منوی دسته بندی

دوره آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس – اسکالپینگ با ایچیموکو

استراتژی ایچیموکو

دوره آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس ،نقطه شروع دوران معامله گری حرفه ای شماست!
برای کسب موفقیت در بازارهای مالی، شما در ابتدا باید بدانید قرار است دقیقا در چه مسیری قدم بردارید، چه ابزارهایی را نیاز دارید و چه ریسک هایی را لازم است که بپذیرید.ما به شما کمک خواهیم کرد تا به سادگی، تمام آموزش های لازم را به رایگان در اختیار داشته باشید. در این آموزش ها سعی شده، به شکلی خلاصه و مفید تمام نکاتی که برای ترید زدن بدان نیاز دارید را، به شما هدیه بدهیم.
امید است که بعد از گذراندن دوره‌ی آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس ، شما به مرحله‌ای برسید که خودتان بتوانید کسب درآمد کنید.

به رایگان آموزش ببینید و در صورت کسب موفقیت، هزینه آموزش را پرداخت کنید!

در مسیر موفقیت

اگر هراندازه هم که تا به امروز تجربه تریدری داشتید، باز هم این می تواند نقطه آغاز و میانبری سریع برای شما باشد تا بتوانید در مسیر درست موفقیت قرار بگیرید

البته لازم است بدانید، این آموزش ها هرگز رایگان نیست، اما ما تصمیم به اعتماد به شما عزیزان گرفتیم و این آموزش را به رایگان در اختیارتان قرار خواهیم داد. انتظار می‌روند در آینده که شما موفق به سودآوری شدید، بعد از کسب درآمد از راه معامله‌گری، هزینه آموزش خود را از سودی که در بازار بدست می‌آورید، پرداخت کنید.

مسیر موفقیت در فارکس
دوره آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس

چرا به شما اعتماد داریم؟

  • برخی از افراد در شرایط موجود، توان پرداخت هزینه آموزش را ندارند و ما دوست نداریم به این دلیل کسی محروم از آموزش مفید و قوی باشد.
  • کمک به علاقه مندان بازارهای مالی، برای قرار گرفتن در مسیر سودآوری و موفقیت. قطعا ما به قانون کائنات معتقدیم، می دانیم که بازگشت انرژی مثبت از سمت شما، برای ما معجزه خواهد کرد.
  • مقابله کردن با افراد سودجو و استادنماهایی که با فریب افراد، هزینه بالای آموزشی را دریافت می کنند تا کوله باری از اطلاعات غیر کاربردی تحلیل را به آن ها آموزش بدهند. این افراد هرگز توان سودآوری مستمر از بازار را ندارند و درآمدشان تنها از راه آموزش بدست می‌آید.

گام اول : راز پولدار شدن در فارکس

از همین لحظه می‌توانید با دیدن فیلم زیر شروع کنید. لطفا با دقت زیاد به صحبت های گفته در فیلم توجه کنید.لطفا اگر احساس کردید که کامل متوجه نشدید، این فیلم را چندبار ببینید. سپاس از توجه شما عزیزان دل.

دوره آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس : راز پولدار شدن در فارکس

گام دوم : آموزش فارکس از صفر

اگر تازه با بازار فارکس آشنا شده اید و قصد گذراندن دوره آموزش از صفر را دارید، می توانید از فیلم های آموزشی زیر استفاده کنید.در این دوره‌ی آموزشی، به سریع ترین شکلی که امکانش وجود داشت، تلاش کرده ایم که به ساده گی شما را با مقدمات ورود به بازار، و همچنین نحوه‌‌ی انجام تحلیل تکنیکال آشنا کنیم.
فقط مطالب مفید و کاربردی در این آموزش ها گنجانده شده است و سعی کردیم با حذف اطلاعات غیر کاربردی، به وقت و انرژی شما اهمیت بدهیم.

اگر تجربه‌ی کار با فارکس را از قبل دارید و نیاز به آموزش های پرکاربرد بازار فارکس ندارید، می‌توانید از دیدن این دوره صرف نظر کنید. البته در برخی از فیلم ها، مطالبی گفه شده است که شاید برای شما هم جذاب و جدید به نظر بیاید و احتمالا برای شما خیلی مفید خواهد بود(مخصوصا بخش توضیحات الگوهای کندلی). به هر صورت دیدن فیلم‌های آموزشی این دوره‌ی آموزشی مناسب افرادیست که می‌خواهند از نقطه صفر آموزش ببینند.

دوره آموزش فارکس از صفر

اگر احساس کردید که دیدن این کلیپ های آموزشی، برای شما کافی نیست و نیاز به توضیحات کامل تر و یا جلسه خصوصی آنلاین دارید، می‌توانید از طریق لینک زیر، یک یا چند جلسه آنلاین را رزرو کرده و درخواست آموزش خصوصی مد نظر خود را داشته باشید:

برای دیدن دوره آموزش فارکس از صفر، با کلیک بر روی شماره هر جلسه، می‌توانید درس مربوطه را بیاموزید:

جلسه اول: فارکس چیست؟

جلسه دوم : بروکرهای فارکس – آموزش نصب متاتریدر

جلسه سوم : توضیح اصطلاحات ((پیپ ، اسپرد ، ask ، bid ، لات ، سل لیمیت( sell limit ) بای لیمیت (buy limit ) ، سل استاپ (sell stop ) ، بای استاپ (buy stop ) می باشد))

جلسه چهارم : کار با متاتریدر ((پندینگ اوردر و پوزیشن بر روی چارت، نمونه های مختلف نمایش چارت در نرم افزار متاتریدر و گپ بازار است))

جلسه پنجم : آشنایی با پایه های تحلیل تکنیکال

جلسه ششم : الگوهای کندلی

درس هفتم : الگوهای قیمتی یا پترن های کلاسیک

درس هشتم : پترن های کلاسیک ادامه روند

درس نهم : ابزار چنگال و اندیکاتورها

کلیپ دهم : تحلیل فاندامنتال و مدیریت سرمایه

گام سوم : آموزش استراتژی معاملاتی

برای دریافت آموزش روش معاملاتی فارکس، لطفا ابتدا با دقت فیلم توضیحاتی زیر را ببینید:

دوره آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس : توضیحات مربوط به استراتژی معاملاتی

مراحل دریافت روش معاملاتی و استراتژی

لازم است بدانید، این روش به سبک اسکالپ است و در آن از اندیکاتور ایچیموکو استفاده می‌شود.

شما برای دریافت این آموزش باید اقدامات زیر را انجام دهید:

1 – افتتاح حساب در بروکر

لازم است تا در بروکر معرفی شده از سمت ما افتتاح حساب کنید، زیرا فقط در این بروکر امکانات و ابزار لازم برای استفاده از حساب مخصوص اسکالپ به همراه رشد مرکب دقیق حساب وجود دارد.

شما با ثبت نام از طریق لینک زیر، در واقع سایت هشتصد را به عنوان معرف خود کرده اید. به این صورت بروکر نیز طبق قراردادی که با سایت هشتصد دارد، مقداری از کارمزد دریافتی خود که از معاملات شما حاصل می‌شود را به سایت هشتصد به عنوان درآمد ریبیت اختصاص می‌دهد. ما به عنوان هدیه، این کارمزد دریافتی خودمان از بروکر را به شما پرداخت می کنیم.
فقط کافیست بعد از ثبت نام، در بروکر، به سراغ مرحله دوم(مرحله زیر) بروید و به ما اطلاع دهید.

2 – فرستادن مشخصات خودتان از طریق واتساپ یا تلگرام

لطفا بعد از ثبت نام در بروکر و واریز وجه در حساب خودتان، مشخصات گفته شده در کادر زیر را از طریق واتساپ یا تلگرام، برای ما ارسال کنید.
نکته : در همین حد که بدانیم چه کسانی آموزش را از ما دریافت کرده اند و مطمئن شویم که واقعا قصد معامله گری برای خودتان را دارید، برای ما کافیست. در نتیجه این آموزش فقط برای کسانی ارسال می‌شود که در حساب معاملاتی خودشان در بروکر، پول داشته باشند.

نام و نام خانوادگی – آدرس ایمیل – شماره تلفن همراه

از طریق این شماره ها، می‌توانید مشخصات خود را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کنید و درخواست آموزش استراتژی را داشته باشید.

09309780520 – 09179109238

3 – منتظر دریافت دوره آموزش حرفه ای روش معاملاتی فارکس باشید!

موفق و پرسود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید