بروکر Strifor – نقد و بررسی بروکر استرایفور

نام بروکرStrifor - استرایفور
سال تاسیس2020 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزیبدون محدودیت
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه بروکر Strifor را به شما معرفی خواهیم کرد،

شما می توانید با افتتاح حساب در این بروکر به معامله و ترید بیش از 250 نماد معاملاتی بپردارید، در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با بروکر استرایفور در ادامه با ما همراه باشید.

استرایفور چیست؟

Strifor نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که با وجود سابقه ی اندکی که در بازار دارد، اما دارای مزیت های متعددی مانند: امکان افتتاح حساب بدون محدودیت واریزی، ارائه ی چت آنلاین، ارائه ی وب سایت کاربردی و … می باشد.

انواع حساب ها در بروکر استرایفور

بروکر Strifor چهار نوع حساب معاملاتی مختلف برای ارائه به کاربران خود دارد که در ادامه هر یک از آن ها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب Advanced
10000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 7 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Professional
2000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:200
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون: 5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Islamic
2000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0.1 پیپ
 • کمیسیون : 12 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Basic
بدون محدودیت حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0.1 پیپ
 • کمیسیون : 8 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-استرایفور-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Basic

شما برای افتتاح یک حساب Basic در بروکر strifor هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و می توانید با هر میزان واریزی که تمایل داشته باشید یک حساب واقعی در این بروکر افتتاح نمایید، شروع اسپرد  در این اکانت از 0.1 پیپ است و کمیسیونی 8 دلاری به ازای هر لات ترید دارد درضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در اکانت Basic مقدار 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Islamic

حساب Islamic بروکر strifor به 2000 دلار سرمایه‌ ی اولیه نیاز دارد، اسپرد این حساب از 0.1 پیپ آغاز می گردد و به ازای هرلات معامله و‌ترید 12 دلار کمیسیون ازشما دریافت خواهد کرد درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در حساب Islamic بروکر strifor مقدار 1:500 است.

افتتاح حساب Professional  

شما برای افتتاح یک اکانت professional در بروکر Strifor به مبلغ 2000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت، اسپرد در این حساب آغازی از 0 دارد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:200 تعیین شده است، لازم به ذکر است که کمیسیون در حساب professional مقدار 5 دلار به ازای هر لات ترید می باشد.

افتتاح حساب Advanced  

اکانت معاملاتی advanced گران ترین حساب در بین حساب های موجود در بروکر strifor  است که 10000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، کمیسون این حساب 5 دلار به ازای هر لات ترید است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:500 می باشد، اسپرد در حساب advanced شروعی از 0 دارد.

جدول اطلاعات حساب در Strifor

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر استرایفور

حساب اسلامی در بروکر Strifor

داشتن حساب اسلامی یکی از مزایای مهم بروکر strifor می باشد، اما متاسفانه حداقل واریزی برای افتتاح این حساب اندکی زیاد است و شما برای افتتاح این حساب به مبلغ 2000 دلار نیاز خواهید داشت، با این تفاسیر اگر به عنوان یک فرد مسلمان، پایبندی به قوانین دین اسلام برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است، حساب اسلامی بروکر strifor می تواند یک گزینه ی مناسب برای شما باشد.

میزان اسپرد بروکر استرایفور

شروع اسپرد در حساب های معاملاتی advanced و professional بروکر strifor از 0 است و اکانت های Basic  و Islamic  شروع اسپردی از 0.1 پیپ دارند.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر زد فارکس

اعتبار بروکر استرایفور

در ارتباط با میزان اعتبار بروکر strifor می بایست گفت: نمی توان بروکر strifor را یک کارگزاری کاملا معتبر به حساب آورد چرا که با وجود داشتن سابقه‌ فعالیتی بیش از 3 سال این کارگزاری هیچگونه رگوله ای ندارد و همین موضوع لطمه ای اساسی به سطح اعتبار آن وارد خواهد کرد.

رگوله های استرایفور

بروکر stri for  از هیچگونه رگوله ای برخوردار نیست که این مورد یکی از معایب بسیار مهم بروکر strifor است.

دفتر مرکزی استرایفور کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Strifor در قبرس قرار دارد.

سابقه بروکر استرایفور چقدر است؟

بروکر Strifor در سال 2020 افتتاح شده است و هم اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از 3 سال است که سابقه ی نسبتا اندکی در مقایسه با برخی از بروکرهای بازار است.

پشتیبانی فارسی بروکر استرایفور

شما برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر stri for سه راه در اختیار دارید اول ارسال ایمیل به آدرس helpStrifor.Itd و تماس مستقیم با شماره تلفن : 35724812072 و البته استفاده از چت آنلاین که مهترین راه برای ارتباط با پشتیبانی بروکر ها است و یک مزیت شایان ذکر برای کارگزاری ها به حساب می آید، چرا که هر تریدر می تواند با بهره گیری از چت آنلاین به سادگی و در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوال خود دست یابد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-استرایفور

واریز و برداشت در بروکر استرایفور

انجام امور واریز و برداشت در بروکر stri for فقط از طریق استفاده از ارزهای دیجیتال ممکن است که این خود یکی از عیوب این کارگزاری به حساب می آید چراکه ایجاد تنوع برای انتخاب های بیشتر یکی از مهمترین وظایف یک بروکر در قبال کاربران خود است.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-استرایفور-فارکس

بونوس ها

بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر بروکر Strifor دو نوع بونوس قابل ترید و غیر قابل ترید برای ارائه به کاربران خود دارد که شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این بونوس ها و نحوه ی فعال سازی هر یک به وب سایت اصلی strifor مراجعه نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-استرایفور

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر استرایفور

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Strifor متاتریدر 5 است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید البته باید متذکر شد که عدم ایجاد تنوع برای انتخاب های بیشتر در هر زمینه ای یک ضعف و نمره ی منفی برای بروکر مربوطه به حساب می آید و بهتر می بود بروکر strifor نیز به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران، پشتیبانی از پلتفورم معاملاتی متاتریدر ۴ را نیز به خدمات خود اضافه می نمود.

دانلود پلتفرم متاتریدر ۵

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-استرایفور-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر استرایفور

جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، فلزات گرانبها، شاخص ها و سهام و cfd از جمله نماد و دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Strifor هستند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

با چقدر سرمایه میتوان در Strifor حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

حساب معاملاتی Basic در بروکر Strifor  بدون محدودیت است و شما بسته به توان مالی خود می توانید با مبالغ دلخواه صاحب‌آن باشید، حساب Islamic و professional این به بروکر به 2000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارند و حساب advanced آن یک اکانت 10000 دلاری است.

کپی تریدینگ بروکر Strifor

عدم پشتیبانی و ساپورت از سیستم کپی تریدینگ یکی دیگر از معایب حائز اهمیت در بروکر Strifor است، اما چنانچه در آینده این بروکر اقدام به افزودن این آپشن به خدمات خود نمود، ما حتما این بخش از وب سایت را آپدیت خواهیم کرد.

آیا بروکر Strifor کلاهبردار است؟

بررسی های ما به عنوان یک منبع اطلاع رسانی به هیچگونه مدرک، گزارش یا سابقه ای دال بر انجام هرگونه تخلف مالی یا کلاهبرداری از سوی بروکر Strifor نرسیده است و به نظر این بروکر در زمینه ی مدنظر رزومه ای کاملا شفاف و بی نقص دارد، اما هر گونه اخباری از این دست در آینده قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر استرایفور

شما برای انجام تایید هویت در بروکر Strifor می بایست ابتدا اوراق شناسایی ملی خود مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهی نامه رانندگی را به تیم پشتیبانی این کارگزاری ارسال نمایید و بعد از آن با ارائه ی مدارکی مانند صورت حساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق نسبت به تایید آدرس محل سکونت اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *