لیست بروکرها و صرافی‌ها
فهرست مطالب

تامین سرمایه برای تمام تریدرها

می توانید در فارکس استخدام شوید!

سرمایه گذاران زیادی هستند که تمایل دارند، بر روی تریدرهای خوب بازار فارکس، سرمایه گذاری کنند. سیسیتم های کپی تریدینگ و پم، این شرایط را برای سرمایه گذاری امن فراهم آورده است.

در سایت هشتصد، ما به منظور شناسایی و استفاده از استعداد تریدرهای ایرانی و همچنین هدایت سرمایه گذران به منظور انتخاب درست تریدرهای خوب، طرح جذب سرمایه برای تریدرها را در اینجا معرفی می کنیم.

فرقی ندارد حرفه ای باشید یا تازه کار!

معتقدیم که تریدر موفق بودن، به هوشمندانه عمل کردن تریدر بستگی دارد، نه به میزان هوش او!در واقع هر شخصی که علاقه و پشتکار لازم را داشته باشد، می تواند به جمع تریدرهای موفق بازار بپیوندد. با این پیشفرض، سه گروه مختلف از تریدرها را می توانیم در نظر بگیریم که برای هر کدام، برنامه ای جداگانه، در نظر گرفته ایم.

تریدرهایی که به سوددهی مستمر رسیده اند

اگر تریدری هستید که در 3 ماه اخیر، موفق به کسب سود شده اید و توان مدیریت سرمایه را دارید، می توانید با معرفی خودتان به ما، وارد دوره ی تست تریدری سایت هشتصد شوید و اگر بتوانید این دوره را با موفقیت بگذرانید، ما علاوه  براینکه خودمان بر روی شما سرمایه گذاری می کنیم، حساب شما را به عنوان یکی از حساب های مناسب جهت سرمایه گذاری به سرمایه گذارن معرفی خواهیم کرد. برای شما جذب سرمایه می کنیم و نقدینگی های مناسب با کیفیت کار شما را، جذب خواهیم کرد. لطفا برای مطالعه شرایط جذب سرمایه ها، روی دکمه زیر کلیک کنید.

تریدرهایی که نزدیک شده اند به دوران سوددهی مستمر

اگر تریدری هستید که در حال نزدیک شدن به موفقیت هستید:
ما گذشته معاملات شما را بررسی می کنیم (انتظار نداریم که حتما سود از بازار گرفته باشید). اگر در بررسی های تخصصی خودمان متوجه پیشرفت و حرفه ای بودن سبک معاملاتتان شویم، شما را به جهت رسیدن به موفقیت نهایی، راهنمایی خواهیم کرد.
به عزیزان در این گروه، در نهایت دو راه پیشنهاد می شود، یا اینکه روش معاملاتی شما را مناسب می دانیم و به تجارب خود را ارائه می دهیم که به جمع گروه اول بپیوندید و یا سبک معاملاتی خودمان را به رایگان در اختارتان قرار خواهیم داد که در هر حال، می تواند منجر به سوددهی مستمر حساب شما شود.
(به علت تعداد زیاد درخواست کنندگان در این گروه، لازم است که بعد از ارتباط با ما، نام شما را در صف انتظار ثبت کنیم، ظرفیت ما در حال حاضر برای این گروه، هرماه فقط 10 نفر می باشد)

افرادی که قصد دارند تریدر شوند

این گروه از تریدرها، به علت اشتاق زیاد در امر یادگیری، احتمالا می توانند آینده ای بسیار پربار را رقم بزنند. از جمله گروه های محبوب ما، افرادی هستند که اشتیاق به آموزش دارند. اگر واقعا اشتیاق زیادی به آموزش و کسب علم درست و استاندارد که منجر به نتیجه بشود، دارید، می توانید مراحل دوران آموزش مقدماتی تا حرفه ای را، به صورت کامل رایگان، با سایت هشتصد بگذرانید.
ما  با آموزش درست شما، سعی خواهیم کرد استعدادهای شما را کشف و حمایت کنیم. تنها شرط استفاده رایگان از آموزش ها این است که، اشتیاق شما را برای کسب موفقیت ببینید. با مصاحبه ای که با شما خواهیم داشت، می توانیم در این مسیر، با افتخار با شما همراه باشیم.

مدیریت حساب کپی تریدینگ با سیگنال های هشتصد

توضییحات این گروه، به زودی در اینجا نوشته خواهد شد! می توانید در ماه آینده دوباره به ما سر بزنید.

هزینه جذب سرمایه

لطفا با توجه به توضیحاتی که در مورد سه گروه مختلف از تریدرها داده شد، دسته ی تریدری خود را پیدا کنید و از طریق راه ارتباطی، از ما درخواست پیوستن به جمع تریدرهای موفق هشتصد را داشته باشید!
ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد. این حمایت، از سمت ما به رایگان انجام خواهد شد و در آینده که برای شما جذب سرمایه انجام دادیم، انتظار داریم که به مقدار ده درصد از درآمدی که با عنوان کامزد از سرمایه گزاران دریافت می کنید را، برای حمایتی که انجام داده ایم، به سایت هشتصد پرداخت کنید.

قصد دارید با ما در این خصوص ارتباط برقرار کنید؟ از طریق چت آنلاین سایت، با ما پیام بدهید

‫2 نظر

 • محمد تقی زاده گفت:

  دوست دارم تریدر بشوم اما ترس دارم

  • admin گفت:

   البته که این ترس برای خیلی ها وجود دارد. همین ترس باعث میشه جلوگری کنید از ریسک های پر خطر در معاملات و حتی گاهی می تونه مفید هم باشه

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *