لیست بروکرها و صرافی‌ها

اف ایکس چویس - FXChoice

امتیاز
7.9/10
نام بروکرFXChoice
سال تاسیس2010 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردبسیار پایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیبلیز
رگولهIFSC
کپی تریدینگدارد(محدود)
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 دلار
راحت‌ترین راه واریز و برداشتصرافی تاپ چینج و رمزارزها
اجازه ترید اسکالپینگدارد

بروکر fxchoice ، یکی از محبوب ترین بروکرها در نظرسنجی های جهانی می‌باشد. خوشبختانه بروکر اف ایکس چویس به مشتریان ایرانی، خدماتش را ارائه می‌دهد. در این مقاله به صورت دقیق و کامل، بروکر fx choice را بررسی خواهیم کرد. بروکر اف ایکس چویس در زمینه فارکس فعال است.

بیشترین مشتریان fxchoice از کدام کشورها هستند؟

درصد مشتریان بروکر fxchoice

آموزش ثبت نام در بروکر fxchoice

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر fx choice توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر fxchoice

فیلم بررسی بروکر fxchoice

فیلم بررسی و معرفی اف ایکس چویس را می توانید مشاهده کنید. به فکر دوستانی که علاقه به مطالعه ندارند هم بوده ایم!

FXchoice چیست ؟ اف ایکس چویس چیست ؟

Fxchoice نام یکی از بروکرها یا کارگزاری های فارکس است. این بروکر، در حال حاضر به ایرانیان نیز خدمات می دهد و تعداد مشتریان ایرانی این بروکر، بسیار زیاد است.  بروکر اف ایکس چویس از جمله بروکرهای بسیار خوب و بی حاشیه و امن فارکس به حساب می‌آید. این بروکر را می‌توانیم جزو برترین بروکرهایی بدانیم که خدماتش بر روی ایران باز است.

اعتبار بروکر اف ایکس چویس fxchoice

اعتبار بروکر اف ایکس چویس fxchoice

بروکر اف ایکس چویس تحت رگوله FSC فعالیت دارد و این رگولاتوری تا حد بسیار بالایی امنیت پول تریدرهای بروکر fx choice را تضمین می کند. البته خود بروکر هم با توجه به سال های سابقه نسبتا بالایی که دارد، از بابت امنیت، بروکر خوشنامی محسوب می شود و در رتبه‌بندی‌های جهانی نیز، در رده‌ی بروکرهای با امنیت بالا، به شمار می‌رود.

این بروکر در کشورهای دیگر، شهرت بسیار بالایی دارد، اما چون در ایران فعالیتی نداشته و به تازگی، خدماتش را به روی ایرانیان باز کرده، خیلی بروکر نام آشنایی برای تریدهای ایرانی نیست، با این حال به لحاظ امنیت، اف ایکس چویس را بروکر قابل اعتمادی می‎دانیم.

آیا بروکر fxchoice رگوله است؟

بله . کارگزاری اف ایکس چویس تحت رگولاتوری FSC ، رگوله شده است. این رگوله Offshore Regulatory آفشور می باشد.

هرچند هیچ رگولاتوری به ایرانی ها خدمات نمی دهد، اما ترجیحا بروکرهایی که رگوله دارند، بهتر از بروکرهایی هستند، که هیچ رگوله ای ندارند.

رگوله بروکر اف ایکس چویس
رگوله بروکر fxchoice

دفتر مرکزی FXChoice در کجا قرار دارد؟

دفتر مرکزی بروکر اف ایکس چویس در کشور بلیز قرار دارد.بلیز کشوری در آمریکای مرکزی و غرب اقیانوس اطلس است.

دفتر مرکزی FXChoice در کجا قرار دارد؟
جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر FXChoice

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر FXChoice

مشخصات/نام حساب کلاسیک  – Classic Pro Optimum    
حداقل واریز برای افتتاح 100 دلار 100 دلار 10 دلار    
حداکثر لوریج 1:200 1:200 1:1000    
اسپرد  شناور از 0.5 پیپ شناور از 0 پیپ شناور از 1.5 پیپ    
امکان ترید جفت ارزها بله (36 جفت ارز) بله (36 جفت ارز) بله    
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله    
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله    
کمیسیون ندارد – صفر حدود 7$ درهرلات ندارد – صفر    
اجازه استفاده از اکسپرت بله بله بله    

افتتاح حساب بروکر اف ایکس چویس

افتتاح حساب کلاسیک ( Classic )

این حساب که با حداقل واریزی 100 دلار هم قابلیت افتتاح دارد، به وضوح مشخص است که اسپرد بسیار پایینی را در آن شاهدیم. دقت کنید که این حساب هیچ کمیسیونی را از تریدر دریافت نمی کند. بنابراین حساب کلاسیک بروکر fxchoice دارای بالاترین میزان استانداردها برای تریدرهاست. این حساب در حال حاضر فقط بر روی متاتریدر 4 در دسترس است.

افتتاح حساب پرو ( pro )

حساب pro در بروکر fxchoice که از اسپردی به مراتب کمتر از حساب کلاسیک برخوردار است، هم در متاتدریدر 4 و هم در متاتریدر 5 ، در دسترس است. این حساب از دید اسکالپرها بسیار ایده‌عال است و اسپردی بسیار اندک دارد. در نظرسنجی ها، دیدگاه تریدرهای این بروکر، نسبت به این حساب، در ادوار مختلف، بسیار مثبت بوده است.

افتتاح حساب آپتیموم ( Optimum )

حساب Optimum در بروکر fxchoice با حداقل واریزی 10 دلار قابلیت افتتاح دارد. حداکثر لوریج این حساب 1:1000 و اسپرد نیز شناور از 1.5 پیپ می‌باشد. 

میزان اسپرد در بروکر اف ایکس چویس

هرچند تنوع انواع حساب ها در بروکر اف ایکس چویس ، اندک است و فقط دو حساب را معرفی کرده است، اما این دو حساب به لحاظ اسپرد، بسیار محبوب است و توجه تریدرها را به خودش جلب می‌کند. بزرگترین مزیت بروکرfxchoice ، اسپرد بسیار پایین حساب هایش است. برای یک تریدر حرفه ای، داشتن امنیت بالا و پایین بودن میزان اسپرد و کمیسیون، در اولویت است. بدون شک fxchoice ‌می‌تواند انتخاب حرفه ای های فارکس باشد.

اسپرد اف ایکس چویس

ترفند کاهش اسپرد و پرداخت ریبیت

خوشبختانه، این امکان را در بروکر fxchoice فراهم دیده ایم که بتوانیم به روش خودمان، میزان اسپرد یا کمیسیون پرداختی شما را در این بروکر به شکلی قابل توجه کاهش دهیم. پیشنهاد می‌دهم از طریق لینک زیر، وارد صفحه توضیحات ترفند کاهش اسپرد شوید و از این مزیت استفاده کنید.

حساب اسلامی

بعد از افتتاح حساب در کارگزاری fxchoice می‌توانید درخواست اسلامی کردن حساب خودتان را از پشتیبانی این بروکر داشته باشید. تفاوت حساب اسلامی با دیگر حساب‌ها این است که در حساب های اسلامی، سواپ های شبانه لحاظ نمی‌شود. بهتر است قبل از اسلامی کردن حسابتان، در این زمینه از پشتیبانی خود بروکر، بخواهید که در مورد آن به شما توضیحات کامل را بدهد. حساب های اسلامی در بروکرهای مختلف، ممکن است تفاوت های را داشته باشد.

خصوصیت خاص حساب اسلامی در fx choice

حساب های اسلامی در بروکر اف ایکس چویس، این قابلیت را دارند که بتوان، روی کریپتوها هم معاملات بدون سوآپ را فعال کرد. در اکثر بروکرها، زمانی که حساب اسلامی را فعال می‌کنید، دیگر امکان ترید بر روی کریپتوها غیر فعال می‌شود. بنابراین اف ایکس چویس بهترین بروکر برای معاملات ارزهای دیجیتال به صورت cfd می‌باشد.

 

با چقدر سرمایه می‎توان در fxchoice حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

برای افتتاح حساب در هر مدل از حساب های تجاری این بروکر، لازم است که حداقل  ده دلار واریزی داشته باشید. البته برای افتتاح حساب هایی با این کیفیت، ده دلار واقعا مبلغ اندک و البته مناسبی برای ایرانیان هست.

 

واریز و برداشت در بروکر fx choice

واریز و برداشت در بروکر fxchoice

بروکر fxchoice راه های ساده ای را به مشتریان ایرانی برای واریز و برداشت پیشنهاد داده است. شما علاوه بر امکان انتقال از طریق صرافی تاپ پینج و یا paycp ، می توانید با رمزارزهای پر استفاده نیز، این نقل و انتقال را انجام دهید. البته واریز و برداشت با استفاده از دو صرافی که بروکر معرفی کرده، برا مشتریان، بدون کمیسیون خواهد بود. بیت‌کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، اتریوم، ریپل، تتر ، داج کوین و usdcoin ، از جمله رمزهایی است که با آن ها امکان واریز و برداشت در بروکر fxchoice محیاست.

 

مزیت واریز و برداشت با ارزدیجیتال

بروکر fxchoice این مزیت را برای تریدرهایی که روش پرداخت با رمز ارز را انتخب می کند، در نظر گرفته 15 درصد بونوس قابل معامله به حساب آن‌ها تعلق می‌گیرد. همچنین در این روش، رمزارز به صورت اتومات در این بروکر، تبدیل به دلار می شود و بابت این تبدیل، هیچ کمیسیونی نیاز نیست بپردازید.

بونوس‌ها

به صورت مداوم، بروکر fxchoice ، بونوس ها و تشویق های متنوعی را برای تریدرها در نظر می‌گیرد. در اکثر دوره‌ها بونوس های قابل تریدری را با درصدهای 15 یا 25 درصد، روی واریزها به مشتریان می‌دهد. برای استفاده از طرح های تشویقی یا بونوس های بروکر اف ایکس چویس، بعد از ثبت نام و تایید هویت در این بروکر، از طریق وب سایت رسمی خود اف ایکس پویس، طرح های فعال را دنبال کنید.

 

بونوس 30 دلاری اف‌ایکس‌چویس

بونوس بروکر fxchoice

بعد از ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس، به صورت اتومات، مبلغ 30 دلار بونوس به حساب شما واریز می وشد که اگر هر مقدار بتوانید با این 30 دلار معامله کنید و سود بگیرید، سود شما قابل برداشت خواهد بود.
دقت کنید که برای دریافت اتومات این 30 دلار بونوس خوش آمد گویی fxchoice ، فقط باید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و با لینک های دیگر، این 30 دلار به شما داده نخواهد شد.

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر fxchoice چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر اف ایکس چویس چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت در بروکر اف ایکس چویس ، لازم است که عکس یکی از مدارک شناسایی معتبر، مانند کارت ملی (تاریخ اعتبار کارت ملی خود قبل از ثبت نام چک کنید)، شناسنامه، گواهینامه رانندگی یا پاسپورت خودتان را برای بروکر، از داخل کابین کاربریتان ارسال کنید.

 

دارایی های قابل معامله

در fx choice علاوه بر امکان ترید بر روی 36 جفت ارز فارکس، می‌توان نمادهای بازارها، فلزات گرانبها (طلا و نقره)، نفت، ارزهای دیجیتال و سهام بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی را به صورت CFD ترید کرد.

 

در fx choice علاوه بر امکان ترید بر روی 36 جفت ارز فارکس، می‌توان نمادهای بازارها، فلزات گرانبها (طلا و نقره)، نفت، ارزهای دیجیتال و سهام بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی را به صورت CFD ترید کرد.

 

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Fxchoice

آیا بروکراف ایکس چویس پشتیبانی فارسی دارد؟

بله ، خوشبختانه سایت بروکر اف ایکس چویس زبان فارسی را هم پشتیبانی می‌کند و همچنین از پشتیبانی فارسی زبان و ایرانی هم برخوردار است. پشتیبانی فارسی زبان بروکر fxchoice رفتاری مناسب و پیگیرانه را از خود نشان می‌دهد.

پلتفرم های معاملاتی FXchoice

در بروکر اف ایکس چویس، امکان انجام ترید بر روی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 وجود دارد. به مانند دیگر بروکرها، نسخه موبایلی این دو نرم‌افزار را هم پشتیبانی می‌کند.

 

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر FXchoice برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر FXchoice برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر FXchoice برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر FXchoice برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر FXchoice برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر FXchoice برای اندروید

کش بک در fxchoice

یکی از اقدامات تشویقی در این بروکر، بازپرداخت بخشی از اسپرد پرداختی شما در معاملات، به خودتان است. دو راه مختلف برای دریافت این کشبک وجود دارد. در واقع اگر پول شما در حسابتان از مبالغ خاصی بگذرد و یا حجم معاملاتتان، از حداقل حجم های تایین شده توسط بروکر، در یک ماه عبور کنید، بروکر اف ایکس چویس، در هزینه ی اسپرد، به شما تخفیف قابل توجهی می‌دهد. اما این حداقل ها، مقداری زیاد است و شاید به سادگی، برای همه تریدرها در دسترس نباشد!
در جدول، مقدار این حداقل ها را مشاهده می کنید:

 

البته بروکر اف ایکس چویس، منظور از لاتیج را به شکلی دیگر بیان می کند.
مثلا منظور از حجم معاملات 10 میلیون دلار، به معنی حدود 50 لات در ماه است. در این خصوص بهتر است با پشتیبانی بروکر، ارتباط برقرار کنید.

امکانات ویژه و خاص بروکر fxchoice

در بروکر fxchoice امکاناتی به صورت اختصاصی در اختیار مشتریانش قرار می‌گیرد که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

وبینارهای زنده با آقای ترورنیل Trevor Neil MSTA MSCI

در روزهای دوشنبه هر هفته، وبینارهایی با موضوعات زیر برگزار می‌گردد، اما مشکل این وبینارها این است که به زبان انگلیسی برگزار می‌گردد. با این حال پیشنهاد می‌دهیم این وبینارها را هرگز از دست ندهید که در روند موفقیت شما بسیار تاثیرگذار هستند. موضوعات وبینار: -اخبار و الگوهای فنی که انتظار می‌رود در هفته پیش‌رو تأثیرگذار باشند. -توضیح رویکردهای فعلی بازار. -جلسه پرسش و پاسخ با تِرِوِر نِیل.

 

وبینارهای زنده برومر fxchoice

ترورنیل کیست؟

تِرِوِر نِیل MSTA MSCI تحلیلگر فنی و مدیر سرمایه با بیش از 40 سال تجربه.
تِرِوِر نیل در سال 1974 کار خود را در Merrill Lynch ، ترید در «قراردادهای آتی قهوه» را شروع و مدتی بعد به عنوان رئیس جهانی تحلیل فن Bloomberg در لندن، منتخب شد. ترور نیل به راه‌اندازی جامعه تحلیلگران فنی که سازمانی فوق حرفه ای در اعطای مجوز به تحلیلگران فنی است، کمک کرد و در آن دخیل بود.
ترور در برهه ای از زمان، یک صندوق فنی‌ را برای بانک تجارت شهرداری لندن راه‌اندازی کرد و صندوق پوشش ریسک بزرگ را در آفریقای جنوبی مدیریت می‌کرد. وی در سال 2006، صندوق پوشش ریسک را به فروش گذاشت تا صندوق کوچکتری را برای خود افتتاح کند که این صندوق، در حال حاضر، همچنان فعالیت دارد. نیل اکنون به چندین شرکت و صندوق بزرگ، مشاوره های حرفه ای می‌دهد. در حال حاضر، شما می‌‎توانید به رایگان از وبینارهای این شخصیت حرفه ای بازار در بروکر fxchoice استفاده کنید.

امکان ترید ارزهای دیجیتال در بروکر FXchoice بدون پرداخت سوآپ شبانه

از تیتر نوشته شده کاملا مشخص است که می‌توان بروکر FXCHOICE را به عنوان بهترین بروکر فارس در زمینه معاملات ارز دیجیتال شناخت. زیرا بسیاری از تریدرها به این دلیل در بروکرهای فارکس از معاملات کریپتو صرف نظر می‌کردند که مجبور بودند هرشب به ازای معاملات باز رمزارزها، سواپ های شبانه را پرداخت کنند اما خوشبختانه در حساب ها اسلامی اف ایکس چویست ، این مشکل برطرف شده و می توانید از کسب سود از تریدهای رمزارزها لذت ببرید.

 

امکان افتتاح حساب های مشترک

این امکان در fxchoice فعال است که می توانید یک حساب کاربری را با دوست یا شریک تجاریتان، به صورت مشترک افتتاح کنید و بروکر هم به هر دونفر اجازه کار با کابین کاربری را به صورت کامل می‌دهد. بنابراین این قابلیت می تواند خیلی مزیت بزرگی برای متاهل هایی که به ترید در فارکس مشغولند، به حساب بیاید!

 

مزایای بروکر اف ایکس چویس

مزایا و معایب بروکر fxchoice

معایب بروکر اف ایکس چویس

اخبار و اطلاعیه های بروکر FX choice

در این بخش از صفحه بررسی بروکر fxchoice ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه های این بروکر قرار داده می شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

معاملات تحت وب در بروکر اف ایکس چویس در زمانی که نرم افزار متاتریدر مشکل اینترنتی دارد

با توجه به محدودیت های ایجاد شده بر روی شبکه اینترنت در داخل کشور ، می توانید برای مدیریت معاملات قبلی خود و یا ورود به معاملات جدید ، از ” متاتریدر تحت وِب ” که در کارگزاری FXChoice ارائه می شود و نیاز به نصب ندارد ، استفاده نمایید.   (  یکشنبه – ۸ آبان ۱۴۰۱ )

آموزش ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بروکر fxchoice شوید.

در ابتدا مطابق تصویر زیر، اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مشخص شده، وارد نمایید. (زبان را روی فارسی قرار دهید)

 

ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله اول
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله اول

اطلاعات مربوط به کشور و شماره تماس خود را وارد نمایید

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله دوم

بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه، وارد صفحه ای که در تصویر زیر مشخص شده است، خواهید شد

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله سوم

سپس وارد ایمیل خودتان شوید

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله چهارم

مطابق تصویر زیر، آدرس ایمیل خودتان را تایید نمایید

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله پنجم

در ادامه تایید حساب کاربری، اطلاعات خواسته شده در تصویر زیر را، وارد نمایید

(برای تایید هویت حتما تاریخ اعتبار کارت های خود توجه کنید)

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله ششم

تایید مدارک برای تایید هویت، در ادامه و در تصویر، مشاهده می کنید…

 

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله هفتم

و در این مرحله، اطلاعات آدرس را باید ثبت کنید

 

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله هشتم

و در انتها با پیغام زیر مواجه خواهید شد که از شما میخواهد، منتظر تایید اطلاعات کاربری خود باشید. همچنین می توانید در ادامه نیز، با دیگر قسمت های سایت آشنا شوید

 

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله نهم

نحوه افتتاح حساب واقعی و ریل در FX choice

 

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله دهم

توضیحات ساخت حساب تجاری در بروکر اف ایکس چویس

 

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله یازدهم

دانلود متاتریدر 4 و متتریدر 5 در بروکر fx choice

 

ثبت نام در بروکر FXchoice -
ثبت نام در بروکر FXchoice - مرحله دوازدهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *