OspreyFx - اُسپری اف ایکس

امتیاز
6/10
بروکر ospreyfx - نقد و بررسی بروکر اُسپری اف ایکس
بروکر ospreyfx - نقد و بررسی بروکر اُسپری اف ایکس
نام بروکرOspreyFx - اُسپری اف ایکس
سال تاسیس2018 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی25$
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر OspreyFx می‌پردازیم که یکی از بروکرهای واقع در سنت‌وینست و گرانادین‌ها می‌باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر اُسپری اف ایکس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر OspreyFx

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر OspreyFx

OspreyFx چیست؟ اُسپری اف ایکس چیست؟

Ospery fx نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که بیش از 120 دارایی و نماد متعدد را به کاربران خود ارائه می‌دهد، از جمله ویژگی‌های بروکر ospery fx می‌توان به ارائه‌ی حداکثر لوریج 1:500 شروع اسپرد از 0.1 پیپ و نداشتن کارمزد واریز اشاره نمود.

اعتبار بروکر OspreyFx

از آنجایی که بروکر ospery fx تحت نظارت هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نمی‌باشد و همچنین سابقه فعالیت نسبتا متوسطی دارد، در مقایسه با سایر بروکرها نمی‌توان آن را یک بروکر کاملا معتبر دانست و تریدرهایی که قصد افتتاح حساب در بروکرهای دارای رگوله را دارند، ممکن است از افتتاح حساب در این بروکر خود داری نمایند.

اعتبار-بروکر-اُسپری اف ایکس-امنیت

آیا بروکر ospreyfx رگوله دارد؟

با توجه به بررسی‌های تیم تحقیقاتی سایت هشتصد بروکر ospery fx تحت نظارت هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نمی‌باشد و متاسفانه فاقد رگوله است.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اُسپری اف ایکس

دفتر مرکزی بروکر ospreyfx کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر ospery fx واقع در سنت وینسنت و گرانادین‌ها می‌باشد.

بروکر ospreyfx چند سال سابقه دارد؟

بروکر ospery fx هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر سال آغاز به فعالیت خود در وب سایت اصلی osperyfx منتشر نکرده است، اما با توجه به بررسی‌های ما به نظر می‌رسد بروکر ospery fx در سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده است.

انواع-حساب-بروکر-اُسپری اف ایکس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر ospreyfx

شما می‌توانید با توجه به اطلاعات ارائه شده در جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر osperyfx را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Var

MiniProStandard  
حداقل واریزی250$25$500$ 50$  
اسپردشروع از 1.2 پیپشروع از 1 پیپشروع از 0.4 پیپشروع از 0.8 پیپ  
کمیسیون0$1$8$7$  
حداکثر لوریج1:5001:5001:5001:500  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبله  
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبله  
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله  
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله  

با توجه به آنچه در جدول بالا مشاهده می‌نمایید، بروکر ospery fx چهار نوع حساب معاملاتی مختلف و متعدد را به کاربران ارائه می‌دهد، که در ادامه به نقد و بررسی دقیق هریک از این حساب‌ها خواهیم پرداخت.

حساب-مینی-استاندارد-پرو وار-بروکر-اُسپری اف ایکس

افتتاح حساب Standard

معامله‌گران می‌توانند تنها با 50 دلار واریزی یک حساب standard در بروکر ospery fx افتتاح نمایند، این حساب دارای 7 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید می‌باشد و اسپرد آن از 0.8 پیپ آغاز می‌گردد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1:500 است.

افتتاح حساب Pro

برای افتتاح یک حساب pro در بروکر ospery fx شما به حداقل واریزی 500 دلار نیاز خواهید داشت همچنین شما می‌توانید با بهره‌گیری از این حساب از حداکثر لوریج 1:500 استفاده نمایید، لازم به ذکر است که این حساب دارای 8 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید می‌باشد و میزان اسپرد آن از 0.4 پیپ آغاز می‌گردد.

افتتاح حساب Var

حداقل واریزی افتتاح حساب var در بروکر ospery fx مبلغ 250 دلار می‌باشد، این حساب دارای حداکثر لوریج 1:500 است و فاقد کمیسیون می‌باشد، همچنین میزان اسپرد آن از 1.2 پیپ آغاز می‌گردد.

افتتاح حساب mini

افتتاح حساب mini بروکر osperyfx با حداقل واریزی 25 دلار امکان‌پذیر می‌باشد، این حساب دارای 1 دلار کمیسیون است و اسپرد آن از 1 پیپ آغاز می گردد، همچنین معامله‌گران می‌توانند با بهره گیری از این حساب از حداکثر لوریج 1:500 بهره ببرند.

اسپرد بروکر ospreyfx

اگر بخواهیم میزان اسپرد حساب‌های مختلف بروکر ospery fx را با یکدیگر مقایسه کنیم، می‌بایست بگوییم حساب pro در این بروکر دارای کمترین میزان شروع اسپرد است و اسپرد آن از 0.4 پیپ آغاز می‌گردد و در واقع این حساب برای معامله‌گرانی که تمایل به فعالیت در حساب‌های دارای اسپرد کم هستند، بسیار مناسب است.

بروکر ospreyfx - نقد و بررسی بروکر اُسپری اف ایکس

حساب اسلامی بروکر ospreyfx

متاسفانه با توجه به اطلاعات ارائه شده در بروکر ospery fx به نظر می‌رسد این بروکر فاقد حساب اسلامی یا همان حساب بدون سوآپ شبانه باشد که این ویژگی، یکی از نقاط منفی این بروکر خصوصا برای معامله‌گران مسلمان است.

بروکر ospreyfx - نقد و بررسی بروکر اُسپری اف ایکس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر ospreyfx حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

با توجه به این نکته که بروکر osperyfx دارای حساب مینی است و این حساب را می‌توان با حداقل واریزی 25 $ افتتاح نمود، می‌توان نتیجه گرفت که بروکر osperyfx ، شرایط بسیار مناسبی را به سبب امکان افتتاح حساب با یک میزان حداقل واریزی اندک، برای کاربران و معامله‌گران ایجاد کرده است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اُسپری اف ایکس

واریز و برداشت در بروکر ospreyfx

تریدرها و کاربرانی که قصد معامله و ترید در بروکر osperyfx را دارند می‌بایست از روش‌هایی مانند: ویزا و مستر کارت، اسکریل، giro pay ، Astro pay ، wire transfer، sofort و … استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که فرآیند واریز در بروکر osperyfx ، هیچگونه کارمزدی ندارد.

بونوس‌ها

از آنجایی که بونوس‌ها در هر بروکری متغیر است، بهتر است شما هنگام افتتاح حساب در هر بروکر، بونوس‌های موجود در بروکر مربوطه را بررسی کنید و متوجه شوید در حال حاضر چه بونوس‌هایی در آن بروکر فعال هستند، برای مثال در زمان نوشتن این مقاله، هیچگونه بونوسی در بروکر osperyfx فعال نمی‌باشد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اُسپری اف ایکس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-اُسپری اف ایکس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر ospreyfx چه مدارکی لازم است؟

تایید و احراز هویت در هر بروکر از جمله مراحل مهمی است که شما به عنوان یک تریدر می‌توانید با پشت سر گذاشتن آن، از خدمات بروکر مربوطه استفاده نمایید که این مورد در بروکر osperyfx شامل دو مرحله‎‌ی کلی: تایید هویت شخصی و تایید آدرس می‌باشد.

در واقع شما می‌بایست به منظور تایید هویت شخصی خود: مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه و هر مدرک دیگر مبتنی بر تایید هویت شخصی خود را به پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید و سپس با ارسال مدارک مبتنی بر تایید آدرس مانند: قبوض آب و برق، صورتحساب بانکی و … آدرس و محل اقامت خود را تایید نمایید.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اُسپری اف ایکس-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر ospreyfx

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر osperyfx طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها را شامل می‌شود و از تنوع نسبتا خوبی برخوردار است: برای مثال شما می‌توانید در این بروکر به معامله‌ی نمادهایی مانند: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، انرژی، شاخص‌ها و سهام و … را معامله نمایید.

بروکر ospreyfx - نقد و بررسی بروکر اُسپری اف ایکس

پشتیبانی بروکر ospreyfx

بروکر osperyfx دو راه کلی را به منظور برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی به کاربران ارائه می‌دهد که شامل: ارسال تیکت و ارسال پیام در چت آنلاین می‌باشد، البته نبود امکان برقراری تماس مستقیم از جمله معایب این بروکر است و شاید بهتر می‌بود این بروکر روش‌های بیشتری را به منظور معامله و ترید به کاربران ارائه دهد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اُسپری اف ایکس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اُسپری اف ایکس

متاتریدر چهار تنها پلتفرم معاملاتی است که بروکر osperyfx از آن پشتیبانی می‌نماید و نبود تنوع پلتفرم‌های معاملاتی را می‌توان یکی از عیوب بروکر osperyfx به حساب آورد، چرا که برخی تریدرها تمایل به انجام معامله در پلتفرم معاملاتی متاتریدر پنج را دارند، با این حال ما لینک دانلود پلتفرم معاملاتی متاتریدر چهار را برای راحتی شما در ادامه قرار دادیم که می‌توانید از آن بهره ببرید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر ospreyfx برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر ospreyfx برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر ospreyfx برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر ospreyfx برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر ospreyfx برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر ospreyfx برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر ospreyfx

با توجه به اینکه بروکر osperyfx هیچگونه اطلاعاتی از ارائه‌ی سیستم کپی ترید در وب سایت اصلی خود منتشر نکرده است به نظر می‌رسد در حال حاضر سیستم کپی ترید توسط این بروکر پشتیبانی نمی‌گردد.

آیا بروکر ospreyfx کلاه بردار است؟

از آنجایی که یکی از مهم ترین سوالات در ارتباط با هر بروکر، سوال در ارتباط با سابقه ی آن بروکر است، ما تصمیم گرفتیم تا بخشی از وب سایت خود را به این سوال اختصاص دهیم و کاربران را نسبت به بروکرهای کلاه‌بردار آگاه سازیم و اگر بخواهیم این سوال را در ارتباط با بروکر osperyfx پاسخ دهیم، می‌بایست بگوییم: تاکنون هیچ یک از مخاطبان و کاربران بروکر ospery fx گزارشی از کلاهبرداری این بروکر به ما ارائه نداده‌اند، اما چنانچه در آینده کاربران هر گزارشی از تخلف و انجام فعالیت‌های غیر قانونی توسط بروکر osperyfx به ما ارائه دادند، این بخش از وب سایت را آپدیت خواهیم کرد تا شما را نسبت به این بروکر آگاه سازیم.

حساب دمو بروکر ospery fx

امکان استفاده از حساب دمو از جمله مزیت‌های بروکر osperyfx است که کاربران می‌توانند از آن بهره ببرند، شما می‌توانید به منظور استفاده از حساب دمو بروکر osperyfx با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و کلیک بر روی گزینه‌ی open demo و وارد کردن اطلاعاتی مانند: نام و نام خانوادگی، ایمیل، کشور و … یک حساب معاملاتی دمو در این بروکر افتتاح نمایید.

پاداش معاملات در بروکر osperyfx

هر معامله می‌تواند به ازای انجام حجم مشخصی از معاملات در بروکر osperyfx از این بروکر یک پاداش دریافت نماید، برای مثال در هنگام نوشتن این مقاله پاداش معاملات به ازای انجام یک لات معامله، به کاربران ارائه می‎‌شود.

محیط کاربری بروکر osperyfx

اگر بخواهیم محیط کاربری بروکر osperyfx را با سایر بروکرها مقایسه کنیم و از 1 تا 10 به آن امتیاز دهیم، می‌بایست بگوییم امتیاز 7 مناسب این بروکر است.

چرا که این بروکر به لحاظ دسترسی آسان و محیط کاربری کاربردی، در سطحی نسبتا خوب قرار دارد.

ایجاد رقابت بین تریدرها در بروکر osperyfx

بروکر osperyfx رقابت‌های متعددی را بین تریدرها ایجاد کرده است و برای شخص برنده نیز جوایز ارزنده‌ای در نظر گرفته است که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی osperyfx ، شرایط شرکت در رقابت را مشاهده نمایید، برای مثال برای شرکت در یکی از این رقابت‌ها تنها کافی است 50 دلار در این بروکر واریز نمایید و به اندازه‌ی پنج لات معامله انجام دهید، در نهایت نیز شخص برنده، مبلغ 1000 دلار را به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد، گفتنی است که شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رقابت‌ها با تیم پشتیبانی osperyfx در ارتباط باشید.

مزایای بروکر ospreyfx

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اُسپری اف ایکس

معایب بروکر ospreyfx

آموزش ثبت نام در بروکر osprey fx با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *