لیست بروکرها و صرافی‌ها

IFC Markets - آی اف سی

امتیاز
6.7/10
بروکر IFC Markets آی اف سی مارکتس ⚡️مزایا و معایب مهم
بروکر IFC Markets آی اف سی مارکتس ⚡️مزایا و معایب مهم
نام بروکرIFC Markets آی اف سی
سال تاسیس2006
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیانگلستان
رگولهIFC
حساب پمدارد
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی،ارزهای دیجیتال، تاپ چنج
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد وبررسی بروکر IFC Markets می‌پردازیم، بروکر آی اف سی مارکتس یک بروکر بسیار قوی به لحاظ امنیتی می‌باشد که امکان استفاده از خدمات آن برای ایرانی‌ها نیز فراهم است. تعداد مشتریان ایرانی بروکر ifc اصلا کم نیست و این بروکر، توانسته از سراسر دنیا، توجه بسیاری را به خود جلب کند.

بیشترین مشتریان بروکر IFC از کدام کشورها هستند؟

آمار مشتریان بروکر IFC

آموزش ثبت نام در بروکر IFCMarkets

آموزش ثبت نام در بروکر آی اف سی در سایت هشتصد به صورت کامل قرار داده شده است و شما با کلیک بر روی لوگوی pdf می‌توانید فایل مربوط به آموزش ثبت نام در این بروکر را دریافت کنید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر IFC Markets

فیلم بررسی بروکر ifcmarkets

اعتبار-بروکر-آی اف سی-امنیت

اعتبار بروکر آی اف سی مارکتس

با توجه به سابقه‌ی زیاد بروکر آی اف سی و همچنین داشتن رگوله‌ی قوی، بروکر ای اف سی مارکتس را می‌توان یک بروکر بسیار معتبر و با امنیت بالا دانست، لذا تریدرها می‌توانند با خاطری آسوده در این بروکر سرمایه‌گذاری و افتتاح حساب کنند.

آیا بروکر IFC رگوله دارد؟

بروکر آی اف سی مارکتس دارای رگوله‌ی Labuan Financial Services Authority (LFSA) و British Virgin Islands Financial Services Commission (FSC) می‌باشد، البته این بروکر قبلا رگوله‌ی Cyprus Securities and Exchange Commission (CYSEC) را هم داشته که تاریخ آن منقضی شده است، چنانچه این بروکر مجددا تاریخ اعتبار رگوله‌ی (CYSEC) را تمدید کند حتما در سایت هشتصد اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

رگوله cysec
رگوله CYSEC
رگوله fsc
رگوله FSC
رگوله lfsa
رگوله LFSA

دفتر مرکزی بروکر Markets IFC کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر IFC در کشور انگلستان واقع می‌باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-آی اف سی

سابقه بروکر IFC چقدر است؟

بروکر آی اف سی در سال 2006 تاسیس شده است و دارای بیش از 17 سال سابقه‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان می‌باشد.

انواع-حساب-بروکر-آی اف سی-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر IFC

مشخصات/نام حساب حساب استاندارد mt4 حساب میکرو mt4 حساب استاندارد mt5 حساب میکرو mt5  
حداقل واریز برای افتتاح 1000$ 10$ 1000$ 10$  
حداکثر لوریج 1:200 1:400 1:200 1:400  
اسپرد

ثابت 1.8 پیپ

ثابت 1.8 پیپ

اسپرد از 0.4 پیپ اسپرد از 0.4 پیپ  
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله  
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله بله  
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله بله  
کمیسیون 0 0 0 0  

اجازه استفاده از اکسپرت

اجازه اسکالپینگ

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

 

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر آی ام سی مارکتس دو نوع حساب مختلف را به تریدرها ارائه می‌دهد که تقریبا ویژگی‌های یکسانی دارند در ادامه به بررسی جزییات این حساب‌ها می‌پردازیم.

حساب-بروکر-آی اف سی-ای میکرو استاندارد ام تی 5 ام تی 4

افتتاح حساب استاندارد

حداقل واریزی برای افتتاح یک حساب استاندارد در بروکر آی اف سی مارکتس 1000 دلار می‌باشد و تریدرها محدودیتی برای سقف واریز در این حساب ندارند.

این حساب فاقد کمیسون می‌باشد و تنها در معاملات سهام از تریدرها کمیسیون دریافت می‌شود.

اسپرد این حساب در نرم‌افزارهای معاملاتی مختلف متفاوت است و در متاتریدر چهار اسپرد ثابت و 1.8 پیپ است و در متاتریدر پنج اسپرد از 0.4 پیپ شروع می‌شود، همچنین در نت تریدیکس شما می‌توانید زمان افتتاح حساب انتخاب کنید که مایل به افتتاح حساب با اسپرد ثابت 1.8 هستید یا تمایل به افتتاح حساب با اسپرد متغیر دارید که از 0.4 پیپ شروع می‌شود.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1 به 200 می‌باشد.

افتتاح حساب میکرو

شما تنها با واریز 10 دلار می‌توانید یک حساب میکرو در بروکر آی اف سی مارکتس افتتاح کنید، سقف واریزی در این حساب نیز 5000 دلار می‌باشد.

حداکثر لوریجی که تریدرها می‌توانند در این حساب استفاده کنند نیز 1 به 400 است.

بروکر آی اف سی تنها بابت انجام معاملات سهام از تریدرها کمیسیون دریافت می‌کند و معامله با سایر نمادها فاقد کمیسیون می‌باشد.

 

میزان اسپرد دریافتی بروکر از تریدرها با توجه به نرم افزار معاملاتی که انتخاب می‌کنند متفاوت است مثلا در نرم‌افزار متاتریدر 5 اسپرد بروکر متغیر است و از 0.4 پیپ شروع می‌شود و در نرم‌افزار معاملاتی متاتریدر 4 میزان اسپرد ثابت است و 1.8 پیپ می‌باشد، همچنین در پلتفرم معاملاتی نت تریدیکس شما می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود حساب با اسپرد ثابت یعنی 1.8 پیپ یا حساب با اسپرد متغیر و شروع از 0.4 پیپ را انتخاب کنید.

میزان اسپرد بروکر آی اف سی مارکتس

میزان اسپرد بروکر آی اف سی با توجه به نرم‌افزار معاملاتی که تریدرها انتخاب می‌کنند متفاوت است و تریدرها در این بروکر می‌توانند انتخاب کنند که میزان اسپرد حسابشان ثابت باشد یا متغیر، بروکر IFC در نرم‌افزار متاتریدر چهار اسپرد ثابت 1.8 پیپ را ارائه می‌دهد و در نرم افزار معاملاتی متاتریدر پنج اسپرد متغیر را ارائه می‌دهد که شروع آن از 0.4 پیپ می‌باشد، همچنین در نت تریدیکس تریدرها می‌توانند با توجه به استراتژی خود اسپرد ثابت یا متغیر را انتخاب کنند، البته به صورت کلی میزان اسپرد این بروکر را در مقایسه با سایر بروکرها می‌توان مقدار متوسطی در نظر گرفت.

حساب اسلامی بروکر ای اف سی مارکتس

داشتن حساب اسلامی و بدون سوآپ از ویژگی‌های خوب بروکر  IFCmarkets می‌باشد، تفاوت حساب اسلامی با دیگر حساب‌ها این است که در حساب اسلامی تریدرها می‌توانند بدون پرداخت سوآپ یا بهره‌ی شبانه به انجام معامله بپردازند.

بروکر IFC Markets آی اف سی مارکتس ⚡️مزایا و معایب مهم

با چقدر سرمایه می‎‌توان در کارگزاری آی اف سی مارکت حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری و افتتاح حساب در بروکر IFC مبلغ 10 دلار می‌باشد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-آی اف سی

واریز و برداشت در بروکر آی اف سی مارکتس

روش‌های انجام واریز و برداشت در بروکر آی اف سی مارکتس بسیار متنوع می‌باشد و انواع مختلفی از راه‌های واریز و برداشت مانند واریز و برداشت ریالی، استفاده از کیف پول های الکترونیکی مانند تاپ چنج و همچنین پرفکت مانی ، وب مانی و برخی از ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، تتر، بیت کوین و … را در برمی‌گیرد.

چنانچه به دنبال یک روش ساده برای انجام واریز و برداشت راحت در این بروکر هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از واریز و برداشت ریالی می‌باشد.

بونوس ها

یکی از ویژگی‌های جالب بروکرها ارائه‌ی بونوس‌های مختلف و جذاب می‌باشد که افراد و تریدرها را تشویق به سرمایه‌گذاری در بروکر مربوطه کرده،

بروکر IFCmarkets نیز بونوس‌های متعددی را به تریدرها ارائه می‌دهد که با افتتاح حساب در این بروکر قابلیت استفاده از این بونوس‌ها را خواهید داشت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بونوس‌های بروکر آی اف سی به وب سایت اصلی این بروکر مراجعه کنید یا با عضویت در کانال تلگرام سایت هشتصد از بنوس‌های این بروکر و سایر بروکرها مطلع شوید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-آی اف سی-فارکس
تایید-هویت-بروکر-آی اف سی-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر آی اف سی چه مدارکی لازم است؟

ثبت نام و تایید هویت در بروکر IFC مارکتس بسیار ساده می‌باشد، شما نیاز است تنها اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، شماره موبایل خود را در قسمت ثبت نام سایت آی اف سی وارد کنید و سپس بعد از تایید ثبت نام مراحل اولیه می‌بایست اسکن رنگی کارت شناسایی و یک مدرک برای تایید محل سکونت خود را به پشتیبانی بروکر IFC ارسال کنید.

توجه  داشته باشید که تریدرهای ایرانی ساکن ایران نیازی به تایید محل سکونت خود ندارند. 

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-آی اف سی-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر آی اف سی

بروکر آی اف سی نمادهای بسیاری را برای معامله به تریدرها ارائه می‌دهد، از جمله ارزهای دیجیتال، جفت ارزها در بازار فارکس، فلزات گرانبها و …

بروکر IFC Markets آی اف سی مارکتس ⚡️مزایا و معایب مهم

پشتیبانی فارسی بروکر IFC Markets

بروکر IFC پشتیبانی فارسی هم دارد واز ویژگی‌های بسیار خوب پشتیبانی این بروکر پاسخگویی بسیار سریع و پیگیری زیاد می‌باشد، لذا تریدرها می‌توانند پاسخ سوالات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.
برای ارتباط با پشتیبانی این بروکر می‌توانید از طریق چت آنلاین در وب سایت اصلی این بروکر، ارسال پیام در واتس‌آپ، تلگرام و تماس مستقیم تلفنی با شماره‌ی معرفی شده در سایت آی اف سی تمام سوالات و پرسش‌های خود را با پشتیبانی ، مطرح کنید.
می‌بایست به این نکته نیز توجه داشته باشید که ساعت کاری پشتیبانی فارسی از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 08:30 تا ساعت 21:30 و روز شنبه و یک شنبه از ساعت 09:30 تا 18:00 به وقت تهران می باشد.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر IFC

بروکر آی اف سی مارکتس از سه پلتفرم تجاری برای ارائه‌ی خدمات خود پشتیبانی می‌کند، از جمله متاتریدر چهار و پنج و نت تریدیکس .

پلتفرم NetTradeX بسیار شبیه به متاتریدر هست و البته شاید سلیقه بعضی ها را بیشتر بتواند راضی نگه دارد.

شما می‌توانید برای دریافت و دانلود متاتریدرهای این بروکر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-آی اف سی
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر IFC برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر IFC برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر IFC برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر IFC برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر IFC برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر IFC برای اندروید

بروکر ifc مارکتس وب ترمینال را هم پشتیبانی می کند و تریدرها می توانن د از طریق مرورگر خود به پلتفرم های تجاری دسترسی داشته باشند و به صورت آنلاین معامله انجام دهند.

آیا بروکر آی اف سی مارکتس کلاه بردار است؟

بروکر آی اف سی مارکتس دارای بیش از 15 سال سابقه می‌باشد و در طی این سال‌ها موارد خاصی مبنی بر کلاه‌برداری این بروکر یا وجود مشکلات امنیتی رخ نداده است، اما چنانچه گزارشی در ارتباط با موارد این چنینی به دست ما رسید حتما آن را در سایت هشتصد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مزایای بروکر IFC Markets

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-آی اف سی

معایب بروکر IFC Markets

در این بخش از صفحه بررسی بروکر IFC Markets ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های این بروکر قرار داده می‌شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

بروکر IFC Markets آی اف سی مارکتس ⚡️مزایا و معایب مهم

پیگیری شکایات در بروکر IFC

سامانه رسیدگی به شکایات بروکر IFC در کابین شخصی مشتریان این بروکر در دسترس است. صورتحساب یک تأییدیه است از عملیات انجام شده در حساب. صورتحساب‌ها هر روز برای مشتری ارسال می‌شوند. صورتحساب‌های ماهیانه در ابتدای هر ماه پس از تسویه ارسال می‌شوند. اگر دربارۀ صورتحساب هیچ شکایتی از طرف مشتری دریافت نشود اینگونه تلقی خواهد شد که صورتحساب توسط مشتری تأیید شده است. اگر مشتری با محتویات موجود در صورتحساب موافق نباشد باید از طریق ایمیل support@ifcmarkets.com در کمتر از 48 ساعت پس از دریافت صورتحساب با شرکت تماس بگیرد و جزئیات مربوط به مشکل و همچنین شمارۀ شناسایی تراکنش را ارائه دهد یا اینکه فرم بررسی اعتراض در سایت زیر را تکمیل کند. شکایات مشتریان در طی ساعات کاری خدمات پشتیبانی مشتریان مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

بروکر IFC Markets در انتهای سال 2022 موفق به کسب دو جایزه مهم شده است.

بروکر IFC Markets آی اف سی مارکتس ⚡️مزایا و معایب مهم

بهترین خدمات مشتریان مالزی 2022

از “International Business Magazine”

 

بهترین کارگزار فارکس جنوب شرق آسیا 2022

از “International Business Magazine

گرفتن این جوایز به ارتقا سطح اعتبار بروکر می‌افزاید.

(13 دی 1401)

آموزش ثبت نام در بروکر IFC arkets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر IFC market شوید.

اطلاعات خواسته شده را به زبان انگلیسی وارد کنید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله اول

ابتدا برای تایید ایمیل خود وارد ایمیل خود شوید سپس ایمیل مربوطه را باز کنید و گزینه confirm Email را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله دوم

طبق خواسته خود گزینه حساب دمو یا واقعی را علامت بزنید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله سوم

برای واریز حساب گزینه واریز وجه را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله چهارم

اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله پنجم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

‫5 نظر

 • احمدی گفت:

  سلام
  مینیمم دیپوزیت حسابها چه در حالت استاندارد و چه در حالت میکرو 10 دلار بود.

 • علیرضا گفت:

  درود بر شما. مطالبتون عالی بود.
  فقط یه سوال می مونه: وقتی حرف از ترید در ایران میشه، همه میگن آی پی باید ثابت باشه و دوم اینکه آی پی اروپایی باشه در غیر این صورت پول بلوکه میشه. آیا این بروکر هم همینطوره؟

  • admin گفت:

   درود . خیر در بروکرهای فارکسی که به ایران خدمات میدهن، ما تایید هویت هم می کنیم و چینن چیزی نیست. اما در برخی از صرافی های خارجی این مشکل وجود داره

 • نوید حکیمی گفت:

  به هیچ عنوان وارد IFC market نشید کل مبلغ سود. 3 ماهه منو بابت کسر سواپ اسلامی مصادره کردن مبلغ 30/000 دلار منو دزدیدن و هیچ جوابی هم نمیدن تمامی مدارک هم موجوده لطفاً اطلاع رسانی کنید تا کسی در دام این بروکر متقلب نیفته

  • admin گفت:

   می تونید مدارکتون رو برای ما ارسال کنید. تا کنون در مورد این بروکر به شکایت منفی مهمی برنخوردیم.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *