megacrypexchange سایت کلاه برداری و اسکم scam – هشدار

وب سایت megacrypexchange متعلق به یک گروه کلاهبرداری اینترنتی است و این چندمین باری است که با تاسیس یک وب سایت سعی در جمع آوری پول افراد و کلاهبرداری دارد.

در وب سایت هشتصد، وظیفه خود دانستیم که با ردگیری چنین گروه‌های کلاهبرداری، افراد را نسبت به نیت آنان آگاه کنیم.

وب سایت کلاهبرداری ماژیک با سه پلن مختلف که به صورت روزانه ساعتی و هفتگی سعی در اغوا کردن افراد دارد خود را وب سایتی بسیار سودآور معرفی کرده است.

این وب سایت اعا دارد که اگر افراد ۵۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کنند می‌تواند در پایان هفته ۴۸ درصد به آنان سود پرداخت کند و با این وسوسه پول سرمایه‌گذاران را گرفته و دیگر به آنها پس نمی‌دهد.

megacrypexchange

وب سایت ماژیک کلاهبردار است

وب سایت سرمایه‌گذاری با نام megacrypexchange که حال حاضر بسیار فعال است و در شبکه‌های اجتماعی به کاربران مختلف پیام داده است. این هشدار جدی را می‌دهیم که هرگز اسیر وسوسه آنان نشوید.

سایت ماژیک چه زمانی بسته و اسکم می‌شود؟

پیش بین ما این است که تا قبل از آبان ماه ۱۴۰۲ این وب سایت بسته می‌شود و به صورت آشکار کلاهبرداری بودن خود را نمایان خواهد کرد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری و سودآوری دلاری را دارید می‌توانید از راه‌های بسیار بهتری که در اینترنت به صورت امن و معتبر وجود دارد استفاده کنید. در سایت ۸۰۰ که به صورت تخصصی بر روی معرفی و بررسی اعتبار بروکرهای فارکس و همچنین فرصت های سرمایه‌گذاری دلاری می‌پردازد، می‌توانید چنین مواردی را بررسی کرده و تصمیم گیری نمایید.

امیدوارم که هرگز هیچ شخصی در چاه سیاه و تباه این وب سایت‌های کلاهبردار گرفتار نشود.

megacrypexchange

‫4 نظر

  • علیرضا حامدی گفت:

    سلام در دامmegacrypexchangeگرفتا شدم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *