ایچیموکو چیست ؟ آموزش ایچیموکو در بورس و فارکس

برای پاسخ به این سوال که ایچیموکو چیست ، لازم است ابتدا بدانیم که اندیکاتور چیست ؟

اندیکاتورها توابعی ریاضی هستند که بر پایه فرمول های مشخص شده ای، با هدف کمک به معامله گران، به وسیله اشکال گرافیکی، بر روی چارت های قیمتی به نمایش در می‌آیند.

ایچیموکو هم یکی از صدها اندیکاتوری است که در جهت تحلیل بازار، معامله گران از آن استفاده می‌کنند.

دلیل محبوبیت ایچیموکو چیست ؟

ایچیموکو با شکلی عجیب (در دید عموم مردم)،جوری طراحی شده که به ده‌ها و شاید صدها شکل مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. به نظر شخصی من، ایچیموکو در جهت پیشبینی حرکات آینده قیمت، گاهی شگفت انگیز عمل می‌کند و چنان دقیق حرکات آینده قیمت بازار را به ما نشان می‌دهد، که به نظر می‌آید بازار در حال اجرای دستورات ایچیموکو است!

اگر شما هم تمایل به یادگیری آموزش ایچیموکو را دارید ابتدا فیلم معرفی اجزای ایچیموکو را ببینید

فیلم معرفی ایچیموکو

ایچیموکو چیست

دوره آموزش ایچیموکو

برای آموزش ایچیموکو این نکته را در نظر بگیرید که در حال حاضر انواع دوره های رایگان و پولی در اینترنت موجود است که به قیمت های کارشناسی نشده مختلفی به فروش می رسد. ذکر این نکته بسیار بسیار مهم است که قبل از دیدن دوره های آموزش ایچیموکو برای فارکس، ابتدا از سودآوری مدرس آن دوره، مطمئن شوید.

این بسیار اهمیت زیادی دارد که هر کسی که دوره آموزشی ضبط و منتشر می‎‌کند، خودش باید بتواند از بازار سود بگیرد. اثبات سودآوری نیز فقط با حرف و یا تعاریف اطرافیان امکان پذیر نیست و می‌بایست حتما استیتمنت بلندمدت شفاف از روند کاری آن مدرس موجود باشد و در غیر این صورت حتی دوره های رایگان ایچیموکو را هم نبینید بهتر است، زیرا ممکن ذهنیت دانشجو را به سمت همان مدرس ناموفق سوق دهد که این اتفاق باعث هدررفت وقت و انرژی و سرمایه‌ می‌شود.

دوره رایگان استراتژی معاملاتی با ایچیموکو

از طریق لینک زیر می توانید توضیحات مربوط استراتژی رایگان ایچیموکو را دریافت کنید

اگر تمایل به داسنتن بیشتر دارید تا بدانید که واقعا ایچیموکو چیست ، به سادگی می‌توانید از سایر مطالب سایت در لینک های زیر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *