صرافی تبدیل tabdeal – نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)

صرافی تبدیل - tabdeal

صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)
امتیاز tabdeal
4.9/10
صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)
صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)
نام صرافیtabdeal تبدیل
سال تاسیس1399 هجری خورشیدی
دفتر مرکزیتهران
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
هزینه معاملاتمتوسط
اسپاتدارد
فیوچرزندارد
ایردراپندارد
کپی تریدینگندارد
حداقل واریزی50 هزار تومان
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی و ارزدیجیتال
رگولهندارد
توکن یا کوین اختصاصیندارد

در این مقاله به نقد و بررسی صرافی تبدیل پرداخته ایم. صرافی tabdeal یک صرافی ایرانی و تازه تاسیس می باشد که امکانات خوبی را در اختیار سرمایه گذاران ایرانی قرار داده است. برای خواندن نقد و بررسی صرافی تبدیل با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام درصرافی tabdeal

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در صرافی tabdeal توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در صرافی tabdeal

صرافی تبدیل چیست؟ tabdeal چیست؟

تبدیل یک صرافی ایرانی است که هدف از تاسیس آن داشتن دنیایی می باشد که افراد بتوانند بدون نگرانی های مالی، مشغول به انجام کاری که به آن علاقمند هستند باشند و هیچ گونه دغدغه ایی از بابت کاهش ارزش پس انداز خود نداشته باشند، تیم صرافی تبدیل از افراد متخصص و مجربی تشکیل شده است که در تلاشند تا محیطی کارآمد را برای کاربران ایجاد کنند.

تبدیل چیست؟ tabdeal چیست؟
اعتبار صرافی tabdeal

اعتبار صرافی tabdeal

رگولاتورها سازمان ها و نهاد هایی هستند که به مشتریان امنیت خاطر ویژه ایی در افتتاح حساب در صرافی های دارای رگوله می دهند، با این حال صرافی های ایرانی هیچ یک از این مزیت برخوردار نمی باشند و رگوله ندارند همچنین اعتبار صرافی ها را می توان با  بررسی سالهای فعالیت آنها و برخورد آنان با مشتریان ارزیابی نمود که از این جهت صرافی تبدیل در طی بیش از دو سال سابقه ی فعالیت خود هیچ گونه مشکلی را برای کاربران ایجاد نکرده است.

دفتر مرکزی تبدیل کجاست؟

از آنجایی که بیشتر نهاد ها و سازمانهای مهم در شهر تهران واقع می باشند، بدیهی است که دفتر مرکزی اکثر صرافی ها نیز در تهران باشند و صرافی tabdeal نیز دارای یک دفتر مرکزی  در شهر تهران می باشد.

دفتر مرکزی تبدیل کجاست؟
سابقه ی صرافی تبدیل یا tabdeal چه قدر است؟

سابقه ی صرافی تبدیل یا tabdeal چه قدر است؟

زمان شروع به فعالیت صرافی tabdeal در زمینه ی ارزهای دیجیتال با تاسیس سایت آن متفاوت می باشد، این صرافی  تاکنون بیش از دو سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی ارزهای دیجیتال دارد و در واقع تاریخ شروع این فعالیت این به سال نودو هشت برمی گردد و سایت این صرافی به طور رسمی  در سال نودو نه راه اندازی شده است.

رگوله ی صرافی تبدیل

از صرافی های ایرانی نمی توان انتظار داشتن رگوله را داشت به دلیل اینکه در حال حاضر و شرایط کنونی کشور ایران  در تحریم می باشد و هیچ یک از رگولاتوری های معتبر جهانی به صرافی های واقع در کشور ایران خدمات ارائه نمی دهند، و صرافی تبدیل نیز چون یک صرافی ایرانی می باشد موفق به دریافت رگوله از نهاد های رگولاتوری نشده است.

رگوله ی صرافی تبدیل

tabdeal چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

tabdeal چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

بسیاری از صرافی های ایرانی به لحاظ داشتن تعداد ارزهای دیجیتال، نسبت به صرافی های خارجی دارای تنوع کمتری می باشند با این حال صرافی تبدیل بیش از صد ارز دیجیتال مختلف را به کاربران به منظور ترید ارائه می دهد و امیدواریم این تعداد با گذشت زمان بیشتر و بیشتر شود.

چند درصد از حجم معاملات بازار رمزارزها در صرافی تبدیل انجام شود؟

چند درصد از حجم معاملات بازار رمزارزها در صرافی تبدیل انجام شود؟

طبق بررسی های انجام شده توسط  تیم ما حجم معاملاتی در صرافی تبدیل از یک صدم درصد کل معاملات انجام شده در دنیا تجاوز نمی کند و این مساله به دلیل تعدد صرافی های موجود  در جهان بسیار طبیعی می باشد.

کارمزد انجام معاملات در صرافی تبدیل

به صورت کلی، صرافی تبدیل را باید یک صرافی با کارمزد متوسط در نظر بگیریم. در ادامه، مقدار کارمزدهای انجام مبادلات مالی در تبدیل را می توانید مطالعه کنید.

کارمزد انجام معاملات درصرافی و در حالت اسپات چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات درصرافی و در حالت اسپات چقدر است؟

در صرافی تبدیل کارمزد معاملات از ارزی که بعد از انجام معامله ی خریدو فروش دریافت می کنید کسر می شود برای مثال اگر شما اتریوم را خریداری کنید کارمزد ، به صورت درصد از اتریوم دریافت می شود و چنانچه برای مثال دوج کوین را به تومان به فروش برسانید، کارمزد به تومان از شما کسر می شود و میزان کارمزد را در قسمت سفارشات خود مشاهده خواهید کرد و چنانچه یک طرف معامله ی شما واحد پولی تومان باشد کارمزد پرداختی شما بر اساس حجم معاملات در یک ماه اخیر محاسبه می شود به عنوان مثال برای حجم معاملاتی کمتر از ده میلیون،  این میزان چهار دهم درصد می باشد و چنانچه یک سر معامله ی شما تتر باشد، کارمزد به صورت ثابت دو دهم درصد می باشد.

کارمزد انجام معاملات درصرافی tabdeal و در حالت فیوچرز چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات درصرافی tabdeal و در حالت فیوچرز چقدر است؟

با توجه به این که در صرافی tabdeal ، معاملات فیوچرز ارائه نمی شود به این سوال نمی توان پاسخ داد.

کارمزد واریز و برداشت در صرافی tabdeal چقدر است؟

کارمزد واریز و برداشت در صرافی tabdeal چقدر است؟

صرافی تبدیل برای واریز تومانی کارمزدی از تریدرها دریافت نمی کند و تنها امکان دارد سیستم پرداخت یار مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت کند، در ارتباط با برداشت تومانی نیز صرافی tabdeal به صورت مستقیم کارمزدی دریافت نمی کند اما به دلیل هزینه های بانکی، کاربران می بایست مبلغی را به عنوان کارمزد بپردازند، برای مثال برای مبلغ برداشت بین چهارصدو پنجاه هزار تومان تا پنجاه میلیون تومان، مبلغ کارمزد چهارهزارو پانصد تومان می باشد.

در تعیین میزان کارمزد واریز و برداشت با ارزهای دیجیتال نیز صرافی تبدیل هیچ نقشی ندارد و این میزان تنها به میزان کارمزد شبکه ی آن ارز بستگی دارد، به صورت کلی کارمزدهای واریز و برداشت صرافی تبدیل را می توان بسیار ناچیز در نظر گرفت.

حداقل واریزی در صرافی tabdeal چقدر است ؟

حداقل واریزی تومانی در صرافی tabdeal ، بسیار کم و ناچیز در نظر گرفته شده است تا تریدرها بتوانند با هر توان مالی، شروع به فعالیت کنند، در واقع کاربران می توانند با واریز تنها صدو پنجاه هزار تومان، مشغول انجام معامله در صرافی تبدیل شوند.

برای واریز ارزهای دیجیتال نیز هیچ محدودیت و میزان حداقل واریزی در این صرافی تعریف نشده است.

حداقل میزان برداشت در صرافی tabdeal چقدر است؟

حداقل مبلغی که می توانید درخواست برداشت آن را از صرافی تبدیل بدهید، پنجاه هزار تومان است، این صرافی برای برداشت ارز دیجیتال حداقلی تعریف نکرده است و تنها در زمان برداشت از ولت یک سری حداقل ها وجود دارد که در ولت مبدا اعلام می شود.

حداقل واریزی و برداشتی در صرافی tabdeal چقدر است ؟
چه پولی را می توان درصرافی تبدیل واریز و برداشت کرد؟

چه پولی را می توان درصرافی تبدیل واریز و برداشت کرد؟

صرافی تبدیل به منظور راحتی کاربران و همچنین در نظر داشتن انواع سلیقه ها تمام روش های واریز و برداشت تومانی  ارزهای دیجیتال را ساپورت می کند.

نحوه واریز و برداشت در صرافی tabdeal

نحوه واریز و برداشت در صرافی tabdeal

آموزش نحوه ی واریز و برداشت در صرافی تبدیل به صورت دقیق در ادامه ی مطلب برای شما قرار داده شده است.

نحوه واریز به تبدیل

صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)
صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)

نحوه برداشت از تبدیل

صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)
صرافی تبدیل tabdeal - نقد و بررسی صرافی tabdil (ایرانی)

آیا tabdeal ایران را تحریم کرده است؟

خیر، صرافی کوینکس در حال حاضر به سادگی و بدون مشکل به مشتریان ایرانی خدمات می دهد و در حال حاضر

صرافی هایی که در برخی کشور ها موجود می باشند به دلیل قوانین کشور مربوطه، قادر به ارائه ی خدمات به بعضی  از مناطق از جمله ایران نیستند، اما با در نظر داشتن این نکته که صرافی تبدیل خود در کشورایران  و شهر تهران واقع می باشد، خوشبختانه امکان استفاده از خدمات آن برای تمام ایرانی ها فراهم می باشد و تریدرهای ایرانی بدون داشتن دغدغه می توانند در این صرافی فعالیت کنند.

می توانید به عنوان یک ایرانی، در کوینکس، تایید هویت کنید. دلیل اینکه کوینکس می تواند به راحتی به ایرانیان خدمات دهد، این است که کوینکس رگوله ندارد. رگوله ها نهادهای نظارتی هستند که بر کار صرافی های ارز دیجیتال نظارت می کنند.

(عکس نوشته نیاز به تغییر آی پی نیست)

آیا باید حتما در تبدیل تایید هویت کنیم؟

آیا باید حتما در تبدیل تایید هویت کنیم؟

اکثر صرافی ها به منظور امنیت هرچه بیشتر کاربران، تایید هویت را از الزامات انجام معامله در نظر گرفته اند و صرافی tabdeal نیز از همین اصل پیروی می کند.

پشتیبانی صرافی تبدیل

تقریبا تمام صرافی ها به منظور پاسخ گویی هر چه بهتر به  سوالات کاربران، تعدادی افراد متخصص به امور صرافی خود را به عنوان پشتیبان انتخاب می کنند که این پشتیبان ها پاسخ گوی تمام سوالات تریدرها در زمینه ی واریز و برداشت، خرید و فروش و انجام معامله یا دیگر سوالات، هستند. صرافی تبدیل نیز از چنین آیتم خوبی برخوردار می باشد و شما با ورود به سایت این صرافی می توانید از خدمات آنلاین پشتیبانی tabdeal برخوردار شوید.

پشتیبانی صرافی تبدیل

آیا صرافی تبدیل پشتیبانی فارسی دارد؟

از معایب کارکردن با صرافی های خارجی، نداشتن پشتیبانی فارسی می باشد که اغلب مشکلات خاصی برای افراد در برقراری ارتباط ایجاد می کند از جمله اینکه افرادی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند می بایست حتما از گوگل ترجمه استفاده کنند که ممکن است کمی زمان بر باشد، اما صرافی تبدیل به دلیل اینکه یک صرافی ایرانی می باشد، پشتیبانی فارسی نیز دارد که این یک ویژگی عالی محسوب می شود.

با کلیک روی دکمه ی زیر می توانید وارد سایت اصلی صرافی تبدیل شوید.

دانلود اپلیکیشن تبدیل

از مزایای داشتن اپلیکیشن صرافی ها می توان دسترسی سریع و آسان به بازار و همچنین ارسال نوتیفیکیشن های متعدد توسط اپلیکیشن به منظور آگاه سازی افراد از شرایط جدید را نام برد، شما می توانید به منظور استفاده از خدمات اپلیکیشن تبدیل، این اپ را توسط لینک های زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن coinex نسخه android

اسکن اپلیکیشن coinex برای ios و android

دانلود اپلیکیشن coinex نسخه ios

آیا درتبدیل ، میشود به صورت فیوچرز معامله کرد؟

نه متاسفانه، این امکان در صرافی تبدیل و در حال حاضر وجود ندارد و شما می بایست به منظور انجام معاملات فیوچرز از صرافی های خارجی استفاده کنید.

امتیاز سایت تبدیل

5.9/10

دادن امتیاز به سایت صرافی های مختلف، توسط سایت هشتصد به کاربران این امکان را می دهد که تصور شفاف تری از صرافی مد نظر خود داشته باشند و با دید بازتری به انتخاب صرافی بپردازند، امتیازی که ما برای سایت صرافی tabdeal در نظر گرفته ایم و به نظر عادلانه می باشد نسبت به سایت سایر صرافی ها امتیاز پنج و نه دهم از ده است.

امتیاز سایت تبدیل

امتیاز اپ موبایلی tabdeal

5/10

با توجه به نظرات کاربران مختلف در استفاده از اپلیکیشن موبایلی tabdeal و همچنین مزایای این اپلیکیشن مانند امکان گذاشتن حد ضرر، ما امتیاز 5 را به این اپلیکیشن اختصاص داده ایم.

امتیاز اپ موبایلی tabdeal

ایردراپ یا سرمایه گذاری در تبدیل

به صورت معمول امکان استفاده از ایردراپ های مختلف بیشتر در صرافی ها خارجی فراهم می باشد و در حال حاضر و با توجه به صحبت هایی که ما با پشتیبانی تیم تبدیل داشتیم، این صرافی در حال حاضر هیچ ایردراپی ارائه نمی دهد.

کلاه برداری در صرافی tabdeal

همیشه بازار های پر بازده از نظر مالی این امکان را برای کلاه برداران مهیا می کنند که از افراد کم تجربه، مبالغ هنگفتی را اخاذی کنند از این رو همیشه قبل از کار کردن با صرافی های مختلف، می بایست آنها را به صورت موشکافانه مورد بررسی قرار دهیم.

خوشبختانه صرافی تبدیل تاکنون از این موارد به دور بوده است و ما گزارشی از کلاه بردار بودن این صرافی دریافت نکردیم.

کلاه برداری در صرافی tabdeal

توکن اختصاصی تبدیل

هیچ توکن یا کوین اختصاصی در حال حاضر توسط صرافی تبدیل به کاربران ارائه نمی شود و چنانچه سایت هایی با استفاده از نام صرافی تبدیل بخواهند توکن یا کوینی را به این نام به افراد معرفی کنند صرفا به جهت کلاه برداری بوده و باید بسیار مواظب این دسته از افراد باشیم.

توکن اختصاصی کوینکس CET

مزایای صرافی تبدیل

معایب صرافی تبدیل

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل

برای شروع دکمه ثبت نام را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله اول

شماره همراه خود را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله دوم

کد ارسال شده به موبایل خود را وارد نمایید و یک رمز داخواه با رعایت قواعد ذکر شده انتخاب نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله سوم

اطلاعات خواسته شده را به فارسی تکمیل نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله چهارم

در این قسمت حساب بانکی خود را باید اضافه نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله پنجم

برای تکمیل اطلاعات تماس یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله ششم

طبق راهنمایی های ذکر شده از خود عکس بگیرید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله هفتم

برای واریز و برداشت گزینه کیف پول را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل
نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل - مرحله هشتم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *