لیست بروکرها و صرافی‌ها

بروکر Investizo – نقد و بررسی بروکر اینوستیزو

بروکر Investizo - نقد و بررسی بروکر اینوستیزو
امتیاز
7.3/10
نام بروکرInvestizo - اینوستیزو
سال تاسیس2019 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتواریز و برداشت ریالی، وب مانی، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر اینوستیزو می‌پردازیم. بروکر investizo که از سال 2023 تصمیم به همکاری با مشتریان ایرانی گرفته، موفق به جذب مشتریان قابل توجهی از ایران نیز شده است.

از نکات قابل توجه و قابل ذکر در ارتباط با بروکر investizo می توان به این مورد اشاره کرد که investizo بین معامله گرانی که به صورت روزانه در این بروکر به معامله و ترید می پردازند، قرعه کشی می کند و به فرد برنده 1000 دلار به عنوان هدیه، تقدیم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

اینوستیزو چیست؟

Investizo نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که خوشبختانه به معامله گران و تریدرهای ایرانی نیز خدمات ارائه می‌دهد.

شما می توانید تنها با مبلغ 10 دلار واریزی یک حساب معاملاتی واقعی یا ریل در این بروکر افتتاح نمایید و از خدمات investizo استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که از مزیت های بروکر investizo می توان  ارائه ی وب سایت فارسی زبان را نام برد، همچنین از خدمات موجود در وب سایت بروکر investizo می توان به ارائه ی سیگنال های معاملاتی، تجزیه و تحلیل بازار، ارائه ی تقویم اقتصادی و … اشاره نمود.

فیلم بررسی بروکر اینوستیزو

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر اینوستیزو معرفی و در مورد کار با اینوستیزو توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر بروکر اینوستیزو، می توانید ویدیو را ببینید.

فیلم آموزش ثبت‌نام در بروکر اینوستیزو

در این ویدیو مراحل ثبت‌نام اینوستیزو را گام به گام آموزش داده ایم .

آموزش ثبت نام در بروکر Investizo

آموزش ثبت نام در بروکر Investizo به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر Investizo

انواع حساب ها در بروکر اینوستیزو

شما می‌توانید با بهره گیری از جدول زیر، اطلاعات زیادی در ارتباط با انواع حساب های معاملاتی موجود در بروکر investizo به دست آورید.

حساب Read Ecn
۱۰ دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شروع از 0.1 پیپ
 • کمیسیون شروع از 5 دلار به ازای هر لات ترید .
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
افتتاح حساب
حساب Read standard
۱۰ دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شروع از 1.5 پیپ
 • کمیسیون: 0
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
افتتاح حساب

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر investizo دو نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد که در ادامه آن ها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب-رد ای سی ان-رد استاندارد--بروکر-اینوستیزو

افتتاح حساب Read standard

شما برای افتتاح‌ یک حساب Read standard در بروکر investizo فقط به 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارید که‌ این‌ موضوع هم برای کارنامه ی بروکر و هم‌ برای کاربران مسلما یک مزیت است.

اسپرد در این حساب شروعی از 1.5 دارد و هیچگونه کمیسیونی از تریدر ها بابت انجام معامله و ترید دریافت نمی کند، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:1000 تعیین شده است.

افتتاح حساب Read Ecn

افتتاح یک حساب معاملاتی Read Ecn نیز مانند حساب standard این بروکر فقط به 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد و اسپرد آن از 0.1 آغاز می گردد حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در حساب Ecn مقدار 1:1000 است و تنها تفاوت آن با اکانت standard بروکر investizo کمیسیون آن است که از میزان 5 دلار به ازای هر لات ترید آغاز می گردد.

 

افتتاح حساب سنت

همچنین این امکار در بروکر اینستیزو موجود است که بتوانید با حساب سنت به معامله گری بپردازیر. از حساب های سنت بیشتر به منظور یادگیری و انجام معاملات خورد و خیلی کم حجم و ناچیز استفاده می شود.

 

حساب اسلامی بروکر Investizo

امکان انجام معامله بر روی حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه که به دلیل همسویی مقررات آن با شریعت دین اسلام به حساب اسلامی نیز معروف است یکی دیگر از مزیت های مهم و قابل اعتنا در بروکر investizo می‌باشد.

میزان اسپرد در بروکر Investizo

اسپرد در هر دو اکانت معاملاتی موجود در بروکر investizo شروعی از 0.1 پیپ دارد که این یک مزیت بزرگ برای بروکر investizo می باشد‌.

بروکر Investizo - نقد و بررسی بروکر اینوستیزو
اعتبار-بروکر-اینوستیزو-امنیت

اعتبار بروکر Investizo

تعیین سطحی معین برای میزان اعتبار یک بروکر وابسته به چند فاکتور مهم می باشد. مانند میزان سال‌های فعالیت بروکر و داشتن یا نداشتن رگوله ، نظرات مشتریان و سرعت پردازش پرداخت های بروکر. بروکر investizo در طول مدت فعالیت های خودش تا کنون، شکایت جدی ای را از سمت مشتریان خارجی دریافت نکرده و در ایران نیز، تا به امروز، ما نارضایتی ای از این بروکر ندیده ایم. امیدوارم این روند را ادامه بدهد و بتوان برای سال های طولانی و مبالغ درشت هم روی آن حساب کرد.

آیا بروکر Investizo رگوله دارد؟

خیر، بروکر investizo تحت نظارت و سرپرستی هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نیست و در واقع بزرگترین نمره‌ی منفی در کارنامه کاری این کارگزاری دقیقا همین نداشتن رگوله است، چرا که برای برخی از تریدرها و معامله‌گران داشتن رگوله باعث امنیت و آسایش خاطر بیشتری می شود.
هرچند برای مشتریان ایرانی، ملاک تایید سطح امنیت موارد دیگری هست، زیرا هیچ رگولاتوری در حال حاضر به ایران خدمات نمی دهد و ما مجبوریم به شکل حرفه ای تری میزان اعتبار یک بروکر را مشخص کنیم.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اینوستیزو

دفتر مرکزی بروکر Investizo کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر investizo واقع در سنت وینسنت و گرانادین‌ها است. دفتر فیزیکی و کاری این بروکر هم در کشور انگلستان می باشد.

بروکر Investizo چند سال سابقه دارد؟

بروکر investizo در سال 2019 تاسیس و افتتاح شده  است. در این سال ها اینوستیزو موفق شده مشتریانش را راضی نگه دارد و شکایت جدی ای از این بروکر تا کنون مشاهده نشده است.

پشتیبانی بروکر Investizo

بهترین راه برای برقراری ارتباط از طریق پشتیبانی آنلاین وب سایت بروکر هست. لازم است که با زبان انگلیسی و یا با استفاده از مترجم آنلاین، با پشتیبانی تماس بگیرید. البته رفتار پشتیبانان این بروکر بسیار عالی و تحسین برانگیز است. از جمله راه های موجود برای بر قراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر investizo می توان به ارسال ایمیل به آدرس: support@investizo.com و تماس مستقیم با شماره تلفن:442045771001+ اشاره کرد که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اینوستیزو

واریز و برداشت در بروکر Investizo

شما برای انجام امور واریز و برداشت خود در بروکر investizo می توانید از روش های: واریز و برداشت ریالی، وب مانی، ارزهای دیجیتال و …   استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که ارائه ی واریز و برداشت ریالی توسط بروکر investizo یک نقطه ی قوت برای این بروکر محسوب می گردد، چرا که واریز و برداشت را برای تریدرهای ایرانی بسیار راحت و دلچسب می کند‌.

بونوس‌ها

بر اساس دانسته های ما بروکر investizo در حال حاضر یک سری بونوس ها را به معامله گران و کاربران خود ارائه می دهد و شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی این بروکر اطلاعات دقیقی را در مورد میزان و نحوه ی فعال سازی این بونوس ها کسب نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اینوستیزو-فارکس

سیستم پم بروکر Investizo

سیستم کپی ترید و حساب پم دو نوع حساب مختلف هستند اما کارکردی تقریبا مشابه با یکدیگر دارند و به تریدرهای مبتدی و بی تجربه این امکان را می دهند که‌ با بهره گیری از معاملات تریدرهای حرفه‌ای از بازار کسب سود نمایند، از همین رو معمولا پشتیبانی از این دو حساب برای هر بروکری یک امتیاز ویژه محسوب می گردد که بروکر investizo نیز به دلیل پشتیبانی از حساب پم، این امتیاز را کسب می نماید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینوستیزو

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر investizo برای پرداختن به معامله و ترید پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

 البته لازم به ذکر است که همین عدم  تنوع برای امکان انتخاب های بیشتر یکی دیگر از معایب موجود در مورد بروکر investizo به حساب می آید و بهتر می بود این بروکر با پشتیبانی از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5، رضایت کاربران بیشتری را جلب نماید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اینوستیزو
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر Investizo برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر Investizo برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر Investizo برای اندروید
دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر Investizo

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر Investizo

دارایی و نماد های قابل‌استفاده برای انجام معاملات در بروکر investizo شامل: فلزات گرانبها، cfd، انرژی، ارزهای دیجیتال، شاخص ها و سهام و … است که شما می توانید از آن ها بهره ببرید.

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر Investizo حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح هر کدام از اکانت‌های معاملاتی ارائه شده توسط بروکر investizo فقط به مبلغ 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت که این مورد را می توان یک ویژگی بسیار مثبت برای بروکر investizo در نظر گرفت، چرا که شما برای کسب تجربه ی معامله گری در حساب های واقعی بروکر investizo به مبلغ بسیار کمی سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آیا بروکر Investizo کلاه بردار است؟

خوشبختانه هیچ گزارش یا مدرکی دال بر انجام هرگونه تخلف یا سو استفاده های مالی‌ توسط بروکر investizo به دست ما نرسیده است و این کارگزاری از این حیث کاملا معتبر و قابل اعتماد است، اما در نظر داشته باشید که اطلاعات مندرج در این تیتر صرفا مختص و مربوط به زمان نگارش مقاله ی پیش رو است و هرگونه اخبار یا موردی از این دست در آینده قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

مسابقه ی بروکر Investizo

این بروکر یک مسابقه ی جذاب در حال حاضر بین تریدرها برگزار کرده است و شما می توانید با صد دلار واریزی در این مسابقه شرکت نمایید، همچنین شما می توانید با مراجعه به پشتیبانی این بروکر از شرایط شرکت در این مسابقه آگاهی یابید.

گفتنی است که جوایز برنده ی این مسابقه: گوشی آیفون، دوچرخه، لپ تاپ، اسمارت واچ و … خواهد بود.

آموزش ثبت نام در بروکر Investizo به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر Investizo شوید.

در صفحه نخست روی دکمه باز کردن حساب یا ثبت نام کلیک کنید.

بروکر Investizo - نقد و بررسی بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله دوم

نوع حساب، ارز مورد نظر و اهرم مالی را انتخاب کرده و روی دکمه باز کردن حساب کلیک کنید. سپس می‌توانید با کلیک روی دکمه وازیر کردن حساب عملیات واریز را شروع کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله سوم

روش واریز را انتخاب کنیدو سپس طبق دستورات ادامه دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله چهارم

جهت انجام مراحل تایید هویت و تاییدیه آدرس طبق تصویر روی لینک های مشخص شده کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله پنجم

طبق تصاویر ادامه دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله ششم

اطلاعات خواسته شده را  وارد نمایید و سپس عکس مدارک خواسته شده را طبق تصویر آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله هفتم

اطلاعات خواسته شده را  وارد نمایید و سپس عکس مدارک خواسته شده را طبق تصویر آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله هشتم

شماره تلفن و ایمیل خود را نیز همانند تصویر تایید کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوستیزو
نحوه ثبت نام بروکر Investizo - مرحله نهم

برای تایید هویت در بروکر Investizo چه مدارکی لازم است؟

شما برای تکمیل فرایند ثبت نام خود در هر بروکری می بایست دومرحله ی احراز و تایید هویت و بعد ازآن تایید آدرس محل سکونت را انجام دهید، روند و پروسه ی تایید هویت در بروکر investizo  نیز دقیقا به همین شکل می باشد و شما ملزم به ارسال مدارکی مانند پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی برای تایید هویت و ارسال مدارکی از قبیل قبوض پرداختی آب و برق یا صورتحساب های بانکی به تیم پشتیبانی investizo  برای  تایید آدرس خود خواهید بود.

تایید-هویت-بروکر-اینوستیزو-فارکس-نحوه-ثبت-نام

‫8 نظر

 • زهرا آشتیانی گفت:

  اسپردش پایینه خوبه، یک سری بنوسم میده که من گرفتم و استفاده کردم، بروکر بدی نیست فقط حیف که پشتیبانی فارسی نداره… ممنون از سایت خوب هشتصد

 • سامان علی نژاد گفت:

  من از کپی تریدش استفاده می کنم، خودم تریدر هستم میتونید بهم وصل شید، استراتژیم خیلی قوی هست و سود خوبیم میده، چندین سال هست سابقه ی ترید دارم و اگر بخواید استیمنت بهتون نشون میدم

  • admin گفت:

   سیستم پم بروکر اینوستیزو عالیه . در آینده که سابقه حسابتون با رشد مستمر همراه بشه، حتما خیلی از مشتریان دوس دارند که از توانایی ما استفاده کنند.

 • فاطمه رضایی گفت:

  من چون میشد با ده دلار افتتاح حساب کرد، ثبت نام کردم هنوز نمیدونم خوبه یا نه ولی اگر رضایت داشتم دوباره کامنت می ذارم

 • ارش کیا گفت:

  متاتریدر پنج پشتیبانی نمیکنه!!!!!!! من با هزار مشقت اومدم توش حساب باز کردم! حالا می بینم فقط متا چهار داره! خوب آخه چراااا؟؟؟ آخه چراااا؟

  • admin گفت:

   متاتریدر 4 البته محبوبیت بیشتری داره، هر چند قبول دارم، باید متا 5 رو هم دیگه همه بروکرا داشته باشن. البته یک پلتفرم جدا از متا 4 رو هم داره که شبیه تریدینگ ویو هست. یکی از دلایل محبوبیت این بروکر، همون پلتفرم اختصاصیشه.

 • حسن مردانی گفت:

  یعنی چی که پشتیبانی فارسی نداره؟ یه سوال میخوای بپرسی یه مشکلی داری جیگرت خون میشه!!!! بعدم به جوابت نمی رسی وقتتم الکی هدر رفته! خوب من الان چیکار کنم!!!!؟؟؟

  • admin گفت:

   اگر شما عصیانی نشید، میشه با ترنسلیت این کار رو انجام داد. احتمالا در آینده ی نزدیک پشتیبانی فارسی رو هم اضاف خواهند کرد.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *