Zero Markets - زیرو مارکتس

امتیاز
6/10
بروکر zeromarkets - نقد و بررسی بروکر زیرو مارکتس
بروکر zeromarkets - نقد و بررسی بروکر زیرو مارکتس
نام بروکرZero Markets - زیرو مارکتس
سال تاسیس2015 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشت4xpay
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر Zero Markets می‌پردازیم.

شما می‌توانید با افتتاح حساب در بروکر zeromarkets و واریز وجه در این بروکر از یک بونوس صددرصدی بهره ببرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر زیرو مارکتس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر Zero Markets

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر zeromarkets

Zero Markets چیست؟ زیرو مارکتس چیست؟

Zero markets نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که دو حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد و شما می‌توانید هریک از این دو حساب را که تمایل داشته باشید، تنها با 100 دلار واریزی افتتاح نمایید.

این بروکر خدمات ارزنده‌ای مانند: سیستم کپی تریدینگ ، آموزش‌های رایگان و …به کاربران ارائه می‌دهد که شما می‌توانید از آن استفاده نمایید.

اعتبار بروکر zeromarkets

اگر بخواهیم بروکر zero markets را به لحاظ میزان اعتبار مورد بررسی قرار دهیم، می‌بایست بگوییم: این بروکر بیش از 5 سال سابقه‌ی فعالیت حرفه‌ای در بازار را دارا می‌باشد، اما از آنجایی که تحت نظارت هیچ‌یک از سازمان‌های رگولاتوری نیست ، نمی‌توان در مقایسه با سایر بروکرهای با سابقه و دارای رگوله، این بروکر را به عنوان یک بروکر با میزان اعتبار بالا در نظر گرفت و می‌بایست گفت بروکر zero markets دارای میزان اعتباری کاملا متوسط می‌باشد.

اعتبار-بروکر-زیرو مارکتس-امنیت

آیا بروکر zeromarkets رگوله دارد؟

خیر، متاسفانه بروکر zero markets تحت نظارت هیچ‌یک از سازمان‌های رگولاتوری نیست و همانطور که می‌دانید داشتن رگوله یکی از الزامات مهم برای هر بروکری است، چرا که از معیارها و ملاک‌های مهم هر بروکر داشتن رگوله است و متاسفانه بروکر zero markets فاقد این آپشن است.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-زیرو مارکتس

دفتر مرکزی بروکر zeromarkets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر zero markets واقع در سنت وینسنت و گرانادین‌ها است.

بروکر zeromarkets چند سال سابقه دارد؟

بروکر zero markets در سال 2015 تاسیس و افتتاح شده است و هم‌اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از 5  سال می‌باشد که این موضوع را می‌توان به عنوان یک امتیاز ویژه در کارنامه‌ی کاری این بروکر به حساب آورد.

انواع-حساب-بروکر-زیرو مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر zeromarkets (زیرو مارکتس)

در جدول زیر می‌توانید انواع حساب‌های موجود در بروکر Zero Markets را ملاحظه نمایید.

نام حساب/مشخصات

Super zero

Standard     
حداقل واریزی100$100$    
اسپردشروع از 0 پیپشروع از 1 پیپ    
کمیسیون2.5 دلار به ازای هر لات ترید 0    
حداکثر لوریج1:5001:500    
امکان ترید جفت ارزهابلهبله    
امکان ترید سهام و شاخصبلهبله    
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبله    
اجازه ی اسکالپینگبلهبله    
امکان استفاده از اکسپرتبلهبله    

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر zero markets دو نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

البته شاید بهتر می‌بود بروکر zero markets حساب‌های معاملاتی متنوع‌تری را با ویژگی‌های مختلف به کاربران ارائه دهد تا افراد در تصمیم‌گیری در ارتباط با حساب‌های معاملاتی این بروکر، انتخاب‌های بیشتری داشته باشند.

حساب-ای سی ان-استاندارد-پرو-بروکر-زیرو مارکتس

افتتاح حساب Standard

شما برای افتتاح یک حساب standard در بروکر zero markets می‌بایست حداقل 100 دلار واریزی داشته باشید، اسپرد در این حساب از 1 پیپ آغاز می‌شود و کمیسیون آن 0 است حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 می‌باشد.

افتتاح حساب Super zero

افتتاح یک حساب super zero در بروکر zero markets به حداقل سرمایه‌ی 100 دلار به عنوان مبلغ اولین واریزی نیاز دارد اسپرد این حساب از 0 پیپ آغاز می‌شود و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 تعیین شده است لازم به ذکر است که کمیسیون این حساب، 2.5 دلار به ازای هر لات ترید می‌باشد.

اسپرد بروکر zeromarkets

کمترین میزان اسپرد در بین دو اکانت ارائه شده توسط بروکر zero markets متعلق به حساب super zero  است که 0 می‌باشد و اسپرد حساب standard نیز از 1 پیپ آغاز می‌گردد و شما می‌بایست با توجه به سایر ویژگی‌های این حساب‌های معاملاتی هریک را که مد نظر دارید انتخاب نمایید.

بروکر zeromarkets - نقد و بررسی بروکر زیرو مارکتس

حساب اسلامی بروکر zeromarkets

امکان کسب سود از حساب بدون سوآپ شبانه یا همان حساب اسلامی یکی دیگر از مزایای شایان ذکر در ارتباط با بروکر zero markets است که باعث جذب تریدرهای بیشتر به خصوص قشر مسلمان معامله‌گران به این بروکر می‌شود.

بروکر zeromarkets - نقد و بررسی بروکر زیرو مارکتس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر zeromarkets حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر zero markets به سرمایه‌ی نسبتا اندکی نیاز دارید چراکه هر دو اکانت معاملاتی موجود در این بروکر به 100 دلار واریزی نیاز دارند.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-زیرو مارکتس

واریز و برداشت در بروکر zeromarkets

انجام امور واریز و برداشت در بروکر zero markets از راه‌های مختلفی مانند: sTic pay, DIN, 4xpay, boletofiash, loterias, zotapay  و… ممکن است که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

بونوس‌ها

بر اساس دانسته های ما ‌بروکر zeromarkets به کاربران خود بونوس ارائه می‌دهد، اما ارائه‌ی بونوس بستگی به کشور محل سکونت تریدر ها دارد و چنانچه محل سکونت شما جزو مکان‌های مورد تایید بروکر باشد، شما می‌توانید با اولین واریزی خود یک بونوس صددرصدی از بروکر دریافت نمایید.

این بدان معناست که چنانچه شما 1000 دلار واریزی در بروکر zeromarkets انجام دهید این بروکر 1000 دلار به دارایی شما اضافه می‌نماید که می‌توانید با آن به معامله بپردازید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-زیرو مارکتس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-زیرو مارکتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر zeromarkets چه مدارکی لازم است؟

شما برای تکمیل فرایند ثبت‌نام خود می‌بایست دو مرحله‌ی احراز هویت شخصی و تایید آدرس را به انجام برسانید، در واقع احراز هویت در بروکر zero markets مستلزم ارسال اوراق شناسایی ملی از قبیل شناسنامه، کارت ملی یا حتی گواهینامه رانندگی است و تایید آدرس نیز به مدارکی مانند قبوض آب و برق و صورتحساب‌های بانکی نیاز خواهد داشت.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-زیرو مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر zeromarkets

شما با افتتاح حساب در بروکر zero markets می‌توانید از نمادهای مختلفی از جمله: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، کالاهای کامودیتی، شاخص‌ها و سهام و فلزات در امر معامله و ترید استفاده نمایید.

و با توجه به آنچه گفته شد به نظر می‌رسد بروکر zero markets نمادهای مختلف و متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد و این موضوع سلیقه‌ی افراد بسیاری را پوشش می‌دهد.

بروکر zeromarkets - نقد و بررسی بروکر زیرو مارکتس

پشتیبانی فارسی بروکر zeromarkets

برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر zero markets ازطریق: استفاده از چت آنلاین، برقراری ارتباط در واتساپ، ارسال پیام در پلتفرم تلگرام، تماس مستقیم با شماره تلفن: 61279083133+ و ارسال ایمیل به آدرس support@zeromarkets.com ممکن است که شما می‌توانید از آن بهره ببرید‌.

در واقع شما با ورود به وب سایت اصلی بروکر zero markets دو آیکون مختص به چت را مشاهده خواهید کرد که یکی از آن‌ها مرتبط با ارسال پیام در چت آنلاین است و دیگری شما را به اپلیکیشن‌های واتس‌اپ و تلگرام راهنمایی می‌نماید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-زیرو مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر زیرو مارکتس

بروکر zero markets دو پلتفرم مشهور متاتریدر 4 و 5 را به عنوان پلتفرم‌های مورد استفاده برای انجام معاملات در اختیار کاربران خود گذاشته است که شما می‌توانید هر دوی این پلتفرم‌ها را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر zeromarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر zeromarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر zeromarkets برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر zeromarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر zeromarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر zeromarkets برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر zeromarkets

سیستم کپی تریدینگ در بین معامله‌گران بازار از محبوبیت زیادی برخوردار است چراکه این امکان را به تریدرهای کم تجربه و تازه‌کار می‌دهد که از مهارت حرفه‌ای‌ها استفاده کرده و کسب سود نمایند از همین رو ارائه‌ی سیستم کپی ترید برای هر بروکری یک مزیت و امتیاز بسیار مهم است و بروکر zero markets نیز از این سیستم پشتیبانی می‌کند.

آیا بروکر zeromarkets کلاه بردار است؟

خوشبختانه هیچگونه سابقه یا گزارشی مبنی بر انجام تخلف در عمر کاری بروکر zero markets وجود ندارد، اما این اطلاعات صرفا مختص زمان نگارش این مقاله است و هرگونه اخباری از این دست در آینده از طریق سایت ما به اطلاع شما خواهد رسید، تا هر تریدر بتواند با توجه به بررسی سوابق بروکرهای متعدد موجود در بازار بهترین تصمیم را در انتخاب یک بروکر اتخاذ نماید.

آموزش در zero markets

از جمله امکاناتی که بروکر zero markets در اختیار کاربران قرار می‌دهد، آموزش‌های متعدد در زمینه‌ی تحلیل فاندامنتال و تکنیکال است که به کاربران این امکان را می‌دهد که بر دانش خود را در زمینه‌ی بازارهای مالی بیافزایند و در نتیجه سود دریافتی خود از بازار را افزایش دهند.

همکاری با بروکر zero markets

یکی از مزیت های بروکر zero markets این است که شما می‌توانید از طریق همکاری با این بروکر  کسب سود نمایید که این کار از روش‌های مختلف و متعددی امکان‌پذیر است، مانند: همکاری با این بروکر به عنوان یک IB که در این روش شما می‌توانید از طریق معرفی این بروکر به سایر تریدرها و جذب سرمایه، از بازار کسب درآمد دلاری نمایید، همچنین روش دیگر برای کسب درآمد از طریق همکاری با بروکر zero markets این است که شما به عنوان یک تریدر و فرد مدیر سرمایه با انجام معامله و اجازه‌ی کپی معاملات به سایر افراد از بازار درآمد کسب نمایید، برای مثال شما یک حساب هزار دلاری در این بروکر افتتاح می‌نمایید و از طریق سیستم کپی ترید، سایر افراد می‌توانند معاملات شما را کپی نمایند و در این صورت افراد می‌بایست بخشی از سود دریافتی خود را به شما اختصاص دهند، که البته این مورد تماما توسط سیستم کپی تریدینگ و به صورت اتوماتیک انجام می‌پذیرد.

محیط کاربری بروکر zero markets

اگر بخواهیم محیط کاربری وب سایت zero markets را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم بگوییم: بروکر zero markets با ارائه‌ی اطلاعاتی شفاف و جامع و کامل تجربه‌ی معامله را برای تریدرها دلچسب می‌نماید.

این بروکر در بخش‌های معرفی حساب‌های معاملاتی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تریدرها از جمله میزان اسپرد، کمیسیون، حداقل واریزی و … را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید در بخش سوالات پر تکرار تعداد زیادی از پرسش‌هایی که ممکن است در ذهنتان شکل بگیرد را مطالعه نموده و بدون نیاز به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر zero markets اطلاعات زیادی در ارتباط با قوانین و شرایط معاملاتی در بروکر zero markets را کسب نمایید.

مزایای بروکر zeromarkets

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-زیرو مارکتس

معایب بروکر zeromarkets

آموزش ثبت نام در بروکر zeromarkets با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *