لیست بروکرها و صرافی‌ها

بروکر اینوسلو - inveslo

امتیاز
7/10
نام بروکرinveslo اینوسلو
سال تاسیس2021
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ ECNدارد
دفتر مرکزیقزاقستان
رگولهfinancialcommission
حساب کپی‌تریدینگدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی ، رمزارزها
اجازه ترید اسکالپینگبله
حساب سنتندارد

اگر به دنبال بررسی بروکرها و ثبت نام در بروکر بسیار آپدیت و جذاب می‌گردد، پیشنهاد میدهیم بررسی بروکر inveslo را از دست ندهید. بروکر اینسلو ، از دید ما یکی از جذاب‌ترین و آپدیت‌ترین بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات می‌دهد. می‌توان اینوسلو را بروکر کامل با خصوصیاتی جذاب و مشتری مدار دانست. اینکه inveslo به حقوق مشتریان و تریدرها همیشه احترام می‌گذارد را تحسین می‌کنیم.

آموزش ثبت نام در بروکر inveslo

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر inveslo توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر inveslo

بررسی بروکر inveslo

فیلم بررسی بروکر inveslo

اعتبار-بروکر-اینوسلو-امنیت-بروکر

اعتبار بروکر اینوسلو

احتمالا اعتبار بروکر inveslo ، اولین موردی‌ است که به محض شنیدن نام این بروکر، به ذهنتان رسید، زیرا این بروکر نیز بروکری تازه وارد به دنیای فارکس ایرانیان است، اما خوشبختانه، در اینسلو نباید نگران سطح امنیت پولتان باشید.

به مانند دیگر بروکرهای تازه تاسیس، بروکر اینوسلو هم در 5 سال ابتدایی فعالیت خودش، با چالش ایجاد اطمینان خاطر نزد مشتریان روبه رو هست. در اینوسلو پرداخت‌ها به نسبت سریع انجام می‌شود و می‌توانید از برداشت سریع و مناسب پولتان، خیالتان راحت باشد.
بروکر اینسلو با نام Inveslo Trading Ltd با شماره شناسایی بازرگانی 210540039066 در جمهوری قزاقزستان به ثبت رسیده و به عنوان ارائه‌دهنده خدمات مالی در وزارت اقتصاد ثبت شده است. بروکر اینسلو توسط سازمان مستقل financialcommission ، مورد تایید است و این سازمان مستقل کمیسیون مالی، تا سقف 20000 یورو، هر شکایت از بروکر را بیمه کرده است که این امر تا حد زیادی، موجب ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است.
تاکنون مورد و گزارش خاصی از وجود مشکل در امنیت بروکر و یا کلاه‌برداری بروکر اینوسلو به دست ما نرسیده و می‌توان به بروکر Inveslo اعتماد کرد.

دفتر مرکزی بروکر Inveslo در کجا قرار دارد؟

این بروکر در کشور قزاقستان ثبت شده. آدرس ثبت شده‌ی بروکر اینوسلو بدین شرح است:
واحد شماره 174، خیابان Amanzholov، Uralsk، منطقه غرب قزاقستان، کد پستی قزاقستان 090000

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اینوسلو

سابقه بروکر اینوسلو چقدر است؟

بروکر Inveslo در سال 2021 تاسیس شده است. امیدوارم که این بروکر جذاب، در سال‌های طولانی بتواند با ایجاد حس امنیت در ذهن مشتریان، همچنان رضایت افراد را حفظ نماید.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-نام-نفت-طلا-نزدک بروکر اینوسلو

دارایی های قابل معامله و ترید

اینوسلو در زمینه ارائه بازارهای مختلف، در حد یک بروکر نرمال ظاهر شده و علاوه بر امکان تریدر در جفت ارزهای فارکس، به بازارهای ارز دیجیتال، فلزات، انرژی‌ها، سهام و شاخص‌های مهم جهانی نیز دسترسی خواهید داشت.
شما می‌توانید ابتدا در این بروکر حساب دمو باز کنید تا بیشتر با بازارهای مختلف و کیفیت انجام ترید در آن‌ها آشنا شوید.

آیا inveslo پشتیبانی فارسی دارد؟

خوشبختانه بله و این پشتیبانی هم بسیار قوی و مودبانه با شما برخورد خواهد داشت. داشتن یک پشتیبانی فارسی قوی در بروکرها، یکی از آیتم‌های بسیار مهم است که در آینده کاری شما با بروکر، تاثیر گذار است.

مزایای بروکر اینوسلو inveslo

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اینوسلو

معایب بروکر اینوسلو inveslo

اخبار و اطلاعیه های بروکر inveslo

در این بخش از صفحه بررسی بروکر inveslo ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‎‌های این بروکر قرار داده می‌شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

بروکر-اینوسلو-فارکس-انواع خبر-واریز-ریالی

تغییر در تایید هویت بروکر اینوسلو

بدینوسیله به اطلاع شما می‌رسانیم که به دلیل ضعف کیفیت اینترنت در منطقه شما، ما مدرکی برای اثبات محل اقامت درخواست نخواهیم داشت. همچنین، مشتریان می‌توانند مدارک شناسایی خود را مستقیماً در پورتال مشتری (MyInveslo) آپلود کنند. لازم به ذکر است که این تغییر به صورت موقت اجرا می‌شود. مطمئناً درصورت بازگشت به روند قبلی، به شما اطلاع خواهیم داد. برای هر پرسشی، می‌توانید با خدمات پشتیبانی مشتریان ما در 24 ساعت از 7 روز هفته تماس بگیرید یا همچنین برای حل سریعتر با مدیر مربوطه خدمات حساب خود تماس حاصل نمایید. سه شنبه 22 آذر 1401

انواع-حساب-بروکر-اینوسلو-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر inveslo

مشخصات/نام حساب حرفه‌ای کلاسیک ECN پلاتینیم ECN دیاموند  
حداقل واریز برای افتتاح 100 $ 250 $ 500 $ 20000 $  
حداکثر لوریج 1:2000 1:2000 1:2000 1:200  
اسپرد از 2.1 پیپ از 1.9 پیپ از 0.1 از 0.3  
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله  
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله بله  
امکان ترید ارزدیجیتال بله خیر خیر خیر  
کمیسیون 0 – ندارد 0 – ندارد 3 دلار در هر لات 0 – ندارد  

اجازه استفاده از اکسپرت

اجازه اسکالپینگ

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

 

حساب کلاسیک پلاتینوم دیاموند الماس حرفه‌ای بروکر اینوسلو

افتتاح حساب حرفه‌ای

حساب حرفه‌ای بروکر Inveslo ، اولین و ساده‌ترین حساب این بروکر است. کارگزاری اینوسلو در این حساب اجازه ترید ارزهای دیجیتال را هم به صورت cfd به شما خواهد داد. اسپرد این حساب قدری زیاد است.

افتتاح حساب کلاسیک

حساب کلاسیک بروکر اینوسلو با واریز حداقل 250 دلار، قابل افتتاح است. این حساب کمیسیونی را از تریدرها دریافت نمی‌کند و اندکی اسپرد حساب کلاسیک این وسلو ، از حساب حرفه‌ایِ این بروکر، پایین‌تر است.

افتتاح حساب پلاتینیم

حساب پلاتینیوم کارگزاری اینوسلو که از فناوری ecn بهره می‌برد، اسپرد بسیار پایین به نسبت دیگر حساب‌های این بروکر دارد. این حساب کیفیت قابل قبول و خوبی را داراست و برای تریدرهای حرفه‌ای فارکس، حتما این حساب را پیشنهاد می‌دهیم. حداقل واریزی در این حساب، مبلغ 500 دلار است. یادتان باشد که دراین حساب، مبلغ 3 دلار را در هر لات باید به عنوان کمیسیون معاملات پرداخت کنید. به نسبت این میزان از کمیسیون، ناچیز است.

افتتاح حساب دیاموند

برای افتتاح حساب دیاموند در بروکر، باید 20000 دلار را در حسابتان داشته باشید که به نسبت، مبلغ زیادی به نظر می‌رسد. اسپرد این حساب اندکی بیشتر از حساب ecn است اما اینوسلو ، کمیسیونی را در این حساب از مشتریانش نمی‌گیرد.

میزان اسپرد در بروکر inveslo

اگر قصد ترید زدندر بروکر اینسلو را دارید، پیشنهاد می‌دهیم از حساب پلاتینیوم این بروکر استفاده کنید که اسپرد بسیار پایین را می‌توانید در این حساب ببینید.

اگر مقدار واریزی شما کمتر از 500 دلار است و می‌خواهید حساب دیگری را افتتاح کنید، باید بگویم که میزان اسپرد در آن‌ها، بالاتر و به نسبت کلی دیگر بروکرها، اسپرد متوسطی را باید در حین انجام معاملات، بپردازید.
در مجموع، می‌توان بروکر اینوسلو را بروکری با اسپرد پایین دانست.

اسپرد_حساب_اس_سی_ان_بروکر_اینوسلو_

حساب اسلامی

خوشبختانه از مزایای ایرانی بودن، این است که بروکرها، اگر نخواهند هم مجبور می‌شوند حساب‌های اسلامی و بدون سوآپ را به ما ارائه دهند. اینوسلو، بهره شبانه یا همان سواپ شبانه را، از معاملات باز تریدرها، نمی‌گیرد و حساب‌های بروکر inveclo ، اسلامی هستند. این یکی از مزیت‌های خوب این کارگزاری است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اینوسلو

واریز و برداشت در بروکر این وسلو

از بین راه‌های مختلفی که در کارگزاری این وسلو ، برای انجام نقل و انتقالات مالی معرفی شده، دو تا از مسیرها برای تریدرهای ایرانی مناسب‌تر است. یکی استفاده از ارزهای دیجیتال و دیگری هم با استفاده از تراکنس مستقیم بانکی و واریز و برداشت ریالی.
در کل هر بروکری که امکان واریز و برداشت ریالی مستقیم را برای ایرانیان فراهم می‌کند، از دید ما، قابل تحسین هستند. خوشبختانه اینوسلواین امکان را فراهم آورده است. برای انجام واریز و برداشت در اینوسلو می‌توانید از طریق ID تلگرامی که خود بروکر معرفی کرده، این کار را انجام دهید. برای جلوگیری از سواستفاده‌ها، این آی دی را در اینجا نمی‌آوریم و لازم است که بعد از ثبت نام، از طرق پشتیبانی بروکر اینوسلو ، در این زمینه از آن‌ها درخواست راهنمایی کنید.

واریز_و_برداشت_بروکر_اینوسلو_INVESLO_
واریز و برداشت - 1
واریز_و_برداشت_بروکر_اینوسلو_INVESLO_
واریز و برداشت - 2

بونوس ها

این قسمت از جلمه بخش‌های بسیار جذاب بروکر اینوسلو می‌باشد. در بروکر inveslo ، همیشه و در دوره‌های زمانی مختلف، بونوس‌های بسیار کارآمد و جذابی وجود دارد که می‌توانید برای دریافت این پیشنهادات و بونوس‌های جذاب، وارد سایت این بروکر شوید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اینوسلو-فارکس

اینوسلو از لحاظ ارائه پیشنهادات و بونوس‌ها، به نسبت دیگر بروکرها پیشتاز است و همیشه موارد جالبی را مطرح می‌کند. در سایت هشتصد نیز، می‌توانید همیشه جدیدترین اخبار و پیشنهادات فعال فارکسی را به صورت آپدیت شده و به روز ببینید.

نحوه ثبت نام در بروکر اینوسلو

تایید-هویت-بروکر-اینوسلو-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر inveslo چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت در بروکر اینوسلو ، در قدم اول باید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه را ثبت و تایید نمایید. بعد از ثبت نام اولیه در بروکر اینوسلو، به منظور تایید هویت کامل، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی دولتی، مانند کارت ملی را ارسال کنید.
در این بروکر باید مدرکی نیز برای تایید آدرس محل سکونتتان ارائه دهید، البته در ارسال این مدرک، بروکر زیاد سخت گیر نیست و با ارسال یک رسید خرید اینترنتی که در آن آدرس درج شده باشد هم می‌توانید این فرآیند را تکمیل کنید.
در کل تایید هویت در inveslo ، سخت نیست و به راحتی می‌توانید آن را به انجام برسانید.

حداقل واریزی برای شروع

برای ایجاد یک حساب معمولی واقعی در بروکر اینوسلو، باید حداقل 100 دلار را در حسابتان واریز نمایید.
حداقلی 100 دلار، مبلغ بسیار پایینی محسوب می‌شود و اکثریت تریدرهای ایرانی می‌توانند به راحتی این حساب ریل و واقعی را در بروکر اینوسلو ایجاد نمایند.

دانلود متاتریدر 4 بروکر inveslo

پلتفرم معرفی شده از سوی بروکر اینوسلو، در حال حاضر فقط متاتریدر 4 است. البته که محبوب‌ترین نرم افزار معاملاتی دنیا هم همین متاتریدر 4 است، اما بهتر بود که اینوسلو، در این زمینه قدری تنوع به خرج دهد و در آینده، خدماتش را درمتاتریدر 5 هم ارائه دهد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اینوسلو
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر inveslo برای ویندوز
متاتریدر4 بروکر inveslo برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر inveslo برای اندروید

ورود به سایت بروکر اینوسلو inveslo

وب سایت بروکر اینوسلو را به عنوان بهترین وب سایت، بین تمام بروکرها خواهید یافت. محیط کاربری جذاب و در عین حال راحت اینوسلو، برای مخاطبان بسیار عالی و جالب به نظر می‌آید.
برای ورود به وب سایت بروکر اینوسلو، می‌توانید وارد لینک زیر شوید.

آموزش ثبت نام در بروکر اینوسلو با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بروکر inveslo شوید.

ابتدا زبان سایت را روی فارسی قرار داده و اطلاعات خواسته شده را با حروف انگلیسی تکمیل نمایید.

نحوه ثبتنام بروکر اینوستو - مرحله اول

مرحله تایید شماره موبایل و ایمیل

نحوه ثبتنام بروکر اینوسلو - مرحله دوم

برای تایید هویت طبق مراحل زیر پیش بروید

نحوه ثبتنام بروکر اینوسلو - مرحله سوم

انواع واریز و برداشت را مشاهده مینمایید.

نحوه ثبتنام بروکر اینوسلو - مرحله چهارم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *