بروکر وی اف اس مارکتس - Vfs markets

امتیاز Vfs
5.3/10
بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)
بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)
نام بروکرvfs markets - وی اف اس
سال تاسیس2021
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط و پایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیسوئیس
رگولهدارد
حساب کپی تریدینگمتصل به mql5
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال،پرفکت مانی
اجازه ترید اسکالپینگبله
اجازه استفاده از اکسپرتبله

در این صفحه، به صورت کامل و دقیق به نقد و بررسی کامل بروکر vfs می‌پردازیم. بروکر Vfsmarkets را نه تنها یک بروکر، بلکه به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال جذاب نیز می‌توانیم بشناسیم. برای شناخت بروکر تازه کار، اما بسیار محبوب vfsmarkets ، با ما همرا باشید. لازم است که ابتدا بروکر وی اف اس مارکتس را بشناسید، بعد در مورد کار کردن با آن تصمیم بگیرید.

آموزش ثبت نام در بروکر vfs

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر vfs توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر vfs

ویدیوی بررسی بروکر vfs

اعتبار بروکر VFS وی اف اس

اعتبار بروکر VFS وی اف اس

در اینکه بروکر وی اف اس ، بروکری تازه تاسیس است و باید بیشتر به جنبه‌ی اعتبار و امنیت آن دقت کرد، شکی نیست اما با توجه با تلاش بروکر vfs برای بدست آوردن رگوله‌‌ی معتبر FINMA می‌باشد. این رگولاتوری (نهاد نظارتی) بسیار معتبر کشورسوئیس است. هرچند این رگولاتور و دیگر رگوله های بسیار قوی، به ایران خدماتی ارائه نمی‌دهند، اما همین که بروکر vfs بتواند این رگوله را داشته باشد، نشان از اعتبار و امنیت بالای آن است و می تواند به سرعت به یکی از معتبرتین بروکرهایی تبدیل شود که به ایرانیان خدمات ارائه می‎دهند. در آینده هر زمان که بروکر وی اف اس ، این رگوله را دریافت کرد، در اینجا مدرک آن را منتشر خواهیم کرد.

دفتر مرکزی بروکر vfs در کجا قرار دارد؟

دفتر مرکزی این بروکر در کشور سوئیس قرار دارد. البته این بروکر ثبت در کشور سنت وینسنت است. قاعدتا اگر ثبت در سوئیس باشد که اجازه ارائه خدمات به ایران را نمی توانست داشته باشد.
البته این نکته را هم بگویم که ثبت و افتتاح دفتر در کشور سوئیس، خود نوعی اعتبار به بروکر می‌بخشید.

دفتر مرکزی بروکر vfs در کجا قرار دارد؟

سابقه بروکر وی اف اس vfs چقدر است؟

بروکر vfs در سال 2021 تاسیس شده است.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر Vfs

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر Vfs

در جدول زیر، مشخصات کلی حسساب های مختلف بروکر vfs را مشاهده می کنید. می توانید با مقایسه این حساب ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

مشخصات/نام حساب کلاسیک

حرفه ای (پرو)

VIP CryptoH  
حداقل واریز برای افتتاح 100 $ 5000 $ 50000 $ 500 $  
حداکثر لوریج 1:200 1:100 1:30 1:1  
اسپرد

شناور از 1.5 پیپ

  شناور از 1.2 پیپ

              شناور از 0.9 پیپ

اصلی 1  
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله خیر  
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله خیر  
امکان ترید ارزدیجیتال

بله

بله

بله

بله به صورت اسپات  
کمیسیون ندارد ندارد ندارد از 0.1 درصد  
اجازه استفاده از اکسپرت بله بله بله بله  

جدول معرفی حساب های بروکر vfs

معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر Vfs

افتتاح حساب کلاسیک در بروکر Vfs

حساب کلاسیک، گزینه خوبی برای تریدرهایی است که دوست دارند یک حساب کاملا نرمال و استاندارد فارسی داشته باشند. در این حساب، اسپردهای متوسطی را شاهد خواهید بود و هیچ کمیسیونی هم نیاز نیست پرداخت کنید. اگر تمایل به نپرداختن سود بهره شبانه (یا سوآپ) را داشته باشید، کافیست بعد از افتتاح این حساب، از پشتیبانی درخواست اسلامی کردن آن را داشته باشید.

افتتاح حساب حرفه ای (پرو) در بروکر وی اف اس مارکتس

برای افتتاح حساب پرو در بروکر vfsmarkets ، نیاز به واریز حداقل 5000 دلار خواهید داشت. این حساب از فن آوری stp برای اجرای دستورات معامله‌ها استفاده میکند و بسیار دقیق و پرسرعت عمل می‌کند. در حساب پرو بروکر وی اف اس مارکت ، نهایت از لوریج 1 به صد می توانید استفاده کنید.

افتتاح حساب vip در برورکر vfsmarkets

حساب vip در کارگذاری وی اف اس، تمام استانداردهای بین المللی رعایت شده است. در این حساب حداکثر لوریج 1 به 30 می باشد که این بدان معناست، که اجازه ترید با حجم های عجیب را نخواهید داشت!
اسپرد این حساب بسیار پایین است ، اما برای افتتاح آن، به حداقل واریزی 5000 دلار نیاز دارید.

افتتاح حساب CRYPTOH در بروکر VFS

این حساب، بهترین مزیت بروکر وی اف اس هست. برای اولین بار است که یکی از بروکرها، قابلیت اصلی یک صرافی ارز دیجیتال را هم در اختیار تریدر قرار می‌دهد.
بروکر vfs به لطف قراردادی که با (Huobi) صرافی بزرگ بین المللی دارد، این امکان را به تریدرها داده که بتوانند، در متاتریدر، به صورت اسپات، ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند. در این حساب شما می‌توانید تا هر زمانی که دوست داشته باشید، ارزهای دیجیتال را هولد کنید و نگه دارید. البته به زودی خبرهایی مبنی بر اضاف شدن ارزهای صرافی بزرگ باینانس هم در این حساب به گوش می‌رسد. این یعنی ایرانی ها می توانند بدون ترس از بلاک شدن حسابشان، با صرافی های بزرگ جهانی کار کنند و محدودیت تحریم ها را به سادگی، کنار بگذاریند.
پیشبینی ما است است که حساب کریپتو در بروکر vfs ، جایگزینی پراپاقرص برای صرافی های ارز دیجیتال است و این حساب، انقلابی در دنیای ارزهای دیجیتال، در ایران بپا خواهد کرد.

میزان اسپرد در بروکر وی اف اس مارکتس vfs

بروکر وی اف اس مارکتس را باید به دو بخش از لحاظ اسپردی تقسیم کنیم. بخش اول، حساب های مربوط به فارکس که سه حساب متفاوت دارد، یکی اسپرد متوسط و دوتای دیگر، اسپردهایی پایینی را به تریدر نشان می‌‎دهد.
اما بخش دوم مروبوط به حساب کریپتو هست که باید اسپرد آن را‌بسیار پایین بدانیم. هیچ نمونه ی دیگری از چنین حسابی در دیگر بروکرهاوجود ندارد که بتواند با چنین شرایطی، قابلیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به تریدرها بدهد.

اسپرد بروکر vfs

حساب اسلامی در بروکر vfs markets

با وجود اینکه تمام سیاست های این بروکر، شباهت زیادی به بروکرهای تمام اروپایی دارد، با این حال قابلیت اسلامی کردن حساب را، در این بروکر شاهدیم. اگر هر نوع حسابی در وی اف سی دارید، می توانید بعد از افتتاح، از پشتیبانی بروکر، درخواست اسلامی کردن آن را داشته باشید.

بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)

با چقدر سرمایه می‎توان در کارگزاری vfsmarkets ، حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

اگر قصد انجام ترید در حساب های فارکسی بروکر را داشته باشید، با حداقل صددلار می توانید حساب کلاسیک ریل را در وی اف اس افتتاح کنید. اگر هم حساب کریپتو وی اف اس را بخواهید، باید حداقل 500 دلار، حسابتان را شارژ کنید.

واریز و برداشت در بروکر Vfsmarkets

واریز و برداشت در بروکر Vfsmarkets

روش های مختلفی برای انجام نقل و انتقالات پولی در بروکر vfs تعریف شده است. راحت ترین راه واریز و برداشت برای ایرانی‌ها در vfs ، از طریق ارزهای دیجیتال مانند تتر erc20 هست و راه دوم، به روش انتقال از طریق پرفکت مانی می باشد.
روش های مختلف واریز و برداشت این بروکر شامل موارد زیر می‌شود:

ویزا و مسترکارت
PayPal
Skrill
Perfect Money
ارزهای دیجیتال(BTC / ETH / LTC / USDT)

روش نقل و انتقال را می‎‌توانید در تصاویر ببینید:

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر Vfs چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر Vfs چه مدارکی لازم است؟

نحوه ثبت نام در تایید هویت در بروکر vfs مارکتس را در پایین همین مقاله با تصاویر توضیح داده شده است.موارد مورد نیاز شما برای تایید هویت در وی اف اس مارکت :
شماره تلفن همراه

آدرس ایمیل

تصویر کارت شناسایی رسمی(مانند کارت ملی)
((گاهی ممکن است که بروکر از شما درخواست کند که کارت شناسایی را کنار صورت نگه دارید و عکس بگیرید و در نهایت عکس را هم برای بروکر ارسال کنید))

تصویر یکی از مدارک تایید آدرس محل سکونت
مدارک تایید آدرس محل سکونت که از نظر vfsmarkets ، مورد قبول باشد شامل موارد زیر می‌شود:
قبوض شرکت های خدماتی مانند گاز و برق و… (قبوضی که بارکد داشته باشند)
سند یا برگ سبز ماشین (که دارای بارکد باشد)
سند منزل که دارای بارکد باشد
و یا هر مدرکی که رسمی و دارای بارکد باشد مانند استیتمنت بانکی(به زبان انگلیسی)
((اگر در مورد تایید آدرس سوال یا مسئله ای داشتید، می توانید از طربق واتساپ، با پشتیبانی بروکر در ارتباط باشید))
بروکر وی اف اس، برای تایید هویت کمی سخت گیری دارد که آن‌هم به دلیل رعایت استانداردهای امنیت مالی و رگولاتوری ای هست که بروکر قصد همکاری با آن را دارد.
بنابراین از سخت گیری هر بروکری که در تایید هویت، قوی عمل می کند، اتفاقا باید خوشحال باشید، زیرا قرار است امنیت سرمایه های شما تا حد زیادی تضمین کند.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر وی اف اس مارکتس

وی اف اس مارکتس تنها بروکری است که علاوه بر دارایی های cfd ، مانند جفت ارزهای فارکس، سهام، فلزات و… ، دارایی های اسپات و غیر cfd راهم برای انجام معاملات در اختیار تریدر قرار می‌دهد.
در واقع این دارایی ها که شامل ارزهای دیجیتال می‌شود، را می توانید به صورت اسپات و شبیه به صرافی های ارز دیجیتال، خرید و فروش کنید و یا تا مدت های طولانی، بدون نیاز به معامله کردن، آن‌ها را نگه دارد و خیالتان راحت باشد که قرار نیست بهره ی شبانه ، از حسابتان کسر شود.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر وی اف اس مارکتس
بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)

آیا بروکر vfs markets پشتیبانی فارسی دارد؟

بله ، خوشبختانه این بروکر پشتیبانی فارسی نیز داردو اتفاقا این پشتیبانی بسیار خوش برخورد و با تعهد عمل می کند. وی اف اس، یکی از بروکرهایی است که پشتیبانی قدرتمند و پاسخ گویی را برای ایرانیان دارد. ارتباط با پشتیبانی فارس وی اف اس، از دو راه امکان پذیر است. یک » طریق وب‌سایت خود بروکر دو » از طریق واتساپ با شماره : +41225000503 یا 0041225000503

پلتفرم های معاملاتی بروکر vfs

در بروکر vfs امکان انجام ترید با نرم افزار متاتریدر 5 امکان پذیر است. متاتریدر 5 بروکر وی اف اس را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید:

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر vfs برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر vfs برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر vfs برای اندروید
بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)
متاتریدر5 بروکر vfs تحت وب

کپی تریدینگ بروکر vfs

در بروکر وی اف اس، سیستم کپی تریدینگ داخلی و مستقلی وجود ندارد، اما با وجود سرورهای stp در حساب ها و همچنین vps رایگانی که بروکر در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، می توانید به راحتی وارد از قوی ترین سیستم کپی تریدینگ دنیا که مربوط به سایت mql5 هست، استفاده کنید.

در این ارتباط سایت هشتصد، مقاله و آموزشی کامل و جدا را آماده و در اختیار شما قرار داده است. با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد آموزش استفاده از کپی تریدینگ mql5 شوید.

امکانات ویژه و خاص بروکر vfsmarkets

Vps رایگان برای تریدرها

بروکر وی اف اس به تریدرهایی که موجودی یا واریزی بالای دوهزار دلار دارند، vps رایگان پر سرعت می‌دهد. این مزیت با کمک مزیت پرسرعت بودن سرورهای معاملاتی این بروکر، این امکان را می‌دهد که بتوانید به راحتی از سرویس های سیگنال یا همان کپی تریدینگ mql5 استفاده کنید.

اکسپرت مدیریت ریسک VFSMarkets

این یکی از ابزارهای رایگان و کمک دهنده به تریدرها است که بسیار دقیق و بدون خطا عمل می کند. از این اکسپرت به عنوان دستیاری قوی می توانید در متاتریدرتان استفاده کنید. با این ابزار می توانید ریسک معاملات و حجم تریدهای خودتان را کنترل کنید. این اکسپرپ می تواند با عملکردی قوی، به جای شما پای سیستم معاملاتی باشد و تریدتان را مدیریت کند!
برای کسب اطلاعات دقیق و کامل، بعد از ثبت نام در بروکر وی اف اس، از پشتیبانی درخواست کنید تا توضیحات کامل راجع به این اکسپرت را به شما بدهد.

مزایای بروکر وی اف اس مارکتس vfs

vfs-معایب-مزایا

معایب بروکر وی اف اس مارکتس vfs

آموزش ثبت نام در بروکر vfs با عکس

ابتدا از اینجا ، وارد سایت بروکر vfs شوید.

 

برای ایجاد حساب در بروکر وی اف اس مارکتس ، ابتدا گزینه حساب واقعی را انتخاب کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر vfc
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله اول

متاترید 5 را دانلود کنید. سپس بر روی سیستم خود یا گوشی اجرا کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر 1 vfc
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله دوم

برای حساب آزمایشی طبق تصویر زیر عمل کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر vfc
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله سوم

طبق تصویر عمل نمایید.

بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله چهارم

گزینه حساب واقعی  را انتخاب کنید.

بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله پنجم

برای تایید ایمیل و تایید شماره موبایل خود، اطلاعات خواسته شده را بصورت صحیح تکمیل نمایید.

بروکر VFS ⚡️ نقد و بررسی بروکر وی اف اس مارکتس (VFSMarkets)
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله ششم

برای تکمیل تایید هویت،باید  مدارک شناسایی و مدرک آدرس خود را در این قسمت آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر vfc
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله ششم

در ادامه برای شما رمز و پسورد حساب واقعی در متاتریدر نشان میدهد.رمز و پسورد خود را در جایی ذخیره نمایید.

بروکر برای شما ایمیل با محتوا تایید کارت شناسایی و تایید آدرس ارسال میکند. این پروسه حدودا 24 تا 48 ساعت کاری انجام میشود.

نحوه ثبت نام در بروکر vfc
نحوه ثبت نام در بروکر vfc - مرحله هفتم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *