منوی دسته بندی

بررسی بروکر ای مارکتس amarkets و نحوه افتتاح حساب در ای مارکت

amarkets

از آنجایی که بروکر ای مارکتس چندسالی است که در بین ایرانیان در حال شهرت گرفتن است، در این مقاله به بررسی بروکر ای مارکتس amarkets  به شکلی دقیق خواهیم پرداخت. میزان امنیت و انواع حساب در ای مارکت را بررسی خواهیم کرد و همچنین نحوه افتتاح حساب در ای مارکتس را با فیلم آموزشی توضیح خواهیم داد.

بروکر ای مارکت در سال 2007 میلادی افتتاح شد، در ابتدا با نام دیگری استارت کار خود را زد اما چندسال بعد، تغییر نام داد و در حال حاضر به اسم ای مارکتس amarkets  فعال است.

همچنین در این مقاله، راجع به ایجاد و کار کردن با حساب دمو، و امکان دریافت پول نقد نیز توضیحاتی داده شده است!

امنیت بروکر ای مارکتس

به لحاظ امنیتی، ای مارکتس بروکری رگوله شده است و خوشبختانه رگولاتور ای مارکت، مشتریان ایرانی را هم تا سقف 20 هزار یورو، ساپورت می کند. البته که ای مارکت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات میدهد و به لحاظ امنیتی، حداقل از دید ایرانیان، ایمن حساب می‌شود و تا به حال در واریز و برداشت های خود، مشکلی نداشته.

آیا امکان دارد بروکر ای مارکتس ( آمارکتس) ایران را تحریم کند؟

این احتمال را برای تمام بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می‌دهند، وجود دارد که ممکن است دریچه خدمات خود را به روی ایران، ببندد، اما این نگرانی وجود ندارد که پول مشتریان ایرانی بلوک شود. در واقع طبق تجارب چند ساله ، تمام بروکرهایی که ایران را به لیست تحریم های خود اضاف کردند، فرصتی چند ماهه یا چند روزه را برای برداشت پول به مشتریان ایرانی می‌دهند و از این بابت هرگز جای نگرانی نیست.

ای مارکت
بروکر ای مارکت

فیلم نحوه افتتاح حساب در ای‌مارکت

ای مارکت
افتتاح حساب در ای‌مارکتس
نحوه افتتاح حساب در ای‌مارکت
ای مارکت
سایت ای مارکتس

در حساب دمو ترید کنید و پول نقد دریافت کنید!

برای کسانی که تازه در حساب ای مارکتس افتتاح حساب کنند، این بروکر پیشنهاد جالب توجهی را دارد. این یک فرصت بی نظیر است که بروکر، اجازه برداشت سود از حساب دمو را به مشتریان خود می دهد!

مراحل دریافت سود از حساب دمو

مراحل استفاده از این پیشنهاد در ای مارکتس به این صورت است که شما در ای مارکت، حساب باز کردید، باید تایید هویت را انجام دهید(در فیلم آموزش ثبت نام که در بالا قرار دارد، نحوه تایید هویت در ای مارکتس توضیح داده شده) ،سپس با افتتاح حساب دمو، به مدت پنج روز فرصت دارید که با موفقیت در حسابتان، سود کنید.

در روز پنجم حسابتان را ببندید. یک حساب لایو(حساب فیکس یا استاندارد در پلتفرم متاتریدر 4) افتتاح کنید.

با پشتیبانی بروکر ای مارکت ارتباط برقرار کنید و از وی بخواهید که، سود را از حساب دمو، به حساب واقعیتان انتقال دهد.

نکته مهم برای دریافت سود حساب دمو

نکته ای که باید رعایت کنید هم این است که باید حساب لایو واقعیتان را باید، حداقل به اندازه سودی که در حساب دمو دریافت کردید، شارژ کنید. البته اگه سودتان خیلی زیادتر از توان مالیتان برای شارژ کردن بود، در این زمینه به پشتیبانی بروکر بگویید، تا این مشکل را حل کند!

در این زمینه، بعد از افتتاح حساب و تایید هویت در آمارکتس، با پشتیبانی صحبت کنید. هدف بروکر هم این است که شما را با کیفیت حساب های خود آشنا کند تا متوجه این موضوع شوید که ای مارکت واقعا حساب های بی مانندی را دارد.

آی مارکتس
بروکر آ مارکتس

پشتیبانی بروکر ای مارکت

بروکر ای مارکت دارای تیم پشتیبانی فارسی زبان و ایرانی است که طبق تجربه شخصی خود من، این تیم پشتیبانی رفتاری بسیار عالی با تریدرهای ایرانی دارد.

انواع حساب در بروکر ای مارکت

حساب های معاملاتی بروکر ای مارکتس به سه نوع کلی تقسیم می‌شود.

حساب استاندارد، حساب فیکس و حساب ای سی ان ecn

در تصویر زیر مشخصات انواع این حساب ها را می‌بینید.

ای مارکت
بروکر ای مارکت fv,;v hd lhv;js

میزان اسپرد در ای مارکتس

میزان اسپرد در حساب های مختلف بروکر آمارکتس با هم متفاوت هست.طبق انتظار حساب ای سی ان ecn از اسپرد بسیار پایینی برخوردار است. این حساب حتی به نسبت دیگر بروکرها هم بسیار اسپرد پایین تری دارد و شاید بشود گفت ای مارکت کمترین اسپرد را بین همه بروکرهایی دارد که به ایران خدمات می‌دهند.

حساب استاندارد بروکر ای مارکت هم بسیار مناسب تریدهای بلندمدت تر است.این حساب هم چون (کش بک) دارد و مقداری از اسپرد پرداختی را دوباره از بروکر پس می‌گیرید، باز هم بسیار مناسب است. به هر صورت هر کدام از این حساب ها مزایای خود را دارند که بهتر است با توجه به سبک معاملاتی خودتان، نوع حسابی که قصد دارید با آن کار کنید را انتخاب کنید.

واریز و برداشت در بروکر ای مارکت

بهترین مزیتی که بروکر ای مارکت دارد و من خودم از آن خیلی لذت بردم، واریز و برداشت آسان و بدون کمیسون است. اگر واریز و برداشت ریالی را مد نظر بگیرید، که در ای مارکتس به راحتی قابل انجام است. اگر هم از روش های دیگری، مانند واریز با وبمانی استفاده کنید، بروکر کارمزدی را که وبمانی(یا هر انتقال دهنده‌ی دیگری) از شما کسر کند را به شما می‌پردازد. من از این بابت بروکر ای مارکت را تحسین می‌کنم.در فیلم آموزشی در مورد نحوه‌ی واریز و برداشت در ای مارکتس توضیح داده‌ام.

بروکر ای مارکتس
بروکر ایمارکتس

حساب کپی تریدینگ ای‌مارکتس

حساب کپی ترید در بروکر ای مارکت را من بهترین و قوی ترین مزیت این بروکر می‌دانم که می‌توان شاهد یک سیستم کپی ترید منصفانه دانست. این حساب از نوع رم هست و با حساب های پم متفاوت عمل می‌کند. حساب کپی ترید را در مقاله ای جداگانه در سایت هشتصد بررسی و معرفی کرده‌ایم.در واقع با این سیستم ای مارکت شرایط کسب درآمد را برای همه افراد، حتی کسانی که شناختی به ترید هم ندارد، فراهم آورده.

نظر شخصی من این است که حساب امن کپی ترید ای‌مارکت را اگر با دیدگاه منطقی و ریسک پایین، استفاده کنید، شما یک برنده اید و می‌توانید همیشه بدون صرف وقت و انرژی از فارکس کسب درآمد کنید.‌پیشنهاد می‍‌دهم از فرصت سرمایه گذاری در کپی ترید حتما استفاده کنید.

fv,;v hlhv;js

نتیجه بررسی بروکر ای مارکتس amarkets

اگر بخواهیم مقایسه کنیم بروکر ای مارکت را با سایر بروکرها، باید گفت ای مارکت می‌تواند یک انتخاب مطمئن برای تریدهایی باشد که قصد سودآوری از بازار را دارند! زیرا طبق تجربه ای که خودم از کار کردن با مابقی بروکر ها داشتم، ای مارکت تنها بروکری است که همه ابزارها را برای سودآوری دائمی از فارکس را فراهم کرده است.

سایت هشتصد
fv,;v hlhv;js fv,;v Hlhv;js

hlhv;js

قصد دارید با ما در این خصوص ارتباط برقرار کنید؟ فرم زیر را پر کنید تا با شما ارتباط بگیریم.

شماره واتس اپ خود را وارد کنید.
اگر سوال یا موضوعی هست که برای آن، به ارتباط با ما نیاز دارید، اینجا بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =