فصل سوم : دوره خط روند پیشرفته (پرایس اکشن)

دوره خط روند پیشرفته (پرایس اکشن)

مدرس : رضا حبیبی

فصل سوم : دوره خط روند پیشرفته (پرایس اکشن)

در این دوره آموزشی، روند تحلیلی پرایس اکشن، به شکلی کاملا حرفه ای و کارآمد توضیح داده شده است. این دوره آموزشی که کاملا بر روی رسم خطوط روند حرفه ای، زوم کرده است، نکاتی گفته می شود که تحلیل گر، می تواند به صورتی کاملا قائده مند و البته بسیار ساده، بازار را تحلیل و جهت حرکتی آینده بازار را حدس بزند. امیدوارم با دیدن این دوره آموزشی، دانشی مفید و بسیار کارا را بیاموزید.

بخش اول : (خط روند) پرایس اکشن

در این ویدئو، توضحاتی راجع به دوره آموزش پرایش اکشن داده شده است. مطالب آموزشی خاصی در کلیپ شماره یک نیست، اما لازم است که این چند دقیقه را حتما ببینید و بعد از دیدن این ویدئو، به سراغ ادامه این دوره بروید.

بخش اول - (خط روند) پرایس اکشن

بخش دوم : (خط روند پیشرفته) پرایس اکشن

دراین ویدئوی آموزشی، نحوه رسم خط روند به صورت مقدماتی و اولیه، توضیح داده می شود. این ویدئو درواقع کلیپ شماره پنج از دوره مقدماتی است. به منظور شروع دوره خط روند و پرایس اکشن، لازم است که کلیپ مقدماتی برای شما مرور شود. اگر احساس می کنید که این مقدمات را می دانید، می توانید از این ویدئو بگذرید و به سراغ درس سوم آموزشی بروید.

بخش دوم - (خط روند پیشرفته) پرایس اکشن

بخش سوم : (خط روند پیشرفته) پرایس اکشن

درس سوم بسیار با اهمیت است و در این کلیپ، می آموزید که چگونه باید به صورت دقیق خط روندها را رسم کنید، می آموزید که اصلا در کجای بازار لازم است که خطوط روند رسم شود و در چه جاهایی، رسم خطوط روند، اشتباه است. ان کلیپ، به سادگی به شما توضیح می دهد که رسم خطوط روند به صورت حرفه ای و دقیق، چگونه می تواند به همین سادگی، انجام بپذیرد.

بخش سوم - (خط روند پیشرفته) پرایس اکشن

بخش چهارم : (خط روند پیشرفته) پرایس اکشن

تیپس های درس چهارم، قوی ترین حالت های احتمالی بازار را به سادگی به شما توضیح می دهد. با دیدن این ویدئو، احتمالا مسیر پرایس اکشنی بازار برای شما، کاملا روشن خواهد شد و خیلی آسان تر و دقیق تراز قبل، جهت آینده بازار را تشخیص خواهید داد.

همچنین نقاط حمایت و مقاوت های بسیار قوی بازار را هم خواهید شناخت. انتظار می رود که این آموزش، کارآموز را چند پله در زمینه تحلیلی بالا بکشد و بسیار تاثر گذار بر روی معاملات شما، خواهد بود.

بخش پنجم : (خط روند پیشرفته) پرایس اکشن

این آموزش نیز در تکمیل درس چهارم خواهد بود و قرار است که حرفه ای ترین حالت های تحلیل و نقاط برگشتی بازار را، به شکلی دقیق و قائده مند، به شما بیامود. این کلیپ آموزشی، دقت پیشبینی شما را از آینده بازار، به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد. امیدوارم که با دیدن این کلیپ، رضایت کاملی از آموزش های این دوره، بدست آورید.

ادامه و دریافت دوره‌ی آموزشی

 ادامه این دوره‌های آموزشی فقط در دسترس دوستانی قرار خواهد گرفت، که حساب ریل 200 دلار داشته باشند. در واقع بهتر است، فقط تریدرهای فارکس این دوره ها را بصورت کامل ببینند و از آن استفاده نمایند.
بدین منظور، دسترسی به ادامه آموزش ها، فقط برای مخاطبینی که در یکی از بروکرهای زیر حساب دارند باز خواهد شد.

بعد از ثبت نام در یکی از بروکرهای بالا، برای دریافت ادامه دوره های آموزشی، مشخصات خود را از طریق قسمت ارتباط با ما ارسال کنید تا ادامه دوره ها در اختیار شما قرار گیرد.

‫4 نظر

  • علی گفت:

    سلام.بروکر الپاری تولیست نیست؟

  • مهرداد گفت:

    سلام مشخصات لازم حساب برای دیدن بقیه ویدیو های آموزشی چی هست؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *