بروکر Prime Codex – نقد و بررسی بروکر پرایم کودکس

نام بروکرPrime Codex - پرایم کودکس
سال تاسیس2021 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادینها
رگولهندارد
کپی تریدینگپم دارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی1 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

این صفحه مختص معرفی و بررسی بروکر prime codex می باشد، جالب است بدانید که برای فعالیت به عنوان یک تریدر در این بروکر تنها به یک دلار واریزی اولیه نیاز خواهید داشت، برای آشنایی با این بروکر در ادامه با ما همراه باشید.

پرایم کدکس چیست؟

Prime codex نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که دارای ویژگی های قابل توجهی همچون: امکان افتتاح حساب با یک دلار واریزی، ارائه ی حساب پم، ارائه ی وب سایت و محیط کاربری کاربردی، پشتیبانی به صورت چت آنلاین و … می باشد.

انواع حساب ها در بروکر پرایم کودکس

بروکر prime codex برای کاربران خود امکان افتتاح حساب در سه اکانت معاملاتی مختلف را فراهم کرده است که در ادامه هریک را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب ECN
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 7 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Us stock
10 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 1 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Standard
1 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 1 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-بروکر-پرایم کودکس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Standard

شما برای افتتاح یک حساب standard در بروکر prime codex فقط به یک دلار واریزی نیاز خواهید داشت، کمیسیون این حساب 0 و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:500 می باشد در ضمن اسپرد در این حساب از 1 پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب US Stock

حساب us stock بروکر prime codex با 10 دلار واریزی اولیه قابل افتتاح است، اسپرد این حساب از 1 آغاز می گردد و هیچگونه کمیسیونی به ازای معامله از شما دریافت نمی کند، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Ecn

افتتاح حساب Ecn در بروکر prime codex با 100 دلار واریزی اولیه امکان پذیر است شما در حساب Ecn بروکر prime codex به ازای هر لات معامله و ترید 7 دلار کمیسیون پرداخت خواهید کرد، اسپرد آن از 0 شروع می شود درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز مانند دو اکانت دیگر 1:500 است.

جدول اطلاعات حساب در Prime Codex

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر-پرایم کودکس

حساب اسلامی در بروکر Prime Codex

نبود حساب اسلامی را می بایست یک امتیاز منفی دیگر برای بروکر prime codex به حساب آورد چرا که معمولا پشتیبانی از اکانت هایی مانند حساب اسلامی یا کپی ترید باعث جذب تعداد بیشتری از کاربران به بازار می شود.

میزان اسپرد بروکر پرایم کودکس

اسپرد حساب Ecn بروکر prime codex از 0 آغاز می گردد و حساب های معاملاتی standard و us stock مشترکا شروع از اسپردی از 1 پیپ دارند.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر پرایم کودکس

اعتبار بروکر پرایم کودکس

Prime codex به هیچ وجه از مبحث اعتبار نمره ی قابل قبولی دریافت نخواهد کرد، چرا که نه سابقه فعالیت زیادی دارد و نه اینکه تحت نظارت سازمان های رگولاتوری است.

رگوله های پرایم کودکس

بزرگترین عیب در بروکر prime codex در واقع همین نداشتن رگوله است که باعث می شود، بسیاری از کاربران بازار نتوانند در شروع امر به این بروکر اعتماد نمایند.

دفتر مرکزی پرایم کودکس کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر prime codex واقع در سنت وینسنت و گرانادینها است.

سابقه بروکر پرایم کودکس چقدر است؟

Prime codex یک کارگزاری نو پا و تازه تاسیس است که از سال 2021 فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است و قطعا همین سابقه ی کم یک پوئن منفی برای این بروکر خواهد بود.

پشتیبانی فارسی بروکر پرایم کودکس

امکان برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر prime codex از طریق چت آنلاین یکی بزرگترین مزیت های موجود در بروکر prime codex است و در کنار آن شما می توانید از طریق ارسال ایمیل به آدرس: support @primecodex.com و تماس مستقیم با شماره تلفن: 16033843279+ نیز به تیم پشتیبانی این بروکر متصل باشید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-پرایم کودکس

واریز و برداشت در بروکر پرایم کودکس

انجام امور واریز و برداشت در بروکر prime codex از طریق bankwire و ارزهای دیجیتال ممکن است که شما می توانید بنا به شرایط خود از آن ها بهره ببرید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-پرایم کودکس-فارکس

بونوس کارگزاری پرایم کودکس

بر اساس دانسته های فعلی ما و همچنین با توجه به صحبت های انجام گرفته از سمت تیم تحقیقاتی ما با پشتیبانی بروکر prime codex این بروکر در حال حاضر هیچ گونه بونوسی به کاربران ارائه نمی دهد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-پرایم کودکس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر پرایم کودکس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر prime codex متاتریدر 5 است که می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته لازم به ذکر است که این عدم تنوع در ارائه‌ی گزینه های مختلف برای انتخاب های بیشتر به کاربران یک پوئن منفی به حساب می آید.

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 5 - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 5 - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 5 - نسخه ios
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-پرایم کودکس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر پرایم کودکس

جفت ارزها، کالا های کامودیتی ،طلا و نقره از جمله دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر prime codex است که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که یکی از نقاط منفی بروکر prime codex عدم امکان معامله ی ارزهای دیجیتال می باشد.

با چقدر سرمایه میتوان در Prime Codex حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

یکی از جذاب ترین مزیت های بروکر prime codex برای هر تریدری میزان اندک سرمایه ی اولیه ی مورد نیاز برای افتتاح سه اکانت معاملاتی موجود در این بروکر است، شما فقط با یک دلار و نهایتا با 100 دلار خواهید توانست به ترتیب یکی از حساب های standard یا Ecn را در این بروکر افتتاح نمایید در این بین اکانت us stok نیز فقط به 10 دلار واریزی اولیه نیاز دارد، در واقع با توجه به مطالب ذکر شده می توان نتیجه گرفت، تمامی کاربران می توانند با هر میزان سرمایه ای در این بروکر صاحب یک اکانت معاملاتی شوند.

حساب PAMM بروکر Prime Codex

شما در بروکر prime codex امکان معامله و ترید از طریق حساب پم را خواهید داشت که در واقع کارکردی دقیقا مشابه با سیستم کپی تریدینگ را دارد و یکی از روش های مطمئن سرمایه گذاری است که به هیچ وجه امکان کلاه برداری از طریق آن وجود ندارد.

البته ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که در هنگام استفاده از حساب پم، شما می بایست تریدری را به منظور بهره گیری از معاملات وی انتخاب کنید که تجربه و سابقه ی زیادی در بازار داشته باشد.

آیا بروکر Prime Codex کلاهبردار است؟

روند و سیر کاری prime codex در همین مدت کم فعالیت نیز کاملا قانونی و بدون سو استفاده یا تخلفات مالی گزارش شده اما باز هم جواب درست و منطفی به این پرسش مستلزم گذشت زمان بیشتری است.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر پرایم کودکس

لازمه ی انجام تایید هویت در بروکر prime codex ارسال اوراق شناسایی ملی مانند کارت ملی، شناسنامه، یا هر گونه مدرک دیگری ازاین دست به تیم پشتیبانی است اما در نظر داشته باشید که برای تکمیل فرایند ثبت نام بعد از انجام مرحله ی تایید هویت، تایید آدرس محل سکونت نیز الزامی است که با ارائه ی مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق کفایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *