فصل دوم : دوره آموزش رایگان ایچیموکو

دوره آموزش استراتژی ایچیموکو

مدرس : رضا حبیبی

فصل دوم : دوره آموزش رایگان ایچیموکو به همراه فیلم آموزشی و تیپس های ایچیموکو

دوره آموزش اندیکاتور ایچیموکو

دوره آموزش ایچیموکو می‌تواند آغازی بر تحول مالی شما باشد. پس بسیار مهم است که فقط اطلاعات کاربردی و مفید را راجع به ایچیموکو بیاموزید، زیرا در بازارهای مالی، شما نه تنها با سرمایه‌ی باارزش پولی خودتان سروکار دارید، بلکه وقت، انرژی و حتی روح و روان شما نیز درگیر معاملات خواهد شد.

در این دوره آموزشی سعی شده، به بهترین و سریع‌ترین شکلی که مناسب شما باشد، آموزش‌ها تهیه و در اختیارتان قرار بگیرد.

فصل دوم : دوره آموزش رایگان ایچیموکو

تیپس های ایچیموکو tips ichimoku

در این دوره آموزشی، به وفور تیپس های ایچیموکو را دریافت خواهید کرد، این تیپس های نتیجه چندین سال مطالعه و تجربه کار با ایچیموکو می‌باشد که می‌توانید به رایگان بیاموزید.

در پایان دوره، نحوه استفاده از تیپس‌ها را به همراه تحلیل، به صورتی پازل مانند، در کنار هم قرار خواهیم داد و آموزش این سبک از تحیلیل به شما داده خواهد شد.

خصوصیات دوره آموزش ایچیموکو از زبان مدرس (رضا حبیبی) :

من سعی کردم با حذف اطلاعات غیرکاربردی، فقط اطلاعات مفیدی را در این دوره، ضبط کنم تا به کسانی که وقتشان را برای آموزش ایچیمو مصرف می‌کنند، احترام بگذارم.

 امیدوارم این دوره آموزش ایچیموکو که البته بیشتر برای بازار فارکس مناسب است، کاربردی باشد و برای شما مفید واقع شود.

بخش اول : ایچیموکو چیست؟

در این ویدئو اندیکاتور ایچیموکو را به صورت کامل خواهید شناخت و با اجزای مختلف ایچیموکو آشنا می‌شوید.

کلیپ شماره‌ی یک پیش نیاز این دوره آموزشی هست.

نحوه‌ی دقیق محاسبه شدن اجزای ایچیموکو را در کلیپ می‌آموزید. حتی بسیاری از افراد ایچی‌کار هم که تجربه کار با ایچیموکو را داشته اند، ممکن است نحوه محاسبه درست و دقیق اجزای ایچیموکو را ندانند. بهتر است شناخت صحیحی از مدل حرکتی اندیکاتور ایچیموکو را بدانید، زیرا در آینده بسیار با ایچیموکو کار خواهید داشت.

بخش اول – دوره آموزش ایچیموکو با رضا حبیبی – معرفی اجزای ایچیموکو

بخش دوم : تشخیص روند بازار با ایچیموکو

سعی شده در این دوره آموزشی، ابتدا روش های استفاده‌ی عمومی ایچیموکو را به شکلی صحیح، توضیح داده شود. البته این روش های عمومی به این معنی نیست که ممکن است کاربردی نباشد، بلکه بسیار کاربردی بوده که به صورتی عمومی بین تمام تریدرهای ایچی‌کار مشهور و محبوب گردیده است.

در این ویدئو نحوه تشخص روند قالب بازار با اندیکاتور ایچیموکو توضیح داده شده است. بهتر است با زبان ایچیموکو در این کلیپ آشنا شوید. در همین ابتدا بیاموزید که قرار است ایچیموکو چگونه به روشنی، روند آینده بازار را به ما نشان دهد. در هیمن ابتدا گوشه ای از دقت و قدرت ایچیموکو را در تشخیص روند بازار خواهید دید.

همچنین در این ویدئو، به شما روشی شخصی شده از تشخیص نقاط و ناحیه‌های حمایتی و مقاومتی ایچیموکو، آموزش داده می‌شود. توصیه می‌شود این کلیپ را بیشتر از یک بار ببینید. چون نکات بسیار مهم و اساسی ایچیموکو، قرار است در این کلیپ توضیح داده شود.

انجام تمرین و مرور بر روی چارت خودتان را بعد از دیدن این آموزش، به شما پیشنهاد می‌دهم. درس دوم این دوره آموزشی، بسیار برای شما با اهمیت خواهد بود، هرچند هنوز وارد مباحث خیلی حرفه ای و رازهای ایچیموکو نشده‌ایم، با این حال اهمیت مبحث این کلیپ، بسیار زیاد است.

بخش دوم – آموزش ایچیموکو با رضا حبیبی – تشخیص روند با ایچیموکو

بخش سوم : سیگنال کراس کیجنسن و تنکنس – جاذبه و دافعه های ابر کومو

مبحث درست سوم دو موضوع جداگانه دارد. ابتدا سیگنال عمومیت یافته کراس کیجن سن و تنکن سن توضیح داده شده است. البته در خلال این آموزش، چندنکته ریز در مورد این کراس ها گفته شده که بسیار جالب و البته کارآمد خواهد بود. شما می‌توانید با دیدن این کلیپ به سادگی سیگنال کراس کیجنسن و تنکنسن را بیاموزد و بدانید، ایچیموکو چگونه با تنکنسن و کیجنسن، به تریدر جهت پیش روی بازار را به روشنی نشان می‌دهد.

مبحث دوم این کلیپ به شما توضیح می‌دهد که چگونه قرار است ابرهای کومو قیمت را جذب و یا دفع کند. اسپن a در ابرکومو می‌تواند مانند باتلاقی باشد که قیمت را به درون کومو فرو می‌برد و کندل هایی که می‌توانند به شدت از دست این اسپن آ فرار کنند!

همچنین شما به تدریج در کلیپ با زبان گفتاری ایچیموکو آشنا خواهید شد. ایچیموکو با تریدر صحبت می‌کند و ما باید یادبگیریم که چگونه به صحبت های این اندیکاتور گوش بدهیم و با آن مشورت کنیم. بهتر است بگویم د

ر این ویدئو کم کم یاد میگیریم که چگونه می‌توانیم با داستان‌های ایچیموکو، تحلیل را برای خودمان لذت بخش، جذاب و سودآور بسیازیم. بعد  از دیدن این کلیپ، با نحوه تفسیر حرکات قیمت آشنا خواهید شد. تمرین زیاد بعد از دیدن آموزش، توصیه می‌شود.

بخش سوم –دوره آموزش ایچیموکو با رضا حبیبی فارکس – کراس کیجنسن

بخش چهارم : استراتژی معامله با پترن های ادامه روند با ایچیموکو

در بخش چهارم از سری فیلم‌های آموزش ایچیموکو به مبحث ارتباط ایچی و پرایس پرداخته شده است. شما خواهید آموخت که چگونه ایچیموکو می‌تواند انواع اشکال خطوط روند را برای ما ترسم کند.

اما مبحث مهم‌تر این فیلم آموزش ichimoku مربوط به معامله بر روی پترن‌های کلاسیک ادامه روند، با استفاده از ابزار قدرتمند ای ایچی می‌باشد. ایچیموکو می‌تواند به سه سوال مهم در ارتباط با پترن های ادامه روند مانند انواع پترن های مثلث ، پترن پرچم و مستطیل، پاسخ بدهد.

پاسخ ichimoku به سوالات اساسی مربوط به پترن های کلاسیک :

اولین پاسخ ایچی به این سوال است که، دقیقا در کجای چارت باید به دنبال پترن های ادامه روند باشیم؟ سوال دوم می‌پرسد که پترن ادامه روندی که روی چارت تشکیل شده، قدرت لازم را برای ترید زدن می‌تواند داشته باشد یا خیر؟ و سوال سوم هم این است که بهتر از پترن تشکیل شده را، روی چه تایم فریمی از چارت رسم و بر اساس کندل های چه تایمی معامله انجام شود که آن پترن، نتیجه مناسب را به ما بدهد.

بخش چهارم– ایچیموکو رضا حبیبی – پترن با ایچیموکو

برای دیدن ادامه دوره‌ی آموزشی، روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بخش پنجم : آموزش سیگنال گیری با خطوط ابر کومو

فیلم آموزشی پنجم، به یکی از جذاب ترین و شاید شگفت انگیزترین مباحث ایچی، که مربوط به رسم خطوط در ابرهای کومو است، می‌پردازد. خطوط کومو به صورت خیلی دقیق، می تواند نقاطی برای ورود به معامله را به شما بیاموزد.

بخش ششم : ناحیه های ایچیموکو

در درس ششم با نواحی حساس و مهم ایچیموکو آشنا خواهید شد. در این فیلم توضیحاتی مهم در ارتباط با نحوه روشی که قرار است در آینده از آن استفاده کنید، داده خواهد شد. سعی کنید این قسمت را که خیلی ساده و روان هم توضیح داده شده، به خوبی بیاموزید.
این درس پیشنیازی بسیار با اهمیت برای ادامه دوره آموزشی است.

بخش هفتم : کاسه های ایچیموکو

فکر می کنم با دیدن این ویدئو، خیلی وسوسه می شوید که سریع به سراغ چارت بروید و ترید بزنید! اما لطفا دست نگه دارید و فقط تمرینات را پیش ببرید تا به انتهای دوره برسید.

درس هفتم در مورد روش سیگنال گیری کاسه ای هست که بسیار جالت توجه خواهد بود. در این روش شما با ابرهای کومو و کیجنسن کار خواهید داشت. دو عنصر مهم ایچیموکو که قرار است سیگنال های دقیقی را برای انجام معاملات به ما نشان دهند.

بخش هشتم : تحلیل چارت ایچیموکو با رضا حبیبی (قست اول)

در این ویدئو، تمام مباحثی که تا درس هفتم مشاهده کردید و آموختید، در تحلیل چارت به کار گرفته می‌شود و نحوه استفاده از این موارد به خوبی توضیح داده می‌شود. این کلیپ، مهم ترین ویدئو تا به اینجای آموزش است، شما بعد از دیدن این ویدئو تا حد زیادی امکان انجام معاملات، با سوددهی مناسب و مطئن را نیز خواهید داشت. این آموزش بسیار شما را سورپرایز خواهد کرد!  بعد از دیدن آموزش تحلیل با ایچیموکو، قدرت این دوره برای شما نمایان خواهد شد. اما صبر داشته باشید!!   این فقط 30 درصد از دوره آموزش کاملی هست که قرار است مشاهده کنید.

بخش نهم

 این ویدئو در دست ساخت است و به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت

ادامه و دریافت دوره‌ی آموزشی

 ادامه این دوره‌های آموزشی فقط در دسترس دوستانی قرار خواهد گرفت، که حساب ریل حداقل 200 دلار

داشته باشند. در واقع بهتر است، فقط تریدرهای فارکس این دوره ها را بصورت کامل ببینند و از آن استفاده نمایند.
بدین منظور، دسترسی به ادامه آموزش ها، فقط برای مخاطبینی که در یکی از بروکرهای زیر حساب دارند باز خواهد شد.

بعد از ثبت نام در یکی از بروکرهای بالا، برای دریافت ادامه دوره های آموزشی، مشخصات خود را از طریق قسمت ارتباط با ما ارسال کنید تا ادامه دوره ها در اختیار شما قرار گیرد.

‫4 نظر

  • بهاالدین گفت:

    سلام من در فرکس چیس ثبت نام کردم لطفا ادامه اموزش ها را برای من ارسال فرمایید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *