همیشه بدون صرف وقت و انرژی از فارکس کسب درآمد کنید.‌پیشنهاد می‌دهم از فرصت سرمایه‌گذاری در کپی ترید حتما استفاده کنید. با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد صفحه آموزش کپی تریدینگ آمارکتس خواهید شد.

خصوصیات کپی تریدینگ آمارکتس

البته سیستم کپی تریدینگ آمارکتس، خصوصیاتی خاصی دارد که بسیار جالب است. مثلا سرمایه‌گذار می‌تواند مقدار ریسک، مقدار حد سود کلی و حد ضرر کلی را برای سرمایه خودش به صورت مجزا تعیین کند. می‌تواند به راحتی و با انجام تنظیماتی خاص، درصدی بالاتر از خود تریدر، از معاملات سود بگیرد. پرداخت کارمزد هم به صورتی بسیار منصفانه در سیستم انجام می‌پذیرد. این کارمزد در پایان هر هفته و به صورت اتوماتیک، محاسبه و پرداخت می‌شود. البته برای انتخاب تریدر حرفه‌ای و انجام تنظیمات، لازم است که دقت لازم را داشته باشید و با بررسی تخصصی حساب تریدر، انتخاب درست و منطقی‌ای انجام دهید. در این زمینه می‌توانید از مشاوره رایگان سایت هشتصد، بهره ببرید.

حساب دمو

در حساب دمو ترید کنید و پول نقد دریافت کنید!

برای کسانی که تازه در حساب آمارکتس افتتاح حساب کنند، این بروکر پیشنهاد جالب توجهی را دارد. این یک فرصت بی‌نظیر است که بروکر، اجازه برداشت سود از حساب دمو را به مشتریان خود می‌دهد!

مراحل استفاده از این پیشنهاد در آمارکتس به این صورت است که شما در ای مارکت، حساب باز کردید، باید تایید هویت را انجام دهید(در فیلم آموزش ثبت نام که در بالا قرار دارد، نحوه تایید هویت در آمارکتس توضیح داده شده) ،سپس با افتتاح حساب دمو، به مدت پنج روز فرصت دارید که با موفقیت در حسابتان، سود کنید.

در روز پنجم حسابتان را ببندید. یک حساب لایو(حساب فیکس یا استاندارد در پلتفرم متاتریدر 4) افتتاح کنید.

با پشتیبانی بروکر ای مارکت ارتباط برقرار کنید و از وی بخواهید که، سود را از حساب دمو، به حساب واقعیتان انتقال دهد.

با پشتیبانی بروکر امارکتس هماهنگ شوید

نکته ای که باید رعایت کنید هم این است که باید حساب لایو واقعیتان را باید، حداقل به اندازه سودی که در حساب دمو دریافت کردید، شارژ کنید. البته اگه سودتان خیلی زیادتر از توان مالیتان برای شارژ کردن بود، در این زمینه به پشتیبانی بروکر بگویید، تا این مشکل را حل کند!

در این زمینه، بعد از افتتاح حساب و تایید هویت در آمارکتس، با پشتیبانی صحبت کنید. هدف بروکر هم این است که شما را با کیفیت حساب‌های خود آشنا کند تا متوجه این موضوع شوید که ای مارکت واقعا حساب‌های بی مانندی را دارد.

ویژگی های خاص بروکر آمارکتس

در زیر، به چند مورد از این ویژگی‌ها و قابلیت‌های اختصاصی که در آمارکتس وجود دارد، بیان شده است

انتقال حساب معاملات باز از دیگر بروکرها به آمارکتس

یکی از ویژگی‌های جالب آمارکتس این است که به شما امکان انتقال حسابتان حتی با معاملات باز را از دیگر بروکرها به شما می‌دهد! یعنی شما اگر معامله‌ی بازی هم در بروکری دیگر دارید، می‌توانید به همان شکل، حسابتان را به آمارکتس منتقل کنید و معامله‌ی خود را در همان حالت از، ادامه دهید! برای این کار، بعد از افتتاح حساب، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

از حساب استاندارد و فیکس آمارکتس درآمد جانبی بدست آورید

این حساب، علاوه بر کیفیت بالا و بدون روکوت بودن، دارای میزیتی است که شاید برای شما بسیار جالب باشد. شما می‌توانید بعد از انجام معالات در این حساب، از آمارکتس کش بک دریافت کنید!

اندیکاتور اتوچارتیست Autochartist ای مارکتس

آمارکتس یکی از بروکرهایی است که علاقه به سودآوری معامله گرانش نشان داده. یکی از گزینه‌های مورد علاقه تریدرهای آمارکتس ، استفاده از اندیکاتور اتوچارتیست است که به رایگان و به صورت اختصاصی در اختیار مشتریان آمارکتس قرار می‌گیرد. شما بعد از ثبت نام در آمارکتس ، در کابین کاربری خود به این اندیکاتور دسترسی خواهید داشت. در تصویر زیر مشخص شده که دقیقا از کدام قسمت سایت ، به این اندیکاتور دسترسی دارید.

اندیکاتور اتوچارتیست Autochartist در آمارکتس
اندیکاتور اتوچارتیست Autochartist

اندیکاتور اتوچارتیست چیست؟

اتوچارتیست در واقع الگوریتمی است که بر اساس چندین فرمول محاسباتی، محتمل‌ترین جهت حرکتی آینده قیمت را به شما نشان می‌دهد و بسیار به تریدر کمک می‌کند. در تصویر زیر ، نحوه نمایش اتوچارتیست آمارکتس را می‌بینید.

اندیکاتور اتوچارتیست با سیگنال رایگان در آمارکتس
اندیکاتور اتوچارتیست با سیگنال رایگان در آمارکتس

مزایای اندیکاتور اتوچارتیست

سیگنال‌های رایگان آمارکتس را هم می‌توان جزو مزایای مفید آن دانست. شما بعد از ثبت نام آمارکتس این قابلیت‌ها را از اتوچارتیست دریافت خواهید کرد.

مزایای اندیکاتور اتوچارتیست آمارکتس
مزایای اندیکاتور اتوچارتیست آمارکتس

تحلیل آمارکتس از بازار فارکس

تحلیل‌گران حرفه‌ای بروکر آمارکتس ، هر هفته با نظرسنجی از تریدرها، جفت ارزهای مد نظر معامله‌گران را بررسی و تحلیل خودشان را به صورت رایگان ‌و عمومی در اختیار عموم تریدرها قرار می‌دهد. این تحلیل‌ها به صورتی کاملا حرفه‌ای و عملی انجام می‌شود و بسیاری از تریدرها بر اساس همین تحلیل‌های رایگان، وارد معاملات پرسودی می‌شوند.  البته که از دید من، بهتر است شما فقط از این تحلیل‌ها به منظور مقایسه و کمک به تحلیل خودتان استفاده کنید و صرفاً بر اساس تحلیل‌های دیگران،پوزیشن‌گیری نکنید.‌

تحلیل های بروکر آمارکتس توسط آقای بردبار

سیگنال‌های vip بروکر آمارکتس

از آنجایی که بروک را مارکت است تحلیلگران حرفه‌ای استفاده می‌کند، شما می‌توانید، مخاطب دریافت این سیگنال‌ها باشند. البته خود من به شخصه هرگز از سیگنال‌های وی آی پی استفاده نمی‌کنم و فقط به معاملات خودم متکی هستم. اما به هر صورت سیگنال‌های وی آی پی بسیار قدرتمند هستند و یکی از دوستان خود من که از این سیگنال‌ها تا چند ماه استفاده می‌کرد، رضایت کامل داشت. در هر حال من هیچ توصیه‌ای در این زمینه به کسی ندارم و باید این نکته را متذکر شوم که مسئولیت معامله با هر نوع سیگنالی فقط بر عهده خودتان است.
البته سیگنال‌های vip بروکر آمارکتس فقط به مشتریانی ارائه می‌شود که سرمایه‌ی بالای 5000 دلار را در بروکر داشته باشند.

دریافت کشبک از معاملات

کش بک یا cashback در واقع تخفیفی در هزینه‌هایی است که بروکر بابت اجرای دستورات معامله‌ها از شما دریافت کرده است. به زبان ساده، شما بابت انجام معاملات هزینه‌ای را با عنوان اسپرد به بروکر پرداخت می‌کنید، کش بک عاملی است که بتوانید در این هزینه‌ها تخفیف قابل توجهی بگیرید. بروکر آمارکتس با وجود اسپردهای پایین، امکان دریافت کش بک را هم برای شما در حساب استاندارد و حساب فیکس، فراهم آورده که می‌توانید از آن بهره ببرید.

جمع‌بندی بررسی بروکر آمارکتس

به صورت کلی اگر مرور کنیم، آمارکتس بروکری با سابقه‌ی نسبتا طولانی که از سال 2007 فعال می‌باشد. این بروکر از سال 2018 به بعد، به صورت ویژه‌تری به مشتریان ایرانی نگاه می‌کند و پشتیبانی بسیار پیگیری را به منظور رضایت فارسی زبانان، به کادر خود اضاف کرده است.

امنیت AMarkets

 

از دید تریدرها در درجه اول، امینت سرمایه‌ها بسیار پراهمیت است که از این بابت می‌توان به صورتی مطمئن به آمارکتس اعتماد کرد. رگولاتوری AFS نیز این اطمینان را افزایش می‌دهد، ضمن اینکه تا سقف 20000 دلار، هر اکانت آمارکتس بیمه شده است. البته تفاوت رگولاتوری آمارکتس با برخی دیگر از بروکرها این است که، این رگولاتور به ایرانی‌ها خدمات می‌دهد. اما در کل بروکری که هم سابقه بالایی دارد و هم خیلی خوب از پس مشتریانش تا به امروز بر آمده را، می‌توانیم بهش اعتماد داشته باشیم.

 

شرایط ثبت نام بروکر آمارکتس

 

ثبت نام و تایید هویت در آمارکتس کار  سختی نیست و تنها با داشتن کارت ملی و سن بالای 18 سال می‌توان در آمارکتس حساب باز کرد.

 

واریز برداشت آمارکتس

 

واریز و برداشت در بروکر آمارکت هم که چون بدون هیچ کمیسیونی انجام می‌شود، هزینه‌ای اضافی روی دست تریدرها نمی‌گذارد و از آنجایی که انواع روش‌های واریز و برداشت، از جمله روش ریالی را هم امکانپذیر کرده، بسیار آسان و ساده این نقل و انتقالات انجام می‌پذیرد.

 

انواع حساب ها

 

بروکر AMarket خدمات سه حساب فیکس، استاندارد و ای‌سی‌ان را به شما معرفی می‌کند که با توجه به استراتژی و سلیقه خود می‌توانید از این حساب‌ها بهره ببرید. حساب فیکس دارای اسپرد ثابت، و البته دارای کشبک(بازگشت بخشی از اسپرد پرداختی) است. از این بابت حساب فیکس آمارکتس بسیار مناسب است. حساب استاندارد هم که اسپرد شناور و پایین‌تری دارد و باز هم می‌توان از کشبک آن استفاده کرد. حساب ای‌سی‌ان آمارکتس هم به قدری اسپرد پایینی دارد که شاید بسیاری از تریدرها را متعجب کند. این حساب بسیار مناسب برای اسکالپرها است. کیفیت حساب‌های آمارکتس را با تاکید می‌گویم که بسیار بالاست، هیچ روکوتی ندارد و دقیقا در نقاطی که تریدرها هدف قرار دهند، معاملاتشان باز یا بسته می‌شود. این شاید بزرگترین مزیت بروکر آمارکتس برای حرفه‌ای‌های بازار باشد.

 

درصد موفقیت بالای تریدرها

 

حالا که حرف از حرفه‌ای‌های بازار شد، باید این نکته را هم بگویم که آمارکتس انتخاب تریدرهای حرفه‌ای است، به این دلیل که تعداد تریدرهای موفق، به نسبت کل تریدرهای فعال در بروکر، درصد بالایی است و اگر این درصد را با دیگر بروکرها مقایسه کنیم، متوجه این موضوع می‌‎شویم. حتی در این زمینه، نام آمارکتس را در رتبه‌های بالایی لیست تمام بروکرهای جهان هم میبینیم. این موضوع نشان می‌دهد که تریدرهای موفق آمارکتس را برای معامله‌گری انتخاب کرده‌اند، یا شاید هم به این دلیل باشد که در آمارکتس، چون بروکر ابزارهای خاصی را در اختیار تریدرها قرار می‌دهد احتمال موفقیت را بالا می‌برد.

 

چرا در آمارکتس احتمال موفقیت بالاست؟

 

خب اینجا سوال پیش میاد که مگر آمارکتس، چه ابزاری را دارد که احتما سودآوری تریدرها را بالا می‌برد؟ بروکر AMarket چند ابزار بسیار کارآمد و خاص را به مشتریانش ارئه داده. اندیکاتور اتوچارتیست یکی از این ابزارهاست. این اندیکاتور با الگوریتم خاصی، محتمل‌ترین جهت بازار را به شکلی جالب به تریدر نشان می‌دهد. ابزار بعدی تحلیل‌ها و سیگنال‌هایی است که هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی در اختیار قرار می‌دهد. ابزار بعدی هم سیسیتم کپی تریدینگ بی‌نظیر و منصفانه‌ای است که بسیار برای مشتریان محبوب است. اگر منصف باشم، باید قدردان و متشکر از بروکر آمارکتس باشم که با امکانات بسیار خوب و جالب، فرصت درآمدزایی خوبی را در اختیار من و دیگر ایرانیان قرار داده است. امیدوارم که همه بتوانند از این فرصت خوب بهترین استفاده را ببرند.

 

حداقل واریز در آمارکتس

شما با حداقل 100 دلار می‌توانید در آمارکتس شروع به انجام معامله یا سرمایه‌گذاری در حساب کپی تریدینگ کنید.

 

سیستم کپی تردینگ خاص آمارکتس

 

شما در این سیستم، گذشته‌ی حساب بسیاری از معامله‌گران حرفه‌ای را می‌بینید، اگر دوست داشته باشید می‌توانید یکی را انتخاب کنید و معاملات آن تریدر را در حساب خودتان کپی کنید. به این ترتیب شما بدون داشتن تخصص و بدون صرف وقت و انرژی، در بازار فارکس معامله انجام می‌دهید و فقط کافیست، نظاره گر نتایج معاملات باشید. به این ترتیب حساب کپی ترید مناسب افرادیست که دوست دارند، از بازار سود بگیرند اما خودشان به هر دلیلی نمی‌توانند ترید کنند. البته لازم است که در حساب کپی تریدینگ، در صورت دریافت سود، درصدی از سودتان را به عنوان کارمزد، به تریدری که معاملاتش را کپی می‌کنید، پرداخت کنید. سیستم کپی تریدینگ در بسیاری از بروکرها وجود دارد، اما سیستم کپی تریدینگ آمارکتس، به نظر شخصی من، بهترین و منصفانه ترین کپی تریدینگ در بین تمام بروکرها می‌باشد.

 

نتیجه بررسی

 

در مجموع آ مارکتس را می‌توان بروکری امن، کم هزینه و بسیار مشتری مدار دانست که برای تریدرها بسیار جذاب و عالی به نظر می‌رسد. امیدوارم از ثبت نام در بروکر آمارکتس لذت ببرید

مزایای بروکر AMarkets

مزایا-معایب-بروکر-آمارکتس-امارکتس

معایب بروکر AMarkets

در این بخش از صفحه بررسی بروکر AMarkets ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های این بروکر قرار داده می شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

افزایش لوریج ارزهای دیجیتال در آمارکتس

لوریج جفت ارزهای BTC/USD و BTC/EUR به نسبت 1:100 و برای سایر جفت ارزها به 1:10 افزایش یافت. این مقدار لوریج روی بیت کوین را کمتر بروکری در جهان، ارائه می‌دهد در این تاریخ.  (پنج شنبه – ۱۰ آذر ۱۴۰۱)

تریدرهای آمارکتس به یک میلیون نفر رسید

تعداد مشتریان بروکر ای مارکتس به رقم بسیار بزرگ 1 میلیون نفر رسید و این بروکر، یک هدیه به تریدر شماره یک میلیون، اهدا کرد. (چهارشنبه 7 دی 1401)

آموزش ثبت نام در بروکر amarkets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بروکر آمارکتس شوید.

در صفحه باز شده، فرم را پر کنید و سپس گزینه افتتاح حساب را کلیک کنید.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
آموزش ثبت نام بروکر آمارکتس - مرحله اول

لیست ایمیل هایی که به آدرس ایمیل شما ارسال شده است را در تصویر زیر می بینید.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
آموزش ثبت نام بروکر ای مارکتس - مرحله دوم

دوباره وارد صفحه کابین کاربری خود شوید و مطابق تصویر زیر، شماره تلفن همراه خود را نیز، تایید نمایید.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
نحوه ثبت نام کارگزاری amarkets - مرحله سوم

کدی که به شماره موبایل شما ارسال می شود را وارد کنید. اگر به هر دلیلی کد به شماره شما ارسال نشد، این موضوع را با پیشتیبانی آمارکتس مطرح کنید را موضوع را حل نمایند.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
آموزش ثبت - مرحله چهارم

آموزش تایید هویت در بروکر امارکتس AMrkets

روی گزینه تایید هویت کلیک کنید

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
آموزش ثبت نام آ مارکتس - مرحله پنجم

به مانند عکس زیر، اطلاعات خواسته شده را وارد و سپس تصویر مدرک شناسایی خود را آپلود کنید. مدرک می تواند کارت ملی، شناسنامه و یا پاسپورت هم باشد.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
مرحله ششم

برای واریز و برداشت ریالی و دیگر روش‌های پرداختی، مدارک خود را در این قسمت ارسال کنید.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
ثبت نام در amarket - مرحله هفتم

تغییر رمز عبور ناحیه کاربری در بروکر آمارکتس

برای تغییر پسورد یا همان رمز ورود به کابین کاربری بروکر آمارکتس، مطابق تصاویر زیر، عمل کنید

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
عکس اول
نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
عکس دوم

ورود به صفحه اول سایت آمارکتس و ورود به ناحیه کاربری

در زیر، تصویر صفحه اول سایت آمارکتس را مشاهده می کنید. برای ورود به ناحیه کاربری خود، روی گزینه ورود که در گوشه سایت قرار دارد کلیک کنید و سپس مطابق تصویر دوم، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید و وارد اکانت آمارکت خود شوید.

نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
عکس اول
نحوه-ثبتنام-بروکر-آمارکتس-ای مارکتس-amarkets
عکس دوم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

آیا بروکر آمارکتس معتبر است و اعتبار آمارکت چیست ؟

 

اول برای اعتماد به بروکر های فارکس به سه نکته باید توجه داشت:

 

اول به سال تاسیس بروکر که باید سن بروکر حداقل به پنج سال برسد که البته آمارکتس از این بابت سابقه‌ی بالایی دارد.

دوم به رگوله بودن یا رگوله نبودن بروکر. آمارکتس یک بروکر رگوله شده هست. خوشبختانه رگولاتور بروکر آمارکتس به ایرانیان خدمات می‌دهد.

(رگولاتور شبیه بیمه عمل می‌کند و در صورت بروز مشکل برای بروکرها، مسئول جبران خسارت مشتریان است)

سومین مورد هم میزان شهرت بروکر در بین معامله گران و گستردگی بروکر در سطح کشور است. از این بابت هم بروکر آمارکتس میزان شهرت مناسب و گسترگی خیلی بالایی را در ایران و چندین کشور دیگر دارد و مورد تایید می‌باشید.

در ضمن دفتر شعبه‌ی مربوط به ایران بروکر آمارکتس در کشور ارمنستان است.

آیا بروکر آمارکتس معتبر است و اعتبار آمارکت چیست ؟

اسپرد در بروکر ای مارکت چقدر است؟

حساب ecn  بروکر ای مارکت دارای کمترین اسپرد در بین بقیه بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات می‌دهند. این یعنی هزینه بسیار پایینی را بابت انجام معاملات از سرمایه گذاران یا معامله‌گران دریاف می‌کند که در واقع یکی از عوامل محبوبیت آمارکت هم همین است.

 

حساب کپی ترید یا کپی تریدینگ بروکر آ مارکتس چگونه است؟

به نظر من بزرگترین مزیت بروکر آمارکتس داشتن سرویس کپی تریدینگ بسیار با کیفیت است.  به دلیل کیفیت بالای حساب کپی ترید آ مارکتس، تریدرهای حرفه ای هم استفاده از این سیستم کپی ترید را برای مدیریت سرمایه ترجیح می‌دهند.

به نظر شخصی خود من ، منصفانه ترین و بهترین سیستم کپی تریدینگ در بین انواع بروکر های فارکس، همین سیستم کپی ترید ای مارکتس هست به چند دلیل مهم که به خاطر طولانی نشدن مطلب از ذکر آن دلایل در اینجا صرف نظر می‌کنم.

واریز و برداشت در بروکر آی مارکتس چگونه است؟

 

در بروکر آی مارکتس چندین راه مختلف واریز و برداشت وجود دارد که راحت ترین و سریع‌ترین آن، واریز و برداشت ریالی است که کاری بسیار ساده تر از چیزیست که فکر می‌کنید!

همچنین واریز و برداشت به هر شکلی که باشد در بروکر آمارکتس هیچ کمیسیون یا هزینه ای ندارد.

بونوس های ای مارکتس

بروکر ای مارکتس با ارائه طرح های تشویقی متفاوتی، اقدام به دادن انواع بونوس ها کرده و بسیاری است تریدرها همیشه از این بونوس ها استفاده می کنند. این خیلی خوب است که تا ۲۰ درصد است از مبلغی که در آمارکت واریز میکنید را به شما بنوس می دهد. مثلاً شما اگر حسابتان را هزار دلار شارژ کنید، بعد از درخواست بونوس، خواهید دید که ای مارکت مبلغ ۱۲۰۰ دلار را برای معامله در اختیارتان قرار داده است.

ای مارکتس

حرفه ای ترین تریدرها با آمارکتس کار می‌کنند

بروکر آمارکت به دلیل مزایا و کیفیت بالای حساب هایی که دارد، در جذب حرفه‌ای ترین تریدرها موفق عمل کرده. زیرا به لحاظ آماری به نسبت دیگر بروکر ها، درصد بیشتری از تریدرها در روند سوددهی قرار دارند و این نشان از آن دارد که بروکر آمارکتس در این زمینه در جهان پیشگام است.

تجربه شخصی نویسنده این مقاله

اگر قبل از آمارکتس با دیگر بروکرها تجربه معامله را داشته‌اید، بعد از ورود به آمارکت کاملا متوجه این موضوع خواهید شد که حساب های آمارکتس بسیار با کیفیت هستند و از حالت استاندارد خارج نمی‌شوند. به قول تریدرها ای مارکت شدوسازی نمی‌کند! این نکته بسیار مهم است که بروکر کندل‌های واقعی و با قیمت دقیق و استاندارد را ارائه دهد. این موارد در همان ماه اول باعث شد بدانم آمارکتس چیست و قدرش را بدانم!

 

حد سود و حد ضرر در amarkets

یکی از مواردی که در دیگر بروکرها بسیار به چشمم می‌آمد این بود که آن‌ها معاملات من در بسیاری از موارد، در نقاط دقیقی که از قبل مشخص کرده بودم، یعنی در نقاط حد سود و ضرری که تایین کرده بودم، نمیبستند و قیمت بسته شدن معامله با نقاطی که من تایین کرده بودم، متفاوت بود. خوشبختانه amarkets تنها بروکری بود که هرگز چنین مشکلی را با اون نداشتم از این بابت بسیار از آمارکتس رضایت دارم.

 

سیگنال های رایگان فارکس

مورد دومی که در آمارکتس به چشمم می‌آمد، تحلیل های خوب و کارآمدی است که در دسترس مشتریانش قرار می‌دهد. البته دیگر بروکرها هم خیلی از اوقات تحلیل‌های تکنیکال خودشان را در اختیار مشتریان شان قرار می دهند اما تفاوت ای مارکت ، این است که تحلیل هایی را ارائه می‌دهد که واقعاً کارآمد است و در اکثر مواقع درست از آب در می آیند. هرچند خود شخص من از این تحلیل ها چندان برای معامله کردن استفاده نمی کنند اما می بینم که این تحلیل ها بسیار با کیفیت هستند دوستانی که استفاده می‌کنند از آنها نتیجه می‌گیرند.

 

بروکر ای مارکت

 

بروکر آمارکتس چیست

برای ثبت نام در آمارکتس چه چیزهایی نیاز است؟

فیلم نحوه ی ثبت نام در آمارکتس موجود است که می‌توانید ببیند. همچنین برای ثبت نام در بروکر آمارکتس شما نیاز به داشتن سن بالای هجده سال، شماره موبایل و ایمیل دارید. برای تایید هویت هم داشتن یکی از این موارد کافیست:

کارت شناسایی ملی ، شناسنامه و یا پاسپورت

 

اگر سوالی در مورد مطلب ( آمارکتس چیست ) دارید، می‌توانید با من در ارتباط باشید.

بهترین راه ارتباطی نیز از طریق واتساپ یا تلگرام است.زیر همین پست، راه رارتباط با ما را مشاهده می کنید

‫4 نظر

 • ابراهیمی گفت:

  توضیحاتتون،در خصوص فارکس و سرمایه گذاری،عالی ،چون به نظرم،خیلی صداقت در پشت حرف هاتون هست ،(آقای حبیبی)
  موفق و پیروز باشید .

 • رها گفت:

  سلام و عرض ادب خدا قوت خسته نباشید میخواستم بدونم که این بروکر باید ف-ی2ل3تر ش6ک4ن روشن باشه تا بشه ثبت نام کرد من نتونستم وصل بشم برای ثبت نام برای معاملات در متا تریدر ۴ باید دوباره ف-ی2ل3تر ش6ک4ن روشن باشه یا نه فقط برای ثبت نام باید روشن باشه ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  • admin گفت:

   برای انجام ماملات در متاتریدر، فعلا نیازی نیست! اما برای ثبت نام و کار با کابین کاربری در سایت، لازم میشه

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *