لیست بروکرها و صرافی‌ها

سرمایه گذاری با کپی تریدینگ

امن‌ترین شکل از سرمایه گذاری دلاری

سرمایه گذاری درحساب کپی ترید را از این جهت امن‌ترین شکل سرمایه گذاری دلاری میدانیم، که لازم نیست پولتان را به شخص خاصی بسپارید. در واقع شما پولتان را وارد حساب خودتان در کارگزاری می‌کنید و به لطف پیشرفت تکنولوژی، فقط معاملات را از حساب دیگران کپی کرده و روی حساب خودتان اعمال می کنید!

کپی-تریدینگ-

با این ویدیو درک بهتری از مزایای سیستم کپی تریدینگ خواهیم داشت...

بدون صرف وقت و انرژی، معامله‌ کن

در حساب کپی‌تریدینگ، فقط کافیست، یک یا چند معامله‌گر حرفه‌ای در بازار را انتخاب کنید، تا معاملات آن معامله‌گر حرفه‌ای به صورت اتومات و در لحظه، در حساب شما هم اعمال شود!
در واقع بدون نیاز به صرف وقت و انرژی خودتان، حرفه‌ای ترین معاملات را در حسابتان، کپی کرده و به خرید و فروش می‌پردازید!

استخدام رایگان بهترین معامله‌گران بازار

برای اتصال به اکثر سیستم‌های کپی‌تریدینگ، لازم نیست ابتدا هزینه‌ای را پرداخت کنید. اول معاملات تریدر مد نظرتان را در حسابتان کپی کرده و فقط در صورت بدست آوردن سود از معاملات، در پایان دوره‌های هفتگی یا روزانه، درصدی از درآمدتان را به عنوان کارمزد، به معامله‌گر پرداخت می کنید.
در واقع خود سیستم کپی تریدینگ، این محاسبات را انجام داده و درصد کارمزد تریدر را از سود شما کسر و به تریدر پرداخت می‌کند.
این فرآیند به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست، انجام می‌شود.

با کپی تریدینگ، از تورم و گرانی در امان خواهید بود!

از آنجایی که در کپی تریدینگ، پول ما به دلار  سرمایه‌گذاری می‌شود، با افزایش ارزش دلار، سرمایه ما هم به مرور افزایش ارزش خواهد داشت

در هر لحظه می‌توانید اقدام به برداشت از سرمایه کنید

یکی از بهترین مزیت‌های حساب کپی‌تریدینگ این است که در هر لحظه، امکان برداشت از پولتان را خواهید داشت. سود معاملات به صورت لحظه‌ای محاسبه می‌شود و بلافاصله می‌توانید به هر مقدار که دوست دارید، از حسابتان برداشت داشته باشید. فرآیند واریز و برداشت در حساب‌های کپی‌تریدینگ، با سرعت بسیار بالا انجام می‌شود.

احتمالا این سوالات در ذهن شما به وجود می‌آید که...

در سیستم های کپی تریدینگ، مختلف ، این رقم متفاوت است. شما حتی با 10 دلار هم می‌توانید در این حساب ها سرمایه گذاری کنید. اما پیشنهاد ما این است که، بهتر از با مبالغ زیر صد دلار، حتی برای تست هم از کپی تریدینگ، استفاده نکنید. زیرا معاملات فارکس، ریسک و اصول خود را دارند.

کنترل حساب، واریز و برداشت فقط توسط خودتان امکان پذیر است و هیچ شخصی دیگر نمی‌تواند دسترسی به حساب شما داشته باشد. در استفاده از حساب کپی ترید شما در هر لحظه امکان واریز یا برداشت تمام حسابتان را خواهید داشت. در واقع شما اصلا نیاز به اعتماد کردن به آن معامله‌گر ندارید و فقط کافیست گذشته معاملات آن را به صورت شفاف بررسی کنید.

در ادامه همین مقاله در همین صفحه، به موضوع امنیت و انتخاب بروکر پرداخته ایم

تنها ریسک شما در حساب‌های کپی‌تریدینگ، انتخاب معامله‌گران غیر حرفه‌ای است. در این مورد بسیار باید دقت کنید و حتما از افراد با تجارب بالا در کپی‌تریدینگ، مشورت کنید.

معامله‌گران فارکس هم مانند انواع بازارهای مالی برای اجرای دستورات خرید و فروش، نیازبه استفاده از خدمات کارگزار یا بروکر دارند. به علت اعمال تحریم‌هاعلیه کشور ما، بسیاری از کارگزاری‌ها به مشتریان ایرانی، خدماتی نمی‌دهند اما خوشبختانه باز هم هستند تعدادی از کارگزاران خوشنام و معتبری که همچنان با ایرانی‌ها کار می‌کنند و با داشتن پشتیبانی ایرانی، این مسیر را برای ما فراهم می‌آورند. واریز ها و برداشت های ما با این کارگزارها، به صورت ریالی و کاملا ساده و سریع انجام می‌شود.

با توجه به اینکه شما را در انجام تنظیمات اتصال به حساب های کپی تریدینگ، راهنمایی خواهیم کرد، احتمال از بین رفتن کامل حساب وجود ندارد. همیشه بخشی از حساب شما در حالت کاملا امن باقی می مانند و با سعی در آن شده که بتوانید با پایین ترین میزان ریسک، حسابتان را برای همیشه، رشد دهید.

مقدار بازدهی حساب، می تواند بین 1 تا صددرصد در ماه متفاوت باشد. این بستگی به معاملات تریدری دارد که به آن متصل می‌شویم. هر تریدر میزان سود یا ریسک متفاوتی را در حسابش اعمال میکند. البته با تنضیمات اتصال ما حتی می توانیم بیشتر یا کمتر از تریدر هم روی حساب خودمان، بازدهی داشته باشیم. سیستم طوری طراحی شده است که سرمایه گذاران به صورت جداگانه، می توانند میزان حجم معاملاتشان را متفاوت از تریدر اصلی، تنظیم کنند.

چگونه می‌توان شروع کرد؟

سایت هشتصد با بررسی دقیق و مستمر انواع سیستم های کپی تریدینگ در بروکرهای مختلف، لیستی از امن ترین و با کیفیت ترین حساب‌ها را تهیه و به رایگان، در اختیار شما قرار می‌‌دهد

اطلاعاتی که به رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد و به صورت مستمر به روزرسانی می‌شود :

تماس با کارشناسان ما از طریق واتس اپ 👇👇👇

یا میتوانید فرم زیر را پر کنید، ما با شما ارتباط برقرار می‌کنیم (از طریق واتس اپ)

[quform id="2" name="فرم تماس"]