بروکر OmegaFinex درمورد امگا فاینکس باید بدانید که…

نام بروکرOmegaFinex - امگا فاینکس
سال تاسیس2023 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردبسیار پایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیاتحادیه ی کومور
رگولهAOFA
کپی تریدینگدارد
پرداخت ریبیتداریم
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارز دیجیتال(تتر)
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 4.6 / 5. تعداد رای: 18

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر اومگا فاینکس یا Omega Finex می پردازیم. Omega finex به ایرانی ها خدمات راائه می دهد و با اسپردهای خام و پایین خود، سعی دارد نظر تریدرها را به خود جلب کند. شما می توانید به منظور آشنایی با بروکر امگا فاینکس در ادامه با ما همراه باشید.

امگا فاینکس چیست؟

اومگا فاینکس نام یکی از بروکرهای فعال در بازار فارکس جهانی است که از مزایای آن می توان به ارائه ی بیش از ۸۰۰ نماد معاملاتی، ارائه ی پشتیبانی فارسی زبان، امکان افتتاح حساب با ۱۰۰ دلار واریزی، ارائه ی وب سایت کارآمد و … اشاره نمود.

آموزش ثبت نام در بروکر OmegaFinex

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در این بروکر توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر Omega Finex

انواع حساب ها در بروکر امگا فاینکس

بروکر OmegaFinex چهار نوع حساب معاملاتی مختلف برای ارائه به کاربران خود دارد  که در ادامه هر یک را به طور مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب Social Trade
200 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد : شروع از 1.5 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب ECN Pro
5000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:2000
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب ECN
500 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:2000
 • اسپرد : شروع از 0.8 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Standard
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شروع از 1.8 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-امگا فاینکس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Standard

شما برای افتتاح یک حساب استاندارد در بروکر omegafinex به ۵۰ دلار واریزی اولیه نیاز خواهید داشت، اسپرد این حساب از ۱.۸ پیپ آغاز می گردد و فاقد کمیسیون است، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن ۱:۱۰۰۰ می باشد.

افتتاح حساب Ecn

حداقل واریزی حساب ecn در بروکر omega finex مبلغ ۵۰۰ دلار می باشد و شروع اسپرد آن از 0.8 پیپ می باشد، کمیسیون این حساب ۶ دلار به ازای هر لات معامله و ترید می باشد و حداکثر لودیج قابل استفاده در آن ۱:۲۰۰۰ می باشد.

افتتاح حساب ECN Pro

برای داشتن یک حساب ecn pro در بروکر omega finex شما می بایست حداقل مبلغ ۵۰۰۰ دلار در این بروکر واریز نمایید، از مزیت های این حساب شروع اسپرد از ۰ است و بروکر  ۴ دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله و ترید از کاربران دریافت می نماید.

لازم به ذکر است که حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب ۱:۱۰۰۰ می باشد.

افتتاح حساب Social Trade

حداقل واریزی افتتاح حساب social trade در بروکر omega finex مبلغ ۲۰۰ دلار می باشد و از مزیت های آن نداشتن کمیسیون است، همچنین شروع اسپرد آن از ۱.۵ پیپ می باشد و دارای حداکثر لوریج ۱:۱۰۰۰ می باشد.

جدول اطلاعات حساب در OmegaFinex

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر امگا فاینکس

حساب اسلامی در بروکر OmegaFinex

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله بروکر omega finex به مناسبت آغاز به کار خود، تمامی حساب ها را به مدت ۶ ماه سوآپ فری در نظر گرفته است.

میزان اسپرد بروکر امگا فاینکس

کمترین میزان شروع اسپرد در بروکر omegafinex از ۰ پیپ می باشد که متعلق به حساب ecn pro است و بیشترین میزان اسپرد به حساب استاندارد تعلق دارد که شروع آن از ۱.۸ پیپ می باشد.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر امگا فاینکس

اعتبار بروکر امگا فاینکس

با توجه به این نکته که بروکر امگافاینکس فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده است، نمی توان به صورت قطعی و جامع دیدگاهی را در این زمینه ارائه داد، اما با توجه به مدل شروع به کار بروکر و دریافت لایسنس mt5 و همچنین سیاست های که بروکر در آغاز در پیش گرفته، به نظر می آید با یک بروکر معتبر و قابل اعتباد طرف هستیم.

رگوله های اومگا فاینکس

بروکر Omega Finex مجوز از سازمان مالی بین المللی Anjouan، اتحادیه کوموروس را داراست. از سال 2023 این قانون در شرکت متاکوتتس به اجرا درآمده که فقط بروکرهایی که ثبت معتبر و قانونی دارند، می توانند لایسنس MT5  را داشته باشند.

رگوله omegafinex

دفتر مرکزی امگا فاینکس کجاست؟

دفتر مرکزی (دفتر ثبت شرکت) بروکر اومگا فاینکس با نام قانونی و دقیق OMEGA FINEX INCORPORATED در هامچاکو، جزیره خودمختار آنجوآن که در اتحادیه کومور قرار دارد، واقع شده است.

سابقه بروکر امگا فاینکس چقدر است؟

بروکر omega finex فعالیت خود را از سال 2024 آغاز نموده است. هرچند سابقه این بروکر زیاد نیست، اما از سبک پیشروی و اقدامات بروکر، کاملا مشخص است که توسط یک مدیر باتجربه و حرفه ای، اداره می شود.

پشتیبانی فارسی بروکر امگا فاینکس

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر omega finex می توان به دو روش ارسال ایمیل به آدرس: infoinomegafinex.com و تماس مستقیم با شماره تلفن: 97142524051+ اقدام کرد، البته در اینجا باید نبود امکان برقراری ارتباط از طریق چت آنلاین را یکی از معایب مهم این کارگزاری به حساب آورد.
لازم به ذکر است که این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان نیز است که موضوع می تواند برای کاربران ایرانی بسیار حائز اهمیت باشد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-امگا فاینکس

واریز و برداشت در بروکر اومگا فاینکس

شما برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر omega finex می بایست از ارزهای دیجیتال مانند: تتر و بیت کوین استفاده نمایید.

البته لازم به ذکر است که در حال حاضر این بروکر از واریز و برداشت ریالی پشتیبانی و ساپورت نمی نماید و با توجه به این که امگافاینکس به کاربران ایرانی نیز خدمات ارائه می دهد این موضوع را باید جز معایب بسیار مهم آن در نظر گرفت. در آینده امیدواریم که راه واریز و برداشت نیز در بروکر امگا باز شود.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر امگا فاینکس-فارکس

بونوس ها

بر اساس اطلاعات به دست آمده از تیم پشتیبانی بروکر omega finex در حال حاضر این بروکر یک بونوس اولین واریزی تا سقف ۵۰۰ دلار را به مناسبت افتتاحیه ی خود ارائه می دهد و کاربران می توانند پس از ثبت نام و واریزی اولیه، اقدام به دریافت آن نمایند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-امگا فاینکس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر امگا فاینکس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر omega finex متاتریدرپنج است که از طریق لینک های زیر قابل دانلود و دسترسی می باشد، اما در اینجا باید اشاره کرد که عدم ارائه ی انتخاب های بیشتر و یا به عبارتی دیگر تک گزینه ای بودن در این زمینه یکی از معایب مهم بروکر omega finex می باشد، با این حال چنانچه در آینده این بروکر پلتفورم های متنوع تری را نیز به کاربران ارائه داد، ما این بخش از وب سایت را آپدیت و به روز رسانی خواهیم نمود.

دانلود پلتفرم متاتریدر ۵ اومگا فاینکس

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-امگا فاینکس-نفت-طلا-نزدک بروکر

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اومگا فاینکس

شما برای انجام معامله و ترید در بروکر اومگا فاینکس نماد های مختلفی مانند: جفت ارزها، کالا های کامودیتی، ارزهای دیجیتال، شاخص ها و سهام و البته برخی فلزات گرانبها را در اختیار خواهید که می توانید از آن بهره ببرید.

لازم به ذکر است که با توجه به وب سایت اصلی امگافاینکس، این بروکر در حال حاضر از بیش از ۸۰۰ نماد معاملاتی پشتیبانی و ساپورت می نماید که تنوع بسیار خوبی است.

با چقدر سرمایه میتوان در OmegaFinex حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

اکانت معاملاتی استاندارد در بروکر Omega Finex حسابی ارزان قیمت است که شما فقط با ۱۰۰ دلار سرمایه ی ابتدایی قادر به داشتن آن خواهید بود و اکانت ecn pro که گران ترین حساب omegafinex است به مبلغ ۵۰۰۰ دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، لازم به ذکر است که حساب ecn و social trade در این بروکر به ترتیب به حداقل سرمایه های ۵۰۰ و ۲۰۰ دلار نیاز دارند که شما می توانید با بررسی دقیق ویژگی های هریک از حساب های ذکر شده تصمیم به افتتاح آن ها بگیرید.

کپی تریدینگ بروکر OmegaFinex

خوشبختانه یکی از مزیت های بسیار مهم بروکر omega finex ارائه ی سیستم کپی ترید به کاربران است که شما می توانید با بهره گیری از آن به کسب سود دلاری و مطمئن از بازار فارکس بپردازید.

آیا بروکر OmegaFinex کلاهبردار است؟

همانطور که در بخش های قبلی این مقاله ذکر شد، بروکر omega finex فعالیت خود را از سال 2024 آغاز نموده است و دارای سابقه ی اندکی می باشد، از این رو برای پاسخی دقیق به این سوال که آیا بروکر مدنظر کلاه بردار است یا خیر، می بایست سال های بیشتری از زمان آغاز به فعالیت آن بگذرد تا بتوان تصمیم گیری دقیق تری در این امر داشت، اما ذکر دو نکته بسیار حائز اهمیت و مهم می باشد:

اول اینکه ما تاکنون و در زمان نگارش این مقاله هیچ گونه گزارشی از کلاه برداری امگا فاینکس در همین زمان اندک فعالیت بروکر مربوطه دریافت نکرده ایم و دوم اینکه چنانچه تیم تحقیقاتی ما هرگونه گزارشی مبنی بر کلاه برداری هریک از بروکرهای موجود در بازار دریافت نمودند، آن را حتما با شما به اشتراک خواهند گذاشت تا شما بتوانید بهترین و مورد اعتماد ترین بروکر را به منظور معامله و ترید انتخاب نمایید.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آموزش ثبت نام در بروکر OmegaFinex به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر OmegaFinex شوید.

نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات شخصی بروکر امگا فاینکس
نحوه ثبت نام -مرحله اول

نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تاریخ تولد، کشور محل اقامت و شماره تلفن همراه را وارد نموده و مانند تصویر عمل نمایید

نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات آدرس بروکر امگا فاینکس
نحوه ثبت نام -مرحله دوم

آدرس، شهر، کد پستی و استان را وارد نمایید

نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات مالی بروکر امگا فاینکس
نحوه ثبت نام -مرحله سوم

اطلاعات را وارد نمایید

نحوه ثبت نام و امضای توافقنامه بروکر امگا فاینکس
نحوه ثبت نام -مرحله چهارم

توافقنامه را طبق تصویر امضا کنید

نحوه ثبت نام و انتخاب حساب معاملاتی بروکر امگا فاینکس
نحوه ثبت نام -مرحله پنجم

نوع حساب معاملاتی را انتخاب نمایید

تایید هویت در بروکر امگا فاینکس

شما می توانید برای انجام تایید هویت در بروکر اومگا فاینکس ابتدا اوراق شناسایی خود را برای تیم پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید و بعد از دریافت تاییدیه با ارائه ی مدارکی مانند صورت حساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق نسبت به تایید آدرس محل سکونت خود اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *