800TV

امیدواریم دیدن این ویدیوها به شما اطلاعات و لذت کافی را بدهد!

800TV • مصاحبه با بروکرها و تریدرها

مصاحبه با سمیرا کرمی (تریدر فارکس)

سمیرا کرمی

خانم سمیرا کرمی ، تریدر بازار فارکس هستند که از سال ۱۰۱۵ فعالیت خودشون رو آغاز کردند‌. ایشان بعد از کسب سال ها تجربه،توصیه های مفیدی را در این مصاحبه دارند که بهتر است، به آن ها توجه کنیم. این که در فارکس خانم ها هم می توانند موفق عمل کنند، خبری بسیار عالیست.

دومین مصاحبه با بروکر XChief

بروکر فارکس چیف

این دومین مصاحبه اختصاصی سایت هشتصد با بروکر پر سر و صدای فارکس چیف هست. دلیلش هم اینه که در یک سال اخیر، فارکس چیف تحولات بسیار زیادی را تجربه کرده و امکانات بسیار زیادی را به خدمات خودش اضاف کرده است. یکی از جذابیت های فارکس چیف، طرح لویالیتی یا بیمه سرمایه ای هست که این بروکر، روی حساب های خودش لحاظ کرده  و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این مصاحبه فقط راجع به تغییرات اساسی یک سال اخیر و همچنین طرح لولیتی، پاسخ داده شده است. پیشنها می کنم این مصاحبه را ببینید.

مصاحبه با بروکر Qmm

لوگوی بروکر کیو ام ام اف ایکس

بروکر qmmfx را با سوالاتی چالش برانگیز مواجه کریدم، می توانید پاسخ های این بروکر را به سوالات مصاحبه ما ببینید و بشنوید. در این ویدیو بروکر qmm از خدمات خاص خودش که شامل استخدام تریدرهای مشتقاق در دفتر دبی و همچنین نام بردن از طرح هایی چون سرمایه از بروکر و کار از شما، می گوید.
یکی از جذاب ترین مصاحبه های ما را در این ویدیو حتما پیشنهاد میکنیم که ببینید.

مصاحبه با بروکر یونی کورن

لوگوی بروکر یونی کورن

بروکر یونی کورن را باید از دسته بروکرهای پر آپشن بدانیم که با  داشتن قابلیت های خاص خود، مخصوصا در زمینه رمز ارزها، توانسته نیاز کاربران را به صرافی های ارز دیجیتال هم تامین کند. این که یک بروکر از تمام جنبه ها به نیازهای مشتریانش توجه دارد، بسیار خوب و مفید است. در این مصاحبه، سوالات خود را از بروکر یونی کورن پرسیده‌ایم، امیدوارم که این ویدئو برای شما مفید باشد و ازدیدن آن لذت ببرید.

مصاحبه با تریدکیت راجع به سرمایه گذاری با سود ثابت

لوگوی بروکر ترید کیت

صندوق سرمایه گذاری دلاری را شاید فرصت مناسبی برای برای خود بیابید. در این مصاحبه اختصاصی، راجع به صندوق سرمایه گذاری بروکر تریدکیت به صورت کامل توضیحاتی داده شده است. در این صندوق، سود به صورت دلاری و ثابت ماهیانه، پرداخت می شود.

نکته مهم:

لطفا اگر قصد سرمایه گذاری در این صندوق را دارید، حتما قبل از هر گونه اقدام، با پشتیبانی آنلاین ما (پشتیبانی سایت هشتصد) ارتباط برقرار کنید.

مصاحبه با بروکر Trade kit

لوگوی بروکر ترید کیت

بروکر تریدکیت را شاید بتوان یکی از سودسازترین بروکرها برای مشتریان دانست. این بروکر علاوه بر اسپرد پایین در حساب ها، امکانات جالبی، از جمله صندوق سرمایه گذاری دلاری با سود قطعی و ثابت را هم دارد. پیشنهاد میدهیم مصاحبه با تریدکیت را به منظور شناخت امکانات این بروکر مشاهده کنید.

مصاحبه با بروکر FXchief

بروکر فارکس چیف

اگر بخواهیم با انصاف مقایسه کنیم، بی شک فارکس چیف را باید یکی از برترین بروکرهایی بدانیم که برای ما ایرانیان، امکان استفاده از خدماتش وجود دارد. فارکس چیف تقریبا در همه زمینه ادعای با کیفیت ترین را دارد و به منظور معرفی بهتر این بروکر، مصاحبه ای را به صورت اختصاصی، با آن ترتیب داده ایم که از شما دعوت می شود، این مصاحبه جذاب را ببینید

مصاحبه با بروکر IRONFX

800TV • مصاحبه با بروکرها و تریدرها

در این مصاحبه اختصاصی سایت هشتصد، سوالات چالش برانگیز و مهمی را از نماینده رسمی بروکر ironfx پرسیده می شود، پیشنهاد می دهم دیدن این مصاحبه را از دست ندهید. در پشت صحنه جالب این مصاحبه، دفتر کاری بروکر ironfx را مشاهده خواهید کرد که نشانی از بزرگی این بروکر دارد.
صداقت در گفتار نماینده بروکر ironfx از دید ما، جای تحصین دارد و برخی از ابهامات کاربران و تریدرهای فارکس را برطرف می کند.

مصاحبه با بروکر NYX

لوگوی بروکر ان وای ایکس

بروکر نیکس را شاید کمترکسی بشناسد، این بروکر به صورت کامل به بازار فارکس متصل است و ما نیکس را به عنوان پشت صحنه ی خیلی از بروکرهای مشهور میدانیم. در واقع زیربنای پایداری و تامین مالی بیشتر بروکرهایی که به ایران خدمات می دهند، متصل به نیکس است و این بروکر، بسیاری از بروکرهای دیگر را بالا آورده است، بنابراین خود بروکر نیکس راباید یکی از قوی ترین ها در حوزه فارکس بدانیم.
در این مصاحبه، نماینده محترم بروکر نیکس، به سوالات چالشی و مهمی پاسخ می دهد که دیدن آن را حتما توصیه می کنیم.

مصاحبه با بروکر cmsprime

لوگوی بروکر سی ام اس پرایم

بروکر cmsprime ، بی شک یکی از کامل ترین و بی نقص ترین بروکرهای موجود است که در سال های اخیر، کاربران زیادی را به خودش جذب کرده است. خانم نادیا به عنوان نماینده بروکر سی ام اس پرایم، از سودهای میلیون دلاری در این بروکر می گوید. پیشنهاد می شود این مصاحبه باحال را از دست ندهید.

مصاحبه با رضا حبیبی (تریدر فارکس)

800TV • مصاحبه با بروکرها و تریدرها

در این مصاحبه جالب، می توانید با تجارب و سبک کاری جناب آقای حبیبی، یکی از حرفه ای ترین تریدرهای فارکس آشنا شوید.
پیشنهاد می شود صحبت های مفیدی که در این مصابه انجام شده را از دست ندهید.