درباره هشتصد

از پاییز سال 1397 بود که صرفا جهت انتشار رایگان یک دوره آموزشی فارکس، وب سایتی را با نام چارت آنالیز افتتاح کردیم. بدلیل استقبال خوب کاربران از وبسایت، شروع به انتشار مقالات آموزشی کردیم. در پاییز سال 1398 با تغییر نام و آدرس دامین، سایت هشتصد متولد شد. بعد از مدتی متوجه نارضایتی برخی تریدرها از بروکرهایی که در آن فعالیت دارند، شدیم‌. و سعی کردیم با نوشتن برخی مقالات افشاگری، اهرم فشاری باشیم بر روی رفتارهای نامتعارف برخی از بروکرها. این امر به مرور هشتصد را تبدیل به مرجعی برای مقایسه و بررسی بروکرهای فارکس کرد.
about us
در حال حاضر سایت هشتصد، علاوه بر انتشار رایگان دوره های آموزش حرفه ای، به بررسی بروکرهای فارکس، صرافی های ارز دیجیتال، صرافی های اینترنتی ریالی، معرفی و مصاحبه تریدرها و مدرس های بازارهای مالی، بررسی شرکت های پراپ تریدینگ، جذب سرمایه برای تریدرهای حرفه ای و چندین مورد خدمات به تریدرها، به صورت حرفه ای انجام می شود.

مهم ترین اهداف سایت هشتصد عبارتند از:

حضور هشتصد در نمایشگاه های حوزه صنعت مالی مرتبط، به دو شکل می باشد:

about us
تیم کارشناسی سایت هشتصد، به منظور ارائه اطلاعات صحیح و نظارت بر عملکرد بروکرها، در نمایشگاهای بین المللی که در کشورهای دیگر برگزار می شود، حضور پیدا می کند.
about us
در نمایشگاه های داخلی، ما به عنوان غرفه دار، ارتباط نزدیکی با شما کاربران عزیز برقرار می کنیم و اخبار جدیدترین فرصت های مناسب را با شما به صورت حضوری به اشتراک می گذاریم.