رازهای ایچیموکو و اسرار ابرکومو

ایچیموکو اندیکاتوری هست پر از رمز و راز ، اما کلید  استفاده از رازهای ایچیموکو در اختیار همه افراد نیست.پیشنهاد میدهم با هشتصد، اسرار ایچیموکو را دریابید!

———–

متاسفانه این پیچیدگی های اندیکاتور باعث شده خیلی از افراد سودجو با استراتژی های غیر علمی و غیر منطقی ، روبه معرفی ،شبه سیگنال های بی استفاده در ایچی کنند و با استاد نامیدن خودشان سعی در فریب دیگران دارند.

بنابراین تصمیم گرفتیم سبک استفاده درست از ایچیموکو را به رایگان با شما در میان بگذاریم که در جهت پیشرفت شما قدمی برداشته باشیم. در انتهای مطلب، شما راهنمای دریافت رایگان استراتژی ایچیموکو را خواهید خواند.

اما برای شروع، با ناحیه های ایچیموکو و لول بندی چارت آشنا شوید.

ناحیه های ایچیموکو

با استفاده از کاربردهای اندیکاتور ایچیموکو خیلی ساده و خیلی راحت میتوان نقاط یا ناحیه های برگشتی (حمایت و مقاومت) را تشخیص داد. از این نواحی ایچی می توان برای لول بندی چارت به منظور تشخیص میزان گام های حرکتی قیمت استفاده کرد.
در واقع این ناحیه ها می تواند نقاط حساس قیمتی را برای ما مشخص می کنند.

نحوه مشخص کردن ناحیه های ایچیموکو

1-پیشنهاد میشه از تایم 30 دقیقه ای جهت مشخص کردن نواحی استفاده کنید

2- ابتدا روی نقطه ریورس (تغییر جهت یا تغییر رنگ) ابرکومو ، یه خط افقی میگذاریم.

3- یک خط افقی هم روی نقطه اوج تنکنسن که قبل از زمان ریورس ابر تشکیل شد میگذاریم.

به همین سادگی ما یک ناحیه برگشتی با استفاده از ایچیموکو را بدست آوردیم.

تحلیل تکنیکال به کمک اندیکاتور ایچیموکو

 

رازهای ایچیموکو – اسرار ایچیموکو

انتظاراتی که از این ناحیه ها داریم:

 • قیمت با برخورد به خط افقی اول ناحیه ، برگشتی را خواهد داشت و واکنش نشان میدهد.
 • در صورتی که قیمت به خط افقی انتهای ناحیه برسد، از همان جا حداقل تا خط افقی اول ناحیه برگشتی را خواهد داشت
 • در صورت عبور قیمت از ناحیه ایچی ، انتظار میده این ناحیه ها از سمت مقابل هم همین نقش برگشتی را برای قیمت ایفا کنند.

برای مثال اگر یه ناحیه نقش مقاومتی را در ابتدا بر سر راه قیمت داشته ، بعد از شکسته شدنش، این ناحیع می تواند نقش حمایتی را داشته باشد.

البته ما به شما نمیگوییم که به همین سادگی، با این نواحی ترید بزنید. لازم است ابتدا با بررسی پرایس اشکنی چارت، ابتدا سمت و سوی حرکتی قیمت را به درستی تشخیص داد و سپس با استفاده از این نواحی، برای خودتان به سادگی روش معاملاتی را طرح کرد. در این زمینه در سایت هشتصد، آموزش های لازم و رایگان وجود دارد.

استراتژی ایچیموکو را به رایگان دریافت کنید

با هدف کمک به همه تریدرهای ایرانی، دوره ی آموزش روش معاملاتی ایچیموکو را می توانید به رایگان از ما دریافت کنید.
لازم است که بدانید، این دوره ی آموزشی کاملا حرفه ای هست و صرفا با هدف رساندن مخاطبان به سودآوری مداوم طراحی شده. در این دوره آموزشی، با حذف اطلاعات ناکارآمد، روش سیگنال گیری دقیقی را در دسترس شما قرار می‌دهد.

البته این دوره در واقع رایگان نیست، زیرا ارزش بالایی دارد، اما با اعتماد به شما، انتظار می‌رود که بعد از دریافت این دوره آموزشی، در صورتی که رضایت کامل از این آموزش را داشتید، هزینه آن را پرداخت نمایید.

از طریق لینک زیر، می توانید به دوره ی آموزش ایچیموکو را دریافت نمایید.

کتاب pdf رازهای ایچیموکو

اگر به دنبال فایل pdf رازهای ایچیموکو و در واقع کتابی که بتوانید به صورت جامع، ایچیموکو را به شما آموزش دهد، در حال حاضر بهترین مورد، را در منابع انگلیسی یافتم و متاسفانه در منابع فارسی، چنین کتاب خوبی، ترجمه نشده است. به هر صورت من لینک دریافت این فایل pdf آموزش ایچیموکو قرار می‌دهم تا اگر تمایل داشتید، استفاده کنید. هرچند معتقدم، این آموزش استراتژی که در بالا گفته شد، شما را از هر آموزش دیگری، بی نیاز می کند.

اگر سوالی در این مورد دارید با ما ارتباط برقرار کنید ،تا با کمال میل به شما پاسخ بدهیم و آموزش های استاندارد و درست را در اختیارتان بگذاریم . موفق باشید

سایت هشتصد

 

رازهای ایچیموکو و اسرار ابرکومو

 

 

تحلیل تکنیکال به کمک اندیکاتور ایچیموکو

اگر بخواهیم از نظر حرفه‌ای نگاه کنیم می‌شود اندیکاتور ایچیموکو را کاملاً مجزا از سایر اندیکاتورها دانست زیرا با ایچیموکو می‌توان پارامترهای مختلف قیمت را سنجید و هم می‌توان تحلیل تکنیکال به کمک اندیکاتور ایچیموکو بر پایه پرایس اکشن را هم به سادگی با ایچیموکو انجام داد بنابراین از این زاویه ایچیموکو را کاملاً مجزا از هر اندیکاتور دیگه می‌بینیم و آن را سیستمی کامل برای تحلیل تکنیکال می‌شناسیم.

کاربردهای اندیکاتور ایچیموکو

کاربردهای اندیکاتور ایچیموکو را هم در بازار فارکس و هم در دیگر بازارهای مالی می‌تواند بسیار پررنگ باشد قطعاً در تحلیل تکنیکال برای ایچی کارها بسیار ضروری است که از کاربردهای مفید این اندیکاتور بهره ببرند. ایچیموکو می‌تواند دیدگاه بسیار واضح‌تری نسبت به هر اندیکاتور دیگه‌ای به تریدرها بدهد و به تنهایی کار چند اندیکاتور را نجام می‌دهد که باعث کاربردی تر شدن ایچیموکو شده است.

تعیین حمایت و مقاومت در ایچیموکو

ما در آموزش‌های ویدیویی که در سایت هشتصد قرار داده‌ایم بسیار تاکید داریم روی تعیین حمایت و مقاومت با ایچیموکو زیرا این اندیکاتور خطوط ساپورت و رسیستانس را به سادگی در اختیار ما قرار می‌دهند و عموماً این نقاط به شدت قوی هستند و می‌توانند روی معاملات ما تاثیر زیادی داشته باشند. و از راحت‌ترین کاربردهای این اندیکاتور تعیین خطوط حمایت و مقاومت در ایچیموکو است.

سیگنال خرید و فروش به کمک ایچیموکو

بعضی‌ها از ایچیموکو فقط برای اینکه دید صعودی یا نزولی بازار را پیدا کنند استفاده می‌کنند، اما باور کنید که خیلی از تریدرهای موفق سیگنال‌های خرید و فروش ایچیموکو را به تنهایی ملاک معاملاتشان قرار می‌دهند و از هیچ اندیکاتور یا تحلیل دیگری استفاده نمی‌کنند. به سادگی می‌توان روش‌های مختلفی برای استخراج سیگنال خرید و فروش ایچیموکو را در بازار آموزش دید و از آنها استفاده کرد و تاکید می‌کنم که دریافت سیگنال‌های خرید و فروش اندیکاتور ایچیموکو اصلاً سخت نیست و نباید به ظاهر شلوغ این اندیکاتور نگاه کرد.

‫5 نظر

 • رضا زاده نصیر گفت:

  سلام.ما که نمیخوایم فارکس داشته باشیم چطور میشه دوره ایچیموکو رو تهیه کنیم؟

 • کریمی گفت:

  سلام بد توضیح دادید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *