منوی دسته بندی
amarkets

از آنجایی که بروکر ای مارکتس چندسالی است که در بین ایرانیان در حال شهرت گرفتن است، در این مقاله به بررسی بروکر ای مارکتس amarkets به شکلی دقیق خواهیم پرداخت. میزان امنیت و انواع حساب در ای مارکت را بررسی خواهیم کرد و همچنین نحوه افتتاح حساب در ای مارکتس را با فیلم آموزشی توضیح خواهیم داد. شهرت در ایران: ( ای مارکتس ، ای مارکت ، آمارکتس)

ای مارکت

آنچه در این صفحه خواهید خواند:

 • فیلم بررسی و معرفی بروکر ای مارکتس
 • آموزش ثبت نام در بروکر amarkets

 • اعتبار بروکر ای مارکتس
 • دفتر مرکزی ای مارکتس کجاست؟

 • معرفی انواع حساب های بروکر ای مارکت

 • بررسی میزان اسپرد و خصوسیات حساب ای مارکتس
 • نحوه واریز و برداشت در ای مارکتس

 • شرایط تایید هویت در بروکر ای مارکتس

 • نحوه ارتباط با پشتیبانی فارسی بروکر amarkets

 • مدارک لازم برای ثبت نام در بروکرای مارکتس
 • با چقدر سرمایه می‎توان در ایمارکتس حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

 • کپی تریدینگ در ای مارکتس
 • مزایا و معایب بروکر ای مارکت

 • نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در ای مارکتس با عکس و فیلم

نام بروکر

سال تاسیس

خدمات به ایران

پشتیبانی فارسی

میزان اسپرد

حساب ecn

رگوله

کپی تریدینگ

ترفند کاهش اسپرد

حساب اسلامی

حداقل واریزی در حساب

راحت‌ترین راه واریز و برداشت

اجازه ترید اسکالپینگ

amarkets

2007 میلادی

دارد

دارد

پایین

دارد

FSA

دارد

دارد

دارد

100 دلار

ریالی

دارد

امتیاز amarkets
8.4/10

آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکتس

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر ای مارکتس توضیح داده شده است.

فیلم آموزش ثبت نام و کار با سایت بروکر ای مارکتس

برای دیدن فیلم آموزش ثبت نام و کار با سایت ای مارکتس، روی دکمه آبی رنگ زیر کلیک کنید

همچنین در پایین همین صفحه، با تصاویر، به صورت گام به گام، نحوه ثبت نام و تایید هویت در بروکر ای مارکتس توضیح داده شده است.

اعتبار بروکر ای مارکتس

اعتبار بروکر ای مارکتس

اعتبار بروکر ای مارکتس

سابقه بروکر ای مارکت یا آمارکتس چقدر است؟


ای مارکتس در سال 2007 تاسیس شد، اما با نامی دیگر فعالیت داشت. در سال 2015 تغییر نام داد و در حال حاضر با نام ای مارکتس یا a markets فعال است.

دفتر مرکزی بروکر a markets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر amarkets در کشور مونتنگرو می‌باشد. البته در کشورهای مختلفی دفترهای شعب ای مارکت فعال است. دفتر بخش فارسی زبان بروکر ای مارکتس در کشور ارمنستان واقع شده است.

رگوله بروکر ای مارکتس

آمارکتس در اداره خدمات مالی (FSA) سنت وینسنت با شماره ثبت 22567 IBC 2015. ثبت شده است. بروکر ای مارکتس عضو کمیسیون مالی سازمان حل اختلاف مستقل EDR ، نیز هست. همچنین تا بیست هزار دلار از سرمایه هر مشتری، در ای مارکت بیمه می باشد.

آیا امکان دارد بروکر ای مارکتس ( آمارکتس) ایران را تحریم کند؟

این احتمال را برای تمام بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می‌دهند، وجود دارد که ممکن است دریچه خدمات خود را به روی ایران، ببندد، اما این نگرانی وجود ندارد که پول مشتریان ایرانی بلوک شود. در واقع طبق تجارب چند ساله ، تمام بروکرهایی که ایران را به لیست تحریم های خود اضاف کردند، فرصتی چند ماهه یا چند روزه را برای برداشت پول به مشتریان ایرانی می‌دهند و از این بابت هرگز جای نگرانی نیست.

ای مارکت

افتتاح حساب در ای مارکتس

افتتاح حساب در بروکر تریدکیت fxtk

انواع حساب های بروکر ای مارکتس

بروکر ایمارکتس چهار مدل حساب معاملاتی را به مشتریان، ارائه داده که بدین شرح می‌باشد:

مشخصات حساب amarkets حساب Fixed حساب Standard حساب ecn  
حداقل واریز برای افتتاح 100 دلار 100 دلار 200 دلار  
حداکثر لوریج 1:1000 1:1000 1:200  
اسپرد ثابت از
3 پیپ
شناور از
1.3 پیپ
شناور از
0 پیپ
 
کمترین حجم قابل معامله 0.01 لات 0.01 لات 0.01 لات  
کمیسیون ندارد ندارد  5دلار در1لات  
stop out 20 درصد 20 درصد 40 درصد  
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله  
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله  
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله  
جدول مقایسه انواع حساب ها بروکر ای مارکتس

حساب استاندارد ( Fixed):

این حساب که با صد دلار افتتاح می‌شود، اسپردی ثابت دارد و در ساعات مختلف، میزان اسپردها تغییری ندارد. بروکر آمارکتش اگر از این نوع حساب استفاده کنید، می توانید از مزیت دریافت کش‌بک هم بهره ببرید. کش بک، در حساب فیکس آمارکتس، امکان دریافت 17 دلار کش بک برای هر یک لات معامله را خواهید داشت. در این زمینه بهتر است بعد از ثبت نام در بروکر ای مارکتس، نحوه دریافت درآمد کش‌بک را از پشیبانی بروکر بپرسید. 

حساب Standard  :

حساب استاندارد بروکر ای مارکت، از دید شخصی من، واقعا حسابی استاندارد و نرمال است. به لحاظ اسپرد، سطح نرمال و قابل قبولی را داراست. اسپردها معمولا در حساب های استاندارد بالاست، اما در ای  مارکت، حساب استاندارد، اسپردی به نسبت پایین را شاهد خواهید بود. در این حساب هم، تریدرها می توانند از مزیت برخورداری از کش بک استفاده کنند. کیفیت نقاط باز و بسته شدن معامله در حساب استاندراد واقعا عالیست.اکثر تریدرهای ای مارکت، از حساب استاندارد استفاده می‌کنند.

حساب ecn :

و اما حساب با کیفیت و کم نظیر بروکر ای مارکت، حساب ecn هست که در بروکر amarkets ، این حساب به قدری اسپرد پایینی دارد که شاید گاهی تریدر را متعجب کند. حساب ecn بروکر ای مارکتس، علاوه بر کیفیت بالا، کندل هایی بسیار دقیق و رقابتی در سطح جهانی را با قدرت داراست.
این حساب که با حداقل 200 افتتاح می شود، دلیل محبوبیت بروکر آمارکتس در بین ایرانی هاست. هر تریدر حرفه ای که با این حساب آشنا باشد، آمارکتس را بروکری تاپ خواهد دید.

اسپرد امارکتس

میزان اسپرد در بروکر A markets :

بدون شک بروکر امارکتس را باید به عنوان یکی از بروکرهایی که کمترین اسپرد را داراست معرفی کنیم.در حساب ای سی ان بروکر ای مارکتس که واقعا این میزان از اسپرد مشهود است، اما در حساب های فیکس و استاندارد هم چون کش‌بک را به مشتران می‌دهد، دوباره میزان اسپرد بسیار اندک می‌شود. البته چون مخاطبان سایت هشتصد، از ترفند کاهش اسپرد هم استفاده می‌کنند، ای مارکتس را بروکری بسیار منصف از این جهت، خواهند یافت. در ادامه مقاله،  راجع به ترفند کاهش اسپرد هم بخوانید.

 

واریز و برداشت بروکر امارکتس

hlhv;js fv,;v

نحوه واریز و برداشت در ای مارکتس

بهترین مزیتی که بروکر ای مارکت دارد و من خودم از آن خیلی لذت بردم، واریز و برداشت آسان و بدون کمیسون است. اگر واریز و برداشت ریالی را مد نظر بگیرید، که در ای مارکتس به راحتی قابل انجام است. اگر هم از روش های دیگری، مانند واریز با وبمانی استفاده کنید، بروکر کارمزدی را که وبمانی(یا هر انتقال دهنده‌ی دیگری) از شما کسر کند را به شما می‌پردازد. من از این بابت بروکر ای مارکت را تحسین می‌کنم. من خودم برای واریز و برداشت در ای مارکت، از طریق صرافی تاپ چینج را، ترجیح می دهم.

برای واریز و برداشت های ریالی، ابتدا باید به پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

در دو تصویر زیر، نحوه‌ی ورود به صفحه نقل و انتقالات پول در ای مارکتس و همچنین لیست، برخی از روش های واریز و برداشتی که در ای مارکتس، امکان پذیر هست را مشاهده می‌کنید.

واریز ای مارکتس

در تصویر زیر، لیست روش های مختلف واریز را ببینید:

 

بروکرهای فارکس

برای تایید هویت در ای مارکتس چه مدارکی لازم است؟

ایجاد حساب کاربری و تایید هویت در سایت بروکر ای مارکت کار سختی نیست. برای تایید هویت در این بروکر، بعد از تایید آدرس ایمیل و شماره همراه، لازم است که تصویر کارت شناسایی خودتان را ارسال کنید. این کارت شناسایی، می‌تواند پاسپورت و یا کارت ملی باشد.

در بروکر a-markets  چه دارایی هایی را می‌توان معامله کرد؟

میزان دارایی های قابل معامله در آمارکتس، علاوه بر جفت ارزهای فارکس، امکان ترید روی بسیاری دیگر از دارایی ها نیز وجود دارد. البته با توجه به نوع حسابی که باز می‌کنید، این دارایی ها می‌تواند متفاوت باشد. در مجموع تنوع زیادی در دارایی های قابل معامله دارد.

گروه های مختلف دارایی قابل معامله در بروکر تریدکیت:

فارکس(جفت ارزها) –  ایندکس index  – commodities  – crypto – CASH INDEX –  فلزات – سهام

پشتیبانی بروکر ای مارکت

بروکر ای مارکت دارای تیم پشتیبانی فارسی زبان و ایرانی است که طبق تجربه شخصی خود من، این تیم پشتیبانی رفتاری بسیار عالی با تریدرهای ایرانی دارد. هم از طریق سایت بروکر و هم از راه تلگرام و واتساپ، شما می‌توانید با پشتیبانی بروکر ای مارکتس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

شماره واتساپ پشتیبانی ای مارکتس:

447723477989+

تریدبروکر

متاتریدر امارکتس

پلتفرم معاملاتی کارگزاری ای مارکتس

در کارگزاری ای مارکتس هم به مانند دیگر بروکرها، از متاتریدر 4 ، به عنوان ساده ترین پلتفرم معاملاتی، می‌توانید استفاده کنید. همانطور که می‌دانید متاتریدر 4، محبوب ترین پلتفرم معاملاتی می‌باشد که حتی با وجود معرفی متاتریدر 5، همچنان اکثر تریدرها، متاتریدر 4 را برای کار انتخاب می‌کنند. البته پلتفرم متاتریدر 5 هم در ای مارکت پشتیبانی می‌شود و با توجه به نیاز یا علاقه خودتان، می توانید پلتفرم معاملاتی خودتان را انتخاب کنید.

دانلود متاتریدر 4 بروکر ای مارکتس:

از طریق لینک زیر، می‌توانید نسخه ویندوز متاتریدر 4 بروکر ای مارکتس را دانلود کنید.

آموزش های رایگان در کارگذاری ای مارکت

وب سایت رسمی بروکر ای مارکتس، بخشی را برای مقالات آموزشی رایگان در نظر گرفته که برای کارآموزان، مبتدیان و حتی حرفه ای ها می‌تواند بار علمی بسیار خوبی داشته باشد. نکات جالب و روش های به نسبت خوبی را در این مقالات آموزشی، مشاهده خواهید کرد.

البته برنامه های جلسات آنلان هم در این بروکر برای مشتریان ایرانی، تعریف شده که به صورت وبینار ارئه می‌شود. بعد از ثبت نام در ای مارکتس، می‌توانید به صورت رایگان در وبینارهایی که برگزار می‌شود شرکت کنید.

amarket

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر ای مارکت

برای افتتاح حساب در بروکر ای مارکتس، لازم است که حداقل به مقدار صد دلار واریزی داشته باشید تا بتوانید یک حساب استاندارد یا فیکس را باز کنید و ترید کنید.

;\d jvdn

شئشقنثفس

کپی تریدینگ بروکر ای مارکتس

حساب کپی تریدینگ ای مارکتس

حساب کپی ترید در بروکر ای مارکت را من بهترین و قوی ترین مزیت این بروکر می‌دانم که می‌توان شاهد یک سیستم کپی ترید منصفانه دانست. این حساب از نوع رم هست و با حساب های پم متفاوت عمل می‌کند. حساب کپی ترید را در مقاله ای جداگانه در سایت هشتصد بررسی و معرفی کرده‌ایم.در واقع با این سیستم ای مارکت شرایط کسب درآمد را برای همه افراد، حتی کسانی که شناختی به ترید هم ندارد، فراهم آورده.

نظر شخصی من این است که حساب امن کپی ترید ای‌مارکت را اگر با دیدگاه منطقی و ریسک پایین، استفاده کنید، شما یک برنده اید و می‌توانید همیشه بدون صرف وقت و انرژی از فارکس کسب درآمد کنید.‌پیشنهاد می‍‌دهم از فرصت سرمایه گذاری در کپی ترید حتما استفاده کنید. با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد صفحه آموزش کپی تریدینگ ای مارکتس خواهید شد.

ترفند کاهش اسپرد و پرداخت ریبیت در بروکر اس مارکتس

اگر از طریق لینک زیر، در بروکر آمارکتس ثبت نام و تایید هویت داشته باشید، بروکر آمارکتس، طبق قراردادی که با سایت هشتصد دارد، ما را به عنوان بازاریاب شما می‌شناسد و در آینده، بخشی از هزینه اسپردی را که، بابت معاملاتتان، به بروکر پرداخت می‌کنید را، به حساب ما (به علت انجام بازاریابی) پرداخت می‌کند. در سایت هشتصد ما تصمیم گرفتیم، مبلغی که بابت بازاریابی از بروکر دریافت می کنیم را، به خود شما بازگردانیم. به همین منظور، بعد از ثبت نام در آمارکتس، حتما مشخصات خودتان، شامل نام خانوادگی و آدرس ایمیلتان را برای ما ارسال کنید، تا پرداخت این درآمد را برای شما فعال کنیم. این مبلغ به مرور و به صورت کشبک، درحساب شما، واریز خواهد شد.

اگر از قبل نیز در آمارکتس با لینک دیگری ثبت نام داشته اید، باز امکان چنین چیزی هست، اما با اقداماتی دیگر. بهتر است در این مورد از طریق راه ارتباطی، به ما اطلاع دهید تا مزیت دریافت ریبیت را در حسابتان پیگیری وامکان پذیر کنیم.
این باعث می‌شود مقداری از هزینه ای که بابت اسپرد پرداخته اید، به خودتان بازگردد.

در حساب دمو ترید کنید و پول نقد دریافت کنید!


برای کسانی که تازه در حساب ای مارکتس افتتاح حساب کنند، این بروکر پیشنهاد جالب توجهی را دارد. این یک فرصت بی نظیر است که بروکر، اجازه برداشت سود از حساب دمو را به مشتریان خود می دهد!

مراحل دریافت سود از حساب دمو

مراحل استفاده از این پیشنهاد در ای مارکتس به این صورت است که شما در ای مارکت، حساب باز کردید، باید تایید هویت را انجام دهید(در فیلم آموزش ثبت نام که در بالا قرار دارد، نحوه تایید هویت در ای مارکتس توضیح داده شده) ،سپس با افتتاح حساب دمو، به مدت پنج روز فرصت دارید که با موفقیت در حسابتان، سود کنید.

در روز پنجم حسابتان را ببندید. یک حساب لایو(حساب فیکس یا استاندارد در پلتفرم متاتریدر 4) افتتاح کنید.

با پشتیبانی بروکر ای مارکت ارتباط برقرار کنید و از وی بخواهید که، سود را از حساب دمو، به حساب واقعیتان انتقال دهد.

نکته مهم برای دریافت سود حساب دمو

نکته ای که باید رعایت کنید هم این است که باید حساب لایو واقعیتان را باید، حداقل به اندازه سودی که در حساب دمو دریافت کردید، شارژ کنید. البته اگه سودتان خیلی زیادتر از توان مالیتان برای شارژ کردن بود، در این زمینه به پشتیبانی بروکر بگویید، تا این مشکل را حل کند!

در این زمینه، بعد از افتتاح حساب و تایید هویت در آمارکتس، با پشتیبانی صحبت کنید. هدف بروکر هم این است که شما را با کیفیت حساب های خود آشنا کند تا متوجه این موضوع شوید که ای مارکت واقعا حساب های بی مانندی را دارد.

مزایای بروکر amarkets

پشتیبانی فارسی بسیار قوی و پیگیر

میزان اسپرد پایین

داشتن سیستم کپی تریدینگ پیشرفته و بسیار به روز

واریز و برداشت های آسان و سریع

کیفیت بالای حساب های معاملاتی

کش بک های بسیار قابل توجه

معایب بروکر amarkets

نداشتن حساب cent

آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکتس با عکس

با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد سایت بروکر ای مارکتس شوید

در صفحه باز شده، فرم را پر کنید و سپس گزینه افتتاح حساب را کلیک کنید.

a-markets
بروکر ای مارکتس

بعد از ثبت اطلاعات اولیه، وارد کابین شخصی خود در سایت بروکر ای مارکت خواهید شد.در این صفحه فقط پیغام هایی که به شما نمایش داده می شود را مشاهده کنید و سپس وارد صندوق آدرس ایمیل خود شوید.


 لازم است که بعد از ورود به این صفحه، به ایمیل خودتان مراجعه کنید.

کارگذاری ای مارکتس

لیست میل هایی که به آدرس ایمیل شما ارسال شده است را در تصویر زیر می بینید.

ای مارکتز
بروکر ای مارکتز

میلی که مربوط که اطلاعات ورود شما به کابین شخصی خود در بروکر ای مارکت هست را باز کنید. نام کاربری و رمزتان را یادداشت نمایید. البته پیشنهاد می دهم، در آینده رمز ورود خود را تغییر دهید و رمز دلخواهتان را جاگزین کنید.

ایمارکت

سپس میلی که مربوط به تایید آدرس ایمیل هست را باز کنید و روی (تایید کنید) کلیک کنید .

hd lhv;js
کارگذاری ای مارکتس

دوباره وارد صفحه کابین کاربری خود شوید و مطابق تصویر زیر، شماره تلفن همراه خود را نیز، تایید نمایید.

تلفن ای مارکتس
بروکر ا مارکتس

کدی که به شماره موبایل شما ارسال می شود را وارد کنید. اگر به هر دلیلی کد به شماره شما ارسال نشد، این موضوع را با پیشتیبانی آمارکتس مطرح کنید را موضوع را حل نمایند.

ای مارکتس
بروکرآ مارکتس

آموزش تایید هویت در بروکر امارکتس amrkets

روی گزینه تایید هویت کلیک کنید

ا مارکتس
آ مارکتس بروکر

به مانند عکس زیر، اطلاعات خواسته شده را وارد و سپس تصویر مدرک شناسایی خود را آپلود کنید. مدرک می تواند کارت ملی، شناسنامه و یا پاسپورت هم باشد.

سایت بروکر ای مارکتس

بعد از ارسال مدرک و اطلاعات مربوط به تایید هویت، منتظر بمانید تا تایید هویت شما در بروکر، انجام شود. بین یک ساعت تا یک روز کاری ممکن است این تایید هویت به طول بیانجامد.

تغییر رمز عبور ناحیه کاربری در بروکر ای مارکتس

برای تغییر پسورد یا همان رمز ورود به کابین کاربری بروکر ای مارکتس، مطابق تصاویر زیر، عمل کنید

عکس اول
آمارکتس
عکس دوم

ورود به صفحه اول سایت ای مارکتس و ورود به ناحیه کاربری

در زیر، تصویر صفحه اول سایت ای مارکتس را مشاهده می کنید. برای ورود به ناحیه کاربری خود، روی گزینه ورود که در گوشه سایت قرار دارد کلیک کنید و سپس مطابق تصویر دوم، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید و وارد اکانت ای مارکت خود شوید.

سایت ا مارکت
عکس اول
ا مارکتس
عکس دوم

فیلم آموزش ثبت نام و کار با سایت بروکر ای مارکتس