منوی دسته بندی

آموزش ترفند کاهش اسپرد در بروکرهای فارکس

ریبیت در فارکس چیست؟

 

ریبیت در فارکس ، مبلغ پولی است که بروکر، به بازاریابان، از محل درآمد حاصل از اسپرد و کمیسیون معاملات، پرداخت می‌کند.

معنی واژه ریبیت چیست؟ ریبیت یا Rebit در لغت به معنای تخفیف است.

چگونه با پرداخت ریبیت، هزینه اسپرد در بروکر ها کاهش میابد؟

در این صفحه، به موضوع ترفند کاهش اسپرد در فارکس، با پرداخت ریبیت، خواهیم پرداخت.برای تفهیم این موضوع، ادامه این مطلب را با دقت بخوانید.

اسپرد

درآمد اصلی بروکرها از چیست؟

درآمد اصلی بروکرهای فارکس، کارمزدی است که در قالب کمیسیون و یا اسپرد، از تریدرها، بایت اجرای دستورات معاملاتی‌شان دریافت می کنند.

بروکرها یا کاگزاران، برای جذب بیشتر مشتریان، سعی می‌کنند درصدی از این درآمد را به بازاریابانی پرداخت کنند که، باعث جذب تریدرها به آن بروکر شده اند.

در واقع هر بازاریابی که، تریدرهای بیشتری را به بروکر دعوت کنند، و حجم معاملات بالاتری را در بین مشتریان خود داشته باشند، درآمد بیشتری را هم نصیب خود می‌کنند.

به مبلغ پرداختی بروکر به بازاریابان، ریبیت گفته می‌شود.

پرداخت درآمد ریبیت به حساب شما

در سایت هشتصد، از آنجایی که سعی کردیم بهترین بروکرهای فارکس، که به ایران خدمات می‌دهند را معرفی کنیم، تصمیم گرفتیم که با این بروکرها قرارداد بازاریابی هم ببندیم، و درآمدی که از بروکر به عنوان ریبیت، دریافت می‌کنیم را به خود تریدرها که باعث تولید این ریبیت شده‌اند، پرداخت کنیم.

ریبیت بروکرها
ریبیت در فارکس

این درآمد وابسته به حجم معاملاتی شما هست که در بروکر انجام می‎‌دهید. در واقع هرچه حجم معاملاتی شما بیشتر باشد، ریبیت تولید شده هم، بیشتر می‌شود.
در واقع این ریبیت، مقداری از همان اسپرد یا کمیسیون پرداختی شما، به بروکر است. با این اقدام، به مانند این است که هزینه اسپرد برای شما، کاهش پیدا می کند.

پرداخت ریبیت، به صورت کشبک، در دوره‌های روزانه یا هفتگی (در بروکرهای مختلف، متفاوت است) در حساب شما، به صورت اتوماتیک و کاملا دیقق، واریز می‌شود.

درآمد ریبیت، ارتباطی با سود یا زیان در معاملات شما ندارد و در هر صورت، ریبیت، تولید و به حساب شما واریز خواهد شد.

در واقع، این شبیه به این است که شما بخشی از اسپرد یا کمیسیونی را که در تریدها، به بروکر پرداخته اید را، دوباره از بروکر به عنوان تخفیف در معاملات، دریافت می کنید. این شبیه به این است که اسپرد حساب شما، تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

در برخی از بروکرها امکان واریز اتومات و هوشمند ریبیت محیا نیست، در این بروکرها، ما به صورت دستی، ریبیت را به حساب شما پرداخت خواهیم کرد.

لیست بروکرهای بروکرهایی که پرداخت ریبیت در آن‌ها امکان پذیر است:

اگر از هرکدام از بروکرهای زیر استفاده می کنید، امکان دریافت درآمد ریبیت را خواهید داشت. در ادامه نحوه فعال سازی را به شما توضیح داده ایم.

مراحل دریافت درآمد ریبیت

اگر شما هم تمایل دارید درآمد ریبیت حساب خودتان را دریافت کنید، می توانید با طی کردن مراحل زیر، به این هدف برسید:

تریدرهایی که به تازگی می خواهند در بروکر ثبت نام کنند:

مرحله اول: از طریق لینک ارجاعی که در سایت هشتصد، برای بروکرهای فارکس قرار داده ایم، در بروکر ثبت نام کنید.

مرحله دوم: از طریق راه ارتباطی زیر، به ما اطلاع دهید و مشخصات خودتان را ارسال کنید، تا پرداخت ریبیت معاملات را برای شما فعال کنیم.

تریدرهایی که از قبل در بروکر حساب داشته اند:

مرحله اول: از طریق راه ارتباطی با ما ارتباط برقرار کنید و اسم بروکر خودتان را به ما بگویید تا با توجه به بروکری که در آن فعال هستید، روش فعال سازی یا انتقال اکانتتان را به شما توضح دهیم.

مرحله دوم: بعد از انتقال اکانت شما، پرداخت ریبیت شما، فعال خواهد شد.

برای فعال سازی دریافت درآمد ریبیت، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

شماره واتس اپ خود را وارد کنید.
اگر سوال یا موضوعی هست که برای آن، به ارتباط با ما نیاز دارید، اینجا بنویسید.