XGLOBAL Markets - ایکس گلوبال مارکتس

نام بروکرXGLOBAL Markets - ایکس گلوبال مارکتس
سال تاسیس2012 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهcysec و bafin
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100$
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر XGLOBAL Markets می‌پردازیم.

اگر شما به عنوان یک تریدر به دنبال افتتاح حساب در بروکرهای با سابقه هستید، بروکر xglobalmarkets می‌تواند بسیار مناسب شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر ایکس گلوبال مارکتس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر XGLOBAL Markets

آموزش ثبت نام در بروکر XGLOBAL Markets به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر XGLOBAL Markets

XGLOBAL Markets چیست؟ ایکس گلوبال مارکتس چیست؟

X global نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که سه نوع حساب معاملاتی متعدد را به کاربران و معامله‌گران ارائه می‌دهد و شما می‌توانید هریک از این حساب‌ها را که تمایل داشته باشید، تنها با 100 دلار واریزی اولیه افتتاح نمایید.

همچنین به عنوان یک فرد مبتدی یا تریدر حرفه‌ای می‌توانید از دوره‌های آموزشی رایگان بروکر xglobal در جهت افزایش دانش خود بهره ببرید.

اعتبار بروکر xglobalmarkets

شاید اولین سوالی که برای هر تریدر در هنگام افتتاح حساب در یک بروکر پیش بیاید این باشد که آیا بروکر مد نظر به قدری اعتبار دارد که بتوان با خیال آسوده در آن سرمایه‌گذاری کرد یا خیر؟

از این جهت ما در این بخش از وب سایت، هر بروکر را به جهت میزان اعتبار مورد بررسی قرار می‌دهیم تا کاربران بتوانند با نگاه دقیق‌تری نسبت به افتتاح حساب یا عدم افتتاح حساب در هر بروکر تصمیم بگیرند.

و اما در پاسخ به این سوال که بروکر x global از چه میزان اعتبار برخوردار است، می‌بایست گفت: از آنجایی که این بروکر از سال 2012 فعالیت خود را آغاز نموده است و همچنین سازمان‌های رگولاتوری متعددی بر فعالیت آن نظارت می‌نمایند، می‌توان گفت بروکر xglobal از میزان اعتبار قابل قبولی برخوردار است.

اعتبار-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس-امنیت

آیا بروکر xglobalmarkets رگوله دارد؟

بله بروکر x global دارای رگوله‌های cysec و bafin می‌باشد و داشتن رگوله را می‌توان یک امتیاز مثبت برای بروکر x global در نظر گرفت.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس

دفتر مرکزی بروکر xglobalmarkets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر x global در قبرس واقع شده است.

بروکر xglobalmarkets چند سال سابقه دارد؟

بروکر x global فعالیت خود را از سال 2012 آغاز نموده است و به لحاظ سابقه‌ی فعالیت می‌توان آن را یک بروکر با سابقه به حساب آورد.

انواع-حساب-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر xglobalmarkets (ایکس گلوبال مارکتس)

در جدول زیر می‌توانید انواع حساب‌های موجود در بروکر xglobalmarkets را مشاهده و ملاحظه نمایید.

نام حساب/مشخصات

Xg islamic

X zeroXg raw   
حداقل واریزی100$100$100$   
اسپردشروع از 1.2 پیپشروع از 1 پیپشروع از 0.2 پیپ   
کمیسیون003.75 دلار به ازای هر لات ترید   
حداکثر لوریج1:1001:2001:200   
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبله   
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبله   
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبله   
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبله   
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبله   

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌نمایید بروکر xglobal سه نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-ایکس جی راو زیرو-اسلامی-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس

افتتاح حساب xg raw

شما با واریز مبلغ 100 دلار می‌توانید یک حساب xg raw در بروکر x global افتتاح نمایید، کمیسیون در این حساب 3.75 به ازای هر لات ترید است و اسپرد آن از 0.2 پیپ آغاز می‌گردد لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب 1:200 است.

افتتاح حساب xg zero

افتتاح یک حساب xg zero فقط به مبلغ 100 دلار به عنوان اولین واریزی نیاز دارد، اسپرد در این حساب از1 پیپ آغاز میگردد وکمیسیون آن 0  است، در ضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:200  تعیین شده است.

افتتاح حساب xg islamic

افتتاح یک حساب xg islamic مستلزم واریزی ای 100 دلاری است، اسپرد این حساب از 1.2 پیپ آغاز می‌شود و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:200 است در نظر داشته باشید که کمیسون در این حساب 0 می‌باشد.

اسپرد بروکر xglobalmarkets

بیشترین میزان اسپرد در بین  سه حساب موجود در بروکر Xglobal متعلق به حساب xg islamic است که شروع آن از 1.2 پیپ می‌باشد و در جایگاه بعد حساب xg zero قرار گرفته است که اسپرد آن از 1 پیپ آغاز می‌گردد، درضمن اکانت معاملاتی xgraw با شروع اسپردی از 0.2 پیپ در رتبه ی آخر است و این بدان معناست که این حساب میزان اسپردی کمتر از سایر حساب‌های بروکر x global دارد.

بروکر xglobalmarkets - نقد و بررسی بروکر ایکس گلوبال مارکتس

حساب اسلامی بروکر xglobalmarkets

همانطور که ملاحظه کردید، یکی از اکانت‌های ارائه شده توسط بروکر xglobal حساب xg islamic است که در آن قواعد و شرایط مطابق با دستورات و شریعت دین اسلام تنظیم شده است، این حساب بدون سوآپ و کمیسیون است و تریدرهای مسلمان می‌توانند تنها با 100 دلار واریزی آن را افتتاح نمایند.

بروکر xglobalmarkets - نقد و بررسی بروکر ایکس گلوبال مارکتس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر xglobalmarkets حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح هر کدام از اکانت‌های معاملاتی موجود در بروکر Xglobal فقط به 100 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهید داشت که نسبتا مبلغی اندکی می‌باشد که هر تریدر توان پرداخت آن را خواهد داشت.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس

واریز و برداشت در بروکر xglobalmarkets

برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر xglobal شما می‌توانید از روش‌هایی مانند: ویزا و مسترکارت، اسکریل، Neteller و bank wire استفاده نمایید، همچنین شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی x global اطلاعات دقیق در ارتباط با حداقل میزان واریز و برداشت هریک از روش‌های موجود، زمان مورد نیاز برای انجام امور واریز و برداشت با به کارگیری هریک از روش‌های ارائه شده در بروکر x global و ….

همچنین بروکر xglobal اطلاعات دقیق و جامعی در ارتباط با نحوه‌ی درخواست واریز و برداشت به کاربران ارائه داده است که می‌توانید از آن بهره ببرید، گفتنی است که تمام درخواست‌های واریز و برداشت شما در یک روز کاری توسط تیم پشتیبانی بروکر x global بررسی خواهد شد.

بونوس‌ها

از آنجایی که هیچگونه اطلاعاتی در ارتباط با ارائه‌ی بونوس در وب سایت x global موجود نیست، می‌توان نتیجه گرفت در حال حاضر بروکر x global هیچگونه بونوسی به کاربران ارائه نمی‌دهد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر xglobalmarkets چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در بروکر Xglobal مستلزم ارسال اوراق شناسایی از قبیل شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی برای تایید و احراز هویت شخص حقیقی می‌باشد و مدارکی مانند قبوض پرداختی آب و برق و صورتحساب‌های بانکی برای تایید آدرس متقاضی مورد نیاز می‌باشد.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-ایکس گلوبال مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر xglobalmarkets

از جمله دارایی و نمادهایی که شما می‌توانید از آن برای انجام معامله و ترید در بروکر Xglobal استفاده کنید، می‌توان به جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، شاخص‌ها، سهام و cfd اشاره کرد.

بروکر xglobalmarkets - نقد و بررسی بروکر ایکس گلوبال مارکتس

پشتیبانی فارسی بروکر xglobalmarkets

برای برقرای ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر xglobal راه‌های مختلفی وجود دارد که برای نمونه می‌توان به ارسال ایمیل به آدرس:  info@xglobalmarkets.com و ارسال فکس به شماره‌ی : 35722556202+ و همچنین تماس مستقیم با شماره تلفن:3572556202+ اشاره کرد، همچنین شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی x global شماره تماس‌ها و آدرس‌های ایمیل متعددی در ارتباط با بخش‌های موجود در بروکر x global را مشاهده نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر ایکس گلوبال مارکتس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Xglobal پلتفرم متاتریدر 5 است که شما می‌توانید آن را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید.

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که با وجود شباهت‌های بسیار زیاد متاتریدر چهار و پنج، بهتر بود بروکر xglobal پشتیبانی از پلتفرم متاتریدر چهار را نیز به خدمات خود اضافه می‌نمود تا کاربران بتوانند با انتخاب خود از هریک از این پلتفرم‌ها که تمایل دارند، استفاده نمایند.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر xglobalmarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر xglobalmarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر xglobalmarkets برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر xglobalmarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر xglobalmarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر xglobalmarkets برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر xglobalmarkets

یک امتیاز ویژه‌ی دیگر که شما با ثبت نام در بروکر xglobal به دست خواهید آورد، امکان بهره‌وری از سیستم کپی تریدینگ در این بروکر می‌باشد و همانطور که قطعا مطلع هستید، بسیاری از تریدرهای تازه وارد و بی‌تجربه تنها از طریق اتصال به سیستم کپی تریدینگ قادر به فعالیت و کسب سود از بازار می‌باشند که روشی بسیار ایمن برای کسب سود از بازار می‌باشد‌.

شما می‌توانید به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر در رابطه با سیستم کپی ترید از طریق راه‌های ارتباطی سایت با ما در ارتباط باشید.

آیا بروکر xglobalmarkets کلاه بردار است؟

تیم تحقیقاتی سایت هشتصد به عنوان یک مرجع و منبع معتبر در ارتباط با بروکرها، تاکنون هیچگونه اطلاعاتی در ارتباط با کلاه برداری بروکر x global به دست نیاورده‌اند، اما چنانچه کاربران فعال در بروکر x global هرگونه گزارشی از تین بروکر به ما ارائه دادند، ما نیز با به روز رسانی این بخش، شما را نیز در جریان خواهیم گذاشت‌.

دوره های آموزشی فعال در بروکر x global

بروکر x global دوره‌های آموزش مختلف و متعددی را از طریق وب سایت خود به کاربران ارائه می‌دهد که بنا بر ادعای خود، هر تریدر می‌تواند با شرکت در این دوره‌ها، از سایر آموزش‌ها بی‌نیاز شود.

این دوره‌ها شامل چندین زیر مجموعه مانند: مبتدی، پیشرفته و … خواهند بود که در هر دوره بنا بر نیاز کاربران مطالب متفاوتی ذکر شده است، برای مثال در دوره ی مبتدی مواردی مانند: مفهوم تحلیل بنیادی، مقدمه‌ی تحلیل تکنیکال، محاسبه‌ی پیپ و مفهوم لات و … به افراد آموزش داده می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در این دوره‌ها اطلاعات زیادی در ارتباط با تجارت در بازار کسب نمایید.

آشنایی با تیم مدیریت بروکر x global

بروکر x global به جهت جلب اعتماد هرچه بیشتر کاربران، در یکی از صفحات وب سایت خود به معرفی تیم مدیریت خود پرداخته است و شما می‌توانید با مراجعه به این بخش عکس و اطلاعاتی در ارتباط با این تیم کسب نمایید که این شفافیت اطلاعات تیم مدیریتی، می‌تواند اعتماد تریدرهای بیشتری را به xglobal جلب نماید.

محیط کاربری بروکر x global

از آنجایی که بروکر x global تمام سعی و تلاش خود را در جهت ارائه‌ی یک وب سایت کارآمد و محیط کاربری جذاب به تریدرها نموده است و به سبب ارائه‌ی اطلاعات مفید و دسته بندی شده در وب سایت این بروکر، ما به وب سایت و محیط کاربری بروکر xglobal امتیاز 8 را ارائه می‌دهیم که نشان‌دهنده‌ی کیفیت نسبتا بالای این وب سایت می‌باشد.

مزایای بروکر xglobalmarkets

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-ایکس گلوبال مارکتس

معایب بروکر xglobalmarkets

آموزش ثبت نام در بروکر xglobalmarkets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر xglobalmarkets شوید.

در صفحه نخست روی دکمه OPEN REAL ACCOUNT کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و REGISTER را بزنید. سپس وارد ایمیل خود شده و دکمه فعالسازی را بزنید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله سوم

همانند تصویر ادامه دهید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله چهارم

روی هرکدام از 4 خانه مشخص در داشبورد شخصی خودتان کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را کامل کنید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله پنجم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله ششم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله هفتم

به سوالات پاسخ دهید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله هشتم

به سوالات پاسخ دهید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله نهم

پایین صفحه دکمه Next را بزنید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله دهم

در قسمت سفید بالا با فشردن دکمه ماوس امضای خود را ثبت کنید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله یازدهم

تیک را زده و OK را کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر ایکس گلوبال مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر xglobalmarkets - مرحله دوازدهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *