شکایت از صرافی های ارز دیجیتال

سایت هشتصد، در راستای حمایت از حقوق کاربران صرافی های ارزهای دیجیتال، پیگیر مسائل و مشکلات احتمالی در همه صرافی ها خواهد بود. ما در این زمینه تا جایی که در توانمان باشد، به شما کمک خواهیم کرد و سعی داریم تا جایی که امکان‌ پذیرباشد، امنیت صرافی ها را مورد ارزیابی قرار دهیم
بدیهی است که ما ابزار حقوقی لازم را نداریم، اما خوشبختانه این قدرت را تا حد زیادی داریم که با اطلاع رسانی در سایت هشتصد، کار را برای برخی از صرافی های کلاه بردار، سخت کنیم.
سایت هشتصد، به صورت مستمر، فعالیت صرافی ها را تا جایی که امکان پذیر باشد، نظارت می کند و سعی کرده ایم که به شکل های مختلف، این گزارش ها را در صفحات بررسی صرافی ها منعکس کنیم.
لطفا در صفحه مقایسه صرافی ها، به امتیاز کلی و نمرات امنیت صرافی ها، دقت کنید و حتما درزمان بررسی صرافی، این نمرات را مد نظر داشته باشید.
از طریق دکمه زیر، می توانید وارد صفحه لیست مقایسه صرافی های ارز دیجیتال شوید و این نمرات را که به صورت مستمر، به روزرسانی می‌شوند، مشاهده کنید.


شکایت از صرافی های ارز دیجیتال


همچنین در صورتی که در هرکدام از صرافی های ارز دیجیتال فعالیت دارید، اگر مشکلاتی از سمت صرافی برای شما به وجود آمد که با پیگیری خودتان به نتیجه مطلوب دست پیدا نکردید، می توانید از طریق راه ارتباطی که در پایین همین صفحه قرار دارد، مسئله را با ما مطرح کنید.
سایت هشتصد، به مخاطبان خود، در این زمینه حتما به صورت رایگان کمک خواهد کرد و پیگر موارد شما خواهد شد.
اگر بنابه هر دلیلی فکر می کنید که در صرافی اتفاقی رخ داده که حقی از شما ضایع شده است ، ما می توانیم به شما کمک کنیم و موضوع را پیگیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *