⚡️نقد و بررسی بروکر کپیتال اکستند capitalxtend

نام بروکرcapitalxtend کپیتال اکستند
سال تاسیس2020
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیقزاقستان و قبرس
رگولهFSC
حساب کپی‌تریدینگدارد
بونوسدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی، رمزارزها
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 3.7 / 5. تعداد رای: 185

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

ما در این صفحه به بررسی بروکر کپیتال اکستند یا بروکر capitalxtend پرداخته‌ایم. شما با دیدن ویدیو بررسی بروکر کپیتال اکستند اطلاعات زیادی را راجع به آن دریافت میکنید همچنین آموزش ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند را به صورت تصویری و نحوه افتتاح حساب در آن را توضیح داده‌ایم. مزایا و معایب این بروکر و مقایسه آن با سایر بروکرها را توضیح داده‌ایم. پلتفرم‌های معاملاتی کپیتال اکستند را همراه با لینک دانلود آن‌ها برای شما قرار داده‌ایم. بروکر capitalxtend مشهور به اسپرد پایین روی طلا است.

کاپیتال اکستند یک بروکر با سابقه‌ی کم می‌باشد که به سرعت در حال پیشرفت و رشد است. دلیل رشد عالی این بروکر هم سابقه قوی مدیریت این بروکر در سال های بسیار طولانی قبل از تاسیس بروکر هست. از این رو لازم دانستیم در سایت هشتصد به معرفی و بررسی بروکر کپیتال اکستند بپردازیم. با ما همراه باشید.

فیلم بررسی بروکر CapitalXtend

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر کپیتال اکستند معرفی و در مورد کار با کپیتال اکستند توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر کپیتال اکستند، می توانید ویدیو را ببینید.

آموزش ثبت نام در بروکر CapitalXtend

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر CapitalXtend توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر CapitalXtend

انواع حساب ها در بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند چهار نوع حساب متفاوت را به تریدرها و مشتریانش ارائه می‌دهد که در ادامه به بررسی هریک از آنها می‌پردازیم.

حساب Standard
12 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:5000
 • اسپرد شناور از 2.5 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد.
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد.
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد.
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب ECN
50 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:5000
 • اسپرد شناور از 1.6 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد.
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد.
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Pro ECN
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:5000
 • اسپرد شناور از 0.1 پیپ
 • کمیسیون: 6 $ در هر لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد.
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد.
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Platinum
25000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شناور از 0.2 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد.
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد.
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد.
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-بروکر-کپیتال اکستند-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب استاندارد

برای افتتاح حساب استاندارد در بروکر کپیتال اکستند، به حداقل 12 دلار واریزی نیاز دارید که به نسبت دیگر حساب‌های استاندارد سایر بروکرها با واریزی‌های بالاتر، مبلغ قابل قبولی می‌باشد.

اسپرد این حساب شناور است و از 2.5 پیپ آغاز می‌شود که به نسبت زیاد می‌باشد و لازم است این بروکر در میزان اسپرد حساب استاندارد قدری تجدید نظر کند، همچنین بروکر کپیتال اکستند کمیسیونی از تریدرها برای معاملاتشان دریافت نمی‌کند که این یک مزیت خوب به حساب می‌آید.

حداکثر لوریج این حساب نیز 1 به 1000 می‌باشد. نداشتن سواپ شبانه در این حساب، مزیت بسیار بزرگی برای کسانیست که تریدهای طولانی مدتی دارند.

افتتاح حساب ECN

افتتاح حساب ECN در بروکر کپیتال اکستند به حداقل 50 دلار واریزی نیاز دارد .اسپرد این حساب شناور است و از 1.6 پیپ شروع می‌شود.

حساب ECN در بروکر کپیتال اکستند بدون کمیسیون می‌باشد و حداکثر لوریج استفاده از این حساب نیز 1 به 1000 می‌باشد.

افتتاح حساب Pro ECN

حداقل واریزی برای افتتاح حساب Pro ECN در بروکر کپیتال اکستند 100 دلار می‌باشد، که به نسبت مقدار پایینی هست.

اسپرد این حساب شناور است و از 0.1 پیپ شروع می‌شود ،همچنین این بروکر مبلغ 3 دلار کمیسیون در ازای هر لات درهر سمت معامله از تریدرها دریافت می‌کند، که در مجموع برای باز کردن و بستن یک معامله تریدر می‌بایست 6 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید پرداخت کند که مبلغ بسیار زیادی می‌باشد.

حداکثر لوریجی که بروکر کپیتال اکستند در این حساب ارائه می‌دهد 1 به 5000 می‌باشد. خصوصیت خاص این حساب که بسیار مورد علاقه تریدرهاست، میزان اسپرد پایین روی طلا می باشد. این حساب اسپرد روی طلا رو حدودا روی 0.6 پیپ قرار داده که نسبت به هر بروکر دیگری پایین تر است.

افتتاح حساب Platinum

حداقل واریزی برای افتتاح حساب Platinum در بروکر کپیتال اکستند 25000 دلار می‌باشد که مبلغ فوق‌العاده زیادی برای افتتاح حساب است و بسیاری از تریدرهایی که قصد معامله در بازار فارکس را دارند، تمایل به باز کردن حساب با مبالغ پایین تر را دارند.

اسپرد این حساب شناور است و از 0.2 پیپ شروع می‌شود، همچنین بروکر کپیتال اکستند بابت معاملات از تریدرها کمیسیونی دریافت نمی‌کند.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1 به 500 می‌باشد که به نسبت سایر حساب‌های بروکر کپیتال اکستند میزان ضریب اهرمی یا لوریج پایین‌تری می‌باشد.

جدول اطلاعات حساب در CapitalXtend

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر-کپیتال اکستند

حساب اسلامی در بروکر CapitalXtend

خوشبختانه در بروکر کپیتال اکستند قابلیت استفاده از حساب‌های اسلامی برای کشورهای مسلمان فعال می‌باشد و چنانچه شما به استفاده از حساب‌های بدون سواپ شبانه یا همان اسلامی علاقه‌مند هستید می‌توانید بعد از افتتاح حساب از پشتیبانی بروکر درخواست اسلامی کردن حسابتان را داشته باشید.

میزان اسپرد بروکر کپیتال اکستند

در مقایسه با سایر بروکرها، میزان اسپرد بروکر کپیتال اکستند پایین می‌باشد و همچنین این بروکر در میزان اسپرد پایین در رقابت با دیگر بروکرها است که این یک ویژگی بسیار خوب بروکر کپیتال اکستند می‌باشد.

میزان اسپرد بروکر کپیتال اکستند
میزان اسپرد بروکر کپیتال اکستند
دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر کپیتال اکستند

اعتبار بروکر کپیتال اکستند

از آنجایی که کپیتال اکستند در سال 2020 تاسیس شده است و یک بروکر تازه تاسیس می‌باشد، چندان نمی‌توان در ارتباط با امنیت و اعتبار آن نظر داد و نیاز به گذشت زمان بیشتری برای قضاوت کردن در مورد این موضوع دارد، هرچند بروکرهای تازه تاسیس همیشه با مشکل جلب اعتماد تریدرها و مشتریانشان روبه‌رو هستند اما تاکنون مورد خاصی از وجود مشکلات در مورد این بروکر به دست سایت هشتصد نرسیده است.

رگوله های کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند رگوله‌ی وزارت اقتصاد قزاقستان و ثبت سنت وینسنت را دارد که با عضویت در Financial Commissio، هر شکایت مشتریان را تا سقف 20 هزار یورو بیمه کرده که این یک امتیاز ویژه برای سرمایه‌گذاران از بابت امنیت سرمایه محسوب می‌شود.

دفتر مرکزی کپیتال اکستند کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر کپیتال اکستند در کشور قزاقستان می‌باشد.

سابقه بروکر کپیتال اکستند چقدر است؟

بروکر کپیتال اکستند در سال 2020 افتتاح شده است و از این روباید آن را یک بروکر تازه تاسیس بدانیم.

پشتیبانی فارسی بروکر کپیتال اکستند

خوشبختانه بروکر کپیتال اکستند پشتیبانی فارسی هم دارد و تریدرها می‌توانند در هفت روزه هفته و هر ساعتی از شبانه‌روز که مایل باشند از طریق راه‌های مختلف با پشتیبانی این بروکر ارتباط برقرار کنند. برای برقراری ارتباط با پشتیبانی این بروکر می‌توانید از طریق وب سایت رسمی بروکر کپیتال اکستند سوال خود را مطرح کنید و یا از طریق آدرس support@capitalxtend.com به پشتیبانی این بروکر ایمیل بزنید. همچنین شما می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۰۴۴۸۰۰۰۴۱۸۴۷۱ با بروکر کپیتال اکستند تماس برقرار کنید و یا از طریق آدرس تلگرامی Enquiry_capitalxtend به پشتیبانی این بروکر پیام دهید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-کپیتال اکستند

واریز و برداشت در بروکر کپیتال اکستند

نحوه واریز و برداشت در بروکر کپیتال اکستند به این صورت است که، راه‌های مختلفی را برای واریز و برداشت به مشتریان خود ارائه می‌دهد که راحت‌ترین روش برای واریز و برداشت برای ایرانی‌ها واریز و برداشت ریالی می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید از طریق پرفکت مانی، بیت کوین، تتر و سایر رمز ارزها نیز واریز و برداشت انجام دهید.

یکی از ویژگی‌های خوب بروکر کپیتال اکستند هم این است که عمده‌ی روش‌های واریز و برداشت در این بروکر بدون کارمزد می‌باشد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-کپیتال اکستند-فارکس

بونوس کارگزاری کپیتال اکستند

بروکر کپتال اکستند در دوره‌های زمانی مختلف بونوس‌های متفاوتی را به مشتریان خود و تریدرها ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاع از این بونوس‌ها وارد وب سایت اصلی این بروکر شوید یا از طریق پشتیبانی این بروکر در دوره‌های زمانی مختلف از بونوس‌های بروکر کپیتال اکستند آگاه شوید، همچنین ما نیز در کانال تلگرامی سایت هشتصد بونوس‌های فعال در بروکرهای مختلف را در بازه‌های زمانی مختلف اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-کپیتال اکستند

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر کپیتال اکستند

خدمات تجاری بروکر کپیتال اکستند از طریق پلتفرم‌های متاتریدر چهار و پنج در دسترس می‌باشد.

برای دانلود این نرم افزار می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 4 - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 4 - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 4 - نسخه ios
متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 5 - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 5 - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 5 - نسخه ios
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-کپیتال اکستند-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند نمادهای زیادی را برای ترید در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که بسته به حساب انتخابی شما این نمادها متفاوت است. برای مثال در حساب استاندار شما می‌توانید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، جفت ارزها،فلزات گرانبها ،شاخص‌ها، سهام شرکتهای آمریکایی و اروپایی را معامله کنید.

در واقع این تنوع نمادهای معاملاتی در بروکر کپتال اکستند باعث شده که تریدرها با انواع روش‌های معاملاتی و انواع سلیقه‌ها بتوانند با خیال راحت از این بروکر استفاده کنند.

با چقدر سرمایه میتوان در CapitalXtend حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

حداقل واریزی در بروکر کپیتال اکستند 100 دلار می‌باشد و در واقع شما با واریز این مبلغ می‌توانید یک حساب استاندارد دراین بروکر باز کنید. باید به این نکته توجه کنید که چنانچه تمایل به افتتاح دیگر حساب‌های بروکر capitalxtend دارید می‌بایست مبالغ بیشتری که از 25 تا 200 هزار دلار متغییر می‌باشد را به حسابتان واریز کنید.

کپی تریدینگ بروکر CapitalXtend

یکی از مزایای بروکر کپیتال اکستند داشتن سیستم کپی تریدینگ و سرمایه‌گذاری می‌باشد، که این سیستم به همه‌ی افراد کمک می‌کند از بازار فارکس کسب سود کنند چه افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند و چه افرادی که به هر دلیلی خودشان نمی‌خواهند در بازار به معامله بپردازند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق لینک زیر وارد مقاله ی مربوط به کپی ترید در سایت هشتصد شوید.

کپی تریدینگ بروکر کپیتال اکستند
کپی تریدینگ کپیتال اکستند
کپی تریدینگ کپیتال اکستند
سیستم کپی تریدینگ بروکر کپیتال اکستند

آیا بروکر کپیتال اکستند کلاه بردار است؟

تاکنون گزارشی از کلاه‌برداری یا وجود مشکلات خاص در این بروکر به دست ما نرسیده است و می‌توانید به این بروکر اعتماد کنید. چنانچه گزارشی از کلاه‌برداری یا عدم امنیت از این بروکر یا سایر بروکرها به دست ما برسد حتما در سایت هشتصد اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آموزش ثبت نام در بروکر CapitalXtend به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر CapitalXtend شوید.

نحوه ثبت نام بروکر کپیتال اکستند
نحوه ثبت نام -مرحله اول

نام، نام خانوادگی، کشور محل اقامت، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل، رمز عبور دلخواه، تکرار رمز عبور و کد کپچا را وارد نمایید سپس تیک “من موافقم با قرارداد مشتری” را بزنید و روی دکمه “هم اکنون ثبت نام کنید” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر کپیتال اکستند
نحوه ثبت نام -مرحله دوم

کد تاییدیه ای به آدرس ایمیل شما ارسال شده است. آن را در این کادر وارد نمایید و روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر کپیتال اکستند
نحوه ثبت نام -مرحله سوم

از منوی سمت چپ روی دکمه “حساب کاربری خود را تایید کنید” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر کپیتال اکستند
نحوه ثبت نام -مرحله چهارم

جهت ارسال مدرک تایید هویت ابتدا نوع مدرک را انتخاب کرده و آن را از جای مشخص شده آپلود نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر کپیتال اکستند
نحوه ثبت نام -مرحله پنجم

در صورتی که کارت ملی خود را آپلود کرده اید قسمت پشت آن را نیز آپلود نمایید و در صورتی که کارتی غیر از کارت ملی آپلود کرده اید دوباره همان عکس را آپلود کنید.

نحوه ثبت نام بروکر کپیتال اکستند
نحوه ثبت نام-مرحله ششم

مدرک تایید آدرس را نیز انتخاب و آپلود نموده و در پایان روی دکمه “ارسال مدارک” کلیک کنید.

تایید هویت در بروکر کپیتال اکستند

برای ثبت نام در بروکر capital xtend می‌بایست شماره تلفن همراه و آدرس ایمیلتان را در وب سایت این بروکر وارد کنید و سپس برای تایید هویت نیاز است که تصویر کارت شنایی خودتان(شامل کارت ملی،گواهینامه و….) و همچنین تصویر یک مدرک برای تایید آدرس مثل قبوض شرکت‌های خدماتی را از کابین کاربریتان برای پشتیبانی بروکر ارسال کنید.

مقایسه کپیتال اکستند با بروکرهای رقیب

ما در این مقاله به بررسی بروکر کپیتال اکستند پرداختیم، همچنین در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به کپیتال اکستند شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با را کپیتال اکستند را هم ببینید.

‫4 نظر

 • mahmoud zeraat phsheh گفت:

  سلام و خسته نباشید
  متاتریدر بروکر کپیتال اکستند با ف*یلت*ر ش*کن کار میکنه و با قطع فی**لتر ش*ک**ن از کار میافته ایا راهکاری داره که بدون فی*ل**تر ش*ک**ن کار کنه مثل بقیشون
  داخل ایران فی**لت*ر ش*کن* بعضی روزها اصلا وصل نمیشه و این به نظر من یک مشکل اساسی هست
  ممنون از شما
  ولی از نظر اسپرد و سرعت از بقیه بروکر های دیگه خیلی بهتره

  • admin گفت:

   این مشکل در بسیاری از بروکرها وجود داره ، برخی ها هم این مشکل رو ندارن. کار خاصی نمیشه کرد و خود بروکر باید به فکر تغییر سرورهای متاتریدرش برای ایرانیا بیوفته که مشکل حل شه.
   سپاس از اشتراک گذاری نظرتون

 • محمد رضا گفت:

  هشدار در مورد بروکر کلاهبردار CapitalXtend بروکر کپیتال اکستند، مبالغ بالایی را از حساب چند تریدر ایرانی به بهانه‌های واهی حذف کرده است.

  از هرگونه واریز وجه و یا ترید از این بروکر خودداری کنید. بروکر به بهانه‌های واهی سواپ مثبت (که کاملاً قانونی‌ست) و گپ قیمتی، بیش از 27 هزار دلار از این تریدر را برداشت و حساب را صفر کرده است.

  این درحالیست که تمامی معاملات ایشان دستی و اکثراً بلندمدت (چند روزه) بوده و از هیچگونه اکسپرت یا روش‌هایی مانند اسکلپ استفاده نکرده است و معاملات کاملاً سالم هستند.

  همچنین با وجود اسلیپیج و عدم گارانتی اوردرها در گپ‌ها و هنگام اخبار، عملاً سوءاستفاده از گپ قیمتی سالهاست که منتفی شده و کسی از این روش‌ها دیگر نمی‌تواند سودی بگیرد.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *