سرمایه گذاری دلاری در کپی تریدینگ و پم

کپی ترید در فارکس

سیستم کپی تریدینگ، روشی نوین است که افراد مختلف می توانند، معامله‌گران یا تریدرهای حرفه‌ای و با تجربه‌، را مشاهده و انتخاب کنند و حسابشان را به حساب آن تریدرهایی که میپسندند و از روند گذشته معاملات آن‌ها راضی هستند، متصل کنند.

بعد از اتصال به حساب آن کپی تریدر، معاملات آن تریدر حرفه‌ای، به صورت لحظه ای و دقیق، در حساب سرمایه گذار نیز کپی می‌شود.

با این روند، سرمایه گذاران، بدون داشتن تجربه و دانش و حتی بدون صرف وقت، می توانند حرفه ای ترین معاملات را در حسابشان وارد و کسب سود کنند. البته لازم است که کارمزد، تریدرهایی که قصد اتصال به آن‌ها را دارید، پرداخت کنید که این کارمزدها، به شکل های مختلفی می‌تواند پرداخت شود.

برای دیدن لیست بهترین حساب های سرمایه گذاری، روی دکمه زیر کلیک کنید

دوره رایگان سرمایه گذاری دلاری را حتما ببینید

به صورت جدی و با تاکید، توصیه می شود حتما دوره رایگان سرمایه گذاری حرفه ای دلاری را قبل از اقدام به هرگونه سرمایه گذاری ببینید

امن‌ترین شکل از سرمایه گذاری دلاری

سرمایه گذاری درحساب کپی ترید را از این جهت امن‌ترین شکل سرمایه گذاری دلاری میدانیم، که لازم نیست پولتان را به شخص خاصی بسپارید. در واقع شما پولتان را وارد حساب خودتان در کارگزاری می‌کنید و به لطف پیشرفت تکنولوژی، فقط معاملات را از حساب دیگران کپی کرده و روی حساب خودتان اعمال می کنید!

کپی-تریدینگ-
سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

بدون صرف وقت و انرژی، معامله‌ کن

در حساب کپی‌تریدینگ، فقط کافیست، یک یا چند معامله‌گر حرفه‌ای در بازار را انتخاب کنید، تا معاملات آن معامله‌گر حرفه‌ای به صورت اتومات و در لحظه، در حساب شما هم اعمال شود!
در واقع بدون نیاز به صرف وقت و انرژی خودتان، حرفه‌ای ترین معاملات را در حسابتان، کپی کرده و به خرید و فروش می‌پردازید!

استخدام رایگان بهترین معامله‌گران بازار

برای اتصال به اکثر سیستم‌های کپی‌ترید، لازم نیست ابتدا هزینه‌ای را پرداخت کنید. اول معاملات تریدر مد نظرتان را در حسابتان کپی کرده و فقط در صورت بدست آوردن سود از معاملات، در پایان دوره‌های هفتگی یا روزانه، درصدی از درآمدتان را به عنوان کارمزد، به معامله‌گر پرداخت می کنید.

در واقع خود سیستم کپی ترید، این محاسبات را انجام داده و درصد کارمزد تریدر را از سود شما کسر و به تریدر پرداخت می‌کند.
این فرآیند به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست، انجام می‌شود.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

با کپی تریدینگ، از تورم و گرانی در امان خواهید بود!

از آنجایی که در کپی ترید ، پول ما به دلار  سرمایه‌گذاری می‌شود، با افزایش ارزش دلار، سرمایه ما هم به مرور افزایش ارزش خواهد داشت

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

در هر لحظه می‌توانید اقدام به برداشت از سرمایه کنید

یکی از بهترین مزیت‌های حساب کپی‌تریدینگ این است که در هر لحظه، امکان برداشت از پولتان را خواهید داشت. سود معاملات به صورت لحظه‌ای محاسبه می‌شود و بلافاصله می‌توانید به هر مقدار که دوست دارید، از حسابتان برداشت داشته باشید. فرآیند واریز و برداشت در حساب‌های کپی‌تریدینگ، با سرعت بسیار بالا انجام می‌شود.

احتمالا این سوالات در ذهن شما به وجود می‌آید که...

در سیستم های کپی تریدینگ، مختلف ، این رقم متفاوت است. شما حتی با 10 دلار هم می‌توانید در این حساب ها سرمایه گذاری کنید. اما پیشنهاد ما این است که، بهتر از با مبالغ زیر صد دلار، حتی برای تست هم از کپی تریدینگ، استفاده نکنید. زیرا معاملات فارکس، ریسک و اصول خود را دارند.

کنترل حساب، واریز و برداشت فقط توسط خودتان امکان پذیر است و هیچ شخصی دیگر نمی‌تواند دسترسی به حساب شما داشته باشد. در استفاده از حساب کپی ترید شما در هر لحظه امکان واریز یا برداشت تمام حسابتان را خواهید داشت. در واقع شما اصلا نیاز به اعتماد کردن به آن معامله‌گر ندارید و فقط کافیست گذشته معاملات آن را به صورت شفاف بررسی کنید.

در ادامه همین مقاله در همین صفحه، به موضوع امنیت و انتخاب بروکر پرداخته ایم

تنها ریسک شما در حساب‌های کپی‌تریدینگ، انتخاب معامله‌گران غیر حرفه‌ای است. در این مورد بسیار باید دقت کنید و حتما از افراد با تجارب بالا در کپی‌تریدینگ، مشورت کنید.

معامله‌گران فارکس هم مانند انواع بازارهای مالی برای اجرای دستورات خرید و فروش، نیازبه استفاده از خدمات کارگزار یا بروکر دارند. به علت اعمال تحریم‌هاعلیه کشور ما، بسیاری از کارگزاری‌ها به مشتریان ایرانی، خدماتی نمی‌دهند اما خوشبختانه باز هم هستند تعدادی از کارگزاران خوشنام و معتبری که همچنان با ایرانی‌ها کار می‌کنند و با داشتن پشتیبانی ایرانی، این مسیر را برای ما فراهم می‌آورند. واریز ها و برداشت های ما با این کارگزارها، به صورت ریالی و کاملا ساده و سریع انجام می‌شود.

با توجه به اینکه شما را در انجام تنظیمات اتصال به حساب های کپی تریدینگ، راهنمایی خواهیم کرد، احتمال از بین رفتن کامل حساب وجود ندارد. همیشه بخشی از حساب شما در حالت کاملا امن باقی می مانند و با سعی در آن شده که بتوانید با پایین ترین میزان ریسک، حسابتان را برای همیشه، رشد دهید.

مقدار بازدهی حساب، می تواند بین 1 تا صددرصد در ماه متفاوت باشد. این بستگی به معاملات تریدری دارد که به آن متصل می‌شویم. هر تریدر میزان سود یا ریسک متفاوتی را در حسابش اعمال میکند. البته با تنضیمات اتصال ما حتی می توانیم بیشتر یا کمتر از تریدر هم روی حساب خودمان، بازدهی داشته باشیم. سیستم طوری طراحی شده است که سرمایه گذاران به صورت جداگانه، می توانند میزان حجم معاملاتشان را متفاوت از تریدر اصلی، تنظیم کنند.

لیست بهترین حساب های کپی ترید

مشخصات بهترین و مطمئن ترین حساب های کپی تریدینگ در سیستم های مختلف را می توانید در اینجا ببیند. بهتر است یک یا چند مورد که می پسندید را انتخاب کنید. بهتر آن است که چند مورد را انتخاب کنید تا سرمایه شما به صورت سبد، به چند حساب متصل باشد.

بعد از انتخاب حساب های مورد نظرتان، از طریق راه ارتباطی در پایین این صفحه، پیام بگذارید تا شما را برای سرمایه گذاری، راهنمایی کنیم.

حساب شماره 4

روش معاملاتی

ایچیموکو

میانگین سود سالانه 

%38

اعتماد ما 98%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

100 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 5

روش معاملاتی

ایچیموکو

میانگین سود سالانه 

%34

اعتماد ما 98%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

50 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 6

روش معاملاتی

پرایس اکشن

میانگین سود سالانه

%42

اعتماد ما 93%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

400 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 7

روش معاملاتی

فاندامنتال و ایچیموکو 

میانگین سود ماهانه 

%30

اعتماد ما 93%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

500 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 8

سابقه

پرایس اکشن و برخی از اندیکاتورها

میانگین سود سالانه

%35

اعتماد ما 90%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

1000 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 9

سابقه

پرایس اکشن و ایچیموکو

میانگین سود سالانه

%12

اعتماد ما 100%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

400 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

برای شروع سرمایه گذاری، حساب هایی را که انتخاب کردید، از طریق راه ارتباطی (چت آنلاین سایت هشتصد)، به ما بگویید.

معرفی انواع سیستم های کپی ترید و پم

لیست سیستم های کپی تریدینگ و پم که در حال حاضر، برای ایرانیان فعال هستند و با هویت ایرانی، می توان از آن‌ها استفاده کنید را در زیر مشاهده می کنید:

اگر قصد سرمایه گذاری و استفاده از سیستم کپی تریدینگ را دارد، می توانید به صورت رایگان، با ما مشورت کنید. ما به سوالات احتمالی شما پاسخ می دهیم و بهترین حساب های کپی تریدینگ را به شما معرفی خواهیم کرد.

ما به صورت مستمر، تمام سیستم های کپی تریدینگ را رصد و مانیتور می کنیم و تجربه خود را به رایگان، در اختیار عموم قرار می دهیم. ما به شما خواهیم گفت که با توجه به مقدار سرمایه ای که دارید، بهتر است با چه تنظیماتی، به کدام حساب‌ها متصل شوید. امیدوارم که از این مدل سرمایه گذاری، نفع ببرید.

بروکر فارکس چیف
کپی تریدینگ فارکس چیف
امتیاز این بروکر
5/5

در بروکر فارکس چیف، سیستم پم موجود است که به دلیل کیفیت بالای حساب های این بروکر، باعث شده که ما حساب پم این بروکر را به عنوان قوی ترین سیستم پم موجود در بازار بشناسیم.

اعتبار و توان بالای بروکر فارکس چیف، باعث شده تا بتوانیم این سیستم پم را به افرادی که قصد سرمایه گذاری عمده و بلند مدت دارند، توصیه کنیم. چند تریدر بسیار قدرتمند در این سیستم پم، خیال ما را تا حد زیادی از رشد حسابمان در بازه های زمانی چند ساله، راحت می کند. یکی از بهترین پیشنهادات سایت هشتصد، استفاده از سیستم پم فارکس چیف است.

برای معرفی حساب های مطمئن در این بروکر، از طرق راه ارتباطی با ما ارتباط برقرار کنید.

لوگوی بروکر امارکتس

کپی تریدینگ آمارکتس

امتیاز این بروکر
5/5

در سیستم کپی تریدینگ آمارکتس که تریدرهای بسیار قدرتمندی نیز دارد، کارمزد می‌تواند هم بر اساس کمیسیون و هم بر اساس درصدی از سود، توسط تریدرهایی که مدیریت سرمایه انجام می‌دهند، مشخص شود.
خصوصیت بسیار مثبت این سیستم این است در یک بروکر بسیار قوی و با توان مالی زیاد، بستری امن و پیشرفته قرار گرفته است.

در سیستم کپی تریدینگ بروکر آمارکتس، هر سرمایه گذار می تواند مقدار حجمی که دوس دارد روی حسابش اعمال شود را به نسبت تریدر، اعمال نماید.

این خصوصیت باعث شده که سیستم کپی تریدینگ هشتصد را، به عنوان بهترین سیستم کپی‌تریدینگ بشناسیم.
حداقل سرمایه مورد نیاز برای استفاده از این سیتم کپی تریدینگ، 100 دلار است و با همین حداقل مقدار، می‌توانید به هر کدام از معامله‌گران متصل شوید، بدون اینکه مقدار ریسک تغییری کند.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

کپی تریدینگ یونی کورن

امتیاز این بروکر
5/5

یکی از باکیفیت ترین و پرآپشن ترین سیستم های کپی تریدینگ، سیستم کپی ترید یونی کورن یا UNFXB می‌باشد که هم حساب پم، حساب mam و هم حساب کپی تردینگ را به صورت یکجا دارد.

همچنین علاوه بر کپی تریدینگ معمولی، سیستم کپی تردینگ مختص ارزهای دیجیتال هم نیز در این بروکر موجود است. در آن سیستم می توان معاملات اسپات ارزهای دیجیتال را هم کپی کرد.

یکی از قوی ترین تریدرهای حال حاضر در بازار، در کپی تردینگ یونی کورن فعال است. این حساب که می توان روی آن حساب بلندمدت و مطمئن باز کرد، به صورت میانگین ماهانه 4 درصد رشد دارد که می تواند حساب را به صورت مرکب در آن رشد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این سیستم، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

کپی تریدینگ پلیکان (M4markets)

امتیاز این بروکر
5/5

این سیستم کپی تریدینگ جذابیت های خاص خود را دارد و خصوصیت جالب آن، این است که فقط با اپلیکیشن موبایلی، می توان به آن دسترسی داشت.
پلیکان نیز مانند فیبودا، سیستمی جداگانه دارد و تریدرها و سرمایه گذاران را در چند بروکر مختلف، به هم متصل می‌کند. برای استفاده از این سیستم کپی‌تریدینگ، لازم است که در بروکر ام 4 مارکتس ، حساب داشته باشید. تعداد تریدرهای مناسب در این سیستم هم به نسبت خوب است و می‎توان از آن، درآمدهای خوبی بدست آورد.
سیستم کپی تریدینگ پلیکان، دارای رگوله‌ی FCA نیز هست.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

کپی تریدینگ MQL5

امتیاز این بروکر
4.5/5

بی شک باید این سیستم کپی تریدینگ را باید به عنوان معتبرترین و گسترده ترین سیستم کپی تریدینگ دنیا، بشناسیم.
مدیریت این شبکه گسترده از تریدرها و سرمایه‌‎گذاران، بر عهده شرکت بزرگ متاکوئتس، یعنی شرکت سازنده نرم افزار متاتریدر است. بهترین تریدرها در بروکرهای مختلف، می توانند از این سیستم برای جذب سرمایه گذاران، باهم رقابت کنند.

گسترده ترین و جذاب ترین شبکه از تریدرهای مختلف در دنیا را می توانید در این سیستم کپی تریدینگ مشاهده کنید. بهترین بروکر برای استفاده از این سیستم کپی تریدینگ، بروکر FXchoice  است. برای استفاده از این سیستم کپی تریدینگ، با ما ارتباط برقرار کرده تا شما را راهنمایی نماییم.

فیبودا

کپی‌تریدینگ فیبودا

امتیاز این بروکر
4.2/5

این سیستم کپی‌تریدینگ، یک شبکه بسیار گسترده از تریدرها را شامل می‌شود. حساب های خوب و ایده آل بسیاری را می‌توان در آن یافت. فیبودا خود سیستمی مستقل است و باید حسابتان را در بروکری که هستید، به سیستم کپی تریدینگ فیبودا متصل کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. در حال حاضر فقط یکی از بروکرها قابلیت اتصال به این سیستم سرمایه‌گذاری را دارد.

اگر قصد استفاده از سیستم کپی تریدینگ فیبودا را دارید، باید به تریدری که می خواهید به آن متصل شوید، دقت کنید. برای هر تریدر ممکن از مقدار خاصی از سرمایه نیاز باشد، تا بتوانید با ریسکی مناسب به آن متصل شوید.
حداقل پول مورد نیاز برای استفاده از فیبودا، 200 دلار است، اما در عمل با 200 دلار، نمی توان تریدر مناسبی را پیدا کرد. بهتر است قبل از استفاده از این سیستم، از مشاوره‌ی رایگان سایت هشتصد، استفاده کنید.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

کپی تریدینگ بروکر لایت فایننس (لایت فارکس)

امتیاز این بروکر
3/5

با اینکه این سیستک کپی تریدینگ، یک سیستم کپی تریدینگ داخلی بروکر لایت فایننس است، با این حال، تعداد تریدرها و حساب های خوب آن، بسیار زیاد و قابل توجه است. اما به دلیل وجود برخی از مشکلات در این سیستم و این بروکر، در حال حاضر، ما استفاده از این سیستم کپی تریدینگ را توصیه نمی کنیم. اگر در آینده، مشکلات حساب های بروکر لایت فایننس حل شود و اتفاقات عجیب در آن رخ ندهد، حساب های این سیستم کپی تریدینگ را هم، به مخاطبان هشتصد، معرفی خواهیم کرد.

لوگوی بروکر تریدکیت

کپی تریدینگ تریدکیت

امتیاز این بروکر
3/5

سیستم کپی تریدینگ داخلی بروکر تریدکیت، بسیار عالی پیاده سازی شده است، هم سیستم پم، و هم سیستم رم (سوشیال تریدینگ یا همان کپی تریدینگ) را به صورت یکجا در دسترس قرار داده است. اما در حال حاضر، تعداد تریدرهای این سیستم چندان زیاد نیست. در آینده اگر حساب تریدر مناسبی را در آن ببینیم، حتما استفاده از کپی تریدینگ تریدکیت را، پیشنهاد خواهیم داد.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

کپی تریدینگ آیرون اف ایکس

امتیاز این بروکر
3/5

سیستم کپی تریدینگ آیرون، یک سیستم بسیار منطقی و نرمال هست. البته در حال حاضر، چون این سیستم خیلی نوپا و تازه هست، همچنان در حال گسترش هست و نیاز به زمان بیشتری دارد تا بتواند تریدرهای قوی را به خود جذب کند. اگر در آینده حساب های مناسبی در آن، مشاهده شود، در سایت هستند، اطلاع رسانی خواهد شد.

بروکر ارانته

کپی تریدینگ ارانته

امتیاز این بروکر
2.7/5

بروکر ارانته نیز حساب کپی تریدینگ دارد، اما این سیستم را فعلا توصیخ نخواهیم کرد تا زمانی که برخی از اشکالات آن برطرف گردد. امیدوارم که در آینده وضعیت این سیستم کپی تریدینگ بهتر شود. البته حساب کپی تریدینگ ارانته هم تازه شروع به فعالیت کرده و در ابتدای راه است. احتمالا در سال های آینده، بتواند خود را به عنوان یک سیستم کپی تریدینگ خوب، معرفی کند.
خود بروکر ارانته، بروکری بسیار قوی و نرمالی است.

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

کپی تریدینگ روبوفارکس

امتیاز این بروکر
2.7/5

سیستم کپی تریدینگ بروکر روبو فارکس را باید یک سیستم سرمایه گذاری متوسط در نظر بگیریم. با اینکه تعداد بالای مشتریان این بروکر، باعث شده که تریدرهای زیادی در آن به مدیریت سرمایه ها مشغول باشند، اما حساب های این بروکر، چندان چنگی به دل نمیزند. با این حال، مشتریان بروکر روبوفارکس می‌توانند از آن‌ استفاده کنند.

مزایا و معایب روش کپی ترید

بی شک تمام سیستم های مالی، از جمله کپی ترید، علاوه بر داشتن مزایا، معایبی نیز دارد که لازم است هرکسی که قصد استفاده از آن سیستم را دارد، آگاهی کاملی نسبت به آن داشته باشد. در ادامه سعی کردیم تمام مزایا و معایب کپی تریدینگ را که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، شرح دهم.

مزایای سیستم کپی ترید برای سرمایه گذار

حفظ امنیت سرمایه : سرمایه گذار در سیستم کپی ترید، قرار نیست پولش را به کسی بدهد. پول سرمایه گذار در حساب خودش می ماند و فقط معاملات تریدر مد نظرش، تا هر زمانی که خودش تایین کند، روی سرمایه اش کپی می شود. اجازه واریز و برداشت هم فقط با شخص سرمایه گذار است و تریدر، دسترسی به پول سرمایه گذار ندارد. البته باید دقت کنید که از سیستم کپی ترید بروکرهای امن استفاده کنید.

شفافیت معاملات : در حساب کپی ترید، از آنجایی که امکان بررسی سابقه تریدرها وجود دارد، شما با پذیریش مقدار ریسک و آگاهی کامل می توانید به حساب تریدر مورد نظرتان متصل شوید.

فراهم شدن امکان کسب سود برای همه افراد: در سیستم کپی ترید، لازم نیست که سرمایه گذار، حتما خودش هم متخصص ترید باشد. تریدر می تواند به سادگی، حرفه ای ترین معاملات یک تریدر قوی و متخصص را روی حسابش کپی کند و بدون داشتن دانش و دیدن آموزش های مختلف، کسب سود از معاملات فارکس داشته باشد.

عدم نیاز به اختصاص زمان برای ترید : شاید با ارز ترین مزیت سیستم کپی ترید این است که سرمایه گذارانی که قدر وقتشان را می دانند، نیاز نیست برای آموزش و تحلیل و ترید، زمانشان را اختصاص بدهند و بدون اینکه وقتی را صرف کنند، می توانند از مزیت کپی معاملات یک ترید خوب، استفاده کنند.

معایب کپی ترید برای سرمایه گذار

تقلب بروکرها در کپی ترید : اولین عیب بزرگ حساب کپی ترید این است که شما نمی دانید که حساب تریدری که انتخاب می کنید، واقعا توسط یک تریدر حرفه ای مدیریت می شود یا فقط یک عدد و رقم برای وسوسه کردن سرمایه گذارها توسط بروکرهای متقلب است! گاهی ممکن است بروکر خودش یک حساب را در لیست تریدرهای برتر کپی ترد نشان دهد تا سرمایه ها را جذب کند و بعد از مدتی، با ضرر زدن عمدی به حساب، سرمایه گذاران را مال باخته می کند. البته در ادامه راه های جلوگیری از خسارت دیدن در این مورد را گفته ایم.

زیان عمدی تریدرهای برای کسب سود خودشان : یکی دیگر از بدترن نوع زیان ها در کپی ترید این است که تریدرهایی با تبلیغات مختلف، سرمایه های زیادی را جذب می کنند. اما بعد از جذب، با هماهنگی با بروکر، به حساب ها زیان میزنند و پولی که از حساب های سرمایه گذاران بابت زیان معامله کسر شده را، با بروکر به عنوان سود خودشان تقسیم می کنند. این کار کثیف ترین مدل کلاه برداری است.

چگونه از کلاه برداری های سیستم کپی ترید در امان باشیم؟

در سایت هشتصد و در به صفحه مخصوص کپی ترید، ما به شما مشاوره رایگان در زمینه کپی ترید خواهیم داد. هدف ما جلوگیری از رخ دادن کلاه برداری های کپی ترید است.

چگونه می‌توان شروع کرد؟

سایت هشتصد با بررسی دقیق و مستمر انواع سیستم های کپی تریدینگ در بروکرهای مختلف، لیستی از امن ترین و با کیفیت ترین حساب‌ها را تهیه و به رایگان، در اختیار شما قرار می‌‌دهد. با ما ارتباط برقرار نمایید!

اطلاعاتی که به رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد و به صورت مستمر به روزرسانی می‌شود :

تماس با کارشناسان ما از طریق واتس اپ 👇👇👇

بهترین کپی ترید فارکس

ما در هر زمانی با توجه به مقدار سرمایه شما، بهترین حساب های کپی ترید یا همان ( بهترین کپی تریدر) ها را به شما معرفی خواهیم کرد و در طول دوره استفاده از حساب ها، وضعیت رشد حسابتان را بررسی و شما را به صورت دائمی، راهنمایی خواهیم کرد.
برای دریافت مشاوره رایگان، از طریق چت آنلاین سایت هشتصد، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

بهترین کپی تریدر بازار ارز دیجیتال

اگر بخواهیم به صورت حرفه ای به مبحث انتخاب بهترن تریدر ارز دیجیتال بپردازیم، باید حداقل تا انتهای سال 2025 صبر داشته باشیم. عمر زیادی از تجربه های حرفه ای در معاملات ارز دیجیتال نمی گذرد و فعلا به اندازه ای دیتا یا اطلاعات برای آنالیز حرفه ای بهترین کپی تریدر ارز دیجیتال موجود نیست. در سایت هشتصد، تا به امروز فقط امکان آنالیز حرفه ای حساب های کپی ترید فارکس موجود بوده و همچنان، ترجیح ما این است که برای سرمایه گذاری حرفه ای در معاملات کپی ارز دیجیتال صبر کنیم.