صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟

صرافی پینگی - pingi

صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟
امتیاز pingi
4.5/10
صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟
صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟
نام صرافیپینگی pingi
سال تاسیس2017
دفتر مرکزیاصفهان
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
هزینه معاملاتنسبتا بالا
اسپاتدارد
فیوچرزندارد
ایردراپندارد
حساب کپی‌تریدینگندارد
حداقل واریزی(تتر)صدهزار تومان
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی
رگولهندارد
توکن یا کوین اختصاصی ندارد

در این صفحه به صورت دقیق به نقد و بررسی صرافی پینگی پرداخته ایم. صرافی pingi پینگی یک صرافی ایرانی واقع  در شهر اصفهان می باشد. داشتن پشتیبانی فارسی بیست و چهار ساعته و بسیار پیگیر از ویژگی های خوب آن است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام درصرافی pingi

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در صرافی pingi توضیح داده شده است. برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در صرافی pingi

پینگی چیست؟ pingi چیست؟

پینگی یک صرافی ارز دیجیتال است که بیانگذاران آن از سالهای قبل در زمینه های معامله و فارم های استخراج کریپتو تجربه های بسیار خوبی را داشته اند، نام این صرافی از یک واژه ی چینی گرفته شده است و با اصطلاح پینگ در علم کامپیوتر ترکیب شده است، در واقع پینگ را در علم کامپیوتر به زبان ساده می توان چنین توضیح داد که هرچه پینگ کمتر باشد، اینترنت شما با کیفیت تر عمل خواهد کرد و همچنین پینگی را می توان نشات گرفته از سنگ یشم دانست که نماد دسترسی سریع می باشد، شاید به همین جهت است که پشتیبانی این صرافی سرعت بالایی در پاسخ گویی به مشتریان دارد و به سرعت به سوالات تریدرها پاسخ می دهد.

پینگی چیست؟ pingi چیست؟
اعتبار صرافی pingi

اعتبار صرافی پینگی

اظهار نظر در ارتباط با اعتبار صرافی های ایرانی بسیار دشوار تر از صرافی هایی می باشد که در خارج از کشور تاسیس شده اند چرا که تنها عملکرد آنها را باید در سالیان مختلف مورد بررسی قرار داد و نمی توان به داشتن رگوله تکیه کرد چرا که هیچ یک از صرافی های ایرانی رگوله ندارند و از طرفی هم صرافی pingi یک صرافی تازه تاسیس می باشد و تنها گذشت زمان می تواند به ما در ایجاد یک ذهنیت کامل از معتبر بودن یا نبودن این صرافی کمک کند، اما در حال حاضر می توان با یک دید مثبت به این صرافی نگاه کرد و تا حدی به آن اعتماد داشت. سایت هشتصد در اعتبارسنجی از بروکرها و صرافی ها بسیار دقیق و با احساس مسئولیت خواهد نوشت.

دفتر مرکزی pingi کجاست؟

از نکات بسیار قابل توجه صرافی پینگی می توان به قرار دادن آدرس کامل آن در وب سایت اصلی پینگی اشاره کرد .

این صرافی دارای یک دفتر مرکزی در شهر اصفهان در مجموعه ی تفریحی سیتی سنتر، طبقه ی سوم واحد A3-01 می باشد، همچنین صرافی پینگی  از افرادی که تمایل به دریافت نمایندگی از آن را داشته باشند، استقبال می کند.

دفتر مرکزی pingi کجاست؟
سابقه ی صرافی پینگی یا pingi چه قدر است؟

سابقه ی صرافی پینگی یا pingi چه قدر است؟

هرچند که مسولین و بیانگذاران صرافی پینگی از سال 2017 در بازار ارزهای دیجیتال مشغول فعالیت های مختلف از قبیل ترید بر روی ارزهای دیجیتال، استخراج کریپتو و … بوده اند اما خود صرافی از سابقه ی بسیار کمی برخوردار می باشد و از سال 1400 شروع به فعالیت کرده است.

رگوله ی صرافی pingi

رگولاتور ها در سراسر دنیا به عنوان واحد ها و نهاد های نظارتی بر فعالیت بروکر ها یا صرافی ها عمل می کنند و بروکر ها و صرافی های مختلف برای بالابردن اعتبار خود نزد مشتریان اقدام به دریافت رگوله می کنند، اما نکته ی قابل ذکر این است که خدمات این رگولاتور ها در همه ی کشور ها از جمله ایران در دسترس نمی باشد، لذا صرافی های ایرانی از جمله پینگی  نمی توانند از خدمات آنان استفاده نموده و اقدام به دریافت رگوله کنند.

رگوله ی صرافی pingi

پینگی چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

پینگی چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

باتوجه به داده های سایت معتبر کوین مارکت کپ تا کنون و در زمان نگارش این مقاله تعداد کل ارزهای دیجیتال موجود در دنیا از عدد نوزده هزار فرا تر رفته است و صرافی پینگی تاکنون معامله بر روی  حدود دویست ارز برتر از تعداد کل ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند.

چند درصد از حجم معاملات بازار رمزارزها در صرافی پینگی انجام شود؟

چند درصد از حجم معاملات بازار رمزارزها در صرافی پینگی انجام شود؟

درصد معاملات انجام شده در صرافی های مختلف را میتوان در بسیاری از سایت های معتبر دنیا جست و جو کرد اما از آنجایی که در بسیاری از صرافی های واقع در کشور ایران، مانند صرافی pingi حجم معاملات انجام شده به کمتر از یک صدم درصد می رسد در هیچ یک از این وب سایت ها این درصد به نمایش گذاشته نمیشود.

کارمزد انجام معاملات درصرافی پینگی

در صرافی پینگی تنها امکان انجام معاملات اسپات ارزهای دیجیتال موجود است. در ادامه میزان کارمزد این صرافی توضیح داده شده است.

کارمزد انجام معاملات درصرافی پینگی و در حالت اسپات چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات درصرافی پینگی و در حالت اسپات چقدر است؟

در صرافی پینگی کارمزد معاملات  ریالی خریداران ارز دیجیتال با ارز دیجیتال کسر می شود و در واقع مبلغ کارمزد را از ارز دیجیتالی که خریدار، خریداری کرده است کم می کنند و افرادی که می خواهند ارز دیجیتال را بفروشند می بایست کارمزد خود را به تومان پرداخت کنند و در واقع از مبلغی که به تومان دریافت کرده اند کارمزد کسر می شود و به صورت کلی میزان کارمزد  انجام معاملات ریالی  در این صرافی به سطوح کاربری وابسته است ، برای مثال چنانچه حجم معاملات شما در سی روز گذشته کمتر از صد میلیون تومان باشد کارمزد میکر و تیکر به ترتیب، سی و سی و پنج درصد می باشد. همچنین در صرافی pingi ، کارمزد معاملات جفت ارز در حالت میکر و تیکر به ترتیب دوازده و چهارده درصد می باشد.

کارمزد انجام معاملات درصرافی پینگی و در حالت فیوچرز چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات درصرافی پینگی و در حالت فیوچرز چقدر است؟

در معاملات فیوچرز بر خلاف معاملات اسپات، تریدرها می توانند هم از افزایش قیمت سود ببرند و هم از کاهش قیمت و همچنین با استفاده از لوریج و ضریب اهرمی در انجام این معاملات می توان سود خود را تا چندین برابر افزایش داد، اما متاسفانه در حال حاضر این قابلیت در صرافی pingi در دسترس تریدرها نمی باشد.

کارمزد واریز و برداشت در پینگی چقدر است؟

کارمزد واریز و برداشت در پینگی چقدر است؟

کارمزد واریز کردن مبالغ ریالی به صرافی پینگی صفر می باشد و کارمزد برداشت ریالی به دلیل هزینه هایی که بانک ها دریافت می کنند حداکثر چهار هزار تومان می باشد و کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال به نوع ارز دیجیتال وابسته است و همچنین کارمزد واریز تمامی ارزهای دیجیتال به این صرافی برابر با صفر می باشد.

حداقل واریزی در صرافی pingi چقدر است ؟

حداقل مبلغ واریز ریالی در صرافی پینگی معادل صد هزار تومان می باشد و حداقل مبلغ واریز با استفاده از ارزهای دیجیتال در این صرافی به ارزدیجیتالی بستگی دارد که میخواهید با آن واریز را انجام دهید که این مقدار در همان لحظه توسط پلتفورم مبدا نمایش داده خواهد شد.

حداقل میزان برداشت در صرافی پینگی چقدر است؟

حداقل مبلغ قابل برداشت ریالی در صرافی پینگی صد هزار تومان می باشد و برای افرادی که تمایل به برداشت تتر از حساب خود دارند این مبلغ معادل ده تتر روی شبکه ی ترون می باشد.

حداقل واریزی در صرافی pingi چقدر است ؟
چه پولی را می توان درpingi واریز و برداشت کرد؟

چه پولی را می توان درpingi واریز و برداشت کرد؟

شما با افتتاح حساب در صرافی pingi می توانید هم واریز و برداشت ریالی داشته باشید و هم واریز و برداشت با استفاده از ارزهای دیجیتال.

نحوه واریز و برداشت در صرافی پینگی

نحوه واریز و برداشت در صرافی پینگی

ما نحوه ی انجام واریز و برداشت در صرافی پینگی  را در سایت هشتصد برای شما قرار داده ایم که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

نحوه واریز به پینگی 

صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟
صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟

نحوه برداشت از پینگی 

صرافی پینگی pingi ⚡️ صرافی اصفهانی چقدر معتبر است؟

آیا صرافی پینگی ایران را تحریم کرده است؟

متاسفانه با توجه به شرایط کنونی کشور، بسیاری از صرافی های بزرگ دنیا مانند بایننس از ارائه ی خدمات خود به تریدرهای ایرانی خودداری می کنند و در بسیاری از موارد اقدام به مسدود کردن حسابهای مشتریان ایرانی می نمایند و طبیعی است که رخ دادن چنین مشکلاتی باعث نگرانی تریدرها می شود اما خوشبختانه تریدرهای ایرانی می توانند با خیال کاملا آسوده و بدون ترس از مسدود شدن حساب خود در صرافی پینگی فعالیت کنند.

آیا باید حتما در پینگی تایید هویت کنیم؟

آیا باید حتما در پینگی تایید هویت کنیم؟

گستره ی فعالیت هر تریدر در صرافی پینگی وابسته به سطوح کاربری تریدر می باشد برای مثال تریدر ها در سطح یک می بایست اطلاعاتی مانند: نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل معتبر، شماره موبایل، کارت ملی، اطلاعات حساب بانکی به نام شخص افتتاح کننده حساب را وارد کابین کاربری خود کنند، در این سطح تریدرها امکان واریز کردن نامحدود ارزهای دیجیتال و همچنین امکان ترید در همه ی بازار ها و … را خواهند داشت و چنانچه هر تریدر بخواهد گستره ی فعالیت های خود  در این صرافی را افزایش دهد می بایست اطلاعات بیشتری را در اختیار صرافی قرار دهد، شما می توانید موارد ذکر شده را با جزییات بیشتری در وب سایت اصلی pingi مشاهده نماید.

پشتیبانی صرافی پینگی

با جرات تمام می توان گفت پشتیبانی صرافی pingi یکی از قوی ترین پشتیبانی ها در مقایسه با دیگر صرافی هاست که پاسخ تریدرها را در کسری از ثانیه خواهند داد، برای ارتباط با پشتیبانی صرافی پینگی می توانید به صورت مستقیم با دفتر مرکزی آنها به شماره ی 02191090310 تماس حاصل بفرمایید یا از طریق ارسال ایمیل و همچنین چت آنلاین سوالات خود را مطرح نمایید، دقت داشته باشید که چنانچه تمایل به برقراری تماس مستقیم با پشتیبانی داشته باشید، کارمندان صرافی پینگی هر روزه از ساعت نه صبح تا ده و نیم شب به وقت تهران پاسخ گوی شما خواهند بود و چنانچه تمایل به برقراری ارتباط با پشتیبانی پینگی از طریق چت آنلاین داشته باشید، پشتیبانان این صرافی به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته پاسخ گوی شما خواهند بود که این یکی از ویژگی های بسیار عالی صرافی پینگی می باشد.

پشتیبانی صرافی پینگی

آیا pingi پشتیبانی فارسی دارد؟

داشتن پشتیبانی فارسی یکی از نقاط قوت بسیار مهم برای تریدرها می باشد زیرا باعث سهولت پاسخ گویی به تریدرهای فارسی زبان می شود و از ویژگی های بسیار خوب کار با صرافی های ایرانی داشتن پشتیبانی فارسی می باشد که خوشبختانه پینگی نیز این موهبت برخوردار می باشد.

با کلیک روی دکمه ی زیر می توانید به راحتی وارد وب سایت اصلی صرافی پینگی شوید.

دانلود اپلیکیش پینگی

با توجه به اینکه اپلیکیشن پینگی در حال توسعه می باشد، در حال حاضر امکان دانلود آن وجود ندارد اما با دسترس قرار گرفتن این اپلیکیشن حتما لینک دانلود آن را در سایت هشتصد قرار خواهیم داد.

اما در حال حاضر با توجه به طراحی سایت pingi به صورت وب اپلیکیشن شما می توانید سایت پینگی را در صفحه ی اصلی موبایل خود ذخیره کنید که آموزش افزودن سایت به صحفه ی اصلی تلفن همراه خود را می  توانید از طریق وب سایت اصلی پینگی مشاهده نمایید.

آیا در پینگی ، میشود به صورت فیوچرز معامله کرد؟

هرچند انجام معاملات فیوچرز و اهرم دار از جمله معاملات پر طرفدار در بازار ارزهای دیجیتال می باشد اما در حال حاضر شما در صرافی pingi فقط  قادر به انجام معاملات اسپات خواهید بود.

امتیاز سایت پینگی

8.5/10

راحتی کار با سایت صرافی ها از جمله موارد بسیار مهم در انتخاب یک صرافی می باشد خصوصا برای صرافی هایی که فاقد اپلیکیشن موبایلی هستند که این صرافی ها می بایست توجه بیشتری به وب سایت خود داشته باشند و وب سایت آنها می بایست پاسخ گوی تمامی نیاز های معامله گران باشد  تا آنها را بی نیاز از اپلیکیشن موبایلی کند، از این رو با توجه به امکانات سایت pingi ما امتیاز هشت و نیم از ده را به آن اختصاص داده ایم.

امتیاز سایت پینگی

امتیاز اپ موبایلی پینگی

در حال حاضر به دلیل اینکه اپلیکیشن موبایلی pingi در دسترس عموم قرار نگرفته است ما نمی توانیم هیچ گونه امتیازی به آن اختصاص دهیم اما در آینده حتما اطلاعات این بخش را آپدیت خواهیم کرد.

امتیاز اپ موبایلی پینگی

ایردراپ یا سرمایه گذاری در pingi

امکان شرکت در ایردراپ ها هم اکنون در صرافی پینگی فعال نمی باشد اما در آینده  با فعال شدن امکان شرکت در ایردراپ در این صرافی اطلاعات این بخش حتما به روز رسانی خواهد شد.

کلاه برداری در پینگی

با توجه به اینکه تعداد سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال روز به روز در حال افزایش است طبیعتا فرصتی را برای کلاه بردارن ایجاد خواهد کرد که با ترفندهای ماهرانه از جمله معرفی خود به عنوان یک صرافی معتبر، مبالغ هنگفتی را به جیب زده و از سرمایه گذاران اخاذی نمایند اما خوشبختانه سابقه ی صرافی pingi از این موارد پاک بوده و می توان تا حد زیادی به آن اعتماد کرد.

کلاه برداری در پینگی

توکن اختصاصی pingi

با توجه به اینکه صرافی pingi یک صرافی تازه تاسیس می باشد و هنوز به زمان بیشتری برای ارتقا خدمات خود نیاز دارد، هنوز هیچ توکن اختصاصی به بازار ارائه نداده است، اما در آینده در صورت معرفی توکن اختصاصی، حتما ما نیز در سایت هشتصد آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

توکن اختصاصی کوینکس CET

مزایای صرافی pingi

معایب صرافی پینگی

نحوه ثبت نام در پینگی

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *