لیست بروکرها و صرافی‌ها

بروکر ویندزور Windsor⚡️ نقد و بررسی کامل

نام بروکرwindsor brokers
سال تاسیس1988 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهIFSC،FSA،CYSEC،FCA
کپی تریدینگدارد(محدود)
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 دلار
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی ، تتر
اجازه ترید اسکالپینگدارد

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 4.2 / 5. تعداد رای: 59

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

دراین صفحه، بروکر ویندزور به صورت کامل و دقیق، از تمام جنبه‌ها مورد بررسی قرار گرفته، همچنین نحوه افتتاح حساب و کار با سایت بروکر windsor brokers ، آموزش داده شده است.

اطلاعیه اعتبار ویندزور

یکی از صرافی های مناسب برای واریز و برداشت ریالی در بروکر ویندزور، که مشهورترین آن ها نیز بود، صرافی کاربن است. این صرافی از اوایل مرداد ماه 1402 پول مشتریانش را پرداخت نکرده.  در ابتدای شهریورماه، بروکر ویندزور، خسارت وارده به مشتریان را تقبل کرد و اجازه نداد این مسئله ریشه دار شود. این حرکت ویندزور نشان اعتبار و قدرت و توان بالای این بروکر دارد. قابل تحسین بودن ویندزور، دقیقا به همین دلایل است

فیلم بررسی بروکر ویندزور

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر ویندزور را معرفی و در مورد کار با وینذزور توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر بروکر ویندزور ، می توانید ویدیو را ببینید.

پخش ویدیو

ویندزور چیست ؟

ویندزور یا Windsor نام یکی از امن‌ترین بروکرهای فارکس است که به مشتریان ایرانی خدمات ارائه می‌دهد. امنیت سرمایه‌ها در بروکر ویندزور بسیار زیاد است و این کارگزاری به دلیل امنیت زیاد، تعداد مشتریان بسیار بالایی نیز دارد.

بیشترین مشتریان بروکر ویندزور از کدام کشورها هستند؟

Cyprus (قبرس)
15.15%
Jordan (اردن)
13%
Iran, Islamic Republic of (ایران)
12.59%
Thailand(تایلند)
5.79%
Malaysia (مالزی)
5.23%

آموزش ثبت نام در بروکر windsor

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر windsor توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

انواع حساب ها در بروکر ویندزور

در جدول زیر، مشخصات کلی حساب های مختلف بروکر ویندزور را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با مقایسه این حساب‌ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

حساب ZERO
1000 $ حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد از 0 پیپ
 • کمیسیون 8 $
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد با لوریج 1:1000
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
افتتاح حساب
حساب PRIME
50 $ حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد از 1 پیپ
 • کمیسیون: 0 $
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد با لوریج 1.1000
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
افتتاح حساب
حساب VIP ZERO
20000 $ حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : قابل مذاکره
 • کمیسیون: قابل مذاکره
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
افتتاح حساب
انواع حساب ها در بروکر ویندزور

افتتاح حساب زیرو zero

ویندزور حساب zero را با اسپردی بسیار اندک معرفی کرده، البته میزان کمیسیون این حساب کمی زیاد است، هرچند اگر این میزان از کمیسیون را با مقدار اندک اسپرد در این بروکر درنظر بگیریم، می‌شود حساب زیرو را یک حساب بسیار عالی در نظر گرفت. حساب زیرو ویندزور با حداقل واریزی 1000 دلار افتتاح می‌شود که برای بسیاری از ایرانی‌ها، این مقدار کمی زیاد است. این نکته را بگویک که در اینم حساب، امکان ترید ارز دیجیتال با لوریج یک به هزار، محیاست.

افتتاح حساب PRIME

حساب پرایم بروکر ویندزور ، کمی اسپرد بالاتری به نسبت حساب زیرو دارد، اما خوبی این حساب این است که، در این حساب دیگر خبری از پرداخت کمیسیون نیست. این حساب را می‌توانید با درخواست خودتان به حساب اسلامی تغییر دهید و به این صورت، از پرداخت سوآپ‌های شبانه هم خلاص شوید!
حساب پرایم بروکر ویندزور با به عنوان یک حساب استاندارد می‌توانید بشناسید. این حساب با حداقل واریزی 50 دلار، افتتاح می‌شود.

افتتاح حساب VIP ZERO

مشخصات این نوع از حساب، در حالت عمومی روی سایت قرار نگرفته است. این حساب به صورت ویژه به مشتریانی که واریزی بالای 20 هزار دلار دارند، داده خواهد شد. از ویژگی جالب این حساب، این است که خود بروکر، دوره‌های آموزشی ویژه‌ای را به صورت اختصاصی، فقط برای دارندگان این حساب، برگزار می‌کند.

 

جدول اطلاعات حساب در بروکر ویندزور

حساب اسلامی در بروکر ویندزور

حساب اسلامی در بروکر ویندزور

اگر از حساب پرایم ویندزور استفاده می‌کنید، می‌توانید با درخواست از پشتیبانی کارگزاری ویندزور، حساب خودتان را تبدیل به حساب‌های بدون سوآپ اسلامی کنید.

کارگزاران ویندزور برای مشتریانی که به اصول اسلامی پایبند هستند و نیاز به پیروی از قوانین شریعت دارند، یک حساب اسلامی ارائه می دهد که به عنوان حساب بدون مبادله نیز شناخته می شود. یک حساب اسلامی تضمین می‌کند که هیچ سودی (ربا) در موقعیت‌های یک شبه دریافت نمی‌شود.

در اینجا برخی از ویژگی های مهم حساب اسلامی کارگزار ویندزور آورده شده است:

1. تجارت بدون مبادله

حساب اسلامی مفهوم سود یک شبه (سوآپ) در موقعیت هایی را که یک شبه نگه داشته شده اند حذف می کند و آن را با اصول اسلامی مطابقت می دهد.

2. بدون هزینه های Rollover

هیچ کارمزد یا هزینه ای برای تمدید موقعیت ها یک شبه وجود ندارد، زیرا هیچ سودی در کار نیست.

3. شرایط معامله برابر

دارندگان حساب های اسلامی همان شرایط معاملاتی، اسپردها و سرعت اجرا را با سایر انواع حساب های ارائه شده توسط کارگزاران ویندزور دریافت می کنند.

برای باز کردن یک حساب اسلامی با کارگزاران ویندزور، معمولاً همان روند افتتاح حساب را که قبلا ذکر شد دنبال می کنید. در طی فرآیند افتتاح حساب، می توانید اولویت خود را برای یک حساب اسلامی مشخص کنید و تیم پشتیبانی مشتری شما را بر این اساس راهنمایی می کند.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه کارگزاران ویندزور قصد دارند تجارت بدون مبادله را ارائه دهند، ممکن است محدودیت ها یا شرایط خاصی در ارتباط با حساب های اسلامی وجود داشته باشد. توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات دقیق در مورد حساب اسلامی، ویژگی‌های آن و هرگونه الزامات یا محدودیت‌هایی که ممکن است اعمال شود، مستقیماً با کارگزاران ویندزور تماس بگیرید یا به وب‌سایت آنها مراجعه کنید.

میزان اسپرد در بروکر Windsor

معمولا بروکرهایی که سطح امنیت خیلی بالایی دارند، اسپرد حساب‌هایی که ارائه می‌دهند کمی بیشتر از بروکرهای تازه کارتر است. بروکر ویندزور، را ما بروکری با سطح اسپرد متوسط می‌دانیم. ویندزور ، انتخاب افرادیست که به دنبال حساب‌هایی نرمال و با امنیت زیاد هستند.

اسپرد در بروکر ویندزور
میزان اسپرد در بروکر ویندزور

البته خوشبختانه امکان استفاده از ترفند کاهش اسپرد در بروکر ویندزور مهیا می‌باشد که این امر باعث می‌شود، شما تجربه‌ای لذتبخش از کیفیت حساب‌های ویندزور داشته باشید.در ادامه به موضوع ترفند کاهش اسپرد خواهیم پرداخت.

ترفند کاهش اسپرد پرداخت ریبیت در بروکر Windsor broker

از آنجایی که بروکر ویندزور، سایت هشتصد را به عنوان همکار تجاری خود می‌بیند، درآمدی را به عنوان پورسانت بازاریابی به ما پرداخت می‌کند. ما در سایت هشتصد، تصمیم گرفته‌ایم که این درآمد را به خود مشتریان سایت ویندزور که مخاطب سایت هشتصد نیز هستند، بدهیم! برای کسب اطلاعات و فعال کردن درآمد ریبیت خودتان، روی دکمه زیر کلیک کنید:

اعتبار بروکر ویندزور رگولاتور ( مجوز ) های بروکر ویندزور دفتر مرکزی بروکر ویندزور

ویندزور را می‌توانیم مدعی اصلی امن‌ترین بروکری بدانیم که در حال حاضر به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهد. بروکر ویندزور دارای چهار رگولاتوری مختلف است. با بررسی ما، تاکنون موردی اثبات شده از کلاهبرداری بروکر ویندزور ، نیافته‌ایم و از این جهت، بروکر ویندزور با بسیار معتبر و امن می‌دانیم که با سرمایه‌های خیلی بزرگ هم می‌توان با خیال راحت در این بروکر سرمایه‌گذاری کرد.

Windsor Brokers (SC) Limited ، با شماره ثبت 8425783-1، توسط سازمان خدمات مالی در سیشل ( FSA ) رگوله می‌باشد.
بروکر ویندزور توسط کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی در کشور بلیز، نیز رگوله شده است. (International Financial Services Commission (IFSC
بروکر ویندزور ، رگولاتوری FCA انگلستان را نیز داراست.
همچنین این بروکر، رگوله‌ی CYSEC از کشور قبرس را هم به صورت فعال دارد. این رگولاتوری بسیار قوی و معتبر است.

رگوله ویندزور
The Seychelles Financial Services Authority (FSA)
بروکر ویندزور Windsor⚡️ نقد و بررسی کامل
International Financial Services Commission (IFSC)
بروکر ویندزور Windsor⚡️ نقد و بررسی کامل
Financial Conduct Authority (FCA)
بروکر ویندزور Windsor⚡️ نقد و بررسی کامل
Cyprus Securities and Exchange Commission (CYSEC)

دفتر مرکزی بروکر ویندزور در کجا قرار دارد؟

دفتر مرکزی ویندزور بروکر، در کشور قبرس قرار دارد.​

سابقه بروکر ویندزور چقدر است؟

بروکر ویندزور در سال 1988 تاسیس شده است و از این جهت، یکی از باسابقه‌ترین بروکرهای فارکس در جهان است که بیش از 30 سال سابقه دارد.

پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور

بروکر ویندزور پشتیبانی فارسی زبان نیز دارد که می‌توانید از طریق کابین کاربری که در این بروکر ایجاد می‌کنید، در صورت لزوم با آن ارتباط برقرار نمایید.

واریز و برداشت در بروکر ویندزور

واریز و برداشت در بروکر ویندزور

کارگزاران ویندزور روش های مختلفی را برای واریز و برداشت وجوه از حساب معاملاتی شما ارائه می دهد. گزینه های خاص موجود ممکن است به موقعیت مکانی شما و نوع حسابی که در Windsor Brokers دارید بستگی داشته باشد. در اینجا چند روش متداول برای واریز و برداشت وجوه آورده شده است:

روش های سپرده گذاری:

1. حواله بانکی

می توانید انتقال بانکی را از حساب بانکی خود به حساب بانکی تعیین شده توسط کارگزاران ویندزور آغاز کنید. پردازش این روش معمولاً چند روز کاری طول می کشد.

2. کارت های اعتباری/دبیت

کارگزاران ویندزور کارت های اعتباری و نقدی عمده مانند ویزا و مسترکارت را می پذیرند. برای واریز وجه به حساب معاملاتی خود می توانید اطلاعات کارت خود را به صورت ایمن ارائه دهید.

3. پردازشگرهای پرداخت آنلاین

کارگزاران ویندزور ممکن است پردازشگرهای پرداخت آنلاین مختلفی مانند Skrill، Neteller یا سایر پلتفرم های مشابه را ارائه دهند. این خدمات به شما امکان می دهد وجه را به صورت الکترونیکی از کیف پول الکترونیکی یا حساب پرداخت آنلاین خود منتقل کنید.

روش های برداشت:

1. حواله بانکی

شما می توانید از طریق حواله سیمی درخواست برداشت به حساب بانکی خود کنید. این روش معمولاً چند روز کاری طول می کشد تا وجوه به حساب بانکی شما برسد.

2. کارت های اعتباری/دبیت

در برخی موارد، ممکن است بتوانید وجوه را به کارت اعتباری یا نقدی که برای واریز استفاده کرده اید، پس بگیرید. در دسترس بودن این گزینه ممکن است به سیاست های صادرکننده کارت بستگی داشته باشد.

3. پردازشگرهای پرداخت آنلاین

اگر در ابتدا وجه را با استفاده از یک پردازشگر پرداخت آنلاین واریز کرده اید، ممکن است بتوانید وجه را به همان حساب بازگردانید.

برای ادامه واریز یا برداشت وجه، معمولاً باید وارد حساب Windsor Brokers خود شوید، به بخش “سپرده” یا “برداشت” بروید، روش دلخواه خود را انتخاب کنید و دستورالعمل های ارائه شده را دنبال کنید.

توجه به این نکته مهم است که بسته به روش انتخابی و نوع حساب شما، ممکن است الزامات، کارمزدها و زمان‌های پردازش مربوط به واریز و برداشت وجود داشته باشد. برای اطلاعات دقیق و به روز، توصیه می شود به وب سایت رسمی کارگزاران ویندزور مراجعه کنید یا مستقیماً با پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید.

امکان واریز و برداشت پول در ویندزوربروکرز ، هم با روش آسان ریالی و هم با استفاده از سرویس دهنده‌های انتقال پول، مانند وبمانی، مستر کارت و اسکریل ، امکانپذیر است.
به تازگی بروکر ویندزور امکان واریز و برداشت از طریق رمزارزها (ارز دیجیتال) را هم امکانپذیر کرده است.

بونوس کارگزاری ویندزور

بونوس کارگزاری ویندزور

در همه مقاطع زمانی، بونوس‌های متنوعی در کارگزاری ویندزور ، به صورت مستمر فعال بوده است. این بونوس‌ها، نقطه قوت بروکر ویندزور به حساب می‌آیند.
به غیر از بونوس‌های معاملاتی، برنامه‌هایی برای اهدای جوایزی مانند گوشی تلفن همراه نیز، اجرا می‌شود. این بونوس‌ها، ویندزور را به بروکری جذاب تبدیل کرده است، زیرا برای گرفتن چنین جوایزی، فقط کافیست، طبق مقررات مشخص شده در ویندزور عمل کنید و بدون قرعه‌کشی، جوایز ویندزور را شکار کنید.

کارگزار ویندزور بونوس های مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌کند. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که پیشنهادات و تبلیغات جایزه(بونوس) می‌تواند در طول زمان تغییر کند، و ضروری است که وب‌سایت رسمی ویندزور را بررسی کنید یا برای دریافت به‌روزترین اطلاعات در مورد بونوس فعلی، با پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید. علاوه بر این، در دسترس بودن جوایز ممکن است به حوزه قضایی شما و شرایط و ضوابط خاص تعیین شده توسط بروکر ویندزور نیز بستگی داشته باشد.

انواع رایج پاداش هایی که بروکرها ممکن است ارائه دهند عبارتند از:

1. پاداش خوش آمدید

این نوع پاداش معمولاً با افتتاح حساب تجاری در کارگزاران ویندزور به مشتریان جدید ارائه می شود. ممکن است به صورت درصد پاداش بر اساس واریز اولیه به حساب باشد.

2. پاداش سپرده

این پاداش زمانی به مشتریان فعلی ارائه می شود که آنها سپرده های اضافی را در حساب های تجاری خود انجام دهند. مبلغ پاداش اغلب درصدی از سپرده انجام شده است.

3. برنامه‌های تخفیف

کارگزاران ممکن است برنامه‌های تخفیفی داشته باشند که در آن مشتریان می‌توانند بر اساس حجم معاملات یا فعالیت خود، بازپرداخت یا تخفیف دریافت کنند.

مهم است که شرایط و ضوابط مرتبط با هر پیشنهاد جایزه را به دقت بررسی کنید. پاداش ها اغلب با الزامات خاصی مانند اهداف حجم معاملات یا محدودیت های زمانی همراه هستند، قبل از اینکه بتوانید پاداش یا هر گونه سود حاصل از آن را برداشت کنید. قبل از پذیرش پیشنهاد جایزه، مطمئن شوید که شرایط و ضوابط را درک کرده اید.

به یاد داشته باشید که تجارت خطراتی را به همراه دارد و بسیار مهم است که به جای تکیه بر پاداش ها یا پیشنهادهای تبلیغاتی، درک خود از بازارها، مدیریت ریسک و وضعیت مالی خود را در اولویت قرار دهید.

بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور

بونوس خوش‌آمدگویی ویندزور، به تریدرهایی که تازه در بروکر ثبت نام و تایید هویت می‌کنند، 30 دلار است. با این 30 دلار می‌توانید معامله انجام دهید و در صورت کسب سود، سودتان قابل برداشت خواهد بود. در این زمینه، بعد از ثبت نام، باید با پشتیبانی ویندزور ارتباط برقرار کنید.

پلتفرم‌های معاملاتی Windsor brokers

پلتفرم‌های معاملاتی Windsor brokers

خدمات تجاری بروکر ویندزور از طریق متاتریدر 4 که در حال حاضر، محبوب‌ترین نرم افزار معاملاتی در جهان است، ارائه می‌شود. از طریق لینک های زیر، می‌توانید متاتریدر 4 را که مختص ویندزور می‌باشد را دانلود کنید:

بروکر ویندزور پلتفرم های معاملاتی متعددی را برای پاسخگویی به نیازهای معامله گران مختلف ارائه می دهد. در اینجا پلتفرم های اصلی معاملاتی موجود هستند:

MetaTrader 4 (MT4): MT4

یک پلتفرم تجاری بسیار محبوب و همه کاره است که به دلیل قابلیت های نمودارگیری پیشرفته، ابزارهای تحلیل فنی گسترده و ویژگی های معاملات خودکار شناخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا ابزارهای مالی مختلفی از جمله فارکس، کالاها، شاخص ها و موارد دیگر را معامله کنید. MT4 برای دسکتاپ (ویندوز و مک)، وب و دستگاه های تلفن همراه (iOS و Android) در دسترس است.

متاتریدر 5 (MT5)

MT5 جانشین MT4 است و ویژگی ها و عملکردهای پیشرفته ای را ارائه می دهد. این شامل تمام ویژگی‌های MT4 است، اما با کلاس‌های دارایی اضافی، ابزارهای معاملاتی بهبودیافته، و طیف گسترده‌ای از انواع سفارش‌ها. MT5 برای دسکتاپ، وب و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

GWAZY

GWAZY یک پلتفرم تجاری منحصر به فرد و شهودی است که توسط Windsor Brokers توسعه یافته است. این برای اجرای سریع و سادگی طراحی شده است، به ویژه برای معامله گرانی که تجربه تجارت ساده را ترجیح می دهند مناسب است. GWAZY تجارت با یک کلیک، ابزارهای داخلی مدیریت ریسک و انواع مختلف سفارش را ارائه می دهد. برای دسکتاپ، وب و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

توجه به این نکته مهم است که در دسترس بودن پلتفرم های خاص ممکن است به نوع حسابی که در Windsor Brokers دارید و موقعیت جغرافیایی شما بستگی دارد. توصیه می شود برای کسب اطلاعات دقیق در مورد پلتفرم های معاملاتی ارائه شده و سازگاری آنها با حساب تجاری خود، از وب سایت رسمی کارگزاران ویندزور بازدید کنید یا با پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید.

هر پلتفرم معاملاتی مجموعه ای از ویژگی های خاص خود را دارد، بنابراین بهتر است قبل از شروع معامله با پلتفرمی که انتخاب می کنید آشنا شوید و عملکردهای آن را بررسی کنید.

دانلود متاتریدر 4 بروکر ویندزور

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر ویندروز برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر ویندروز برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر ویندروز برای اندروید
دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر ویندزور

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر ویندزور

به تعداد 44 جفت ارز مختلف بازار فارکس، در ویندزور قابل معامله است. علاوه بر جفت ارزها، بر روی دارایی‌های زیر نیز می‌توانید ترید بزنید:
گروه دارایی‌های: فلزات نقدی، بازار سی اف دی کالاها-بخش انرژی ، بازار سی اف دی کالاها-بخش کالاهای نرم ، بازار سی اف دی کالاهای نقدی – بازار سی اف دی شاخص‌های نقدی – بازار سی اف دی اوراق خزانه‌داری ، بازار سی اف دی شاخص‌ها ، بازار سی اف دی ارزها ، بازار سی اف دی فلزات ، بازار سی اف دی سهام‌
متنوع بودن انواع بازارهای قابل معامله در ویندزور، بسیار عالیست، امیدوارم که کریپتوها را هم در آینده ، در واچ لیست این بروکر ببینیم.

با چقدر سرمایه می‌‎توان در کارگزاری Windsor حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

برای افتتاح یک حساب تجاری در بروکر ویندزور، حداقل باید 100 دلار به حساب خودتان واریز کنید.

مزایا و معایب بروکر ویندزور

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آموزش ثبت نام در بروکر windsor به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر windsor شوید.

ثبت نام بروکر ویندزور
ثبت نام در بروکر ویندزور

در مرحله اول نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد نمایید.

شماره همراه خود را بدون صفر وارد نمایید.

ایمیل خود را وارد کنید.

رمز دلخواه برای ورود به کابین شخصی خود را وارد کنید.

و در نهایت تیک را بزنید.

نحوه ثبتنام در بروکر ویندزور windsor broker
نحوه ثبت نام -مرحله دوم

وارد ایمیل خود شوید و گزینه مربوطه را بزنید و برای تایید ایمیل گزینه مربوطه و در نهایت گزینه تایید را بزنید.

تکمیل احراز هویت
تکمیل احراز هویت -مرحله سوم

برای تکمیل احراز هویت دکمه پروفایل خود را کامل کنید را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ویندزور -مرحله چهارم
نحوه ثبت نام بروکر ویندزور -مرحله چهارم

جنسیت را انتخاب کنید.

تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.

برای ادامه گزینه بعدی را کایک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ویندزور -مرحله پنجم
مرحله پنجم

آدرس خود را به انگلیسی وارد نمایید.

نام شهر ساکن خود

کد پستی

پلاک

و نام استان را وارد نمایید

و در ادامه گزینه بعدی را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ویندزور -مرحله ششم. موقعیت شغلی و منع درآمد
مرحله ششم

اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

موقعیت شغلی

منبع درآمد و شرح درآمد

مقطع تحصیلات و….

و در نهایت گزینه بعدی رو کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ویندزور حجم معاملات
مرحله هفتم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

حجم معاملات

برآورد تعداد معاملات

هدف از معامله و…

و در پایان گزینه بعدی را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در بروکر windsor فعالیت در بازار فارکس
نحوه ثبت نام در بروکر windsor

در صورتی که فعالیتی در بازار فارکس دارید گزینه بله را انتخاب کنید. و در پایان گزینه بعدی را کلیمک نمایید.

تکمیل اطلاعات در بروکر ویندزور
آموزش بروکر ویندزور

طبق فعالیت خود در بازار فارکس اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

کلربرانی که در فارکس فعالیت ندارند
آموزش ثبت نام در کارگزاری ویندزور

کاربرانی که در بازار فارکس فعالیت نداشته اند 

گزینه خیر را کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.

انتخاب اهرم دلخواه در بروکر ویندزور
انتخاب اهرم دلخواه خود در بروکر ویندزور

مقدار اهرم دلخواه خود را وارد کنید.

توافق نامه و شرایط بروکر ویندزور
توافق نامه و شرایط بروکر ویندزور

در این قسمت هر دو قسمت را تیک بزنید و وارد مرحله بعد شوید.

واحد ارزی در بروکر ویندزور
واحد ارزی در بروکر ویندزور

در قسمت اول واحد ارزی که میخواهید ترید بزنید کلیک کنید.

در قسمت دوم رمز خود را وارد کنید.

ارسال مدارک در بروکر ویندزور
ارسال مدارک در بروکر ویندزور

یکی از مدارک خواسته شده را انتخاب کنید و سپس عکس خو را آپلود کنید.

تاریخ تولد کارت شناسایی خود را به میلادی وارد نمایید و همچنین کد ملی خود را تایپ کنید و گزینه بعدی را کلیک نمایید.

تایید آدرس در بروکر ویندزور
تایید آدرس در بروکر ویندزور

یک مدرک برای تایید آدرس خود را انتخاب کنید و سپس عکس خود را آپلود کنید.

تکمیل این صفحه ضرورتی ندارد.

تاریخ صدور مدرک خود را به تاریخ میلادی وارد کنید.

 

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر windsorbrokers چه مدارکی لازم است؟

بعد از ثبت نام و تایید آدرس ایمیل، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی مورد تایید و اعتبار دار، مانند کارت ملی یا گواهینامه خودتان را برای بروکر ارسال نمایید.

بروکر ویندزور Windsor⚡️ نقد و بررسی کامل

امکانات ویژه و خاص بروکر ویندزور

در ویندزور، چند مورد امکانات ویژه رایگان در اختیار کاربردان قرار گرفته است. در اینجا به سه مورد مناسب و کاربردی از این موارد، اشاره خواهیم کرد.

واژه نامه بروکر ویندزور

یکی از بخش‌های بسیار مفید بروکر ویندزور، واژه نامه کاملی است که در کابین کاربری تریدرها از بخش ابزارها، در دسترس است. این بخش مناسب افرادیست که علاقه به دانستن در مورد فارکس دارند. البته این بخش به زبان انگلیسی تایپ شده که باید زحمت ترجمه آن را، خودتان بکشید!
به هر صورت، این بخش، یک واژه نامه فارکسی بسیار کامل است که پیشنهاد می‌دهم حتما به این بخش سر بزنید.

ماشین حساب محاسبه گر های فارکس

به راحتی برای محاسبه سود در معاملات، محاسبه مارجین، محاسبه پیپو … می‌توانید از ماشین حساب راحت و کاربردی ویندزور استفاده کنید.

کپی ترید داخلی ویندزور به صورت حساب MAM

سیستم کپی تریدینگ به صورت عمومی در ویندزور ، در حال حاضر موجود نیست، اما نوعی از سیستم کپی معاملات در این بروکر موجود است که ایتن امکان را می‌دهد که یک تریدر، همزمان بر روی حساب خود و چندین حساب دیگر، معامله باز کند. در این مورد، اگر تمایل به استفاده از آن را دارید، می‌توانید با پشتیبانی ویندزور، در ارتباط باشید.

مقایسه ویندزرو با آمارکتس

این درست است که ویندزور بروکری قدیمی تر از آمارکتس به شمار می آید و در سطح بین الملل شناخته شده تر است، اما اگر واقعا مقایسه کنیم، کدام یک از این دو بروکر بهتر هستند؟

ویندزور  و آمارکتس را باید از چند جنبه مختلف نگاه کنیم. در ایندا از مهم ترین فاکتور، یعنی امنیت این دو را باهم مقایسه کنیم.

مقایسه ویندزرو با آمارکتس
0.5 0.75 عادی 1.25 1.5 1.75 2
2:42 00:00

امنیت ویندزور بهتر است یا آمارکتس؟

ویندزور رگوله شده است و تحت نظارت رگولاتور به فعالیت خود ادامه می دهد و این در حالیست که آمارکتس، هیچ رگوله ای ندارد، ولی این در واقعیت این امر به همین سادگی نیست، چون آمارکتس، در طی سال های طولانی، توانسته با اعتبار بسیار عالی خود، تعداد خیلی زیادی مشتری را به خود جذب کند و حتی در پرداخت های بسیار بزرگ هم خیلی سریع و بدون هیچ عیبی عمل کرده و هرگز نمی توان به اعتبار و امنیت پول در amarkets شک کرد. هر دو بروکر خیال مشتریانشان را از جهت اعتبار راحت کرده اند، ولی باز به خاطر وجود رگوله و سابقه طولانی تر ویندزور، باید قدری این بروکر را بهتر از آمارکتس در نظر بگیریم.

مقایسه روش هیا برداشت و سرعت کدام بهتر است؟

از این جهت، بدون هیچ تعللی باید Amarkets را به صورت قطعی برتر در نظر بگیریم. هم سرعت بالاتر در پرداخت ها و هم روش های بسیار متنوع تر و راحت تر.

آمارکتس مشتری مدارتر است یا ویندزور؟

از نظر ارتباط راحت تر و سرعت عمل پاسخ گویی، قطعا ویندزور از رقیب خود جا مانده، اما مفهوم مشتری مداری فقط در این موضوع خلاصه نمی شود. ویندزور قدری بونوس های جذاب تری دارد، احساس امنیت خاطر بهتری می دهد و شهرت جهانی بیشتری دارد که باعث می شود مشتریان، ترسی از مشکلات عجیب غریب در بروکر خود را نداشته باشند.

ویندزور اجازه انتقال راحت پول به دیگر کاربران را برای همه تریدرهای خودش فراهم کرده و آمارکتس، این قابلیت را از تریدرها گرفته.

ولی باید هردو این بروکرها را تا حد زیادی، مشتری مدار بدانیم. نمی توان به صورت قاتع یکی از این دو بروکر را در این زمینه بهتر از دیگری بدانیم.

در مجموع، ویندزور بهتر است یا آمارکتس؟

اگر منصفانه بخواهیم پاسخ دهیم، هر دو بروکر خوبی هستند و سخت است که بین این دو یکی را برای ایرانی ها مناسب تر بدانیم، ولی با توجه به آپشن های راحت تر آمارکتس، به نظر می رسد که باید با اختلاف پایینی آمارکتس را در حال حاضر، بهتر از بروکر قدرتمند ویندزور بدانیم.

بررسی بروکر ویندزور در گذشته

ویدئوی زیر ، بررسی بروکر ویندزور  در سال های گذشته بوده و با دیدن این ویدئو میتوانید تغییر این بروکر را از قدیم و تا به امروز را متوجه شوید.

مقایسه ویندزور با بروکرهای رقیب

در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به ویندزور شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با بروکر ویندزور را هم ببینید.

بروکرها/مشخصاتامتیاز اعتبار(0-10)حداقل واریزیمیانگین اسپرد حسابامتیاز کلی(0-10)
بروکر ویندزور8.1100$1.27.4
بروکر اینگات7.8100$1.47.7
بروکر ارانته850$0.98.3
بروکر آمارکتس7.7100$18.4
بروکر لایت فارکس7.31$1.17
بروکر فارکس چیف8.210$0.89

‫19 نظر

 • saeed گفت:

  سلام تو روبه هر ایین و مقدساتی که باور دارین تو رو به خدا اعلام کنید ویندزور اسکمه
  مدارکم تایید شد برداشت ازاد و از وب مانی درخواست دادم بعد امروز حساب صفر شده

  • admin گفت:

   البته که ویندزور از معتبرترین بروکرهای فارکس هست و چنین ادعایی از دید ما کاملا نادرست هست . مگر در صورتی که شما مدارک اثبات خودتون رو برای ما بفرستید و ما پیگیری کنیم. چون نمیشه بین هزارن مشتری ویندزور که همه رضایت از برداشت ها دارن، یک نفر به ناگاه چنین ادعایی کنه، اونم بدون هیچ مدرکی

 • مهدی گفت:

  ویندزور آشغال ترین بروکری که دیدم!
  یعنی پدر منو در آوردن برای برداشت . پولتون رو دادین، دیگه فکر کنین ندارینش چون به همین سادگی پس نمیدن و هزار تا داستان درست میکنن. من چون واریزیم با carbon بوده مجبورم کردن از همون طریق برداشت کنم و هنوز که هنوزه نتونستم
  یه روز گفتن مشکل بانکی به وجود اومده، یه روز گفتن تعطیلیه ایرانه. یه روز گفتن حسابهامون به مشکل خورده، یه روز پاس دادن به اکانت تلگرامشون، فرداش گفتن از سایت پیگیر باشین، بعدش گفتن ایشالا این هفته انجام میشه، فردا پس فردا هم میگن آخر هفته شد و میمونه هفته بعد. اینم بگم فکر نکنین مبلغ بالاست، 500 دلار بیشتر نیست!!!
  البته مشکل اصلی صرافی هست که باهاش کار میکنن و تاییدش کردن. اگه صرافی به مشکل خورد دیگه خودشون رو میکشن کنار
  دنبال یه کارگزاری دیگه باشین دوستان

  • admin گفت:

   البته این مشکلیه که برای صرافیه کاربن پیش اومده و یه جورایی این صرافی کلاه برداری از مشتریان کرده. دوستان در تدارک یک شکایت سنگین از صرافی کاربن هستن و احتمالا ایشون گیر میوفته. اما در حال حاضر ویندزور یک صرافی دیگه ای رو جایگزین کاربن کرده و مشتریانی که توسط کاربن پولشون خورده شده رو هم ویندزور میخواد از جیب خودش جبران کنه. به هر حال ویندزور مشکلی نداره و کاملا امن هست. نگران نباشید ، براتون حل می کنن این مشکل رو . خود ما هم پیگیر این قضیه هستیم.

   • مهدی گفت:

    دوستان، ویندزور مشکل من رو حل کرد. صرافی مشکل داشت و پول رو نمیداد. خود ویندزور هزینه رو تقبل کرد و برگردوند. ممنون از اینکه هوای مشتری هاشون رو دارند. البته درستش هم همینه و این اعتبارشون رو بیشتر هم میکنه

 • یوسف مرادی گفت:

  این بروکر رو من تایید میکنم الان چندین ساله که باهاش کار میکنم، خدایی همه چیش عالیه، از اسپرداش، پشتیبانی واریز و برداشتش همه چیش… اگه بروکر خوب میخواید فقط و فقط وینزور

 • شادی خوش نیت گفت:

  سلام وقتتون بخیر … چه جوری میتونم با پشتیبانی ویندزور ارتباط برقرار کنم؟ شماره ایی چیزی دارن برای تماس مستقیم یا نه؟ میخوام برداشت انجام بدم چند تا سوال داشتم از پشتیبانی

  • admin گفت:

   بله البته نیاز به تماس تلفنی مستقیم نیست. شما می تونید به روش های آنلاین راحت تر با پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کنید.

 • سارا خانزاده گفت:

  بروکر بدی نیست البته به نظر من حداقل واریزی هاش زیاده به نسبت، چون کمترینش 100 دلاره بقیشم بالاست ولی خوب بازم من راضیم ازش البته تا حالا

 • راضیه رضایی گفت:

  من توی این بروکر افتتاح حساب کردم الان یک ماه هست و واقعا رضایت دارم، فقط میخواستم اطلاعات دقیق تری در رابطه با ترفند کاهش اسپرد داشته باشم

 • مقدم گفت:

  با سلام خدمت همه
  بنده حساب رایگان سی دلاری ویندزور را فعال کردم 200 دلار سود کردم خواستم برداشت کنم نتونستم بالاخره هم حسابمو مسدود کردن یه ایمیل بهم دادن و نوشته بود که مشخصات شما مشابه کسی دیگه است بخاط همین شما مسدود شدید…
  اگه مشخصاتم تکراری بود که همون اول ثبت نام نمیشدم!

  • admin گفت:

   البته تکراری بودن با شبیه بودن متفاوت هست. و طبق تجربه ما، بروکرا رو بونوس های رایگان این مدلی، حساسیت بالایی دارن.

   • قاسم کشاورز گفت:

    ببخشید من تازه ثبت نام کردم تو این بروکر، بنوس خوش آمدگویی سی دلاری که تو سایت نوشتید برام فعال نشده… باید چیکار کنم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *