MultiBank Group - مالتی بنک گروپ

نام بروکرMultiBank Group - مالتی بنک گروپ
سال تاسیس2005 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیامارات
رگولهAsIc و MAS
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر MultiBank group می پردازیم.

این بروکر دارای 20 شعبه و دفتر مختلف در سراسر جهان است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر مولتی بنک گروپ در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر MultiBank Group

آموزش ثبت نام در بروکر MultiBank Group به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر MultiBank Group

بررسی بروکر MultiBank Group

MultiBank Group چیست؟ مالتی بنک گروپ چیست؟

MultiBank group نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که از نکات قابل ذکر آن می توان به این موضوع اشاره کرد که multibank group تا سقف 1 میلیون دلار وجوه کاربران را بیمه می نماید.

گفتنی است که این بروکر در سال های فعالیت خود جوایز متعددی دریافت نموده که توسط نشریات معتبر به رسمیت شناخته شده است و شما می توانید لیست تمامی این جوایز را با بهره گیری از وب سایت اصلی multibank مشاهده نمایید.

اعتبار بروکر MultiBank Group

بروکر MultiBank group در کنار سابقه فعالیتی طولانی تحت نظارت سازمان های رگولاتوری نیز می باشد که این دو مورد سطح اعتبار مناسبی برای رزومه ی این کارگزاری فراهم کرده است، همچنین از آنجایی که بروکر multibankgroup وجوه کاربران را تا سقف 1 میلیون دلار بیمه می نماید، معامله گران و تریدرها از بابت امنیت وجوه خود در این بروکر از آرامش خاطر بیشتری برخوردار خواهند بود.

بروکر MultiBank Group - نقد و بررسی بروکر مالتی بنک گروپ

آیا بروکر MultiBank Group رگوله دارد؟

بله، بروکر MultiBank group دارای رگوله های AsIc و MAS است.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-مالتی بنک گروپ

دفتر مرکزی بروکر MultiBank Group کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر MultiBank group واقع در کشور امارات و شهر دبی است، همچنین شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی بروکر multi bank group اطلاعات جامعی در ارتباط با سایر دفاتر این بروکر دریافت نمایید.

بروکر MultiBank Group چند سال سابقه دارد؟

بروکر MultiBank group فعالیت حرفه ای خود را از سال 2005 آغاز کرده است و هم اکنون دارای سابقه ای بیش از 16 سال می باشد که مطمئنا یک نقطه ی عطف مهم در کارنامه ی این بروکر محسوب می گردد.

بروکر MultiBank Group - نقد و بررسی بروکر مالتی بنک گروپ

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر MultiBank Group

از جمله نماد و دارایی های مورد استفاده برای انجام ترید و معامله در بروکر MultiBank group می توان به : جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، فلزات گرانبها، شاخص ها و سهام و همچنین کالاهای کامودیتی اشاره کرد.

بروکر MultiBank Group - نقد و بررسی بروکر مالتی بنک گروپ

پشتیبانی فارسی بروکر MultiBank Group

راه های ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر MultiBank group شامل:استفاده از چت آنلاین، ارسال تیکت و ارسال ایمیل به آدرسsupport@multibankfx.com است که شما می توانید از آن بهره ببرید در ضمن شما با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و کلیک بر کشور مورد نظر خود شماره تلفن هایی را دریافت خواهید که برای ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر Multi قرار داده شده اند و شما می توانید با توجه به کشور محل سکونت خود از آن بهره ببرید.

لازم به ذکر است که تجربه ایی که ما از برخورد تیم پشتیبانی این بروکر داشتیم، یک تجربه ی بسیار عالی بوده است و می بایست بگوییم که پشتیبانی بروکر multibank group یک پشتیبانی بسیار قوی است

مزایای بروکر MultiBank Group

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-مالتی بنک گروپ

معایب بروکر MultiBank Group

سیستم کپی تریدینگ بروکر MultiBank Group

یکی دیگر از مزیت های شایان ذکر در ارتباط با بروکر MultiBank group پشتیبانی از سیستم کپی تریدینگ است که در بین تریدر ها به خصوص تریدر های تازه وارد و آماتور بسیار محبوب و پرطرفدار است.

برای این کار کافیست وارد وب سایت اصلی بروکر multibank group شوید و یک حساب معاملاتی افتتاح نمایید، از بین معامله گران و تریدرهای محبوب یکی را انتخاب نموده و معاملات وی را کپی نمایید.

انواع-حساب-بروکر-مالتی بنک گروپ-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر MultiBank Group

در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر MultiBank Group قرار داده شده است که می توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

Ecn

ProStandard   
حداقل واریزی5000$1000$50$   
اسپردشروع از 0 پیپشروع از 0.8 پیپشروع از 1.5 پیپ   
کمیسیون000   
حداکثر لوریج1:5001:5001:500   
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبله   
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبله   
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبله   
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبله   
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبله   

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر Multiank group سه حساب معاملاتی standard، pro، Ecn را به کار بران خود ارائه می دهد که در ادامه آن ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان-استاندارد-پرو-بروکر-مالتی بنک گروپ

افتتاح حساب Standard

شما برای افتتاح یک حساب معاملاتی standard در بروکر Multi Bank group فقط به 50 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز دارید اسپرد در این حساب از 1.5 پیپ آغاز می گردد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 است در ضمن حساب استاندارد بروکر Multi Bank group  فاقد هر گونه کمیسیونی است.

افتتاح حساب Pro

افتتاح یک حساب pro در بروکر MultiBank group مستلزم واریز مبلغ 1000 دلار به عنوان سرمایه‌ی اولیه است، کمیسیون در این حساب 0 و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 تعیین شده است و اسپرد آن از 0.8 پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب Ecn

کمترین میزان سرمایه برای داشتن یک اکانت Ecn در بروکر Multi Bank group  مبلغ 10000 دلار است، حساب ECN این بروکر نیز مانند دو حساب دیگر بروکر Multi Bank group فاقد  کمیسیون می باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 معین شده است درضمن اسپرد حساب Ecn شروعی از 0 پیپ دارد.

اسپرد بروکر MultiBank Group

بیشترین میزان شروع اسپرد در بین اکانت های معاملاتی موجود در بروکر MultiBank group مختص به حساب standard است که شروعی از 1.5 پیپ دارد و بعد از آن حساب های pro با شروع از 0.8 پیپ و Ecn با شروع از 0 قرار می گیرند در واقع چنانچه افتتاح حساب در یک بروکر با میزان اسپرد اندک برای شما یک اولویت مهم محسوب می گردد، می توانید با مبلغ 5000 دلار واریزی یک حساب ECN در این بروکر افتتاح نموده و از مزایای آن بهره ببرید.

بروکر MultiBank Group - نقد و بررسی بروکر مالتی بنک گروپ

حساب اسلامی بروکر MultiBank Group

شما با ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر Multi Bank group امکان استفاده از حساب بدون سوآپ شبانه یا همان حساب اسلامی را هم خواهید داشت اما در نظر داشته باشید که بهره وری از این نوع حساب در این بروکر منوط به ارائه ی درخواست برای اعمال تغییرات لازم می باشد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-مالتی بنک گروپ

واریز و برداشت در بروکر MultiBank Group

انجام امور واریز و برداشت در بروکر Multi Bank group  از طریق راه هایی مانند استفاده از ویزا و مستر کارت، اسکریل، Neteller, bankwire  امکان پذیر است که شما می توانید از آن بهره ببرید.

گفتنی است که شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی بروکر multi bank group تمامی مراحل مربوط به امور واریز و برداشت را به صورت کامل آموزش ببینید.

بونوس‌ها

در حال حاضر بروکر Multi Bank group یک بونوس 20 درصدی اولین واریزی را که مختص دو حساب معاملاتی standard و pro است به کاربران خود ارائه می دهد، اما توجه داشته باشید که اطلاعات درج شده صرفا مختص به زمان نگارش این مقاله است و از آنجایی که بونوس ها قوانینی در تغییر دارند احتمال عوض شدن این رویه نیز ممکن است و شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی multi bank group اطلاعات به روز و دقیقی در این رابطه کسب نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-مالتی بنک گروپ-فارکس

آیا بروکر MultiBank Group کلاه بردار است؟

خوشبختانه بروکر MultiBank group در طول سال‌های نسبتا طولانی فعالیت خود هرگز دچار تخلف و سو استفاده های مالی نشده است و از این جهت کاملا معتبر می باشد اما هر گونه موردی از این دست در آینده قطعا به اطلاع شما خواهد رسید.

کسب درآمد از طریق معرفی بروکر MultiBank Group

بروکر multibank group با فراهم آوردن یک بستر بسیار مناسب برای تبلیغات، این امکان را به کاربران می دهد که این بروکر را به تریدرهای دیگر معرفی نموده و تا سقف 1000 دلار کمیسیون از این بروکر دریافت نمایند.

محیط کاربری بروکر MultiBank Group

یکی از مزیت های هر بروکر قطعا این است که یک محیط کاربری و وب سایت بسیار جذاب برای مخاطبان خود و تریدرها مهیا نماید تا هر کاربر بتواند به سهولت به اطلاعات مد نظر خود دست پیدا نموده و اطلاعات جامع و کاملی را در ارتباط با هر پرسش ذهنی خود دریافت کند که بروکر multibankgroup از این جهت بسیار عالی عمل کرده است و یک وب سایت و محیط کاربری بسیار جذاب و دلچسب را برای تریدرها فراهم کرده است و در واقع اگر ما بخواهیم به این وب سایت و محیط کاربری از 1 تا ۱۰ امتیاز دهیم، می بایست بگوییم به دلیل محیط کاربری و وب سایت بسیار با کیفیت امتیاز 9 امتیازی بسیار مناسب است.

ماشین حساب ارز بروکر MultiBank Group

با توجه به نوسانات ارزهای مختلف، قطعا یک ماشین حساب ارز برای شما به عنوتن یک تریدر، بسیار لازم و ضروری خواهد بود و شما می توانید با بهره گیری از ماشین حساب ارز بروکر multi bank group نرخ تبدیل تمامی ارزهاب موجود به یکدیگر را محاسبه نمایید، برای مثال محاسبه کنید که 1 یورو به اندازه ی چند دلار ارزش دارد و بالعکس.

تقویم اقتصادی بروکر MultiBank Group

بروکر multibank group با ارائه ی تقویم اقتصادی به کاربران امکان دسترسی سریع به اخبار و اطلاعاتی که بر بازار تاثیر می گذارد را می دهد.

گفتنی است که این بخش از وب سایت بروکر multi bank group به طور خودکار با داده های جدید به روز رسانی می گردد.

نحوه ثبت نام در بروکر مالتی بنک گروپ

تایید-هویت-بروکر-مالتی بنک گروپ-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر MultiBank Group چه مدارکی لازم است؟

مراحل تایید هویت در بروکر Multi Bank group نیز مانند سایر بروکر ها است به این معنی که شما می بایست اوراق شناسایی از قبیل شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی را به پشتیبانی بروکر ارسال کرده و احراز هویت خود را تکمیل نمایید و در وحله ی بعد با مدارکی مانند قبوض پرداختی آب و برق یا صورتحساب های بانکی اقدام به تایید آدرس محل سکونت خود فرمایید.

بروکر MultiBank Group - نقد و بررسی بروکر مالتی بنک گروپ

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر MultiBank Group حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

کمترین میزان سرمایه لازم برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر Multi Bank group مبلغ 50 دلار است که شما به وسیله ی آن می توانید یک حساب standard داشته باشید و بیشترین میزان نیز مربوط حساب Ecn  با حداقل واریزی 5000 دلار می باشد، البته در این بین حساب pro نیز وجود دارد که واریزی 1000 دلاری را نیاز دارد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-مالتی بنک گروپ

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر مالتی بنک گروپ

پلتفرم های معاملاتی مورد استفاده در بروکر MultiBank group پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 است که شما می توانید هر دوی این اپلیکیشن ها را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر MultiBank Group برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر MultiBank Group برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر MultiBank Group برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر MultiBank Group برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر MultiBank Group برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر MultiBank Group برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر MultiBank Group با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر MultiBank Group شوید.

در صفحه نخست از جدول سمت راست می‌توانید ثبت نام اولیه را انجام دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر مالتی بنک گروپ
نحوه ثبت نام بروکر MultiBank Group - مرحله اول

جهت تکمیل ثبت نام روی دکمه OPEN LIVE ACCOUNT کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر مالتی بنک گروپ
نحوه ثبت نام بروکر MultiBank Group - مرحله دوم

به سوالات پاسخ دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر مالتی بنک گروپ
نحوه ثبت نام بروکر MultiBank Group - مرحله سوم

به سوالات پاسخ دهید و سپس یک مدرک شناسایی آپلود کنید و در انتها روی دکمه SUBMIT کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر مالتی بنک گروپ
نحوه ثبت نام بروکر MultiBank Group - مرحله چهارم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *