پیگیری شکایت از بروکرها – بروکرهای کلاه بردار در فارکس ✔️

متاسفانه کلاه برداری در فارکس هم به مانند دیگر بازارهایی مالی و غیر مالی، به وفور رواج دارد. همچنین در مورد شکایت از بروکرها در فارکس هم در این صفحه توضیح داده شده است. برای شناخت و عدم گرفتار شدن در دام چنین کلاه برداری هایی، با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

سایت هشتصد، در راستای حمایت از حقوق تریدرهای فارکس، به صورت جدی پیگیر مسائل و مشکلات احتمالی در بروکرهای خارج از کشور خواهد بود. ما در این زمینه تا جایی که در توانمان باشد، به شما کمک خواهیم کرد و سعی داریم تا جایی که امکان‌پذرباشد، بروکرهای فارکسی که قصد جذب تریدرهای ایرانی دارند را وادار به شفاف سازی کنیم.

بدیهی است که ما ابزار حقوقی لازم را نداریم، اما خوشبختانه با توجه به توان اطلاع رسانی در سایت هشتصد، این قدرت را تا حد زیادی خواهیم که کار را برای برخی از بروکرهای کلاه بردار، سخت و ناممکن کنیم.

سایت هشتصد، به صورت مستمر، فعالیت بروکرها را تا جایی که امکان پذیر باشد، نظارت می کند و سعی کرده ایم که به شکل های مختلف، این گزارش ها را در صفحات بررسی بروکرها منعکس کنیم.

لطفا در صفحه مقایسه بروکرها، به نمرات امتیاز کلی و نمرات امنیت بروکرها، دقت کنید و حتما درزمان بررسی بروکر، این نمرات را مد نظر داشته باشید.

از طریق دکمه زیر، می توانید وارد صفحه لیست مقایسه بروکرهای فارکس شوید و این نمرات را که به صورت مستمر، به روزرسانی می‌شوند، مشاهده کنید.

کلاه برداری در فارکس
کلاه برداری در فارکس

شکایت از بروکرها

همچنین در صورتی که در هر کدام از بروکرهای فارکس فعالیت دارید، اگر مشکلاتی از سمت بروکر برای شما به وجود آمد که با پیگیری خودتان به نتیجه مطلوب دست پیدا نکردید، می توانید از طریق راه ارتباطی که در پایین همین صفحه قرار دارد، مسئله را با ما مطرح کنید.

سایت هشتصد، به مخاطبان خود، در این زمینه حتما به صورت رایگان کمک خواهد کرد و پیگر موارد شما خواهد شد.

اگر بنابه هر دلیلی فکر م کنید که در بروکر اتفاقی رخ داده که حق شما خورده است، ما می توانیم به شما کمک کنیم و موضوع را پیگیری کنیم. حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

افراد و شرکت های کلاه بردار
شکایت از بروکرها در فارکس

افراد و شرکت های کلاه بردار

اگر سیستم “پولدار شوید” من را بخرید، می توانید حداقل 100,000,000% کسب کنید!!!

این چنین تبالیغ هایی مثل برنده شدن تضمینی خودرو در قرعه کشی، واقعی است!!! اما دشوارتر!

هشدار می دهیم که گرفتار آن نشوید!

احتمالاً چیزی مشابه را در تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات پاپ آپ در اینترنت یا حتی از همسایه‌ی همسایه خود شنیده یا دیده‌اید.

مبارزه با کلاه برداری در فارکس

مهم نیست که چقدر نام مشهوری را در تبلیغ ها میبینید، در هر صورت، این چنین تبلیغ هایی، می توانند مانند تار عبنکبوت، برای زنبورها باشد که به سخت ترین شکل، آنان را گرفتار می کند.

یکی از اولین چیزهایی که باید در مورد بازار فارکس بدانید این است که در حالی که سرگرم کننده و هیجان انگیز است، هیچ دکمه جادویی وجود ندارد که حساب کوچک شما را، یک شبه به یک میلیون دلار تبدیل کند.

ممکن است در مورد کلاهبرداری های مختلف فارکس که در بازار ارز فراوان است، شنیده باشید. آنها همه جا هستند!

افرادی که دروغگو هستند، پیوسته سعی در فریب دیگران دارند.

فارکس هنوز جوان است

مردم آنقدر که با سهام و اوراق قرضه آشنا هستند با ارزها آشنا نیستند، زیرا بازار فارکس هنوز نسبتاً جوان است.

این امر باعث می‌شود تا کسب‌وکارها و افراد فریبکار، عموم را فریب دهند تا باور کنند که کسب درآمد در معاملات فارکس به آسانی فشار دادن یک دکمه با سیستم « برنده تضمینی خورو در قرعه کشی » است.

یک خبر خوب و یه خبر بد را باید در اینجا بدهم:

اول خبر بد: کلاهبرداری‌ها واقعی هستند

آنها واقعی هستند و کسانی را شکار می کنند که معتقدند از فریب مصون هستند. اگر در یک کلاهبرداری گرفتار شوید، ممکن است تمام پولی را که «سرمایه گذاری کرده اید» از دست بدهید.

با این حال، یک خبر واقعا عالی وجود دارد.

چند نکته زیر، به شما در مورد انواع کلاهبرداری‌های موجود، نحوه آماده سازی خود و اینکه اگر قربانی یک کلاهبرداری شدید چه کاری انجام دهید به شما آموزش می دهد.

نکات جلوگیری از کلاه برداری در فارکس

نکات جلوگیری از کلاه برداری در فارکس

 •  فقط در بروکرهایی ثبت نام کنید که نمره‌ی امنیت آن‌ها در جدول لیست بروکرها، بالای 6 و نیم است. اگر بنا به هر دلیلی مجبور بودید که در یکی از بروکرهایی که نمره امنیت زیر 6 و نیم دارند ثبت نام کنید، بهتر است مقدار پول واریزی شما، هرگز بیشتر از 2000 دلار نباشد. مهم نیست که شما چقدر پولدارید، به هر حال نگذارید که بیشتر از دو هزار دلارتان، در معرض خطر قرار بگیرد. این نمرات را هر چندماه یک بار دوباره در جدول سایت، بررسی کنید، زیرا این نمرات، به صورت مداوم به روزرسانی می شوند.
 • هر تبلیغی مبنی بر آموزش های فارکس که به صورت پولی عرضه شد، بدانید که ممکن است دامی برای گرفتار کردن شما باشد، بهتر است اگر خودتان تجربه چندساله در بررسی این موارد را ندارد، حتما از طریق راه ارتباطی سایت هشتصد، به ما اطلاع دهید تا ما آن مورد را بررسی و نتیجه را به شما بگوییم. این مشاوره ها در سایت هشتصد، رایگان است و صرفا به جهت مبارزه با کلاه برداری ها، آن را انجام خواهیم داد. به صورت جدی این نکته را در نظر بگیرید و از سایت هشتصد یا افراد با تجارب خیلی بالا، در این زمینه کمک بگیرید.
 • اگر با تبلیغ های سیگنال دهی، ربات معامله گر ، اکسپرت ها و یا تبلیغ های مشابهی مواجه شدید که برای متصل شدن به آن، لازم به پرداخت پول داشتید، به صورت جدی هشدار می دهیم که 99 درصد از این تبلیغ ها، صرفا کلاه برداری هستند و بهتر است، حتما قبل از استفاده از آنان، با ما به صورت رایگان، مشورت کنید.
 • اگر به هر شکلی، مورد کلاه برداری، توسط اشخاص یا هر بروکری قرار گرفته اید، می توانید با ما در میان بگذارید، تا جایی که برای ما امکان پذیر باشد، به شما در رسیدن به حقتان کمک خواهیم کرد و هرگز در چنین مواردی کوتاه نخواهیم کرد. خوشبختانه سایت هشتصد، به این قدرت دست یافته که گاهی حتی از رگولاتورها هم می تواند بیشتر ناظر بر کار بروکرها باشد و از حقوق تریدرهای ایرانی، دفاع کند.

سخن پایانی

به خاطر داشته باشید که همه شرکت‎‎های فارکس وحشتناک نیستند.

اگر با تحقیق و چشم باز، وارد فارکس شوید، حتما از چنین مواردی به دور خواهید ماند. در سایت هشتصد، کار تشخیص سیستم ها و بروکرهای سالم را از کلاه بردارها و ناسالم ها، آسان کرده ایم.

از طریق راه ارتباطی زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید و هر گونه سوال یا مسئله ای که دارید را، مطرح نمایید.

‫10 نظر

 • مصطفی روزگار گفت:

  با سلام و درودبه شما
  پسر بنده دو سه سالی است که در فارکس فعال هست و خوب هم درآمد کسب میکند چون دوسالی مشه که در یک استان دیگر ساکن هستش یه عده از دوستان و فامیل هم از روی طمع بدون اطلاع و مشورت باما مقدار قابل توجهی پول به او داده اندتا به آنها سود بدهد تا چند ماه قبل هم سود ده درصد از او میگرفته اند لازم به ذکر است که پسر من بسیار خوش قلب و مهربان است و به دیگران خیلی اعتماد میکند متاسفانه چند ماهی است که گرفتار یک کلاهبرداری شده و همه پول و سرمایه اش در یک اکانت جعلی سوخت شده و حالا از طرف همون افراد تحت فشار قرارگرفته و خواهان پولشان هستند و آن ماهها را که سود ده درصد میگرفتن رو فراموش کردند لطفا اگه ممکنه براتون به ما برای پیگیری و باز گرداندن سرمایه مان کمک کنید پیشا پیش از راهنمایی و اقدامات خداپسندانه شما تشکر میکنم

  با سلام و درودبه شما
  پسر بنده دو سه سالی است که در فارکس فعال هست و خوب هم درآمد کسب میکند چون دوسالی مشه که در یک استان دیگر ساکن هستش یه عده از دوستان و فامیل هم از روی طمع بدون اطلاع و مشورت باما مقدار قابل توجهی پول به او داده اندتا به آنها سود بدهد تا چند ماه قبل هم سود ده درصد از او میگرفته اند لازم به ذکر است که پسر من بسیار خوش قلب و مهربان است و به دیگران خیلی اعتماد میکند متاسفانه چند ماهی است که گرفتار یک کلاهبرداری شده و همه پول و سرمایه اش در یک اکانت جعلی سوخت شده و حالا از طرف همون افراد تحت فشار قرارگرفته و خواهان پولشان هستند و آن ماهها را که سود ده درصد میگرفتن رو فراموش کردند لطفا اگه ممکنه براتون به ما برای پیگیری و باز گرداندن سرمایه مان کمک کنید پیشا پیش از راهنمایی و اقدامات خداپسندانه شما تشکر میکنم

  • admin گفت:

   درود به شما. من واقعا بابت اتفاقی که رخ داده متاسفم. اما بهتر بود توضیح درست تری میدادید که ما بدونیم دقیقا چه اتفاقی رخ داده. الان حتی نمیدونم چه کمکی از دست ما بر میاد!

 • جمشید محمودی گفت:

  سلام
  بروکر eplant brokers اکانت منو با ۲۹۶۱ دلار بسته و اجازه ترید نمیده. الان سه هفته شده و میگن باید LP نظر بده. تو رو خدا یه بررسی کنید. اینا خیلی دارن تبلیغ میکنن، از الان بخوان کلاهبرداری کنن پای خیلیا گیر میافته. ممنونم

 • سامان گفت:

  ای کاش لینکی برای ثبت نظرات در مورد هر بروکر هم بزارید

 • r گفت:

  سلام دوستان ایقدر برای فارکس چیف تبلیغ نکنید این بروکر به گفته های خودش پایبند نیست و معلوم هم نیست که اگر کسی پول را وارد این بروکر کرد بتواند باز گرداند دوستان مواظب باشید سرمایتا به باد نرود

  • admin گفت:

   فارکس چیف از جمله امن ترین بروکرهاست که اتفاقا سریع ترین پرداخت ها رو داره. از این جهت جای نگران نباشید . ما بررسی ها و نمرات امنیت رو خیلی دقیق و با احساس مسئولیت پذیری به بروکرها دادیم.

 • شاهبن فهیم گفت:

  من تقریبا نیم ساعت هست که توی سایت بسیار عالی شما مطالعه میکنم.. کاش زودتر با این سایت اشنا میشدم… مطالبتون فوقالعاده
  و کاربردی هست… لطفا به رسالت مقدس خودتون برای آگاه سازی و احقاق حقوق پایمال شده مردم مظلوم کشور عزیزم ایران ادامه بدین.. خدا اجرتون بده و همیشه شاد باشید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *