کلاه برداری سایت tronfxtrade  SCAM

سایت tronfxtrade هم به مانند  دیگر سایت های پانزی ، هر روز با شکل و شمایلی جدیدتر و رنگ لعاب تر در کمین پول افرادی هستند که اطلاع چندانی از سرمایه گذاری ندارند و بسیار هم خوش باور هستند!

Tronfxtrade چیست؟

سایت ترون اف ایکس ترید یک وب سایت اینترنتی سرمایه گذاری پانزی می باشد که با هدف قرار دادن مشتریانی از خاورمیانه، به خصوص ایرانی ها، سعی در جمع آوری پول افراد دارد و با وعده پرداخت سودهای زیاد، قصد کلاه برداری را خواهد داشت.

پلن سوددهی سایت tronfxtrade درآمدزایی

دو پلن پر بازدید این سایت را در تصاویر زیر می توانید ببینید

tronfxtrade
tronfxtrade

در تصاویر بالا اعلام شده که در صورتی که سرمایه ی شما، بین 50 تا 1999 دلار باشد، بعد از 24 ساعت، 5 درصد به سرمایه شما اضاف خواهد شد و اگر سرمایه شما بین 2000 دلار تا 9999 دلار باشد، بعد از 24 ساعت، 8 درصد به شما سود پرداخت خواهد شد.

سایت ترون اف ایکس کی بسته و اسکم می شود؟

سایت tronfxtrade با بررسی ای که ما انجام دادیم و با توجه به پلن سوددهی خود، براورد می شود که تا تاریخ 18 اسفند 1401 مسدود شده و کلاه بردای خود را نمایان سازد. این تاریخ که اعلام کریدم، دقیق نیست اما بسیار محتمل است و با توجه به تجربه بررسی ای که در این زمینه داریم، تا حد زیادی درست از آب در خواهد آمد!

جایگزینی امن برای سایت های پانزی

موارد سرمایه گذاری امن که برای ایرانیان به صورت اینترنتی امکان پذیر است و خطر سرقت و کلاه برداری را ندارند، موجود است ، اما انتظار سودهای بالا و عجیب را نداشته باشید!

در لینک زیر، پیشنهاد می شود دوره سرمایه گذاری دلاری را ببینید:

Tronfxtrade  SCAM

لطفا در این سایت سرمایه گذاری نکنید و خود را از باتلاقی که ترون اف ایکس ایجاد کرده، نجات دهید.

یک نظر

  • جعفر گفت:

    500 دلار بنده در این سایت بلوکه شد تا یک سال هم واریز نشد

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *