لیست بروکرها و صرافی‌ها

ویندزور - windsor

امتیاز
7.3/10
نام بروکرwindsor brokers
سال تاسیس1988 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهIFSC،FSA،CYSEC،FCA
کپی تریدینگدارد(محدود)
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 دلار
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی
اجازه ترید اسکالپینگدارد

دراین صفحه، بروکر ویندزور به صورت کامل و دقیق، از تمام جنبه‌ها مورد بررسی قرار گرفته، همچنین نحوه افتتاح حساب و کار با سایت بروکر windsor brokers ، آموزش داده شده است.

بیشترین مشتریان بروکر windsor از کدام کشورها هستند؟

درصد مشتریان بروکر windsor

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر windsor توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر windsor

فیلم بررسی بروکر ویندزور

Windsor broker چیست ؟ ویندزور چیست ؟

ویندزور یا Windsor نام یکی از امن ترین بروکرهای فارکس است که به مشتریان ایرانی خدمات ارائه می دهد. امنیت سرمایه ها در بروکر ویندزور بسیار زیاد است و این کارگزاری به دلیل امنیت زیاد، تعداد مشتریان بسیار بالایی نیز دارد.

اعتبار بروکر ویندزور

اعتبار بروکر ویندزور

ویندزور را می‌توانیم مدعی اصلی امن ترین بروکری بدانیم که در حال حاضر به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهد. بروکر ویندزور دارای چهار رگولاتوری مختلف است. با بررسی ما، تا کنون موردی اثبات شده از کلاهبرداری بروکر ویندزور ، نیافته ایم و از این جهت، بروکر ویندزور با بسیار معتبر و امن می‌دانیم که با سرمایه های خیلی بزرگ هم می‌توان با خیال راحت در این بروکر سرمایه گذاری کرد.

لیست رگولاتور های بروکر ویندزور

Windsor Brokers (SC) Limited ، با شماره ثبت 8425783-1، توسط سازمان خدمات مالی در سیشل ( FSA ) رگوله می‌باشد.
بروکر ویندزور توسط کمیسیون خدمات مالی بین المللی در کشور بلیز، نیز رگوله شده است. (International Financial Services Commission (IFSC
بروکر ویندزور ، رگولاتوری FCA انگلستان را نیز داراست.
همچنین این بروکر، رگوله ی CYSEC از کشور قبرس را هم به صورت فعال دارد. این رگولاتوری بسیار قوی و معتبر است.

رگوله ویندزور
The Seychelles Financial Services Authority (FSA)
International Financial Services Commission (IFSC)
Financial Conduct Authority (FCA)
Cyprus Securities and Exchange Commission (CYSEC)

دفتر مرکزی بروکر ویندزور در کجا قرار دارد؟

دفتر مرکزی ویندزور بروکر، در کشور قبرس قرار دارد.​

دفتر مرکزی بروکر ویندزور در کجا قرار دارد؟

سابقه بروکر ویندزور چقدر است؟

بروکر ویندزور در سال 1988 تاسیس شده است و از این جهت، یکی از با سابقه ترین بروکرهای فارکس در جهان است که بیش از 30 سال سابقه دارد.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ویندزور

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ویندزور

در جدول زیر، مشخصات کلی حسساب های مختلف بروکر ویندزور را مشاهده می کنید. می توانید با مقایسه این حساب ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

مشخصات/نام حساب

ZERO

PRIME

 

VIP ZERO

 

حداقل واریز برای افتتاح

2500 $

100 $

 

20000

 

حداکثر لوریج

1:500

1:500

 

1:500

 

اسپرد

از 0 پیپ

از 1 پیپ

  _  

امکان ترید جفت ارزها

بله

بله

 

بله

 

امکان ترید سهام و شاخص‌ها

بله

بله

 

بله

 

امکان ترید ارزدیجیتال

خیر

خیر

 

خیر

 

کمیسیون

8 $

0 $

 

 

اجازه استفاده از اکسپرت

بله

بله

 

بله

 

معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ارنته

افتتاح حساب زیرو zero در بروکر ویندزور

ویندزور حساب zero را با اسپردی بسیار اندک معرفی کرده، البته میزان کمیسیون این حساب کمی زیاد است، هرچند اگر این میزان از کمیسیون را با مقدار اندک اسپرد در این بروکر درنظر بگیریم، می‌شود حساب زیرو را یک حساب بسیار عالی در نظر گرفت. حساب زیرو ویندزور با حداقل واریزی 2500 دلار افتتاح می‌شود که برای بسیاری از ایرانی ها، این مقدار کمی زیاد است.

افتتاح حساب PRIME در بروکر WINDSOR

حساب پرایم بروکر ویندزور ، کمی اسپرد بالاتری به نسبت حساب زیرو دارد، اما خوبی این حساب این است که، در این حساب دیگر خبری از پرداخت کمیسیون نیست. این حساب را می توانید با درخواست خودتان به حساب اسلامی تغییر دهید و به این صورت، از پرداخت سوآپ های شبانه هم خلاص شوید!
حساب پرایم بروکر ویندزور با به عنوان یک حساب استاندارد میتوانید بشناسید. این حساب با حداقل واریزی 100 دلار، افتتاح می‌شود.

افتتاح حساب VIP ZERO در بروکر WINDSOR

مشخصات این نوع از حساب، در حالت عمومی روی سایت قرار نگرفته است. این حساب به صورت ویژه به مشتریانی که واریزی بالای 20 هزار دلار دارند، داده خواهد شد. از ویژگی جالب این حساب، این است که خود بروکر، دوره های آموزشی ویژه ای را به صورت اختصاصی، فقط برای دارندگان این حساب، برگزار می کند.

میزان اسپرد در بروکر Windsor

معمولا بروکرهایی که سطح امنیت خیلی بالایی دارند، اسپرد حساب هایی که ارائه می‌دهند کمی بیشتر از بروکرهای تازه کارتر است. بروکر ویندزور، را ما بروکری با سطح اسپرد متوسط می‌دانیم. ویندزور ، انتخاب افرادیست که به دنبال حساب هایی نرمال و با امنیت زیاد هستند.
البته خوشبختانه امکان استفاده از ترفند کاهش اسپرد در بروکر ویندزور محیا می باشد که این امر باعث می‌شود، شما تجربه ای لذت بخش از کیفیت حساب های ویندزور داشته باشید.در ادامه به موضوع ترفند کاهش اسپرد خواهیم پرداخت.

اسپرد در بروکر ویندزور
میزان اسپرد در بروکر ویندزور

ترفند کاهش اسپرد پرداخت ریبیت در بروکر Windsor broker

از آنجایی که بروکر ویندزور، سایت هشتصد را به عنوان همکار تجاری خود میبیند، درآمدی را به عنوان پورسانت بازاریابی به ما پرداخت می کند. ما در سایت هشتصد، تصمیم گرفته ایم که این درآمد را به خود مشتریان سایت ویندزور که مخاطب سایت هشتصد نیز هستند، بدهیم! برای کسب اطلاعات و فعال کردن درآمد ریبیت خودتان، روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

حساب اسلامی در بروکر ویندزور

اگر از حساب پرایم ویندزور استفاده می کنید، می‌توانید با درخواست از پشتیبانی کارگزاری ویندزور، حساب خودتان را تبدیل به حساب های بدون سوآپ اسلامی کنید.

 

با چقدر سرمایه می‎توان در کارگزاری Windsor حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

برای افتتاح یک حساب تجاری در بروکر ویندزور، حداقل باید صد دلار به حساب خودتان واریز کنید.

windsor-واریز-برداشت

واریز و برداشت در بروکر ویندزور

امکان واریز و برداشت پول در ویندزوربروکرز ، هم با روش آسان ریالی و هم با استفاده از سرویس دهنده های انتقال پول، مانند وبمانی، مستر کارت و اسکریل ، امکان پذیر است.
به تازگی بروکر ویندزور امکان واریز و برداشت از طریق رمزارزها (ارز دیجیتال) را هم امکان پذیر کرده است.

بونوس ها

در همه مقاطع زمانی، بنوس های متنوعی در کارگزاری ویندزور ، به صورت مستمر فعال بوده است. این بنوس ها، نقطه قوت بروکر ویندزور به حساب می‌آیند.
به غیر از بنوس های معاملاتی، برنامه هایی برای اهدای جوایزی مانند گوشی تلفن همراه نیز، اجرا می‌شود.این بنوس‌ها، ویندزور را به بروکری جذاب تبدیل کرده است، زیرا برای گرفتن چنین جوایزی، فقط کافیست، طبق مقررات مشخص شده در ویندزور عمل کنید و بدون قرعه کشی، جوایز ویندزور را شکار کنید.

بونوس ویندزور بروکر

بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور

بنوس خوش آمدگویی ویندزور، به تریدرهایی که تازه در بروکر ثبت نام و تایید هویت می کنند، 30 دلار است. با این سی دلار می‌توانید معامله انجام دهید و در صورت کسب سود، سودتان قابل برداشت خواهد بود. در این زمینه، بعد از ثبت نام، باید با پشتیبانی ویندزور ارتباط برقرار کنید.

 

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر windsorbrokers چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر windsorbrokers چه مدارکی لازم است؟

بعد از ثبت نام و تایید آدرس ایمیل، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی مورد تایید و اعتبار دار، مانند کارت ملی یا گواهینامه خودتان را برای بروکر ارسال نمایید.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Windsor brokers

به تعداد 44 جفت ارز مختلف بازار فارکس، در ویندزور قابل معامله است. علاوه بر جفت ارزها، بر روی دارایی های زیر نیز می توانید ترید بزنید:
گروه دارایی های: فلزات نقدی، بازار سی اف دی کالاها-بخش انرژی ، بازار سی اف دی کالاها-بخش کالاهای نرم ، بازار سی اف دی کالاهای نقدی – بازار سی اف دی شاخص های نقدی – بازار سی اف دی اوراق خزانه داری ، بازار سی اف دی شاخص ها ، بازار سی اف دی ارزها ، بازار سی اف دی فلزات ، بازار سی اف دی سهام‌ها
متنوع بودن انواع بازارهای قابل معامله در ویندزور، بسیار عالیست، امیدوارم که کریپتوها را هم در آینده ، در واچ لیست این بروکر ببینیم.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Windsor brokers

پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور

بروکر ویندزور پشتیبانی فارسی زبان نیز دارد که می توانید از طریق کابین کاربری که در این بروکر ایجاد می کنید، در صورت لزوم با آن ارتباط برقرار نمایید.

پلتفرم های معاملاتی Windsor brokers

خدمات تجاری بروکر ویندزور از طریق متاتریدر 4 که در حال حاضر، محبوب ترین نرم افزار معاملاتی در جهان است، ارائه می‌شود. از طریق لینک های زیر، می توانید متاتریدر 4 را که مختص ویندزور می باشد را دانلود کنید:

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر ویندروز برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر ویندروز برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر ویندروز برای اندروید

امکانات ویژه و خاص بروکر ویندزور

در ویندزور، چند مورد امکانات ویژه رایگان در اختیار کاربردان قرار گرفته است. در اینجا به سه مورد مناسب و کاربردی از این موارد، اشاره خواهیم کرد

واژه نامه بروکر ویندزور

یکی از بخش های بسیار مفید بروکر ویندزور، واژه نامه کاملی است که در کابین کاربری تریدرها از بخش ابزارها، در دسترس است. این بخش مناسب افرادیست که علاقه به دانستن در مورد فارکس دارند. البته این بخش به زبان انگلیسی تایپ شده که باید زحمت ترجمه آن را، خودتان بکشید!<br>
به هر صورت، این بخش، یک واژه نامه فارکسی بسیار کامل است که پیشنهاد می‌دهم حتما به این بخش سر بزنید.

ماشین حساب محاسبه گر های فارکس

به راحتی برای محاسبه سود در معاملات، محاسبه مارجین، محاسبه پیپو … می توانید از ماشین حساب راحت و کاربردی ویندزور استفاده کنید.

کپی ترید داخلی ویندزور به صورت حساب MAM

سیستم کپی تریدینگ به صورت عمومی در ویندزور، در حال حاضر موجود نیست، اما نوعی از سیستم کپی معاملات در این بروکر موجود است که ایتن امکان را می‌دهد که یک تریدر، همزمان بر روی حساب خود و چندین حساب دیگر، معامله باز کند. در این مورد، اگر تمایل به استفاده از آن را دارید، می توانید با پشتیبانی ویندزور، در ارتباط باشید.

بیمه سرمایه ها در ویندزور

سرمایه تمام مشتریان بروکر ویندزور تحت پوشش بیمه امنیتی تا سقف 5 میلیون دلار قرار دارند که خیال تمام تریدرهای این بروکر را حتی از تقلب خود بروکر هم راحت می کند. چون  اگر تریدری کشف کند بروکر در قیمت‌ها یا تریدرها، دستکاری کرده باشد، می تواند با طرح یک شکایت از بروکر، از این بیمه استفاده کند. این شفافیت بروکر، باعث شده که ویندزور را به عنوان امن ترین بروکری بشناسیم که در حال حاضر به ایرانیان خدمات می دهد.

برنامه وفاداری بروکر ویندزور

اگر در بروکر ویندزور حساب داشته باشید و به مرور که به معامله گری میپردازید، می توانید از طرح وفاداری بروکر ویندزور استفاده کنید و هر از چندگاهی، یکی از جوایز این بروکر را بدون قرعه کشی ببرید.

چندین حالت و مورد مختلف انواع جوایز در این طرح اهدا میشود. برای مقال اگر واریزی شما در ویندزور بروکر 500 دلار باشد و مجموع حجم معاملات شما به 100 لات برسد، ویندزور به ما یک اسمارت واچ سامسونگ را هدیه خواهد داد. انواع مختلفی از انواع جوایز در حالت های مختلف وجود دارد.

اگر بعد از ثبت نام در ویندزور، به پشتیبانی این بروکر در ارتباط با طرح وفادار سوال بپرسید، آن ها شما را برای دریافت این جوایز راهنمایی خواهند کرد.

جوایز-و-وفاداری-ویندزور

مزایای بروکر ویندزور windsor

windsor-معایب-مزایا

معایب بروکر ویندزور windsor

آموزش ثبت نام در بروکر windsor با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بروکر windsor شوید.

زبان سایت را روی فارسی قرار داده و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

بروکر ویندزور
ثبت نام در بروکر ویندزور

ثبت نام اولیه را انجام دهید.

ثبت نام فارکس
ثبت نام در بروکر ویندزور

وارد ایمیل آدرس ثبت نامی خودتان شوید.

بروکرز
بروکر ویندوز

برای تایید ایمیل، کلیک کنید.

وارد کابین کاربری خود در بروکر ویندزور شوید.

در ادامه تایید حساب کاربری، اطلاعات خواسته شده در تصویر زیر را، وارد نمایید.

مشخصات آدرس خودتان را وارد کنید.

تایید آدرس در بروکر فارکس

و در این مرحله، اطلاعات آدرس را باید ثبت کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر windows

در مراحل بعدی، به ترتیب، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

آموزش بروکر ویندزور
آموزش ثبت نام در کارگزاری ویندزور
لوریج حساب
آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور
چگونگی ثبت نام در بروکر فارکس

بهتر است شرایط ترید و توافقنامه با بروکر را مطالعه کنید و سپس روی گزینه (بعدی ) کلیک کنید

شرایط ثبت نام در بروکر ویندزور

برای حساب های زیر 10000 دلار، تایید گرفتن آدرس ، الزامی نیست

منتظر تایید هویت ، از طرف بروکر هم باشید. ثبت نام شما تکمیل شد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *