لیست بروکرها و صرافی‌ها

یونیکورن - UNFXB

امتیاز
6.5/10
نام بروکرUNFXB
سال تاسیس2016
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
کریپتو اسپاتدارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت
رگوله-
حساب کپی‌ترید ، پم و ممدارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی،ارز های دیجیتال،
پرفکت مانی
اجازه ترید اسکالپینگبله

بروکر unfxb که ایرانیان آن را با نام بروکر یونی کورن بروکرز یا بروکر unicorn brokers می‌شناسند، در هر سال با رو کردن خدماتی نوین، پیشرو بودن خودش را در ارائه جدیدترین شرایط معاملاتی برای تریدرها اثبات می‌کند. بروکر یونیکورن بروکرز سعی کرده در هر عرصه از ارائه خدمات، وارد شود و خود را به بروکری تبدیل کند که به نوعی می‌تواند جایگزین خوبی برای صرافی‌های ارز دیجیتال نیز باشد.

آموزش ثبت نام در بروکر unicorn

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر unicorn توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی لوگوی زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر unicorn

بررسی بروکر Unicorn

فیلم بررسی بروکر یونیکورن

مشاهده فیلم مصاحبه اختصاصی با بروکر Unicorn

گفت‌وگو با خانم نازنین دانشوری و پاسخ به سوالات وب‌سایت هشتصد

UNFXB چیست ؟ unicorn یا یونی کورن چیست ؟

Unicorn یا unfxb نام یکی بروکر فارکس است. این بروکر که یکی از مالکان آن نیز، ایرانی است خدمات  بسیار جذاب و گسترده‌ای دارد. یروکر یون کورن را برخی به عنوان کامل‌ترین بروکری می‌شناسند که به مشتریان ایرانی هم خدمات می‌دهد. آپشن‌های خاص این بروکر، نام یونی کورن را در رده بالاهای جدول لیست محبوب ایرانیان، قرار داده است.

اعتبار بروکر یونیکورن بروکرز

اعتبار بروکر یونیکورن بروکرز

اعتبار بروکر یونی کورن را از سال 2023 باید بروکری کامل بالا و قابل اعتماد دانست. البته که قوانین پیچیده امنیتی این بروکر در سال های قبل قدری آزاد دهنده به نظر می رسید، اما به مرور این قوانین اصولی تر و البته شفاف تر شدند و در حال حاضر، این بروکر در حال تلاش برای دریافت رگوله معتبر می باشد.

خوشبختانه ما در سایت هشتصد، تا کنون از مشتریان بروکر unfxb شکایت قابل توجه و خاصی را دریافت نکرده ایم و می توانیم به یونی کورن، اعتماد کنیم.

دفتر مرکزی بروکر یونی کورن کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر یونیکورن در سنت وینسنت و دفتر پشتیبانی فارسی زبان در ترکیه است.

این بروکر در ترکیه ، قبرس ، کانادا و افغانستان دفتر پشتیبانی دارد.
ثبت این بروکر در کشور استرالیا است.

دفتر مرکزی بروکر یونی کورن

سابقه یونی کورن چقدر است؟

بروکر unfxb یا یونیکورن در سال 2016 تاسیس شده است. بدین جهت می‌توان بروکر یو ان اف ایکس بی را بروکری با سابقه نسبتا خوبی در نظر گرفت.

رگوله یونی کورن

یونی کورن در سال 2023 با نام تجاری UNFXB PTY LTD و شماره مجاوز 001301275 در استرالیا ثبت شده، اما رگوله ای ندارد و در تلاش برای دریافت رگوله می باشد. هرچند هیچ رگولاتوری به ایرانیان ارائه خدمت نمی کند. به صورت کلی ما به یونی کورن تا حد زیادی اعتماد داریم.

رگوله بروکر یونی کورن
دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر uni corn

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر uni corn

در بروکر یونی کورن، بیش از 1400 نماد مختلف را می‌توانید ترید و معامله کنید. یونی کورن را می‌توان هم بروکر فارکس و هم صرافی ارز دیجیتال در نظر گرفت.

جفت ارزهای فارکس، فلزات، سهام و شاخص‌های مختلف را در حساب‌های فارکسی یونیکورن خواهید یافت و در بخش ارزهای دیجیتال هم که در این بروکر، صدها گزینه مختلف برای ترید، وجود دارد.

به لحاظ تنوع گزینه‌های قابل معامله، یونی کورن یکی از پر پیمانه‌ترین بروکرهای فارکس است.

آیا بروکر یونی کورن پشتیبانی فارسی دارد؟

بله، بروکر یونی کورن، پیشتیبانی فارسی زبان نیز دارد که هم از طریق وب سایت و هم از طریق تلگرام، می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. بهترین راه برای ارتباط با پشتیبانی یونی کورن، از طریق بخش چت آنلاین وب سایت این بروکر است.
Id تلگرامی پشتیبانی یونیکورن: @unfxb_support

مزایای بروکر یونی کورن UNFXB

مزایا و معایب بروکر یونی کورن UNFXB

معایب بروکر یونی کورن UNFXB

اخبار و اطلاعیه های بروکر Unicorn

در این بخش از صفحه بررسی بروکر یونی کورن ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های این بروکر قرار داده می‌شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

ترید در متاتریدر یونی کورن، بدور از اختلال و مشکلاتی اینترنتی

با اتصال به سرور MR در متاتریدر بروکر unfxb می‌توانید بدون هیچ اختلال و بدون مشکل، در بروکر یونی کورن به معامله‌گری بپردازید. این سرور برای جلوگیری از مشکلات اینترنت در ایران، ایجاد شده است. می‌توانید در مورد این سرور، از پشتیبانی یونی کورن ، راهنمایی بگیرید. (سه شنبه 2 اسفند 1401)

واریز ریالی مستقیم در بروکر یونی کورن

از این پس برای افزایش موجودی قابل تسویه خود در یونیکورن فارکس بروکر می‌توانید با در اختیار داشتن شماره شبا و با ایجاد شناسه واریز برای کاربران/همکاران تجاری به طور مستقیم از طریق سرویس‌های بانکی پایا، ساتنا و یا حساب به حساب به شماره شبا اعلامی توسط یونیکورن فارکس بروکر دریافت وجه داشته باشید. انتقال وجه با «شناسه واریز» فقط از طریق سرویس‌های بانکی پایا، ساتنا یا حساب به حساب امکان‌پذیر است و محدودیتی در سقف پرداخت (واریز) ندارد.

اقدام عالی UNFXB در حمایت از ایرانیان

یونی کورن فارکس بروکر جهت حمایت از معامله‌گران ایرانی مبلغی بیش از 42 هزار دلار به عنوان سرمایه پشتیبان به حساب کاربران فعال واریز کرده است، همانطور که پیش تر گفتیم در کنار هموطنانمان هستیم تا با هم از شرایط نابسامان به روزهایی روشن، آزاد دست یابیم. (پنج شنبه – ۱۰ آذر ۱۴۰۱)

حساب های سرمایه‌گذاری اختصاصی UNFXB

در بروکر یونی کورن چهار نوع مختلف از انواع اشکال سرمایه‌گذاری وجود دارد. اینکه یک بروکر چهار شکل مختلف از سرمایه‌گذاری را به صورت همزمان دارد، بسیار مزیت خوبیست. بسیاری از سرمایه‌گذاران حساب کپی تریدینگ را می‌پسندند و برخی نیز، طرفدار حساب‌های سرمایه‌گذاری پم هستند. این امکان باعث رونق حساب‌های سرمایه‌گذار قوی در بروکر unfxb می‌شود که البته این تنوع‌ها باعث رضایت کاربران و سرمایه‌گذاران نیز خواهد بود.

حساب پم

حساب‌های پم، مدلی از سرمایه‌گذاری است که مدیران سرمایه، می‌تواند به صورت یکجا و با مارجین و حجم بسیار بالایی، روی حساب کار کند و در برخی از روش‌های معامله‌گری، حساب‌های پم بسیار مناسب خواهد بود. یونی کورن در مرحله اول، حساب پم را در سیستم سرمایه‌گذاری خود معرفی کرده است.

حساب مم یونی کورن (mam)

شاید برای شما سوال شود که حساب مم چیست؟ در حساب‌های مم، که البته یونی کورن این مدل از سیستم سرمایه‌گذاری را هم ساپورت می‌کند، سرمایه‌گذاران می‌توانند علاوه بر گرفتن کپی از معاملات یک تریدر حرفه‌ای، خودشان هم در همان حساب معامله و ترید باز کنند. جذابیت حساب‌های مم به خاطر این است که سرمایه‌گذار هم می‌تواند علاوه بر مدیران سرمایه، روی حساب خود کنترل داشته باشد.

حساب کپی تریدینگ

در مورد حساب‌های کپی تریدینگ در سایت هشتصد، توضیحات زیادی داده شده که می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید. بروکر un fxb حساب کپی تریدینگ را هم دارد که به نظر می‌رسد، پرطرفدارترین سیستم سرمایه‌گذاری موجود، همین سیستم کپی ترید می‌باشد.

حساب‌های کپی ترید اسپات

یونی کورن تنها بروکری است که حساب اسپات ارز دیجیتال و اونس طلای جهانی را دارد. جالب این است که سیستم کپی تریدنگ این حساب هم موجود است و می‌توانید در آن سرمایه‌گذاری با ریسک بسیار اندک را داشته باشید. اگر تریدری منطقی و با صبر و حوصله در حساب‌های اسپات مدیریت سرمایه انجام دهد، خطر کال مارجین شدن و از بین رفتن دارایی وجود ندارد. در این حساب‌ها، فقط امکان خرید وجود دارد و می‌توان از بالا رفتن ارزش محصولات سود گرفت. در حالت اسپات، لوریجی به معاملات تعلق نمی‌گیرد و به همین دلیل ریسک این حساب‌ها، بسیار اندک است.

آیا بروکر یونی کورن کلاه بردار است؟

تاکنون گزارش درستی از کلاه‌برداری این بروکر به دست ما نرسیده است و می توان به یونیکورن اعتماد داشت. اگر هر زمانی مورد کلاه‌برداری خاصی از یونی کورن یا دیگر بروکرها، گزارش شود، حتما در سایت هشتصد، درج خواهیم کرد.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر unicorn

در بروکر یونی کورن، دو گروه مختلف از حساب‌ها مشاهده می‌کنید که در جداول زیر، می‌توانید مشخصات کلیه حساب‌ها را ببینید.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر unicorn

جدول حساب های فارکسی

در جدول زیر، حساب های فارکسی و cfd بروکر یونی کورن را مشاهده می کنید. پیشنهاد می شود به دلیل قابلیت های خاص حساب های این بروکر، توضیحات این حساب ها را در زیر جدول ها مطالعه کند.

مشخصات/نام حساب   ECN PRO ECN Standard  
حداقل واریز برای افتتاح   1000 100 10  
حداکثر لوریج   1:400 1:500 1:1000  
اسپرد

 

شناور از 0 پیپ شناور از 0.8 پیپ شناور از 1.6 پیپ  
امکان ترید جفت ارزهای فارکس   بله بله بله  
امکان ترید سهام و شاخص‌ها   بله بله بله  
امکان ترید ارزدیجیتال   بله بله بله  
کمیسیون

 

7 دلار در هر لات 5 دلار در هر لات صفر  

اجازه استفاده از اکسپرت

اجازه اسکالپینگ

 

 

بله

بله

بله

بله

بله

بله

 

جدول حساب اسپات ارز دیجیتالی

در جدول زیر، حساب منحصر به فرد بروکر یونی کورن، در ارزهای دیجیتال را مشاهده می کنید. این حساب، جایگزینی قدرتمند برای صرافی های ارز دیجیتال به شمار می آید.

مشخصات/نام حساب UNFXB Spot        
حداقل واریز برای افتتاح 100 $        
حداکثر لوریج 1:1        
اسپرد

0 – بدون اسپرد

       
امکان ترید جفت ارزهای فارکس خیر        
امکان ترید سهام و شاخص‌ها خیر        
امکان ترید ارزدیجیتال بله (به صورت اسپات)        
کمیسیون

0.07 درصد

       

ارز معاملاتی

بهره شبانه(سواپ)

USDT  – تتر

ندارد

 

 

     

در دو جدول بالا، همانطور که میبینید، 4 حساب مختلف معرفی شده که با توجه به دارایی های قابل معامله در این حساب ها، بروکر یونی کورن بروکرز را باید یکی از متنوع‌ترین بروکرها در ارائه انواع حساب برای سلیقه‌های مختلف بدانیم. در ادامه به برسی این حساب‌ها، می‌پردازیم.

تعریف حساب ها در بروکر unicorn

افتتاح حساب ECN PRO

هرچند که نام ecn را برای این حساب در نظر گرفته‌اند، اما در واقع این حساب به صورت NDD می‌باشد که البته چندان تفاوتی با حساب‌های ecn ندارد.
این حساب هم اسپرد نسبتا پایینی دارد و بروکر یو ان اف ایکس بی در این حساب، لوریج 1 به 400 را ارائه داده است. برای حسابی که تا این حد اسپردش پایین است، این مقدار از لوریج، جالب است.
 در این حساب، می توانید بیش از 300 ارز دیجیتال را معامله کنید که این قابلیت، فقط در بروکر یونی کورن امکان پذیر است.

افتتاح حساب حساب ECN

این حساب هم به مانند حساب ای سی ان پرو بروکر یونی کورن ، در مجموع اسپرد و کمیسیون به نسبت پایینی را ارائه داده، اما در این حساب، شناوریت اسپرد، بیشتر از حساب ecn pro به نظر می‌رسد. افتتاح این حساب فقط با 100 دلار امکان‌پذیر است.
این حساب هم، به مانند حساب ای سی ان پرو ، ارزهای دیجیتال را به شکلی گسترده و خاص دارد.

افتتاح حساب استاندارد

تنها حساب اسلامی بروکر یونی کورن، حساب استاندارد است.
این حساب که فقط با 10 دلار قابلیت افتتاح دارد، اسپرد متوسط رو به بالایی را به صورت شناور، نشان داده است. امتیاز استفاده از این حساب ، این است که سواپ و کمیسیون را لازم نیست در معاملاتتان بپردازید و تنها هزینه استفاده از این حساب، همان اسپرد است.
لوریج این حساب، بسیار بیشتر از حساب‌های دیگر بروکر یونی کورن است و تا به 1 به 1000 هم می‌رسد.
معامله گسترده ارزهای دیجیتال، در این حساب امکان پذیر است و در مارکت واچ خود، اگر لیست دارایی های قابل معامله را ببینید، سورپرایز خواهید شد!

افتتاح حساب UNFXB Spot

از آنجایی که یونی کورن، علاوه بر بروکر، وب سایت صرافی ارز دیجیتال نیز هست، این امکان فوق‌العاده را برای تریدرها فراهم آورده که می‌توانید به صورت اسپات، ارزهای دیجیتال را هم در متاتریدر معامله کنید.

این بدان معناست که می‌توانید درحساب کریپتو اسپات unicorn ، بدون پرداخت اسپرد و سوآپ شبانه، با هزینه بسیار اندک کمیسیون، ارزهای دیجیتال را معامله کنید و حتی برای بلندمدت و زمان‌های ماهانه یا سالانه نگه دارید و هولد کنید.

این یک امکان فوق‌العاده عالی و در واقع بهترین امتیاز بروکر یونی کورن است که جذابیت زیادی برای ایرانیان دارد.

با وجود این حساب، دیگر نیاز به صرافی های ارز دیجیتال نخواهید داشت و فرآیند خرید و فروش، در این حساب، بسیار آسان خواهد بود.حداقل واریزی در حساب کریپتو اسپات، 100 دلار است و بیش از 300 ارز دیجیتال را در مارکت واچ خود خواهید دید.

مقدار اسپرد در بروکر یونی کورن UNFXB

حساب‌های فارکسی بروکر یونی کورن را می‌توان، دارای اسپردهای متوسط یا پایینی در نظر گرفت. هرچند در حساب‌های مختلف این بروکر، میزان اسپردها متفاوت است اما در کل، به نسبت دیگر بروکرها، حساب‌های این بروکر، متوسط است.

اسپرد بروکر unfxb
اسپرد حساب ecn

حساب اسلامی در بروکر یونی کورن

تنها حساب استاندارد در بین حساب‌های بروکر یونی کورن، سوآپ شبانه ندارد و حساب اسلامی، به حساب می‌آید. در حساب‌های کریپتویی هم، حساب کریپتو اسپات ، بهره شبانه را صفر در نظر گرفته و می‌توان آن را حسابی اسلامی در نظر گرفت.

معامله اسپات طلا در unfxb

قابلیت معامله اونس طلای جهانی به صورت اسپات، برای اولین بار در unfxb محیا شده است. خرید اسپات طلا به این معناست که شما می توانید طلا را داشته باشید و بدون پرداخت هزینه هایی مانند سواپ شبانه و کمیسیون و بدور از ترس کال مارجین شدن، معامله خرید طلا را تا هر زمان که دوست دارید نگه دارید و فقط هر زمان که معامله شما وارد سود شد، آن را بفروشید. معامله شما اگر وارد منفی شود، هیچ نگرانی از بابت کال مارجین شدن نخواهید داشت، زیرا به مانند این است که انس طلای واقعی را خریده اید و آن را نزد نگه داشته اید.

اسپات-طلا
واریز و برداشت در بروکر یونی کورن

واریز و برداشت در بروکر یونی کورن

ساده ترین راه واریز و برداشت در بروکر unicorn ، استفاده از درگاه مستقیم پرداخت ریالی است که می‌توانید به صورت مستقیم و اتوماتیک، واریز و برداشت ریالی داشته باشید. البته راه‌های متنوعی برای نقل و انتقالات پول در یونی کورن وجود دارد مانند پرفکت مانی، و بسیارز از ارزهای دیجیتال (بیت کوین، تتر ، اتریم، دش کوین و… )

در تصویر زیر، آموزش واریز و برداشت ریالی را در بروکر یونی کورن، می‌بینید:

pdf-آموزش-بروکر
فایل pdf نحوه ی واریز و برداشت
نحوه_واریز_و_برداشت_در_بروکر_یونیکورن
نحوه واریز و برداشت در بروکر یونی کورن

پراپ تریدینگ بروکر یونی کورن

 پراپ تریدینگ این فرصت را در اختیار تریدرهای با استعداد و خوبی که توان مالی مناسب را ندارند، می دهد که بتوانند بعد از گذراندن دوره تست، با سرمایه ی بروکر به معامله گری بپردازند و کسب درآمد کنند.

پراپ-جذب-سرمایه-ترید

 این نکته را در نظر بگیرید که برای تست، لازم است که مبلغی را پرداخت کنید و اگر در تست موفق شوید، آن مقدار به شما برگشت داده خواهد شد و سپس حسابی چند هزار دلاری(بستگی به تستی دارد که موفق به گذراندن آن شده اید) را برای کار ترید، به شما میسپارند.

توضیحات تکمیلی در خصوص پراپ تریدینگ یونی کورن را بعد از ثبت نام و تایید هویت در بروکر، می توانید از پشتیبانی unfxb دریافت کنید.
اگر قصد ثبت نام در پراپ تریدینگ یونی کورن را دارید، می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق این بخش از وب سایت یونی کورن، درخواست شرکت در آزمون پراپ تریدینگ را دهید

بونوس ها

یونی کورن در دوره‌های زمانی مختلف، بونوس‌ها و امتیازات ویژه‌ای را برای مشتریانش در نظر می‌گیرد. یکی از بونوس های جذاب یونی کورن این است که روی  اولین مبالغ واریزی مشتریان، 20 درصد، حساب ها را بیشتر شارژ می کند. مثلا اگر شما 1000 دلار واریزی داشته باشید، یونی کورن حساب شما را 1200 دلار شارژ می کند تا با توان بیشتری به ترید بپردازید.
در واریزهای بعدی مشتری نیز، هر بار، 15 درصد بیشتر حساب را شارژمی کند.

با عضویت در کانال تلگرامی سایت هشتصد، می‌توانید جدیدترین اخبار بونوس‌ها در بروکرهای مختلف را به صورت آپدیت شده، دریافت نمایید.

بونوس ها

نحوه ثبت نام در بروکر یونی کورن

تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر یونی کورن

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر یونی کورن چه مدارکی لازم است؟

برای ثبت نام و تایید هویت در یونی کورن باید ایمیل و شماره تلفن همراه خودتان را ثبت و تایید نمایید و در مرحله بعد که وارد کابین کاربری شدید، لازم است که مدارکی را به جهت تایید هویت و تایید آدرس محل سکونت، برای بروکر ارسال کنید.

برای تایید هویت، تصویر یکی از کارت های شناسایی رسمی مانند کارت ملی کافیست و برای تایید آدرس نیز، تصویر یکی از مدارکی که آدرس منزل و نام شما در آن باشید، مورد قبول است. می‌توانید از قبوض شرکت‌های خدماتی یا یک رسید خرید اینترنتی استفاده کنید.

اگر در این زمینه برای شما سوالی پیش آمد، می‌توانید با پشتیبانی بروکر، ارتباط برقرار کنید.

حداقل واریزی در بروکر یونی کورن چقدر است؟

برای افتتاح یک حساب استاندارد فارکسی در بروکر یونی کورن، حداقل 10 دلار، لازم دارید. این مقدار واریز اندک، به شما اجازه انجام معاملات در حساب ریل را خواهد داد. برای افتتاح حساب کریپتویی هم در بروکر یونیکورن، حداقل باید 100 دلار را در حسابتان واریز کنید.

پلتفرم‌های معاملاتی کارگزاری و صرافی یونی کورن

خدمات تجاری بروکر یونی کورن، از طریق نرم افزار معاملاتی متاتریدر 5 در دسترس است. برای دانلود متاتردر پنج بروکر یونی کورن، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام نمایید.

پلتفرم های معاملاتی کارگزاری و صرافی یونی کورن
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر unicorn برای ویندوز
متاتریدر5 بروکر unicorn برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر unicorn برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر unicorn برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر یونی کورن با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر یونی کورن شوید.

آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید. لازم است که به ایمیل و گوشی موبایل خود دسترسی داشته باشید و کدهایی که برای شما ارسال می‌شود را ، در سایت یونیکورن وارد کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر یونیکورن 1
نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله اول

مرحله تاییدیه ایمیل

یونیکورن
نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله دوم

وارد کابین شخصی خود شوید.

یونیکورن
نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله سوم

مرحله تایید هویت

نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله چهارم

مراحل تایید هویت

نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله پنجم

مرحله تایید کارت شناسایی

نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله ششم

مرحله تایید آدرس

نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله هفتم

مدرک آدرس  خود را در کادر مشخص شده آپلود کنید.

نحوه ثبت نام بروکر یونیکورن - مرحله هشتم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

‫6 نظر

 • عباس بو عذار گفت:

  خود یونی کورن اعلام کرده که رگوله ایسیک استرالیا رو داره. اما شما نوشتید در حال تلاش برای دریافت رگوله هست؟!!!

  • admin گفت:

   آنچه که ما بررسی می کنیم و مشاهده می شود و واقعیت دارد را در متن های سایت می آوریم.
   برای ما ملاک واقعیت هست نه گفته ها و تبلیغاتی که دور از واقعیت باشند.

 • زهرا گفت:

  unfxb با یونی کورن بروکر یکیه؟ چرا دوتا اسم داره این بروکر؟ من حسابمو باز کردم داخلش اما واقعیتش حس خوبی ندارم بهشون. نمیدونم میشه بهشون اعتماد داشت یا نه

  • admin گفت:

   بله هر دوی این نام ها، متعلق به همین بروکر هست. می توانید تا حد معقولی اعتماد داشته باشید و نگران نباشید در مورد این بروکر

 • تکتاز گفت:

  خیلی اسپردش بالاس
  واقعا اذیت کننده هست. پیشنهادش نمیدم

  • admin گفت:

   البته به قدری این بروکر آپشن و مزایا داره که خیلی جذابیت زیادی ایجاد کرده برای مخاطبانش

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *