لیست بروکرها و صرافی‌ها

IFC Markets - آی اف سی

امتیاز
6.7/10
نام بروکرIFC Markets آی اف سی
سال تاسیس2006
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیانگلستان
رگولهIFC
حساب کپی‌تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپرددارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی،پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صحفه به نقد وبررسی بروکر IFC Markets می پردازیم، بروکر آی اف سی مارکتس یک بروکر بسیار قوی به لحاظ امنیتی می باشد که امکان استفاده از خدمات آن برای ایرانی ها نیز فراهم است. تعداد مشتریان ایرانی بروکر ifc اصلا کم نیست و این بروکر، توانسته از سراسر دنیا، توجه بسیاری را به خود جلب کند.

بیشترین مشتریان بروکر IFC از کدام کشورها هستند؟

آمار مشتریان بروکر IFC

آموزش ثبت نام در بروکر IFCMarkets

آموزش ثبت نام در بروکر آی اف سی در سایت هشتصد به صورت کامل قرار داده شده است و شما با کلیک بر روی لوگوی pdf می توانید فایل مربوط به آموزش ثبت نام در این بروکر را دریافت کنید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر IFC Markets

فیلم بررسی بروکر ifcmarkets

اعتبار بروکر آی اف سی مارکتس

اعتبار بروکر آی اف سی مارکتس

با توجه به سابقه ی زیاد بروکر آی اف سی و همچنین داشتن رگوله‌ی  قوی، بروکر ای اف سی مارکتس را می توان یک بروکر بسیار معتبر و با امنیت بالا دانست، لذا تریدرها می توانند با خاطری آسوده در این بروکر سرمایه  گذاری و افتتاح حساب کنند.

آیا بروکر IFC رگوله دارد؟

بروکر آی اف سی مارکتس دارای رگوله ی Labuan Financial Services Authority (LFSA) و British Virgin Islands Financial Services Commission (FSC) می باشد، البته این بروکر قبلا رگوله ی Cyprus Securities and Exchange Commission (CYSEC) را هم داشته که تاریخ آن منقضی شده است، چنانچه این بروکر مجددا تاریخ اعتبار رگوله ی (CYSEC) را تمدید کند حتما در سایت هشتصد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

رگوله cysec
رگوله CYSEC
رگوله fsc
رگوله FSC
رگوله lfsa
رگوله IFSA

دفتر مرکزی بروکر Markets IFC کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر IFC در کشور انگلستان واقع می باشد.

دفتر مرکزی بروکر Markets IFC کجاست؟

سابقه بروکر IFC چقدر است؟

بروکر آی اف سی در سال 2006 تاسیس شده است و دارای بیش از پانزده سال سابقه ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر IFC

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر IFC

مشخصات/نام حسابحساب استاندارد mt4حساب میکرو mt4حساب استاندارد mt5حساب میکرو mt5 
حداقل واریز برای افتتاح1000$10$1000$10$ 
حداکثر لوریج1:2001:4001:2001:400 
اسپرد

ثابت 1.8 پیپ

ثابت 1.8 پیپ

اسپرد از 0.4 پیپاسپرد از 0.4 پیپ 
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله 
امکان ترید سهام و شاخص‌هابلهبلهبلهبله 
امکان ترید ارزدیجیتالبلهبلهبلهبله 
کمیسیون0000 

اجازه استفاده از اکسپرت

اجازه اسکالپینگ

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

 

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر آی ام سی مارکتس دو نوع حساب مختلف را به تریدرها ارائه می دهد که تقریبا ویژگی های یکسانی دارند در ادامه به بررسی جزییات این حساب ها می پردازیم.

معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر IFC

افتتاح حساب استاندارد

حداقل واریزی برای افتتاح یک حساب استاندارد در بروکر آی اف سی مارکتس هزار دلار می باشد و تریدرها محدودیتی برای سقف واریز در این حساب ندارند.

این حساب فاقد کمیسون می باشد و تنها در معاملات سهام از تریدرها کمیسیون دریافت می شود.

اسپرد این حساب در نرم افزارهای معاملاتی مختلف متفاوت است و در متاتریدر چهار اسپرد ثابت و 1.8 پیپ است و در متاتریدر پنج اسپرد از چهاردهم پیپ شروع می شود، همچنین در نت تریدیکس شما می توانید زمان افتتاح حساب انتخاب کنید که مایل به افتتاح حساب با اسپرد ثابت 1.8 هستید یا تمایل به افتتاح حساب با اسپرد متغیر دارید که از چهار دهم پیپ شروع می شود.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز یک به دویست می باشد.

افتتاح حساب میکرو

شما تنها با واریز ده دلار می توانید یک حساب میکرو در بروکر آی اف سی مارکتس افتتاح کنید، سقف واریزی در این حساب نیز 5000 دلار می باشد.

حداکثر لوریجی که تریدر ها می توانند در این حساب استفاده کنند نیز یک به چهارصد است.

بروکر آی اف سی تنها بابت انجام معاملات سهام از تریدرها کمیسیون دریافت می کند و معامله با سایر نماد ها فاقد کمیسیون می باشد.

 

میزان اسپرد دریافتی بروکر از تریدرها با توجه به نرم افزار معاملاتی که انتخاب می کنند متفاوت است مثلا در نرم افزار متاتریدر پنج اسپرد بروکر متغیر است و از چهاردهم پیپ شروع می شود و در نرم افزار معاملاتی متاتریدر چهار میزان اسپرد ثابت است و 1.8 پیپ می باشد، همچنین در  پلتفورم معاملاتی نت تریدیکس شما می توانید بنا بر سلیقه ی خود حساب با اسپرد ثابت یعنی 1.8 پیپ یا حساب با اسپرد متغیر و شروع از چهاردهم پیپ را انتخاب کنید.

میزان اسپرد بروکر آی اف سی مارکتس

میزان اسپرد بروکر آی اف سی با توجه به نرم افزار معاملاتی که تریدرها انتخاب می کنند متفاوت است و تریدر ها در این بروکر می توانند انتخاب کنند که میزان اسپرد حسابشان ثابت باشد یا متغیر، بروکر IFC در نرم افزار متاتریدر چهار اسپرد ثابت 1.8 پیپ را ارائه می دهد و در نرم افزار معاملاتی متاتریدر پنج اسپرد متغیر را ارائه می دهد که شروع آن از چهاردهم پیپ می باشد ، همچنین در نت تریدیکس تریدرها می توانند با توجه به استراتژی خود اسپرد ثابت یا متغیر را انتخاب کنند، البته به صورت کلی میزان اسپرد این بروکر را در مقایسه با سایر بروکر ها می توان مقدار متوسطی در نظر گرفت.

حساب اسلامی بروکر ای اف سی مارکتس

داشتن حساب اسلامی و بدون سوآپ از ویژگی های خوب بروکر  IFCmarkets می باشد، تفاوت حساب اسلامی  با دیگر حسابها این است که در حساب اسلامی تریدر ها می توانند بدون پرداخت سوآپ یا بهره ی شبانه به انجام معامله بپردازند.

با چقدر سرمایه می‎توان در کارگزاری آی اف سی مارکت حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری و افتتاح حساب در بروکر IFC ، ده دلار می‌باشد.

واریز و برداشت در بروکر آی اف سی

واریز و برداشت در بروکر آی اف سی مارکتس

روش های انجام واریز و برداشت در بروکر آی اف سی مارکتس بسیار متنوع می باشد و انواع مختلفی از راه های واریز و برداشت مانند واریز و برداشت ریالی، استفاده از پرفکت مانی ، وب مانی، اتریوم، تتر، بیت کوین و … را در برمی گیرد.

چنانچه به دنبال یک روش ساده برای انجام واریز و برداشت در این بروکر هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از واریز و برداشت ریالی می باشد.

بونوس ها

یکی از ویژگی های جالب بروکر ها ارائه ی بنوس های مختلف و جذاب می باشد که افراد و تریدرها را تشویق به سرمایه گذاری در بروکر مربوطه کرده،

بروکر  IFCmarkets نیز بنوس های متعددی را به تریدرها ارائه می دهد که با افتتاح حساب در این بروکر قابلیت استفاده از این بنوس ها را خواهید داشت، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنوس های بروکر آی اف سی به وب سایت اصلی این بروکر مراجعه کنید یا با عضویت در کانال تلگرام سایت هشتصد از بنوس های این بروکر و سایر بروکر ها مطلع شوید.

بونوس بروکر IFC
برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر آی اف سی چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر آی اف سی چه مدارکی لازم است؟

ثبت نام و تایید هویت در بروکر IFC مارکتس بسیار ساده می باشد، شما نیاز است تنها اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، شماره موبایل خود را در قسمت ثبت نام سایت آی اف سی  وارد کنید و سپس بعد از تایید ثبت نام مراحل اولیه می‌بایست اسکن رنگی کارت شناسایی و یک مدرک برای تایید محل سکونت خود را به پشتیبانی بروکر IFCارسال کنید.

توجه  داشته باشید که تریدرهای ایرانی ساکن ایران نیازی به تایید محل سکونت خود ندارند. 

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر آی اف سی

بروکر آی اف سی نماد های بسیاری را برای معامله به تریدرها ارائه می دهد، از جمله ارزهای دیجیتال، جفت ارزها در بازار فارکس، فلزات گرانبها و …

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر آی اف سی

پشتیبانی فارسی بروکر IFC Markets

خوشبختانه بروکر IFC پشتیبانی فارسی هم دارد واز ویژگی های بسیار خوب پشتیبانی این بروکر پاسخ گویی بسیار سریع و پیگیری زیاد می باشد، لذا تریدرها می توانند پاسخ سوالات خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند. برای ارتباط با پشتیبانی این بروکر می توانید از طریق چت آنلاین در وب سایت اصلی این بروکر، ارسال پیام در واتس آپ، تلگرام و تماس مستقیم تلفنی با شماره ی معرفی شده در سایت آی اف سی تمام سوالات و پرسش های خود را با پشتیبانی ، مطرح کنید. می بایست به این نکته نیز توجه داشته باشید که پشتیبانی این بروکر ازدوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 تا 22:30 به وقت تهران پاسخگوی تریدرها و مشتریان خود خواهد بود.

پلتفرم های معاملاتی بروکر IFC

بروکر آی اف سی مارکتس از سه پلتفورم تجاری برای ارائه ی خدمات خود پشتیبانی می کند، از جمله متاتریدر چهار و پنج و نت تریدیکس .

شما می توانید برای دریافت و دانلود این نرم افزارها روی لینک های زیر کلیک کنید.

پلتفرم های معاملاتی بروکر IFC
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر IFC برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر IFC برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر IFC برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر IFC برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر IFC برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر IFC برای اندروید

آیا بروکر آی اف سی مارکتس کلاه بردار است؟

بروکر آی اف سی مارکتس دارای بیش از پانزده سال سابقه می باشد و در طی این سالها موارد خاصی مبنی بر کلاه برداری این بروکر یا وجود مشکلات امنیتی رخ نداده است، اما چنانچه گزارشی در ارتباط با موارد  این چنینی به دست ما رسید حتما آن را در سایت هشتصد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مزایای بروکر IFC Markets

مزایا-و-معایب-IFC-markets

معایب بروکر IFC Markets

در این بخش از صفحه بررسی بروکر IFC Markets ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های این بروکر قرار داده می شود. این بخش به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

پیگیری شکایات در بروکر IFC

سامانه رسیدگی به شکایات بروکر IFC در کابین شخصی مشتریان این بروکر در دسترس است. صورتحساب یک تأییدیه است از عملیات انجام شده در حساب. صورتحساب ها هر روز برای مشتری ارسال می شوند. صورتحساب های ماهیانه در ابتدای هر ماه پس از تسویه ارسال می شوند. اگر دربارۀ صورتحساب هیچ شکایتی از طرف مشتری دریافت نشود اینگونه تلقی خواهد شد که صورتحساب توسط مشتری تأیید شده است. اگر مشتری با محتویات موجود در صورتحساب موافق نباشد باید از طریق ایمیل support@ifcmarkets.com در کمتر از 48 ساعت پس از دریافت صورتحساب با شرکت تماس بگیرد و جزئیات مربوط به مشکل و همچنین شمارۀ شناسایی تراکنش را ارائه دهد یا اینکه فرم بررسی اعتراض در سایت زیر را تکمیل کند. شکایات مشتریان در طی ساعات کاری خدمات پشتیبانی مشتریان مورد رسیدگی قرار می گیرند.

بروکر IFC Markets در انتهای سال 2022 موفق به کسب دو جایزه مهم شده است.

بهترین خدمات مشتریان مالزی 2022

از “International Business Magazine”

 

بهترین کارگزار فارکس جنوب شرق آسیا 2022

از “International Business Magazine

گرفتن این جوایز به ارتقا سطح اعتبار بروکر می افزاید.

(13 دی 1401)

آموزش ثبت نام در بروکر IFC arkets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر IFC market شوید.

اطلاعات خواسته شده را به زبان انگلیسی وارد کنید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله اول

ابتدا برای تایید ایمیل خود وارد ایمیل خود شوید سپس ایمیل مربوطه را باز کنید و گزینه confirm Email را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله دوم

طبق خواسته خود گزینه حساب دمو یا واقعی را علامت بزنید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله سوم

برای واریز حساب گزینه واریز وجه را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله چهارم

اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر IFC
نحوه ثبت نام بروکر IFC - مرحله پنجم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *