بروکر اینگات⚡️ نقد و بررسی بروکر ingot بروکرز

نام بروکرingot - اینگات
سال تاسیس2006
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیاسترالیا
رگولهASIC،FSA
حساب کپی‌تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 2.9 / 5. تعداد رای: 39

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه به نقد و بررسی بسیار دقیق بروکر اینگات می‌پردازیم. از ویژگی‌های بروکر اینگات می‌توان به داشتن وب سایت فارسی و وجود اطلاعات بسیار شفاف و کامل در وب سایت اصلی آن اشاره کرد که تریدرها را قادر می‌سازد پاسخ تمام سوالاتی که در ذهنشان در ارتباط با این بروکر مطرح می‌شود را، با کمک وب سایت این بروکر بیابند و در مقایسه با بسیاری از بروکرها که سعی در مخفی کردن اطلاعات خود دارند، شفافیت در ارائه‌ی اطلاعات اینگوت بروکرز را می‌بایست تحسین کرد.

فیلم بررسی بروکر اینگات

درباره پخش ویدیو بروکر اینگات

فیلم آموزش ثبت‌نام در بروکر اینگات

در این ویدیو مراحل ثبت‌نام بروکر اینگات را گام به گام آموزش داده ایم .

اینگات چیست ؟

Ingot نام یکی از بروکرها یا کارگزاری‌های فارکس است. ingot brokers فعالیت خود را از سال 2006 آغاز نموده است و در حال حاضر به ایرانیان نیز خدمات می‌دهد.

بیشترین مشتریان Ingot از کدام کشورها هستند؟

Thailand
4.54%
Turkey
4.04%
Russia
3.88%
Netherland
3.88%
Israel
3.83%

آموزش ثبت نام در بروکر Ingot

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر ingot توضیح داده شده است.

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر ingot

انواع حساب ها در بروکر اینگات

در جدول زیر، مشخصات کلی حساب‌های مختلف بروکر Ingot را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با مقایسه این حساب‌ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

حساب Prime
10.000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:100
 • اسپرد شروع از صفر پیپ
 • کمیسیون :همه سهام ها صفر ، بجز سهام EU=0.15% و UK = 0.15%
 • امکان ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
افتتاح حساب
حساب استاندارد Professional
20 دلار حداقل واریزی
 • لورج 1:500
 • اسپرد : شروع از یک پیپ
 • کمیسیون :صفر ، بجز سهام EU,UK = 0.15% و فیوچرز کانترکت = 5دلار
 • امکان ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
افتتاح حساب
حساب ECN
100 دلار حداقل واریزی
 • لورج 1:200
 • اسپرد از صفر پیپ
 • کمیسیون: برای همه نماد ها ۵ دلار به غیر اسپات انرژی و شاخص ها
 • امکان ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
افتتاح حساب
انواع حساب ها در بروکر اینگات

حساب ECN

به منظور افتتاح یک حساب ای سی ان در ingot brokers می‌بایست حداقل 100 دلار به این بروکر واریزی داشته باشید از مزیت‌های عالی این حساب شروع اسپرد از 0 پیپ می‌باشد اما باید در نظر داشته باشید که بروکر اینگات بروکرز 5 دلار به ازای هر 1 لات معامله از شما به عنوان کمیسیون دریافت می‌نماید.
در حساب ای سی ان بروکر اینگات بروکرز شما قادر خواهید بود از حداکثر لوریج 1 به 200 استفاده کنید.

افتتاح حساب Premium

برای افتتاح حساب پرمیوم در ارنته، لازم است که حداقل مبلغ 1000 دلار را وارد اکانت خودتان در ارانته کنید. این حساب به نسبت حساب استاندارد، اسپرد پایین تری را دارد. در حساب پرمیوم هم به مانند حساب استاندارد، بروکر از شما کمیسیونی را بابت تریدها نخواهد گرفت. این حساب هم لوریج 1 به 500 را دارد. این حساب به دلیل اسپرد بسیار پایینی که دارد، در بین تریدرهای ارانته، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

حساب Professional

حداقل واریزی مورد نیاز برای آن که بتوانید در یک حساب professional در بروکر ingot معامله انجام دهید 100 دلار است، این حساب فاقد کمیسیون بوده و اسپرد آن از 1 پیپ آغاز می‌گردد، در این حساب شما می‌توانید از حداکثر ضریب اهرمی 1 به 500 استفاده کنید.

حساب Prime

حساب prime اینگات بروکرز در مقایسه با حساب ای سی ان و professional این بروکر مقدار بیشتری برای واریز نیاز دارد و در واقع حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح این حساب 25 هزار دلار می‌باشد البته از محاسن این حساب می‌توان به شروع اسپرد از 0 اشاره کرد، کمیسیون این حساب نیز 5 دلار به ازای هر لات معامله می‌باشد، حداکثر ضریب اهرمی این حساب نیز کمتر از دیگر حساب‌ها می‌باشد یعنی 1 به 100.
در حال حاضر این حساب به مشتریان ایرانی ارائه نمی‌شود.

جدول اطلاعات حساب در اینگات

مشخصات حسابحساب Primeحساب Professionalحساب ECN
حداقل واریزی10,000 $20 $100 $
ضریب اهرم معاملاتی1:1001:5001:200
اسپرد شروع از صفر پیپشروع از یک پیپاز صفر پیپ
کمسیون5 دلار درهر لات05 دلار درهر لات
سوآپدارددارددارد
استاپ اوت25%25%25%
حساب اسلامیدارددارددارد
اجازه اسکلپسنگدارددارددارد
اکسپرتبلهبلهبله
امتیاز کیفیت از 101078

حساب اسلامی در بروکر Ingot

کارگزاری Ingot یکی از کارگزاری‌های مالی در دنیای معاملات مالی است که برای مشتریان خود حساب اسلامی را نیز ارائه می‌دهد. حساب اسلامی یک نوع حساب معاملاتی است که با رعایت اصول شرعی اسلامی طراحی شده است و برای مشتریانی که از معاملات بدون فواید بهره‌مند می‌شوند، مناسب است.

در حساب اسلامی کارگزاری Ingot، مشتریان می‌توانند بدون پرداخت هرگونه بهره، بازارهای مختلفی از جمله بازار ارز، سهام، کالا و … را معامله کنند. همچنین در این حساب، برای مشتریانی که از معاملات بلندمدت استفاده می‌کنند، هزینه نگهداری پوزیشن وجود ندارد.

برای افتتاح حساب اسلامی در کارگزاری Ingot، باید شرایط و ضوابط مربوط به این نوع حساب را با دقت بررسی کنید. همچنین، باید به یاد داشته باشید که ممکن است در برخی بازارها به دلیل عدم مطابقت با شرایط شرعی، این نوع حساب قابل ارائه نباشد. در نتیجه، قبل از انتخاب حساب اسلامی در کارگزاری Ingot، باید با واحد پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید و شرایط و محدودیت‌های مربوط به این حساب را بررسی کنید.

امکان استفاده از حساب اسلامی، با افتتاح حساب استاندارد، در این بروکر وجود دارد.

میزان اسپرد در بروکر Ingot

از نکات بسیار مثبت بروکر ingot می‌توان به میزان کم اسپرد اشاره کرد که باعث می‌شود تریدرها از بابت مقدار اندک اسپرد رضایت نسبتا زیادی از این بروکر داشته باشند.

میزان اسپرد بروکر ingot
میزان اسپرد بروکر اینگات
اعتبار بروکر اینگات دفترمرکزی بروکر اینگات مشتریان بروکر اینگات رگوله بروکر اینگات

اعتبار بروکر اینگات

اینگات به لحاظ اعتباری و امنیت، در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این یکی از بزرگترین مزیت‌های آن است.

بررسی اعتبار بروکرها همیشه جزو اولین مواردی است که تریدرهای مختلف در ارتباط با انتخاب بروکرها به آن می‌پردازند چرا که داشتن اعتبار قوی به کاربران این آرامش خاطر را می‌دهد که وجوه آن‌ها در کمال امنیت خواهد بود و این مهمترین موردی است که شما باید زمان افتتاح حساب در یک بروکر به آن توجه کنید و خوشبختانه ingot brokers جزء بروکرهایی می‌باشد که دارای امنیت بسیار بالا است و تریدرها تاکنون از کار کردن با این بروکر رضایت کافی را داشته‌اند.

آیا بروکر اینگات رگوله دارد؟

هرچند که بسیاری از بروکرها نداشتن رگوله را با این جمله توجیح می‌کنند که بروکرهای دارای رگوله به ایران خدمات ارائه نمی‌دهد اما خوشبختانه در این میان بروکرهایی نیز هستند که هم دارای رگوله باشند و هم به کشور ایران خدمات ارائه دهند و اینگات بروکرز را می‌توان جز آن دسته دانست که دارای دو رگوله‌ی (Australia Securities & Investment Commission (ASIC و The Seychelles Financial Services Authority ( FSA) می‌باشد. به لحاظ امنیتی، بروکر اینگات بسیار امن و قابل اعتماد است.

رگوله بروکر اینگات
رگوله بروکر اینگات
رگوله بروکر-اینگات
رگوله بروکر اینگات

دفتر مرکزی بروکر اینگات در کجا قرار دارد؟

دفتر مرکزی بروکر اینگات در کشور استرالیا می‌باشد و این بروکر، در کشورهای مختلفی، دفاتر فیزیکی دارد که نشان از فعالیت‌های گسترده بین‌المللی دارد.
از آنجایی که بسیاری از سایت‌های جعلی به کلاه‌برداری از تریدرها می‌پردازند، دانستن این نکته که دفتر مرکزی هر بروکر در کجا واقع شده است و آیا بروکر مورد انتخاب شما دارای یک دفتر برای انجام فعالیت‌های خود می‌باشد یا خیر، بسیار مهم است.

سابقه بروکر اینگات چقدر است؟

بدیهی است که هرچه سابقه‌ی یک بروکر بیشتر باشد، بروکر اینگوت از لحاظ کیفیت ارائه‌ی خدمات، برخورد با مشتری و داشتن آپشن‌های جذاب برای تریدرها حرفه‌ای‌تر عمل خواهد کرد و در مقایسه با بروکرهای تازه‌کار اعتبار بیشتری را نیز خواهد داشت.

ingot brokers فعالیت خود را از سال 2006 آغاز نموده است و داشتن سابقه‌ی بیش از 15 سال را می‌توان یکی از موارد بسیار تحسین‌برانگیز برای این بروکر در نظر گرفت.

پشتیبانی فارسی بروکر اینگات​

پشتیبانی چند زبانه بروکر ingot brokers از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و تیم متخصص این بروکر به صورت شبانه روزی از دوشنبه تا جمعه در خدمت کاربران برای پاسخ‌گویی به سوالات آنها می باشند، راه‌های ارتباط با پشتیبانی اینگات بروکرز روش‌های تماس مستقیم، چت آنلاین، ارسال ایمیل را شامل می‌شود، همچنین شما می‌توانید از طریق پر کردن فرم ارتباط با پشتیبانی و مطرح کردن سوال خود از پشتیبانی بروکر درخواست کنید در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیرند.

واریز و برداشت در بروکر اینگات

واریز و برداشت در بروکر اینگات

برای واریز و برداشت وجه در کارگزاری Ingot Brokers، شما می توانید از روش های مختلف استفاده کنید که در ادامه توضیح داده می شوند:

1. واریز و برداشت از طریق کارت اعتباری/دبیت کارت

شما می توانید با استفاده از کارت اعتباری/دبیت کارت خود، به سادگی وجه را به حساب معاملاتی خود واریز کنید. همچنین می توانید برداشت وجه را نیز از طریق کارت اعتباری/دبیت کارت خود انجام دهید.

2. واریز و برداشت از طریق واریز بانکی

شما می توانید با واریز وجه به حساب بانکی کارگزاری، به سادگی وجه را به حساب معاملاتی خود واریز کنید. همچنین، برای برداشت وجه نیز می توانید از این روش استفاده کنید.

3. واریز و برداشت از طریق پرداخت الکترونیکی

شما می توانید از روش های پرداخت الکترونیکی مانند پرداخت از طریق سیستم های پرداخت آنلاین، واریز وجه به حساب معاملاتی خود را انجام دهید. همچنین می توانید برای برداشت وجه نیز از این روش استفاده کنید.

مهم برای شماست که برای واریز و برداشت وجه، از حساب بانکی خود استفاده کنید و در این راه با هیچ کس اطلاعات حساب خود را به اشتراک ندهید. همچنین برای هرگونه سوال یا مشکل در مورد واریز و برداشت وجه، می توانید با واحد پشتیبانی کارگزاری Ingot Brokers تماس بگیرید.

اکثر بروکرهایی که به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهند برای راحتی هرچه بیشتر کاربران خود امکان واریز و برداشت ریالی را فراهم می‌نمایند و در بروکر ingotbrokers قابلیت واریز و برداشت ریالی نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند از طریق واریز و برداشت ریالی، تاپ چینج، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و تتر و همچنین واریز و برداشت با استفاده از اسکریل و … حساب خود را شارژکرده و از حساب خود برداشت نمایند که البته باید توجه داشته باشید که حداقل مبلغ واریزی با استفاده از هریک از این روش‌ها با دیگری متفاوت می‌باشد، به عنوان مثال چنانچه بخواهید حساب خود را با تتر شارژ کنید این میزان حداقل واریزی 10 دلار می‌باشد.

بونوس کارگزاری اینگات

بونوس کارگزاری اینگات

از معایب بروکر ingot brokers این است که هیچگونه بونوسی را به صورت دائمی به تریدرها ارائه نمی‌دهد، اما چنانچه در آینده برنامه‌های بروکر در ارتباط با ارائه‌ی بونوس‌ها تغییر کرد ما نیز اطلاعات این بخش از سایت را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

برای جذب مشتریان جدید و نگه داشتن مشتریان قدیمی، کارگزاری ها برخی از بونوس ها و پاداش هایی را برای مشتریان خود فراهم می کند. این بونوس ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

1. بونوس به عنوان هدیه برای مشتریان جدید:

این بونوس به عنوان یک هدیه به مشتریان جدید اعطا می شود که برای اولین بار در کارگزاری ثبت نام می کنند. برای این بونوس، شما باید به شرایط خاصی که توسط کارگزاری تعیین شده است، مانند واریز حداقل مبلغی به حساب خود، عمل کنید.

2. بونوس به عنوان پاداش برای معامله:

این بونوس به عنوان یک پاداش به مشتریانی اعطا می شود که حجم معاملات زیادی دارند. شما می توانید با انجام معاملات بیشتر، بونوس های بیشتری را بگیرید.

3. بونوس به عنوان پاداش برای معرفی دوستان:

این بونوس به شما اعطا می شود که با معرفی دوستان خود به کارگزاری، آنها نیز به مشتریان این کارگزاری تبدیل شوند. شما می توانید با معرفی دوستان، بونوس هایی را بگیرید که به شما از طریق لینک معرفی داده شده توسط کارگزاری پرداخت می شود.

مهم برای شماست که قبل از استفاده از هرگونه بونوس یا پاداش، شرایط و مقررات آن را به دقت مطالعه کنید. همچنین برای اطلاعات دقیق تر، به سایت رسمی کارگزاری Ingot Brokers مراجعه کنید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینگات

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینگات

اغلب تریدرهای بازار فارکس علاقه مند به استفاده از متاتریدر 4 و 5 هستند که هریک از این دو پلتفرم با وجود داشتن شباهت‌های بسیار زیاد به یکدیگر دارای محاسن ویژه‌ای می‌باشند، اینگات بروکرز با احترام به سلیقه‌ی افراد از هردو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی نموده و شما می‌توانید با استفاده از لینک‌های موجود این پلتفرم‌ها را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

همچنین کارگزاری Ingot Brokers، پلتفرم های معاملاتی پیشرفته و متنوعی را برای مشتریان خود فراهم می کند. پلتفرم های معاملاتی اینگات شامل موارد زیر هستند:

MT4 (MetaTrader 4)

MT4 یکی از پرکاربردترین پلتفرم های معاملاتی در جهان است که قابلیت های بسیاری از جمله گرافیک حرفه ای، ابزارهای تحلیلی پیشرفته، انجام معاملات خودکار، و… را به معامله گران ارائه می دهد.

MT5 (MetaTrader 5)

MT5 نسخه بهبود یافته MT4 است که با امکانات جدید، ابزارهای تحلیلی پیشرفته تر، امکانات چارتینگ بهتر و مجموعه ای از ابزارهای تجاری جدید به معامله گران کمک می کند تا بهترین تصمیمات را در مورد معاملات خود بگیرند.

Sirix Web Trader

این پلتفرم مبتنی بر وب است و امکان دسترسی آسان به بازارهای مالی از طریق هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد را فراهم می کند. این پلتفرم دارای قابلیت های گرافیکی و نمایشی بسیار خوبی است و به شما امکان معامله گری با هر سرمایه ای را می دهد.

Ingot Trader

پلتفرم معاملاتی Ingot Trader برای مشتریان مستقیم Ingot Brokers طراحی شده است. این پلتفرم دارای قابلیت های تخصصی متعددی است که شامل گرافیک حرفه ای، ابزارهای تحلیلی پیشرفته، واکنش سریع، و قابلیت های مدیریت حساب است.

همچنین برای دسترسی به این پلتفرم ها، شما می توانید از دستگاه های مختلفی مانند کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه، لپ تاپ و …. استفاده کنید.

متاتریدر 4 بروکر اینگات

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر ingot برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر ingot برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر ingot برای اندروید

متاتریدر 5 بروکر اینگات

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر ingot برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر ingot برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر ingot برای اندروید
در بروکر Ingot چه چیزهایی را می توان ترید زد؟

در بروکر Ingot چه چیزهایی را می توان ترید زد؟

کارگزاری Ingot Brokers بیش از 1000 نماد مختلف از دارایی های قابل معامله در بازارهای مختلف را ارائه می دهد. این دارایی ها شامل موارد زیر هستند:

1. ارزها

شامل جفت‌های ارزی مختلف مانند EUR/USD، GBP/USD، USD/JPY و غیره.

2. محصولات کالایی

شامل جنس های مختلفی مانند طلا، نفت، گاز طبیعی، نقره و غیره.

3. شاخص‌های بورس

شامل شاخص های معروف مانند S&P 500، Dow Jones، Nasdaq و غیره.

4. CFD بر روی سهام

شامل سهام شرکت های بزرگ مانند Apple، Google، Amazon و غیره.

5. CFD بر روی شاخص‌های بازار

شامل شاخص های بزرگی مانند DAX، FTSE 100، Nikkei 225 و غیره.

6. CFD بر روی بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال

شامل بیتکوین، اتریوم، لایتکوین و غیره.

همچنین، کارگزاری Ingot Brokers به مشتریان خود امکانات مختلفی برای تحلیل بازار، مدیریت ریسک و انجام معاملات حرفه ای در بازارهای مالی را ارائه می دهد.

با چقدر سرمایه می‎‌توان در کارگزاری اینگات حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

اکثر تریدرها تمایل دارند در ابتدای تجربه‌ی خود در فعالیت با یک بروکر حساب‌هایی با میزان واریزی کمتر افتتاح کنند و سپس با افزایش تجربه‌ی خود موجودی حسابشان را افزایش دهند، در بروکر اینگات بروکرز شما با واریز 100 دلار هر کدام از حسابهای ECN و پروفشنال را که تمایل داشته باشید می‌توانید افتتاح کرده و در آن به معامله بپردازید.

آیا بروکر اینگات (ingot brokers) کلاه بردار است؟

سابقه‌ی درخشان بروکر ingot brokers و همچنین داشتن رگوله‌ی بسیار قوی، خاطر تریدرها را از بابت عدم کلاه‌برداری این بروکر آسوده می‌کند و در واقع اینگات بروکرز را می‌توان از جمله بروکرهای معتبر در بازار در نظر گرفت اما با این حال چنانچه در آینده این بروکر از قوانین مربوطه سرپیچی نمود و باعث آسیب مالی به تریدرها شود، حتما در سایت هشتصد اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهیم داد.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آموزش ثبت نام در بروکر Ingot به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر ingot شوید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات -مرحله اول

اطلاعات خواسته شده از قبیل:

نام 

نام خانوادگی

آذرس ایمیل

کشور محل سکونت

کد و تلفن کشور

و کلمه عبور

به انگلیسی وارد کنید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات -مرحله دوم

برای تکمیل تایید هویت روی پروفایل خود کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات-مرحله سوم

اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایید.

نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، تلفن و کد کشور ، جنسیت ، تاریخ تولد ، کشور ، تابعیت ، آدرس و شهر خود را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات -مرحله چهارم

مدارک احراز هویت ( کارت شناسایی ، گذرنامه معتبر و گواهینامه رانندگی ) را در قسمت مشخص شده آپلود نمایید.

مدارک شناسایی باید:

تصویر باید واضح و خوانا باشد.

مدرکی که توسط دولت صادر شده است.

جلو و پشت مدارک باید آپلود شود.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات-مرحله پنجم

مدارک جهت احراز محل سکونت ( صورت های بانکی ، قبوض آب و برق ، قرارداد اجاره و یا سند ثبت ملکی ) در جای مشخص شده آپلود نمایید.

مدارک باید:

واضح و خوانا باشد.

در مورد صورتحساب بانکی و قبض آب و برق تاریخ صدور نباید بیش از سه ماه باشد.

مدارک اقامت باید شامل نام صاحب حساب باشد.

نحوه ثبت نام بروکر اینگات
نحوه ثبت نام بروکر اینگات -مرحله ششم

نحوه واریز :

وارد گزینه مدیریت سرمایه شوید.

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر Ingot چه مدارکی لازم است؟

به منظور تایید هویت خود در کارگزاری اینگات ، ارائه‌ی مدارکی برای اثبات هویت و اثبات اقامت الزامی می‌باشد که شما بدین منظور می‌توانید از ارسال تصویر کارت ملی یا پاسپورت و همچنین ارائه‌ی قبوض آب و برق به منظور تایید آدرس خود استفاده نمایید .

مقایسه بروکر اینگات با ویندزور

اینگات را باید بروکری بدانیم که بسیار قوی، ثروتمند، بزرگ و امن است که در بازار مارکتینگ ایران، لااقل تا به امروز نقش پررنگی نداشته. هرچند تعداد مشتریان ایرانی این بروکر، چندان هم کم نیست، اما به نسبت رقبال ضعیف تر از خودش، بسیار تبلیغات کمتری در ایران داشته است. اگر اینگات را بخواهیم با بروکر ویندزور مقایسه کنیم، باید این دو بروکر را در رقابتی طولانی مدت ببینیم.

0.5 0.75 عادی 1.25 1.5 1.75 2
2:38 00:00

هردو بروکر سال های طولانی است که در فارکس فعال هستند، ولی ویندزور از اینگات سابقه بیشتری دارند، هر دو بروکر رگوله شده هستند، اما اینگات رگوله های قوی تری به نسبت ویندزور دارد. نمی توان در مبحث امنیت، هیچ یک از ایندو بروکر را به صورت قاتع برتر از دیگری دانست.

برداشت از اینگات راحت تر است یا ویندزور؟

در مقایسه روش های واریز و برداشت، بروکر اینگات نسبت به ویندزور، بهتر عمل کرده و راه های متنوع تری را ارائه داده است. بنابراین باید در این زمینه بروکر اینگات را بهت راز ویندزور بدانیم.

به لحاظ پشتیبانی فارسی نیز، بروکر اینگات از بروکر ویندزور بهتر است و شما راحت تر می توانید با پشتیبانی این بروکر در ارتباط باشید و سریع تر به پاسخ برسید.

برتری بروکر ویندزور به اینگات، بیشتر در ارائه بونوس ها و اهدا جوایز به تریدرهاست که هیجان بیشتری را در بازار خسک فارکس، ایجاد می کند. این امر خودش باعث احساس بهتر در تریدرها می شود.

در نهایت، ingot یا Windsor ؟!

کیفیت حساب های معاملاتی و میزان اسپرد های هر دو بروکر، در مجموع حساب ها را باید تقریبا مشابه بدانیم و خود شخص من، نمی توانم به صراحت یکی از این در بروکر را ارائه کیفیت حساب ها، بهتر از دیگری بدانم.
در ماه های اخیر، بروکر ingot تنوع بیشتری در خدماتش معرفی کرده و سعی کرده سرعت خود را برای جلب رضایت بیشتر از تریدرها تلاش کند. در حال حاضر ویندزور بروکری شهرت یافته تر و با تعداد مشتریان بیشتری نسبت به اینگات است، اما باید ببینیم در آینده و تا انتهای سال 2025 ، همچنان این برتری در تعداد مشتریان ویندزور نسبت به اینگات، باقی خواهد ماند؟

مقایسه اینگات با بروکرهای رقیب

در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به اینگات شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با را اینگات را هم ببینید.

بروکرها/مشخصاتامتیاز اعتبار(0-10)حداقل واریزیمیانگین اسپرد حسابامتیاز کلی(0-10)
بروکر اینگات7.8100$1.47.7
بروکر ارانته850$0.98.3
بروکر آمارکتس7.7100$18.4
بروکر لایت فارکس7.31$1.17
بروکر فارکس چیف8.210$0.89
بروکر ویندزور8.1100$1.27.4

‫8 نظر

 • صالح یاری گفت:

  ببخشید توی سایت نوشتید که بونوس هاش دائمی نیستن ولی اگر بنوس بدن اعلام میکنیم، میخواستم ببینم در حال حاضر تو این بروکر بنوس فعاله؟

  • admin گفت:

   هر زمان بونوس مناسبی ارائه بشه، در کانال تلگرامی سایت هشتصد، اعلام میشه. می توانید در کانال هشتصد، عضو شوید.

 • سمانه ازاد گفت:

  سلام با توجه به اینکه حساب ECN و پروفشنال این بروکر تو خیلی از مشخصات شبیه هم هستن ممنون میشم راهنمایی کنید که بدونم کدوم حساب بهتره؟ من یه ترید مبتدی هستم و تازه شروع کردم

  • admin گفت:

   حساب ecn اسپرد کمتری داره، اما کمیسیون رو به ازای میزان لاتیج تریدر دریافت می کنه. در اینگات بروکر لوریج حساب ای سی ان 200 هست که به نسبت حساب پروفشینال، کمتر است. در جدول مقایسه حساب ها، جزییات تفاوت این دو حساب، آورده شده است.

 • صادق احمدی گفت:

  ببخشید من میخوام از کپی ترید استفاده کنم اما اطلاعاتم خیلی کمه نسبت به این موضوع، میشه لطفا منو راهنمایی کنید و اینکه بهم بگید اگر کسی خوب ترید بزنه چه طوری میتونه از این طریق درامدشو افزایش بده ..ممنونم از وب سایت خوبتون

 • عارف غلامی گفت:

  سلام ممنو از سایت خوب هشتصد من از مطالبی که گذاشتید استفاده کردم و الان یه حساب تو اینگات بروکر دارم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *