لیست بروکرها و صرافی‌ها

رولوشن اف ایکس - revolutionfx

امتیاز
1.1/10
نام بروکرRevolutionfx
سال تاسیس2021
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیانگلیس
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی200 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

بروکر رولوشن اف ایکس ( revolutionfx ) یک بروکر تازه تاسیس می باشد که حدود یک سال است که شروع به ارائه ی خدمات به کاربران و تریدر‌های ایرانی کرده است. این بروکر دارای گزارش های کلاه برداری زیادی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با revolution fx با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر Revolutionfx

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر revolutionfx  توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر revolution fx

بروکر رولوشن اف ایکس چیست ؟ revolutionfx چیست ؟

تریدرها برای آن که بتوانند در بازارهای مالی مانند فارکس فعالیت کنند، می بایست سفارشات خرید و فروش خود را از طریق بروکر ها یا کارگزاری ها ثبت نمایند، رولوشن اف ایکس نام یکی از  بروکرها ی فعال در بازارهای مالی می باشد که تریدرها با افتتاح حساب در آن می توانند به معامله ی ارزهای دیجیتال، جفت ارزهای بازار فارکس و …بپردازند، از ویژگی های خوب این بروکر آموزش های رایگان به افراد مختلف می باشد و بدترین ویژگی این بروکر هم عدم داشتن اعتبار کافی است.

فیلم بررسی بروکر revolutionfx

اعتبار بروکر رولوشن اف ایکس

اعتبار بروکر رولوشن اف ایکس

بروکر revolution fx دارای یک سال سابقه‌ی ارائه‌ی خدمات به تریدرها می‌باشد که حداقل تا یک سال آینده، ما نمیتوانیم بررسی دقیقی از وضعیت اعتبار این بروکر ارائه دهیم. با اینحال تا به همینجا، گزارش‌های کلاه‌برداری زیادی از این بروکر گزارش شده است. با ادامه کار این بروکر و جذب مخاطبان بیشتر، نظرات مشتریان این بروکر می تواند نمای روشن تری از میزان امنیت آن به ما نشان دهد.

رگوله ی بروکر رولوشن اف ایکس

بدیهی است که داشتن رگوله سبب اطمینان خاطر تریدر ها نسبت به افتتاح حساب در یک بروکر می شود و بروکر ها و صرافی هایی که اقدام به دریافت رگوله از نهاد های معتبر می نمایند، جایگاه ویژه ایی در مقایسه با سایرین خواهند داشت، اما متاسفانه بروکر رولوشن اف ایکس فاقد رگوله است.

دفتر مرکزی بروکر رولوشن اف ایکس کجاست؟

دفتر مرکزی و فعال بروکر رولوشن اف ایکس در شهر لندن می‌باشد، اما این بروکر دارای دفاتر فعال دیگری هنگ کنگ، قبرس، امارات می باشد. ثبت این بروکر، نامشخص است و هیچ سندی دال بر ثبت این بروکر، تا کنون بدست نیامده است.

دفتر مرکزی بروکر رولوشن اف ایکس کجاست؟

سابقه ی بروکر revolutionfx چه قدر است؟

به احتمال زیاد، زمان تاسیس این بروکر، در سال 2021 می باشد. از دیدگاه حرفه ای، بروکرهایی که سابقه زیر پنج سال را داشته باشند، تازه تاسیس و بروکرهایی که بین پنج تا ده سال سابقه دارند را، بروکرهایی با سابقه متوسط در نظر میگیرند.

جدول معرفی و مقایسه انواع حسابها در بروکر رولوشن اف ایکس

جدول معرفی و مقایسه انواع حسابها در بروکر رولوشن اف ایکس

مشخصات/نام حساب Vip Ecn Gold Silver Standard
حداقل واریز برای افتتاح 50000$ 10000$ 3000$ 500$ 200$
حداکثر لوریج 1:1000 1:500 1:300 1:200 1:100
اسپرد نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله بله
امکان ترید سهام و شاخص‌ها بله بله بله بله بله
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله بله بله
کمیسیون 5$ 7$ 6$ صفر صفر

اجازه اسکالپینگ

امکان استفاده از ربات

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بله

بروکر revolution fx پنج نوع حساب مختلف را به تریدرها ارائه می دهد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

جدول معرفی و مقایسه انواع حسابها در بروکر رولوشن اف ایکس

افتتاح حساب استاندارد

کمترین میزان واریزی در بروکر revolutionfx مختص حساب استاندارد می باشد که مبلغ دویست دلار است.

اسپرد این حساب نامشخص است و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز یک به صد می باشد. از مزایای این حساب این است که بروکر از تریدرها، بابت معاملاتشان کمیسیون دریافت نمی کند.

افتتاح حساب silver

حداقل واریزی به منظور افتتاح حساب silver در بروکر revolutionfx ، پانصد دلار می باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز، یک به دویست است و با توجه به بررسی هایی که ما انجام دادیم میزان اسپرد این حساب به صورت شفاف و دقیق مشخص نمی باشد، این حساب نیز فاقد کمیسیون است.

افتتاح حساب gold

حساب گلد بروکر revolutionfx با حداقل واریزی سیصد دلار قابلیت افتتاح دارد و تریدرها می توانند در این حساب از حداکثر ضریب اهرمی یک به سیصد استفاده نمایند، همچنین بروکر شش دلار به ازای هر لات ترید از معامله گران کمیسیون دریافت میکند.

افتتاح حساب ecn

شما می توانید با واریز با ده هزار دلار یک حساب ecn در بروکر revolutionfx افتتاح نمایید، این حساب دارای حداکثر ضریب اهرمی یک به پانصد می باشد و کمیسیون آن نیز هفت دلار می باشد. بهتر بود بروکر روشولش افتتاح این حساب را، با حداقل واریز مبالغ زیر هزار دلار برا ارانیان ممکن می کرد و این واریزی زیاد برای افتتاح حساب ecn یک انتقاد مهم است به این بروکر.

افتتاح حساب vip

حداقل میزان واریزی برای افتتاح حساب vip بروکر revolutionfx ، پنجاه هزار دلار می باشد و کمیسیون آن پنج دلار به ازای هر لات ترید است، اما اسپرد این حساب نامشخص می باشد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز یک به هزار است.

میزان اسپرد بروکر revolutionfx

با توجه به بررسی هایی که ما انجام دادیم، میزان اسپرد در حساب های مختلف بروکر revolution، نامشخص است و اطلاعات شفافی از آن در دسترس نمی باشد.

حساب اسلامی در بروکر رولوشن اف ایکس

بروکر revolution fx فاقد حساب های اسلامی و بدون سوآپ شبانه می باشد و در واقع این بروکر حساب های اسلامی را ارائه نمی دهد.

با چقدر سرمایه در بروکر رولوشن اف ایکس می توان حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

حداقل واریزی برای افتتاح حساب در بروکر رولوشن اف ایکس، دویست دلار می باشد و بیشترین میزان، حداقل واریزی نیز پنجاه هزار دلار است که مختص حساب وی آی پی می باشد.

واریز و برداشت در بروکر revolution fx

واریز و برداشت در بروکر revolutionfx

امکان استفاده از روش واریز و برداشت ریالی در بروکر رولوشن وجود دارد، اما پرداخت های ریالی به بروکررولوشن اف ایکس از طریق صرافی معتبر و مورد تایید این بروکر انجام می شود، همچنین کاربران می توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال واریز و برداشت خود را انجام دهند.

بونوس

معمولا کارگزاری های فعال در بازار فارکس به منظور تشویق کاربران برای سرمایه گذاری در بروکر خود، بنوس ها یا طرح های تشویقی را به تریدرها ارائه می دهند، که در برخی موارد این بنوس ها حتی قابل برداشت نیز می باشند، برای مثال در حال حاضر بنوس افتتاح حساب Ecn دویست دلاری در بروکر رولوشن اف ایکس ، ۲۵ دلار می باشد، همچنین این بروکر بنوس های دیگری نیز به کاربران ارائه می دهد که شما می توانید به منظور اطلاع از این بنوس ها به وب سایت اصلی بروکر revolution fx مراجعه نمایید‌.

بنوس بروکر revolution fx
تایید هویت در بروکر رولوشن اف ایکس

تایید هویت در بروکر رولوشن اف ایکس

مدارک مورد نیاز برای تایید هویت در بروکر رولوشن اف ایکس شامل مدارکی برای تایید هویت فرد مانند: کارت ملی، گواهی نامه و یا پاسپورت و یک سری مدارک برای تایید آدرس محل سکونت مانند: قبوض آب و برق، سند ملکی، بیمه نامه ماشین و …‌است.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر revolutionfx

بروکر رولوشن اف ایکس طیف گسترده ایی از انواع دارایی های قابل معامله در این بروکر را ارائه می دهد، مانند جفت ارزها در بازار فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات گران بها، سهام و شاخص

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر revolution fx

پشتیبانی فارسی بروکر رولوشن اف ایکس

از مشکلات عموم تریدر های ایرانی در مورد افتتاح حساب در بروکر های خارجی برقراری ارتباط مفید و موثر با تیم پشتیبانی است، چرا که در برخی موارد، به دلیل عدم تسلط کاربران ایرانی به زبان انگلیسی و همچنین نداشتن تیم پشتیبانی فارسی بروکر ها، مشکلاتی برای کاربران به همراه خواهد داشت، که خوشبختانه بروکر revolutionfx این مشکلات را با در نظر گرفتن تیم پشتیبانی پیگیر و پاسخ گو، حل نموده است و کاربران می توانند به منظور برقراری ارتباط با پشتیبانی بروکر رولوشن اف ایکس، پیام خود را از طریق واتس اپ یا ایمیل ارسال نمایند یا با شماره تلفن های موجود در سایت اصلی رولوشن اف ایکس تماس حاصل کنند.

پلتفرم های معاملاتی بروکر revolution fx

متاتریدر چهار یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین پلتفورم های معاملاتی برای تریدرها می باشد، که خدمات تجاری بروکر رولوشن اف ایکس نیز از طریق این پلتفورم به کاربران ارائه می شود.

شما می توانید به منظور دریافت و دانلود این پلتفورم روی لینک های زیر کلیک نمایید.

پلتفورم های معاملاتی بروکر revolution fx
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر revolution fx برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر revolution fx برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر revolution fx برای اندروید

کپی تریدینگ در بروکر revolutionfx

کپی تریدینگ یکی از سیستم های بسیار جذاب و نام آشنا برای تریدرها و سایر افراد است که مخاطبان زیادی در سراسر دنیا دارد، اما متاسفانه در حال حاضر امکان استفاده از این سیستم در بروکر رولوشن اف ایکس مهیا نمی باشد. می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد بخش توضیحات کپی تریدینگ شوید.

کلاه برداری بروکر رولوشن اف ایکس

برخورداری از امنیت کافی و عدم سوابق کلاه برداری از جمله نکات قابل اهمیت در استفاده از خدمات بروکرها می باشد، چرا که در دنیای بازارهای مالی، افراد سوجو همیشه در کمین سرمایه ی تریدرها هستند و با روش های وسوسه‌انگیز اقدام به کلاه‌برداری از افراد می‌کنند، متاسفانه ما از بروکر revolution fx گزارش های کلاه برداری فراوانی دریافت کرده‌ایم و به هیچ عنوان ثبت نام و افتتاح حساب در این بروکر را توصیه نمی‌کنیم.

مزایای بروکر revolutionfx

مزایای بروکر روبوفارکس

معایب بروکر revolutionfx

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *