لیست بروکرها و صرافی‌ها

ام 4 مارکتس - M4markets

امتیاز M4markets
8/10
نام بروکرM4market
سال تاسیس2018 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردبسیار پایین
حساب‌ ECNبله
دفتر مرکزیقبرس
رگولهFSA،CySEC
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی5 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی،وبمانی،پرفکت مانی،رمزارها
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به معرفی و بررسی کامل بروکر M4marets پرداخته شده است. بروکر ام 4 مارکتس یکی از با کیفیت‌ترین بروکرهایی است که در حال حاضر به ایرانیان خدمات می‌دهد.

M4markets چیست ؟ ام فور مارکتس چیست؟

ام 4 مارکتس نام یکی از کارگزاری ها ییا بروکرهای فارکس است که اتفاقا مورد علاقه تریدرهای ایرانی نیز هست. این بروکر فارکس خدماتش به نسبت دیگر بروکرها، با کیفیت تر به نظر می رسد. در این صفحه، به صورت کامل به معرفی بروکر m4markets پرداخته شده است.

اعتبار-بروکر-M4markets

اعتبار بروکر M4markets

کارگزاری  M4MARKETS تحت رگوله ی FSA با شماره مجوز SD035 می باشد وظایف اساسی این نهاد، نظارت، صدور مجوز و توسعه خدمات مالی غیر بانکی در سیشل از طریق  یک ساختار نظارتی سختگیرانه می باشد.
همچنین m4markets رگوله ی سای سک قبرس ( cysec ) را نیز از سال 2022 دریافت کرده که این مورد، می تواند امنیت این بروکر را بیش از پیش افزایش دهد.
البته فرایند اداری و حقوقی رگولیشن اف سی ای انگلستان (FCA)  نیز تکمیل شده و به زودی این رگوله اخذ و اجرایی خواهد شد. هرچند رگولاتوری FSA که یکی از قویترین نهادهای نظارتی است باعث اطمینان خاطر شما می شود اما با اضافه شدن یک رگولاتوری دیگر می توان گفت بیشترین اعتبار را در بین تمام بروکرهای دیگر به دست می آورد.

رگوله-بروکر-M4Markets
رگوله بروکر M4Markets
دفتر-مرکزی-M4markets

دفتر مرکزی کارگزاری M4markets کجاست؟

هر بروکر فارکس در هرجای دنیا یک دفتر مرکزی دارد و معمولا چند دفتر در کشورهای دیگر به عنوان نمایندگان دفتر اصلی دایر می کنند.دفتر مرکزی بروکر ام4مارکتس در کشور قبرس می باشد البته در لندن و سیشل هم دفتر اصلی اجرایی دارند و در کشورهای اروگوئه،اندونزی،نیجریه و اندونزی دفترهای نمایندگی وجود دارد.

سابقه بروکر M4markets

بروکر ام4مارکتز در سال 2018 تاسیس شده است. با وجود اینکه این کارگزاری تازه تاسیس می باشد اما شرایط بسیار ایده آلی برای سرمایه گذاری فراهم کرده است تیم مدیریتی این بروکر سی سال تجربه  در بازارهای مالی ومدیریت بروکرهای درجه یک بین المللی مانند تیک میل را در پرونده دارند. بروکری که اگر زودتر تاسیس شده بود قطعا جز پیشگامان بروکر فارکس برای ایرانی ها میبود.هرچند با برنامه هایی که برای پیشرفت بروکر و خدمات قابل قبولی که برای مشتریان در نظر گرفته اند،می توان آینده درخشانی برای این کارگزاری در نظر گرفت.

این بروکر در سال 2021 از سوی best broker awards 2021 به عنوان بهترین بروکر جدید انتخاب گردید.

معرفی-انواع-حساب-m4markets

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ام 4 مارکتس

مشخصات/نام حساب

STANDARD

RAW SPREAD

PREMIUM

حداقل واریز برای افتتاح

5 $

300 $

500 $

حداکثر لوریج

1:1000

1:500

1:500

اسپرد

از 1.1

از 0 پیپ

از 0 پیپ

امکان ترید جفت ارز

بله

بله

بله

امکان ترید سهام و شاخص ها

بله

بله

بله

امکان ترید ارز دیجیتال

بله

بله

بله

کمیسیون

 0 $

7 $

5 $

اجازه استفاده از اکسپرت

بله

بله

بله

بررسی کلی انواع حساب های بروکر ام فور مارکتس

حساب های مختلفی در بروکرهای فارکس ارائه می شود از جمله حساب ECN,PRO ECN,STANDARD,CENT,PREMIUM,RAW SPREADو … که تفاوت این نوع حساب ها در اسپرد ،کمیسیون و … می باشد. بروکر ام4 مارکتس حسابهای استاندارد،راو اسپرد و پرمیوم ارائه می دهد که در زیر می توانید ویژگی هر حساب را ببینید.پیشنهاد ما برای معاملات طولانی مدت یعنی معاملاتی که ممکن است بیش از چند روز باز باشند استفاده از حساب های بدون سوآپ است که می توانید با درخواست در هر نوع حساب،آن را به حساب بدون سوآپ تبدیل کنید.پیشنهاد دیگر ما به کسانی که قصد انجام معامله اسکالپ دارند حساب راو اسپرد و پرمیوم است که در زیر توضیح مختصری درمورد هر نوع حساب داده شده است.

بروکر M4markets

افتتاح حساب STANDARD در بروکر ام4مارکتس

حساب استاندارد کارگزاری m4markets ،اسپرد معقولی برای این نوع حساب دارد و نقطه قوت این حساب کمیسیون صفر و همچنین مبلغ بسیار کم برای سرمایه گذاری می باشد که برای بسیاری از کسانی که قصد دارند با سرمایه اندک وارد بازار شوند پیشنهاد می شود.شما می توانید تنها با 5 دلار این نوع حساب را افتتاح کنید.برای این منظور ابتدا وارد کابین شخصی خود در بروکرm4 markets شوید و از ستون سمت راست روی گزینه افتتاح حساب واقعی کلیک کنید و نوع حساب را  MT4 STANDARD[min.deposit5$] یا    MT5 bonus standard [min.deposit5$]  یا MT5 standard [min.deposit5$]را انتخاب کنید.سپس لوریج و ارز پایه را انتخاب و در انتها روی ادامه کلیک کنید.ارزپایه یعنی سود و ضرر و معاملات شما با کدام ارز نشان داده شود که معمولا USD انتخاب می شود.در مرحله بعد دوباره روی ادامه کلیک کنید در صفحه بعد اطلاعات حسابی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید که برای متصل کردن این حساب به نرم افزار متاتریدر به شماره ورود و رمز عبور احتیاج دارید.

افتتاح حساب RAW SPREAD در بروکر M4MARKETS

می توان گفت حساب اسپرد خام کارگزاری ام4مارکتس به دلیل اسپرد بسیار پایین به نسبت حسابهای مشابه در دیگر کارگزاری ها،یکی از جذابترین حساب ها برای معامله گران است،هرچند کمیسیون این حساب کمی زیاد به نظر می رسد اما اسپرد پایین این نوع حساب می تواند در مجموع هزینه معاملات شما را تا حد زیادی کاهش دهد،حداقل میزان سرمایه گذاری برای این نوع حساب 500 دلار می باشد اما تا 31 دسامبر 2021 میتوانید با 250دلار از این حساب استفاده کنید.به منظور افتتاح این حساب پس از وارد شدن به کابین شخصی خود در بروکرام4مارکتس از ستون سمت راست روی گزینه افتتاح حساب واقعی کلیک کنید و در قسمت نوع حساب یکی از گزینه های

MT5 Raw spread[min.deposit 250]

MT5  Bonus Raw spread[min.deposit 250]

MT4 Raw spread[min.deposit 250]

را انتخاب کنید .در مرحله بعد دوباره روی ادامه کلیک کنید،در صفحه بعد اطلاعات حسابی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید که برای متصل کردن این حساب به نرم افزار متاتریدر4یا 5 به شماره ورود و رمز عبور احتیاج دارید.

شارژ حساب راو اسپرد(RAW SPREAD) بروکر m4markets با 50 درصد تخفیف و تنها با 250دلار

شارژ حساب راو اسپرد(RAW SPREAD) بروکر m4marketsبا 50 درصد تخفیف و تنها با 250دلار

افتتاح حساب PREMIUM در کارگزاری M4markets

از انجایی که حساب پرمیوم ام 4مارکتس هم کمیسیون و هم اسپرد بسیار کمی دارد،می تواند برای کسانی که معاملات کوتاه مدت و اسکالپ انجام میدهند اهمیت زیادی داشته باشد.میزان سرمایه گذاری در این نوع حساب کمی زیاد است اما تا آخر سال میلادی تنها با 500 دلار میتوانید از این حساب استفاده کنید که فرصت ویژه ای برای معامله گران است. به منظور افتتاح این حساب پس از وارد شدن به کابین شخصی خود در بروکرام4 مارکتز از ستون سمت راست روی گزینه افتتاح حساب واقعی کلیک کنید و در قسمت نوع حساب یکی از گزینه های

MT5 Premium [min.deposit 5000]

MT5  Bonus premium[min.deposit 5000]

MT4 premium[min.deposit 5000]

را انتخاب کنید .در مرحله بعد دوباره روی ادامه کلیک کنید،در صفحه بعد اطلاعات حسابی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید که برای متصل کردن این حساب به نرم افزار متاتریدر4یا5 به شماره ورود و رمز عبور احتیاج دارید.

در کنار اطلاعات حساب معاملاتی میتوانید رمز عبور سرمایه گذار یا    password investor را مشاهده کنید که با این رمز می توانید وارد حساب معاملاتی شوید و اطلاعات آن،مانند معاملات باز،تاریخچه،سفارشات و … را مشاهده کنید اما نمی توانید به انجام معامله بپردازید که معمولا می توانید این رمز را در اختیار کسانی قرار دهید که قصد مشاهده حساب و معاملات شما را دارند.

میزان اسپرد در بروکر M4markets

هر معامله ای که در بازار فارکس و تمام بورس های دنیا انجام می شود شامل هزینه هایی است که بروکرها به دلیل خدماتی که به معامله گران ارائه می دهند این کارمزدها را دریافت می کنند در بعضی از حساب ها علاوه بر کارمزد یا اسپرد کمیسیون نیز وجود دارد، در جداول زیر می توانید میزان اسپرد هر نوع حساب را مشاهده کنید در حساب پرمیموم و راو اسپرد بروکر ام4مارکتس دارای کمیسیون است اما در حساب استاندارد کمیسیونی وجود ندارد.سایت هشتصد کارگزاری ام4مارکتس را از نظر اسپرد یکی از بهترین  کارگزاری هایی می داند که به ایرانی ها خدمات ارائه می دهند.

میزان-اسپرد-بروکر-M4Markets

حساب اسلامی در بروکر M4markets

تمام حساب های کارگزاری ام4مارکتس حساب اسلامی ارائه می دهند که میتوانید پس از ایجاد حساب واقعی درخواست حساب بدون سواپ دهید.لازم به ذکر است که حسابهای بدون سوآپ یا اسلامی به مدت 10 روز تقویمی ارائه می شود یعنی تا ده روز می توانید معامله خود را بدون سوآپ باز نگه دارید هرچند طی طرحی ویژه تا پایان سال میلادی2021 می توانید با شارژ حساب خود و تبدیل آن به حساب اسلامی «بدون محدودیت زمانی»برای هرمعامله باز از این نوع حساب استفاده کنید فرصتی که برای معامله گرانی که قصد معاملات بلند مدت دارند فراهم شده است.

استفاده از حساب اسلامی بدون محدودیت زمانی

به این صورت که می توانید معاملات خود را حتی بیش از ده روز کاری باز نگه دارید و نگران اضاف شده سوآپ به معامله خود نباشید.

معامله در حساب Premium کارگزاری ام4مارکتز تنها با 500 دلار

در حالت عادی برای معامله در حساب پرمیوم کارگزاری m4markets به 10000 دلار نیاز است اما در حال حاضر، مشتریان ایرانی می توانند، تنها با 500 دلار حساب پرمیموم خود را شارژ و در این حساب به معامله بپردازید و در طول این مدت از کش بک این حساب که به ازای هر لات 1 دلار می باشد استفاده کنید، قطعا این یک فرصت استثنایی برای معامله گران است.

واریز-برداشت-در-کارگزاری-M4-markets

واریز و برداشت در کارگزاریM4 markets

روش های زیادی برای شارژ حساب خود در کارگزاری ام4مارکتس موجود است که محبوبترین آنها واریزریالی،وب مانی، واریز از طریق پرفکت مانی و رمزارزها(ارزهای دیجیتال) می باشد برداشت نیز از همین طریق انجام می شود.

واریز و برداشت ریالی بروکرام4 مارکتز با نرخی پایینتر از تاپ چینج انجام می شود.لازم به ذکر است که مانند اکثر بروکرها واریز از هرطریقی که انجام شد برداشت نیز از همان راه انجام می شود البته سودی که از معاملات خود به دست می آورید را میتوانید از راههای دیگر نیز برداشت کنید.

برای واریز ریالی در بروکر ام4 مارکتس در کابین شخص خود از منوی سمت راست گزینه امور مالی و سپس واریز وجه را انتخاب کنید در مرحله بعد گزینه   local depositor را انتخاب وروی ادامه کلیک کنید  در قسمت بعدی مبلغ واریزی را به دلار وارد کنید و روی گزینه ادامه کلیک کنید،در انتها پس از مشاهده اطلاعات واریزی خود وری ادامه کلیک کنید و با از طریق واتساپ یا تلگرام با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. برای برداشت از حساب نیز همین مراحل طی می شود فقط در ابتدا به جای واریز وجه گزینه برداشت وجه را انتخاب کنید.همچنین می توانید برای مشاهده وضعیت تراکنش خود از منوی سمت راست،قسمت تاریخچه تراکنش ها،استفاده کنید.

نحوه-واریز-برداشت-در-کارگزاری-M4-markets
مرحله اول
نحوه-واریز-برداشت-در-کارگزاری-M4-markets
مرحله دوم
sell-bye-M4markets
مرحله سوم

بونوس های بروکر M4markets

بونوس یا پاداشهایی که در حال حاضر در کارگزاری ام4 مارکتز فعال است شامل: بونوس اعتباری تا سقف 5000 دلار که ویژه مشتریانی است که از mt5 برای معامله استفاده میکنند.با این بونوس می توانید از فری مارجین بیشتری برخوردار شوید و از حجم بیشتری در معاملات خود استفاده کنید.

بروکر M4markets

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر M4markets چه مدارکی نیاز است؟

تصویرحداقل دو کارت شناسایی مانند کارت ملی، گذرنامه،گواهینامه رانندگی و هر مدرکی که نشان دهنده اطلاعات هویتی شما باشد، و یک مدرک برای تایید آدرس مانند قبض آب برق تلفن،بیمه نامه اتومبیل،رسید بانکی،سند موبایل،رسید خرید اینترنتی و …مدارکی است که لازم است برای تایید هویت ارسال کنید. مدارکی که برای آدرس ارسال می کنید باید به تازگی و در سه ماه اخیر صادر شده باشد.همچنین برای ثبت نام داشتن یک ایمیل معتبر نیز الزامی است،در صورت هرگونه مشکل در ارسال مدارک خود با پشتیبانی تماس برقرار کنید.بهترین راه تماس با پشتیبانی از طریق واتساپ و تلگرام می باشد.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر M4markets

بیش از 200 محصولات معاملاتی شامل تمام جفت ارزهای موجود در فارکس، طلا و نقره،شاخص ها و  انرژی ها به شکل قراردادهای نقدی (اسپات) ،سهام ها و رمزارزها در کارگزاری ام4 مارکتز قابل معامله است.در حال حاضر،معامله کردن روی رمز ارزها تنها در پلتفرم متاتریدر 5 امکان پذیر است.

دارایی-قابل-معامله-در-کارگزاری-M4-markets

پشتیبانی فارسی بروکر ام 4 مارکتس

بروکر ام 4 مارکتز دارای پشتیبانی فارسی است که به صورت رسمی از ساعت 10 صبح تا 10 شب به وقت ایران پاسخگوی مشتریان هستند اما در روزهای تعطیل نیز پشتیبانی ارائه  می شود. شما می توانید از طریق کابین کاربری سایت و همچنین شماره واتساپ و تلگرام 0035795903141 و آیدی تلگرام: [email protected] با پشتیبانی در تماس باشید.

مزایای بروکر M4markets

اسپرد بسیار کم برای معاملات

سرمایه گذاری تنها با 5 دلار

بونوس ها و پاداشهای ویژه

ارائه حساب mam/pamm

مزایا-معایب-در-کارگزاری-M4-markets
www.hashtsad.com

معیاب بروکر M4markets

سابقه کم

نداشتن حساب سنت

پلتفرم معاملاتی کارگزاری M4markets

بروکر ام4مارکتس نرم افزار معاملاتی متاترید 4 و 5 را برای ویندوز ،مک و گوشی موبایل باسیستم اندروید و IOS ارائه می دهد که میتوانید هم در صفحه اصلی بروکر و هم در کابین شخصی خود از قسمت دانلودها این نرم افزارها را دانلود ونصب کنید.با وجود محبوبیت بیشتر meta trader4 نسبت به metatrader5 اما قابلیت های متای 5  بیشتر از متای 4 می باشد.به عنوان مثال در متاتریدر5 سرعت پلتفرم 64 بیت چند رشته ای و در متاتریدر4 سرعت پلتفرم 32 بیت تک رشته ای است،اندیکاتورهای داخلی موجود در متاتریدر 4 ،سی عدد و در متای 5 ،سی و هشت عدد می باشد که البته می توانید به هر پلتفرم اندیکاتورهای زیادی اضاف کنید،اما مهمترین تفاوت این دو نرم افزار در کارگزاری ام4 مارکتس انجام معاملات روی رمزارزها در پلتفرم متای 5 است که در حال حاضر در متای 4 این قابلیت وجود ندارد.

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در کارگزاری M4markets

اگر توان سرمایه گذاری با مبالغ زیاد را ندارید می توانید فقط با 5 دلار،حساب استاندارد خود در بروکر ام4 مارکتس را ایجاد و به معامله بپردازید.

پلتفرم-معاملاتی-در-کارگزاری-M4-markets
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر M4markets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر M4markets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر M4markets برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر M4markets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر M4markets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر M4markets برای اندروید

کتاب های الکترونیکی رایگان آموزش فارکس در بروکر M4markets

برای استفاده از مطالب آموزشی رایگان فارکس در بروکر ام 4 مارکتس می توانید در کابین شخصی خود از قسمت آموزش و دانلود کتاب الکترونیکی رایگان استفاده کنید.در حال حاضر کتاب پی دی اف آموزش فیبوناچی ارائه شده است که به مرور زمان کتابهای دیگر برای دانلود گذاشته می شود.

کتاب-الکترونیکی-در-کارگزاری-M4-markets

تقویم اقتصادی فارکس در بروکرام4 مارکتس

یکی  دیگر از قابلیت های کارگزاری M4markets ارائه تقویم اقتصادی می باشد که می توانید از منوی سمت راست در کابین شخصی خود قسمت تقویم اقتصادی از این مزیت استفاده کنید و از اخبار اقتصادی مطلع شوید.

ورود به سایت بروکر M4MARKETS

برای وارد شدن به سایت بروکر و همچنین ثبت نام در بروکر ام فور مارکتس می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اخبار و اطلاعیه های بروکر M4markets

در این بخش از صفحه بررسی بروکر m4markets ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه های این بروکر قرار داده می شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

بروکر m4 market موفق به کسب رگوله‌ی cysec شد

این رگولاتوری یکی از قوی‌ترین رگوله‌های بین‌المللی است که باعث افزایش اعتبار و سطح امنیتی بروکر می‌شود. امتیاز امنیت بروکر ام 4 مارکتس با اخذ این رگولاتوری، در سایت هشتصد، افزایش یافت. (سه شنبه – ۱۷ آبان ۱۴۰۱)

آموزش ثبت نام در بروکر M4markets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت اصلی بروکر m4markets شوید.

ثبت نام اولیه را انجام دهید

 

register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله اول
register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله دوم

وارد ایمیل آدرس ثبت نامی خودتان شوید

برای تایید ایمیل، کلیک کنید

register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله سوم ثبت نام در بروکر m4markets
register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله چهارم ثبت نام در بروکر m4markets

در ادامه تایید حساب کاربری، اطلاعات خواسته شده در تصویر زیر را، وارد نمایید

 

register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله پنجم
register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله ششم

مدارک شناسایی خود را آپلود کنید

 

اطلاعات خواسته شده در تصویر زیر را، وارد نمایید

 

register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله هفتم
register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله هشتم

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ثبتنام شما با موفقیت انجام شد.

 

register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله نهم
register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله دهم

اطلاعات خواسته شده در تصویر زیر را، وارد نمایید

 

register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله یازدهم
register-M4markets-نحوه-ثبتنام
مرحله دوازدهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان.

بروکر M4markets

از طریق واتس اپ این شماره به شما پاسخ خواهیم داد.

اگر سوال یا موضوعی هست که برای آن، به مشاوره رایگان ما نیاز دارید، اینجا بنویسید.