TMGM - تی ام جی ام

امتیاز
6/10
بروکر tmgm - نقد و بررسی بروکر تی ام جی ام
بروکر tmgm - نقد و بررسی بروکر تی ام جی ام
نام بروکرTMGM - تی ام جی ام
سال تاسیس2013 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیاسترالیا
رگولهAsIc, FMA و vfsc
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت و ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر TMGM می‌پردازیم.

شما به عنوان یک تریدر می‌توانید با افتتاح حساب در بروکر tmgm از خدمات آن مانند بیش از 12000 ابزار معاملاتی بهره ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر تی ام جی ام در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر TMGM

آموزش ثبت نام در بروکر tmgm به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر tmgm

بررسی بروکر TMGM

TMGM چیست؟ تی ام جی ام چیست؟

TMGM نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که به بیش از 150 کشور دنیا خدمات ارائه می‌دهد. این بروکر دارای دفاتر متعددی در نقاط مختلف مانند: سیدنی، ملبورن و … است و از نکات قابل ذکر آن می‌توان به ارائه‌ی اطلاعات بسیار شفاف در وب سایت اصلی TMGM اشاره نمود.

شما به عنوان یک تریدر می توانید تنها با 100 دلار واریزی یک حساب ریل در این بروکر افتتاح نموده و از حداکثر لوریج 1:500 استفاده کنید.

اعتبار بروکر TMGM

 بروکر TMGM را می‌توان یک کارگزاری نسبتا معتبر به حساب آورد چرا که هم سابقه فعالیت نسبتا خوبی دارد و هم تحت پوشش سازمان‌های رگولاتوری است که این دو درواقع مهم‌ترین ملاک‌های لازم برای تخمین اعتبارند.

اعتبار-بروکر-تی ام جی ام-امنیت

آیا بروکر TMGM رگوله دارد؟

بله بروکر TMGM تحت نظارت سه سازمان رگولاتوری AsIc, FMA و vfsc به صورت هم زمان می‌باشد و لازم به ذکر است که رگوله‌ها در واقع تضمین کننده‌ی اعتبار بروکرها هستند و برای هر بروکری داشتن رگوله فاکتوری برای جلب اعتماد تریدرها به آن بروکر می‌باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-تی ام جی ام

دفتر مرکزی بروکر TMGM کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر TMGM واقع در کشور استرالیا است، البته لازم به ذکر است که این بروکر دارای دفاتر دیگری نیز در سایر کشورها می باشد که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر، آدرس هریک از این دفاتر را مشاهده نمایید.

بروکر TMGM چند سال سابقه دارد؟

بروکر TMGM در سال 2013 تاسیس و افتتاح شده است و هم‌اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از یک دهه می‌باشد که این خود رزومه‌ای قابل قبول است.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-تی ام جی ام-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر TMGM

دارایی و نمادهای مورد استفاده برای انجام معاملات در بروکر TMGM شامل: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، شاخص‌ها و سهام، فلزات، انرژی و …. است که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

در واقع می توان گفت تنوع دارایی‌های موجود در بروکر TMGM جز مزیت های این بروکر است و سلایق تریدرهای زیادی را در بر می گیرد.

بروکر tmgm - نقد و بررسی بروکر تی ام جی ام

پشتیبانی فارسی بروکر TMGM

برای برقرای ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر TMGM راه‌های مختلفی مانند ارسال ایمیل به آدرس support@TMGM.com و تماس مستقیم با شماره تلفن : 61280368388+ و همچنین ارسال فکس به آدرس: 61280368338 فراهم است که شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

همچنین می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و کلیک روی گزینه ی ارتباط با پشتیبانی یکی از روش های: چت آنلاین یا ارسال پیام در واتس آپ و تلگرام را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است که پشتیبانی چت آنلاین بروکر TMGM بسیار قوی و سریع می‌باشد که شما می توانید از آن به منظور یافتن پاسخ پرسش‌های خود بهره ببرید.

مزایای بروکر tmgm

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-تی ام جی ام

معایب بروکر tmgm

سیستم کپی تریدینگ بروکر TMGM

بروکرTMGM امکان کپی کردن معاملات را از طریق پلتفورم HUBX در اختیار کاربران قرار می‌دهد و شما با بهره گیری از این پلتفرم می‌توانید به عنوان یک مدیر حساب و صاحب استراتژی یا یک فرد استفاده کننده از استراتژی از بازار کسب درآمد دلاری نمایید.

انواع-حساب-بروکر-تی ام جی ام-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر TMGM(تی ام جی ام)

ما در جدول زیر اطلاعات زیادی در ارتباط با حساب‎‌های معاملاتی موجود در بروکر TMGM را گردآوری کردیم که می‌توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

Classic

EDGE    
حداقل واریزی100$100$    
اسپردشروع از 0.1 پیپشروع از 0 پیپ    
کمیسیون03.5 دلار به ازای هر لات ترید    
حداکثر لوریج1:5001:500    
امکان ترید جفت ارزهابلهبله    
امکان ترید سهام و شاخصبلهبله    
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبله    
اجازه ی اسکالپینگبلهبله    
امکان استفاده از اکسپرتبلهبله    

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر TMGM دو نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-اج کلاسیک-بروکر-تی ام جی ام

افتتاح حساب EDGE

شما برای افتتاح یک حساب EDGE در بروکر TMGM می‌بایست حداقل 100 دلار واریزی اولیه داشته باشید، کمیسیون در این حساب 3.5 دلار به ازای هر لات معامله است و شروع اسپرد آن از 0 می‌باشد، در ضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب classic

افتتاح یک حساب classic  در بروکر TMGM نیز فقط به 100 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز دارد، این حساب فاقد کمیسیون است و اسپرد آن از 0.1 پیپ آغاز می‌گردد لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 می‌باشد.

اسپرد بروکر TMGM

همانطور که ملاحظه کردید در بروکر TMGM تنها دو اکانت معاملاتی EDGE و Classic موجود می‌باشد که اسپرد EDGE از 0 شروع می شود و حساب Classic شروع اسپردی از 0.1 پیپ دارد و ذکر این نکته نیز الزامی می‌باشد که برخلاف حساب EDGE حساب کلاسیک، دارای کمیسیون می‌باشد.

بروکر tmgm - نقد و بررسی بروکر تی ام جی ام

حساب اسلامی بروکر TMGM

امکان استفاده از حساب اسلامی در بروکر TMGM برای کاربران فراهم است و همانطور که قطعا مطلع هستید پشتیبانی بروکرها از حساب اسلامی در واقع یک امتیاز ویژه برای آنها محسوب می‌گردد.

گفتنی است که تفاوت حساب اسلامی با سایر حساب ها در این است که بروکر در حساب اسلامی هیچ گونه سوآپ یا بهره‌ای از معامله‌گران دریافت نمی‌نماید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-تی ام جی ام

واریز و برداشت در بروکر TMGM

شما برای انجام امور واریز و برداشتی خود در بروکر TMGM می‌توانید از روش‌هایی مانند: استفاده از ویزا و مسترکارت و استفاده از ارزهای دیجیتالی مانند تتر، sticpay, Neteller  و اسکریل بهره ببرید.

گفتنی است که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی TMGM میزان حداقل مبلغ واریز و برداشت و کارمزد واریز و برداشت در هریک از روش‌های ذکر شده را مشاهده نمایید و در انتخاب روش واریز و برداشت از اطلاعات موجود بهره ببرید.

بونوس‌ها

بر اساس دانسته های ما بروکر TMGM در حال حاضر هیچگونه بونوسی به کاربران خود ارائه نمی‌دهد اما از آنجایی که بونوس‌ها و قوانین مختص به آن ها همیشه ثابت نیست، بهتر است به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بونوس‌های این بروکر یا سایر بروکرها به پشتیبانی بروکر مربوطه مراجعه نمایید.

البته گفتنی است که هرچند بروکر TMGM هیچ گونه بونوسی به تریدرها ارائه نمی‌دهد اما شما می‌توانید براساس حجم معاملات خود در این بروکر از آن امتیاز دریافت نمایید.

ضمناً سایت هشتصد هرگونه بونوس جدید بروکرها را از طریق صفحه بونوس‌ها که لینک آن را پایین همین متن قرار داده‌ایم به اطلاع کاربران می‌رساند.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-تی ام جی ام-فارکس

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام

تایید-هویت-بروکر-تی ام جی ام-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر TMGM چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت مهمترین بخش از فرایند ثبت نام است که شما می بایست حتما آن را پشت سر گذارید در نظر داشته باشید که معمولا انجام تایید هویت در تمامی بروکرها یکسان و مانند هم است و به ندرت ممکن است که در جزئیات تفاوت‌هایی وجود داشته باشد، شما برای تایید هویت شخصی خود می‌بایست مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی را به پشتیبانی بروکر TMGM ارسال نمایید و بعد از آن تایید آدرس نیز با ارسال مدارکی مانند صورتحساب‌های بانکی یا قبوض آب و برق الزامی است.

بروکر tmgm - نقد و بررسی بروکر تی ام جی ام

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر TMGM حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح هر کدام از دو اکانت معاملاتی موجود در بروکر TMGM فقط به 100 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهید داشت و می‌توانید با بررسی سایر ویژگی‌های هر حساب معاملاتی، هریک از این حساب‌ها را به منظور معامله و ترید انتخاب نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-تی ام جی ام

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر تی ام جی ام

پلتفرم‌های معاملاتی مورد استفاده در بروکر TMGM  پلتفرم متاتریدر 4 و 5 است که شما می‌توانید هر دوی این اپلیکیشن هارا از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر tmgm برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر tmgm برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر tmgm برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر tmgm برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر tmgm برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر tmgm برای اندروید

آیا بروکر TMGM کلاه بردار است؟

همانطور که می‌دانید با افزایش مداوم تمایل افراد به فعالیت در بازارهای مالی و به‌ وجود آمدن کارگزاری‌های جديد، کاربران می‌بايست ملاک و فاکتورهای مختلفی را برای انتخاب در نظر داشته باشند تا بتوانند حاشیه امنیتی مناسب برای سرمایه‌هاي خود فراهم‌ آورند، یکی از همین انتخاب‌های مهم و می‌توان گفت مهمترین انتخاب، انتخاب یک بروکر معتبر و نام آشناست که رزومه و کارنامه‌ای مشخص در تمام زمینه‌های لازم ارائه دهد، حال با این تفاصیل می‌توان بروکر TMGM را انتخابی نسبتا مناسب به حساب آورد چرا که در کنار خدمات و امکانات متنوعی که برای تریدر ها فراهم کرده است، خوشبختانه هیچگونه مدرک یا گزارشی دال بر انجام هر گونه تخلف در طول سال‌های فعالیتی آن وجود ندارد، اما لازم به ذکر است که تمامی این اطلاعات صرفا مربوط به زمان نگارش این مقاله است و هر گونه موردی از این قبیل در آینده گزارش خواهد شد.

TMGM VPS

یکی از خدمات بروکر TMGM به تریدرها و کاربران ارائه‌ی vps می‌باشد که شما می توانید با این vps به صورت همزمان 3 پلتفرم متاتریدر چهار را اجرا نمایید، لازم به ذکر است که این vps دارای پشتیبانی بیست و چهارساعته به صورت چت آنلاین در 5 روز هفته می‌باشد که شما می‌توانید به منظور یافتن پاسخ پرسش‌های خود از آن بهره ببرید‌.

دوره های آموزشی TMGM

بروکر tmgm به منظور افزایش سطح دانش معامله‌گران مختلف یک سری دوره‌های آموزشی در سه سطح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته به کاربران ارائه می‌دهد که شما می‌توانید در صورت نیاز با توجه به سطح مهارت خود از آن‌ها بهره ببرید.

محیط کاربری بروکر TMGM

یکی از نکاتی که در ارتباط با هر بروکر بسیار حائز اهمیت است، ارائه‌ی وب سایت کارآمد می‌باشد، در واقع بروکرهایی که محیط کاربری و وب سایتی کارآمد با اطلاعات شفاف را ارائه می‌دهند، بر سایر بروکرها برتری خواهند داشت، چرا که هر کاربر می‌تواند با جست و جو در وب سایت بروکر مربوطه به پاسخ پرسش‌های خود دست یابد.از این رو ما در این بخش از وب سایت خود، محیط کاربری و وب سایت هر بروکر را مورد بررسی قرار می دهیم و از 1 تا 10 به آن امتیاز می‌دهیم، امتیاز 1 به معنای محیط کاربری و وب سایت خیلی ضعیف و امتیاز 10 به معنای محیط کاربری و وب سایت بسیار قوی می باشد و امتیازی که ما هم اکنون برای بروکر TMGM در نظر گرفتیم، امتیاز 9 می‌باشد که نشان‌دهنده‌ی کیفیت خدمات این بروکر است و امتیاز نسبتا خوبی می‌باشد.

آموزش ثبت نام در بروکر tmgm با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر tmgm شوید.

در صفحه نخست روی دکمه Start Trading کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام
نحوه ثبت نام بروکر tmgm - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام
نحوه ثبت نام بروکر tmgm - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و Next را بزنید.

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام
نحوه ثبت نام بروکر tmgm - مرحله سوم

به سوالات پاسخ دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام
نحوه ثبت نام بروکر tmgm - مرحله چهارم

به سوالات پاسخ دهید و Next را بزنید.

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام
نحوه ثبت نام بروکر tmgm - مرحله پنجم

همانند تصویر مدارک خود را بارگذاری کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر تی ام جی ام
نحوه ثبت نام بروکر tmgm - مرحله ششم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *