LeoPrime - ایور اف ایکس

امتیاز
6/10
بروکر leoprime - نقد و بررسی بروکر لیو پرایم
بروکر leoprime - نقد و بررسی بروکر لیو پرایم
نام بروکرLeoPrime - لیو پرایم
سال تاسیس2016 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسیشل
رگولهFCA و VFSC
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت، پرفکت مانی، وب مانی
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر leoprime می‌پردازیم.

شما می‌توانید با یک حداقل واریزی ناچیز در بروکر Leo Prime از حداکثر لوریج 1:1000 بهره ببرید و به معامله‌ی نمادهای بسیار متعددی در این بروکر بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر لیو پرایم در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر LeoPrime

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر leoprime

LeoPrime چیست؟ لیو پرایم چیست؟

Leoprime نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که چهار نوع حساب معاملاتی متعدد و مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد، این بروکر دارای ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فردی مانند: ارائه‌ی vps رایگان، امکان برداشت سریع، امکان افتتاح حساب دمو، محیط کاربری دلچسب و … می‌باشد.

اعتبار بروکر Leo Prime

بروکر leoprime در مبحث اعتبار سنجی نمره‌ی قابل قبولی را دریافت کرده است، چرا که به جز سابقه فعالیت بیش از 5 ساله‌ی خود، تحت نظارت دو سازمان رگولاتوری نیز می‌باشد و این دو فاکتور مهمترین معیار برای تخمین و تعیین اعتبار بروکرها است.

اعتبار-بروکر-لیو پرایم-امنیت

آیا بروکر leoprime رگوله دارد؟

بله، بروکر leoprime دارای رگوله‌های FCA و VFSC است و این موضوع باعث می‌گردد، معامله‌گران با خیال آسوده‌تری در این بروکر به معامله و ترید بپردازند.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-لیو پرایم

دفتر مرکزی بروکر leo prime کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر leoprime واقع در سیشل می‌باشد.

بروکر leoprime چند سال سابقه دارد؟

بروکر leoprime در حال حاضر دارای سابقه فعالیتی بیش از 5 سال می‌باشد و لازم به ذکر است که این بروکر فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 2016 به صورت رسمی آغاز نموده است.

انواع-حساب-بروکر-لیو پرایم-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر leoprime

شما می‌توانید با بررسی جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر LeoPrime را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Classic

CentEcnPro  
حداقل واریزی10$10$2000$1000$  
اسپردشروع از 1.6 پیپشروع از 1.6 پیپشروع از 0.1 پیپشروع از 0.3 پیپ  
کمیسیون006$ به ازای هر لات ترید3$ به ازای هر لات ترید  
حداکثر لوریج1:10001:10001:2001:500  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبله  
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیرخیرخیرخیر  
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله  
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله  

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر leoprime چهار نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان-کلاسیک سنت-پرو-بروکر-لیو پرایم

افتتاح حساب classic

شما برای افتتاح یک حساب classic در بروکر leoprime تنها به حداقل واریزی 10 دلار نیاز خواهید داشت، اسپرد در این حساب از 1.6 پیپ آغاز می‌شود و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:1000 است در ضمن کمیسون این حساب 0 می‌باشد.

افتتاح حساب cent

افتتاح یک حساب cent در بروکر leoprime مستلزم حداقل واریزی 10 دلار می‌باشد، کمیسون این حساب و اسپرد آن از 1.6 پیپ آغاز می‌گردد، لازم به ذکر است که حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب 1:1000 تعیین شده است.

افتتاح حساب Ecn

حداقل سرمایه‌ی لازم برای افتتاح یک حساب Ecn در بروکر leoprime مبلغ 2000 دلار است، اسپرد در این حساب از 0.1 پیپ آغاز می‌شود و کمیسیون آن 6 دلار به ازای هر لات ترید می‌باشد، حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:200 تعیین شده است.

افتتاح حساب Pro

برای افتتاح یک حساب pro در بروکر leoprime شما به حداقل سرمایه‌ی 1000 دلار نیاز دارید، شروع اسپرد این حساب از 0.3 پیپ است و کمیسیون آن 3 دلار به ازای هر لات معامله تعیین شده است، در ضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 می‌باشد.

اسپرد بروکر leoprime

کمترین میزان اسپرد در بین چهار نوع اکانت ارائه شده توسط بروکر leoprime متعلق به حساب Ecn است که شروع آن از 0.1 پیپ می‌باشد و حساب‌های pro ، classic  و cent نیز به ترتیب با 0.3 و 1.6 و 1.6 در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

بروکر leoprime - نقد و بررسی بروکر لیو پرایم

حساب اسلامی بروکر leoprime

حساب اسلامی به نوعی از اکانت‌های معاملاتی گفته می‌شود که فاقد سوآپ و بهره‌ی شبانه می‌باشند، درواقع گذاشتن نام اسلامی بر این حساب به دلیل مطابقت ساز و کار آن با قوانین و شریعت دین اسلام است، این اکانت که توسط اغلب بروکرها از جمله همین بروکر leoprime به کاربران عرضه می‌شود باعث جذب تریدرهای مسلمان به طرف بازار و فعالیت گسترده‌تر در این زمینه شده است.

بروکر leoprime - نقد و بررسی بروکر لیو پرایم

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر leoprime حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما با حداقل واریزی 10 دلار می‌توانید یک حساب classic و یا حتی یک حساب cent در بروکر leoprime افتتاح نمایید، البته لازم به ذکر است که دو اکانت معاملاتی دیگر هم در بروکر leoprime به نام‌های Ecn و pro موجود است که کمترین میزان سرمایه لازم برای آن‌ها به ترتیب 2000 و 1000 دلار تعیین شده است.

گفتنی است که امکان افتتاح حساب با میزان حداقل واریزی اندک یک مزیت مهم برای بروکر leoprime محسوب می‌گردد چرا که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که با یک میزان اندک واریزی از تجارت در این بروکر تجربه کسب نمایند.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-لیو پرایم

واریز و برداشت در بروکر leoprime

انجام امور واریز و برداشت در بروکر leoprime از راه‌های مختلفی مانند استفاده از: ویزا و مسترکارت، پرفکت مانی، وب مانی، bank wire  ، fasapay  و… امکان‌پذیر است که شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

لازم به ذکر است که بروکر leoprime هیچگونه کارمزدی از تریدرها، بابت امور واریز و برداشت دریافت نمی‌نماید و در واقع واریز و برداشت بدون کارمزد را می‌توان از ویژگی‌های خوب و قابل ذکر بروکر leoprime در نظر گرفت.

بونوس‌ها

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت اصلی بروکر leoprime این بروکر در حال حاضر یک بونوس 50 درصدی با عنوان بونوس اولین واریزی یا همان بونوس خوش آمدگویی به کاربران خود ارائه می‌دهد، اما شما می‌بایست حتما در زمان ثبت نام خود، با بررسی وب سایت اصلی leoprime بونوس‌های موجود در این بروکر را بررسی نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-لیو پرایم-فارکس
تایید-هویت-بروکر-لیو پرایم-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر leoprime چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در بروکر leoprime شامل دو بخش احراز هویت شخصی و تایید آدرس متقاضی است که برای انجام آن می‌بایست اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه، کارت ملی و….را به تیم پشتیبانی بروکر ارسال نمایید و برای تایید آدرس نیز مدارکی مانند قبوض آب و برق و یا صورتحساب‌های بانکی کفایت می‌کند.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-لیو پرایم-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر leoprime

از جمله نماد و دارایی‌های مورد استفاده برای انجام ترید در بروکر leoprime می‌توان به: جفت ارزها، انرژی، شاخص‌ها و سهام و فلزات گرانبها و … اشاره کرد که شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

بروکر leoprime - نقد و بررسی بروکر لیو پرایم

پشتیبانی بروکر leoprime

برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر leoprime از راه‌هایی مانند ارسال تیکت و ارسال ایمیل به آدرس support@leoprime.com امکان‌پذیر است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید، در ضمن شماره‌های متعددی در وب سایت اصلی بروکر موجود است که کاربران می‌توانند از طریق آنها با اپراتورهای بروکر leoprime در ارتباط باشند، البته بهترین و ساده‌ترین روش برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی leoprime استفاده از چت آنلاین می‌باشد که کاربران می‌توانند از آن بهره ببرند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-لیو پرایم

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر لئو پرایم

شما برای انجام معامله و ترید در بروکر leoprime می‌بایست از 2 پلتفرم متا تریدر 4 و 5 استفاده نمایید که از طریق لینک‌های زیر قابل دریافت و دسترسی می‌باشد.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر leoprime برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر leoprime برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر leoprime برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر leoprime برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر leoprime برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر leoprime برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر leoprime

متاسفانه بروکر leoprime هیچگونه پشتیبانی از سیستم کپی تریدینگ نمی‌کند و این مورد یکی از معایب حائز اهمیت در رزومه‌ی این بروکر است، البته چنانچه این بروکر در آینده اقدام به پشتیبانی از این سیستم جذاب نماید، ما حتما این بخش از وب سایت را آپدیت خواهیم کرد و اطلاعات به روز شده را در اختیار مخاطبان و تریدرها قرار خواهیم داد.

آیا بروکر leo prime کلاه بردار است؟

خوشبختانه هیچگونه گزارش یا سابقه‌ای مبنی بر انجام تخلف در بروکر leoprime به دست ما نرسیده است، اما هرگونه موردی از این دست در آینده قطعا به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سیستم برداشت خودکار بروکر leoprime

بروکر leoprime احترام و توجه ویژه‌ای به وقت و زمان کاربران خود دارد، از این رو با امکان برداشت‌های سریع، شفاف و خودکار، هر تریدر می‌تواند در سریع ترین زمان ممکن وجه خود را از این بروکر دریافت نماید و در زمان خود صرفه‌جویی نماید.

VPS رایگان بروکر leoprime

خوشبختانه هیچگونه گزارش یا سابقه‌ای مبنی بر انجام تخلف در بروکر leoprime به دست ما نرسیده است، اما هرگونه موردی از این دست در آینده قطعا به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

محیط کاربری بروکر leoprime

بروکر leoprime با ارائه‌ی یک وب سایت کارآمد و ایجاد یک محیط کاربری جذاب، تجربه ی انجام معامله را برای کاربران لذت بخش کرده است.

تریدرها می‌توانند با ورود به وب سایت اصلی leoprime اطلاعات خلاصه شده‌ای در ارتباط با شرایط معامله و ترید در این بروکر مانند: حداکثر لوریج، میزان شروع اسپرد، حداقل واریزی مورد نیاز، پلتفرم‌های معاملاتی، کارمزد واریز و برداشت و … در یک نوار آبی رنگ در بخش پایین صفحه ی وب سایت این بروکر بیابند و همین موضوع باعث می‎‌شود که نیازی به صرف وقت چندان به منظور دستیابی به اطلاعات اساسی نباشد.

همچنین از دیگر مزیت‌های وب سایت این بروکر می‌توان به امکان چت آنلاین اشاره کرد که هر کاربر می‌تواند با وارد شدن به وب سایت leoprime و کلیک بر روی آیکون چت آنلاین، سوالات خود را با پشتیبانی این بروکر مطرح نماید.

حساب دمو بروکر leoprime

اگر به عنوان یک کاربر تازه تجربه و تازه کار قصد فعالیت در بازارهای مالی را دارید، بهترین گزینه برای شما در ابتدا افتتاح حساب و فعالیت در یک حساب آزمایشی یا همان دمو است.

حساب دمو به تریدرها این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به سرمایه‌ی واقعی، به کسب تجربه از بازار بپردازند و بتوانند خود را در موقعیت‌های مختلف و شرایط گوناگون بازار، مورد آزمایش قرار دهند و خوشبختانه بروکر leoprime این امکان را برای تمامی معامله‌گران فراهم نموده است.

مزایای بروکر leoprime

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-لیو پرایم

معایب بروکر leoprime

آموزش ثبت نام در بروکر leoprime با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *