لیست بروکرها

نام بروکر

سال تاسیس

خدمات به ایران

پشتیبانی فارسی

میزان اسپرد

حساب‌سنت cent

حساب stp / ecn

رگوله

کپی تریدینگ

ترفند کاهش اسپرد

حساب اسلامی

حداقل واریزی در حساب

راحت‌ترین راه واریز و برداشت

اجازه ترید اسکالپینگ

iron FX

2010 میلادی

دارد

دارد

پایین

دارد

دارد

FCA, Cysec.آفشور برمودا

دارد

دارد

دارد

50 دلار

ریالی و ارزدیجیتال

دارد

امتیاز ironFX
5.9/10

آموزش ثبت نام در بروکر آیرون اف ایکس ironfx

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر ironfx توضیح داده شده است.

همچنین در پایین همین صفحه، با تصاویر، به صورت گام به گام، نحوه ثبت نام و تایید هویت در بروکر آیرون اف ایکس توضیح داده شده است.

فیلم بررسی بروکر iron fx

بروکر ironfx در چه سالی تاسیس شده و چقدر سابقه دارد؟

بروکر آیرون اف ایکس در سال 2010 میلادی تاسیس شده است. بنابراین به لحاظ سابقه ای، این بروکر را با سابقه نسبتا بلندی می توان در نظر گرفت.

دفتر مرکزی بروکر ironfx در کجا قرار دارد؟

دفتر مرکزی کارگزاری ironfx در قبرس جنوبی قرار دارد. البته در شش کشور دیگر،از جمله انگلستان هم دفاتر این بروکر مستقر هست.

رگوله آیرون اف ایکس
رگوله بروکر ironfx

آیا بروکر آیرون اف ایکس ironfx رگوله دارد؟

بله ، بروکر آیرون اف ایکس رگوله شده است. Cysec رگولاتوری اروپا FCA انگلستان Offshore برمودا که البته رگولاتوری برمودایی این بروکر، برای خدمات به ایرانی ها، مشکلی ندارد و می توان به آن اطمینان داشت.

معرفی انواع حساب های بروکر iron fx

در جدول زیر، انواع حساب های مختلف در بروکر آیرون اف ایکس را مشاهده می کنید.

جدول معرفی و مقایسه انواع  حساب های بروکر iron fx

مشخصات/نام حساب

Floating

Fixed

Zero Fixed

STP/ECN

Fixed VIP

TREX

CENT

حداقل واریز برای افتتاح 50 دلار 50 دلار 100 دلار 500 دلار 500 دلار 1000دلار 50 دلار
حداکثر لوریج 1:1000 1:1000 1:500 1:200 1:1000 1:200 1:1000
اسپرد شناور
از 1.8پیپ
ثابت
از1.8پیپ
بدون اسپرد شناور
از1.7پیپ
ثابت‌درحدثابت
از1 پیپ
شناور
ازصفرپیپ
شناور
از2پیپ
کمترین حجم قابل معامله
(به واحد لات استاندارد)
0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.0001
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله بله بله بله
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله خیر بله(حداقل با 1لات) خیر فقط شاخص بله
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله بله بله بله بله
خلاصه انواع حساب های بروکر IRONFX
بروکر آیرون اف اکس
بروکر Iron Fx

حساب stp/ecn بروکر ironfx

حسابهای ecn ، به اسپرد پایین مشهور هستند. در بروکر ironfx این حساب با حداقل 500 دلار افتتاح می شود. این حساب از کیفیت بسیار بالایی از لحاظ باز و بسته شدن نقاط دقیق معاملات برخوردار است. در حساب ای سی ان بروکر آیرون اف ایکس ، علاوه بر جفت ارزها، می توانید تعدادی از ارزهای دیجیتال و ارزش بسیاری از سهام های دیگر کشورها را معامله کنید.

حساب پرمیوم zero fixed یا حساب با اسپرد صفر بروکر ironfx

برای تریدرهایی که به دنبال حساب با اسپرد صفر هستند، پیشنهاد خوبی از سمت بروکر ironfx در نظر گرفته شده. حساب با اسپرد صفر بروکر آیرون fx ، هیچ اسپردی را دریافت نمی کند، سوآپ شبانه ندارد، اما لازم است که کمیسیون را برای معاملات پرداخت کنید. با حداقل صد دلار، می توانید حساب با اسپرد صفر ، را افتتاح کنید.

حساب fixed بروکر iron fx

خصوصیت خوب این حساب، این است که دارای اسپردی ثابت است و در ساعات مختلف، میزان اسپرد به مانند اکثر حساب ها متغیر نیست. حساب فیکس بدون سوآپ شبانه، با لوریج یک به هزار و حداقل واریزی 50 دلار، ارائه شده است. البته اگر مبالغ بالای 10000 دلار وارد این حساب کنید، در اسپرد این حساب، iron fx تخفیف قابل توجهی را به تریدرها می‌دهد.

حساب floating

اسپرد این حساب به نسبت مناسب تر از حساب های استاندارد دیگر بروکرهاست. من این حساب را به افراد تازه وارد در فارکس، حتما پیشنهاد می‌دهم. حساب فلاتینگ بروکر آیرون اف ایکس، بدون سواپ شبانه است.

حساب trex تیرکس بروکر آیرون fx

حساب trex ، از نظر شخصی خود من، یکی از ایده عال ترین حساب ها برای معامله‌گران حرفه ای است. این حساب از کیفیت معاملاتی بسیار بالایی برخوردار است و میزان اسپرد بسیار پایینی دارد. البته میزان لوریج در این حساب، از یک به 200 بیشتر نیست، که البته برای معامله گران با تجربه، این میزان از لوریج هم بسیار زیاد است و شاید حتی کاربردی هم نباشد. برای افتتاح این حساب، لازم است که حداقل 1000 دلار واریز داشته باشید.

حساب Fixed VIP

حساب فیکس وی آی پی بروکر آیرون اف ایکس، اسپردی ثابت از یک پیپ را داراست. برای حساب های با اسپرد ثابت، این میزان پایین از اسپرد، بسیار قابل تحسین است. لوریج این حساب یک به هزار است. ترید کریپتوها، روی این حساب بسیار مناسب است. این حساب هم سوآپ شبانه ندارد.

حساب cent سنتی کاگزاری iron fx

بروکر ironfx حساب سنت هم دارد. در حساب سنتی، مبالغ مندرج در متاتریدر، به جای دلار با واحد سنت نشان داده می شود. مثلا یک دلار به صورت عدد 100 ، یعنی صد سنت نشان می دهد. برای افتتاح حساب سنتی در بروکر آیرون اف ایکس، باید حداقل پنجاه دلار واریز داشته باشید.

میزان اسپرد در بروکر ایرون اف ایکس

در بروکر iron FX ، تنوع اسپردی زیادی وجود دارد. با توجه به نوع حسابی که انتخاب می کنید، میزان اسپرد و یا کمیسیون می تواند متفاوت باشد. حتی در این بروکر حساب با اسپرد صفر نیز موجود است. این نکته را در نظر بگیرید که حساب های با اسپرد صفر که در بروکرها مختلف ارائه می شوند، به این معنی نیستند که کلا در این حساب، هیچ کارمزدی از تریدر دریافت نمی شوند، بلکه در این حساب ها، هزینه کمیسیون به مراتب بالاتری را تریدر باید پرداخت کند.
در بروکر آیرون ،کمترین اسپرد و کمیسیون ، مربوط به حساب تیرکس هست. این حساب فوق العاده با کیفیت است و در سطح بسیار مطلوبی به معامله گران معرفی شده است. از لحاظ تنوع در انواع حساب ها، کارگزاری ironfx را می توان به عنوان رتبه اول بروکرها معرفی کرد. چون این بروکر برای انواع سلیقه ها و سبک های معاملاتی مختلف، حساب های متفاوتی ارائه داده است.

ecn iron fx
حساب ecn

ترفند کاهش اسپرد و پرداخت ریبیت

با استفاده از فرصت پرداخت ریبیت، که توسط ما (سایت هشتصد) در بروکر آیرون fx ایجاد کرده ایم، می‌توانید کاهش قابل توجهی در میزان اسپرد پرداختی خود در معاملات داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، در این زمینه از طریق لینک زیر، می‌توانید در مورد این موضوع مطلاعه کوتاهی داشته باشید.
همچنین بعد از ثبت نام در بروکر آیرون fx ، از طریق راه ارتباطی، به ما اطلاع دهید تا فرایند پرداخت ریبیت و کاهش اسپرد را برای حساب شما، فعال کنیم.

ورود به سایت بروکر iron fx

برای مشاهده و ورود مستقیم به سایت بروکر آیرون اف ایکس، می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید

حساب اسلامی فارکس

حساب اسلامی در بروکر ironFx

تفاوت حساب های اسلامی با دیگر حساب ها، در سوآپ شبانه ای است که به معاملات باز در ساعات شبانه تعلق می گیرید. این سوآپ ها یا در واقع سودهای بانکی، می تواند گاهی مثبت و گاهی منفی باشد.البته در اکثر مواقع این سوآپ ها منفی و از حساب تریدر کسر می شوند! از آنجایی که در دین اسلام، گرفتن چنین سودهایی را گاهی اوقات، مشکل دار معرفی می کنند، بنابراین به حساب هایی که سوآپ شبانه نداشته باشند، حساب اسلامی می گویند.
در بروکر ironfx به خودیه خود، اکثر حساب ها سوآپ شبانه ندارند و این خصوصیت بسیار مثبتی است که می توانید از آن نفع ببرید. بنابراین می توانیم اکثر حساب های آیرون اف ایکس را از این جهت،حساب اسلامی بنامیم.
البته شما هر نوع حساب دیگری هم در این بروکر داشته باشید که سوآپ آن فعال باشد، می‌توانید با دادن درخواست اسلامی کردن حساب، از پشتیبانی بخواهید که سوآن آن حساب را برای شما غیر فعال کنند. البته این نکته را در نظر بگیرید که با اسلامی شدن حساب، ممکن از امکان ترید بر روی بعضی از دارایی ها مثله کریپتوها از شما سلب شود. در این زمینه می توانید قبل از ارسال درخواست، با پشتیبانی بروکر، صحبت کنید.

واریز و برداشت ironfx
واریز و برداشت بروکر ironfx

واریز و برداشت در بروکر آیرون اف ایکس

راه های ساده و قابل قبولی از سمت بروکر ironfx برای واریز و برداشت معرفی شده است. امکان واریز و برداشت ریالی در بروکر ironfx وجود دارد.
همچنین روش واریز و برداشت با برخی از رمزارزها نیز در بروکر ironfx موجود است که این قابلیت، بسیار عالی و مناسب می باشد و کار را برای تریدرها در اکثر نقاط جهان، ساده می کند.
اینکه بروکر تلاش کرده راه های واریز و برداشت بسیار متنوع و مختلفی را ارائه دهد، نکته مثبتی است که امیدوارم دیگر بروکرها هم، از این سبک رفتار، پیروی کنند. در تصویر زیر، آیکون سیستم های مختلف واریز و برداشت این بروکر را مشاهده می کنید.

واریز بروکر فارکس

نحوه واریز و برداشت در بروکر ironfx

فرایند واریز و برداشت بروکر آیرون اف ایکس، سخت نیست. اگر برای چگونگی انجام واریز، برای شما سوالی پیش آمد، از پشتیبانی خود بروکر آیرون، بخواهید که شما را راهنمایی کنند.

احتمالا اگر بخواید با ارزهای دیجیتال، واریز داشته باشید، بار اول برای شما سوال خواهد شد که از کدام قسمت سایت این واریز را انجام دهید. در این زمینه، پشتیبانی برورکر ironfx به سادگی شما را راهنمایی خواهند کرد. شما از طریق سایت، تلگرام و یا واتساپ می توانید به سادگی با پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کنید. در ادامه مقاله نحوه برقراری ارتباط با پشتیبانی بروکر آیرون اف ایکس را توضیح داده ایم.

شرایط تایید هویت در بروکر iron Fx

بعد از ثبت نام اولیه در بروکر آیرون ، می توانید بدون تایید هویت به حسابتان پول واریز کنید و شروع به معامله کنید، اما باید حتما تایید هویت هم کنید تا اجازه برداشت از حسابتان را داسته باشید.

fv,;v ironfx
تایید هویت در بروکر فارکس

چه مدارکی برای تایید هویت در بروکر ironfx لازم است؟

برای تایید هویت، لازم است که عکس یکی از مدارک شناسایی قابل قبول مانند کارت ملی یا پاسپورت را برای بروکر، از داخل کابین کاربری ارسال کنید.

در کارگزاری ironfx چه چیزایی را می توان ترید زد یا معامله کرد؟

علاوه بر ترید جفت ارزها که در واقع ارزهای اصلی کشورهای مهم اقتصادی است، شما در آیرون اف ایکس ، می توانید بر روی فلزات گران‌بها ، سهام و بسیاری از ارزهای دیجیتال نیز ترید انجام دهید.

از نکات بارز و متفاوت بروکر ironfx این است که، بر خلاف بسیاری از بروکر های دیگر، در روزهای شنبه و یکشنبه هم امکان ترید بر روی کریپتوها وجود دارد. در واقع شما در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعتی امکان ترید در آیرون اف ایکس را خواهید داشت.

پشتیبانی iron fx
پشتیبانی بروکر iron fx

آیا بروکر ironfx پشتیبانی فارسی دارد؟

بله. هم سایت به زبان فارسی و هم پشتیبانی فارسی دارد. شما هم از طریق سایت و هم از راه هایی مانند، واتساپ و تلگرام هم امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی آیرون اف ایکس را خواهید داشت.

شما واتساپ پشتیبانی فارسی بروکر آیروف اف ایکس: 35795173828+

از محاسن مهم بروکرها، پاسخگویی سریع و خوش رفتاری پشتیبانی آن‌هاست. خوشبختانه در بروکر آیرون اف ایکس، هم پاسخ گویی سریع و هم رفتار مناسبی از پشتیبانی را، تجربه خواهید کرد.

پلتفرم های معاملاتی ironFX

به مانند عموم بروکرها، در ironFX ،خدمات تجاری، بر روی پلتفرم محبوب متاتریدر چهار ارائه شده است. البته بهتر است که آیرون به فکر، افزایش تنوع در پلتفرم های خودش باشد. هرچند شاید بیشتر از 90 درصد از تریدرها، تنها عادت به متاتریدر 4 دارند.
البته ایرون اف ایکس ، پلتفرم متاتردر 4 به صورت تحت وب را هم پشتیبانی می کند.

حساب کپی تریدینگ ironFX

کپی تریدینگ، سیستمی است که شما اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید با پرداخت مقداری کارمزد، معاملات یکی از تریدرهای حرفه ای را در حساب خودتان کپی کنید. مزایای استفاده از این سیستم، این است که بدون صرف وقت برای آموزش تحلیل بازار و یا آموزش، بدون دردسر و به سادگی، حرفه ای ترین معاملات را در حسابتان اعمال کنید و کسب درآمد کنید.

البته لازم است که دقت لازم را در انتخاب تریدر داشته باشید. در این زمینه می توانید در پایین همین صفحه، از طریق راه ارتباطی، از ما به رایگان مشاوره بگیرید بگیرید. سیستم کپی ترید این فرصت را هم در اختیار تریدرهای قدرتمند قرار می دهد که بتوانند، درآمدشان را به شدت افزایش دهند و از این موقعیت بهره ببرند.

حساب کپی تریدینگ بروکر ironfx ، امکانات تنظیماتی بسیار زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که چه بخواهند سرمایه گذاری کنند و چه تریدر باشند، این آپشن های کامل، برای هر دو گروه، بسیار جذاب خواهند بود.

با چقدر سرمایه می‎توان در Iron Fx حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

برای افتتاح حساب ریل در بروکر آیرون اف ایکس ، لازم است که حداقل 50 دلار را به حساب خودتان واریز کنید تا بتوانید به صورت واقعی و ریل به انجام معامله، بپردازید. در واقع آیرون اف ایکس این فرصت را در اختیار افراد داده که اگر حتی سرمایه خیلی کمی هم دارند، باز بتوانند به ترید زدن واقعی بپردازند. همچنین برای افراد تازه کار،افتتاح یک حساب کوچک پنجاه دلاری، به منظور یادگیری تحلیل و ترید، پیشناد می‌شود.

کاگذاری ironfx
Hdv,k ht hd;s

امکانات ویژه و خاص بروکر ironfx

به نظر می‌رسد بروکر آیرون در همه زمینه ها، با قدرت تلاش کرده که مشتریانش را راضی نگه دارد. این بروکر امکانات ویژه و خاصی را هم در اختیار تریدرها قرار داده که این امکانات، باعث جذابیت این بروکر در بین تریدرها شده است. در ادامه، چند مورد از این امکانات را بررسی می کنیم.

تحلیل های فنی بازار

این امکان عالی، ویژه مشتریانی در نظر گرفته شده، که به حسابشان حداقل 200 دلار واریز کرده اند. در این بخش ، تحلیل های حرفه ای و مناسب به جهت انجام ترید، در اختیار تریدرها قرار می گیرد. بسیاری از تریدرها، سیاست های ورود و خروج از تریدشان را بر اساس تحلیل هایی که در این بخش قرار داده می‌شود، قرار می‌دهند.

ابزار Market buzz

و اما ابزار محبوب market buzz که مورد استفاده اکثر تریدرهای حرفه ای، قرار خواهد گرفت. برای باز شدن این آپشن در بروکر آیرون اف ایکس، لازم است که حداقل 500 دلار به حسابتان واریزی داشته باشید.
برای شناخت این امکان در کابین کاربری بروکر ironfx، توضیحات خود بروکر را در مورد این ابزار جذاب بخوایند:

Market Buzz یکی از مفیدترین ابزارها برای معامله‌کنندگان پرمشغله‌ای است که می‌خواهند در زمان مناسب بهترین انتخاب‌ها را انجام دهند. چرا برای شناسایی فرصت‌های معاملاتی مناسب زمان زیادی را برای مطالعه و جستجوی بی‌پایان اطلاعات آنلاین تلف کنید؟ با Market Buzz می‌توانید مشکل زیاد بودن اطلاعات و کم بودن زمان را با مطالعه کمتر و کسب اطلاعات بیشتر حل کنید. از غرق کردن خودتان در اطلاعات جلوگیری کنید و برای انجام سرمایه‌گذاری‌های دلخواهتان به راحتی اطلاعات مفید را جمع‌آوری و تحلیل کنید.

Market Buzz اطلاعات آنی و قابل اطمینانی را برای همه جفت‌ارزهای معاملاتی و سهام ارائه می‌دهد تا شما بتوانید تصمیم‌های معاملاتی درستی اتخاذ کنید. با فیلتر کردن اولویت‌هایتان می‌توانید پرطرفدارترین ابزارها را مشاهده کنید یا اخبار مرتبط با خودتان را دنبال کنید. از دسترسی به تحقیقات انحصاری و پیگیری ابزارهای مورد علاقه تا نظارت بر اخبار، Market Buzz اطلاعاتی را فراهم می‌کند که برایتان اهمیت دارد.

broker ironfx
broker iron fx

ابزار ایده های ویژه فارکس

به مانند عموم بروکرها، در ironFX ،خدمات تجاری، بر روی پلتفرم محبوب متاتریدر چهار ارائه شده است. البته بهتر است که آیرون به فکر، افزایش تنوع در پلتفرم های خودش باشد. هرچند شاید بیشتر از 90 درصد از تریدرها، تنها عادت به متاتریدر 4 دارند.

پلتفرم های معاملاتی ironFX

در صفحه «ایده‌های ویژه»، 10 ایده معاملاتی، که با کمک تحلیل فنی و تنظیمات سفارشی شما شناسایی شده است، ارائه می‌شود. این کار زمانی انجام می‌شود که ارزها، الگوهای نمودار، اندازه بارها و چارچوب‌های زمانی‌تان را مشخص کرده باشید. با نگه داشتن روی نام هریک از الگوها می‌توانید شکل‌گیری و مفهوم آن را متوجه شوید و درک بهتری از تحلیل فنی پیدا کنید.

از این طریق می‌توانید مبانی تحلیل فنی را متوجه شوید وتشخیص دهید برای انجام موفقیت‌آمیز معاملات چه زمانی وارد بازار شوید و چه زمانی خارج شوید

مرور دلایل شناسایی ایده ها

همچنین در صفحه ایده های ویژه، می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. این صفحه با تمرکز ویژه‌ بر ایده‌های معاملاتی مهم و برجسته کردن ایده‌هایی که در راستای سبک دلخواه و پروفایل سرمایه‌گذاری‌تان باشد و بتوانید از آن‌ها سود ببرید، به شما کمک می‌کند در زمان صرفه‌جویی کنید.

مزایای بروکر آیرون اف ایکس iron fx

افتتاح حساب با حداقل واریزی 50 دلار

پشتیبانی فارسی بسیار قوی و پیگیر

تنوع زیاد در ارائه انواع حساب های

دادن بنوس ها و برگزاری مسابقات تریدی مختلف

داشتن سیستم کپی تریدینگ پیشرفته و به روز

داشتن اعتبار بالا در سایت های معتبر جهانی

معایب بروکر آیرون اف ایکس iron fx

عدم تنوع در ارائه خدمات بر روی پلتفرم های معاملاتی مختلف

آموزش ثبت نام در بروکر iron fx با عکس

برای ورود و ثبت نام در بروکر ironfx ابتدا از طریق لینک زیر، وارد سایت این بروکر شوید.

در ابتدا مطابق تصویر زیر، اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مشخص شده، وارد نمایید.

;hv'chvd hdv,kfx

ثبت نام اولیه شما به همین سادگی انجام شد!

روی متن مشخص شده در تصویر کلیک کنید تا به کابین کاربری مخصوص خودتان در بروکر آیرون اف ایکس وارد شوید. در این مرحله یک میل هم به آدرس ایمیل شما، به منظور خوش‌آمد گویی ارسال خواهد شد.

اعتبار بروکر

در کابین کاربری، ابتدا می توانید زبان سایت را روی فارسی قرار دهید. در مرحله بعدی، هدف تایید هویت در بروکر می‌باشد. برای واریز پول و انجام معاملات، نیاز به تایید هویت ندارید، اما برای برداشت پول، در آینده، باید حتما هویت خودتان را تایید کنید. پس بهتر است همین ابتدا برای تایید هویت هم اقدام کنید. روی گزینه (پروفایل من) کلیک کنید و سپس با کلیک بر روی متن‌نوتشه (بروزرسانی پروفایل)، وارد صفحه مرتبط با تکمیل اطلاعات شوید.

در این بخش، اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. در تصاویر زیر، کادرهای مختلف که لازم است اطلاعاتتان را در آن‌ها وارد نمایید، مشخص شده است.

فارکسی

تکمیل اطلاعات مربوط به تصویر زیر، اجباری نیست و می توانید بدون توجه، از آن بگذرید.

مطابق تصویر زیر، اطلاعات مربوط به آدرس خودتان را، با حروف انگلیسی وارد نمایید.

وارد کردن اطلاعات در بخش مربوط به کارفرما، اجباری نیست. اطلاعات مالی را هم مطابق تصویر زیر، پر نمایید.

آموزش ثبت نام فارکس

و در نهایت به مانند عکس زیر، روی بروزرسانی اطلاعات کلیک کنید.

تایید هویت فارکس

در بخش بعدی، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی خودتان که مورد تایید بروکر ironfx باشد را ارسال کنید. به این منظور، از منوی سمت راست، پروفایل من را کلیک کرده و گزینه بارگذاری اسناد را انتخا کنید تا وارد صفحه ارسال مدارک شوید و مطابق تصویر زیر، عمل نمایید.

بعد از ارسال مدارک، روی گزینه ای که در تصویر زیر میبینید، کلیک نمایید.

به زودی شما تایید هویت خواهید شد!
شما می توانید از این لحظه به بعد از امکانات بروکر iron fx بهره ببرید. امیدوارم که موفق باشید.