منوی دسته بندی

سرمایه‌گذاری مطمئن در کپی ترید فارکس

فارکس چیست

به زبان ساده، فارکس بازار خرید و فروش انواع ارز کشورهای مختلف است که معامله گران میتوانند با انجام معاملات بر روی ارزهای مختلف کسب درآمد کند. فارکس بازاری جهانیست و متعلق به کشوری خاص نیست.
از آنجایی که این بازار دارای بالاترین میزان نقدینگی در میان انواع بازارهای جهان است، از نظم و ثباتی به مراتب بالاتر از هر بازاری برخوردار است.

مگر در ایران هم می‌توان با فارکس کار کرد؟

معامله‌گران فارکس هم مانند انواع بازارهای مالی برای اجرای دستورات خرید و فروش، نیازبه استفاده از خدمات کارگزار یا بروکر دارند. به علت اعمال تحریم‌هاعلیه کشور ما، بسیاری از کارگزاری‌ها به مشتریان ایرانی، خدماتی نمی‌دهند اما خوشبختانه باز هم هستند تعدادی از کارگزاران خوشنام و معتبری که همچنان با ایرانی‌ها کار می‌کنند و با داشتن پشتیبانی ایرانی، این مسیر را برای ما فراهم می‌آورند. واریز ها و برداشت های ما با این کارگزارها، به صورت ریالی و کاملا ساده و سریع انجام می‌شود.

برای کسب سود از فارکس باید تخصص داشته باشیم؟

خیر! شما می‌توانید با استفاده از سیستم کپی ترید، معاملات یکی از با تجربه های بازار را در حساب خودتان کپی کنید.
بدون داشتن تخصص معامله‌گری، حرفه ای ترین معاملات را در حساب خودتان اعمال کنید. البته در این مورد لازم است که حق الزحمه کپی برداری از معاملات، را پرداخت کنید.

بهترین سرمایه گذاری

سیستم کپی ترید چیست؟

حساب کپی تریدینگ ، نوعی از حساب است که افراد مختلف می توانند، سرمایه‌ی خودشان را به حساب یکی از معامله گران حرفه ای بازار متصل کنند، و به این ترتیب به همراه آن معامله گر و به صورت اتوماتیک به خرید و فروش در بازار بپردازند و کسب سود کنند.
در واقع در این نوع از حساب، شما بدون داشتن تخصص و صرف زمان، می‌توانید از نتیجه انجام معاملات آن معامله گر، بهره ببرید. باز هم ساده تر بیان می‌کنم، حساب کپی تریدینگ، شبیه به این است که شما یکی از حرفه‌ای ترین معامله‌گران بازار را انتخاب می‌کنید و آن را استخدام می‌کنید تا برای شما معامله کند و در نهایت از سودی که حاصل می‌شود، درصدی را به عنوان کارمزد به وی می‌دهید.

با کپی تریدینگ، سرمایه شما در‌حالی سود‌آور خواهد بود که نگران افزایش قیمت دلار و تورم نیستید

چه تضمینی بابت امنیت سرمایه وجود دارد؟

سرمایه گذاری درحساب کپی ترید را از این جهت امن‌ترین شکل سرمایه گذاری دلاری میدانیم، که لازم نیست پولتان را به شخص خاصی بسپارید. در واقع شما پولتان را وارد حساب خودتان در کارگزاری می‌کنید و به لطف پیشرفت تکنولوژی، فقط معاملات را از حساب دیگران کپی کرده و روی حساب خودتان اعمال می کنید!
کنترل حساب، واریز و برداشت فقط توسط خودتان امکان پذیر است و هیچ شخصی دیگر نمی‌تواند دسترسی به حساب شما داشته باشد. در استفاده از حساب کپی ترید شما در هر لحظه امکان واریز یا برداشت تمام حسابتان را خواهید داشت. در واقع شما اصلا نیاز به اعتماد کردن به آن معامله‌گر ندارید و فقط کافیست گذشته معاملات آن را به صورت شفاف بررسی کنید.

قطعا معامله‌گر هم قصد انجام دادن معاملات سودده را روی حساب خود دارد و فقط در صورت کسب سود، سیستم به آن کارمزد خواهد داد.به نظر می‌رسد این عادلانه‌ و منصفانه‌ترین شکل برای استخدام یک معامله‌گر حرفه ای است. در حقیقت بروکر یا کارگزار، واسطی قابل اعتماد بین معامله گر و سرمایه‌گذار است.

برای شروع یک سرمایه‌گزاری مطمئن و پربازده آماده‌اید؟