بروکر اینوسلو ⚡️ نقد و بررسی بروکر inveslo

نام بروکرinveslo اینوسلو
سال تاسیس2021
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ ECNدارد
دفتر مرکزیقزاقستان
رگولهfinancialcommission
حساب کپی‌تریدینگدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی ، رمزارزها
اجازه ترید اسکالپینگبله
حساب سنتندارد

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 3.3 / 5. تعداد رای: 8

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

اگر به دنبال بررسی بروکرها و ثبت نام در بروکر بسیار آپدیت و جذاب می‌گردد، پیشنهاد میدهیم بررسی بروکر اینوسلو را از دست ندهید. بروکر inveslo ، از دید ما یکی از جذاب‌ترین و آپدیت‌ترین بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات می‌دهد. می‌توان اینوسلو را بروکر کامل با خصوصیاتی جذاب و مشتری مدار دانست. اینکه inveslo به حقوق مشتریان و تریدرها همیشه احترام می‌گذارد را تحسین می‌کنیم.

فیلم بررسی بروکر اینوسلو

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر اینوسلو معرفی و در مورد کار با اینوسلو توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر اینوسلو، می توانید ویدیو را ببینید.

آموزش ثبت نام در بروکر inveslo

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر inveslo توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر inveslo

انواع حساب ها در بروکر اینوسلو

در جدول زیر، مشخصات کلی حساب‌های مختلف بروکر inveslo را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با مقایسه این حساب‌ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

حساب حرفه‌ای
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:2000
 • اسپرد از 2.1 پیپ
 • کمیسیون : ندارد
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب کلاسیک ECN
250 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:2000
 • اسپرد از 1.9 پیپ
 • کمیسیون: ندارد
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب پلاتینیم ECN
500 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:2000
 • اسپرد از 0.1 پیپ
 • کمیسیون:3 دلار در هر لات.
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب دیاموند
20000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:200
 • اسپرد از 0.3 پیپ
 • کمیسیون: ندارد
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع حساب ها در بروکر اینوسلو

افتتاح حساب حرفه‌ای

حساب حرفه‌ای بروکر Inveslo ، اولین و ساده‌ترین حساب این بروکر است. کارگزاری اینوسلو در این حساب اجازه ترید ارزهای دیجیتال را هم به صورت cfd به شما خواهد داد. اسپرد این حساب قدری زیاد است.

افتتاح حساب کلاسیک

حساب کلاسیک بروکر اینوسلو با واریز حداقل 250 دلار، قابل افتتاح است. این حساب کمیسیونی را از تریدرها دریافت نمی‌کند و اندکی اسپرد حساب کلاسیک این وسلو ، از حساب حرفه‌ایِ این بروکر، پایین‌تر است.

افتتاح حساب پلاتینیم

حساب پلاتینیوم کارگزاری اینوسلو که از فناوری ecn بهره می‌برد، اسپرد بسیار پایین به نسبت دیگر حساب‌های این بروکر دارد. این حساب کیفیت قابل قبول و خوبی را داراست و برای تریدرهای حرفه‌ای فارکس، حتما این حساب را پیشنهاد می‌دهیم. حداقل واریزی در این حساب، مبلغ 500 دلار است. یادتان باشد که دراین حساب، مبلغ 3 دلار را در هر لات باید به عنوان کمیسیون معاملات پرداخت کنید. به نسبت این میزان از کمیسیون، ناچیز است.

افتتاح حساب دیاموند

برای افتتاح حساب دیاموند در بروکر، باید 20000 دلار را در حسابتان داشته باشید که به نسبت، مبلغ زیادی به نظر می‌رسد. اسپرد این حساب اندکی بیشتر از حساب ecn است اما اینوسلو ، کمیسیونی را در این حساب از مشتریانش نمی‌گیرد.

جدول اطلاعات حساب در inveslo

حساب اسلامی در بروکر inveslo

حساب اسلامی در بروکر inveslo

خوشبختانه از مزایای ایرانی بودن، این است که بروکرها، اگر نخواهند هم مجبور می‌شوند حساب‌های اسلامی و بدون سوآپ را به ما ارائه دهند. اینوسلو، بهره شبانه یا همان سواپ شبانه را، از معاملات باز تریدرها، نمی‌گیرد و حساب‌های بروکر inveclo ، اسلامی هستند. این یکی از مزیت‌های خوب این کارگزاری است.

میزان اسپرد بروکر اینوسلو

اگر قصد ترید زدن در بروکر اینسلو را دارید، پیشنهاد می‌دهیم از حساب پلاتینیوم این بروکر استفاده کنید که اسپرد بسیار پایین را می‌توانید در این حساب ببینید.

اگر مقدار واریزی شما کمتر از 500 دلار است و می‌خواهید حساب دیگری را افتتاح کنید، باید بگویم که میزان اسپرد در آن‌ها، بالاتر و به نسبت کلی دیگر بروکرها، اسپرد متوسطی را باید در حین انجام معاملات، بپردازید.
در مجموع، می‌توان بروکر اینوسلو را بروکری با اسپرد پایین دانست.

اسپرد_حساب_اس_سی_ان_بروکر_اینوسلو_
میزان اسپرد بروکر اینوسلو
اعتبار ، دفترمرکزی ، رگوله و مشتریان بروکر اینوسلو

اعتبار بروکر اینوسلو

احتمالا اعتبار بروکر inveslo ، اولین موردی‌ است که به محض شنیدن نام این بروکر، به ذهنتان رسید، زیرا این بروکر نیز بروکری تازه وارد به دنیای فارکس ایرانیان است، اما خوشبختانه، در اینسلو نباید نگران سطح امنیت پولتان باشید.

به مانند دیگر بروکرهای تازه تاسیس، بروکر اینوسلو هم در 5 سال ابتدایی فعالیت خودش، با چالش ایجاد اطمینان خاطر نزد مشتریان روبه رو هست. در اینوسلو پرداخت‌ها به نسبت سریع انجام می‌شود و می‌توانید از برداشت سریع و مناسب پولتان، خیالتان راحت باشد.
بروکر اینسلو با نام Inveslo Trading Ltd با شماره شناسایی بازرگانی 210540039066 در جمهوری قزاقزستان به ثبت رسیده و به عنوان ارائه‌دهنده خدمات مالی در وزارت اقتصاد ثبت شده است. بروکر اینسلو توسط سازمان مستقل financialcommission ، مورد تایید است و این سازمان مستقل کمیسیون مالی، تا سقف 20000 یورو، هر شکایت از بروکر را بیمه کرده است که این امر تا حد زیادی، موجب ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است.
تاکنون مورد و گزارش خاصی از وجود مشکل در امنیت بروکر و یا کلاه‌برداری بروکر اینوسلو به دست ما نرسیده و می‌توان به بروکر Inveslo اعتماد کرد.

دفتر مرکزی اینوسلو کجاست؟

این بروکر در کشور قزاقستان ثبت شده. آدرس ثبت شده‌ی بروکر اینوسلو بدین شرح است:
واحد شماره 174، خیابان Amanzholov، Uralsk، منطقه غرب قزاقستان، کد پستی قزاقستان 090000

سابقه بروکر اینوسلو چقدر است؟

بروکر Inveslo در سال 2021 تاسیس شده است. امیدوارم که این بروکر جذاب، در سال‌های طولانی بتواند با ایجاد حس امنیت در ذهن مشتریان، همچنان رضایت افراد را حفظ نماید.

پشتیبانی فارسی بروکر اینوسلو

خوشبختانه بله و این پشتیبانی هم بسیار قوی و مودبانه با شما برخورد خواهد داشت. داشتن یک پشتیبانی فارسی قوی در بروکرها، یکی از آیتم‌های بسیار مهم است که در آینده کاری شما با بروکر، تاثیر گذار است.

واریز و برداشت در بروکر اینوسلو

واریز و برداشت در بروکر اینوسلو

از بین راه‌های مختلفی که در کارگزاری اینوسلو ، برای انجام نقل و انتقالات مالی معرفی شده، دو تا از مسیرها برای تریدرهای ایرانی مناسب‌تر است. یکی استفاده از ارزهای دیجیتال و دیگری هم با استفاده از تراکنس مستقیم بانکی و واریز و برداشت ریالی.
در کل هر بروکری که امکان واریز و برداشت ریالی مستقیم را برای ایرانیان فراهم می‌کند، از دید ما، قابل تحسین هستند. خوشبختانه اینوسلواین امکان را فراهم آورده است. برای انجام واریز و برداشت در اینوسلو می‌توانید از طریق ID تلگرامی که خود بروکر معرفی کرده، این کار را انجام دهید. برای جلوگیری از سواستفاده‌ها، این آی دی را در اینجا نمی‌آوریم و لازم است که بعد از ثبت نام، از طرق پشتیبانی بروکر اینوسلو ، در این زمینه از آن‌ها درخواست راهنمایی کنید.

واریز_و_برداشت_بروکر_اینوسلو_INVESLO_
واریز و برداشت - 1
واریز_و_برداشت_بروکر_اینوسلو_INVESLO_
واریز و برداشت - 2
بونوس کارگزاری اینوسلو

بونوس کارگزاری اینوسلو

این قسمت از جلمه بخش‌های بسیار جذاب بروکر اینوسلو می‌باشد. در بروکر inveslo ، همیشه و در دوره‌های زمانی مختلف، بونوس‌های بسیار کارآمد و جذابی وجود دارد که می‌توانید برای دریافت این پیشنهادات و بونوس‌های جذاب، وارد سایت این بروکر شوید.

اینوسلو از لحاظ ارائه پیشنهادات و بونوس‌ها، به نسبت دیگر بروکرها پیشتاز است و همیشه موارد جالبی را مطرح می‌کند. در سایت هشتصد نیز، می‌توانید همیشه جدیدترین اخبار و پیشنهادات فعال فارکسی را به صورت آپدیت شده و به روز ببینید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینوسلو

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اینوسلو

پلتفرم معرفی شده از سوی بروکر اینوسلو، در حال حاضر فقط متاتریدر 4 است. البته که محبوب‌ترین نرم افزار معاملاتی دنیا هم همین متاتریدر 4 است، اما بهتر بود که اینوسلو، در این زمینه قدری تنوع به خرج دهد و در آینده، خدماتش را درمتاتریدر 5 هم ارائه دهد.

دانلود متاتریدر 4 بروکر اینوسلو

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه ios
دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اینوسلو

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اینوسلو

اینوسلو در زمینه ارائه بازارهای مختلف، در حد یک بروکر نرمال ظاهر شده و علاوه بر امکان تریدر در جفت ارزهای فارکس، به بازارهای ارز دیجیتال، فلزات، انرژی‌ها، سهام و شاخص‌های مهم جهانی نیز دسترسی خواهید داشت.
شما می‌توانید ابتدا در این بروکر حساب دمو باز کنید تا بیشتر با بازارهای مختلف و کیفیت انجام ترید در آن‌ها آشنا شوید.

با چقدر سرمایه میتوان در inveslo حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

برای ایجاد یک حساب معمولی واقعی در بروکر اینوسلو، باید حداقل 100 دلار را در حسابتان واریز نمایید.
حداقلی 100 دلار، مبلغ بسیار پایینی محسوب می‌شود و اکثریت تریدرهای ایرانی می‌توانند به راحتی این حساب ریل و واقعی را در بروکر اینوسلو ایجاد نمایند.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

اخبار و اطلاعیه های بروکر inveslo

در این بخش از صفحه بررسی inveslo ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های این بروکر قرار داده می‌شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

بروکر-اینوسلو-فارکس-انواع خبر-واریز-ریالی

تغییر در تایید هویت بروکر اینوسلو

بدینوسیله به اطلاع شما می‌رسانیم که به دلیل ضعف کیفیت اینترنت در منطقه شما، ما مدرکی برای اثبات محل اقامت درخواست نخواهیم داشت. همچنین، مشتریان می‌توانند مدارک شناسایی خود را مستقیماً در پورتال مشتری (MyInveslo) آپلود کنند. لازم به ذکر است که این تغییر به صورت موقت اجرا می‌شود. مطمئناً درصورت بازگشت به روند قبلی، به شما اطلاع خواهیم داد. برای هر پرسشی، می‌توانید با خدمات پشتیبانی مشتریان ما در 24 ساعت از 7 روز هفته تماس بگیرید یا همچنین برای حل سریعتر با مدیر مربوطه خدمات حساب خود تماس حاصل نمایید. سه شنبه 22 آذر 1401

آموزش ثبت نام در بروکر inveslo به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر inveslo شوید.

نحوه ثبت نام در اینوسلو
نحوه ثبت نام بروکر ارانته -مرحله اول

نام، نام خانوادگی، کشور  محل اقامت، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل، رمز عبور و تکرار رمز عبور را وارد نمایید و پس از وارد کردن کد کپچا روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در اینوسلو 1
نحوه ثبت نام بروکر ارانته -مرحله دوم

شماره تلفن همراه و ایمیل خود را طبق تصویر تایید نمایید.

نحوه ثبت نام در اینوسلو 2
نحوه ثبت نام بروکر ارانته -مرحله سوم

برای تایید هویت طبق مراحل زیر پیش بروید

نحوه ثبت نام در اینوسلو 3
نحوه ثبت نام بروکر ارانته -مرحله چهارم

انواع روش های واریز و برداشت را مشاهده مینمایید.

تایید هویت در بروکر اینوسلو

برای تایید هویت در بروکر اینوسلو ، در قدم اول باید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه را ثبت و تایید نمایید. بعد از ثبت نام اولیه در بروکر اینوسلو، به منظور تایید هویت کامل، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی دولتی، مانند کارت ملی را ارسال کنید.
در این بروکر باید مدرکی نیز برای تایید آدرس محل سکونتتان ارائه دهید، البته در ارسال این مدرک، بروکر زیاد سخت گیر نیست و با ارسال یک رسید خرید اینترنتی که در آن آدرس درج شده باشد هم می‌توانید این فرآیند را تکمیل کنید.
در کل تایید هویت در inveslo ، سخت نیست و به راحتی می‌توانید آن را به انجام برسانید.

مقایسه اینوسلو با بروکرهای رقیب

در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به inveslo شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با inveslo را هم ببینید.

بروکرها/مشخصاتامتیاز اعتبار(0-10)حداقل واریزیمیانگین اسپرد حسابامتیاز کلی(0-10)
بروکر اینوسلو
بروکر نورد اف ایکس
بروکر گرندکپیتال
بروکر دلتا اف ایکس
بروکر اینوستیزو
بروکر اوپوفایننس

‫5 نظر

 • سارا قاسمی نژاد گفت:

  با سلام به دست اندر کاران سایت عالی هشتصد.
  من با توجه به مطالبی که گذاشتید تو این بروکر افتتاح حساب کردم و رضایت دارم دستتون درد نکنه و خسته هم نباشید

 • کاوه غلامی گفت:

  من نمیدونم اونایی که میان از اینوسلو ایراد میگیرن بروکرای دیگه هم دیدن یا نه! دیگه بروکر از این بهتر میخواید! آنچه خوبان همه دارند اینوسلو یک جا داره!!! اینو بفهم دوست عزیز

 • صادق زهرابی گفت:

  ویژگی های خوبی داره این بروکر ولی ای کاش حداقل واریزیش کمتر از صد دلار بود! خوب شاید یه نفر بخواد پول کمتری بذاره! یه فکریم به حال اونا کنید

 • علی راهنما گفت:

  به نظر من بروکر خوبیه! ملاک ها و معیار هایی که من مد نظرم بود رو داشت و منم خیلی راضیم! زنده باد بروکر اینوسلو

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *