بروکر اینوستیزو – نقد و بررسی بروکر investizo

نام بروکرInvestizo - اینوستیزو
سال تاسیس2019 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتواریز و برداشت ریالی، وب مانی، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 4 / 5. تعداد رای: 23

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر اینوستیزو می‌پردازیم. بروکر investizo که از سال 2023 تصمیم به همکاری با مشتریان ایرانی گرفته، موفق به جذب مشتریان قابل توجهی از ایران نیز شده است.از نکات قابل توجه و قابل ذکر در ارتباط با بروکر investizo می توان به این مورد اشاره کرد که investizo بین معامله‌گرانی که به صورت روزانه در این بروکر به معامله و ترید می پردازند، قرعه کشی می کند و به فرد برنده 1000 دلار به عنوان هدیه، تقدیم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید. 

فیلم بررسی بروکر Investizo

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر اینوستیزو معرفی و در مورد کار با اینوستیزو توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر اینوستیزو ، می توانید ویدیو را ببینید.

اینوستیزو چیست؟

Investizo نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که خوشبختانه به معامله گران و تریدرهای ایرانی نیز خدمات ارائه می‌دهد.

شما می توانید تنها با مبلغ 10 دلار واریزی یک حساب معاملاتی واقعی یا ریل در این بروکر افتتاح نمایید و از خدمات investizo استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که از مزیت های بروکر investizo می توان  ارائه ی وب سایت فارسی زبان را نام برد، همچنین از خدمات موجود در وب سایت بروکر investizo می توان به ارائه ی سیگنال های معاملاتی، تجزیه و تحلیل بازار، ارائه ی تقویم اقتصادی و … اشاره نمود.

آموزش ثبت نام در بروکر Investizo

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر investizo توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر Investizo

انواع حساب ها در بروکر اینوستیزو

شما می‌توانید با بهره گیری از جدول زیر، اطلاعات زیادی در ارتباط با انواع حساب های معاملاتی موجود در بروکر investizo به دست آورید.

حساب Real Ecn
10 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شروع از 0.1 پیپ
 • کمیسیون شروع از 5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Real standard
10 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شروع از 1.5 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع حساب ها در بروکر اینوستیزو

افتتاح حساب Real standard

شما برای افتتاح‌ یک حساب Real standard در بروکر investizo فقط به 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارید که‌ این‌ موضوع هم برای کارنامه ی بروکر و هم‌ برای کاربران مسلما یک مزیت است.

اسپرد در این حساب شروعی از 1.5 دارد و هیچگونه کمیسیونی از تریدر ها بابت انجام معامله و ترید دریافت نمی کند، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:1000 تعیین شده است.

افتتاح حساب Real Ecn

افتتاح یک حساب معاملاتی Real Ecn نیز مانند حساب standard این بروکر فقط به 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد و اسپرد آن از 0.1 آغاز می گردد حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در حساب Ecn مقدار 1:1000 است و تنها تفاوت آن با اکانت standard بروکر investizo کمیسیون آن است که از میزان 5 دلار به ازای هر لات ترید آغاز می گردد.

جدول اطلاعات حساب در Investizo

مشخصات حسابحساب Read Ecnحساب Read Standard
حداقل واریزی10 $10 $
ضریب اهرم معاملاتی1:10001:1000
استاپ اوت20 %20 %
اسپرد شروع از 0.1 پیپشروع از 1.5 پیپ
اکسپرتبلهبله
اجازه اسکلپینگدارددارد
سوآپبدون سوآپبدون سوآپ
حساب اسلامیدارددارد
کمیسیونشروع از 5 دلار در هر لاتصفر
امتیاز کیفیت از 1098.5
حساب اسلامی در بروکر Investizo

حساب اسلامی در بروکر Investizo

امکان انجام معامله بر روی حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه که به دلیل همسویی مقررات آن با شریعت دین اسلام به حساب اسلامی نیز معروف است یکی دیگر از مزیت های مهم و قابل اعتنا در بروکر investizo می‌باشد.

میزان اسپرد بروکر اینوستیزو

اسپرد در هر دو اکانت معاملاتی موجود در بروکر اینستیزو شروعی از 0.1 پیپ دارد که این یک مزیت بزرگ برای بروکر investizo می باشد‌.

اعتبار ، دفترمرکزی ، رگوله و مشتریان بروکر investizo

اعتبار بروکر investizo

تعیین سطحی معین برای میزان اعتبار یک بروکر وابسته به چند فاکتور مهم می باشد. مانند میزان سال‌های فعالیت بروکر و داشتن یا نداشتن رگوله ، نظرات مشتریان و سرعت پردازش پرداخت های بروکر. بروکر investizo در طول مدت فعالیت های خودش تا کنون، شکایت جدی ای را از سمت مشتریان خارجی دریافت نکرده و در ایران نیز، تا به امروز، ما نارضایتی ای از این بروکر ندیده ایم. امیدوارم این روند را ادامه بدهد و بتوان برای سال های طولانی و مبالغ درشت هم روی آن حساب کرد.

رگوله های اینوستیزو

بروکر investizo تحت نظارت و سرپرستی هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نیست و در واقع بزرگترین نمره‌ی منفی در کارنامه کاری این کارگزاری دقیقا همین نداشتن رگوله است، چرا که برای برخی از تریدرها و معامله‌گران داشتن رگوله باعث امنیت و آسایش خاطر بیشتری می شود.
هرچند برای مشتریان ایرانی، ملاک تایید سطح امنیت موارد دیگری هست، زیرا هیچ رگولاتوری در حال حاضر به ایران خدمات نمی دهد و ما مجبوریم به شکل حرفه ای تری میزان اعتبار یک بروکر را مشخص کنیم.

دفتر مرکزی اینوستیزو کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر investizo واقع در سنت وینسنت و گرانادین‌ها است. دفتر فیزیکی و کاری این بروکر هم در کشور انگلستان می باشد.

سابقه بروکر اینوستیزو چقدر است؟

بروکر investizo در سال 2019 تاسیس و افتتاح شده  است. در این سال ها اینوستیزو موفق شده مشتریانش را راضی نگه دارد و شکایت جدی ای از این بروکر تا کنون مشاهده نشده است.

پشتیبانی فارسی بروکر اینوستیزو

بهترین راه برای برقراری ارتباط از طریق پشتیبانی آنلاین وب سایت بروکر هست. لازم است که با زبان انگلیسی و یا با استفاده از مترجم آنلاین، با پشتیبانی تماس بگیرید. البته رفتار پشتیبانان این بروکر بسیار عالی و تحسین برانگیز است. از جمله راه های موجود برای بر قراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر investizo می توان به ارسال ایمیل به آدرس: support@investizo.com و تماس مستقیم با شماره تلفن:442045771001+ اشاره کرد که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

واریز و برداشت در بروکر اینوستیزو

واریز و برداشت در بروکر اینوستیزو

شما برای انجام امور واریز و برداشت خود در بروکر investizo می توانید از روش های واریز و برداشت ریالی، وب مانی، ارزهای دیجیتال و … استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که ارائه ی واریز و برداشت ریالی توسط بروکر investizo یک نقطه ی قوت برای این بروکر محسوب می گردد، چرا که واریز و برداشت را برای تریدرهای ایرانی بسیار راحت و دلچسب می کند‌.

بونوس کارگزاری اینوستیزو

بونوس کارگزاری اینوستیزو

بر اساس دانسته های ما بروکر investizo در حال حاضر یک سری بونوس ها را به معامله گران و کاربران خود ارائه می دهد و شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی این بروکر اطلاعات دقیقی را در مورد میزان و نحوه ی فعال سازی این بونوس ها کسب نمایید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینوستیزو

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینوستیزو

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر investizo برای پرداختن به معامله و ترید پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

 البته لازم به ذکر است که همین عدم  تنوع برای امکان انتخاب های بیشتر یکی دیگر از معایب موجود در مورد بروکر investizo به حساب می آید و بهتر می بود این بروکر با پشتیبانی از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5، رضایت کاربران بیشتری را جلب نماید.

دانلود متاتریدر 4 بروکر investizo

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه ios
دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اینوستیزو

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اینوستیزو

دارایی و نماد های قابل‌استفاده برای انجام معاملات در بروکر investizo شامل: فلزات گرانبها، cfd، انرژی، ارزهای دیجیتال، شاخص ها و سهام و … است که شما می توانید از آن ها بهره ببرید.

با چقدر سرمایه میتوان در Investizo حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

شما برای افتتاح هر کدام از اکانت‌های معاملاتی ارائه شده توسط بروکر investizo فقط به مبلغ 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت که این مورد را می توان یک ویژگی بسیار مثبت برای بروکر investizo در نظر گرفت، چرا که شما برای کسب تجربه ی معامله گری در حساب های واقعی یا ریل بروکر investizo به مبلغ بسیار کمی سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت.

سیستم پم بروکر Investizo

سیستم کپی ترید و حساب پم دو نوع حساب مختلف هستند اما کارکردی تقریبا مشابه با یکدیگر دارند و به تریدرهای مبتدی و بی تجربه این امکان را می دهند که‌ با بهره گیری از معاملات تریدرهای حرفه‌ای از بازار کسب سود نمایند، از همین رو معمولا پشتیبانی از این دو حساب برای هر بروکری یک امتیاز ویژه محسوب می گردد که بروکر investizo نیز به دلیل پشتیبانی از حساب پم، این امتیاز را کسب می نماید.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آیا بروکر Investizo کلاه بردار است؟

خوشبختانه هیچ گزارش یا مدرکی دال بر انجام هرگونه تخلف یا سو استفاده های مالی‌ توسط بروکر investizo به دست ما نرسیده است و این کارگزاری از این حیث کاملا معتبر و قابل اعتماد است، اما در نظر داشته باشید که اطلاعات مندرج در این تیتر صرفا مختص و مربوط به زمان نگارش مقاله ی پیش رو است و هرگونه اخبار یا موردی از این دست در آینده قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

مسابقه ی بروکر Investizo

این بروکر یک مسابقه ی جذاب در حال حاضر بین تریدرها برگزار کرده است و شما می توانید با صد دلار واریزی در این مسابقه شرکت نمایید، همچنین شما می توانید با مراجعه به پشتیبانی این بروکر از شرایط شرکت در این مسابقه آگاهی یابید.

گفتنی است که جوایز برنده ی این مسابقه: گوشی آیفون، دوچرخه، لپ تاپ، اسمارت واچ و … خواهد بود.

آموزش ثبت نام در بروکر Investizo به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر Investizo شوید.

آموزش ثبت نام بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله اول

در صفحه نخست روی دکمه باز کردن حساب یا ثبت نام کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله دوم

ایمیل یا شماره تماس و رمز عبور دلخواه را وارد نمایید سپس تیک توافقنامه را بزنید و در پایان روی دکمه ثبت نام کلیک کنید

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله سوم

نوع حساب، ارز مورد نظر و اهرم مالی را انتخاب کرده و روی دکمه باز کردن حساب کلیک کنید. سپس می‌توانید با کلیک روی دکمه وازیر کردن حساب عملیات واریز را شروع کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله چهارم

روش واریز را انتخاب کنیدو سپس طبق دستورات ادامه دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو -مرحله پنجم

جهت انجام مراحل تایید هویت و تاییدیه آدرس طبق تصویر روی لینک های مشخص شده کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله ششم

طبق تصاویر بر روی هرکدام از تصاویر کلیک کرده و اطلاعت خواسته شده را وارد نمایید و ادامه دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله هفتم

نام کامل و تاریخ تولد را وارد نمایید و سپس عکس مدارک خواسته شده را طبق تصویر آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله هشتم

کشور محل اقامت، کد پستی، ملیت، شهر و آدرس خود را وارد نمایید و سپس عکس مدارک خواسته شده را طبق تصویر آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر اینوستیزو - مرحله نهم

شماره تلفن و ایمیل خود را نیز همانند تصویر تایید کنید.

تایید هویت در بروکر اینوستیزو

شما برای تکمیل فرایند ثبت نام خود در هر بروکری می بایست دومرحله ی احراز و تایید هویت و بعد ازآن تایید آدرس محل سکونت را انجام دهید، روند و پروسه ی تایید هویت در بروکر investizo نیز دقیقا به همین شکل می باشد و شما ملزم به ارسال مدارکی مانند پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی برای تایید هویت و ارسال مدارکی از قبیل قبوض پرداختی آب و برق یا صورتحساب های بانکی به تیم پشتیبانی investizo برای تایید آدرس خود خواهید بود.

مقایسه اینوستیزو با یونی کورن

بروکر اینوستیزو ایرانی نیست به نظر می‌رسد که تلاش زیادی می‌کند که بتواند خدمات گسترده‌ای را به ایرانیان بدهد ولی یونیکورن بروکری با مدیریت و بدنه ایرانیست که از ریشه برای کار با ایرانیان طراحی شد هرچند که در حال حاضر تلاش می‌کند که به تریدرهای دیگر کشورها هم خدماتش را ارائه دهد.

مقایسه اینوستیزو با
یونی کورن
0.5 0.75 عادی 1.25 1.5 1.75 2
2:28 00:00

پشتیبانی کدام بروکر با کیفیت‌تر است

در حال حاضر بیشک یونیکورن چون تعداد پرسنل فارسی زیادی دارد توان ارائه خدمات پشتیبانی به ایرانیان را بهتر می‌تواند ساپورت کند اما از دید ما پشتیبانی انگلیسی بروکر اینستیزو پگیرانه‌تر از یونیکورن عمل می‌کند.

بروکر اینوستیزو مشتری مدارتر از یونیکورن است و سعی می‌کند که خدمات با کیفیت عالی را ارائه دهد هرچند که یونیکورن هم سعی می‌کند که از قافله مشتری مداری عقب نماند

کدام بروکر خدمات بیشتری را ارائه می‌دهد

از از این جهت باید یونیکورن را بسیار پیشرو بدانیم، زیرا این بروکر سعی می‌کند همه چیز را با هم داشته باشد و همه جور آپشنی را در اختیار تریدرها قرار دهد، اما اینوستیزو فقط بر روی خدمات اصلی فارکس زوم شده است اما سعی می‌کند همین خدمت را با کیفیت بسیار بالا ارائه دهد تا استانداردهای لازم را رعایت کند.

کدام بروکر توان مالی برای پرداخت قوی‌تر را دارد؟

بعد از بررسی‌های دقیقی که انجام دادیم، متوجه شدیم که هر دو بروکر تقریباً در یک سطح هستند. ما این دو بروکر را از این جهت، میان رده به حساب میاوریم.

جمع‌بندی مقایسه اینوستیزو با یونی کورن

اگر بروکری می‌خواهید که در بخش مدیریت سرمایه به راحتی فعالیت کنید و سواب شبانه نپردازید و از کیفیت بالای حساب آن لذت ببرید، اینستیزو را پیشنهاد می‌دهیم اما اگر بروکر پر آپشنی می‌خواهید که بتوانید در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانی فارسی آن ارتباطی دوستانه برقرار کنید و همه خدمات فارکس را یکجا می‌خواهید ما یونیکورن را پیشنهاد می‌دهیم.

مقایسه اینوستیزو با بروکرهای رقیب

در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به Investizo شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با Investizo را هم ببینید.

بروکرها/مشخصاتامتیاز اعتبار(0-10)حداقل واریزیمیانگین اسپرد حسابامتیاز کلی(0-10)
بروکر اینوستیزو6101.16.5
بروکر نورد اف ایکس6.810 $1.37.2
بروکر گرند کپیتال6.510 $1.26.9
بروکر دلتا اف ایکس6.85 $1.46.9
بروکر اف ایکس چویس7.410 $1.37.2
بروکر اوپو فایننس6.9100 $1.17

‫14 نظر

 • فرناز ریاست گفت:

  خسته نباشید واقعا سایت هشتصد خیلی واقع‌بین آنه نصبت به بقیه سایت ها رده بندی کرده بروکر هارو فقط یک سوال ریبیت این بروکر چقدره و باید واسه فعال سازیش چیکار کنیم شرایط خاصی داره ؟

 • سامان رضویان فردی اصل گفت:

  درود بر شما
  اینوستیزو بروکر خوبیه من راضیم ولی اگر کسی نتونه چت انگلیسی کنه و خب نتونه ارتباط بگیره کارش سخت میشه لطفا این رو گزارش کنید ممنون از سایت کامل و قوی که دارید اگر کانال سیگنال بخوایم میتونید بهمون معرفی کنید؟

 • جعفر پناهی گفت:

  سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون من با اطلاعات کامل سایت شما با ۱۰ دلار حساب باز کردم خداروشکر راضیم از اینوستیزو امیدوارم جمع نکنه بره یهو

 • زهرا آشتیانی گفت:

  اسپردش پایینه خوبه، یک سری بنوسم میده که من گرفتم و استفاده کردم، بروکر بدی نیست فقط حیف که پشتیبانی فارسی نداره… ممنون از سایت خوب هشتصد

 • سامان علی نژاد گفت:

  من از کپی تریدش استفاده می کنم، خودم تریدر هستم میتونید بهم وصل شید، استراتژیم خیلی قوی هست و سود خوبیم میده، چندین سال هست سابقه ی ترید دارم و اگر بخواید استیمنت بهتون نشون میدم

  • admin گفت:

   سیستم پم بروکر اینوستیزو عالیه . در آینده که سابقه حسابتون با رشد مستمر همراه بشه، حتما خیلی از مشتریان دوس دارند که از توانایی ما استفاده کنند.

 • فاطمه رضایی گفت:

  من چون میشد با ده دلار افتتاح حساب کرد، ثبت نام کردم هنوز نمیدونم خوبه یا نه ولی اگر رضایت داشتم دوباره کامنت می ذارم

 • ارش کیا گفت:

  متاتریدر پنج پشتیبانی نمیکنه!!!!!!! من با هزار مشقت اومدم توش حساب باز کردم! حالا می بینم فقط متا چهار داره! خوب آخه چراااا؟؟؟ آخه چراااا؟

  • admin گفت:

   متاتریدر 4 البته محبوبیت بیشتری داره، هر چند قبول دارم، باید متا 5 رو هم دیگه همه بروکرا داشته باشن. البته یک پلتفرم جدا از متا 4 رو هم داره که شبیه تریدینگ ویو هست. یکی از دلایل محبوبیت این بروکر، همون پلتفرم اختصاصیشه.

 • حسن مردانی گفت:

  یعنی چی که پشتیبانی فارسی نداره؟ یه سوال میخوای بپرسی یه مشکلی داری جیگرت خون میشه!!!! بعدم به جوابت نمی رسی وقتتم الکی هدر رفته! خوب من الان چیکار کنم!!!!؟؟؟

  • admin گفت:

   اگر شما عصیانی نشید، میشه با ترنسلیت این کار رو انجام داد. احتمالا در آینده ی نزدیک پشتیبانی فارسی رو هم اضاف خواهند کرد.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *