TIOmarkets - تی آی او مارکتس

امتیاز
6/10
بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس
بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس
نام بروکرTIOmarkets - تی آی او مارکتس
سال تاسیس2019 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیانگلیس
رگولهFCA
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتاسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر tio Markets می‌پردازیم.

از مزیت های قابل ذکر بروکر tio markets می توان به این نکته اشاره کرد که تیم پشتیبانی این بروکر به صورت بیست و چهارساعته و در تمامی روزهای هفته در خدمت تریدرها بوده و پاسخ گوی سوالات مشتریان می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر tio markets در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر TIOmarkets

آموزش ثبت نام در بروکر TIOmarkets به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر TIOmarkets

بررسی بروکر TIOmarkets

در ادامه به بررسی این بروکر خواهیم پرداخت:

TIOmarkets چیست؟ تی آی او مارکتس چیست؟

Tio Markets نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که دارای سه حساب معاملاتی متنوع و متفاوت می باشد.

شما می توانید با بهره گیری و افتتاح حساب در این بروکر بیش از 300 نماد مختلف را معامله نمایید و از هر دو پلتفرم متاتریدر ۴ و ۵ استفاده کنید.

اعتبار بروکر TIOmarkets

برای تعیین سطح اعتبار بروکر tio Markets ما باید دو عامل و درواقع دو اصل اساسی را در نظر بگیریم که اولین آن میزان سابقه ی فعالیتی این کارگزاری است و بروکر tio Markets نمره ی کاملا متوسطی را از این جهت دریافت می کند و دومین مورد داشتن یا نداشتن رگوله است که یک مورد بسیار مهم در ارتباط با تعیین سطح اعتبار یک بروکر می باشد و خوشبختانه بروکر tio markets این ملاک بسیار مهم را دارا می باشد و اگر بخواهیم به صورت کلی در ارتباط با میزان اعتبار بروکر tio markets نظر دهیم، می بایست بگوییم این بروکر به لحاظ میزان اعتبار در سطحی متوسط و قابل قبول قرار دارد.

اعتبار-بروکر-تی آی او مارکتس-امنیت

آیا بروکر TIOmarkets رگوله دارد؟

بله، بروکر tio Markets دارای رگوله ی FCA است.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس

دفتر مرکزی بروکر TIOmarkets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر tio Markets واقع در انگلستان می باشد.

بروکر TIOmarkets چند سال سابقه دارد؟

بروکر tio Markets را می توان یک کار گزاری با سابقه ی بسیار متوسط به حساب آورد چرا که این بروکر در سال 2019 تاسیس و افتتاح شده است و هم اکنون بیش از سه سال سابقه ی فعالیت دارد.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر TIOmarkets

از جمله ی نماد و دارایی های قابل معامله در بروکر tio Markets عبارتند از: جفت ارزهای فارکس، شاخص ها و سهام و کالاهای کامودیتی است که شما با افتتاح حساب در این بروکر می توانید از آن ها استفاده نمایید.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس

پشتیبانی بروکر TIOmarkets

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر tio markets شما می بایست پس از ورود به وب سایت اصلی این بروکر روی گزینه ی us contact کلیک نمایید، سپس از بین گزینه های موجود، ینی ارسال ایمیل، درخواست تماس، چت آنلاین و … یکی را انتخاب نمایید.

همچنین شما می توانید به منظور استفاده از چت آنلاین، وارد وب سایت اصلی بروکر tio markets شوید و روی پنجره ی مربوط به چت آنلاین کلیک نمایید.

مزایای بروکر TIOmarkets

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-تی آی او مارکتس

معایب بروکر TIOmarkets

سیستم کپی تریدینگ بروکر TIOmarkets

بروکر tio Markets از حساب پم پشتیبانی و ساپورت می کند که شما می توانید از آن بهره ببرید.

بدین منظور می بایست با ورود به وب سایت اصلی این بروکر روی گزینه ی open pamm account و یا login pamm platform کلیک نمایید تا به صفحه ی مربوطه وارد شوید.

انواع-حساب-بروکر-تی آی او مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر TIOmarkets

در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر TIOmarkets قرار داده شده است که می توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

Vip black

VipStandard    
حداقل واریزی30000$1000$50$   
اسپردشروع از 0.4 پیپشروع از 0.4 پیپشروع از 0.4 پیپ   
کمیسیون2 دلار به ازای هر لات ترید05 دلار به ازای هر لات ترید   
حداکثر لوریج1:5001:5001:500   
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبله   
امکان ترید سهام و شاخصخیرخیرخیر   
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیرخیرخیر   
اجازه ی اسکالپینگبله     
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبله   

همانطور که در جدول بالا مشاهده و ملاحظه می نمایید، بروکر TIOmarkets چهار نوع حساب معاملاتی متعدد را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه به صورت دقیق آن ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم.

حساب-ای سی ان-استاندارد-پرو-بروکر-تی آی او مارکتس

افتتاح حساب standard

شما برای افتتاح یک حساب standard در بروکر tio Markets فقط به 50 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت، اسپرد این حساب از 0.4 پیپ آغاز می گردد و کمیسیونی 5 دلاری به ازای هر لات معامله و ترید دارد درضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در حساب standard بروکر tio Markets مقدار 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب vip

افتتاح یک حساب vip در بروکر tio Markets مستلزم اولین واریزی 1000 دلاری است، اسپرد این حساب از 0.4 پیپ آغاز می شود و فاقد کمیسیون است، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 می باشد.

افتتاح حساب Vip black

Vip black درواقع بیشترین سرمایه را بین اکانت های موجود در بروکر tio Markets نیاز دارد و شما برای افتتاح یک حساب ریل vip black به 30000 دلار سرمایه نیاز خواهید داشت، اسپرد در vip black  نیز مانند سایر حساب های این بروکر شروعی از 0.4 پیپ دارد و کمیسیون آن 2 دلار به ازای هر لات ترید است، لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب هم 1:500 می باشد.

اسپرد بروکر TIOmarkets

بروکر tio markets دارای میزان اسپردی شناور است که می توان گفت میزان آن برای معاملات جفت ارزها از 0.4 پیپ آغاز می گردد.

لازم به ذکر است که شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی این بروکر و بررسی جدول مختص اسپرد در وب سایت اصلی این بروکر، میزان اسپرد هر نماد معاملاتی را به صورت لحظه ایی مشاهده نمایید‌.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس

حساب اسلامی بروکر TIOmarkets

بروکر tio Markets امکان بهره وری از حساب بدون سوآپ شبانه که دربین کاربران بازار به حساب اسلامی معروف است را نیز برای تریدر های خود فراهم‌ کرده که این موضوع خود یک پوئن مثبت برای کارنامه ی این بروکر محسوب می گردد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-تی آی او مارکتس

واریز و برداشت در بروکر TIOmarkets

انجام امور واریز و برداشت در بروکر tio Markets از طریق: اسکریل، Neteller و fasapay و bank wire امکان پذیر است که شما می توانید از آن بهره ببرید.

بونوس‌ها

بروکر tio Markets یک بونوس اولین واریزی برای کاربران تازه وارد خود در نظر گرفته است که به کاربرانی که 10 دلار واریزی اولیه انجام می دهند، تعلق می گیرد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-تی آی او مارکتس-فارکس

آیا بروکر TIOmarkets کلاه بردار است؟

ممکن است به دلیل تازه تاسیس بودن بروکر tio Markets اعتماد و در واقع اطمینان به این کارگزاری کمی مشکل به نظر برسد، اما خوشبختانه بروکر tio Markets در همین مدت نه چندان زیاد فعالیت نیز هرگز دچار تخلف یا لغزش نشده است و از این بابت کاملا معتبر است و هر گونه اخباری در آینده به اطلاع شما خواهد رسید.

حساب دمو بروکر TIOmarkets

شما می توانید قبل از افتتاح یک حساب معاملاتی ریل یا واقعی در بروکر tio markets با افتتاح یک حساب آزمایشی پنجاه هزار دلاری در این بروکر، مهارت و سطح دانش خود را مورد سنجش قرار دهید، برای استفاده از حساب دموی این بروکر کافی است وارد وب سایت اصلی بروکر tio markets شوید و روی گزینه ی افتتاح حساب دمو کلیک نمایید، پس از وارد کردن اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و آدرس ایمیل و … شما صاحب یک اکانت معاملاتی آزمایشی یا دمو خواهید شد.

بخش آموزشی بروکر tio markets

یکی از خدمات بروکر tio markets به معامله گران، آموزش های رایگان این بروکر می باشد که شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی آموزش، از هریک از بخش های مقاله های آموزشی، وبینارها، ویدیو های آموزشی و … بهره ببرید.

سیگنال های بروکر tio markets

برای بهره گیری از سیگنال های معاملاتی بروکر tio markets کافی است پس از کلیک بر روی گزینه ی trading signals نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا وارد بخش مربوطه شوید و بتوانید از سیگنال های رایگان این بروکر استفاده نمایید.

پیش بینی قیمت یک جفت ارز یا نماد معاملاتی بر اساس احساسات تریدرها در بازار

یکی از بخش های جذاب وب سایت بروکر tio markets بخش sentiment می باشد که شما می توانید با بهره گیری از این بخش، احساسات تریدرهای مختلف را نسبت به صعودی یا نزولی بودن یک جفت ارز مشاهده نموده و حتی نظر خود در مورد جفت ارز مربوطه را با سایر تریدرها به اشتراک بگذراید و از نظرات سایر تریدرها بهره ببرید.

وب سایت و محیط کاربری بروکر tio markets

قطعا برای شما به عنوان یک تریدر، دسترسی آسان و سریع به اطلاعات پایه در مورد هر بروکر از اهمیت ویژه ایی برخوردار است، بدین معنا که هرچه یک بروکر در جهت ارائه ی اطلاعات شفاف و همچنین ایجاد یک محیط کاربری جذاب و دلچسب برای تریدرها تلاش بیشتری کرده باشد، تریدرهای بیشتری به بروکر مربوطه جذب خواهند شد.

به همین جهت ما در این بخش وب سایت خود به بررسی دقیق وب سایت و محیط کاربری بروکر tio markets پرداخته ایم و به آن از 1 تا 10 امتیاز خواهیم داد.

بدیهی است که هرچه این امتیاز به عدد 10 نزدیک تر باشد، بروکر مربوطه دارای وب سایت و محیط کاربری قوی تری بوده و هرچه این امتیاز به عدد یک نزدیک تر باشد، نشان دهنده ی ضعف بروکر مربوطه می باشد که اگر بخواهیم با نگاهی عمیق ویژگی های وب سایت  بروکر tio markets را مورد بررسی قرار دهیم، می بایست بگوییم امتیاز 7 مناسب این بروکر می باشد.

نحوه ثبت نام در بروکر تی آی او مارکتس

در ادامه بخش‌های مربوط به ثبت نام در این بروکر را بررسی خواهیم کرد:

تایید-هویت-بروکر-تی آی او مارکتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر TIOmarkets چه مدارکی لازم است؟

شما با ارسال اوراق شناسایی ملی خود مانند کارت ملی، شناسنامه یا حتی گواهی نامه رانندگی به دفتر پشتیبانی بروکر tio Markets  می توانید تایید هویت خود را انجام دهید، اما در نظر داشته باشید که تکمیل فرایند ثبت نام منوط به تایید آدرس محل سکونت نیز می باشد  که می بایست از طریق ارسال مدارکی مانند صورت حساب های بانکی یا قبوض آب و برق پرداختی انجام پذیرد.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر TIOmarkets حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی standard در بروکر tio Markets فقط به 50 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارید که کمترین سرمایه ی مورد نیاز برای افتتاح یک حساب واقعی در این بروکر می باشد ، البته در نظر داشته باشید که در این بروکر دو اکانت دیگر با نام های vip  و vip black وجود دارد که به ترتیب به 1000 و  30000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-تی آی او مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر تیو مارکتس

پلتفرم های معاملاتی مورد استفاده در بروکر tio Markets پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 است که شما هردوی این پلتفرم ها را می توانید از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر TIOmarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر TIOmarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر TIOmarkets برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر FXGlory برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر TIOmarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر TIOmarkets برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر TIOmarkets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر TIOmarkets شوید.

در صفحه نخست روی دکمه Register کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله اول

اطلاعات را کامل کنید و روی Next کلیک کنید.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و روی Next کلیک کنید. سپس وارد ایمیل خودتان شوید و روی لینک ارسالی از طرف بروکر کلیک کنید.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله سوم

در داشبورد شخصی خودتان روی دکمه مشخص شده کلیک کنید.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله چهارم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله پنجم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله ششم

جهت ارسال مدارک تاییدیه آدرس و تایید هویت طبق تصویر روی دکمه مشخص شده کلیک نمایید.

بروکر TIOmarkets - نقد و بررسی بروکر تی آی او مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر TIOmarkets - مرحله هفتم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *