لیست بروکرها و صرافی‌ها

آرون گروپس - AronGroups

امتیاز
5.9/10
بروکر آرون گروپس AronGroups⚡️ نقد و بررسی بروکر عجیب ارون گروپ
بروکر آرون گروپس AronGroups⚡️ نقد و بررسی بروکر عجیب ارون گروپ
نام بروکرAronGroups آرون گروپس
سال تاسیس2020
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپرد بسیار پایین
حساب‌سنت centدارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و انگلیس
رگوله-
حساب کپی‌تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی1 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی، وبمانی ، ارزهای
دیجیتال، پرفکت مانی
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به معرفی و بررسی بروکر آرون گروپس می‌پردازیم. بروکر arongroups یک بروکر با سابقه‌ی زیر پنج سال است که با خدمات جالب توجهی، موفق شده تریدرهای زیادی را با سرعت به خودش جذب کند. یکی از ویژگی های آرون این است که در حساب های تجاری، سود ثابت را هم می توانید بابت نگه داشت سرمایه از بروکر دریافت کنید. در ادامه به نقد و بررسی دقیق و مفصل بروکر آرون گروپ خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر AronGroups

آموزش ثبت نام در بروکر آرون گروپس به صورت کامل در سایت هشتصد قرار داده شده است .

برای دریافت فایل کامل آموزش ثبت نام در این بروکر روی لوگوی pdf کلیک کنید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر AronGroups

فیلم بررسی بروکر AronGroups

اعتبار-بروکر-آرون گروپس-امنیت

اعتبار بروکر آرون گروپس

بروکر آرون گروپس، یک بروکر نسبتا تازه کار است که به سرعت، مشتریان خیلی زیادی را جذب نموده است. مالک این بروکر یک شخص ایرانی است.
شاید ایرانی بودن مالکیت این بروکر، باعث شده که خیلی از افراد دیدگاه مثبتی نسبت به اعتبار آرون گروپس نداشته باشند، اما در سایت هشتصد، تاکنون مورد قابل پذیرش و اثبات شده‌ای که نشان از کلاه‌برداری بروکر باشد، را نداشته‌ایم. در حال حاضر ما نمی‌توانیم به صورت مستقل، اعتبار این بروکر را تایید و یا رد کنیم، اما چیزی که مشخص است، بروکر آرون گروپس با وجود تازه تاسیس بودن و پرحاشیه بودن، تا به امروز AronGroups خیلی عالی و قدرتمند موفق شده از پس تمام چالش های اعتباری و امنیتی بر بیاید.

آیا بروکر آرون گروپس رگوله دارد؟

بر خلاف برخی از ادعاها مبنی بر رگوله بودن بروکر آرون گروپس ، این بروکر هیچ رگوله‌ای ندارد. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که هیچ رگوله ای به ایران خدمات فارکسی ارائه نمی دهد و بهتر است برای تشخیص میزان اعتبار و امنیت بروکر، از آیتم های دیگری استفاده کنیم تا متوجه سطح اعتبار بروکر شویم.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-آرون گروپس

دفتر مرکزی بروکر آرون گروپ کجاست؟

 بروکر AronGroups در سنت وینسنت ثبت شده است. البته دفتر کاری و فیزیکی این کارگزاری در کشور انگلستان قرار دارد.

سابقه‌ی بروکر آرون گروپس چقدر است؟

بروکر آرون گروپ در سال 2020 تاسیس شده است و دارای سابقه‌ی زیر پنج سال می‌باشد.

انواع-حساب-بروکر-آرون گروپس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر آرون گروپس

مشخصات/نام حساب حساب نقدی حساب VIP حساب نانو بایننس حساب استاندارد
حداقل واریز برای افتتاح 500 $ 1000 $ 1 $ 200 $ 50  $
حداکثر لوریج 1:2 1:300 1:1000 1:125 1:500
اسپرد شناور از
0پیپ
شناور از
0 پیپ
نامشخص مطابق‌بایننس شناور از
0پیپ
کمیسیون متغیر از 0 متغیر از 0 نامشخص مطابق‌بایننس متغیر از 0
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله خیر بله
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله بله بله
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله خیر بله

اجازه استفاده از اکسپرت

اجازه اسکالپینگ

بله

بله

بله

بله

بله

بله

خیر

بله

بله

بله

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر ارون گروپس  پنج نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خودش و تریدرها ارائه می‌دهد، در ادامه به بررسی دقیق‌تر این حساب‌ها می‌پردازیم.

یکی از ویژگی‌های جالب بروکر ارون گروپ نیز این است که در بعضی از حساب‌های معاملاتی این بروکر به موجودی حساب شما سود سالانه روز شمار دلاری تعلق می‌گیرد.

حساب-بروکر-آرون گروپس-نانو بایننس استاندارد نقدی وی آی پی

افتتاح حساب استاندارد

شما با حداقل واریزی 50 دلار می‌توانید یک حساب استاندارد در بروکر ارون گروپ افتتاح کنید، این حساب دارای کمترین میزان اسپرد و کمیسیونی متوسط است و جزئیات دقیق‌تری از میزان اسپرد و کمیسیون این حساب در وب سایت اصلی این بروکر ذکر نشده است.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب 1 به 500 می‌باشد، همچنین سود سالانه روز شمار دلاری این حساب 0.5 درصد است که بر حسب مارجین آزاد به صورت روزانه میزان سود به شکل سیستمی حساب شده و مجموع آن در مدت زمان یک ماه به میزان بالانس اضافه می‌شود .

افتتاح حساب نقدی

حداقل واریزی برای افتتاح یک حساب نقدی در بروکر آرون گروپس 500 دلار است. این حساب دارای کمترین میزان کمیسیون و اسپرد می‌باشد و بروکر آرون گروپس اطلاعات دقیق‌تری از جزئیات مقدار کمیسیون و اسپرد در وب سایت اصلی خود منتشر نکرده است.

نکته قابل توجه در این حساب، پرداخت سود روز شمار سالانه دلاری 2 درصد است. این بدان معناست که فقط با نگه داشت پولتان در این حساب، می توانید سود ثابتی را از بروکر دریافت کنید. حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1 به 1 می‌باشد.

افتتاح حساب نانو اسلامی

حداقل واریزی برای افتتاح حساب نانو در بروکر آرون گروپس 1 دلار است.

این حساب دارای بیشترین میزان اسپرد و کمیسیون نسبت به دیگر حساب‌های این بروکر می‌باشد.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1 به 1000 است، در ضمن حساب نانو در بروکر آرون گروپس فاقد سود سالانه روز شمار دلاری است.

افتتاح حساب وی آی پی

برای افتتاح یک حساب وی آی پی در بروکر آرون گروپس نیاز است حداقل 1000 دلار واریزی داشته باشید که این مبلغ برای تریدرهای ایرانی به نسبت زیاد است، چراکه بسیاری از تریدرها تمایل به افتتاح حساب‌هابی با مبالغ پایین تر دارند.

این حساب دارای اسپرد و کمیسیون کمی می‌باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1 به 300 است.

سود سالانه روزشمار دلاری این حساب نیز 1 درصد می‌باشد.

افتتاح حساب بایننس

حداقل واریزی برای افتتاح یک حساب بایننس در بروکر آرون گروپس 200 دلار می‌باشد.

این حساب دارای میزان کمیسیون و اسپرد کمی است و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 125 است.

حساب بایننس در بروکر آرون گروپس فاقد سود سالانه روز شمار دلاری است.

میزان اسپرد در بروکر آرون گروپس

میزان اسپرد در بروکر آرون گروپس در مقایسه با سایر بروکرها میزان پایینی را دارد و در مواقعی میبینید که اسپرد در جفت ارز یورو دلار، صفر هم خواهد بود. این جفت ارز در حساب استاندارد، کمیسیون را هم ندارد و در واقع انگار بروکر هیچ کارمزدی را دریافت نمی‌کند!

میزان اسپرد در بروکر آرون گروپس

حساب اسلامی در بروکر آرون گروپس

در بروکر آرون گروپس امکان معاملات بدون سوآپ یا همان اسلامی برای برخی از حساب‌ها وجود دارد.

برای مثال در حساب نقدی، معامله در تمامی نمادها بدون سوآپ می‌باشد و  همچنین در حساب نانو معامله در تمامی نمادهای بین‌المللی و تومانی و نمادهای بیت کوین ، یورو به دلار و انس طلا بدون سوآپ بوده و می‌توان این حساب‌ها را به عنوان حساب اسلامی در نظر گرفت.

بروکر آرون گروپس AronGroups⚡️ نقد و بررسی بروکر عجیب ارون گروپ

حداقل واریزی برای افتتاح حساب در بروکر Aron groups چقدر است؟

حداقل واریزی برای افتتاح حساب در بروکر arongroups یک دلار می‌باشد و درواقع شما با واریز تنها 1 دلار میتوانید یک حساب نانو در این بروکر افتتاح کنید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-آرون گروپس

واریز و برداشت در بروکر آرون گروپس

بروکر آرون گروپس روش‌های متعددی را برای واریز و برداشت به کاربران خودش ارائه می‌دهد از جمله واریز و برداشت ریالی،استفاده از پرفکت مانی، وب مانی و ارزهای دیجیتال، که به نظر می‌رسد ساده‌ترین روش واریز و برداشت برای ما ایرانی‌ها استفاده از روش ریالی باشد.

بونوس ها

یکی از ویژگی‌های خوب بروکر آرون گروپس ارائه بونوس‌های جذاب به تریدر‌ها می‌باشد، که ممکن است در دوره‌های زمانی مختلف این بونوس‌ها نیز متفاوت باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بونوس‌های این بروکر می‌توانید به کانال تلگرام سایت هشتصد یا وب سایت اصلی این بروکر مراجعه نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-آرون گروپس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-آرون گروپس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر آرونگروپس چه مدارکی لازم است؟

برای افتتاح حساب و تایید هویت در بروکر آرونگروپس نیاز است که یکسری اطلاعات مانند شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را در وب سایت اصلی این بروکر وارد نموده و سپس یک کارت شناسایی معتبر را از داخل کابین کاربری خود به پشتیبانی بروکر ارسال کنید.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-آرون گروپس-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر آرون گروپس چیست؟

شما با افتتاح حساب در بروکر آرون گروپس می‌توانید بیشتر از 400 نماد مختلف را مورد معامله قرار دهید همچنین این بروکر قابلیت معامله‌ی نمادهای تومانی را نیز به تریدرها می‌دهد.

بروکر آرون گروپس AronGroups⚡️ نقد و بررسی بروکر عجیب ارون گروپ

آیا بروکر آرون گروپس پشتیبانی فارسی دارد؟

خوشبختانه بروکر آرون گروپس پشتیبانی فارسی دارد و تریدرها می‌توانند در هفت روز هفته و به صورت بیست و چهار ساعته سوالات خودرا با پشتیبانی مطرح نمایند. برای برقراری ارتباط با پشتیبانی این بروکر می‌توانید از طریق آدرس تلگرام و ایمیل معرفی شده در وب سایت اصلی این بروکر و همچنین برقراری تماس مستقیم با پشتیبانی سوالات خود را مطرح کنید. 905466398603+

متاتریدر بروکر آرون گروپس

خدمات تجاری بروکر آرون گروپس از طریق نرم‌افزار متاتریدر پنج ارائه می‌شود. برای دریافت این نرم افزار می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-آرون گروپس
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر آرون گروپس برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر آرون گروپس برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر آرون گروپس برای اندروید

کپی تریدینگ در بروکر آرون گروپس

یکی از ویژگی‌های جذاب بروکر آرون گروپس قابلیت استفاده از سیستم کپی تریدینگ می‌باشد.

کپی تریدینگ این امکان را به واسطه‌ی کپی کردن معاملات تریدرهای برتر، به همه‌ی افراد می‌دهد که از بازار کسب سود کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سیستم کپی تریدینگ با کلیک روی لینک زیر به مقاله مرتبط با این موضوع وارد شده و اطلاعات را دریافت نمایید، همچنین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی پشتیبانی سایت هشتصد با ما در ارتباط باشید.

وام کریپتو در بروکر آرون گروپس

یکی از ویژگی‌های بسیار جالب بروکر آرون گروپس ارائه وام‌های کریپتو می‌باشد، که به همه افراد اجازه می‌دهد بدون نیاز به ضامن و طی کردن مراحل سخت وام‌های بانکی از وام کریپتو استفاده کنند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت اصلی یا پشتیبانی این بروکر مراجعه نمایید.

آرون بانک

آرون بانک

یکی از دلایل عمده‌ی افراد برای قرار دادن سرمایه‌هایشان در بازارهای مالی و عدم علاقه‌ی آن‌ها به افتتاح حساب‌های بانکی برای دریافت سود، تورم روزافزون و سودهای کم بانک‌ها می‌باشد.

بروکر آرون گروپس با افتتاح آرون بانک این امکان را برای افرادی که به دنبال کسب سود مطمئن و بدون ریسک هستند فراهم کرده است تا با سرمایه‌گذاری در آرون بانک، سودهای مستمر و بیشتر از سایر بانک‌ها دریافت کنند.

چنانچه مبلغ سرمایه‌گذاری شما به تومان باشد، چهل درصد سود روزشمار سالانه به موجودی حساب شما تعلق خواهد گرفت و اگرمبلغی که سرمایه‌گذاری کردید به دلار باشد، 4 درصد سود روزشمار سالانه به شما تعلق می‌گیرد.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری دلاری در آرون بانک در حال حاضر معادل 100 دلار می‌باشد و برای افرادی که تمایل به افتتاح حساب تومانی دارند، در حال حاضر حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری 3 میلیون تومان می‌باشد.

آرون بانک سود تمامی حساب‌ها را به صورت ماهانه در روز یکم ماه میلادی به حساب‌ها واریز می‌کند و برداشت از حساب‌های آرون بانک از بامداد جمعه تا نیمه شب شنبه به مدت چهل و هشت ساعت امکان‌پذیر می‌باشد.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط  با افتتاح حساب در آرون بانک به پشتیبانی این بروکر پیام دهید و سوال خود را مطرح کنید.

آیا بروکر آرون گروپس کلاهبردار است ؟

تاکنون گزارش خاصی از کلاه‌برداری یا وجود مشکلات امنیتی در این بروکر به دست ما نرسیده است چنانچه گزارش خاصی از وجود مشکلات این چنینی در مورد این بروکر یا سایر بروکرها به دست ما رسید حتما در سایت هشتصد اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

مزایای بروکر Aron groups

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-آرون گروپس

معایب بروکر aron groups

آموزش ثبت نام در بروکر Arongroups با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر Arongroups شوید.

اطلاعات خواسته شده را به لاتین وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر آرون گروپ 1
نحوه ثبت نام بروکر Aron groups - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر Aron groups
نحوه ثبت نام بروکر Aron groups - مرحله دوم

طبق تصویر زیر مراحل را به ترتیب انجام دهید.

نحوه ثبت نام بروکر Aron groups
نحوه ثبت نام بروکر Aron groups - مرحله سوم

طبق متن زیر مدارک خود را ارسال کنید.

نحوه ثبت نام بروکر Aron groups
نحوه ثبت نام بروکر Aron groups - مرحله چهارم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

‫4 نظر

 • milad گفت:

  ما احر نفهمیدیم این ارون کلاهبرداره یا ن !! هیچجام جواب درستی نمیدن

  • admin گفت:

   لطفا با دقت مطالب را بخوانید و در صفحه لیست بروکرها در سایت هشتصد، میزان اعتبار و امنیت بروکرها رو با هم مقایسه کنید

   • تقیاقی گفت:

    امکانات خوبی ارائه میده و خیلی هم بروکر خوبیه. فقط نکته منفیش بدنام بودن مالک بروکر هست. ولی در واقعیت چیزی ندیدم مه بشه گفت خود بروکر هم داره بد عمل می کنه. خداییش خوب هست این آرون گروپس

 • ادیب گفت:

  بی نظم ترین و بی برنامه ترین بروکری که طی چهارسال اخیر دیدم . حدود پنجاه تا بروکر بررسی کردم . مثل این تا بحال ندیدم . معلوم نیست این شرکت با کدام کمپانی کار میکند . وقتی هم مدیران ارون تو تهران از سرمایه مردم استفاده کردند ضررها را بر دوش خود مردم گذاشتند. علتش رو افت قیمت طلا اعلام کردند .

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *