لیست بروکرها و صرافی‌ها

PCM - پی سی ام

امتیاز
5/10
بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام
بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام
نام بروکرPCM - پی سی ام
سال تاسیس2006 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centدارد
دفتر مرکزیامارات
رگولهندارد
حساب پمدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی1 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتبانکی،بیت کوین، تتر ، اتریوم
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر PCM می پردازیم .

Pcm یکی از بروکرهایی است که خوشبختانه به کاربران ایرانی نیز خدمات ارائه می دهد که این یکی از نقاط قوت این بروکر به حساب می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر پی سی ام در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر PCM

آموزش ثبت نام در بروکر PCM به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر PCM

بررسی بروکر PCM

در ادامه به بررسی این بروکر خواهیم پرداخت:

PCM چیست؟ پی سی ام چیست؟

PCM نام یکی از بروکر های فعال در بازار است که دارای حساب های معاملاتی بسیار متنوعی است که شما می توانید تنها با یک دلار واریزی در آن افتتاح حساب نمایید و این دو مورد یعنی تنوع حساب های معاملاتی و حداقل واریزی کم، از جمله نقاط مثبت pcm است.

اعتبار بروکر PCM

لازم به ذکر است که شما برای سنجش سطح اعتبار در هر بروکر به دو فاکتور مهم و اساسی نیاز خواهید داشت، اول داشتن یا نداشتن رگوله و در وحله بعد تعداد سال های فعالیت حرفه ای آن بروکر، با این تفاسیر و با در نظر داشتن سابقه کاری بیش از پانزده سال بروکر pcm  که یک نقطه ی قوت  است و همچنین با توجه به عدم نظارت هرگونه سازمان رگولاتوری بر خدمات این بروکر می توان گفت که pcm  دارای سطحی متوسط از اعتبار می باشد.

اعتبار-بروکر-پی سی ام-امنیت

آیا بروکر PCM رگوله دارد؟

خیر، بروکر pmc در حال حاضر تخت نظارت هیچ یک از سازمان های رگولاتوری نمی‌باشد که این موضوع لطمه‌ی قابل توجه ای به میزان و سطح اعتبار این بروکر است.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام

دفتر مرکزی بروکر PCM کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر pcm واقع در کشور امارات است.

بروکر PCM چند سال سابقه دارد؟

بروکر pcm از سال 2006 فعالیت خود را در بازار به صورت حرفه ای آغاز کرده و دارای سابقه ای بیش از 15 سال دارد که این مورد یک امتیاز ویژه برای کارنامه ی این بروکر محسوب می گردد.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-پی سی ام-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر PCM

نماد و دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر pcm  عبارتند از : جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، طلا و نقره، شاخص ها و سهام و ….. که شما می توانید برای انجام معاملات خود از آن ها استفاده نمایید.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام

پشتیبانی فارسی بروکر PCM

بروکر پی سی ام پشتیبانی فارسی و تخصصی را در هر زمان از طریق چت آنلاین و تلگرام در اختیار کاربران برقرار خواهد کرد.

مزایای بروکر PCM

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-پی سی ام

معایب بروکر PCM

سیستم کپی تریدینگ بروکر PCM

حساب پم یک نوع از اکانت های معاملاتی است که کاربردی مشابه با سیستم کپی تریدینگ دارد و کارگزاری pmc امکان استفاده و بهره وری از این نوع حساب ها را برای شما مهیا کرده است.

انواع-حساب-بروکر-پی سی ام-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر PCM

در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر پی سی ام قرار داده شده است که می توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

لوریج 1000

زیرو اسپردفیکس اسپردارزهای دیجیتالEcn
Pro
الیت
حداقل واریزی500$100$100$100$100$5000$
اسپردشروع از 1.6 پیپ0.2 پیپشروع از 2 پیپشناورشروع از 0.2 پیپشروع از 0.6 پیپ
کمیسیونندارد16 دلار به ازای هر لات تریدندارد0.8 درصد5 دلار به ازای هر لات ترید10 دلار به ازای هر لات ترید
حداکثر لوریج1:10001:200 1:501:2001:100
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهخیربلهبله
امکان ترید سهام و شاخصبلهخیرخیرخیرخیربله
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیرخیرخیربلهخیرخیر
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبلهبلهبله
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبلهبلهبله

نام حساب/مشخصات

ویژه

مینیمیکروسنت  
حداقل واریزی1000$1000$100$1$  
اسپردشروع از 0.1 پیپشروع از 0.9 پیپشروع از 1.6 پیپشروع از 0.2 پیپ  
کمیسیون18 دلار به ازای هر لات ترید

0

00  
حداکثر لوریج1:1001:2001:5001:100  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصخیربلهبلهخیر  
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیربلهبلهخیر  
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله  
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله  

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر PCM ده نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد که در نوع خود یک رکورد بی نظیر به حساب می آید، با ما همراه شوید تا هر یک از حساب های موجود در این بروکر را به طور دقیق تحلیل و بررسی نماییم.

حساب-ای سی ان-پرو ویژه مینی میکرو سنت لوریج 1000 زیرو اسپرد فیکس اسپرد استاندارد-پرو-بروکر-پی سی ام

افتتاح حساب سنت

شما برای داشتن یک حساب سنت در بروکر pcm  فقط به 1 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت، شروع اسپرد در این حساب از 0.2 پیپ بوده و هیچگونه کمیسیونی به ازای معامله از شما دریافت نمی کند، حداکثر لوریج قابل استفاده در حساب سنت این بروکر 1:100 می باشد.

افتتاح حساب میکرو

سرمایه ی اولیه ی مورد نیاز شما برای افتتاح یک حساب میکرو در بروکر pcm مبلغ 100 دلار است و اسپرد آن شروعی از 1.6 پیپ دارد در ضمن این حساب فاقد کمیسیون است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Ecn pro

شما با یک واریزی 100 دلاری می توانید یک حساب Ecn pro در بروکر pcm  داشته باشید، اسپرد این حساب از 0.2 پیپ آغاز می گردد و به ازای هر لات معامله و ترید 5 دلار کمیسیون از شما دریافت خواهد کرد، حداکثر لوریج قابل استفاده در حساب Ecn pro نیز 1:200 تعیین شده است.

افتتاح حساب ارزهای دیجیتال

اکانت معاملاتی ارزهای دیجیتال یکی دیگر از انواع متنوع حساب های معاملاتی بروکر pcm  است و 8 دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله و ترید از معامله گران طلب می کند و شروع اسپردی از 0پیپ دارد، حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1:50 است و در ضمن شما برای افتتاح این نوع حساب نیز در بروکر مربوطه فقط به 100 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت.

افتتاح حساب فیکس اسپرد

حساب فیکس اسپرد یکی دیگر از اکانت های 100 دلاری در بروکر pcm است که اسپرد آن از 2 پیپ آغاز می گردد و کمیسیون آن 0 است حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:200 تعیین شده است.

افتتاح حساب Zero sperd

شما برای افتتاح یک حساب Zero sperd در بروکر pcm به 100 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت اسپرد حساب Zero از 0.2 پیپ آغاز شده و به ازای هر لات ترید 16 دلار کمیسیون از معامله گران دریافت می کند، حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:200 است.

افتتاح حساب 1000 لوریج

می توان گفت که حساب معاملاتی 1000 لوریج اولین اکانت در بروکر pcm است که به سرمایه ای بیش از 100 دلار نیاز دارد، شروع اسپرد در این حساب از 1.6 پیپ می باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:1000 تعیین شده است، گقتنی است که حساب 1000 لوریج هیچگونه مبلغی به عنوان کمیسیون از شما دریافت نخواهد کرد.

افتتاح حساب مینی

کمترین میزان سرمایه ی لازم برای افتتاح یک حساب مینی در بروکر pcm مبلغ 1000 دلار است و هیچگونه کمیسیونی ندارد، اسپرد در حساب مینی از 1.2 پیپ آغاز می گردد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:200 است.

افتتاح حساب ویژه

حساب معاملاتی ویژه در بروکر pcm به 1000 دلار واریزی اولیه نیاز دارد و اسپرد آن از 0 آغاز می گردد کمیسیون دریافتی این اکانت از شما به ازای هرلات معامله و ترید 18 دلار است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده آن نیز 1:100 می باشد.

افتتاح حساب الیت

اکانت معاملاتی الیت گران ترین حساب در بین حساب های ده گانه ی بروکر  pcm است که اسپرد آن از 0.6 پیپ آغاز می گردد و به ازای انجام هر لات معامله و ترید 10 دلار کمیسیون از شما دریافت خواهد کرد، حداکثر لوریج قابل استفاده در حساب الیت بروکر pcm  1:100تعیین شده و مبلغ 5000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد.

اسپرد بروکر PCM

حساب ویژه ی بروکر pcm دارای کمترین میزان اسپرد یعنی 0.1 پیپ می باشد.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام

حساب اسلامی بروکر PCM

حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه نوعی اکانت معاملاتی است که به دلیل همخوانی و مطابقت اصول و قوانین حاکم بر آن با شریعت دین اسلام به نام حساب اسلامی نیز شناخته می شود و از محبوبیت زیادی دربین تریدر ها خصوصا معامله گران مسلمان بر خوردار است و دقیقا به دلیل همین محبوبیت زیاد است که امکان استفاده از آن در هر بروکری یک مزیت و درواقع نقطه ی عطف برای رزومه ی آن بروکر خواهد بود که بروکر pcm  نیز از این نکته ی مثبت برخوردار است و شما در صورت افتتاح حساب  به عنوان یک تریدر مسلمان در این بروکر می توانید از آن بهره ببرید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-پی سی ام

واریز و برداشت در بروکر PCM

از جمله راه و روش های ممکن برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر pcm  می توان به استفاده‌ از:  واریز و برداشت بانکی،و رمزارز از جمله تتر ، اتریوم و بیتکوین نام برد که شما می توانید از آن بهره ببرید.

بونوس‌ها

در حال حاضر بروکر pcm  دونوع بونوس مختلف 10 درصدی اولین واریزی و بونوس 30 دلاری را برای عرضه به کاربران خود دارد، البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی اطلاعات مندرج در این تیتر صرفا مختص به زمان نگارش مقاله ی پیش رو است و از آن جایی که بونوس ها و قوانین وضع شده در رابطه با آن ها هرگز دائمی نیستند امکان تغییر  در این مورد نیز کاملا  محتمل است، درضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با چگونگی و نحوه‌ی دریافت بونوس رایگان در بروکر pcm می‌بایست به وب سایت اصلی این کارگزاری مراجعه نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-پی سی ام-فارکس

آیا بروکر PCM کلاه بردار است؟

سابقه ی طولانی بروکر pcm بزرگترین وجه ی اعتبار آن در مبحث سلامت عملکرد است و خوشبختانه هیچگونه گزارش، مدرک یا شواهدی دال بر انجام تخلفات از این بروکر در دست نیست، البته چنانچه کاربران در آینده گزارشی از تخلف این بروکر ارائه دادند، این بخش را آپدیت خواهیم کرد.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام

در ادامه بخش‌های مربوط به ثبت نام در این بروکر را بررسی خواهیم کرد:

تایید-هویت-بروکر-پی سی ام-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر PCM چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت مهمترین بخش از فرایند ثبت نام در تمامی‌بروکر های بازار است که در این بروکر با آپلود عکس کارت ملی و یا تصویر گذرنامه می توان احراز هویت را در این بروکر انجام داد.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر PCM حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

کمترین میزان سرمایه ی لازم برای افتتاح یک حساب ریل در بروکر pcm فقط 1 دلار است که مربوط به حساب سنت می باشد، حساب های میکرو، ارزهای دیجیتال، فیکس اسپرد ، zero sperd و Ecn pro به 100 دلارسرمایه ی اولیه نیاز خواهند داشت لازم به ذکر است که حساب معاملاتی 1000 لوریج 500 دلار و حساب های ویژه و مینی 1000 و حساب الیت به 5000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهد داشت.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-پی سی ام

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر پی سی ام

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر pcm پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر PCM برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر PCM برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر PCM برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر PCM با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر PCM شوید.

در صفحه نخست روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله اول

روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله سوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله چهارم

به ترتیب مراحل را انجام دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله پنجم

وارد ایمیل خود شوید و روی لینک مشخص شده که از طرف بروکر ارسال شده است کلیک کنید.

بروکر PCM ⚡️ نقد و بررسی بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله ششم

کد تصویری را وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله هفتم

در داشبورد شخصی خودتان روی دکمه آپلود مدارک کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله هشتم

مانند توضیحات تصویر مدارک را آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر پی سی ام
نحوه ثبت نام بروکر PCM - مرحله نهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

یک نظر

  • فاطمه گفت:

    ممنون از مقاله خوبتون. من با معرفی شما در این بروکر ثبت نام کردم و خیلی راضی هستم. به خصوص از اجرای سریع سفارش هام در تایم خبر و پشتیبانی فارسی قوی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *