بررسی بروکر تریدکیت (fxtk) tradekit ⚡️ آموزش ثبت نام در بروکر fxtk

نام بروکرTrade kit تریدکیت
سال تاسیس2015 (2021 تغییرنام)
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب stpدارد
رگولهVanuatu
کپی تریدینگدارد
حساب پمدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی در حساب1 دلار
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی، رمزارزها
اجازه ترید اسکالپینگدارد

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 2.9 / 5. تعداد رای: 7

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این مقاله به بررسی بروکر تریدکیت ( tradekit ) به صورت کامل و دقیق پرداخته‎‌ایم. بهتر است با دقت این صفحه را مطالعه کنید. اسامی مختلف بروکر: تریدکیت ، فارکس تی کی ، اف ایکس تی کی ، اف ایکس تی کا ، forextk ، fxtk tradekit trade kit

فیلم بررسی بروکر TRADE KIT

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر تریدکیت معرفی و در مورد کار با تریدکیت توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر تریدکیت، می توانید ویدیو را ببینید.

مصاحبه اختصاصی با بروکر Tradekit

در مصاحبه اختصاصی که سایت هشتصد با بروکر ترید کیت ترتیب داده، می توانید اطلاعات مفیدی را از زبان خود پرسنل این بروکر دریافت کنید.

تریدکیت چیست؟

Trade kit نام یکی از بروکرهای بازار فارکس است که از سال 2021 خدماتش را به کشور ایران باز کرده است. این بروکر را یکی از رو به رشدترین بروکرها در ایران در طی سال 2022 می‌دانیم زیرا بسیار مشتری مدار است و امکانات جالبی را به خود اضاف کرده است. در این صفحه، سایت هشتصد به بررسی کامل تریدکیت پرداخته است.

صندوق سرمایه گذاری دلاری تریدکیت با سود ثابت

یکی از ویژگی های خاص و ویژه ای که در بروکرکیت، داشتن صندوق سرمایه گذاری دلاری با سود ثابت و قابل توجه است. در این صندوق، سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در دوره های زمانی سالانه، به صورت ثابت، سود ماهانه دریافت کنند. توضیحات کامل این صندوق سرمایه گذاری، را می توانید در مصاحبه اختصاصی زیر ببینید.

نکته: قبل از هر گونه سرمایه گذاری در صندوق، با پشتیبانی سایت هشتصد در ارتباط بگیرید. 

آموزش ثبت نام در بروکر TRADE KIT

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر TRADE KIT توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر TRADE KIT

انواع حساب ها در بروکر تریدکیت

چهار نوع حساب مختلف در بروکر Trade kit وجود دارد که با دقت به مشخصات این حساب ها، متوجه می شوید که هرچه اسپرد پایین تری را بخواهید، باید مبلغ بیشتری را بابت حساب با هزینه کمتر، واریز کنید. البته این سیاست در اکثر بروکرهای فارکس وجود دارد و تکنیکی برای بازاریابی است. اما حتی حساب استاندارد Trade kit که بالاترین نرخ اسپرد را هم دارد، باز هم حساب بسیار باکیفیت و مناسبی است.

حساب Standard
50 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد متوسط
 • کمیسیون : 1 دلار
 • کمترین حجم قابل معامله : 0.01 لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص:فقط شاخص‌ها
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
افتتاح حساب
حساب TK Trader
500 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد : پایین
 • کمیسیون: 1 دلار
 • کمترین حجم قابل معامله : 0.01 لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص: 60 درصد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
افتتاح حساب
حساب Nano
1 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد: متوسط
 • کمیسیون: 1 دلار
 • کمترین حجم قابل معامله : 0.01 لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص : فقط شاخص‌ها
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
افتتاح حساب
حساب STP
250 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:3000
 • اسپرد: پایین
 • کمیسیون: 1 دلار
 • کمترین حجم قابل معامله : 0.01 لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص: 60 درصد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
افتتاح حساب
انواع حساب ها در بروکر تریدکیت

حساب استاندارد standard

با حداقل 50 دلار می‌توان این حساب را افتتاح کرد. اینکه با واریز فقط 50 دلار، می‌توان حساب استانداردی با این کیفیت را، در این بروکر افتتاح کرد، از دید تریدرهای ایرانی، قابل تحسین است.

اسپرد این حساب به نسبت حساب‌های استاندارد دیگر بروکرها را پایین ارزیابی می‌کنیم. حداکثر لوریج در این حساب، 1:1000 می‌باشد.

حساب tk trader

این حساب از دید ما، بسیار مناسب برای تریدرهای حرفه‌ای و افرادیست، که تنوع محصولات قابل معامله، برایشان با اهمیت است.

حداقل واریزی برای افتتاح و استفاده از حساب tk trader ، پانصد دلار است و برای این حساب نیز، حداکثر لوریج 1 به 1000 در نظر گرفته شده است. میزان اسپرد این حساب، بسیار کم است.

نکته مثبت و بارز این حساب، این است که تعداد قابل توجهی از ارزهای دیجیتال را هم می‌توان در آن ترید کرد. این تنوع زیاد بر روی کریپتو کرنسی‌ها، در بین بروکرهای فارکسی که به ایران خدمات می‌دهند، کم نظیر است. لیست برخی از ارزهای دیجیتال قابل ترید در این حساب، به شرح زیر است:

ADABTC – BCHBTC – BITCOIN – BITCLOINCASH – DASH – DSHBTC – EOS – EOSBTC – EOSETH- ETHBTC- ETHERCLASSIC- ETHEREUM- IOTABTC- LITECOIN- LTCBTC – NEOBTC – RIPPLE – STELLAR – TRXBTC – TRXETH – XEMBTC – XLMBTC – XMRBTC – XRPBTC – ZECBTC

همچنین سهام بسیاری از کشورهای مهم اقتصادی جهان نیز به صورت کامل در این حساب، قابل معامله است.

حساب نانو nano

حداکثر لوریح در حساب نانو 1 به 500 است. اما نکته قابل توجه در حساب نانو، این است که با حداقل 1 دلار هم می‌توان ، این حساب را افتتاح کرد. به افرادی که به قصد کار کردن با حساب دمو و آزمایشی را دارند، پیشنهاد می‌دهم با حساب نانو تمرین کنند، زیرا هم پول زیادی برای شروع نیاز نیست و هم اینکه، تجربه درگیر شدن احساسات واقعی را هم تمرین می‌کنند و می‌آموزند.

حساب STP اس تی پی

حساب اس تی پی ، نوعی از حساب است که به حساب ecn شباهت بسیاری دارد. در این حساب، بروکر تریدکیت بالاترین لوریج را به اندازه‌ی 1:3000 ارائه می‌دهد. تا جایی که خود ما بررسی کردیم، این لوریج بالاترین لوریجی است که یک بروکر تا به حال ارائه داده است!

حداقل میزان واریزی در این حساب، 250 دلار می‌باشد. میزان اسپرد این حساب به مانند حساب‌های ecn ، بسیار پایین است.

همچنین در این حساب، به تریدر اجازه باز کردن ترید، با حجم 250 لات را هم می‌دهد. این خود رکوردی جالب است!

جدول اطلاعات حساب در TRADE KIT

میزان اسپرد بروکر تریدکیت

اگر بخواهیم میزان اسپرد را در بروکر ترید که به تازگی اجازه فعالیت ایرانیان را می‌دهد، بررسی کنیم، متوجه می‌شویم که میزان اسپرد حساب‌های این بروکر در مقایسه با بروکرهای دیگر، به نسبت پایین است. با رقابتی که در یکی دوسال اخیر، بین بروکرهای مختلف برای جذب مشتریان بیشتر درگرفته، خوشبختانه اکثر بروکرها اسپردهای پایینی را در نظر از مشتریان دریافت می‌کنند. تریدکیت هم برای جا نماندن از رقابت با دیگر بروکرهای رقیب، کیفیت بالایی را در حساب‌های معاملاتی خودش، ارائه می‌دهد.

اسپرد تریدکیت
میزان اسپرد بروکر ترید کیت
اعتبار ، دفتر مشتریان ، رگوله بروکر تریدکیت

اعتبار بروکر تریدکیت

بهترین اعتبار و امنیت بروکر تریدکیت را در حال حاضر، با توجه به سابقه به نسبت پایین این بروکر، رفتار و شخصیت این بروکر در برخورد با مشتریان ایرانی خودش در نظر گرفت. تریدکیت در طی دو سال اخیر، مورد خاصی از تخلف را نداشته و سعی کرده با رفتاری مناسب و پرداخت درست و به موقع برداشت های مشتریان، اعتبار خود را افزایش داده که باید بگوییم، در این مسیر گام درستی برداشته و موفق هم بوده است. این بروکر حاضر به انجام مصاحبه تصویری نیز شده و این خود قدمی بسیار مثبت در جهت شفاف سازی بوده است.

رگوله های تریدکیت

tradekit ثبت در کشور Vanuatu-Australia با شماره 654891 می باشد ولی در حال حاضر رگولاتوری خاصی را ندارد. البته که هیچ رگولاتوری به ایرانی ها خدمات نمی دهد. البته تمرکز تریدکیت روی افزایش اعتبار خود در سطح ذهنی مشتریان است که فقط با رفتاری درست و شایسته میسر است. این مورد را تحسین می کنیم.

دفتر مرکزی تریدکیت کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر tradekit در کشور قبرس می‌باشد. اکثر بروکرهایی که با ایرانیان کار می‌کنند، مرکز فعالیتشان، در کشور قبرس است.

سابقه بروکر تریدکیت چقدر است؟

این بروکر در سال 2015 تاسیس شد، اما با نامی دیگر فعالیت داشت. در سال 2021 تغییر نام داد و در حال حاضر با نام ترید تریدکیت فعال است.

پشتیبانی فارسی بروکر تریدکیت

م از طریق چت آنلاین و هم از طریق بخش پشتیبانی که در سایت بروکر کاملا مشخص است، می‌توان به راحتی با پشتیبانی فارسی بروکر تریدکیت ارتباط برقرار کرد.

واریز و برداشت در بروکر تریدکیت

واریز و برداشت در بروکر تریدکیت

در بروکر تریدکیت، چند راه مختلف برای واریز و برداشت وجود دارد.  از جمله واریز و برداشت از طریق، رمز ارزهایی مانند تتر ، بیت کوین ، بیت کوین کش و … اما راه حل واریز و برداشت ریالی، از طریق سایت صرافی استاتر می‌باشد. بنابراین برای این کار، باید در صرافی استاتر هم تایید هویت داشته باشید. ولی به نظر شخصی خود من، در حال حاضر، راحت‌ترین نقل و انتقال پول به این بروکر، از طریق ارزهای دیجیتال است.

آموزش های رایگان در بروکر تریدکیت

وب سایت رسمی بروکر تریدکیت، بخشی را برای مقالاتت آموزشی رایگان در نظر گرفته که برای کارآموزان، مبتدیان و حتی حرفه‌ای‌ها می‌تواند بار علمی بسیار خوبی داشته باشد. نکات جالب و روش‌های جالبی را در مقالات آموزشی این بروکر مشاهده خواهید کرد. این نکته بسیار مثبتی برای بروکر fxtk خواهد بود.

البته برنامه‌های جلسات آنلان هم در این بروکر برای مشتریان ایرانی، تعریف شده که به صورت وبینار ارئه می‌شود. می‌توانید بعد از ثبت نام در تریدکیت، به صورت رایگان در وبینارهایی که برگزار می‌شود شرکت کنید و استفاده ببرید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر تریدکیت

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر تریدکیت

در بروکر تریدکیت هم به مانند دیگر بروکرها، از متاتریدر 4 ، به عنوان ساده‌ترین پلتفرم معاملاتی، می‌توانید استفاده کنید. همانطور که می‌دانید متاتریدر 4، محبوب‌ترین پلتفرم معاملاتی می‌باشد که حتی با وجود معرفی متاتریدر 5، همچنان اکثر تریدرها، متاتریدر 4 را برای کار انتخاب می‌کنند.

دانلود متاتریدر 4 بروکر تریدکیت

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه ios
دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر تریدکیت

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر تریدکیت

میزان دارایی‌های قابل معامله در تریدکیت، علاوه بر جفت ارزهای فارکس، امکان ترید روی بسیاری دیگر از دارایی‌ها نیز وجود دارد. البته یا توجه به نوع حسابی که باز می‌کنید، این دارایی‌ها می‌تواند متفاوت باشد. بیشترین تنوع معاملاتی در حساب tk trader می‌باشد.

گروه های مختلف دارایی قابل معامله در بروکر تریدکیت :

فارکس(جفت ارزها) – ایندکس index – commodities – crypto – CASH INDEX – فلزات – سهام

ارزش سهام بسیاری از کشورهای مختلف را می‌توان در بروکر ترید کیت معامله کرد. لیست کشورها بدین شرح است:

بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک، فنلاند ، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند

در فایل pdf زیر، جدول انواع محصولات قابل معامله در بروکر فارکس کیت را می‌توانید مشاهده کنید.

فارکس(جفت ارزها) – ایندکس index – commodities – crypto – CASH INDEX – فلزات – سهام

ارزش سهام بسیاری از کشورهای مختلف را می‌توان در بروکر ترید کیت معامله کرد. لیست کشورها بدین شرح است:

بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک، فنلاند ، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند

در فایل pdf زیر، جدول انواع محصولات قابل معامله در بروکر فارکس کیت را می‌توانید مشاهده کنید.

با چقدر سرمایه میتوان در TRADE KIT حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

از محاسن بروکر تریدرکیت این است که می‌توان با حداقل 1 دلار هم در این بروکر حساب ریل باز کرد و شروع به معامله واقعی کرد. البته حساب stp این بروکر که یک حساب خیلی ایده‌آل برای انجام معاملات به حساب می‌آید، برای افتتاح نیاز به حداقل 250 دلار دارد.

کپی تریدینگ بروکر TRADE KIT

بروکر اف ایکس تی کی ، خوشبختانه سیستم قدرتمند کپی ترید هم دارد. این سیستم به شکلی بسیار مناسب و با آپشن‌های بسیاری بالا و مناسبی، روی سایت این بروکر، قابل دسترس است. در آینده پیشبینی می‌کنیم که این سیستم کپی ترید، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و سرمایه‌گذاران زیادی را به خودش جذب خواهد کرد. زیرا امکانات بسیار پیشرفته و به روزی را در اختیار کاربران قرار داده است.

حساب پم بروکر تریدکیت

علاوه بر حساب‌های کپی تریدینگ، حساب پم نیز برای این بروکر در نظر گرفته شده است. تفاوت حساب پم و کپی تریدینگ، برای مدیران سرمایه بیشتر به چشم می‌آید تا برای سرمایه‌گذاران. به شخصه حساب کپی تریدینگ به صورت رم را بیشتر از حساب پم، می‌پسندم. دلایل این موضوع، از حوصله بحث این مقاله خارج است.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آموزش ثبت نام در بروکر TRADE KIT به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر TRADE KIT شوید.

تریدر کیت
نحوه ثبت نام در بروکر تریدکیت - مرحله اول

ابتدا مانند تصویر زبان فارسی را انتخاب کنید. سپس نام ، نام خانوادگی، کشور محل اقامت، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه، رمز عبور دلخواه و تکرار رمز عبور را وارد کنید و تیک را بزنید و در پایان روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

بررسی بروکر تریدکیت (fxtk) tradekit ⚡️ آموزش ثبت نام در بروکر fxtk
نحوه ثبت نام در بروکر تریدکیت - مرحله دوم

یک کد 5 رقمی به ایملتان ارسال می شود.

بررسی بروکر تریدکیت (fxtk) tradekit ⚡️ آموزش ثبت نام در بروکر fxtk
نحوه ثبت نام در بروکر تریدکیت - مرحله سوم

در این صفحه کد تاییدیه ای که برای ایمیل شما ارسال شده، وارد نمایید.

مرجان بهمنی
نحوه ثبت نام در بروکر تریدکیت - مرحله چهارم

آدرس ایمیل و رمز عبور جدید به ایملتان ارسال شده است.

هشتصد
نحوه ثبت نام در بروکر تریدکیت - مرحله پنجم

آدرس ایمیل و رمز عبور جدیدی که به ایملتان ارسال شد را وارد کرده و روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

بررسی بروکر تریدکیت (fxtk) tradekit ⚡️ آموزش ثبت نام در بروکر fxtk
نحوه ثبت نام در بروکر تریدکیت - مرحله ششم

این تصویر نشان می دهد شما با موفقیت وارد حساب خود شده اید.

تایید مدارک
نحوه تایید هویت در بروکر تریدکیت - مرحله هفتم

وارد بخش پروفایل و سپس تایید مدارک شوید

بررسی بروکر تریدکیت (fxtk) tradekit ⚡️ آموزش ثبت نام در بروکر fxtk
نحوه تایید هویت در بروکر تریدکیت - مرحله هشتم

مطابق تصویر ، عکس کارت ملی یا پاسپورت و یا یک کارت شناسایی از خودتان را ارسال نمایید و در نهایت منتظر تایید هویت خودتان در کارگزاری تریدکیت fxtk باشید

تایید هویت در بروکر تریدکیت

ایجاد حساب کاربری و تایید هویت در سایت بروکر تریدکیت کار سختی نیست. برای تایید هویت در این بروکر، بعد از تایید آدرس ایمیل و شماره همراه، لازم است که تصویر کارت شناسایی خودتان را ارسال کنید. این کارت شناسایی، می‌تواند پاسپورت و یا کارت ملی باشد.

مقایسه ترید کیت با بروکرهای رقیب

در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به TRADE KIT شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با TRADE KIT را هم ببینید.

بروکرها/مشخصاتامتیاز اعتبار(0-10)حداقل واریزیمیانگین اسپرد حسابامتیاز کلی(0-10)
بروکر ترید کیت
بروکر ول ترید
بروکر ایرون اف ایکس
بروکر سی ام اس پرایم
بروکر ان وای ایکس
بروکر اکویندکس

‫4 نظر

 • تینا قزوینی گفت:

  TradeKIT پشتیبانی خوبی داره من راضیم از این بروکر حساب قوی دارم که خداروشکر تا به حال که خوب بوده

 • هانیه کامرانی گفت:

  بروکر ترید کیت خوبه واقعا من توش حساب دارم واریز ریالی هم داره که واقعا اپشن مهمی هست

 • علی زارع گفت:

  سلام حساب stp لوریج بالایی داره اسپرد پایین شما پیشنهاد میدید این حساب رو؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *