جذب سرمایه برای تریدرها در فارکس

جذب سرمایه برای تریدرهای فارکس

می توانید در فارکس استخدام شوید!

سرمایه گذاران زیادی هستند که تمایل دارند، بر روی تریدرهای خوب بازار فارکس، سرمایه گذاری کنند. سیسیتم های کپی تریدینگ و پم، این شرایط را برای سرمایه گذاری امن فراهم آورده است.

در سایت هشتصد، ما به منظور شناسایی و استفاده از استعداد معامله‌گران ایرانی و همچنین هدایت سرمایه گذران به منظور انتخاب درست تریدرهای خوب، طرح جذب سرمایه برای تریدرها را در اینجا معرفی می کنیم.

فرقی ندارد حرفه ای باشید یا تازه کار!

معتقدیم که تریدر موفق بودن، به هوشمندانه عمل کردن تریدر بستگی دارد، نه به میزان هوش او!در واقع هر شخصی که علاقه و پشتکار لازم را داشته باشد، می تواند به جمع تریدرهای موفق بازار بپیوندد. با این پیشفرض، سه گروه مختلف از تریدرها را می توانیم در نظر بگیریم که برای هر کدام، برنامه ای جداگانه، در نظر گرفته ایم.

تریدرهایی که قصد دریافت سرمایه را دارند

اگر تریدری هستید که تجربه کار در بازار فارکس با حساب های ریل را دارید و فکر می کنید که توان مدیریت کردن حساب ها را دارید، به رایگان وارد دوره ی تست تریدری سایت هشتصد شوید و اگر بتوانید این دوره را با موفقیت بگذرانید، ما علاوه  براینکه خودمان بر روی شما سرمایه گذاری می کنیم، حساب شما را به عنوان یکی از حساب های مناسب جهت سرمایه گذاری به سرمایه گذارن معرفی خواهیم کرد. برای شما جذب سرمایه می کنیم و نقدینگی های مناسب با کیفیت کار شما را، جذب خواهیم کرد. لطفا برای مطالعه شرایط جذب سرمایه ها، روی دکمه زیر کلیک کنید.

افرادی که قصد دارند تریدر شوند

این گروه از تریدرها، به علت اشتاق زیاد در امر یادگیری، احتمالا می توانند آینده ای بسیار پربار را رقم بزنند. از جمله گروه های محبوب ما، افرادی هستند که اشتیاق به آموزش دارند. اگر واقعا اشتیاق زیادی به آموزش و کسب علم درست و استاندارد که منجر به نتیجه بشود، دارید، می توانید مراحل دوران آموزش مقدماتی تا حرفه ای را، به صورت کامل رایگان، با سایت هشتصد بگذرانید.
ما  با آموزش درست شما، سعی خواهیم کرد استعدادهای شما را کشف و حمایت کنیم. تنها شرط استفاده رایگان از آموزش ها این است که، اشتیاق شما را برای کسب موفقیت ببینید. با مصاحبه ای که با شما خواهیم داشت، می توانیم در این مسیر، با افتخار با شما همراه باشیم.

مدیریت حساب کپی تریدینگ با سیگنال های هشتصد

در حال حاضر این مزیت فقط در اختیار تریدرهای شیرازی و یا تریدرهایی که توان ملاقات حضوری در دفتر سایت هشتصد را دارند، فراهم است. در ماه آینده ( مرداد ماه 1402) این امکان را فراهم خواهیم کرد که از هر جای کشور بتوانید از این مزیت استفاده کنید.
اگر در حال حاضر قصد بهره مندی از این فرصت را دارید، می توانید از طریق چت آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید.

شرایط جذب سرمایه برای تریدرهای فارکس در سایت هشتصد

طرح جذب سرمایه سایت هشتصد، این فرصت را برای تمام تریدرهای فارکس فراهم آورده که بتوانند با پول هایی بسیار بیشتر از سرمایه اولیه خودشان معامله و کسب سود کنند. در ویدئوی زیر، توضیحات مرتبط با این طرح را می توانید ببینید و بشنوید.

برای دیدن توضیحات مرتبط با جذب سرمایه، ویدیو زیر را ببینید

با کلیک بر روی دکمه زیر، می توانید توضیحات کامل و بیشتری را در مورد حساب پم مطالعه کنید.

همچنین در ادامه این مقاله، به بسیاری از سوالات پر تکرار و اساسی شما پاسخ داده شده که می توانید مطالع کنید.

دریافت هزار دلار سرمایه گذاری اولیه بر روی حساب شما

اگر در گذشته معاملات پرسودی را در حساب ریل خود با پول واقعی را داشته اید و حساب شما به صورت منطقی رو به رشد بوده (رشد منطقی حساب مد نظر هست، نه درصد زیاد سودگیری) ما در همان ابتدا که شما حساب پم خودتان را افتتاح کنید، مبلغ هزار دلار را با هماهنگی بروکر، روی حساب شما سرمایه گذاری خواهیم کرد. البته که کار جذب سرمایه اصلی را بعد از مدتی که از حساب شما گذشت و شما موفق شدید نتایج مثبتی بگیرید، آغاز خواهیم کرد.

جذب سرمایه فارکس
جذب سرمایه در فارکس

چه مقدار سرمایه جذب خواهد شد؟

هرگز نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که چقدر سرمایه را می‌توانیم در مدت خاصی، برای شما جذب کنیم. گاهی برای برخی جذب 10 هزار دلار هم به سختی انجام می‌شود و برای برخی، به سادگی می‌توان حساب‌های بزرگ و خیلی بالاتر از 100 هزار دلار را جذب کرد. این مورد بستگی به خود شما هم دارد، به هر حال، ما علاوه بر هدایت سرمایه‌ها به سمت حساب‌های خوب، به شما فرصت‌های رایگان تبلیغ را در سایت هشتصد، داده‌ایم. اما قطعا، بعد از گذشت یک سال از استیتمنت حساب شما، سرمایه‌های بزرگ و خوب را به سمت شما، سرازیر خواهیم کرد.

 

افتتاح حساب پم یا کپی تریدینگ

افتتاح حساب (پم یا کپی تریدینگ) در سیستم بروکری که ما به شما پیشنهاد خواهیم داد باید انجام شود. در حال حاضر این جذب سرمایه را در بروکر فارکس چیف (که سیستم مناسب، قوی و امنیت بالایی را دارد) انجام می دهیم. البته که در آینده، ممکن است بروکرهای قوی دیگری نیز چنین همکاری را داشته باشیم.

نکته: ما سعی می‌کنیم که به تعداد مشخصی تریدر در بروکرهای با کیفیت داشته باشیم و با هر بروکری در این زمینه همکاری نخواهیم داشت. ترجیح ما این است که همه تریدرها را در یکجا گرد هم آورم که برای سرمایه‌گذاران، گیج‌کننده نباشد و بتوانند به راحتی سبد سرمایه‌گذاری خود را بین تریدرهای مختلف، انتخاب کنند.

برای افتتاح حساب پم چه مقدار سرمایه اولیه نیاز است؟

برای افتتاح حساب پم در بروکرهای مختلف، مبالغ متفاوتی نیاز است. در بروکر فارکس چیف که یکی از با کیفیت ترین حساب های پم را داراست، حداقل مبلغ واریزی برای افتتاح حساب پم، 100 دلار است. البته مشخص است که 100 دلار مبلغ اندکی برای شروع به کار و ساختن سابقه ای مناسب است، بنابراین پیشنهاد می شود که با مبالغ بالاتری این حساب را افتتاح کنید. در این زمینه تصمیم گیرنده، خود تریدها و افرادی هستند که قصد مدیریت حساب ها را دارند.

 

دوره تست تریدری چه مدت زمان طول می کشد؟

بعد از افتتاح حساب خود، شما شروع می‌کنید به معامله‌گری تا مدت زمانی که ما به این نتیجه برسیم که حساب شما، روی ریل سود دهی مناسب و مستمر قرار دارد. بسته به روش معامله‌گری شما، این مدت زمان دوره تست که شما را زیر نظر داریم، متفاوت است. در برخی از روش‌ها، دو ماه هم می‌تواند ما را به این نتیجه برساند که رشد حساب شما حرفه‌ای می‌باشد و در برخی از روش‌های معامله‌گری، این مدت زمان دوره تست، ممکن است به شش ماه هم برسد.
ما سعی میکنیم با دیدگاهی حرفه‌ای و کاملا منطقی روند حساب شما را دنبال کنیم. اگر هم از قبل، حسابی را دارید که استیتمنت مناسبی دارد، می‌تواند به کم کردن مدت دوره تست شما، کمک کند.

درصد رشد و مقدار ریسک حساب شما

مقدار رشد و دراودون حساب شما، بسته به نوع معامله‌گری در تریدرهای مختلف متفاوت است. در برخی از روش‌ها، دراودوش بیشتر از 10 درصد، مجاز نیست و در برخی دیگر از روش‌ها، مانند روش‌ها ، حتی تا 45 درصد دراودون هم قابل پذیرش است.
در این زمینه با شما، صحبت خواهیم کرد. قوانین یکسانی را نمی‌توان برای همه تریدرها با هر روشی، در نظر گرفت. دیدگاه حرفه، دیدگاهی انعطاف‌پذیر است.
در مورد رشد حساب هم همینطور است در برخی از روش ها حتی اگر بتوانید در ماه سه درصد حساب را رشد دهید، بسیار عالی و در برخی از  حساب‌ها، حتی 8 درصد در ماه هم ممکن است کم باشد.
در مصاحبه‌ای که با شما انجام خواهیم داد، در مورد این موضوع، صحبت خواهیم داشت.

در وب سایت هشتصد، تعداد سرمایه‌گذارانی که با مقدار سرمایه‌های مختلف، به دنبال تریدرهای حرفه‌ای هستند، نسبتا زیاد است و ما حساب‌های مناسب را به آن‌ها معرفی خواهیم کرد. برخی از این سرمایه‌گذارن حساب‌های کم ریسک و برخی پر ریسک را می‌پسندند. برخی ترجیح می‌دهند پولشان را روی چندین تریدر سرمایه‌گذاری کنند و برخی نه. سلیقه افراد و مقدار پول آنان متفاوت است، اما ما سعی می‌کنیم که با صداقت، در مورد حساب‌ها مختلف، آنان را راهنمایی کنیم که بتوانند از سرمایه‌گذاری خود، به سود برسند.

سرمایه برای تریدرها

هزینه شما برای دریافت خدمات از سایت هشتصد

انجام مراحل اولیه و جذب سرمایه و حتی تبلیغات شما در سایت ما یه به صورت‌های مختلفی انجام می‌شود، رایگان است. اما بعد از اینکه سرمایه‌ها جذب حساب شما شد، لازم است که هر ماه، بخشی از کارمزد دریافتی خودتان که حدود دو درصد از کل سود بدست آمده می باشد را به عنوان پورسانت جذب سرمایه به سایت هشتصد بپردازید.
این دو درصد، مقدار بسیار پایینی است، اما برای ما، موفقیت شما و جلب رضایت سرمایه‌گذاران، بسیار با اهمیت‌تر است.

چگونه شروع کنیم؟

برای شروع کار، در ابتدا در بروکر فارکس چیف ثبت نام و تایید هویت خودتان را انجام دهید و سپس از طریق پشتیبانی آنلاین سایت هشتصد، به ما پیام دهید و به ما اطلاع دهید که بدنبال استفاده از طرح جذب سرمایه هستید تا شما در ادامه مسیر جذب سرمایه، با شما همراه شویم و با هماهنگی با ما، حساب پم خودتان را افتتاح کنید.

همچنین اگر هرگونه سوالی دارید، می توانید از طریق چت آنلاین سایت هشتصد بپرسید، به شما پاسخ خواهیم داد.