بروکر یونی کورن بروکرز unfxb⚡️ نقد بررسی unicorn صرافی یونیکورن

نام بروکرUNFXB
سال تاسیس2016
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
کریپتو اسپاتدارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت
رگوله-
حساب کپی‌ترید ، پم و ممدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی،ارز های دیجیتال،
پرفکت مانی
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 3.4 / 5. تعداد رای: 26

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

بروکر unfxb که ایرانیان آن را با نام بروکر یونی کورن بروکرز یا بروکر unicorn brokers می‌شناسند، در هر سال با رو کردن خدماتی نوین، پیشرو بودن خودش را در ارائه جدیدترین شرایط معاملاتی برای تریدرها اثبات می‌کند. بروکر یونیکورن بروکرز سعی کرده در هر عرصه از ارائه خدمات، وارد شود و خود را به بروکری تبدیل کند که به نوعی می‌تواند جایگزین خوبی برای صرافی‌های ارز دیجیتال نیز باشد.

فیلم بررسی بروکر UNFXB

در این کلیپ تصویری به صورت کلی، بروکر یونی کورن معرفی و در مورد کار با یونی کورن توضیحات داده شده است. برای شناخت بهتر یونی کورن ، می توانید ویدیو را ببینید.

مشاهده فیلم مصاحبه اختصاصی با بروکر Unicorn

گفت‌وگو با خانم نازنین دانشوری و پاسخ به سوالات وب‌سایت هشتصد

یونی کورن چیست؟

Unicorn یا unfxb نام یکی بروکر فارکس است. این بروکر که یکی از مالکان آن نیز، ایرانی است خدمات  بسیار جذاب و گسترده‌ای دارد. یروکر یون کورن را برخی به عنوان کامل‌ترین بروکری می‌شناسند که به مشتریان ایرانی هم خدمات می‌دهد. آپشن‌های خاص این بروکر، نام یونی کورن را در رده بالاهای جدول لیست محبوب ایرانیان، قرار داده است.

آموزش ثبت نام در بروکر UNFXB

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر UNFXB توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر UNFXB

انواع حساب ها در بروکر یونی کورن

در جدول زیر، مشخصات کلی حساب‌های مختلف بروکر UNFXB را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با مقایسه این حساب‌ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

جدول حساب های بروکر یونی کورن

در جدول زیر، حساب های فارکسی و cfd بروکر یونی کورن را مشاهده می کنید. پیشنهاد می شود به دلیل قابلیت های خاص حساب های این بروکر، توضیحات این حساب ها را در زیر جدول ها مطالعه کند.

حساب ECN PRO
1000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:400
 • اسپرد شناور از 0 پیپ
 • کمیسیون : 7 دلار در هر لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت ندارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب ECN
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شناور از 0.8 پیپ
 • کمیسیون: 5 دلار در هر لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Standard
10 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شناور از 1.6 پیپ
 • کمیسیون:ندارد
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب اسلامی
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1.300
 • اسپرد: شناور از 1 پیپ
 • کمیسیون: 9 دلار درهر لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • بهره شبانه(سواپ) : ندارد
افتتاح حساب
جدول حساب های بروکر یونی کورن

افتتاح حساب ECN PRO

هرچند که نام ecn را برای این حساب در نظر گرفته‌اند، اما در واقع این حساب به صورت NDD می‌باشد که البته چندان تفاوتی با حساب‌های ecn ندارد.
این حساب هم اسپرد نسبتا پایینی دارد و بروکر یو ان اف ایکس بی در این حساب، لوریج 1 به 400 را ارائه داده است. برای حسابی که تا این حد اسپردش پایین است، این مقدار از لوریج، جالب است.
 در این حساب، می توانید بیش از 300 ارز دیجیتال را معامله کنید که این قابلیت، فقط در بروکر یونی کورن امکان پذیر است.

افتتاح حساب حساب ECN

این حساب هم به مانند حساب ای سی ان پرو بروکر یونی کورن ، در مجموع اسپرد و کمیسیون به نسبت پایینی را ارائه داده، اما در این حساب، شناوریت اسپرد، بیشتر از حساب ecn pro به نظر می‌رسد. افتتاح این حساب فقط با 100 دلار امکان‌پذیر است.
این حساب هم، به مانند حساب ای سی ان پرو ، ارزهای دیجیتال را به شکلی گسترده و خاص دارد.

افتتاح حساب استاندارد

تنها حساب اسلامی بروکر یونی کورن، حساب استاندارد است.
این حساب که فقط با 10 دلار قابلیت افتتاح دارد، اسپرد متوسط رو به بالایی را به صورت شناور، نشان داده است. امتیاز استفاده از این حساب ، این است که سواپ و کمیسیون را لازم نیست در معاملاتتان بپردازید و تنها هزینه استفاده از این حساب، همان اسپرد است.
لوریج این حساب، بسیار بیشتر از حساب‌های دیگر بروکر یونی کورن است و تا به 1 به 1000 هم می‌رسد.
معامله گسترده ارزهای دیجیتال، در این حساب امکان پذیر است و در مارکت واچ خود، اگر لیست دارایی های قابل معامله را ببینید، سورپرایز خواهید شد!

افتتاح حساب اسلامی

خاصیت اختصاصی حساب اسلامی یونی کورن این است که بهره یا سواپ شبانه، از این حساب حذف شده است. لوریج این حساب، یک به سیصد است که به نسبت، پایین است، ولی برای اکثریت تریدرها این مقدار لوریج، کاملا کافی خواهد بود.

در این حساب مقدار اسپرد متوسطی را شاهد خواهید بود، اما مقدار کمیسیون حساب، قدری بالاست. 9 دلار کمیسیون در هر لات معامله، به نسبت زیاد است.

اما اینکه این حساب بهره شبانه ندارد، بسیار مناسب تریدرهاییست که معاملات بلندمدتی را در حسابشان، به اجرا در می آورند.

جدول اطلاعات حساب در UNFXB

حساب اسلامی در بروکر UNFXB

حساب اسلامی در بروکر UNFXB

حساب استاندارد در بین حساب‌های بروکر یونی کورن، سوآپ شبانه ندارد و حساب اسلامی، به حساب می‌آید. اما جدا از این، unfxb یک حساب اختصاصی، با نام حساب اسلامی را هم در این بروکر خواهید دید که قطعا، در این حساب هم سواپ شبانه حذف شده است. حساب اسلامی این بروکر، بسیار برای معاملاله گران حرفه ای، مناسب است.

میزان اسپرد بروکر یونی کورن

حساب‌های فارکسی بروکر یونی کورن را می‌توان، دارای اسپردهای متوسط یا پایینی در نظر گرفت. هرچند در حساب‌های مختلف این بروکر، میزان اسپردها متفاوت است اما در کل، به نسبت دیگر بروکرها، حساب‌های این بروکر، متوسط است.

اسپرد بروکر unfxb
اسپرد حساب ecn
اعتبار ، دفتر مرکزی ، رگوله و مشتریان بروکر یونی کورن

اعتبار بروکر یونی کورن

اعتبار بروکر یونی کورن را از سال 2023 باید بروکری کامل بالا و قابل اعتماد دانست. البته که قوانین پیچیده امنیتی این بروکر در سال های قبل قدری آزاد دهنده به نظر می رسید، اما به مرور این قوانین اصولی تر و البته شفاف تر شدند و در حال حاضر، این بروکر در حال تلاش برای دریافت رگوله معتبر می باشد.

خوشبختانه ما در سایت هشتصد، تا کنون از مشتریان بروکر unfxb شکایت قابل توجه و خاصی را دریافت نکرده ایم و می توانیم به یونی کورن، اعتماد کنیم.

رگوله های یونی کورن

یونی کورن در سال 2023 با نام تجاری UNFXB PTY LTD و شماره مجاوز 001301275 در استرالیا ثبت شده، اما رگوله ای ندارد و در تلاش برای دریافت رگوله می باشد. هرچند هیچ رگولاتوری به ایرانیان ارائه خدمت نمی کند. به صورت کلی ما به یونی کورن تا حد زیادی اعتماد داریم.

دفتر مرکزی یونی کورن کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر یونیکورن در سنت وینسنت و دفتر پشتیبانی فارسی زبان در ترکیه است. این بروکر در ترکیه ، قبرس ، کانادا و افغانستان دفتر پشتیبانی دارد.
ثبت این بروکر در کشور استرالیا است.

سابقه بروکر یونی کورن چقدر است؟

بروکر unfxb یا یونیکورن در سال 2016 تاسیس شده است. بدین جهت می‌توان بروکر یو ان اف ایکس بی را بروکری با سابقه نسبتا خوبی در نظر گرفت.

پشتیبانی فارسی بروکر یونی کورن

بروکر یونی کورن، پیشتیبانی فارسی زبان نیز دارد که هم از طریق وب سایت و هم از طریق تلگرام، می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. بهترین راه برای ارتباط با پشتیبانی یونی کورن، از طریق بخش چت آنلاین وب سایت این بروکر است. Id تلگرامی پشتیبانی یونیکورن: @unfxb_support

واریز و برداشت در بروکر یونی کورن

واریز و برداشت در بروکر یونی کورن

ساده ترین راه واریز و برداشت در بروکر unicorn ، استفاده از درگاه مستقیم پرداخت ریالی است که می‌توانید به صورت مستقیم و اتوماتیک، واریز و برداشت ریالی داشته باشید. البته راه‌های متنوعی برای نقل و انتقالات پول در یونی کورن وجود دارد مانند پرفکت مانی، و بسیارز از ارزهای دیجیتال (بیت کوین، تتر ، اتریم، دش کوین و… )

در تصویر زیر، آموزش واریز و برداشت ریالی را در بروکر یونی کورن، می‌بینید:

pdf-آموزش-بروکر
فایل pdf نحوه ی واریز و برداشت
نحوه_واریز_و_برداشت_در_بروکر_یونیکورن

پراپ تریدینگ بروکر یونی کورن

پراپ تریدینگ این فرصت را در اختیار تریدرهای با استعداد و خوبی که توان مالی مناسب را ندارند، می دهد که بتوانند بعد از گذراندن دوره تست، با سرمایه ی بروکر به معامله گری بپردازند و کسب درآمد کنند.

این نکته را در نظر بگیرید که برای تست، لازم است که مبلغی را پرداخت کنید و اگر در تست موفق شوید، آن مقدار به شما برگشت داده خواهد شد و سپس حسابی چند هزار دلاری(بستگی به تستی دارد که موفق به گذراندن آن شده اید) را برای کار ترید، به شما میسپارند.

توضیحات تکمیلی در خصوص پراپ تریدینگ یونی کورن را بعد از ثبت نام و تایید هویت در بروکر، می توانید از پشتیبانی unfxb دریافت کنید.
اگر قصد ثبت نام در پراپ تریدینگ یونی کورن را دارید، می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق این بخش از وب سایت یونی کورن، درخواست شرکت در آزمون پراپ تریدینگ را دهید

پراپ-جذب-سرمایه-ترید
بونوس کارگزاری یونی کورن

بونوس کارگزاری یونی کورن

یونی کورن در دوره‌های زمانی مختلف، بونوس‌ها و امتیازات ویژه‌ای را برای مشتریانش در نظر می‌گیرد. یکی از بونوس های جذاب یونی کورن این است که روی  اولین مبالغ واریزی مشتریان، 20 درصد، حساب ها را بیشتر شارژ می کند. مثلا اگر شما 1000 دلار واریزی داشته باشید، یونی کورن حساب شما را 1200 دلار شارژ می کند تا با توان بیشتری به ترید بپردازید.
در واریزهای بعدی مشتری نیز، هر بار، 15 درصد بیشتر حساب را شارژمی کند.

با عضویت در کانال تلگرامی سایت هشتصد، می‌توانید جدیدترین اخبار بونوس‌ها در بروکرهای مختلف را به صورت آپدیت شده، دریافت نمایید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر یونی کورن

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر یونی کورن

خدمات تجاری بروکر یونی کورن، از طریق نرم افزار معاملاتی متاتریدر 5 در دسترس است. برای دانلود متاتردر پنج بروکر یونی کورن، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام نمایید.

دانلود متاتریدر 5 بروکر یونی کورن

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه ios
دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر یونی کورن

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر یونی کورن

در بروکر یونی کورن، بیش از 1400 نماد مختلف را می‌توانید ترید و معامله کنید. یونی کورن را می‌توان هم بروکر فارکس و هم صرافی ارز دیجیتال در نظر گرفت.

جفت ارزهای فارکس، فلزات، سهام و شاخص‌های مختلف را در حساب‌های فارکسی یونیکورن خواهید یافت و در بخش ارزهای دیجیتال هم که در این بروکر، صدها گزینه مختلف برای ترید، وجود دارد.

به لحاظ تنوع گزینه‌های قابل معامله، یونی کورن یکی از پر پیمانه‌ترین بروکرهای فارکس است.

حساب های سرمایه‌گذاری اختصاصی UNFXB

در بروکر یونی کورن چهار نوع مختلف از انواع اشکال سرمایه‌گذاری وجود دارد. اینکه یک بروکر چهار شکل مختلف از سرمایه‌گذاری را به صورت همزمان دارد، بسیار مزیت خوبیست. بسیاری از سرمایه‌گذاران حساب کپی تریدینگ را می‌پسندند و برخی نیز، طرفدار حساب‌های سرمایه‌گذاری پم هستند. این امکان باعث رونق حساب‌های سرمایه‌گذار قوی در بروکر unfxb می‌شود که البته این تنوع‌ها باعث رضایت کاربران و سرمایه‌گذاران نیز خواهد بود.

حساب پم

حساب‌های پم، مدلی از سرمایه‌گذاری است که مدیران سرمایه، می‌تواند به صورت یکجا و با مارجین و حجم بسیار بالایی، روی حساب کار کند و در برخی از روش‌های معامله‌گری، حساب‌های پم بسیار مناسب خواهد بود. یونی کورن در مرحله اول، حساب پم را در سیستم سرمایه‌گذاری خود معرفی کرده است.

حساب مم یونی کورن (mam)

شاید برای شما سوال شود که حساب مم چیست؟ در حساب‌های مم، که البته یونی کورن این مدل از سیستم سرمایه‌گذاری را هم ساپورت می‌کند، سرمایه‌گذاران می‌توانند علاوه بر گرفتن کپی از معاملات یک تریدر حرفه‌ای، خودشان هم در همان حساب معامله و ترید باز کنند. جذابیت حساب‌های مم به خاطر این است که سرمایه‌گذار هم می‌تواند علاوه بر مدیران سرمایه، روی حساب خود کنترل داشته باشد.

حساب کپی تریدینگ

در مورد حساب‌های کپی تریدینگ در سایت هشتصد، توضیحات زیادی داده شده که می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید. بروکر un fxb حساب کپی تریدینگ را هم دارد که به نظر می‌رسد، پرطرفدارترین سیستم سرمایه‌گذاری موجود، همین سیستم کپی ترید می‌باشد.

حساب‌های کپی ترید اسپات

یونی کورن تنها بروکری است که حساب اسپات ارز دیجیتال و اونس طلای جهانی را دارد. جالب این است که سیستم کپی تریدنگ این حساب هم موجود است و می‌توانید در آن سرمایه‌گذاری با ریسک بسیار اندک را داشته باشید. اگر تریدری منطقی و با صبر و حوصله در حساب‌های اسپات مدیریت سرمایه انجام دهد، خطر کال مارجین شدن و از بین رفتن دارایی وجود ندارد. در این حساب‌ها، فقط امکان خرید وجود دارد و می‌توان از بالا رفتن ارزش محصولات سود گرفت. در حالت اسپات، لوریجی به معاملات تعلق نمی‌گیرد و به همین دلیل ریسک این حساب‌ها، بسیار اندک است.

با چقدر سرمایه میتوان در UNFXB حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

برای افتتاح یک حساب استاندارد فارکسی در بروکر یونی کورن، حداقل 10 دلار، لازم دارید. این مقدار واریز اندک، به شما اجازه انجام معاملات در حساب ریل را خواهد داد. برای افتتاح حساب کریپتویی هم در بروکر یونیکورن، حداقل باید 100 دلار را در حسابتان واریز کنید.

معامله اسپات طلا در unfxb

قابلیت معامله اونس طلای جهانی به صورت اسپات، برای اولین بار در unfxb محیا شده است. خرید اسپات طلا به این معناست که شما می توانید طلا را داشته باشید و بدون پرداخت هزینه هایی مانند سواپ شبانه و کمیسیون و بدور از ترس کال مارجین شدن، معامله خرید طلا را تا هر زمان که دوست دارید نگه دارید و فقط هر زمان که معامله شما وارد سود شد، آن را بفروشید. معامله شما اگر وارد منفی شود، هیچ نگرانی از بابت کال مارجین شدن نخواهید داشت، زیرا به مانند این است که انس طلای واقعی را خریده اید و آن را نزد نگه داشته اید.

اسپات-طلا

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

اخبار و اطلاعیه های بروکر Unicorn

در این بخش از صفحه بررسی Unicorn ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های این بروکر قرار داده می‌شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

بروکر یونی کورن unfxb

ترید در متاتریدر یونی کورن، بدور از اختلال و مشکلاتی اینترنتی

با اتصال به سرور MR در متاتریدر بروکر unfxb می‌توانید بدون هیچ اختلال و بدون مشکل، در بروکر یونی کورن به معامله‌گری بپردازید. این سرور برای جلوگیری از مشکلات اینترنت در ایران، ایجاد شده است. می‌توانید در مورد این سرور، از پشتیبانی یونی کورن ، راهنمایی بگیرید. (سه شنبه 2 اسفند 1401)

واریز ریالی مستقیم در بروکر یونی کورن

از این پس برای افزایش موجودی قابل تسویه خود در یونیکورن فارکس بروکر می‌توانید با در اختیار داشتن شماره شبا و با ایجاد شناسه واریز برای کاربران/همکاران تجاری به طور مستقیم از طریق سرویس‌های بانکی پایا، ساتنا و یا حساب به حساب به شماره شبا اعلامی توسط یونیکورن فارکس بروکر دریافت وجه داشته باشید. انتقال وجه با «شناسه واریز» فقط از طریق سرویس‌های بانکی پایا، ساتنا یا حساب به حساب امکان‌پذیر است و محدودیتی در سقف پرداخت (واریز) ندارد.

اقدام عالی UNFXB در حمایت از ایرانیان

یونی کورن فارکس بروکر جهت حمایت از معامله‌گران ایرانی مبلغی بیش از 42 هزار دلار به عنوان سرمایه پشتیبان به حساب کاربران فعال واریز کرده است، همانطور که پیش تر گفتیم در کنار هموطنانمان هستیم تا با هم از شرایط نابسامان به روزهایی روشن، آزاد دست یابیم. (پنج شنبه – ۱۰ آذر ۱۴۰۱)

آموزش ثبت نام در بروکر UNFXB به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر UNFXB شوید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن 1
نحوه ثبت نام در بروکر یونی کورن -مرحله اول

اطلاعات زیر را به ترتیب از بالا به پایین به زبان انگلیسی وارد نمایید.

نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کشور محل اقامت، شهر، استان، کد پستی، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل، رمز عبور دلخواه، تکرار رمز عبور.

سپس تیک را بزنید و روی دکمه “ادامه دادن” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه ثبت نام در بروکر یونی کورن -مرحله دوم

وارد ایمیل خود شوید و کد ارسالی از طرف بروکر را کپی کرده و در کادر مشخص شده جایگذاری نمایید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه ثبت نام در بروکر یونی کورن -مرحله سوم

آدرس ایمیل و رمزعبور خود را وارد کرده و روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه ثبت نام بروکر یونی کورن -مرحله چهارم

جهت انجام مراحل تایید هویت روی دکمه “پروفایل” از منوی سمت چپ کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه ثبت نام در بروکر یونی کورن-مرحله پنجم

ابتدا دکمه “سطح تایید حساب” و سپس دکمه “گام بعدی” را کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه افتتاح حساب -مرحله ششم

مطابق تصویر عکس کارت ملی خود را آپلود کنید و در پایان روی دکمه “ارسال” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه ثبت نام بروکر یونی کورن -مرحله هفتم

جهت ادامه روی دکمه “گام بعدی” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن
نحوه ثبت نام بروکر یونی کورن -مرحله هشتم

همانند تصویر مدرک تاییدیه آدرس خود را آپلود کرده و در پایان روی دکمه “ارسال” کلیک کنید.

تایید هویت در بروکر یونی کورن

برای ثبت نام و تایید هویت در یونی کورن باید ایمیل و شماره تلفن همراه خودتان را ثبت و تایید نمایید و در مرحله بعد که وارد کابین کاربری شدید، لازم است که مدارکی را به جهت تایید هویت و تایید آدرس محل سکونت، برای بروکر ارسال کنید.

برای تایید هویت، تصویر یکی از کارت های شناسایی رسمی مانند کارت ملی کافیست و برای تایید آدرس نیز، تصویر یکی از مدارکی که آدرس منزل و نام شما در آن باشید، مورد قبول است. می‌توانید از قبوض شرکت‌های خدماتی یا یک رسید خرید اینترنتی استفاده کنید.

اگر در این زمینه برای شما سوالی پیش آمد، می‌توانید با پشتیبانی بروکر، ارتباط برقرار کنید.

بروکر ارانته

ارانته نام یکی از بروکرهای فارکس است که خدماتش بر روی مشتریان ایرانی باز است. در بروکر ارانته می‌توانید انواع جفت ارزهای فارکس و طلا و نفت جهانی و همچنین برخی دیگر از محصولات دیگر بازارها مانند ارزهای دیجیتال و سهام برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان را معامله و کسب درآمد کرد. برای بررسی دقیق تر بروکر ارانته کلیک کنید.

بروکر کپیتال اکستند

بروکر کاپیتال اکستند یک بروکر با سابقه‌ی کم می‌باشد که به سرعت در حال پیشرفت و رشد است. دلیل رشد عالی این بروکر هم سابقه قوی مدیریت بروکر کپیتال اکستند در سال های بسیار طولانی قبل از تاسیس بروکر هست.

مقایسه یونی کورن با بروکرهای رقیب

در لیست زیر، بروکرهایی که تقریبا به unfxb شبیه هستند (از جنبه های مختلف و به لحاظ کلی) را آورده ایم. می توانید رقبای هم سطح و قابل مقایسه با unicorn را هم ببینید.

‫18 نظر

 • مهدی گفت:

  با سلام من تو این بروکر یک سالی هست حساب دارن اتفاقا ازش راضی ام. هم پشتیبانی خیلی خوبی داره هم اسپرداش پایینه.والا واسه برداشت هم تا الان از من چیزی کم نکردن و همیشه سریع اجرا کردن

 • سولماز شهابی گفت:

  دوستان عزیزی که تو این بروکر ثبت نام کردید راضی هستید؟ چه طوره؟ چون من دنبال یه بروکر عالی و مطمئن می گردم میخواستم از نجربیاتتون استفاده کنم

 • سید محمد حسینی گفت:

  من تو این بروکر ثبت نام کردم به چند دلیل: یکی اینکه با ده دلارم میشه افتتاح حساب کرد! یکی اینکه حساب اسلامی داره و خوبه که به عقاید ما مسلموناهم احترام گذاشته بشه که با خیال راحت معامله کنیم و یکیم اینکه واریز و برداشت ریالی داره و آدم راحته!ممنون از سایت بسیار خوب هشتصد پیروز و سربلند باشید! یا حق

 • یاسمین قادری گفت:

  من مشخصات این بروکر رو توی سایتتون خوندم و به طور دقیق بررسی کردم ولی از اونجایی که رگوله نداشت از ثبت نام تو این بروکر پشیمون شدم! میشه لطفا یه بروکر خوب بهم معرفی کنید که رگوله هم داشته باشه! میخوام سرمایمو یه جای امن و مطمئن بذارم! نمیدونم چیکار کنم! تو رو خدا راهنماییم کنید.

 • نصرالله احمدی گفت:

  همین که پشتیبانی فارسی و واریز و برداشت ریالی داره خودش عالیه… تنوع حسابای معاملاتیشم بد نیست من حساب ECN باز کردم، فعلا که راضیم تا ببینیم چی میشه

 • ناشناس گفت:

  سلام دوستان، کاملا این حرفی که دوستان میزنن درسته، من واریز داشتم، یه مدت کوچیک کار کردم و موقع برداشت گفتن یا ده درصد پول رو بلوکه میکنیم یا باید به ازای هر ۱۰۰۰ دلار ۵ لات معامله بزنی، در طی ۸ سال فعالیتم همچین چیزی ندیده بودم، به هیچ عنوان نرید سمتش، یک ترید باید باید سایکولوژی قوی داشته باشه، به شدت این مسائل روانتون رو بهم میریزه، پر سود باشید

  • admin گفت:

   اولین باره چنین چیزی میشنوم. تا بحال موردی نداشتیم که با مدرک در مورد این بروکر، چنین چیزی رو بگه. به هر حال اگر مدرکی از این اتفاق دارید، می تونید برامون بفرستید. خود ما هم و دوستان ما، بدون مشکل تونستند واریز و برداشت کنند و با همچین موردی در یونی کورن مواجه نشدند.

 • میلاد گفت:

  سلام دوستان این بروکر یک کلاهبردار من حساب داشتم اسپردهای وحشتناکی داره کمیسیون بالا داره اینا به کنار وقتی میخوای پولتو برداری از صرافی میگه 10درصد پولتو کم میکنیم اصلا سمتش نرید هرکیم مدرک میخواد میتونه یک حساب کوچیک باز کنه بفهمه چه خبره الکی تعریف نکنید مردم میرن پول میزارن بدبخت میشن یعنی کلاهبردارترین بروکری هس که من دیدم

  • admin گفت:

   البته که ما تعریف الکی نکردیم! سعی کردیم منصفانه واقعیات را منعکس کنیم. ممنون از اینکه نظرتون رو با ما در میون گذاشتید. در برداشت هایی که ما تا به حال داشتیم، چنین درصدی کسر نشده و ممنون میشم اگر مدرکی دارید برای ما بفرستید تا بررسی کنیم و در سایت بگذاریم.

 • تکتاز گفت:

  خیلی اسپردش بالاس
  واقعا اذیت کننده هست. پیشنهادش نمیدم

 • زهرا گفت:

  unfxb با یونی کورن بروکر یکیه؟ چرا دوتا اسم داره این بروکر؟ من حسابمو باز کردم داخلش اما واقعیتش حس خوبی ندارم بهشون. نمیدونم میشه بهشون اعتماد داشت یا نه

  • admin گفت:

   بله هر دوی این نام ها، متعلق به همین بروکر هست. می توانید تا حد معقولی اعتماد داشته باشید و نگران نباشید در مورد این بروکر

 • عباس بو عذار گفت:

  خود یونی کورن اعلام کرده که رگوله ایسیک استرالیا رو داره. اما شما نوشتید در حال تلاش برای دریافت رگوله هست؟!!!

  • admin گفت:

   آنچه که ما بررسی می کنیم و مشاهده می شود و واقعیت دارد را در متن های سایت می آوریم.
   برای ما ملاک واقعیت هست نه گفته ها و تبلیغاتی که دور از واقعیت باشند.

  • هاشم سیفی گفت:

   اسپرداش اصلا منصفانه نیست! واقعا متاسفم براشون من که میخوام توی یه بروکر دیگه ثبت نام کنم! انگار نوبرش رو آوردن! ینی چی یه معامله میخوای بزنی همش اسپرد میگیره! بابا نخواستیم برای خودتون

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *