Swiss Markets - سوئیس مارکتس

نام بروکرSwiss Markets - سوئیس مارکتس
سال تاسیس2017 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیموریس
رگولهCYSEC
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی200 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر سوئیس مارکتس یا Swiss Markets می‌پردازیم که یکی از مهمترین ویژگی‌های قابل ذکر بروکر swissmarkets ارائه‌ی خدمات به ایران و تریدرهای ایرانی می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر سوئیس مارکتس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر Swiss Markets

متاسفانه فعلا ثبت‌نام در این بروکر امکان پذیر نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر swissmarkets

Swiss Markets چیست؟ سوئیس مارکتس چیست؟

نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که به بیش از 125 کشور دنیا خدمات ارائه می‌دهد و بیش از 16 هزار کاربر مختلف از خدمات آن بهره می‌برند.

این بروکر دارای خدمات بسیار خوبی همچون تقویم اقتصادی، پشتیبانی به صورت چت آنلاین، پشتیبانی از پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 و … می‌باشد.

اعتبار بروکر Swiss Markets

در ارتباط با این سوال که آیا بروکر سوئیس مارکتس معتبر است یا خیر؟ می‌بایست گفت: می‌توان بروکر swiss Markets را بروکری نسبتا معتبر به حساب آورد چرا که در کنار سال‌های فعالیت نسبتا قابل قبول این بروکر، در حال حاضر تحت نظارت سازمان رگولاتوری cysec نیز می‌باشد و همانطور که می‌دانید رگولاتورها سازمان‌های نظارتی هستند که بر کیفیت ارائه‌ی خدمات بروکرها نظارت می‌نمایند.

اعتبار-بروکر-سوئیس مارکتس-امنیت

آیا بروکر swissmarkets رگوله دارد؟

بله بروکر سوئیس مارکتس دارای رگوله‌ی cysec است که همین امر یک مزیت مثبت و ملاکی برای اعتبار بخشیدن به رزومه‌ی این بروکر محسوب می‌گردد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-سوئیس مارکتس

دفتر مرکزی بروکر swiss markets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Swiss Markets واقع در کشور آفریقایی موریس است.

بروکر swissmarkets چند سال سابقه دارد؟

بروکر swiss Markets در سال 2017 تاسیس افتتاح شده است و هم‌اکنون سابقه فعالیتی بیش از 5 سال را در کارنامه‌ی کاری خود دارد و می‌توان گفت به لحاظ سابقه‌ی فعالیت در سطحی متوسط قرار دارد.

انواع-حساب-بروکر-سوئیس مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر swissmarkets

شما می‌توانید با بررسی جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر Swiss Markets را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Raw STP

Classic STp    
حداقل واریزی200$200$    
اسپردحدود 0حدود 0.9 پیپ    
کمیسیون11 دلار 0    
حداکثر لوریج1:2001:500    
امکان ترید جفت ارزهابلهبله    
امکان ترید سهام و شاخصبلهبله    
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبله    
اجازه ی اسکالپینگبلهبله    
امکان استفاده از اکسپرتبلهبله    

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر سوئیس مارکتس 2 نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-راو کلاسیک اس تی پی-بروکر-سوئیس مارکتس

افتتاح حساب Classic STP

شما برای افتتاح یک حساب classic stp در بروکر swiss Markets به حداقل واریزی 200 دلار نیاز خواهید داشت، اسپرد این حساب از حدود 0.9 پیپ آغاز می‌گردد و فاقد کمیسیون است در ضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Raw STP

افتتاح یک حساب raw stp در بروکر swiss Markets مستلزم حداقل سرمایه‌ی 200 دلاری به عنوان مبلغ اولین واریزی است و اسپرد آن به طور تقریبی از 0 آغاز می‌گردد، لازم به ذکر است که کمیسیون در این اکانت 11 دلار به ازای هر لات ترید می‌باشد و حداکثر لوریج آن 1:200 است.

اسپرد بروکر swissmarkets

بیشترین میزان اسپرد در بین دو اکانت ارائه شده توسط بروکر swiss Markets مربوط به حساب classic stp است که از 0.9 آغاز می‌شود لازم به ذکر است که اسپرد در حساب  raw stp بروکر سوئیس مارکتس از 0 آغاز می‌گردد و این حساب بسیار مناسب افرادی است که تمایل به استفاده از حساب‌های با اسپرد پایین دارند، البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که این حساب دارای میزان کمیسیون 11 دلار است.

بروکر swissmarkets - نقد و بررسی بروکر سوئیس مارکتس

حساب اسلامی بروکر swissmarkets

کاربران مسلمان نیز امکان فعالیت در بازار از طریق بروکر swiss Markets مطابق با قواعد دین خود را خواهند داشت زیرا سوئیس مارکتس از حساب بدون سوآپ و بهره‌ی شبانه نیز پشتیبانی می‌نماید و جالب است بدانید که این حساب به همین دلیل یعنی نداشتن سود شبانه به حساب اسلامی معروف است.  

بروکر swissmarkets - نقد و بررسی بروکر سوئیس مارکتس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر swissmarkets حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح هرکدام از حساب‌های دو‌گانه‌ی موجود در بروکر swiss Markets تنها به 200 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهید داشت و جالب است که این موضوع را همزمان هم یک مزیت و هم یک عیب برای بروکر swiss markets می‌توان برشمرد، چرا که میزان 200 دلار واریزی مبلغی است که تقریبا تمامی تریدرها توان پرداخت آن را خواهند داشت و از طرفی این مورد که میزان حداقل واریزی برای هر دو حساب بروکر swiss markets یکی است را می‌توان به عنوان یک مورد منفی برای این بروکر در نظر گرفت، چرا که بهتر بود بروکر سویس مارکت حساب‌هایی با میزان حداقل واریزی‌های متفاوت را ارائه دهد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-سوئیس مارکتس

واریز و برداشت در بروکر swissmarkets

برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر swiss Markets شما گزینه‌های متعددی مانند: ویزا و مستر کارت، اسکریل، eps,Neteller, Giro pay ,sofort, bankwire, و… را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید، البته لازم به ذکر است که امکان واریز و برداشت به صورت ریالی در این بروکر وجود ندارد و با توجه به این که بروکر سویس مارکتس به کاربران ایرانی نیز خدمات ارائه می‌دهد، این مورد را می‌توان یکی از معایب بروکر سوییس مارکتس تلقی کرد.

بونوس‌ها

بر اساس دانسته‌های ما بروکر swiss Markets یک بونوس با عنوان بونوس اولین واریزی را به تریدرهای خود ارائه می‌دهد که شما می‌توانید در صورت تمایل از آن بهره ببرید و لازم به ذکر است که برای دریافت و استفاده از این بونوس بهتر است با تیم پشتیبانی بروکر سوییس مارکتس در ارتباط باشید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-سوئیس مارکتس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-سوئیس مارکتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر swissmarkets چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در بروکر swiss Markets از طریق ارسال اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی به تیم پشتیبانی این بروکر صورت می‌پذیرد، البته می‌بایست در نظر داشته باشید که تایید هویت فرایندی دو مرحله‌ای است و شما می‌بایست برای تایید آدرس محل سکونت خود نیز حتما مدارکی از قبیل صورتحساب‌های بانکی و یا قبوض آب و برق را ارائه دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و در صورت نیاز به راهنمایی، می‌توانید با تیم پشتیبانی بروکر swiss markets در ارتباط باشید.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-سوئیس مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر swissmarkets

نماد و دارایی‌های مورد استفاده برای انجام ترید در بروکر swiss Markets شامل: جفت ارزها و ارزهای دیجیتال، شاخص‌ها و سهام و فلزات گرانبها است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

بروکر swissmarkets - نقد و بررسی بروکر سوئیس مارکتس

پشتیبانی بروکر swissmarkets

برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر swiss Markets از طریق راه های  مختلفی مانند: استفاده از چت آنلاین، تماس مستقیم با شماره‌های متعدد موجود در وب سایت اصلی بروکر و ارسال ایمیل به آدرس support@swissmarkets.com ممکن است که شما می‌توانید از آن بهره ببرید، البته نکته‌ی حائز اهمیت و البته منفی در ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر swiss Markets به عنوان بروکری که به ایرانیان نیز خدمات ارائه می‌دهد نداشتن پشتیبانی فارسی زبان است و بهتر است تریدرهای ایرانی برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی این بروکر از پلتفرم‌هایی نظیر گوگل ترنسلیت استفاده نمایند تا بتوانند به وسیله‌ی ترجمه‌ی سوالات خود به زبان انگلیسی یا سایر زبان‌ها با تیم پشتیبانی سوییس مارکتس در ارتباط باشند‌.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-سوئیس مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر سوئیس مارکتس

دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 که بسیار هم در بین تریدرها نام آشنا هستند در بروکر swis Markets مورد استفاده قرار می‌گیرند که شما می‌توانید هر دوی این پلتفرم‌ها را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر swissmarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر swissmarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر swissmarkets برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر swissmarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر swissmarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر swissmarkets برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر swissmarkets

بروکر swiss Markets از سیستم کپی تریدینگ پشتیبانی نمی‌کند که این مورد را نیز می‌بایست به لیست معایب موجود در سیستم کاری این بروکر افزود.

تقویم اقتصادی بروکر سوییس مارکت

قطعا برای شما نیز به عنوان یک تریدر اخبار روز دنیا در حوزه‌ی اقتصاد از اهمیت ویژه‌ای به منظور تحلیل فاندامنتال و سپس ترید برخوردار است که شما می‎‌توانید با بهره‌گیری از بخش تقویم اقتصادی بروکر سوییس مارکتس به مقصود خود دست یابید و از اتفاقات اقتصادی روز دنیا باخبر گردید، چرا که بروکر swiss market به صورت منظم آخرین داده‌های اقتصادی و به روز را در بخش تقویم اقتصادی وب سایت خود قرار می‌دهد.

فرصت‌های شغلی موجود در بروکر swiss market

یکی از نقلط قوت بروکر swiss matkets این است که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر فرصت‌های شغلی متعدد موجود در بروکر سویس مارکتس را مشاهده نمایید، برای مثال در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله، این بروکر نیازمند استخدام یک فرد مدیر توسعه کسب و کار است و در صورتی که شما توانایی فعالیت در این سمت را داشته باشید، می‌توانید با دریافت مشاوره از تیم پشتیبانی مراحل استخدام خود را طی نمایید، همچنین این بروکر سمت‌های دیگری نیز برای استخدام معرفی نموده است که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی سوییس مارکت، اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و نسبت به فعالیت در این مشاغل اقدام نمایید.

اخبار مختص به فعالیت‌های بروکر swiss markets

بروکر swiss markets به صورت منظم اخبار و اطلاعات مربوط به فعالیت‌های جدید خود را  مانند جلسه‌های مهم، پیشرفت‌ها و آپشن‌های جدید و … را در وب سایت اصلی سوییس مارکتس منتشر می‌نماید و شما می‌توانید با بررسی این بخش از وب سایت، از اخرین اطلاعات و اخبار مرتبط با بروکر swiss markets با خبر باشید.

محیط کاربری بروکر swiss markets

وب سایت swiss markets و محیط کاربری آن با ارائه‌ی اطلاعات دقیق و شفاف در ارتباط با تمامی مواردی که تریدرها بدان نیاز دارند، به هر کاربر کمک کرده است تا بتواند در سریع ترین زمان و با بهره‌گیری از مطالب موجود به پرسش‌های احتمالی در ذهن خود، پاسخ دهد.

در واقع اگر ما بخواهیم به این وب سایت از 1 تا 10 امتیاز دهیم، امتیاز ما بر اساس آپشن‌های موجود در این وب سایت عدد 8.5 است که امتیاز نسبتا بالایی می‌باشد.

آیا بروکر swissmarkets کلاه بردار است؟

خوشبختانه تا به حال یعنی به طور دقیق زمان نگارش این مقاله هیچگونه گزارش مدرک یا سابقه‌ای دال بر انجام هر گونه تخلف و تخطی مالی در بروکر swiss Markets به دست ما نرسیده و رزومه‌ی این بروکر از این جهت، بی‌نقص است اما هرگونه مواردی از این دست در آینده قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

مزایای بروکر swissmarkets

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-سوئیس مارکتس

معایب بروکر swissmarkets

آموزش ثبت نام در بروکر swissmarkets با عکس

متاسفانه فعلا ثبت‌نام در این بروکر امکان پذیر نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *