بروکر Mugan Markets – نقد و بررسی بروکر موگان مارکتس

نام بروکرMugan Markets - موگان مارکتس
سال تاسیس2015 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیچین
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

دراین صفحه به نقد و بررسی بروکر mugan Markets می‌پردازیم.

از مزیت ها و نکات قابل ذکر بروکر muganmarkets می توان به ارائه ی اطلاعات بسیار شفاف در وب سایت اصلی این بروکر اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر muganmarkets در ادامه با ما همراه باشید.

موگان مارکتس چیست؟

Mugan Markets نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که شما می توانید با واریز مبلغ 50 دلار در این بروکر صاحب یک حساب معاملاتی ریل یا واقعی شوید و به معامله ی نماد های متعددی از جفت ارزهای بازار فارکس گرفته تا ارزهای دیجیتال بپردازید.

انواع حساب ها در بروکر موگان مارکتس

بروکر Mugan Markets سه نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد که در ادامه هر یک از آن ها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب Custm Ecn
1000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : سفارشی
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد.
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد.
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Trade Ecn
50 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون: 8 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Classic Ecn
50 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 0.9 پیپ
 • کمیسیون: ندارد
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد.
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد.
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد.
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب-ترید ای سی ان-استاندارد ای سی ان کاستم ای سی ان-پرو-بروکر-موگان مارکتس

افتتاح حساب Classic Ecn

شما برای افتتاح یک حساب معاملاتی classic Ecn در بروکر Mugan Markets فقط به 50 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارید، این حساب فاقد کمیسیون می باشد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:500 است درضمن اسپرد حساب classic  بروکر mugan Markets از 0.9 پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب Trade Ecn

افتتاح یک حساب TradeEcn در بروکر Mugan Markets فقط به 50 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد و اسپرد آن از0 آغاز می گردد، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 معین شده است و بروکر 8 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید از معامله گران کمیسیون دریافت می نماید.

افتتاح حساب Custm Ecn

حساب Custm Ecn بروکر Mugan Markets به حداقل واریزی 1000 دلاری نیاز دارد و اسپرد آن از 0 پیپ آغاز می گردد، کمیسیون در این حساب سفارشی است بدین معنا که بر اساس حجم های معاملاتی از کاربران کمیسیون دریافت می گردد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 می باشد.

جدول اطلاعات حساب در Mugan Markets

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر-موگان مارکتس

حساب اسلامی در بروکر Mugan Markets

امکان بهره وری و استفاده از حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه که به عنوان حساب اسلامی نیز شناخته می شود در بروکر Mugan Markets مهیا نیست اما با توجه به صحبت هایی که ما با تیم پشتیبانی mugan markets انجام دادیم، احتمال فراهم آمدن شرایط برای پشتیبانی از این نوع حساب در آینده کاملا ممکن است.

میزان اسپرد بروکر موگان مارکتس

شروع اسپرد در حساب معاملاتی classic Ecn از 0.9 پیپ‌ است و اکانت های trade Ecn و Custom Ecn شروع اسپردی از 0 پیپ دارند‌ که شما می توانید با توجه به سایر ویژگی های این حساب های معاملاتی، یک حساب مناسب را انتخاب نمایید.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر موگان مارکتس

اعتبار بروکر موگان مارکتس

شما به منظور  تخمین و تعیین سطحی از اعتبار برای هر بروکر می بایست دو فاکتور مهم و‌اساسی آن را مورد بررسی قرار دهید اول تعداد سال های فعالیت بروکر و دوم داشتن یا نداشتن رگوله که با این حساب و با در نظر گرفتن سابقه ی قابل قبول Mugan Markets و از طرفی فاقد رگوله بودن این کارگزاری می توان گفت که سطح اعتبار این بروکر کاملا متوسط است.

رگوله های موگان مارکتس

بروکر Mugan Markets تحت نظارت و سرپرستی هیچ یک از سازمان های رگولاتوری نیست و این موضوع یک پوئن منفی ای برای آن محسوب می گردد، لازم به ذکر است رگولاتورها، سازمان ها و یا شرکت هایی هستند که بر فعالیت هر بروکر نظارت می کنند و بسیار بدیهی است که بروکری که تحت نظارت این سازمان ها باشد، اعتماد کاربران بیشتری را می تواند به خود جلب کند.

دفتر مرکزی موگان مارکتس کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Mugan Markets در کشور چین واقع شده است.

سابقه بروکر موگان مارکتس چقدر است؟

بروکر Mugan Markets  درسال 2015 تاسیس و افتتاح شده است و هم اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از 7 سال می باشد که قطعا امتیاز ویژه ای برای اعتبار آن است.

پشتیبانی بروکر موگان مارکتس

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکرMugan Markets دو راه ارسال تیکت و استفاده از چت آنلاین وجود دارد که شما می توانید از آنها بهره ببرید، گفتنی است که امکان استفاده از چت آنلاین برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی این بروکر یکی از مزیت های شایان ذکر آن محسوب می گردد. ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که بروکر muganmarkets پشتیبانی قوی دارد و شما می توانید به سرعت به پاسخ پرسش های خود دست یابید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-موگان مارکتس

واریز و برداشت در بروکر موگان مارکتس

انجام امور واریز و برداشتی در بروکر Mugan Markets فقط از طریق استفاده از ارزهای دیجیتال ممکن است و این عدم تنوع در امور واریز و برداشت خود یک ضعف و‌نقصان برای بروکر مربوطه به حساب می آید و بسیار بهتر می بود این بروکر راه های متنوع تری برای انجام امور واریز و برداشت در اختیار کاربران قرار می داد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-موگان مارکتس-فارکس

بونوس کارگزاری موگان مارکتس

بروکر Mugan Markets درحال حاضر یک بونوس 100 درصدی با عنوان بونوس اولین واریزی برای ارائه به کاربران خود دارد که شما با افتتاح یکی از اکانت های معاملاتی موجود در mugan Markets می توانید از آن بهره مند شوید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-موگان مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر موگان مارکتس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Mugan Markets پلتفرم متاتریدر 4 است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته لازم به ذکر است که نبود تنوع کافی در پلتفرم های ارائه شده، خود یکی از معایب موجود در ساز و کار بروکر Mugan Markets می باشد.

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 4 - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 4 - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 4 - نسخه ios
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-موگان مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر موگان مارکتس

نماد و دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Mugan Markets عبارتند از جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، CFD و کالا های کامودیتی که شما می توانید برای انجام معاملات خود از آن ها بهره ببرید.

با چقدر سرمایه میتوان در Mugan Markets حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

شما با داشتن فقط 50 دلار سرمایه ی اولیه می توانید یک حساب classic Ecn یا  Trade Ecn را در بروکر Mugan Markets افتتاح نمایید و حساب معاملاتی CustomEcn نیز به مبلغ 1000 دلاری برای افتتاح نیاز دارد.

کپی تریدینگ بروکر Mugan Markets

یکی از مهمترین معایب در پرونده ی کاری بروکر Mugan fx همین عدم پشتیبانی این بروکر از سیستم کپی تریدینگ است که به عنوان یک پوئن منفی برای رزومه ی آن تلقی می شود.

آیا بروکر Mugan Markets کلاهبردار است؟

Mugan Markets یکی از بروکرهای با سابقه ی بازار است و در طول مدت زمان فعالیت خود هیچگونه تخلف یا اعمالی از قبیل سو استفاده های مالی را مرتکب نشده است و از این حیث دارای اعتباری بی نظیر می باشد، اما تیم ما به عنوان یک منبع تحقیق و اطلاع رسانی حرفه ای هر گونه اخباری از این دست را در آینده قطعا اطلاع رسانی خواهد کرد.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر موگان مارکتس

انجام تایید هویت در بروکر Mugan Markets فرآیندی دو مرحله ای دارد که شما می توانید با ارسال اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه و یا حتی گواهی نامه رانندگی و کارت ملی احراز هویت شخصی نموده و با استفاده از قبوض پرداختی آب و برق یا صورت حساب های بانکی نسبت به تایید آدرس محل سکونت خود اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *