صرافی UNFXB ترید ارز دیجیتال در صرافی یونی کورن

صرافی یونی کورن UNFXB

صرافی UNFXB ترید ارز دیجیتال در صرافی یونی کورن
امتیاز unicorn
7/10
صرافی UNFXB ترید ارز دیجیتال در صرافی یونی کورن
صرافی UNFXB ترید ارز دیجیتال در صرافی یونی کورن
نام صرافیUNFXB یونی کورن
سال تاسیس2016
دفتر مرکزیترکیه
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
هزینه معاملاتمتوسط
اسپاتدارد
فیوچرزبه صورت CFD
ایردراپندارد
حساب کپی تریدینگدارد
حداقل واریزی100 تتر
راحت ترین راه واریز و برداشتریالی ، رمزارزها
رگولهندارد
توکن یا کوین اختصاصیندارد

در این صفحه به نقد و بررسی صرافی unfxb پرداخته ایم. صرافی یونی کورن یکی از معتبر ترین و قابل اعتماد ترین صرافی های موجود در بازار است که تریدرها میتوانند با استفاده از متاتریدر، در آن به صورت اسپات و همچنین لوریج دار معامله انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با صرافی یو ان اف ایکس بی با ما همراه باشید.

یونی کورن چیست؟ UNFXB چیست؟

یونیکورن هم به عنوان بروکر در بازار فارکس و هم به عنوان یک صرافی در زمینه ی خرید و فروش و معاملات ارز دیجیتال های شناخته شده است، در واقع شما با افتتاح حساب در وب سایت اصلی یونی کورن می توانید از خدمات بسیار عالی یک صرافی و یک بروکر به صورت یکجا بهره مند شوید.

یونی کورن چیست؟ unicorn brokers چیست؟
اعتبار صرافی unicorn

اعتبار صرافی unicorn

هرچند unicorn فاقد رگوله است اما به سبب خدمات بسیار عالی آن به تریدرها، می توان از لحاظ اعتبار این صرافی را بسیار مورد تایید و مورد اعتماد دانست وآن را یکی از صرافی های بسیار محبوب تریدر های ایرانی دانست.

دفتر مرکزی یونی کورن کجاست؟

صرافی یونی کورن دارای یک دفتر مرکزی فعال در موریس است اما دفتر پشتیبانی فارسی زبان این صرافی در کشور ترکیه واقع شده است، همچنین صرافی یونی کورن دارای چندین دفترفعال در کشورهای قبرس، کانادا و افغانستان می باشد.

دفتر مرکزی یونی کورن کجاست؟
سابقه ی صرافی یونی کورن یا unicorn چه قدر است؟

سابقه ی صرافی یونی کورن یا unicorn چه قدر است؟

صرافی unicorn فعالیت خود را در سال 2016 آغاز کرده است و از این جهت یا توجه به تعداد سالهایی که این صرافی به کاربران خدمات ارائه داده است تا کنون ، سابقه ی آن را می توان متوسط در نظر گرفت.

رگوله ی صرافی یونی کورن

رگولاتور ها نهادهایی هستند که با نظارت خود بر کار بروکر ها و صرافی ها این اطمینان را برای کاربران ایجاد می کنند که وجوه و سرمایه ی آنان از هر جهت حفظ خواهد شد، در ارتباط با داشتن یا نداشتن رگوله صرافی یونیکورن باید بگوییم که این صرافی فاقد رگوله است اما این نکته نمی تواند از ارزش ها و قابلیت های این بروکر بکاهد، هرچند داشتن رگوله برای این بروکر می توانست اعتماد بیشتری برای کاربران به ارمغان بیاورد.

رگوله ی صرافی یونی کورن

unicorn چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

unicorn چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

صرافی unicorn تا کنون دارای حدود چهارصد ارز دیجیتال قابل معامله می باشد، البته با گذشت زمان و افزایش قابلیت های این صرافی بر این تعداد افزوده خواهد شد.

چند درصد از حجم معاملات بازار رمز ارزها در صرافی یونی کورن انجام می شود؟

چند درصد از حجم معاملات بازار رمز ارزها در صرافی یونی کورن انجام می شود؟

با وجود داشتن کاربران بسیار زیاد صرافی یونی کورن و با توجه به تعدد صرافی های فعال در بازار ارزهای دیجیتال حجم معاملات در صرافی یونی کورن کمتر از یک صدم درصد می باشد .

کارمزد انجام معاملات درصرافی unicorn

کارمزد انجام معاملات درصرافی unicorn و در حالت اسپات چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات درصرافی unicorn و در حالت اسپات چقدر است؟

برای انجام معاملات در حالت اسپات در صرافی یونیکورن می بایست کارمزدی در حدود شش صدم درصد به این صرافی پرداخت کنید.

کارمزد انجام معاملات درصرافی unicorn و در حالت فیوچرز چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات درصرافی unicorn و در حالت فیوچرز چقدر است؟

امکان انجام معاملات به شکل اهرم دار در صرافی یونی کورن مهیا می باشد اما این معاملات را می توان با معاملات فیوچرز متفاوت دانست و کارمزد انجام معاملات لوریج دار در صرافی یونی کورن نیز شصت و چهار صدم درصد می باشد.

کارمزد واریز و برداشت در صرافی یونیکورن چقدر است؟

کارمزد واریز و برداشت در صرافی یونیکورن چقدر است؟

چنانچه قصد واریز به وسیله ی ارز دیجیتال تتر در صرافی یونیکورن را داشته باشید، نیازی به پرداخت هیچ گونه کارمزدی نیست و برای برداشت تتر نیز می بایست پنج دهم درصد کمیسیون به این صرافی پرداخت نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که چنانچه تمایل داشته باشید واریز و برداشت خود را بدون پرداخت هیچ گونه کارمزدی انجام دهید گزینه ی واریز و برداشت ریالی انتخاب مناسبی برای شماست.

حداقل واریزی در صرافی یونی کورن چقدر است ؟

از مزایای صرافی یونیکورن این است که شما می توانید تنها با واریز ده دلار به معامله در این صرافی بپردازید.

حداقل میزان برداشت در unicorn چقدر است؟

حداقل میزان قابل برداشت در صرافی یونی کورن نیز به اندازه ی حداقل مبلغ قابل واریز می باشد یعنی ده دلار.

حداقل واریزی در صرافی یونی کورن چقدر است ؟
چه پولی را می توان در صرافی unicorn واریز و برداشت کرد؟

چه پولی را می توان در صرافی unicorn واریز و برداشت کرد؟

گفتنی است که صرافی unicorn غیر از روش واریز و برداشت به وسیله ی ارزهای دیجیتال مانند تتر، از واریز و برداشت ریالی نیز پشتیبانی و ساپورت می کند که برای کاربران ایرانی این یک مزیت بسیار بزرگ در نظر گرفته می شود چرا که باعث سهولت فرآیند واریز و برداشت در این صرافی می شود.

نحوه واریز و برداشت در صرافی یونیکورن

نحوه واریز و برداشت در صرافی یونیکورن

نحوه و فرآیند آموزش واریز و برداشت در صرافی یونی کورن را می توانید در ادامه ی مطلب مشاهده و ملاحظه نمایید.

نحوه واریز به یونیکورن

صرافی UNFXB ترید ارز دیجیتال در صرافی یونی کورن

نحوه برداشت از یونیکورن

صرافی UNFXB ترید ارز دیجیتال در صرافی یونی کورن

آیا یونی کورن ایران را تحریم کرده است؟

برخی از تریدر ها به منظور فعالیت در بازار های مالی و معاملات ارزهای دیجیتال با صرافی هایی کار می کنند که ایران را تحریم نموده اند و به وسیله ی دور زدن تحریم ها به معامله در آنها می پردازند که این فرآیند اغلب مشکلات بزرگی به وجود می آورد، پس بهتر آن است که شما به عنوان یک تریدر حرفه ایی همیشه با صرافی هایی کار کنید که محدودیتی برای ارائه ی خدمات به ایرانیان ندارند، صرافی یونیکورن بدین منظور می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد.

آیا باید حتما در unicorn تایید هویت کنیم؟

آیا باید حتما در unicorn تایید هویت کنیم؟

از الزامات خرید و فروش و انجام معامله در صرافی unicorn انجام فرآیند احراز هویت می باشد که این مورد باعث امنیت هرچه بیشتر صرافی یونی کورن می شود.

پشتیبانی صرافی یونی کورن

انجام معامله در صرافی های مختلف باعث می شود همیشه سوالات متعددی برای کاربران ایجاد شود، از این رو داشتن پشتیبانی قدرت مند و دقیق یکی از امتیاز های بسیار مثبت برای صرافی ها به شمار می رود، که صرافی یونی کورن نیز از آن برخوردار است، به منظور برقراری ارتباط با پشتیبانی این صرافی می توانید از راه های مختلف همانند چت آنلاین و پر کردن فرم درخواست تماس، تمام سوالات خود را مطرح کنید.

پشتیبانی صرافی یونی کورن

آیا unicorn پشتیبانی فارسی دارد؟

صرافی unicorn از زبان های فارسی، ترکی استانبولی، عربی، انگلیسی و … پشتیبانی می کند که این مورد یکی از نقاط قوت صرافی یونی کورن است چرا که پشتیبانی بسیاری از صرافی ها فاقد زبان فارسی هستند و این مورد اغلب باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربران می شود.

با کلیک بر روی دکمه زیر، می توانید وارد سایت صرافی unicorn شوید و در آن ثبت نام کنید.

دانلود اپلیکیشن صرافی یونی کورن

صرافی unicorn این امکان را برای تریدر ها فراهم کرده است که از طریق اپلیکیشن بسیار محبوب متاتریدر پنج به خرید و فروش و معامله در بازار ارزهای دیجیتال بپردازید، شما می توانید جهت دریافت و دانلود این اپلیکیشن روی لینک های زیر کلیک نمایید.

آیا دریونی کورن ، میشود به صورت فیوچرز معامله کرد؟

در صرافی یونیکورن امکان انجام معاملات لوریج دار و اهرمی وجود دارد اما نه به شکل فیوچرز بلکه به شکلی مختص خود صرافی یونی کورن

امتیاز سایت یونی کورن

8/10

با توجه به گسترش هرچه بیشتر دنیای اینترنت، روز به روز اهمیت داشتن وب سایت پیشرفته و کارآمد بیشتر خواهد شد و صرافی ها و بروکر های مختلف می بایست تمام تلاش خود را جهت افزایش روز افزون قابلیت های وب سایت خود به کار گیرند، با توجه به موارد مختلفی که ما در وب سایت unicorn بررسی نموده ایم، امتیاز سایت هشتصد به وب سایت اصلی این صرافی، امتیاز هشت از ده می باشد.

امتیاز سایت یونی کورن

امتیاز اپ موبایلی unicorn

9/10

با توجه به این که اپلیکیشن موبایلی صرافی یونی کورن بسیار کارآمد می باشد و کار کردن با آن برای اغلب تریدر ها بسیار آسان و راحت است ما امتیاز این اپ موبایلی را امتیاز نه از ده در نظر گرفته ایم که در مقایسه با بسیاری از دیگر صرافی ها یک امتیاز بسیار بالا و عالی می باشد.

امتیاز اپ موبایلی unicorn

ایردراپ یا سرمایه گذاری در یونی کورن

ارائه ی ایردراپ های مختلف در صرافی ها یکی از موارد بسیار جذاب برای معامله گران می باشد که باعث کسب سود برای آنان می شود اما در حال حاضر صرافی یونی کورن امکان شرکت در هیچ ایردراپی را برای کاربران مهیا نکرده است.

توکن اختصاصی صرافی یونی کورن

برخی از صرافی های ارز دیجیتال مانند بیت مکس و بایننس، توکن های مختص صرافی خود را به کاربران ارائه میدهند که در برخی موارد استفاده از این توکن ها برای تریدرها مزایای بسیاری به همراه خواهد داشت اما در حال حاضر صرافی unicorn ، هیچ توکن یا کوین اختصاصی به تریدر ها برای خرید و فروش و معامله معرفی نکرده است.

توکن اختصاصی کوینکس CET

مزایای یونی کورن

معایب یونی کورن

کلاه برداری در unicorn

یکی از سوالاتی که توسط تریدرها بسیار مطرح می شود این است که صرافی مد نظرشان تا کنون سابقه ی کلاه برداری داشته است یا خیر در جواب سوالات این چنینی در ارتباط با صرافی و یا بروکر یونی کورن می بایست گفت که این صرافی با توجه به این که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است، ما تا کنون هیچ گونه گزارش سوئی در مورد صرافی unicorn دریافت نکرده ایم و کاربران زیادی که برای انجام معاملات خود از یونی کورن استفاده می کنند از میزان رضایت بسیار بالایی در ارتباط با این صرافی برخوردار بوده اند.

کلاه برداری در unicorn

نحوه ثبت نام در unicorn

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *