لیست بروکرها و صرافی‌ها

اینگات بروکرز - ingot brokers

امتیاز ingot brokers
8/10
نام بروکرingot - اینگات
سال تاسیس2006
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیاسترالیا
رگولهASIC
حساب کپی‌تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بسیار دقیق اینگات بروکرز می پردازیم. از ویژگی های ingot brokers می توان به داشتن وب سایت فارسی و وجود اطلاعات بسیار شفاف و کامل در وب سایت اصلی آن اشاره کرد که تریدرها را قادر می سازد پاسخ تقریبا تمام سوالاتی که در ذهنشان در ارتباط با این بروکر مطرح می شود را، با کمک وب سایت این بروکر بیابند و در مقایسه با بسیاری از بروکر ها که سعی در مخفی کردن اطلاعات خود دارند، شفافیت در ارائه ی اطلاعات اینگوت بروکرز را می بایست تحسین کرد.

آموزش ثبت نام در بروکر اینگات بروکرز

سایت هشتصد به منظور راحتی هرچه بیشتر تریدرها، آموزش ثبت نام در بروکر ingot brokers را در قالب یک فایل pdf ارائه داده است که می توانید از آن بهره ی لازم را ببرید، شما می توانید به منظور دریافت و دانلود این فایل روی لوگوی pdf کلیک کنید.

pdf-آموزش-بروکر
اینگات بروکرز
اعتبار بروکر ingot brokers

اعتبار بروکر ingot brokers

بررسی اعتبار بروکرها همیشه جز اولین مواردی است که تریدرهای مختلف در ارتباط با انتخاب بروکرها به آن می پردازند چرا که داشتن اعتبار قوی به کاربران این آرامش خاطر را می دهد که وجوه آن ها در کمال امنیت خواهد بود و این مهم ترین موردی است که شما باید زمان افتتاح حساب در یک بروکر به آن توجه کنید و خوشبختانه بروکر ingot brokers جز بروکرهایی می باشد که دارای امنیت بسیار بالا است و تریدرها تاکنون از کار کردن با این بروکر رضایت کافی را داشته اند.

آیا بروکر اینگات بروکرز رگوله دارد؟

هرچند که بسیاری از بروکرها نداشتن رگوله را با این جمله توجیح می کنند که بروکرهای دارای رگوله به ایران خدمات ارائه نمی دهد اما خوشبختانه در این میان بروکرهایی نیز هستند که هم دارای رگوله باشند و هم به کشور ایران خدمات ارائه دهند و اینگات بروکرز را می توان جز آن دسته دانست که دارای رگوله ی (Australia Securities & Investment Commission (ASIC می باشد. به لحاظ امنیتی، بروکر اینگات بسیار امن و قابل اعتماد است.

دفتر مرکزی بروکر ingot brokers کجاست؟

از آنجایی که بسیاری از سایت های جعلی به کلاه برداری از تریدرها می پردازند، دانستن این نکته که دفتر مرکزی هر بروکر در کجا واقع شده است و آیا بروکر مورد انتخاب شما دارای یک دفتر برای انجام فعالیت های خود می باشد یا خیر بسیار مهم است در خصوص پاسخ به این سوال که دفتر مرکزی بروکر اینگات بروکرز کجا واقع شده است باید بگوییم این بروکر دارای یک دفتر مرکزی در استرالیا می باشد.

دفتر مرکزی بروکر ingot brokers کجاست؟

سابقه بروکر اینگوت بروکرز چقدر است؟

قطعا بدیهی است که هرچه سابقه ی یک بروکر بیشتر باشد، بروکر اینگوت از لحاظ کیفیت ارائه ی خدمات، برخورد با مشتری و داشتن آپشن های جذاب برای تریدر ها حرفه ایی تر عمل خواهد کرد و در مقایسه با بروکر های تازه کار اعتبار بیشتری را نیز خواهد داشت.

بروکر ingot brokers فعالیت خود را از سال 2006 آغاز نموده است و داشتن سابقه ی بیش از پانزده سال را می توان یکی از موارد بسیار  تحسین برانگیز برای این بروکر در نظر گرفت.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ingot brokers

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ingot brokers

مشخصات/نام حساب Prime professional ECN    
حداقل واریز برای افتتاح 25000 100 $ 100 $    
حداکثر لوریج 1:100 1:500 1:200    
اسپرد شروع از صفر پیپ شروع از یک پیپ از صفر پیپ    
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله    
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله    
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله    
کمیسیون

5دلار

درهرلات

0

5دلار

درهرلات

   
اجازه استفاده از اکسپرت بله بله بله    

جدول معرفی حساب های بروکر اینگات

بروکر اینگات بروکرز سه نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه آنها را با جزییات بیشتری مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ingot brokers

افتتاح حساب ECN در اینگات بروکرز

به منظور افتتاح یک حساب ایی سی ان در ingot brokers می بایست حداقل صد دلار به این بروکر واریزی داشته باشید از مزیت های عالی این حساب شروع اسپرد از صفر پیپ می باشد اما باید در نظر داشته باشید که بروکر اینگات بروکرز پنج دلار به ازای هر یک لات معامله از شما به عنوان کمیسیون دریافت می نماید.
در حساب ایی سی ان بروکر اینگات بروکرز شما قادر خواهید بود از حداکثر لوریج یک به دویست استفاده کنید.

افتتاح حساب professional در اینگات

حداقل واریزی مورد نیاز برای آن که بتوانید در یک حساب professional در بروکر professional معامله انجام دهید صد دلار است، این حساب فاقد کمیسیون بوده و اسپرد آن از یک پیپ آغاز می گردد، در این حساب شما می توانید از حداکثر ضریب اهرمی یک به پانصد استفاده کنید.

افتتاح حساب prime در اینگات بروکرز

حساب prime اینگات بروکرز در مقایسه با حساب ایی سی ان و professional این بروکر مقدار بیشتری برای واریز نیاز دارد و در واقع حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح این حساب بیست و پنج هزار دلار می باشد البته از محاسن این حساب می توان به شروع اسپرد از صفر اشاره کرد، کمیسیون این حساب نیز پنج دلار به ازای هر لات معامله می باشد، حداکثر ضریب اهرمی این حساب نیز کمتر از دیگر حساب ها می باشد یعنی یک به صد.
در حال حاضر این حساب به مشتریان ایرانی ارائه نمی شود.

میزان اسپرد بروکر ingot

از نکات بسیار مثبت بروکر ingot می توان به میزان کم اسپرد اشاره کرد که باعث می شود تریدر ها از بابت مقدار اندک اسپرد رضایت نسبتا زیادی از این بروکر داشته باشند.

میزان اسپرد بروکر ingot

حساب اسلامی بروکر اینگات بروکرز

امکان استفاده از حساب ها اسلامی به صورت حساب جداگانه و دائمی در بروکر اینگات بروکرز وجود ندارد اما شما می توانید با افتتاح حساب استاندارد در این بروکربه مدت یک ماه از معاملات سوآپ فری بهره مند شوید.

با چقدر سرمایه می‎توان در کارگزاری ingotbrokers حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

اکثر تریدرها تمایل دارند در ابتدای تجربه ی خود در فعالیت با یک بروکر حساب هایی با میزان واریزی کمتر افتتاح کنند و سپس با افزایش تجربه ی خود موجودی حسابشان را افزایش دهند، در بروکر اینگات بروکرز شما با واریز صد دلار هر کدام از حسابهای ایی سی ان و پروفشنال را که تمایل داشته باشید می توانید افتتاح کرده و در آن به معامله بپردازید.

واریز و برداشت در بروکر ingot brokers

واریز و برداشت در بروکر ingotbrokers

اکثر بروکرهایی که به ایرانیان خدمات ارائه می دهند برای راحتی هرچه بیشتر کاربران خود امکان واریز و برداشت ریالی را فراهم می نمایند و در بروکر ingotbrokers قابلیت واریز و برداشت ریالی نیز وجود دارد و کاربران می توانند از طریق واریز و برداشت ریالی، تاپ چینج، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و تتر و همچنین واریز و برداشت با استفاده از اسکریل و … حساب خود را شارژکرده و از حساب خود برداشت نمایند که البته باید توجه داشته باشید که حداقل مبلغ واریزی با استفاده از هریک از این روش ها با دیگری متفاوت می باشد، به عنوان مثال چنانچه بخواهید حساب خود را با تتر شارژ کنید این میزان حداقل واریزی ده دلار می باشد.

بونوس بروکر اینگات بروکرز

از معایب بروکر ingot brokers این است که هیچ گونه بنوسی به تریدرها ارائه نمی دهد اما چنانچه در آینده برنامه های بروکر در ارتباط با ارائه ی بنوس ها تغییر کرد ما نیز اطلاعات این بخش از سایت را به روز رسانی خواهیم کرد.

بونوس بروکر اینگات بروکرز
برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکرingot brokers چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکرingot brokers چه مدارکی لازم است؟

به منظور تایید هویت خود در کارگزاری اینگات بروکرز، ارائه ی مدارکی برای اثبات هویت و اثبات اقامت الزامی می باشد که شما بدین منظور می توانید از ارسال تصویر کارت ملی یا پاسپورت و همچنین ارائه ی قبوض آب و برق به منظور تایید آدرس خود استفاده نمایید .

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر اینگات بروکرز

بروکرها یی که دارایی های قابله معامله آنها بیشتر از سایرین باشد سلیقه ی افراد بیشتری را پوشش می دهند و افراد محدودیتی در معاملات خود را نخواهند داشت وخوشبختانه بروکر اینگوت بروکرز دارای نماد های قابل معامله ی زیادی می باشد از ارزهای دیجیتال گرفته تا جفت ارزها در بازار فارکس و سهام و انرژی

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر اینگات بروکرز

پشتیبانی فارسی بروکر ingot brokers

پشتیبانی چند زبانه بروکر ingot brokers از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و تیم متخصص این بروکر به صورت شبانه روزی از دوشنبه تا جمعه در خدمت کاربران برای پاسخ گویی به سوالات آنها می باشند، راه های ارتباط با پشتیبانی اینگات بروکرز روش های تماس مستقیم، چت آنلاین، ارسال ایمیل را شامل می شود، همچنین شما می توانید از طریق پر کردن فرم ارتباط با پشتیبانی و مطرح کردن سوال خود از پشتیبانی بروکر درخواست کنید در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیریند.

پلتفرم های معاملاتی بروکر اینگات بروکرز

اغلب تریدر های بازار فارکس علاقه مند به استفاده از متاتریدر چهار و پنج هستند که هریک از این دو پلتفورم با وجود داشتن شباهت های بسیار زیاد به یکدیگر دارای محاسن ویژه ایی می باشند، اینگات بروکرز با احترام به سلیقه ی افراد از هردو پلتفورم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی نموده و شما می توانید با استفاده از لینک های موجود این پلتفورم ها را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

پلتفرم های معاملاتی بروکر اینگات بروکرز
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر اینگات بروکرز برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر اینگات بروکرز برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر اینگات بروکرز برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر اینگات بروکرز برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر اینگات بروکرز برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر اینگات بروکرز برای اندروید

آیا بروکرingot brokers کلاه بردار است؟

سابقه ی درخشان بروکر ingot brokers و همچنین داشتن رگوله ی بسیار قوی، خاطر تریدرها را از بابت عدم کلاه برداری این بروکر آسوده می کند و در واقع اینگات بروکرز را می توان از جمله بروکر های معتبر در بازار در نظر گرفت اما با این حال چنانچه در آینده این بروکر از قوانین مربوطه سرپیچی نمود و باعث آسیب مالی به تریدر ها شد حتما در سایت هشتصد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

مزایای بروکر ingot brokers

مزایا و معایب یروکر ingot

معایب بروکر ingot brokers

آموزش ثبت نام در بروکر اینگات بروکرز با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر اینگات بروکرز شوید.

اطلاعات خواسته شده را به زبان انگلیسی وارد کنید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات فارکس - مرحله اول

برای تکمیل تایید هویت عبارت نشان داده شده را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات - مرحله دوم

اطلاعات را وارد نمایید و در اخر گزینه بعد را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات - مرحله سوم

مدارک شناسایی خواسته شده را آپلود نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات - مرحله چهارم

مدرک ادرس خواسته شده را آپلود نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات - مرحله پنجم

نحوه واریز به حساب 

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات - مرحله ششم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

از طریق واتس اپ این شماره به شما پاسخ خواهیم داد.

اگر سوال یا موضوعی هست که برای آن، به مشاوره رایگان ما نیاز دارید، اینجا بنویسید.