لیست بروکرها و صرافی‌ها

QMMFX - کیو ام ام اف ایکس

امتیاز
5.7/10
نام بروکرQMMFX کیو ام ام اف ایکس
سال تاسیس2022
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیبریتانیا
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر qmmfx می پردازیم. بروکر کیو ام ام اف ایکس بیش از ده سال سابقه ی ارائه ی خدمات به تریدرها را دارا می باشد که در ادامه در ارتباط با نقاط قوت و ضعف آن به صورت مفصل توضیح خواهیم داد.

آموزش ثبت نام در بروکر QMMFX

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر qmmfx توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر qmmfx

QMMfx چیست ؟ کیو ام ام اف ایکس چیست ؟

Qmmfx یک بروکر فعال و با سابقه در بازارهای مالی می باشد که انواع نمادهای معاملاتی از ارزهای دیجیتال گرفته تا جفت ارزها در بازار فارکس را ارائه می دهد، همچنین از ویژگی های خوب بروکر qmmfx ارائه‌ی بنوس های مختلف و داشتن پشتیبانی با سیزده زبان زنده ی دنیا می باشد.

فیلم بررسی بروکر qmmfx

اعتبار بروکر QMMFX

اعتبار بروکر QMMFX

هنگام بررسی اعتبار بروکرهای مختلف توجه به دو نکته بسیار حائز اهمیت و ضروری می باشد، یکی سابقه ی فعالیت آن بروکر و دیگری داشتن رگوله، که به لحاظ سابقه ی فعالیت بروکر QMMFX می بایست گفت این بروکر دارای سابقه ی نسبتا خوبی است اما فاقد رگوله است.

آیا بروکر QMMFX دارای رگوله است؟

هرچند داشتن رگوله باعث جلب اعتماد هرچه بیشتر تریدرها به یک بروکر می شود اما یکی از معایب بروکر qmmfx این است که این بروکر هیچ گونه رگوله‌ای ندارد، اما چنانچه این بروکر در آینده اقدام به دریافت رگوله نمود، حتما این بخش از سایت را آپدیت خواهیم کرد.

دفتر مرکزی بروکر Qmm fx کجاست؟

بروکر qmmfx دارای یک دفتر مرکزی در بریتانیا می باشد.

دفتر مرکزی بروکر Qmmfx کجاست؟

سابقه‌ی بروکر QMM FX چقدر است؟

به لحاظ میزان سابقه بروکر ها به سه دسته تقسیم می شوند: تازه تاسیس، بروکرهای با سابقه ی متوسط و بروکر های با سابقه زیاد، در واقع بروکرهای دارای سابقه‌ی کمتر از پنج سال در دسته‌ی بروکرهای تازه تاسیس، بروکرهای با سابقه‌ی پنج تا ده سال در دسته‌ی بروکرهای با سابقه‌ی متوسط و بروکرهای با سابقه‌ی بیش از ده سال در دسته‌ی بروکرهای با سابقه‌ی زیاد قرار می گیرند و از آنجایی که بروکر qmm fx در سال 2022 تاسیس و افتتاح شده است آن را یک بروکر تازه تاسیس نظر می گیریم.

جدول معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر qmmfx

جدول معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر qmmfx

نام حساب/مشخصاتVIPProStandard CentStandard
حداقل واریزی برای افتتاح حساب۱۰۰۰$۵۰۰$100$100$
اسپردشروع از 0.3پیپشروع از 0.3پیپشروع از 0.3پیپشروع از 0.3پیپ
کمیسیون0000
حداکثر لوریج۱:۵۰۰۱:۵۰۰۱:۵۰۰۱:۵۰۰
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبله
امکان ترید سهام و شاخص بلهبلهبلهبله
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله

با توجه به جدول بالا بروکر qmm fx چهار نوع حساب مختلف را به تریدرها ارائه می دهد که در ادامه آن ها را به صورت دقیق بررسی خواهیم کرد.

معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر qmmfx

افتتاح حساب استاندارد

حداقل واریزی برای افتتاح حساب استاندارد در بروکر qmmfx صد دلار می باشد، این حساب فاقد کمیسیون است و حداکثر لوریج آن، یک به پانصد می باشد، اسپرد این حساب نیز از سه دهم پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب standard cent

برای افتتاح یک حساب standard cent در بروکر qmmfx به حداقل صد دلار واریزی نیاز خواهید داشت، شروع اسپرد این حساب از سه دهم پیپ می باشد و بروکر در این حساب هیچ کمیسیونی از تریدرها بابت انجام معاملاتشان دریافت نمی کند.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز یک به پانصد می باشد.

افتتاح حساب pro

میزان حداقل واریزی برای افتتاح حساب pro در بروکر qmmfx پانصد دلار می باشد، حداکثر ضریب اهرمی این حساب نیز یک به پانصد است.
حساب pro در بروکر qmmfx فاقد کمیسیون است و شروع اسپرد آن از 0.3 پیپ می باشد.

افتتاح حساب vip

برای افتتاح یک حساب vip در بروکر کیوام ام افیکس به حداقل 100۰ دلار واریزی نیاز است.این حساب کمیسیون ندارد و اسپرد آن به صورت شناور است و از 0.3 پیپ آغاز می گردد، همچنین تریدرها در این حساب امکان استفاده از حداکثر ضریب اهرمی یک به پانصد را خواهند داشت.

میزان اسپرد در بروکر کیو ام ام اف ایکس

با توجه به این که شروع اسپرد در حساب های مختلف بروکر کیو ام ام اف ایکس از سه دهم پیپ می باشد، میزان اسپرد این بروکر را می توان بسیار اندک و ناچیز در نظر گرفت.

حساب اسلامی بروکر کیو ام ام اف ایکس

حساب های استاندارد در بروکر کیو ام ام اف ایکس کاملا بدون سوآپ و کمیسیون هستند که می توان آن ها را به نوعی حساب اسلامی در نظر گرفت، همچنین اسپرد این حساب ها از 1.4 پیپ آغاز می شود.

با چه میزان واریزی در بروکر Qmmfx می توان حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

تریدرها می توانند در بروکر qmmfx با حداقل واریزی صد دلار حساب های استاندارد و استاندارد پرو را افتتاح نمایند و تجربه ی کار کردن با حساب ریل یا واقعی را کسب کنند.

واریز و برداشت در بروکر کیو ام ام اف ایکس

واریز و برداشت در بروکر کیو ام ام اف ایکس

روش های قابل تایید و مورد قبول بروکر کیو ام ام اف ایکس به منظور واریز و برداشت عبارتند از : ویزا، مستر کارت، اسکریل، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و تتر و …. همچنین این بروکر با پشتیبانی از واریز و برداشت ریالی، انجام امور واریز و برداشت را برای نریدرهای ایرانی بسیار ساده و راحت کرده است.

بونوس ها

در بروکر کیو ام ام اف ایکس یک بنوس خوش آمد گویی برای تریدرهای جدید که در این بروکر به تازگی افتتاح حساب نموده اند، موجود می باشد که به افرادی تعلق می گیرد که حساب خود را بیش از صد دلار شارژ کرده اند.

بنوس بروکر qmmfx
برای تایید هویت در بروکر کیو ام ام اف ایکس چه مدارکی نیاز است؟

برای تایید هویت در بروکر کیو ام ام اف ایکس چه مدارکی نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای تایید هویت در بروکر qmmfx به دو دسته ی کلی مدارک مورد نیاز برای تایید هویت و مدارک مورد نیاز برای تایید آدرس دسته بندی می شوند که شما می توانید به منظور تایید هویت خود مدارکی مانند کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و یا گواهینامه شخصیتان را ارسال نمایید و برای تایید آدرس خود، می بایست مدارکی مانند تصویر پشت کارت ملی یا گواهینامه و یا قبوض آب و برق خود را به پشتیبانی بروکر ارسال کنید.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر qmmfx

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر qmmfx شامل: ارزهای دیجیتال، جفت ارزها، فلزات گران بها و ….می باشد که این گستردگی و تنوع دارایی های قابل معامله در این بروکر بسیار تحسین برانگیز است.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر qmmfx

پشتیبانی فارسی بروکر کیو ام ام اف ایکس

بروکر qmmfx دارای پشتیبانی به سیزده زبان دنیا از جمله: فارسی، انگلیسی، چینی و ... می‌باشد، که این یک ویژگی بسیار عالی برای یک بروکر محسوب می شود، کاربران می توانند از طریق چت آنلاین، برقراری تماس با شماره ی +447458148084 و همچنین ارسال ایمیل به آدرس support@qmmfx.com ، سوالات خود را با پشتیبانی در میان گذاشته و از راهنمایی های تیم پشتیبانی بروکر qmmfx بهره ببرند.

پلتفرم های معاملاتی بروکر qmmfx

متاتریدر پنج یکی از پلتفورم های معاملاتی محبوب در سراسر جهان است که بسیاری از تریدرها تمایل به کار کردن با آن را دارند و خوشبختانه توسط بروکر qmmfx نیز پشتیبانی می شود، برای دریافت و دانلود این پلتفورم محبوب می توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

پلتفورم های معاملاتی بروکر qmmfx
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر qmmfx برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر qmmfx برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر qmmfx برای اندروید

کپی تریدینگ در بروکر qmmfx

همان گونه که از نام کپی ترید پیداست: تریدرها قادر خواهند بود با بهره گیری از این سیستم و کپی کردن معاملات دیگر تریدرها، با روشی بسیار ساده به کسب درآمد دلاری بپردازند که در واقع در این سیستم هم تریدها سود خواهند کرد و هم افرادی که به آنها متصل شده اند و خوشبختانه شما می توانید با افتتاح حساب در بروکر کیو ام ام اف ایکس از این سیستم بهره ببرید.

آیا بروکر کیو ام ام اف ایکس کلاه بردار است؟

از نگرانی های متداول کاربران، هنگام افتتاح حساب در یک بروکر، سوابق کاری بروکر مورد نظر است، در ارتباط با بروکر qmmfx باید گفت: تا کنون هیچ موردی از وجود موارد امنیتی یا تخلف در مورد بروکر کیو ام ام اف ایکس به ما گزارش نشده است.

مزایای بروکر کیو ام ام اف ایکس

مزایای بروکر کیو ام ام اف ایکس

معایب بروکر qmmfx

آموزش ثبت نام در بروکر qmmfx با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر qmmfx شوید.

اطلاعات خود را تکمیل بفرمایید.

نحوه ثبت نام بروکر qmmfx
نحوه ثبت نام بروکر qmmfx - مرحله اول

ایمیل خود و رمز خود را وارد نمایید.و در نهایت  sign up را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر qmmfx
نحوه ثبت نام بروکر qmmfx - مرحله دوم

مدارک خود را طبق راهنمای زیر آپلود نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر qmmfx
نحوه ثبت نام بروکر qmmfx - مرحله سوم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *