ترفند کاهش اسپرد و پرداخت ریبیت در بروکرهای فارکس

معنی واژه ریبیت چیست؟

 ریبیت یا Rebit و یا rebate در لغت به معنای تخفیف است.

ریبیت در فارکس چیست؟

ریبیت در فارکس ، مبلغ پولی است که بروکر، به بازاریابان، از محل درآمد حاصل از اسپرد و کمیسیون معاملات، پرداخت می‌کند.

به مبلغ پرداختی بروکر به بازاریابان، ریبیت گفته می‌شود.
اگر درآمد ریبیت به خودتان بازگشت داده شود، به معنی آن است که هزینه اسپرد و کمیسیون پرداختی شما به بروکر، کاهش یافته است

چند درصد از ریبیت را به شما پرداخت می کنیم؟ 100 درصد !

در اکثر بروکرهای پراستفاده ایرانی ها، ما صددرصد مقدار ریبیت را به شما پرداخت خواهیم کرد. این به این معناست که سایت هشتصد، تنها جایی است که می‌توانید، تمام ریبیت را به صورت کامل دریافت کنید!

اما در برخی از بروکرها، این فرآیند امکان پذیر نیست و ما بین 80 تا 95 درصد از ریبیت را می توانیم به شما بپردازیم. در هر حال، این بالاترین نرخی پرداخت ریبیتی است که امکان پرداخت آن را به شما عزیزان داریم.

ریبیت چیست؟ و چگونه شما قرار است این درآمد پنهان را بدست بیاورید؟

برای دریافت ریبیت، فرم زیر را پر و ارسال کنید

لطفا دقت کنید که نوع درخواست را روی “دریافت ریبیت” قرار دهید

به همین راحتی!

لیست بروکرهایی که امکان کاهش هزینه اسپرد و کمیسیون در آن‌ها امکان پذیر است:

اگر از هرکدام از بروکرهای زیر استفاده می کنید، امکان دریافت درآمد ریبیت یا کاهش هزینه اسپرد و کمیسیون را خواهید داشت. در ادامه نحوه فعال سازی را به شما توضیح داده ایم.

اگر حسابتان در بروکر آمارکتس است، لطفا از طریق راه ارتباطی از ما بخواهید تا پرداخت ریبیت اتوماتیک را در حساب شما فعال کنیم. این ریبیت به صورت روزانه، دقیق و اتوماتیک توسط خود سیستم به حساب شما وارزی می‌شود. در بروکر آمارکتس، صددرصد ریبیت را به صورت کامل به شما می پردازیم.

درصد پرداخت ما به شما: 100 درصد

در لایت فارکس، ریبیت به صورت اتومات و هفتگی به حساب شما واریز خواهد شد. فقط برای فعال کردن این ریبیت، کافیت با ما ارتباط برقرار کنید تا به صورت کامل، پرداخت ریبیت این بروکر را برای شما فعال کنیم. بالاترین نرخ پرداخت ریبیت که در لایت فایننس امکان پذیر است، 95 درصد می باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 90 تا 95 درصد

پرداخت ریبیت در بروکر فارکس چیف در حال حاضر، به صورت دستی و در آینده ای نه چندان دور، به صورت اتومات خواهد بود. یکی از بهترین بروکرهایی که می توانید با وجود اسپرد پایین، از دریافت ریبیت در آن لذت ببرید، ایکس چیف می باشد. در ایکس چیف می توانید تمام ریبیت را بگیرید!

درصد پرداخت ما به شما: 100 درصد

پرداخت ربیت در بروکر دلتا ، به نسبت قابل توجه است. برای دریافت ربیت حساب خود در بروکر دلتا ، بعد از هماهنگی با ما میتوانید از هفتم تا دوازدهم هر ماه خورشیدی، از ما درخواست دریافت مبلغ ربیت را داشته باشید. حداقل برداشت شما در دلتا باید به مبلغ 15 دلار رسیده باشد.

 

درصد پرداخت ما به شما: 85 درصد

ارانته از جمله بروکرهایی است که به نسبت ربیت متوسطی را میتوانید در حساب خود تولید کنید. برای دریافت ربیت خود در ارانته از پنجم تا دهم هر ماه میتوانید از ما درخواست ربیت را داشته باشید. ححداقل مبلغ برداشتی شما در ارانته باید 10 دلار باشد.

 

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

بروکر تریدکیت، اسپرد بسیار پایینی دارد و ریبیت معالات شما، هزینه اندکی را برایتان داشته، این مزیت خوبیست، اما این کاهش ریبیت تولیدی میشود. برای دریافت ریبیت در تریدکیت، در هر زمانی که با ما ارتباط برقرار کنید، این پرداخت انجام خواهد شد. لازم است که حداقل ریبیت شما در این بروکر به 15 دلار رسیده باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

بروکر یونی کورن یکی از بروکرهایی است که مقدار ریبیت آن، قابل توجه هست. برای فعال کردن مقدار ریبیت در بروکر Unicorn به ما اطلاع دهید. می توانید از تاریخ پنجم تا دهم هر ماه، ریبیت خودتان را از ما دریافت کنید. حداقل مقدار برداشت ریبیت شما، باید 10 دلار باشد.

 

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

اگر در بروکر پر سابقه Hycm حساب دارید و ترید می زنید، می توایند با درخواست برداشت ریبیت از بیستم تا بیست و هفتم هر ماه، به ما پیام داده و ریبیت حساب خودتان را دریافت کنید. حداقل برداشت شما باید 10 دلار باشد.

 

درصد پرداخت ما به شما: 85 درصد

برای دریافت ریبیت در بروکر ironFX ، از پنجم تا دهم هر ماه، با ما ارتباط برقرار کنید، ریبیت ماه قبل شما را محاسبه و به حسابتان واریز خواهیم کرد. البته لازم است که ریبیت شما حداقل به 15 دلار رسیده باشد. ممکن است برای برخی از حساب های کوچک، حتی تا سه ماه طول بکشد تا ریبیت، به این حد رسیده باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

در بروکر فیبوگروپ به نسبت ریبیت زیادی تولید می شود. برای دریافت این ریبیت، از هفتم تا دوازدهم هر ماه، با ما ارتباط برقرار کنید تا درآمد ریبیت ماه گذشته شما را به حسابتان واریز کنیم.در این بروکر، حداقل برداشت شما باید، 15 دلار باشد.

 

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

برای دریافت کشبک یا ریبیت در بروکر Cms prime ، می‌توانید از تاریخ های هفتم تا دوازدهم هر ماه، به ما پیام داده و مبلغ کشبک حسابتان را دریافت کنید. بروکر Cmsprime به نسبت، ریبیت متوسطی را پرداخت می‌کند.

 

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

پرداخت ریبیت در بروکر ingot brokers به میزان نسبتا خوبی انجام می شود. اما با توجه به سختی محاسبه میزان ریبیت ها در این بروکر، حداقل فاصله زمانی برای درخواست ریبیت را از اول تا دهم ماه های زوج میلادی در نظر گرفته اینم. پرداخت ریبیت در بروکر اینگات، را حتما فعال کنید و استفاده کنید.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

پراخت ریبیت در بروکر نیکس یا NYX به صورت منظم و ماهانه، پرداخت می‌شود. کافیست به ما اطلاع دهید تا این مزیت را برای شما فعال کنیم. نیکس بروکر بسیار قدرتمندی در پرداخت هاست. حداقل مقدار برداشت ریبیت شما در نیکس، باید حداقل 20 $ باشد.

 

 

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

پرداخت ریبیت در بروکر اوپوفایننس به صورت دستی انجام می شود. opofinance ریبیت به نسبت بالایی را پرداخت می کند.  سایت هشتصد، 80 درصد از ریبیت را در اوپوفایننس به شما پرداخت می کند و در چند ماه آینده، این پرداختی از سمت ما به صورت کامل و صددرصد انجام خواهد شد. حداقل برداشت شما هم باید بالای 10 دلار باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

برای پرداخت ریبیت در بروکر سوپر فارکس ( SuperForex ) میتوانید از یکم تا دهم هر ماه میلادی، اقدام نمایید. سوپر فارکس یک بروکر با امکانات بسیار جذاب و زیادی است که مشتریان زیادی را دارد و به خاطر جذابیت میزان ریبیت، پیشنهاد می شود حتما از ما درخواست فعال کردن مقدار ریبیتتان را داشته باشید!

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

برای دریافت ریبیت یا کشبک حسابتان در بروکر Capitalxtend حتما به ما اطلاع دهید. کپیتال اکستند اسپرهای پایینی دارد و به همین دلیل، مقدار ریبیت ها در این بروکر، خیلی زیاد نیست! اما کم هم نیست!

حداقل برداشت ریبیت شما در کپیتال اکستند، نباید کمتر از 10 دلار باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

برای دریافت ریبیت یا کشبک حساب در بروکر Orbex حتما با ما در ارتباط باشید. مقدار ریبیت ها در بروکر اوربکس، چندان زیاد نیست، اما مقدار آن معمولا شما را سورپرایز خواهد کرد. حداقل برداشت ریبیت شما، باید 15 دلار باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

در بروکر Otet markets هم خوشبختانه می توانیم پرداخت ریبیت را انجام دهیم. با ما در ارتباط باشید. بروکر اوتت نظم خوبی در پرداخت ریبیت ها دارد. حداقل مقدار برداشت شما برای ریبیت اوتت مارکتس، باید 15 دلار باشد.

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

برای دریافت ریبیت یا کشبک حساب در بروکر Nordfx حتما به ما اطلاع دهید. در نورد اف ایکس نباید درخواست مقدار ریبیت کمتر از 20 دلار را داشته باشید. می توانید بخشی از اسپرهای پایین این بروکر را دوباره به خودتان هدیه دهید!

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

برای دریافت ریبیت یا کشبک حساب در بروکر MarkupTrade ، به صورت منظم و ماهانه، فرم درخوسات را پر کرده و برای ما ارسال کنید.  در بروکر مارک آپ ترید، نباید درخواست کمتر از 10 دلار داشته باشید.

 

درصد پرداخت ما به شما: 80 درصد

کاهش-اسپرد-ریبیت

درآمد اصلی بروکرها از چیست؟

درآمد اصلی بروکرهای فارکس، کارمزدی است که در قالب کمیسیون و یا اسپرد، از تریدرها، بایت اجرای دستورات معاملاتی‌شان دریافت می کنند.

بروکرها یا کاگزاران، برای جذب بیشتر مشتریان، سعی می‌کنند درصدی از این درآمد را به بازاریابانی پرداخت کنند که، باعث جذب تریدرها به آن بروکر شده اند.

در واقع هر بازاریابی که، تریدرهای بیشتری را به بروکر دعوت کنند، و حجم معاملات بالاتری را در بین مشتریان خود داشته باشند، درآمد بیشتری را هم نصیب خود می‌کنند.

پرداخت درآمد ریبیت به حساب شما

در سایت هشتصد، از آنجایی که سعی کردیم بهترین بروکرهای فارکس، که به ایران خدمات می‌دهند را معرفی کنیم، به دلیل قراردادی که بروکرها با سایت هشتصد دارند، درآمدی را به عنوان ریبیت، به سایت هشتصد واریز می کنند. سایت هشتصد تصمیم بر این گرفته است که این مبالغ واریزی بروکرها به شما، پرداخت کند. امیدوارم که این اقدام مثبت، در جهت بهبود سودآوری شما، تاثیر گذار باشد.

به رایگان درآمد ریبیت را دریافت کن !

این درآمد وابسته به حجم معاملاتی شما هست که در بروکر انجام می‎‌دهید. در واقع هرچه حجم معاملاتی شما بیشتر باشد، ریبیت تولید شده هم، بیشتر می‌شود.
در واقع این ریبیت، مقداری از همان اسپرد یا کمیسیون پرداختی شما، به بروکر است. با این اقدام، به مانند این است که هزینه اسپرد برای شما، کاهش پیدا می کند. پرداخت ریبیت، بر برخی از بروکرها به صورت دستی و در برخی دیگر، به صورت کشبک، در دوره‌های روزانه یا هفتگی (در بروکرهای مختلف، متفاوت است) در حساب شما، به صورت اتوماتیک و کاملا دقیق، واریز می‌شود. درآمد ریبیت، ارتباطی با سود یا زیان در معاملات شما ندارد و در هر صورت، ریبیت، تولید و به حساب شما واریز خواهد شد. در واقع، این شبیه به این است که شما بخشی از اسپرد یا کمیسیونی را که در تریدها، به بروکر پرداخته اید را، دوباره از بروکر به عنوان تخفیف در معاملات، دریافت می کنید. این شبیه به این است که اسپرد حساب شما، تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

سوالات متداول

مقدار بازپرداخت این ریبیت ها، در بروکرهای مختلف متفاوت است.اما چیزی در حدود تمام ریبیت را به شما، پرداخت خواهیم کرد.

این بازپرداخت، در اکثر بروکرها بالای 90 درصد است. مثلا در بروکرهای آلپاری یا لایت فارکس، 95 درصد از ریبیت، به خود شما بازپرداخت خواهد شد.

پیشنهاد ما، استفاده از بروکر آمارکتس و استفاده از حساب استاندارد است. در این حساب، شما علاوه بر بازپس‌گیری، مقداری قابل توجه ریبیت، از خود بروکر هم کشبک دریافت می کنید. این بازپرداخت ریبیت و دریافت کش بک، باعث شده که هزینه های این حساب، حتی از حساب ecn این بروکر هم کمتر باشد. در ضمن این حساب، کمیسیونی را هم از شما، دریافت نمی کند.

مقدار این ریبیت، در هر بروکر، و در هر حساب از آن بروکر، متفاوت است. در برخی از حساب ها در بروکرها، ممکن است مقدار ریبیت به یک دلار هم به ازای هر لات معامله نرسد، اما در برخی از حساب ها در بروکرهای مختلف، مقدار این ریبیت، حتی ممکن است بیش از ده دلار هم باشد.

برای فعال کردن درآمد ریبیت، لطفا از طریق چت آنلاین و یا راه های ارتباطی دیگر، به ما اطلاع دهید

‫3 نظر

  • admin گفت:

    فکر میکنم تنها آی بی هستید که تمام ریبیت رو تو آمارکتس پرداخت می کنه. واقعا ممنون

  • Mhhammad Sharif گفت:

    پیشه در مورد این ریبیت توضیح بیشتر دهید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *