صرافی کاربن carbon – حل مشکل برداشت های از ویندزور carbonxe

صرافی کاربن با نام carbonxe یا carbon ، که به نقل و انتقالات پول مشتریان بروکر ویندزور مشغول بوده، از اوایل مردادماه 1402، با یک مشکل بانکی در سیستم پرداخت خود برخورد کرد.

این در حالیست که در این مدت، مشتریان پول خود را به حساب این صرافی واریز می کردند، اما این صرافی به دلیل مشکلاتی در حساب های بانکی خود، موفق به پرداخت پول مشتریان نمیشد و در نهایت بروکر قدرتمند ویندزور، به این موضوع رسیدگی کرد.
اما بالاخره بعد از یک ماه و نیم و در تاریخ 9 شهریور 1402 ، در نهایت این صرافی بیانه ای منتشر کرد و دلیل عدم پرداخت ها را بدین شرح ارائه داد:

پرداخت صرافی کاربن

بروکر ویندزور خسارت وارده به مشتریان را تقبل کرد

خوشبختانه بروکر ویندزور، در حدود یک ماه بعد از عدم پرداخت صرافی کاربن و شاکی شدن مشتریان از این صرافی، خسارت وارده به مشتریان را تقبل کرد و این پول را به مشتریانش پرداخت. بروکر ویندزور حرکت قابل تحسینی انجام داد و بار دیگر قدرت خود در اعتبار بالای خودش را نشان داد.

آیا صرافی کاربن کلاه بردار است؟

خیر، ما نمی توانیم بدون دانش کامل، به قضاوت بپردازیم و این صرافی را نباید کلاه بردار خطاب کرد. خوشبختانه بروکر ویندزور، بروکر معتبر و قدرتمندی است و این مسئله را برای کاربران از جیب خودش حل کرد.
در صورتی که صرافی کاربن، بیانیه جدید منتشر کند، در اینجا اعلام خواهد شد.

پشتیبانی و شماره صرافی کاربن

ما سعی کردیم با یک شماره موبایل مرتبط با صرافی کاربن، ارتباط برقرار کنیم، اما موفق نشدیم.

البته که راه ارتباط این صرافی، از طریق بخش تیکت های خود سایت آن هاست و هر زمان وب سایت این صرافی به درستی فعال شد می توانیید با آن ها در ارتباط باشید.

می توانید تصویر وب سایت این صرافی را هم در زیر مشاهده نمایید.

صرافی ویندزور

آدرس وب سایت صرافی کاربن

آدرس وب سایت صرافی کاربن بدین شرح است:
https://carbonxe.com

برای بررسی بروکر معتبر ویندزور، روی دکمه زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *