منوی دسته بندی
ویندزور

دراین صفحه، بروکر ویندزور به صورت کامل و دقیق، از تمام جنبه‌ها مورد بررسی قرار گرفته، همچنین نحوه افتتاح حساب و کار با سایت بروکر windsor brokers ، آموزش داده شده است.

ای مارکت

آنچه در این صفحه خواهید خواند:

 • آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور
 • فیلم بررسی بروکر ویندزوربروکرز
 • اعتبار بروکر windsorbrokers
 • دفتر مرکزی windsor کجاست؟

 • معرفی انواع حساب های بروکر windsor

 • بررسی میزان اسپرد و خصوسیات حساب ویندزور
 • نحوه واریز و برداشت در ویندزور

 • شرایط تایید هویت در بروکر ویندزور

 • نحوه ارتباط با پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور بروکرز

 • مدارک لازم برای ثبت نام در بروکر ویندزور
 • با چقدر سرمایه می‎توان در windsor حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

 • مزایا و معایب بروکر windsor

 • نحوه ثبت نام در ویندزور با عکس

نام بروکر

سال تاسیس

خدمات به ایران

پشتیبانی فارسی

میزان اسپرد

حساب‌سنت cent

دفتر مرکزی

رگوله

کپی تریدینگ

ترفند کاهش اسپرد

حساب اسلامی

حداقل واریزی

راحت‌ترین راه واریز و برداشت

اجازه ترید اسکالپینگ

windsor brokers

1988 میلادی

دارد

دارد

متوسط

ندارد

قبرس

IFSC،FSA،CYSEC،FCA

دارد(محدود)

دارد

دارد

100 دلار

ریالی

دارد

امتیاز windsor
7.3/10

آموزش ثبت نام در بروکر windsor

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر windsor توضیح داده شده است.

همچنین در پایین همین صفحه، با تصاویر، به صورت گام به گام، نحوه ثبت نام و تایید هویت در بروکر Windsor توضیح داده شده است.

اعتبار بروکر ویندزور

ویندزور را می‌توانیم مدعی اصلی امن ترین بروکری بدانیم که در حال حاضر به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهد. بروکرویندزور دارای چهار رگولاتوری مختلف است. با بررسی ما، تا کنون موردی اثبات شده از کلاهبرداری بروکر ویندزور ، نیافته ایم و از این جهت، بروکر ویندزور با بسیار معتبر و امن می‌دانیم که با سرمایه های خیلی بزرگ هم می‌توان با خیال راحت در این بروکر سرمایه گذاری کرد.

رگولاتور ویندزور
رگوله بروکر ویندزور

لیست رگولاتور های بروکر ویندزور

Windsor Brokers (SC) Limited ، با شماره ثبت 8425783-1، توسط سازمان خدمات مالی در سیشل ( FSA ) رگوله می‌باشد.
بروکر ویندزور توسط کمیسیون خدمات مالی بین المللی در کشور بلیز، نیز رگوله شده است. (International Financial Services Commission (IFSC
بروکر ویندزور ، رگولاتوری FCA انگلستان را نیز داراست.
همچنین این بروکر، رگوله ی CYSEC از کشور قبرس را هم به صورت فعال دارد. این رگولاتوری بسیار قوی و معتبر است.

دفتر مرکزی بروکر Windsor کجاست؟

دفتر مرکزی ویندزور بروکر، در کشور قبرس قرار دارد.

ویندوز بروکرز

سابقه بروکر ویندزور چقدر است؟

بروکر ویندزور در سال 1988 تاسیس شده است و از این جهت، یکی از با سابقه ترین بروکرهای فارکس در جهان است که بیش از 30 سال سابقه دارد.

ویندزور
ویندزوربروکرز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ویندزور

در جدول زیر، مشخصات کلی حسساب های مختلف بروکر ویندزور را مشاهده می کنید. می توانید با مقایسه این حساب ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

در جدول زیر، مشخصات کلی حسساب های مختلف بروکر ویندزور را مشاهده می کنید.  می توانید با مقایسه این حساب ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

مشخصات/نام حساب

ZERO

PRIME

VIP ZERO

حداقل واریز برای افتتاح      

2500 $

100 $

10000

حداکثر لوریج       

1:500

1:500

1:500

اسپرد

از 0 پیپ

از1 پیپ

امکان ترید جفت ارزها

بله

بله

بله

امکان ترید سهام و شاخص‌ها

بله

بله

بله

امکان ترید ارزدیجیتال

خیر

خیر

خیر

کمیسیون

8 $

0 $

اجازه استفاده از اکسپرت

بله

بله

بله

افتتاح حساب زیرو zero در بروکر ویندزور

ویندزور حساب zero را با اسپردی بسیار اندک معرفی کرده، البته میزان کمیسیون این حساب کمی زیاد است، هرچند اگر این میزان از کمیسیون را با مقدار اندک اسپرد در این بروکر درنظر بگیریم، می‌شود حساب زیرو را یک حساب بسیار عالی در نظر گرفت. حساب زیرو ویندزور با حداقل واریزی 2500 دلار افتتاح می‌شود که برای بسیاری از ایرانی ها، این مقدار کمی زیاد است.

افتتاح حساب PRIME در بروکر WINDSOR

حساب پرایم بروکر ویندزور ، کمی اسپرد بالاتری به نسبت حساب زیرو دارد، اما خوبی این حساب این است که، در این حساب دیگر خبری از پرداخت کمیسیون نیست. این حساب را می توانید با درخواست خودتان به حساب اسلامی تغییر دهید و به این صورت، از پرداخت سوآپ های شبانه هم خلاص شوید!
حساب پرایم بروکر ویندزور با به عنوان یک حساب استاندارد میتوانید بشناسید. این حساب با حداقل واریزی 100 دلار، افتتاح می‌شود.

افتتاح حساب VIP ZERO در بروکر WINDSOR

مشخصات این نوع از حساب، در حالت عمومی روی سایت قرار نگرفته است. این حساب به صورت ویژه به مشتریانی که واریزی بالای 10 هزار دلار دارند، داده خواهد شد. از ویژگی جالب این حساب، این است که خود بروکر، دوره های آموزشی ویژه ای را به صورت اختصاصی، فقط برای دارندگان این حساب، برگزار می کند.

اسپرد وینزور
FV,;V ,DKNC,V

میزان اسپرد در بروکر Windsor

معمولا بروکرهایی که سطح امنیت خیلی بالایی دارند، اسپرد حساب هایی که ارائه می‌دهند کمی بیشتر از بروکرهای تازه کارتر است. بروکر ویندزور، را ما بروکری با سطح اسپرد متوسط می‌دانیم. ویندزور ، انتخاب افرادیست که به دنبال حساب هایی نرمال و با امنیت زیاد هستند.
البته خوشبختانه امکان استفاده از ترفند کاهش اسپرد در بروکر ویندزور محیا می باشد که این امر باعث می‌شود، شما تجربه ای لذت بخش از کیفیت حساب های ویندزور داشته باشید.در ادامه به موضوع ترفند کاهش اسپرد خواهیم پرداخت.

در تصویر زیر، میزان اسپرد شناور ویندزور را ببینید

اسپرد در بروکر ویندزور
میزان اسپرد در بروکر ویندزور
بروکرز
بروکر ویندوز

ترفند کاهش اسپرد د پرداخت ریبیت در بروکر Windsor broker

از آنجایی که بروکر ویندزور، سایت هشتصد را به عنوان همکار تجاری خود میبیند، درآمدی را به عنوان پورسانت بازاریابی به ما پرداخت می کند. ما در سایت هشتصد، تصمیم گرفته ایم که این درآمد را به خود مشتریان سایت ویندزور که مخاطب سایت هشتصد نیز هستند، بدهیم! برای کسب اطلاعات و فعال کردن درآمد ریبیت خودتان، روی دکمه زیر کلیک کنید:

سایت بروکر ویندوز
WINDSOR BROKER

ورود به سایت بروکر ویندزور Windsor

برای ورود مستقیم به سایت بروکرویندزور روی لینک زیر کلیک کنید. شما از طریق این لینک می توانید در بروکر ویندزور ثبت نام کرده و افتتاح حساب کنید.

حساب اسلامی در بروکرویندزور

اگر از حساب پرایم ویندزور استفاده می کنید، می‌توانید با درخواست از پشتیبانی کارگزاری ویندزور، حساب خودتان را تبدیل به حساب های بدون سوآپ اسلامی کنید.

برداشت از ویندزور
آموزش ویندزور

واریز و برداشت در بروکر ویندزور

امکان واریز و برداشت پول در ویندزوربروکرز ، هم با روش آسان ریالی و هم با استفاده از سرویس دهنده های انتقال پول، مانند وبمانی، مستر کارت و اسکریل ، امکان پذیر است.
به تازگی بروکر ویندزور امکان واریز و برداشت از طریق رمزارزها (ارز دیجیتال) را هم امکان پذیر کرده است.

بونوس
بونوس ویندزور

بونوس ویندزور بروکرز

در همه مقاطع زمانی، بنوس های متنوعی در کارگزاری ویندزور ، به صورت مستمر فعال بوده است. این بنوس ها، نقطه قوت بروکر ویندزور به حساب می‌آیند.
به غیر از بنوس های معاملاتی، برنامه هایی برای اهدای جوایزی مانند گوشی تلفن همراه نیز، اجرا می‌شود.این بنوس‌ها، ویندزور را به بروکری جذاب تبدیل کرده است، زیرا برای گرفتن چنین جوایزی، فقط کافیست، طبق مقررات مشخص شده در ویندزور عمل کنید و بدون قرعه کشی، جوایز ویندزور را شکار کنید.

بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور

بنوس خوش آمدگویی ویندزور، به تریدرهایی که تازه در بروکر ثبت نام و تایید هویت می کنند، 30 دلار است. با این سی دلار می‌توانید معامله انجام دهید و در صورت کسب سود، سودتان قابل برداشت خواهد بود. در این زمینه، بعد از ثبت نام، باید با پشتیبانی ویندزور ارتباط برقرار کنید.

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر windsorbrokers چه مدارکی لازم است؟

بعد از ثبت نام و تایید آدرس ایمیل، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی مورد تایید و اعتبار دار، مانند کارت ملی یا گواهینامه خودتان را برای بروکر ارسال نمایید.

بروکرز
صهدیسخق ذقخنثقس

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Windsor brokers

به تعداد 44 جفت ارز مختلف بازار فارکس، در ویندزور قابل معامله است. علاوه بر جفت ارزها، بر روی دارایی های زیر نیز می توانید ترید بزنید: گروه دارایی های: فلزات نقدی، بازار سی اف دی کالاها-بخش انرژی ، بازار سی اف دی کالاها-بخش کالاهای نرم ، بازار سی اف دی کالاهای نقدی – بازار سی اف دی شاخص های نقدی – بازار سی اف دی اوراق خزانه داری ، بازار سی اف دی شاخص ها ، بازار سی اف دی ارزها ، بازار سی اف دی فلزات ، بازار سی اف دی سهام‌ها متنوع بودن انواع بازارهای قابل معامله در ویندزور، بسیار عالیست، امیدوارم که کریپتوها را هم در آینده ، در واچ لیست این بروکر ببینیم.

فاسی
پشتیبانی فارکس

پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور

بروکر ویندزور پشتیبانی فارسی زبان نیز دارد که می توانید از طریق کابین کاربری که در این بروکر ایجاد می کنید، در صورت لزوم با آن ارتباط برقرار نمایید.

پلتفرم های معاملاتی Windsor brokers

خدمات تجاری بروکر ویندزور از طریق متاتریدر 4 که در حال حاضر، محبوب ترین نرم افزار معاملاتی در جهان است، ارائه می‌شود. از طریق لینک های زیر، می توانید متاتریدر 4 را که مختص ویندزور می باشد را دانلود کنید:

با چقدر سرمایه می‎توان در کارگزاری Windsor حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

برای افتتاح یک حساب تجاری در بروکر ویندزور، حداقل باید صد دلار به حساب خودتان واریز کنید.

امکانات ویژه و خاص بروکر ویندزور

در ویندزور، چند مورد امکانات ویژه رایگان در اختیار کاربردان قرار گرفته است. در اینجا به سه مورد مناسب و کاربردی از این موارد، اشاره خواهیم کرد.

امکانات
بروکر ویندوز

واژه نامه بروکر ویندزور

یکی از بخش های بسیار مفید بروکر ویندزور، واژه نامه کاملی است که در کابین کاربری تریدرها از بخش ابزارها، در دسترس است. این بخش مناسب افرادیست که علاقه به دانستن در مورد فارکس دارند. البته این بخش به زبان انگلیسی تایپ شده که باید زحمت ترجمه آن را، خودتان بکشید!
به هر صورت، این بخش، یک واژه نامه فارکسی بسیار کامل است که پیشنهاد می‌دهم حتما به این بخش سر بزنید.

ماشین حساب محاسبه گر های فارکس

به راحتی برای محاسبه سود در معاملات، محاسبه مارجین، محاسبه پیپو ... می توانید از ماشین حساب راحت و کاربردی ویندزور استفاده کنید.

کپی ترید داخلی ویندزور به صورت حساب MAM

سیستم کپی تریدینگ به صورت عمومی در ویندزور، در حال حاضر موجود نیست، اما نوعی از سیستم کپی معاملات در این بروکر موجود است که ایتن امکان را می‌دهد که یک تریدر، همزمان بر روی حساب خود و چندین حساب دیگر، معامله باز کند. در این مورد، اگر تمایل به استفاده از آن را دارید، می توانید با پشتیبانی ویندزور، در ارتباط باشید.

مزایای بروکر ویندزور windsor

سابقه‌ی بسیار بالا که نشان از اعتبار زیاد دارد

رگولاتوری های متنوع که باعث امنیت بروکر می شود

امکان استفاده از حساب MAM

بونوس های کاربردی و قابل برداشت متنوع و اهدا جوایز

معایب بروکر ویندزور windsor

نداشتن حساب سنت cent

نداشتن سیستم کپی تریدینگ به صورت عمومی

آموزش ثبت نام در بروکر windsor brokers با عکس

برای ورود و ثبت نام در بروکر FXchoice ابتدا از طریق لینک زیر، وارد سایت این بروکر شوید.

زبان سایت را روی فارسی قرار داده و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

بروکر ویندزور
ثبت نام در بروکر ویندزور

ثبت نام اولیه را انجام دهید

ثبت نام فارکس
ثبت نام در بروکر ویندزور

وارد ایمیل آدرس ثبت نامی خودتان شوید

بروکرز
بروکر ویندوز

برای تایید ایمیل، کلیک کنید

ایمیل

وارد کابین کاربری خود در بروکر ویندزور شوید

در ادامه تایید حساب کاربری، اطلاعات خواسته شده در تصویر زیر را، وارد نمایید

مشخصات آدرس خودتان را وارد کنید

تایید آدرس در بروکر فارکس

و در این مرحله، اطلاعات آدرس را باید ثبت کنید

نحوه ثبت نام در بروکر windows

در مراحل بعدی، به ترتیب، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

آموزش بروکر ویندزور
آموزش ثبت نام در کارگزاری ویندزور
لوریج حساب
آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور
چگونگی ثبت نام در بروکر فارکس

بهتر است شرایط ترید و توافقنامه با بروکر را مطالعه کنید و سپس روی گزینه (بعدی ) کلیک کنید

شرایط ثبت نام در بروکر ویندزور

برای حساب های زیر 10000 دلار، تایید گرفتن آدرس ، الزامی نیست

منتظر تایید هویت ، از طرف بروکر هم باشید. ثبت نام شما تکمیل شد.

fv,;v ,dknc,v

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان.