لیست بروکرها و صرافی‌ها
فهرست مطالب

دوره سرمایه گذاری حرفه ای

دوره سرمایه‌گذاری حرفه‌ای

دیدن این دوره، به همه افرادی که قصد دارند، در هر زمینه ای سرمایه گذاری دلاری کنند، توصیه می شود.
این دوره رایگان را حتما ببینید، زیرا می تواند بر آینده وضعیت مالی و تصمیم گیری های شما در سرمایه گذاری، تاثیرگذار باشد و امیدوارم که شما را به سمت سرمایه گذاری های امن و شفاف، سوق دهد.

انواع مختلف سرمایه گذاری ها، که با درصدهای سودآوری و ریسک های متنوع، همراه است، در این دوره، بررسی شده و شما را در شناساندن فرصت های سرمایه گذاری دلاری، راهنمایی می کند.
امیدواریم که به شما اطلاعات مفید، ضرروی و مهمی را در این دوره، منتقل کنیم و در نهایت، به شما در تصمیم گیری های مهم مالی، کمک کرده باشیم.

درک درصدهای سودآوری دلاری

در این ویدئو، سعی شده، درک درستی از درصدهای سودآوری دلاری، تفهیم شود. دیدن این ویدئو می تواند ساختار ذهنی شما را در مورد سرمایه گذاری دلاری، به صورت درستی، شکل دهد. واجب است که قبل از هر گونه سرمایه گذاری، به گفته های درس اول، به خوبی دقت نمایید.

انواع فرصت های سرمایه گذاری

در کلیپ دوم از دوره سرمایه گذاری حرفه ای دلاری، انواع مختلف اشکال و فرصت های سرمایه گذاری دلاری، معرفی و بررسی می شود. لازم است که انواع ریسک ها در شکل های مختلف سرمایه گذاری دلاری را به خوبی بشناسید. به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه، انرژی و وقتتان، این کلیپ را با دقت ببینید.

سرمایه گذاری در سیستم کپی تریدینگ(بخش اول)

در این ویدیو به صورت اختصاصی، در مورد سرمایه‌گذاری دلاری روی سیستم‌ها و حساب‌های کپی‌تریدینگ صحبت شده است.اطلاعات مهم، چالش‌ها و نکات مهم آن را می‌توانید با دیدن این کلیپ، دریابید.

سرمایه گذاری در سیستم کپی تریدینگ(بخش دوم)

نکات لازم قبل از اتصال به حساب‌های کپی تریدینگ در این ویدیو توضیح داده شده. بسیار با اهمیت است که این توضیحات را با دقت فرا بگیرید.

درس پنجم در حال ساخت است و به زودی، منتشر خواهد شد.

[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *