لیست بروکرها و صرافی‌ها

اینوسلو - inveslo

امتیاز
7/10
نام بروکرinveslo اینوسلو
سال تاسیس2021
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ ECNدارد
دفتر مرکزیقزاقستان
رگولهfinancialcommission
حساب کپی‌تریدینگدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی ، رمزارزها
اجازه ترید اسکالپینگبله
حساب سنتندارد

اگر به دنبال بررسی بروکرها و ثبت نام در بروکر بسیار آپدیت و جذاب می گردد، پیشنهاد میدهیم بررسی بروکر inveslo را از دست ندهید. بروکر اینسلو ، از دید ما جذاب ترین و آپدیت ترین بروکری است که به ایرانیان خدمات می دهد.

آموزش ثبت نام در بروکر inveslo

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر inveslo توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر inveslo

فیلم بررسی بروکر inveslo

اعتبار بروکر اینوسلو

اعتبار بروکر اینوسلو

احتمالا اعتبار بروکر inveslo ، اولین موردیست که به محض شنیدن نام این بروکر، به ذهنتان رسید، زیرا این بروکر نیز بروکری تازه وارد به دنیای فارکس ایرانیان است، اما خوشبختانه، در اینسلو نباید نگران سطح امنیت پولتان باشید.
به مانند دیگر بروکرهای تازه تاسیس، بروکر اینوسلو هم در 5 سال ابتدایی فعالیت خودش، با چالش ایجاد اطمینان خاطر نزد مشتریان روبه رو هست. در اینوسلو پرداخت ها به نسبت سریع انجام می شود و م توانید از برداشت سریع و مناسب پولتان، خیالتان راحت باشد.
بروکر اینسلو با نام Inveslo Trading Ltd با شماره شناسایی بازرگانی 210540039066 در جمهوری قزاقزستان به ثبت رسیده و به عنوان ارائه‌دهنده خدمات مالی در وزارت اقتصاد ثبت شده است. بروکر اینسلو توسط سازمان مستقل financialcommission ، مورد تایید است و این سازمان مستقل کمیسیون مالی، تا سقف 20000 یورو، هر شکایت از بروکر را بیمه کرده است که این امر تا حدی، موجب ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است.
تا کنون مورد و گزارش خاصی از وجود مشکل در امنیت بروکر و یا کلاه برداری بروکر اینوسلو به دست ما نرسیده و می توان به بروکر Inveslo اعتماد کرد.

دفتر مرکزی بروکر Inveslo در کجا قرار دارد؟

این بروکر در کشور قزاقستان ثبت شده. آدرس ثبت شده ی بروکر اینوسلو بدین شرح است:
واحد شماره 174، خیابان Amanzholov، Uralsk، منطقه غرب قزاقستان، کد پستی قزاقستان 090000

دفتر مرکزی بروکر Inveslo در کجا قرار دارد؟

سابقه بروکر اینوسلو چقدر است؟

بروکر Inveslo در سال 2021 تاسیس شده است. امیدوارم که این بروکر جذاب، در سال های طولانی بتواند با ایجاد حس امنیت در ذهن مشتریان، همچنان رضایت افراد را حفظ نماید.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر inveslo

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر inveslo

مشخصات/نام حسابحرفه ایکلاسیک ECNپلاتینیم ECNدیاموند 
حداقل واریز برای افتتاح100 $250 $500 $20000 $ 
حداکثر لوریج1:20001:20001:20001:200 
اسپرداز 2.1 پیپاز 1.9 پیپاز 0.1از 0.3 
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله 
امکان ترید سهام و شاخص‌هابلهبلهبلهبله 
امکان ترید ارزدیجیتالبلهخیرخیرخیر 
کمیسیون0 – ندارد0 – ندارد3 دلار در هر لات0 – ندارد 

اجازه استفاده از اکسپرت

اجازه اسکالپینگ

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

 

inveslo-معرفی-حساب-بروکر

افتتاح حساب حرفه ای

حساب حرفه ای بروکر Inveslo ، اولین و ساده ترین حساب این بروکر است. کارگزاری اینوسلو در این حساب اجازه ترید ارزهای دیجیتال را هم به صورت cfd به شما خواهد داد. اسپرد این حساب قدری زیاد است.

افتتاح حساب کلاسیک

حساب کلاسیک بروکر اینوسلو با واریز حداقل 250 دلار، قابل افتتاح است. این حساب کمیسیونی را از تریدرها دریافت نمی کند و اندکی اسپرد حساب کلاسیک این وسلو ، از حساب حرفه ایه این بروکر، پایین تر است.

افتتاح حساب پلاتینیم

حساب پلاتینیوم کارگزاری اینوسلو که از فن آوری ecn بهره می برد، اسپرد بسیار پاین به نسبت دیگر حساب های این بروکر دارد. این حساب کیفیت قابل قبول و خوبی را داراست و برای تریدرهای حرفه ای فارکس، حتما این حساب را پیشنهاد می دهیم. حداقل واریزی در این حساب، مبلغ 500 دلار است. یادتان باشد که دراین حساب، مبلغ 3 دلار را در هر لات باید به عنوان کمیسیون معاملات پرداخت کنید. به نسبت این میزان از کمیسیون، ناچیز است.

افتتاح حساب دیاموند

برای افتتاح حساب دیاموند در بروکر، باید 20000 دلار را در حسابتان داشته باشید که به نسبت، مبلغ زیادی به نظر می رسد. اسپر این حساب اندکی بیشتر از حساب ecn است اما اینوسلو ، کمیسیونی را در این حساب از مشتریانش نمی گیرد.

میزان اسپرد در بروکر inveslo

اگر قصد ترید زدندر بروکر اینسلو را دارید، پیشنهاد می دهیم از حساب پلاتینیوم این بروکر استفاده کنید که اسپرد بسیار پایین را می توانید در این حساب ببینید.

اگر مقدار واریزی شما کمتر از 500 دلار است و می خواید حساب دیگری را افتتاح کنید، باید بگویم که میزان اسپرد در آن ها، بالاتر و به نسبت کلی دیگر بروکرها، اسپرد متوسطی را باید در حین انجام معاملات، بپردازید.
در مجموع، می توان بروکر اینوسلو را بروکری با اسپرد پایین دانست.

اسپرد_حساب_اس_سی_ان_بروکر_اینوسلو_

حساب اسلامی

خوشبختانه از مزایای ایرانی بودن، این است که بروکرها ، اگر نخواهند هم مجبور می شوند حساب های اسلامی و بدون سوآپ را به ما ارائه دهند. اینوسلو، بهره شبانه یا همان سواپ شبانه را، از معاملات باز تریدرها، نمی گیرد و حساب های بروکر inveclo ، اسلامی هستند. این یکی از مزیت های خوب این کارگزاری است.

حداقل واریزی در بروکر اینوسلو

برای ایجاد یک حساب معمولی واقعی در بروکر اینوسلو، باید حداقل 100 دلار را در حسابتان واریز نمایید. حداقلی 100 دلار، مبلغ بسیار پایینی محسوب می شود و اکثریت تریدرهای ارانی می توانند به راحتی این حساب ریل و واقعی را در بروکر اینوسلو ایجاد نمایند.

واریز و برداشت در بروکر این وسلو

واریز و برداشت در بروکر این وسلو

از بین راه های مختلفی که در کارگزاری این وسلو ، برای انجام نقل و انتقالات مالی معرفی شده، دو تا از مسیرها برای تریدرهای ایرانی مناسب تر است. یکی استفاده از ارزهای دیجیتال و دیگری هم با استفاده از تراکنس مستقیم بانکی و واریز و برداشت ریالی.
در کل هر بروکری که امکان واریز و برداشت ریالی مستقیم را برای ایرانیان فراهم می کند، از دید ما، قابل تحسین هستند. خوشبختانه اینوسلواین امکان را فراهم آورده است. برای انجام واریز و برداشت در اینوسلو می توانید از طریق ID تلگرامی که خود بروکر معرفی کرده، این کار را انجام دهید. برای جلوگیری از سواستفاده ها، این آی دی را در اینجا نمی آوریم و لازم است که بعد از ثبت نام، از طرق پشتیبانی بروکر اینوسلو ، در این زمینه از آن‌ها درخواست راهنمایی کنید.

واریز_و_برداشت_بروکر_اینوسلو_INVESLO_
واریز و برداشت - 1
واریز_و_برداشت_بروکر_اینوسلو_INVESLO_
واریز و برداشت - 2

بونوس ها

این قسمت از جلمه بخش های بسیار جذاب بروکر اینوسلو می باشد. در بروکر inveslo ، همیشه و در دوره های زمانی مختلف، بونوس های بسیار کارآمد و جذابی وجود دارد که می توانید برای دریافت این پیشنهادات و بونوس های جذاب، وارد سایت این بروکر شوید.

بونوس بروکر اینوسلو

اینوسلو از لحاظ ارائه پیشنهادات و بونوس ها، به نسبت دیگر بروکرها پیشتاز است و همیشه موارد جالبی را مطرح می کند. در سایت هشتصد نیز، می توانید همیشه جدیدترین اخبار و پیشنهادات فعال فارکسی را به صورت آپدیت شده و به روز ببینید.

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر inveslo چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر inveslo چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت در بروکر اینوسلو، در قدم اول باید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه را ثبت و تایید نمایید. بعد از ثبت نام اولیه در بروکر اینوسلو، به منظور تایید هویت کامل، لازم است که تصویر یکی از مدارک شناسایی دولتی، مانند کارت ملی را ارسال کنید.
در این بروکر باید مدرکی نیز برای تایید آدرس محل سکونتتان ارائه دهید، البته در ارسال این مدرک، بروکر زیاد سخت گیر نیست و با ارسال یک رسید خرید اینترنتی که در آن آدرس درج شده باشد هم می توانید این فرآیند را تکمیل کنید.
در کل تایید هویت در بروکر اینوسلو، سخت نیست و به راحتی می توانید آن را به انجام برسانید.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Inveslo

اینوسلو در زمینه ارائه بازارهای مختلف، در حد یک بروکر نرمال ظاهر شده و علاوه بر امکان تریدر در جفت ارزهای فارکس، به بازارهای ارز دیجیتال، فلزات، انرژی ها، سهام و شاخص های مهم جهانی نیز دسترسی خواهید داشت.
شما می توانید ابتدا در این بروکر حساب دمو باز کنید تا بیشتر با بازارهای مختلف و کیفیت انجام ترید در آن ها آشنا شوید.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Inveslo

آیا بروکراف ایکس چویس پشتیبانی فارسی دارد؟

خوشبختانه بله و ان پشتیبانی هم بسیار قوی و مودبانه با شما برخورد خواهد داشت. داشتن یک پشتیبانی فارسی قوی در بروکرها، یکی از آیتم های بسیار مهم است که در آینده کاری شما با بروکر، تاثیر گذار است.

دانلود متاتریدر 4 بروکر inveslo

پلتفرم معرفی شده از سوی بروکر اینوسلو، در حال حاضر فقط متاتریدر 4 است. البته که محبوب ترین نرم افزار معاملاتی دنیا هم همین متاتریدر 4 است، اما بهتر بود که اینوسلو، در این زمینه قدری تنوع به خرج دهد و در آینده، خدماتش را درمتاتریدر 5 هم ارائه دهد.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر inveslo برای ویندوز
متاتریدر4 بروکر inveslo برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر inveslo برای اندروید

ورود به سایت بروکر اینوسلو inveslo

وب سایت بروکر اینوسلو را به عنوان بهترین وب سایت، بین تمام بروکرها خواهید یافت. محیط کاربری جذاب و در عین حال راحت اینوسلو، برای مخاطبان بسیار عالی و جالب به نظر می آید.
برای ورود به وب سایت بروکر اینوسلو، می توانید وارد لینک زیر شوید.

مزایای بروکر اینوسلو inveslo

inveslo-مزایا-معایب

معایب بروکر اینوسلو inveslo

اخبار و اطلاعیه های بروکر inveslo

در این بخش از صفحه بررسی بروکر inveslo ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‎‌های این بروکر قرار داده می‌شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

تغییر در تایید هویت بروکر اینوسلو

بدینوسیله به اطلاع شما می‌رسانیم که به دلیل ضعف کیفیت اینترنت در منطقه شما، ما مدرکی برای اثبات محل اقامت درخواست نخواهیم داشت. همچنین، مشتریان می توانند مدارک شناسایی خود را مستقیماً در پورتال مشتری (MyInveslo) آپلود کنند. لازم به ذکر است که این تغییر به صورت موقت اجرا می شود. مطمئناً درصورت بازگشت به روند قبلی، به شما اطلاع خواهیم داد. برای هر پرسشی، می¬توانید با خدمات پشتیبانی مشتریان ما در 24 ساعت از 7 روز هفته تماس بگیرید یا همچنین برای حل سریعتر با مدیر مربوطه خدمات حساب خود تماس حاصل نمایید. سه شنبه 22 آذر 1401

آموزش ثبت نام در بروکر اینوسلو با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بروکر inveslo شوید.

ابتدا زبان سایت را روی فارسی قرار داده و اطلاعات خواسته شده را با حروف انگلیسی تکمیل نمایید.

نحوه ثبتنام بروکر اینوستو - مرحله اول

مرحله تایید شماره موبایل و ایمیل

نحوه ثبتنام بروکر اینوسلو - مرحله دوم

برای تایید هویت طبق مراحل زیر پیش بروید

نحوه ثبتنام بروکر اینوسلو - مرحله سوم

انواع واریز و برداشت را مشاهده مینمایید.

نحوه ثبتنام بروکر اینوسلو - مرحله چهارم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *